Mieszkania na Sprzedaż - strona 3

1228 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Pszów - @ pokoje z balkonem
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Pszów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 48.06m²
Oferta SM073-303
Cena 200 000 zł
cena / m² 4 161 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Dubaj - INWESTYCJA ! 20% wpłata i 30% przy odbiorze kluczy. 8% ROI + 0% Podatku + wzrost wartości, PŁATNOŚĆ RATALNA
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto: Dubaj
Piętro: 25
Liczba pokoi: 3
Metraż: 70m²
Oferta SM123-63
Cena 1 700 000 zł
cena / m² 24 286 zł
OKAZJA!

Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto: Dubaj
Piętro: 20
Liczba pokoi: 2
Metraż: 54m²
Oferta SM123-62
Cena 1 200 000 zł
cena / m² 22 222 zł
OKAZJA!

Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto: Dubaj
Piętro: 10
Liczba pokoi: 1
Metraż: 32m²
Oferta SM123-61
Cena 765 000 zł
cena / m² 23 906 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Piotrków Trybunalski, Słowackiego
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Piotrków Trybunalski
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 64m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM084-6625
Cena 349 000 zł
cena / m² 5 453 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Szprotawa - mieszkanie w kamienicy
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM186-6224
Cena 284 000 zł
cena / m² 4 581 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Szprotawa - apartament dwupoziomowy z ogrodem
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 75m²
Oferta SM186-6250
Cena 373 000 zł
cena / m² 4 973 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Szprotawa - mieszkanie w rynku
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 61m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM186-6318
Cena 319 000 zł
cena / m² 5 230 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Apartament na sprzedaż Lublin
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Liczba pokoi: 3
Metraż: 54m²
Oferta SM088-199
Cena 537 300 zł
cena / m² 9 950 zł
OKAZJA!

Apartament na sprzedaż Lublin
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Liczba pokoi: 2
Metraż: 36m²
Oferta SM088-222
Cena 358 200 zł
cena / m² 9 950 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Karbowo - Osiedle wśród zieleni - NIŻSZA CENA !
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Karbowo
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 53.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM154-2596
Cena 178 000 zł
cena / m² 3 333 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Ostrów Wielkopolski - Wysoki parter z balkonem, 3 pokoje po remoncie.
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Liczba pokoi: 3
Metraż: 56.5m²
Oferta SM020-10155
Cena 440 000 zł
cena / m² 7 788 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Gdańsk - 4-pokojowe mieszkanie - idealna przestrzeń!!!
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Piętro: 5
Liczba pokoi: 4
Metraż: 112m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM008-2725
Cena 1 250 000 zł
cena / m² 11 161 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Przemków - Przemków, mieszkanie, 2 pokoje, 43,3, m2, sprzedam 135 000zł.
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Przemków
Liczba pokoi: 1
Metraż: 43.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM034-743
Cena 119 000 zł
cena / m² 2 748 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bobrzany - mieszkanie z balkonem
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bobrzany
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 47.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM186-6349
Cena 169 000 zł
cena / m² 3 565 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lublin, wrotków
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 65.02m²
Oferta SM088-263
Cena 689 212 zł
cena / m² 10 600 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lublin, wrotków
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Piętro: 5
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49.83m²
Oferta SM088-261
Cena 538 164 zł
cena / m² 10 800 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lublin, wrotków
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 59.8m²
Oferta SM088-264
Cena 633 880 zł
cena / m² 10 600 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Radomsko
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 47.99m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1515
Cena 249 000 zł
cena / m² 5 189 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Jastrzębia góra - Stylowy apartament z balkonem i widokiem na zieleń
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jastrzębia góra
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 36.8m²
Oferta SM008-3123
Cena 569 000 zł
cena / m² 15 462 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Lublin - Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,18m2, Dzielnica Dziesiąta
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 39.07m²
Oferta SM088-305
Cena 382 886 zł
cena / m² 9 800 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Gdańsk - Mieszkanie inwestycyjne 3 pokoje - Starówka
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 70m²
Oferta SM008-3151
Cena 1 050 000 zł
cena / m² 15 000 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Gdańsk - NOWE 2 POKOJE Z BALKONEM GDAŃSK KAZIMIERZA.
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 39.69m²
Oferta SM008-3161
Cena 520 000 zł
cena / m² 13 102 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Nowe mieszkanie dostępne od ręki
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.39m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM130-3976
Cena 419 000 zł
cena / m² 9 439 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Przemków - Przemków, mieszkanie, 2 pokoje, 49 m2, sprzedam 89 000zł.
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Przemków
Liczba pokoi: 1
Metraż: 49.27m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM034-796
Cena 89 000 zł
cena / m² 1 806 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Nowa Sól
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Nowa Sól
Liczba pokoi: 1
Metraż: 24.11m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM034-797
Cena 158 000 zł
cena / m² 6 553 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lublin, Wrotków
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Liczba pokoi: 2
Metraż: 28.84m²
Oferta SM088-322
Cena 393 666 zł
cena / m² 13 650 zł

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Lublin, Wrotków
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Piętro: 5
Liczba pokoi: 4
Metraż: 68.78m²
Oferta SM088-323
Cena 808 165 zł
cena / m² 11 750 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Popęszyce - Mieszkanie w zabudowie szeregowej
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Popęszyce
Liczba pokoi: 4
Metraż: 127m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM034-803
Cena 479 000 zł
cena / m² 3 772 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Gdańsk - MIESZKANIE 3 POKOJOWE  GDAŃSK ORUNIA GÓRNA
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 63m²
Oferta SM008-3205
Cena 828 000 zł
cena / m² 13 143 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Nowa Sól - Nowa Sól, mieszkanie 3 pokoje, 74 m2, sprzedam, cena 535 000 zł.
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Nowa Sól
Liczba pokoi: 3
Metraż: 74m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM034-807
Cena 535 000 zł
cena / m² 7 230 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Radomsko
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50.16m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1536
Cena 269 000 zł
cena / m² 5 363 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Piotrków Trybunalski
Piętro: 8
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.46m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM084-6567
Cena 329 000 zł
cena / m² 5 442 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Małomice - mieszkanie z biznesem
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Małomice
Liczba pokoi: 3
Metraż: 74m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM186-6429
Cena 285 000 zł
cena / m² 3 851 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Giżycko
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Giżycko
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM147-1522
Cena 300 000 zł
cena / m² 8 065 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Szczecin - Waly Chrobrego ul. Jarowita 3 pokoje II poziomy
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szczecin
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 70m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM105-15143
Cena 575 000 zł
cena / m² 8 214 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Przemków - Przemków, mieszkanie, 2 pokoje, 48 m2, sprzedam 159 000zł.
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Przemków
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 77.76m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM034-808
Cena 159 000 zł
cena / m² 2 045 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Szprotawa - mieszkanie inwestycyjne
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 28m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM186-6432
Cena 169 000 zł
cena / m² 6 036 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Gdańsk - Klimatyczny Loft w Śródmieściu Gdańska
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 55.6m²
Oferta SM008-5089
Cena 1 220 000 zł
cena / m² 21 942 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Szprotawa - mieszkanie bez remontów
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 55.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM186-6439
Cena 279 000 zł
cena / m² 5 045 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies