PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

Główną działalnością Partnerów WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.

Franchisebiorca zatrzymuje dla siebie cały wypracowany przez siebie przychód. Centrala nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

Od Partnerów WGN pobierana jest wyłącznie stała miesięczna opłata.

Dodatkowo zapewniamy nowym Partnerom PAKIET STARTOWY, który zakłada dwumiesięczne zwolnienie z opłat!

Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenia w naszym Dziale Szkoleniowym.

Partnerzy otrzymują know-how (czyli ponad 200 dokumentów, w tym wzory umów pośrednictwa) pozwalające prowadzić bezpiecznie i z sukcesem biuro nieruchomości, według sprawdzonego modelu biznesowego, przez lata wypracowanego przez WGN.

Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu, jego aranżacji oraz oznaczeń reklamowo- marketingowych.

Franczyzobiorca WGN korzysta z renomowanej, silnej, rozpoznawalnej marki o blisko 30-letniej tradycji oraz z unikatowych narzędzi, w tym programów i dokumentów zapewniających pełny sukces zawodowy i finansowy już w 2-3 miesiącu od rozpoczęcia współpracy.

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą (około 40 tysięcy ofert) oraz współpracuje we wzajemnym promowaniu ofert nieruchomości w systemie mlsWGN. WGN korzysta z unikalnego systemu mls, polegającego na tworzeniu wspólnej bazy danych, która pozwala na przeprowadzanie transakcji w sieci. Każde biuro finalizujące transakcję w mlsWGN ma zagwarantowane wynagrodzenie od swojego Klienta.

Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują swoją bazę klientów i ofert nieruchomości.


WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCÓW

Program PARTNER START - Partner m.in. jest zwolniony z opłat za pierwsze 2 miesiące, otrzymuje profesjonalną stronę internetową własnego biura z wyszukiwarką, indywidualne szkolenie, pomoc przy rekrutacji doradców i budowaniu stałego, silnego zespołu, harmonogram wdrożeniowy.

Najnowocześniejszy program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca.

Regularne, kompleksowe profejsonalne szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy. Dzięki temu WGN posiada dużą skuteczność przeprowadzanych transakcji, kilkukrotnie wyższą niż w innych biurach.

Skuteczny marketing na poziomie regionalnym i globalnym (publikacja ofert Partnera na ponad 150 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych tytułach wydawniczych).

Rozpoznawalność marki WGN, niezmiennie lidera na rynku, wśród klientów jako bezpiecznej, profesjonalnej i godnej zaufania.

Sprawdzone narzędzia i modele zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu doradców na podstawie autorskiego programu.

Przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji stały help desk, w tym doradztwo prawne, bieżąca aktualizacja umów i dokumentów, wsparcie doradców, w tym dedykowanego opiekuna.

Partner ma możliwość działania na terenie całego kraju i za granicą.

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia działalności. Minimalna kwota inwestycji oscyluje w okolicach 10 - 15 tysięcy złotych.

Jednorazowa opłata startowa wynosi 3 000 zł netto i obejmuje działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.

Wysokość miesięcznych opłat franczyzowych uzależniona jest od wielkości miasta, w którym ma działać oddział i jest niezależna od wypracowanego przychodu danego biura.

 

CZEGO OCZEKUJEMY od PARTNERA?

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już działalność gospodarczą, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu.

Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba, bez doświadczenia w branży nieruchomości. Dzięki naszemu know-how oraz pakietowi szkoleń Partner otrzymuje wiedzę jaby w krótkim czasie zostać profesjonalnym doradcą ds. nieruchomości oraz zbudować i przeszkolić swój zespół agentów.

Poszukujemy również agentów i pośredników, działających już na rynku, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować dla siebie;

Poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o około 40 000 ofert), a przede wszystkim znacząco zwiększyć swoje zyski firmy.

Zalecamy, aby kandydaci dysponowali własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (zdecydowanie preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej (kasetonu / szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne przed podpisaniem umowy franczyzowej.

Nowy oddział może powstać w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście Biur WGN.

W ostatnim roku nasze szeregi powiększyły się o 19 Partnerów, w tym 5 którzy przeszli z konkurencyjnych sieci franczyzowych.

 

KORZYŚCI ze WSPÓŁPRACY z GRUPĄ WGN

Duże oszczędności w budżecie reklamowo- marketingowym, w tym udział w wynegocjowanych zniżkach i abonamentach grupowych w zewnętrznej promocji ofert.

Działalność pod wspólnym, rozpoznawalnym szyldem silnej marki z blisko 30-letnią tradycją, której zauwało ponad ćwierć miliona klientów.

Sprawdzony model prowadzenia z sukcesem biura nieruchomości, wsparcie biznesowe, narzędzia oraz dokumenty (know-how).

Partnerzy otrzymują dofinansowanie do cyklicznych, profesjonalnych szkoleń. Są to bezcenne spotkania pasjonatów, liderów i ekspertów oraz okazja do wymiany doświadczeń.

Renoma i rozpoznawalność marki pozwalają być konkurencyjnym, przyciągać klientów i zdobywać najatrakcyjniejsze zlecenia, a tym samym uzyskiwać wyższe zyski.

 

 

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE. BĄDŹ 3 KROKI PRZED KONKURENCJĄ

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. (71) 337 84 31

mail:  d.komarnicka@wgn.pl

 franczyza@wgn.pl