PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

Główną działalnością Partnerów WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.

Franchisebiorca zatrzymuje dla siebie cały wypracowany przez siebie przychód. Centrala nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

Od Partnerów WGN pobierana jest wyłącznie stała miesięczna opłata, w ramach której Partner otrzymuje dużo więcej korzyści niż inni oferują.

Dodatkowo zapewniamy nowym Partnerom PAKIET NA START, który zakłada dwumiesięczne zwolnienie z opłat, jak i promocję nowootwartego Oddziału.

Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy również kompleksowe szkolenia w naszym Dziale Szkoleniowym.

Partnerzy otrzymują know-how (czyli ponad 200 dokumentów, w tym wzory umów pośrednictwa, umowy agencyjne) pozwalające prowadzić bezpiecznie i z sukcesem biuro nieruchomości, według sprawdzonego modelu biznesowego, przez lata wypracowanego przez WGN.

Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu, jego aranżacji oraz oznaczeń reklamowo- marketingowych.

Franczyzobiorca WGN korzysta z renomowanej, silnej, rozpoznawalnej marki o blisko 30-letniej tradycji oraz z unikatowych narzędzi, w tym programów i dokumentów zapewniających pełny sukces zawodowy i finansowy już w 2-3 miesiącu od rozpoczęcia współpracy.

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą (około 40 tysięcy ofert) oraz współpracuje we wzajemnym promowaniu ofert nieruchomości w systemie mlsWGN. WGN korzysta z unikalnego systemu mls, polegającego na tworzeniu wspólnej bazy danych, która pozwala na przeprowadzanie transakcji w Grupie WGN. Każde biuro finalizujące transakcję w mlsWGN ma zagwarantowane wynagrodzenie od swojego Klienta.

Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują swoją bazę klientów i ofert nieruchomości.


WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCÓW

PAKIET NA START - Partner m.in. jest zwolniony z opłat za pierwsze 2 miesiące, otrzymuje profesjonalną stronę internetową własnego biura z wyszukiwarką, indywidualne szkolenie, pomoc przy rekrutacji doradców i budowaniu stałego, silnego zespołu, harmonogram wdrożeniowy.

Najnowocześniejszy program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca.

Regularne, kompleksowe profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy. Dzięki temu WGN posiada dużą skuteczność przeprowadzanych transakcji, kilkukrotnie wyższą niż w innych konkurencyjnych biurach.

  • Możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszeń na międzynarodowym portalu WGN.pl

Skuteczny marketing na poziomie regionalnym i globalnym (publikacja ofert Partnera na ponad 100 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych tytułach wydawniczych).

Rozpoznawalność marki WGN, niezmiennie lidera na rynku, wśród klientów jako bezpiecznej, profesjonalnej i godnej zaufania i polecenia.

Sprawdzone narzędzia i modele zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu doradców na podstawie autorskiego programu WGN.

Przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji stały help desk, w tym doradztwo prawne, bieżąca aktualizacja umów i dokumentów, wsparcie doradców w każdym segmencie nieruchomości, w tym dedykowanego opiekuna.

Partner ma możliwość działania bez ograniczenia terytorialnego.

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia działalności. Minimalna kwota inwestycji oscyluje w okolicach 10 - 15 tysięcy złotych.

Jednorazowa opłata startowa wynosi 3 000 zł netto i obejmuje działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.

Wysokość miesięcznych opłat franczyzowych jest niezależna od wypracowanego przychodu danego biura.

 

CZEGO OCZEKUJEMY od PARTNERA?

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu.

Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości. Dzięki naszemu know-how oraz pakietowi szkoleń Partner otrzymuje wiedzę, jak w krótkim czasie zostać profesjonalnym doradcą nieruchomości oraz zbudować stabilny zespół agentów.

Poszukujemy również agentów i pośredników, działających już na rynku, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości, pracować dla siebie i mieć zdecydowanie większe dochody;

Poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o około 40 000 ofert), a przede wszystkim znacząco zwiększyć zyski firmy.

Zalecamy, aby kandydaci dysponowali własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej (kasetonu / szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne przed podpisaniem umowy franczyzowej.

Nowy oddział może powstać w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście Biur WGN.

W ostatnich dwóch latach nasze szeregi powiększyły się o 24 Partnerów, w tym 14 którzy przeszli z konkurencyjnych sieci franczyzowych.

 

KORZYŚCI ze WSPÓŁPRACY z GRUPĄ WGN

Duża oszczędność w budżecie reklamowo- marketingowym, w tym udział w wynegocjowanych zniżkach i abonamentach grupowych w zewnętrznych portalach.

Minimalizacja kosztów zakupu materiałów reklamowych (np. teczki, kalendarze, katalogi reklamowe, długopisy i innych gadżetów reklamowych).

Działalność pod wspólnym, rozpoznawalnym szyldem najsilniejszej polskiej marki z blisko 30-letnią tradycją, której zaufało ponad 350 tysięcy klientów, w Polsce i za granicą.

Sprawdzone standardy, procedury i model prowadzenia własnego biznesu z sukcesem, wsparcie biznesowe, unikatowe narzędzia oraz komplet dokumentów, w tym umowy pośrednictwa, umowy agencyjne itp. (know-how).

Bezpłatne szkolenia dla właścicieli biur i ich pracowników.

Możliwość praktyki w Centrali WGN.

Pomoc w rekrutacji agentów.

Promocja wybranych ofert w mediach społecznościowych.

Partnerzy otrzymują dofinansowanie do cyklicznych, profesjonalnych szkoleń gwarantujące sukces zawodowy. Są to bezcenne spotkania pasjonatów, liderów i ekspertów oraz okazja do wymiany doświadczeń.

Renoma i rozpoznawalność marki pozwalają być konkurencyjnym, przyciągać klientów i zdobywać najatrakcyjniejsze zlecenia, zwłaszcza z rynku nieruchomości komercyjnych i premium, a tym samym uzyskiwać wyższe prowizje (zyski) niż konkurenci.

 

 

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE. BĄDŹ 3 KROKI PRZED KONKURENCJĄ

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. (71) 337 84 05

mail:  d.komarnicka@wgn.pl, franczyza@wgn.pl

 

      ZOBACZ GALĘ 25- LECIA WGN

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w CANNES 

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w MONACHIUM