PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

Główną działalnością Partnerów WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem kredytowym.

Franchisebiorca zatrzymuje cały wypracowany przez siebie przychód. Centrala nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera. Od Partnerów WGN pobierana jest wyłącznie stała miesięczna opłata.
Zapewniamy nowym Partnerom PAKIET NA START, tj. dwumiesięczne zwolnienie z opłat, jak i szeroką promocję nowo otwartego Biura. Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy również kompleksowe szkolenia w naszym Dziale Szkoleniowym.

Partnerzy otrzymują know-how (w tym wzory umów pośrednictwa, umowy agencyjne, umowy gospodarcze, regulacje prawne) pozwalające prowadzić bezpiecznie i z sukcesem biuro nieruchomości, według sprawdzonego unikalnego modelu biznesowego WGN.

Pomagamy naszym Partnerom na każdym etapie organizacji Biura. Doradzamy przy wyborze lokalu, jego aranżacji i przygotowujemy projekty graficzne oznaczeń reklamowo – marketingowych.

Partner korzysta z największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą – systemu mlsWGN. Jest to unikalny system polegający na tworzeniu wspólnej bazy danych, która pozwala na przeprowadzanie transakcji w Grupie WGN. Każde biuro finalizujące transakcję w mlsWGN ma zagwarantowane wynagrodzenie od swojego Klienta.
Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują swoją bazę klientów i ofert nieruchomości.

 

 


WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCÓW

PAKIET NA START - Partner m.in. jest zwolniony z opłat za pierwsze 2 miesiące, otrzymuje profesjonalną stronę internetową własnego biura z wyszukiwarką, indywidualne szkolenie, pomoc przy rekrutacji doradców i budowaniu stałego, silnego zespołu, harmonogram wdrożeniowy.

Nowoczesny program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca na świecie.

Regularne, kompleksowe szkolenia 3-dniowe (Kongresy Szkoleniowe), dwa razy w roku przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy. Dzięki temu Grupa WGN posiada bardzo dobre wyniki, kilkukrotnie wyższe niż w innych konkurencyjnych biurach. Średnio na jednego agenta przypadają 2 transakcje na miesiąc.

Publikację wszystkich ogłoszeń Partnera na międzynarodowym portalu WGN.pl. Skuteczny marketing na poziomie regionalnym i globalnym (publikacja ofert Partnera na ponad 100 portalach i serwisach internetowych oraz w 2 własnych branżowych wydawnictwach).

Rozpoznawalność marki WGN, niezmiennie lidera na rynku, wśród klientów jako bezpiecznej, profesjonalnej i godnej zaufania i polecenia.

Sprawdzone narzędzia i modele zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu agentów na podstawie autorskiego programu WGN.

 

Przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji stały help desk, tj. doradztwo prawne, , wsparcie doradców ds. nieruchomości w każdym segmencie nieruchomości, w tym dedykowanego opiekuna, bieżąca aktualizacja umów i dokumentów.

Partner ma możliwość działania bez ograniczenia terytorialnego.

 

 

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już w 3 miesiącu od rozpoczęcia działalności. Minimalna kwota inwestycji oscyluje w okolicach 10 - 15 tysięcy złotych. Kwota ta zawiera opłatę startową na rzecz WGN (3 000 zł netto), marketing lokalny oraz pierwsze koszty związane z prowadzeniem działalności, jak urządzenie i obrandowanie lokalu. Nie zawiera kosztów związanych z ewentualnym remontem lokalu.

 

 

 

 

 CZEGO OCZEKUJEMY od PARTNERA?

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu. Preferujemy osoby z doświadczeniem w usługach oraz z umiejętnościami menadżerskimi.

Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości. Dzięki naszemu know-how oraz kompleksowemu przeszkoleniu Partner otrzymuje wiedzę, jak w krótkim czasie zostać profesjonalnym doradcą nieruchomości oraz zbudować własny stabilny zespół agentów.

Poszukujemy również agentów,pośredników oraz biura nieruchomości, działających już na rynku, którzy chcą pracować dla siebie, zwiększyć swoją konkurencyjność i mieć zdecydowanie większe dochody;

Naszymi Partnerami mogą zostać także brokerzy kredytowi i ubezpieczeniowi, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o pośrednictwo w nieruchomościach.

Zalecamy, aby kandydaci dysponowali własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 30 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej (kasetonu / szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne przy podpisywaniu umowy franczyzowej.

W ostatnich dwóch latach nasze szeregi powiększyły się o 24 Partnerów, w tym 14 z konkurencyjnych sieci franczyzowych.

 

 

 

KORZYŚCI ze WSPÓŁPRACY z GRUPĄ WGN

Duża oszczędność w budżecie reklamowo- marketingowym, w tym udział w wynegocjowanych zniżkach i abonamentach grupowych w zewnętrznych portalach.

Minimalizacja kosztów zakupu materiałów reklamowych (np. teczki, kalendarze, katalogi reklamowe, długopisy i inne gadżety reklamowe).

Działalność pod rozpoznawalnym szyldem najsilniejszej polskiej marki z blisko 30-letnią tradycją, której zaufało ponad 360 tysięcy klientów z rynku międzynarodowego.

Sprawdzone standardy (ZJ-WGN), procedury i model prowadzenia własnego biznesu z sukcesem, wsparcie biznesowe, unikatowe narzędzia oraz komplet dokumentów, w tym umowy pośrednictwa, umowy agencyjne itp. (know-how).

Bezpłatne szkolenia dla właścicieli biur i ich pracowników.

Możliwość praktyki / stażu w Centrali WGN.

Pomoc w rekrutacji agentów.

Promocja wybranych ofert w mediach społecznościowych i portalach nieruchomościowych.

Partnerzy otrzymują dofinansowanie do cyklicznych, profesjonalnych szkoleń gwarantujące sukces zawodowy. Są to bezcenne spotkania pasjonatów, liderów i ekspertów oraz okazja do wymiany doświadczeń.

Renoma i rozpoznawalność marki pozwalają być konkurencyjnym, przyciągać klientów i zdobywać najatrakcyjniejsze zlecenia, zwłaszcza z rynku nieruchomości komercyjnych i premium, a tym samym uzyskiwać wyższe prowizje (zyski) niż konkurenci.

 

 

 

 

WGN 2019 w liczbach

BĄDŹ 3 KROKI PRZED KONKURENCJĄ

 

 

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. (71) 337 84 05

mail:  d.komarnicka@wgn.pl, franczyza@wgn.pl

 

      ZOBACZ GALĘ 25- LECIA WGN

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w CANNES 

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w MONACHIUM