PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Główną działalnością Partnerów WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i finansowe.

Partner/Franchisebiorca zatrzymuje dla siebie cały wypracowany przez siebie przychód. Centrala nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

Od Partnerów WGN pobierana jest wyłącznie stała miesięczna opłata.

Dodatkowo zapewniamy nowym Partnerom PAKIET STARTOWY, który zakłada dwumiesięczne zwolnienie z opłat!

Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenie w naszym Dziale Szkoleniowym, a osobom, nie posiadającym doświadczenia w nieruchomościach, oferujemy opcje szkolenia od podstaw w Akademii Nieruchomości i Inwestycji WGN.

Partnerzy otrzymują gotowe know-how (czyli ponad 200 dokumentów, w tym wzory umów pośrednictwa) pozwalające prowadzić bezpiecznie i z sukcesem biuro nieruchomości, według sprawdzonego modelu biznesowego, przez lata wypracowanego przez WGN.

Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu, jego aranżacji oraz oznaczeń reklamowo- marketingowych.

Franczyzobiorca WGN korzysta z renomowanej, silnej marki o wieloletniej tradycji oraz z unikatowych narzędzi w tym programów i dokumentów zapewniających sukces zawodowy i finansowy już w 2-3 miesiącu od rozpoczęcia współpracy.

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce (około 40 tysięcy ofert) oraz współpracuje we wzajemnym promowaniu ofert nieruchomości w systemie mlsWGN. WGN korzysta z unikalnego systemu mls, polegającego na tworzeniu wspólnej bazy danych, która pozwala na przeprowadzanie transakcji w całej Polsce. Każde biuro finalizujące transakcję w mlsWGN ma zagwarantowane wynagrodzenie od swojego Klienta.

Partner ma możliwość, obok obrotu nieruchomościami i pośrednictwa finansowego, rozwoju zakresu swojej działalności o inne usługi, jak: ubezpieczenia, wyceny, projekty wnętrz, homestaging, usługi remontowe, działalność deweloperską, analizy rynku nieruchomości itp.

Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują swoją bazę ofert nieruchomości.


WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCÓW

Najnowocześniejszy program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca.

Regularne, kompleksowe szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy, w których dzielimy się najnowocześniejszymi rozwiązniami oraz stałe wsparcie doświadczonych ekspertów - liderów WGN.

Skuteczny marketing na poziomie regionalnym i globalnym (publikacja ofert Partnera na ponad 100 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych wydawnictwach).

Rozpoznawalność marki WGN, która od lat jest liderem na rynku, wśród klientów jako bezpiecznej, profesjonalnej i godnej zaufania.

Sprawdzone narzędzia i modele zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu na podstawie autorskiego programu.

Wsparcie działu prawnego podczas całego okresu współpracy – w tym również regularne aktualizacje wzorów dokumentów wraz ze zmianami przepisów prawnych.

Partner ma możliwość działania na terenie całego kraju oraz świata. Partnerem Strategicznym Grupy WGN jest m.in. amerykańska sieć Realty Executives International.

Partner otrzymuje od franczyzodawcy indywidualny portal internetowy, wyposażony w zaawansowaną wyszukiwarkę ofert nieruchomości, oraz zestaw narzędzi wirtualnych, ułatwiających zarządzanie bazą ofert oraz ich marketingiem i promocją.

 

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia działalności. Minimalna kwota inwestycji oscyluje w okolicach 15 tysięcy złotych.

Opłata startowa jest podzielona na dwie części – część I w wysokości 1,500 zł netto (od 1 września 2018 r. -3 000 zł netto) jest płacona w dniu podpisania umowy franczyzowej.
Część II w wysokości 8,500 zł netto (od 1 września -7 000 zł netto) będzie uiszczona jedynie w przypadkach marginalnych, gdy partner opuści Grupę WGN do czterech lat od rozpoczęcia współpracy. W ten sposób Partner ma zapewniony kapitał na rozwinięcie od podstaw swojego biznesu.

Opłata startowa obejmuje działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i finansowego.

Wysokość opłat licencyjnych i marketingowych uzależniona jest od wielkości miasta, w którym ma powstać oddział i jest niezależna od wypracowanego przychodu danego biura.

CZEGO OCZEKUJEMY od PARTNERA?

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już działalność gospodarczą, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu.

Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba, bez doświadczenia w branży nieruchomości. Dzięki naszemu know-how Partner ma wiedzę jak w krótkim czasie zostać profesjonalnym doradcą ds. nieruchomości oraz zbudować i przeszkolić swój zespół agentów.

Poszukujemy również agentów i pośredników, działających już na rynku, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować dla siebie;

Poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o około 40 000 ofert), a przede wszystkim znacząco zwiększyć swoje zyski firmy.

Zalecamy, aby kandydaci dysponowali własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (zdecydowanie preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej (kasetonu / szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne przed podpisaniem umowy franczyzowej.

Nowy oddział może powstać w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście Biur WGN.

W ostatnim roku nasze szeregi powiększyły się o 19 Partnerów w tym 5, którzy przeszli z konkurencyjnych sieci franczyzowych.

 

KORZYŚCI ze WSPÓŁPRACY w GRUPIE WGN

 

Duże oszczędności w budżecie reklamowo- marketingowym w tym udział w wynegocjowanych zniżkach i abonamentach grupowych na oferty umieszczane na portalach.

Działalność pod wspólnym, rozpoznawalnym szyldem silnej marki z wieloletnią tradycją, której ufają klienci.

W ramach opłaty licencyjnej biura WGN mają przychód z pośrednictwa finansowego WGN Kredyty.

Partnerzy otrzymują dofinansowanie do cyklicznych, atrakcyjnych szkoleń na Kongresach Szkoleniowych Grupy WGN. Są to bezcenne spotkania pasjonatów, liderów i ekspertów oraz okazja do wymiany doświadczeń.

Renoma i rozpoznawalność marki pozwalają być konkurencyjnym, przyciągać klientów i zdobywać atrakcyjne zlecenia, a tym samym uzyskiwać wyższe wynagrodzenia.

Współpraca z doświadczonym Partnerem zapewnia bezpieczeństwo i wysokie zarobki.

Według międzynarodowych ekspertów w tym specjalistów WGN rynek nieruchomości w Polsce i na świecie będzie się nadal dynamicznie rozwijał. Co wpłynie na dalszy rozwój największych sieci franczyzowych, które będą miały coraz większy udział procentowy w obrocie nieruchomościami.

 

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE

 

KONTAKT:

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

(71) 337 84 31, d.komarnicka@wgn.pl