Mieszkania na Sprzedaż

13 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Słoneczne mieszkanie na oś.Niepodległości w Chrzanowie!
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 5
Liczba pokoi: 3
Metraż: 66.82m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM048-5169
Cena 420 000 zł
cena / m² 6 286 zł

Oferta tylko u nas

45.8m², Białka Tatrzańska

Apartament na sprzedaż Białka Tatrzańska

Apartament na sprzedaż Białka Tatrzańska
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Białka Tatrzańska
Liczba pokoi: 3
Metraż: 45.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM030-33405
Cena 849 000 zł
cena / m² 18 537 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Brzeszcze - Atrakcyjne M3 z potencjałem, w świetnej lokalizacji!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Brzeszcze
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 45.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-539
Cena 309 000 zł
cena / m² 6 747 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chełmek - Trzy pokoje do własnej aranżacji!
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chełmek
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 64m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-487
Cena 349 000 zł
cena / m² 5 453 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Oświęcim - Oświęcim -atrakcyjne dwa pokoje w doskonałej lokalizacji.
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Oświęcim
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 33.07m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-533
Cena 279 000 zł
cena / m² 8 437 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - 3 POKOJE, 63m2-Chrzanów, Centrum!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.57m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-500
Cena 399 000 zł
cena / m² 6 377 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Trzebinia - Dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Trzebinia
Piętro: 1
Liczba pokoi: 6
Metraż: 126m²
Oferta SM048-4675
Cena 690 000 zł
cena / m² 5 476 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na parterze
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Liczba pokoi: 3
Metraż: 48.7m²
Oferta SM048-5028
Cena 300 000 zł
cena / m² 6 160 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Komfortowe mieszkanie, Chrzanów oś Młodości
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 65.82m²
Oferta SM048-5114
Cena 499 000 zł
cena / m² 7 581 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Na sprzedaż mieszkanie w Chrzanowie 63,42 m2.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Liczba pokoi: 2
Metraż: 63.42m²
Oferta SM048-5116
Cena 210 000 zł
cena / m² 3 311 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Na sprzedaż kawalerka ok 27m2, Chrzanów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 26.69m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM048-5065
Cena 200 000 zł
cena / m² 7 493 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Libiąż - Na sprzedaż duże komfortowe mieszkanie w Libiazu
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Libiąż
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 75.74m²
Oferta SM048-5137
Cena 399 000 zł
cena / m² 5 268 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Szlachtowa - Uroczo położony apartament.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Szlachtowa
Liczba pokoi: 3
Metraż: 69.35m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM084-6473
Cena 899 000 zł
cena / m² 12 963 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies