Działki na Sprzedaż

95 ofert

Oferta tylko u nas

Grunt rekreacyjny/p.o.d. na  sprzedaż Steklno - Działka obok jeziora Steklno
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Steklno
Metraż: 665m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG105-14668
Cena 199 000 zł
cena / m² 299 zł

Oferta tylko u nas

Oferta tylko u nas

Grunt aktywizacja gospodarcza na  sprzedaż Drawsko Pomorskie - Działka inwestycyjna 6906 m2 | MPZP PU | media | Drawsko Pomorskie
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Drawsko Pomorskie
Metraż: 6906m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG105-15188
Cena 440 000 zł
cena / m² 64 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 754m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33427
Cena 127 000 zł
cena / m² 168 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 663m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33426
Cena 97 000 zł
cena / m² 146 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka rekreacyjna na sprzedaż Sławno
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sławno
Metraż: 4091m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33425
Cena 79 000 zł
cena / m² 19 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Sławno
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sławno
Metraż: 3005m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33424
Cena 239 000 zł
cena / m² 80 zł

Oferta tylko u nas

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Szczecin - Działka w Wielgowie przy lesie
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szczecin
Metraż: 1425m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG105-14790
Cena 329 000 zł
cena / m² 231 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Gudowo - Działka budowlana nad jeziorem Lubie
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gudowo
Metraż: 1182m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG105-15154
Cena 279 000 zł
cena / m² 236 zł

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 4123m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33408
Cena 1 349 000 zł
cena / m² 327 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 790m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33407
Cena 114 000 zł
cena / m² 144 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 887m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33406
Cena 119 000 zł
cena / m² 134 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Siemyśl
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemyśl
Metraż: 507m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG046-2163
Cena 45 000 zł
cena / m² 89 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Siemyśl
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemyśl
Metraż: 799m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG046-2162
Cena 69 000 zł
cena / m² 86 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Zabierzewo
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zabierzewo
Metraż: 7885m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG105-14939
Cena 750 000 zł
cena / m² 95 zł

Oferta tylko u nas

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Darłowo
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Darłowo
Metraż: 488m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33401
Cena 119 000 zł
cena / m² 244 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Darłowo
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Darłowo
Metraż: 1600m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33400
Cena 249 000 zł
cena / m² 156 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 754m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33391
Cena 125 000 zł
cena / m² 166 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 2236m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33390
Cena 219 000 zł
cena / m² 98 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 1711m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33389
Cena 199 000 zł
cena / m² 116 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 754m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33388
Cena 124 000 zł
cena / m² 164 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 883m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33384
Cena 119 000 zł
cena / m² 135 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 863m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33383
Cena 128 000 zł
cena / m² 148 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 905m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33382
Cena 124 000 zł
cena / m² 137 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Nacmierz
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Nacmierz
Metraż: 3386m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33381
Cena 298 000 zł
cena / m² 88 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 1432m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33378
Cena 169 000 zł
cena / m² 118 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 663m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33377
Cena 98 000 zł
cena / m² 148 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 755m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33376
Cena 123 000 zł
cena / m² 163 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 740m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33375
Cena 117 000 zł
cena / m² 158 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Turze
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Turze
Metraż: 10170m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33360
Cena 398 000 zł
cena / m² 39 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 988m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33356
Cena 137 000 zł
cena / m² 139 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 802m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33355
Cena 117 000 zł
cena / m² 146 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Jezierzany
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jezierzany
Metraż: 796m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33354
Cena 116 000 zł
cena / m² 146 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 800m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33349
Cena 128 000 zł
cena / m² 160 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Łącko
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łącko
Metraż: 754m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG030-33348
Cena 126 000 zł
cena / m² 167 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies