Działki na Sprzedaż - strona 41

1609 ofert

Działka budowlana na sprzedaż Bilska Wola, Karolinów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bilska Wola
Metraż: 1102m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG084-5849
Cena 71 630 zł
cena / m² 65 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Dąbrowa Biskupia
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Biskupia
Metraż: 17806m²
Oferta SG037-5105
Cena 199 000 zł
cena / m² 11 zł
OKAZJA!

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Sulejowska
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Piotrków Trybunalski
Metraż: 1706m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG084-5645
Cena 1 591 698 zł
cena / m² 933 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Inowrocław, Dąbrowa Biskupia
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Inowrocław
Metraż: 17806m²
Oferta SG037-4997
Cena 330 000 zł
cena / m² 19 zł
OKAZJA!

Działka budowlana na sprzedaż Dąbrowa Biskupia
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Biskupia
Metraż: 17806m²
Oferta SG037-4996
Cena 330 000 zł
cena / m² 19 zł

Działka budowlana na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Bawełniana
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Piotrków Trybunalski
Metraż: 2103m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG084-6125
Cena 736 050 zł
cena / m² 350 zł

Oferta tylko u nas

Grunt rolny na sprzedaż Lubiaszów, Lubiaszów Stary
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Lubiaszów
Metraż: 24311m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG084-5909
Cena 695 000 zł
cena / m² 29 zł

Oferta tylko u nas

Grunt rolny na sprzedaż Szydłów-Kolonia, Kolonia Szydłów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Szydłów-Kolonia
Metraż: 3001m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG084-6017
Cena 225 075 zł
cena / m² 75 zł

Oferta tylko u nas

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Inowrocław
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Inowrocław
Metraż: 8820m²
Oferta SG37-1905
Cena 264 600 zł
cena / m² 30 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies