Nieruchomości Komercyjne i inwestycyjne na Sprzedaż

22 ofert

Obiekt biurowy na  sprzedaż Łódź - Duża nieruchomość w centrum miasta!
Data dodania: 15.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łódź
Liczba pokoi: 100
Metraż: 5611m²
Oferta SO188-10877
Cena 8 990 000 zł
cena / m² 1 602 zł

1168m², Zduńska Wola

Biurowiec na sprzedaż Zduńska Wola

Biurowiec na sprzedaż Zduńska Wola
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zduńska Wola
Metraż: 1168m²
Oferta SO201-1388
Cena 750 000 zł
cena / m² 642 zł

na sprzedaż Nieruchomość komercyjna Radomsko, Niechcice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Liczba pokoi: 10
Metraż: 4440m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO084-6404
Cena 4 450 000 zł
cena / m² 1 002 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Budynek usługowy na sprzedaż Sulejów, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sulejów
Liczba pokoi: 8
Metraż: 480.88m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO084-5661
Cena 550 000 zł
cena / m² 1 144 zł

Oferta tylko u nas

Obiekt usługowy na  sprzedaż Piotrków Trybunalski - Budynek usługowo mieszkalny.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Piotrków Trybunalski
Liczba pokoi: 6
Metraż: 221.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO084-6593
Cena 660 000 zł
cena / m² 2 980 zł

Oferta tylko u nas

na sprzedaż Nieruchomość komercyjna Piotrków Trybunalski, Niechcice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Piotrków Trybunalski
Liczba pokoi: 10
Metraż: 4440m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO084-6609
Cena 4 450 000 zł
cena / m² 1 002 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Obiekt usługowy na  sprzedaż Bełchatów - Duża nieruchomość usługowo-biurowa
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bełchatów
Liczba pokoi: 30
Metraż: 2385m²
Oferta SO188-10950
Cena 1 650 000 zł
cena / m² 692 zł

na sprzedaż Nieruchomość komercyjna Łódz, Niechcice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Łódz
Liczba pokoi: 10
Metraż: 4440m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO084-6608
Cena 4 450 000 zł
cena / m² 1 002 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Biurowiec na sprzedaż Łęczyca
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Łęczyca
Metraż: 1919m²
Oferta SO201-3786
Cena 1 990 000 zł
cena / m² 1 037 zł

Hala produkcyjna na sprzedaż Będków
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Będków
Liczba pokoi: 6
Metraż: 910m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO027-581
Cena 739 000 zł
cena / m² 812 zł

Oferta tylko u nas

Biurowiec na sprzedaż Łask
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Łask
Metraż: 1850m²
Oferta SO201-1390
Cena 530 000 zł
cena / m² 286 zł

Obiekt przemysłowy/hala na  sprzedaż Dębowiec Mały - Budynek mieszkalno-usługowy gmina Strzelce Wielkie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dębowiec Mały
Liczba pokoi: 6
Metraż: 528m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO027-539
Cena 435 000 zł
cena / m² 824 zł

Oferta tylko u nas

Budynek usługowy na sprzedaż Pajęczno
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Pajęczno
Liczba pokoi: 8
Metraż: 290m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO027-600
Cena 1 300 000 zł
cena / m² 4 483 zł

Oferta tylko u nas

Budynek usługowy na sprzedaż Dylów Rządowy
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dylów Rządowy
Liczba pokoi: 2
Metraż: 148m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO027-604
Cena 400 000 zł
cena / m² 2 703 zł

Oferta tylko u nas

Pensjonat na sprzedaż Aleksandrów, Sulejów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Aleksandrów
Liczba pokoi: 7
Metraż: 500m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO084-6540
Cena 1 500 000 zł
cena / m² 3 000 zł

Oferta tylko u nas

Budynek usługowy na sprzedaż Łódź
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Łódź
Liczba pokoi: 80
Metraż: 5611m²
Oferta SO201-4523
Cena 8 990 000 zł
cena / m² 1 602 zł

Pensjonat na sprzedaż Kleszczów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kleszczów
Liczba pokoi: 14
Metraż: 337m²
Oferta SO027-438
Cena 2 700 000 zł
cena / m² 8 012 zł

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ostrówek
Metraż: 400000m²
Oferta SO045-1779
Cena 4 000 000 zł
cena / m² 10 zł

Budynek handlowy na sprzedaż Wieluń
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Wieluń
Metraż: 2783m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO045-1497
Cena 11 000 000 zł
cena / m² 3 953 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sokolniki
Metraż: 0m²
Oferta SO045-1532
Cena 1 300 000 zł
cena / m² 0 zł

Kamienica na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Stare Miasto
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Piotrków Trybunalski
Liczba pokoi: 6
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO084-6232
Cena 890 000 zł
cena / m² 4 450 zł

Oferta tylko u nas

Inny komercyjny na sprzedaż Radomsko
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Liczba pokoi: 3
Metraż: 785m²
Oferta SO027-378
Cena 4 200 000 zł
cena / m² 5 350 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies