Domy na Sprzedaż, Kalisz

9 ofert


1369.7m², Kalisz

na sprzedaż Dom Kalisz

na sprzedaż Dom Kalisz
Data dodania: 05.03.2024
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 61
Metraż: 1369.7m²
Oferta SD,SO189-1128
Cena 3 190 000 zł
cena / m² 2 329 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz, Widok
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 5
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1479
Cena 1 100 000 zł
cena / m² 5 500 zł

Oferta tylko u nas


Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 5
Metraż: 150m²
Oferta SD189-1222
Cena 900 000 zł
cena / m² 6 000 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 5
Metraż: 103.17m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1512
Cena 790 000 zł
cena / m² 7 657 zł

Oferta tylko u nas


Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 3
Metraż: 100m²
Oferta SD189-1418
Cena 490 000 zł
cena / m² 4 900 zł

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 4
Metraż: 110m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1108
Cena 650 000 zł
cena / m² 5 909 zł

Oferta tylko u nas


Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 3
Metraż: 100m²
Oferta SD189-1468
Cena 599 000 zł
cena / m² 5 990 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż KALISZ
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: KALISZ
Liczba pokoi: 4
Metraż: 96m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1123
Cena 530 000 zł
cena / m² 5 521 zł

Oferta tylko u nas


Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz, Piwonice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 4
Metraż: 3825m²
Oferta SD189-976
Cena 750 000 zł
cena / m² 196 zł
OKAZJA!

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn

Domy na sprzedaż w Kaliszu cieszą się wyjątkową popularnością z kilku powodów. Przede wszystkim znajdziesz tu otwartych ludzi i przestronne osiedla wolne od zgiełku aglomeracji, a przy tym dostatecznie duże, by zachować pożądaną anonimowość w miejskim tłumie. Jeżeli szukasz najlepszych oferty dostosowanych do wszystkich Twoich wymagań, sprawdź na naszej stronie internetowej, co możemy Ci zaoferować. Dzięki dostępnym u nas ogłoszeniom szybko znajdziesz najlepszą nieruchomość dla siebie, a łatwość kontaktu ze sprzedającym dzięki naszym usługom pozwoli na szybkie i satysfakcjonujące dla obu stron sfinalizowanie transakcji.

Najlepsze oferty domów na sprzedaż w położonym w Wielkopolsce Kaliszu i okolicach. Co może zaproponować Ci biuro nieruchomości WGN?

Jeżeli szukasz ofert domów na sprzedaż w Wielkopolsce, sprawdź bazę ogłoszeń biura nieruchomości WGN w Kaliszu i okolicach. Poznaj możliwości lokalizacji, zastanów się nad parametrami budynku i wybierz miejsce, w którym będzie Ci się dobrze żyło. Nasza oferta pomoże Ci w jego znalezieniu. Wesprzemy Cię także w negocjacjach umowy kupna, kredytowej czy finalizacji transakcji. Wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym pozwala nam zaoferować Ci wszystko, co najlepsze. Jak rozpocząć poszukiwania? Sprawdź!

Znajdź swoje osiedle

Kalisz liczy nieco ponad sto tysięcy mieszkańców i administracyjnie podzielony jest na 23 osiedla oraz trzy sołectwa. W każdym z nich znaleźć można interesujące nieruchomości. Klienci doceniają nie tylko te położone najbliżej centrum, lecz również oddalone od niego – na przykład położone we wschodniej części miasta Winiary, które niegdyś administracyjnie stanowiły osobną miejscowość. Winiary mają wielowiekową tradycję, a bliskość Swędrni oraz Lasu Winiarskiego stanowi o wyjątkowości tego miejsca. To jednak nie jedyne osiedle, na którym możesz znaleźć wymarzoną nieruchomość

Zalety dzielnic Kalisza

Każde osiedle w Kaliszu ma swoje zalety i to tylko od Ciebie zależy, gdzie postanowisz żyć. Osiedle Dobrzec oferuje na przykład liczne nieruchomości w największej, zachodniej dzielnicy miasta. Doskonała infrastruktura, bliskość i dobre skomunikowanie ze śródmieściem oraz wyjątkowe tereny zielone i rekreacyjne zachęcają, byś tam zamieszkał. A może wolisz bliskość Centrum i Śródmieścia? Również osiedla Korczak, Rogatka czy Czaszki, albo położone na drugim brzegu Chmielnik lub Majków możesz znaleźć wśród lokalizacji oferowanych na naszym portalu domów.

A może dom pod miastem?

Choć mieszkanie w przestronnym domu w mieście wiąże się z licznymi zaletami, ma również pewne wady. Jeżeli zawsze chciałeś mieć dom pod miastem, proponujemy Ci oferty nie w samym mieście, lecz w jego okolicach. Przykładem może być tu Wolica, której znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjna lokalizacja oraz ciche i spokojne otoczenie, a także bliskość natury. Cena położonych tu nieruchomości jest zwykle nieco korzystniejsza w przeliczeniu na metr kwadratowy w porównaniu z budynkiem o tym samym standardzie w mieście. Ponadto wokół domu na przedmieściach możesz urządzić wyjątkowy ogród i cieszyć się relaksem na zewnątrz, co niestety nie zawsze jest możliwe w centrum.

Określ wymagania

Poszukiwanie domu, który stanie się wkrótce Twój, będzie o wiele łatwiejsze, jeżeli dobrze zastanowisz się nad wymaganiami, jakie ma on spełniać. Przeanalizuj swoje potrzeby, podobnie jak potrzeby osób, które mają z Tobą mieszkać. Rozważasz powiększenie rodziny? To również warto wziąć pod uwagę – nieruchomość to zakup na lata, a jej rozbudowa nie jest łatwa i nie zawsze wchodzi w ogóle w rachubę. Jeżeli masz lub planujesz mieć zwierzęta, przemyśl, co powinno cechować budynek, w którym mają z Tobą mieszkać. Jakie dokładnie cechy oprócz lokalizacji warto określić, zanim przystąpisz do poszukiwań?

Powierzchnia użytkowa

Zastanów się, jaka minimalna i maksymalna powierzchnia domu będzie w zakresie Twoich zainteresowań. Oczywiste jest, że istnieje ścisła zależność pomiędzy powierzchnią domu a jego ostateczną ceną. Warto byś również pamiętał, że pomieszczenia na poddaszu, gdzie skosy obniżają wysokość sufitu, mogą być liczone inaczej. Dla tych o wysokości od 1,4 do 2,2 metra przyjmuje się 50 procent rzeczywistej powierzchni, a niższych przestrzeni w ogóle się nie liczy do całkowitej powierzchni. Jeżeli ktoś podaje informacje o powierzchni liczonej "po podłodze", niekoniecznie musi mieć ona przełożenie 1:1 z powierzchnią użytkową.

Liczba pokojów i łazienek

Obok powierzchni równie istotną cechą domu jest liczba oraz rozkład pomieszczeń. Oczywiście kwestie te w pewnym stopniu są rzeczą umowną, gdyż pomijając ściany nośne, zawsze istnieje możliwość pewnej przebudowy. Jednak dzielenie pokojów, łączenie istniejących pomieszczeń czy otwieranie przestrzeni to zaawansowane prace remontowe, które nie każdy chce przeprowadzać w nowo kupionym budynku. Potrzebujesz dużej oddzielnej kuchni czy może wystarczy funkcjonalny aneks kuchenny? Dodatkowe pomieszczenie na garderobę, salon kąpielowy a może klasyczna łazienka? Możliwości jest mnóstwo – warto je rozważyć, planując zakup.

Liczba kondygnacji

Kolejną sprawą związaną z poszukiwanym domem, jaką warto wziąć pod uwagę, jest liczba pięter. W naszej ofercie znajdziesz zarówno niepodpiwniczone domy parterowe, jak i dwu- lub trzykondygnacyjne budynki z dodatkowym pełnym podpiwniczeniem. Również opcji pośrednich jest wiele – np. obiekty kilkupoziomowe o ciekawych projektach czy parterowe z użytkowym poddaszem. Nie wiesz, co wybrać? W zależności od Twoich potrzeb możemy doradzić Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Bezpośrednie otoczenie – co jest dla Ciebie ważne?

Warto pamiętać, że nieruchomość to nie tylko budynek, ale również działka, na której stoi. Często stawianym wymaganiem przez klientów jest określona powierzchnia wokół obiektu oraz możliwości jej zagospodarowania. Bardzo ważna jest także bliskość sąsiednich budynków mieszkalnych i ogólnie otoczenie działki. Czy interesuje Cię dom w zabudowie szeregowej, bliźniak, czy może jednak wolisz budynek wolno stojący? Bez względu na to, czy obiekt jest kupowany jako nowy, czy z rynku wtórnego, jest kilka możliwości wartych rozważenia.

Elewacja oraz stolarka okienna i drzwiowa

Choć wygląd zewnętrzny budynku można stosunkowo łatwo zmienić przy odpowiednim nakładzie finansowym, jest to jedna z wielu kwestii, którą kupujący biorą pod uwagę. Rodzaj elewacji oraz jej wiek i sposób wykonania decyduje o estetyce nieruchomości, ale również wpływa na parametry cieplne budynku. Podobnie stolarka okienna, drzwiowa, jak i pokrycie dachowe czy ewentualne docieplenia. Zapoznaj się ze szczegółami interesującego Cię budynku, byś miał pełną świadomość nie tylko jego wyglądu, ale również funkcjonalności.

Ogród, altana i garaż

Nieruchomość może znajdować się na ogrodzonej działce. Warto, być poznał, jaki to typ ogrodzenia, gdyż postawienie płotu z siatki to niewielki koszt w porównaniu z solidnym, kutym ogrodzeniem na podmurówce. Rozważ również rodzaj podjazdu do domu, typ bramy czy furtki, a także ewentualne chodniki, wytyczone ścieżki czy inne elementy. Jeżeli dom pochodzi rynku wtórnego, zwykle ma zagospodarowany ogród. Rozległy taras, altana czy kamienny kominek w ogrodzie? Duża ilość nasadzeń czy raczej rozległy wypielęgnowany trawnik, a może ogród w stylu angielskim? Nie zapomnij również o garażu - czy jest niezbędny i na ile pojazdów?

Jakie ogrzewanie wybrać?

Wybór nowego lokum to również decyzja, w jaki sposób będzie ono ogrzewane. Centralne ogrzewanie zasilane być może na różne sposoby. Również ciepła woda użytkowa może być dostarczana albo z jedno- lub dwufunkcyjnego pieca C.O., albo przez inne, indywidualnie dobrane rozwiązania. Kominek z płaszczem wodnym albo ogrzewanie nadmuchowe, a może klasyczny piec C.O. na paliwo stałe? Rozwiązań jest wiele, ich koszty oraz stopień koniecznej obsługi zróżnicowany. Rozważ możliwości, które pozwolą na to, by w nowym domu żyło Ci się komfortowo.

Tanie domy na sprzedaż w Kaliszu i okolicy. Oferty biura nieruchomości WGN z rynku pierwotnego i wtórnego

Jak już wspomnieliśmy, ogłoszenia o tanich domach na sprzedaż w Kaliszu i okolicach obejmują zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. To, na jaki dom się zdecydujesz, zależy od Ciebie. Rynek pierwotny stwarza możliwości łatwego dostosowania budynku do własnych potrzeb. Obiekt z rynku wtórnego nie tylko jest jednak tańszy, lecz często bywa już urządzony i nawet częściowo wyposażony, dzięki czemu koszty natychmiastowego zamieszkania w nim ograniczane są do minimum. Sprawdź, w jakich sytuacjach obiekt z rynku pierwotnego to idealne rozwiązanie dla Ciebie, a kiedy lepszym wyborem będzie budynek z rynku wtórnego.

Rynek pierwotny - zaaranżuj własną przestrzeń

Nowe budynki prosto od deweloperów albo w stanie deweloperskim lub surowym otwierają przed kupującym szerokie możliwości. Przestrzeń w stanie surowym pozwala Ci na dostosowanie wielu szczegółów jej wykończenia. Stan deweloperski to możliwość dowolnej aranżacji wnętrz, która będzie zgodna z Twoimi wyobrażeniami o domu idealnym.

Kuchnia marzeń na wyciągnięcie ręki

W nowym, ale wykończonym obiekcie kuchnie to przestrzenie gotowe do wyposażenia. Możesz dobrać sposób jej zabudowy, rozmieszczenie sprzętów w zakresie istniejących już, przygotowanych do użytku instalacji. W przypadku nieruchomości w stanie surowym możesz niekiedy jeszcze zadecydować, jaka przestrzenią kuchenną. Doświetl ją, aranżując odpowiednie oświetlenie, dobierz meble w pasujących do Ciebie kolorach i wykończeniu. Kuchnia marzeń będzie na wyciągnięcie ręki.

Relaks w łazience idealnej

W zależności od standardu stanu, w jakim dostarczony będzie nowy budynek, łazienki mogą być częściowo wykończone lub jedynie przygotowane do aranżacji. Wyposażenie ich w biały montaż, dopasowane meble i dodatki to twoje zadanie. Stwórz minimalistyczną jasną łazienkę w stylu skandynawskim albo ekskluzywny salon kąpielowy w typie domowego mini spa. Niewiele dzieli Cię od stworzenia przestrzeni idealnej do codziennego relaksu.

Dostosuj swoje pomieszczenia

Nowy budynek to najczęściej także większa elastyczność w dostosowaniu pozostałych pomieszczeń i ich funkcjonalności. Być może można jeszcze zadecydować o rozmieszczeniu ścianek działowych. Większa garderoba na rzecz powierzchni sypialni, wydzielony gabinet obok salonu, otwarcie kuchni na przestrzeń dzienną? Każde z pomieszczeń wykończ w wybrany sposób, dobierz oświetlenie, a później zabudowę albo meble oraz dodatki.

Rynek wtórny – budynek gotowy do zamieszkania

Nieco inaczej sytuacja będzie wyglądać, jeżeli decydujesz się na ofertę z rynku wtórnego. W naszej ofercie znajdziesz ogłoszenia dotyczące również takich obiektów, które są już gotowe do zamieszkania. Mogą mieć na wyposażeniu nie tylko kompletne i funkcjonalne łazienki oraz kuchnie, ale również potrzebny sprzęt AGD. Niejednokrotnie kupując dom, otrzymasz zamontowane lampy, część mebli czy kompletne karnisze do powieszenia zasłon i firan. Pomożemy Ci uzgodnić z kontrahentem, co dokładnie wchodzi w skład oferty.

Twoja przestrzeń a poprzedni właściciele

Kiedy zdecydujesz się na zakup wcześniej zamieszkiwanego obiektu od osoby prywatnej, otrzymasz pomieszczenia, które były użytkowane i urządzone w jakimś stylu. Budynek może być odświeżony, ale również może być w stanie dokładnie takim, jaki pozostawił go poprzedni właściciel. Niewielkie zmiany czy renowacja wnętrza to prace zwykle niezbędne, by dostosować go do własnych wymagań i potrzeb. Zwykle na działce budynku z rynku wtórnego znaleźć można dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Jest to z pewnością cecha, która stanowi dużą zaletę tego rozwiązania.

Gdzie znaleźć tanie domy na sprzedaż w Kaliszu na osiedlach Winiary, Dobrzec lub Wolica i w okolicach miasta? Sprawdź ofertę biura nieruchomości WGN!

Szukasz tanich domów na sprzedaż w Kaliszu na osiedlach Winiary, Dobrzec lub Wolica i w okolicach miasta? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest szeroka oferta biura nieruchomości WGN. Możesz również odwiedzić nasze biuro, by razem z wykwalifikowaną kadrą znaleźć najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb ogłoszenia. Warto pamiętać, że tanie nieruchomości to nie zawsze obiekty nadające się wyłącznie do remontu czy okazje „nie do odrzucenia”, które kryją w sobie mnóstwo kruczków i haków na potencjalnego kupca. Ogłoszenia publikowane na naszym portalu internetowym i proponowane przez doradców w biurach stacjonarnych są zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa transakcji, dlatego możesz mieć pewność, że wybierzesz właściwie.

Czy nieruchomość do remontu to dobry pomysł?

Choć może się wydawać, że wybór nieruchomości przeznaczonej do remontu nie jest dobrym rozwiązaniem, nic bardziej mylnego. Kupując nieruchomość – zarówno nową, jak i z rynku wtórnego – niemal zawsze trzeba przeprowadzić w nim pewne prace remontowe. Dlatego skorzystanie z oferty, w której jasno jest określone, jakie prace są konieczne do przeprowadzenia, może być dobrym pomysłem, bo i tak w wielu przypadkach przynajmniej odświeżenie ścian czy przebudowa instalacji elektrycznej i oświetleniowej będzie konieczna, aby dostosować pomieszczenia do indywidualnych potrzeb nowych mieszkańców.

Tylko sprawdzone i pewne okazje

Nie musisz się obawiać, że proponowane przez nas ogłoszenia czy okazyjne oferty są niepewne. Dokładnie weryfikujemy i kompletujemy dane w ogłoszeniach, by kupujący nie miał żadnych wątpliwości co do przedstawianych mu informacji . Co roku pośredniczymy w sprzedaży kilku tysięcy nieruchomości, dzięki czemu wiemy, jak doradzić zarówno kupującym, jak i sprzedającym. Staramy się, by każda oferta była pełna, zawierała wszystkie niezbędne informacje oraz odpowiednie zdjęcia.

Wyszukaj oferty dopasowane do potrzeb

Nasza strona internetowa z ofertami sprzedaży nieruchomości udostępnia dostosowaną do Twoich potrzeb wyszukiwarkę. Możesz określić, jaki dokładnie obiekt Cię interesuje. Określ zakres cenowy, powierzchnię, rok budowy czy liczbę pokoi. Wybieraj wśród ofert na wyłączność albo tych bezpośrednich. Możesz również zaznaczyć, że interesują Cię jedynie budynki posiadające garaż, piwnicę czy system alarmowy albo inne szczególne cechy. Istnieje także możliwość podania adresu e-mail, by otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających kryteria Twoich poszukiwań.

Najnowsze ogłoszenia i aktualne oferty

Wybierając spośród ofert znajdujących się na naszej giełdzie nieruchomości, masz pewność, że otrzymujesz dostęp do aktualnych i najnowszych ofert. Regularnie weryfikujemy, czy są one jeszcze aktywne i czy warunki sprzedaży się nie zmieniły. Otrzymujesz także informację, od jakiego czasu ogłoszenie znajduje się na naszym portalu. Sprawdź już dziś, który z domów na sprzedaż w Kaliszu z naszej oferty spełnia Twoje oczekiwania i zamieszkaj w wymarzonym miejscu!

 

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,5

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies