Informacje korporacyjne

Już 10-ty rok współpracy w WGN

Średni staż biura w Grupie WGN wynosi 9 lat. Na długoletnią współpracę wpływa wiele czynników, do najważniejszych niewątpliwie należy zaliczyć stabilne i silne zespoły Doradców.

Czytaj więcej

Gwiazdy WGN na ściance

WGN to ponad 500 agentów, doradców, ekspertów, analityków, prawników, jednym słowem specjalistów, w tym wielu wybitnych gwiazd WGN. Gwiazdy świecą i realizują się w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami.

Czytaj więcej

WGN Bolesławiec otworzył drugi oddział ze specyfikacją rynku pierwotnego na wyłączność.

Z przyjemnością informujemy, że oddział WGN Bolesławiec rozwija swoją działalność.

Od dnia 25 kwietnia funkcjonuje nowa placówka oddziału – WGN Bolesławiec Rynek Pierwotny, przy ul. Zgorzeleckiej 34.

Czytaj więcej

Oddział WGN w Kwidzynie ma nowego właściciela.

W dniu 16.04.2019 r. Pan Jacek Chomicki został właścicielem prowadzonego do tej pory Biura w Kwidzynie przez Panią Wiesławę Chomicką. Dyrektorem biura nadal pozostanie Pani Wiesława.

Czytaj więcej

Nowy oddział WGN! Powstaje kolejne biuro w Kaliszu

W dniu 3 kwietnia 2019 podpisano kolejną umowę franczyzową na otwarcie biura WGN w Kaliszu.

Czytaj więcej

WGN otwiera kolejny Oddział. Tym razem w Gdańsku.

Sieć franczyzowa WGN ciągle się rozbudowuje potwierdzając swoją pozycje lidera na rynku.  W dniu 20.03.2019 została podpisana umowa franczyzowa na otwarcie biura w Gdańsku, przy al. Grunwaldzkiej.

Czytaj więcej

MIPIM 2019:WGN prezentuje swoje oferty na targach inwestycyjnych.

Międzynarodowe targi nieruchomości i inwestycji MIPIM to jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie. W tym roku odbyła się już po raz 30.

Czytaj więcej

WGN otworzył kolejne biuro w Katowicach

Kolejny Oddział WGN powstaje w Katowicach, w dniu 29 stycznia 2019 została podpisana umowa franczyzowa przez Państwa Karolinę i Tomasza Pampuch.

Czytaj więcej

WGN jest potentatem w sprzedaży nieruchomości zabytkowych

Grupa WGN od polowy lat 90 XX wieku, odnotowuje sukcesy w finalizowaniu sprzedaży nieruchomości takich jak: pałace, dwory, rezydencje, zamki, kamienice oraz wieże ciśnień czy kościoły.

Czytaj więcej

WGN: 14 nowych umów franczyzowych w 2018

W 2018 roku Grupa WGN podpisała 14 nowych umów franczyzowych, w tym 3 istniejące biura WGN uruchomiły swoje kolejne Oddziały.

Czytaj więcej

W 2018 roku WGN podpisał 12 umów franczyzowych.

Grupa WGN stale buduje swoją pozycję lidera na rynku nieruchomości w Polsce i do końca listopada br podpisała 12 umów franczyzowych, w tym trzy biura WGN otworzyły swoje kolejne Oddziały: w Szczecinie, Polkowicach i w Krakowie.

Czytaj więcej

Analiza sukcesu Grupy WGN

Podczas 19 już Konwentu Dyrektorów Biur WGN powstała dogłębna analiza niewątpliwego sukcesu Grupy WGN na rynku obrotu nieruchomościami.

Czytaj więcej

Spektakularny sukces WGN

W sierpniu 2018 tylko 23 agentów Grupy WGN sfinalizowało aż 147 transakcji sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Czytaj więcej

Tak zaczął kształtować się autorski pakiet know-how WGN

Z początkiem lat 90-tych ubiegłego wieku rozpoczął się rozwój rynku nieruchomości w Polsce. Był to czas dla młodych przedsiębiorców, który chcieli mieć swój udział w tworzeniu i w rozwoju rynku obrotu nieruchomościami. Jedną z osób, która kształtowała polski rynek obrotu nieruchomościami jest Leszek Michniak- współzałożyciel Krajowej Struktury Organizacyjnej Przedstawicieli Regionalnych Stowarzyszeń Pośredników w Obrocie Nieruchomościami czyli dzisiejszej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Prezes Grupy WGN- najstarszej polskiej sieci franczyzowej zajmującej się obrotem nieruchomościami, opowie o kulisach powstania WGN. 

 

Czytaj więcej

W biurze WGN we Wrocławiu powitaliśmy kolejnego eksperta

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Nieruchomości Centrali WGN do naszego zespołu dołączyła Pani Agnieszka Prądzyńska, która objęła stanowisko Kierownika Działu. 

Czytaj więcej

Sukces franczyzy nieruchomości WGN

Największa sieć franczyzowa w branży nieruchomości w Polsce chce w tym roku otworzyć jeszcze nawet 20 oddziałów.

Czytaj więcej

Renaming WGN.

Po 27 latach działalności firmy, zarząd postanowił zmienić jej nazwę z Wrocławska Giełda Nieruchomości na WIELKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI. Skrót nazwy pozostanie ten sam: WGN .

Czytaj więcej

WGN prezentuje swoje oferty na targach inwestycyjnych MIPIM 2018.

Jak co roku, Grupa WGN wzięła udział w prestiżowym wydarzeniu, jakim są targi MIPIM w Cannes, prezentując swoje najlepsze oferty nieruchomości inwestycyjnych - blisko 500 wyselekcjonowanych nieruchomości, takich jak tereny inwestycyjne, biurowce, kamienice, magazyny, centra handlowe czy pałace i zamki.

Czytaj więcej

WGN wydał nowy numer Katalogu „WGN - INVESTMENTS PROPERTIES 2018” .

Grupa WGN, jak co roku, na początku lutego, promuje „WGN - INVESTMENTS PROPERTIES”, ze swoimi najlepszymi ofertami komercyjnymi dla inwestorów z Polski i zagranicy.

Czytaj więcej

WGN na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Expo Real 2017

WGN od samego początku uczestniczy w międzynarodowych targach nieruchomości komercyjnych Expo Real w Monachium. Expo Real to, obok MIPIM w Cannes, najbardziej prestiżowe wydarzenie poświęcone światowym i europejskim rynkom nieruchomości.

Czytaj więcej

Franczyza w nieruchomościach – pewna szansa na sukces

 Inwestor, który chce zaistnieć na rynku nieruchomości ma wiele możliwości do wyboru. Jeśli interesuje go doradztwo i pośrednictwo powinien zastanowić się nad modelem franczyzowym. To dobre rozwiązanie nie tylko dla mniejszych, początkujących podmiotów. Dzięki dużej, rozpoznawalnej marce i wsparciu, jakie otrzymuje od sieci, ma szansę szybko osiągać sukces zawodowy i finansowy na rynku.

Czytaj więcej

WGN na Międzynarodowych Targach Expo Real 2016

Targi Nieruchomości i Inwestycji Expo Real odbywają się corocznie w Monachium. Jak zawsze udział w nich brali również przedstawiciele Grupy WGN, którzy prezentowali ponad 500 nieruchomości inwestycyjnych.

Czytaj więcej

WGN na targach MIPIM 2016, po raz 17

W dniach 15-18 marca 2016 r. grupa WGN po raz 17 uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Nieruchomości MIPIN w Cannes, na francuskim Lazurowym Wybrzeżu.

Czytaj więcej

WGN w TVN 24

Najwięcej w Polsce obiektów zabytkowych o funkcji mieszkalnej to dawne dworki szlacheckie oraz neoklasycystyczne pałace. Najmniej zachowało się jednak średniowiecznych zamków a te, które pozostały są w złym stanie. Czytaj więcej

WGN w Monachium 2015

W dniach 5-7 października 2015 roku w niemieckim Monachium odbyły się Targi Expo Real, na których, jak co roku, obecna była reprezentacja WGN po raz czternasty. Głównym celem podczas Targów było nawiązanie licznych kontaktów biznesowych oraz promowanie nieruchomości inwestycyjnych, jak i Grupy WGN na arenie międzynarodowej. Czytaj więcej

Nowy Oddział WGN w Szczecinie robi wrażenie

W kwietniu 2015 r. został uruchomiony nowy Oddział WGN w Szczecinie, w Galerii TURZYN przy Al. Bohaterów Warszawy 40. Oddział WGN zajmuje się nieruchomościami komercyjnymi i mieszkalno-apartamentowymi. Zobacz galerię Czytaj więcej

WGN wypuszcza nowy tytuł "Apartamenty & Rezydencje"

W kwietniu 2015 r. WGN wypuszcza nowy kwartalnik „Apartamenty & Rezydencje”. Czytaj więcej

Grupa WGN po raz 16 na MIPIM

Cannes na francuskim Lazurowym Wybrzeżu po raz 26 był światową stolicą nieruchomości. Targi MIPIM odbyły się w dniach 10 – 13 marca 2015 r. Czytaj więcej

WGN laureatem Symbolu Rozwoju Biznesu

Z roku na rok Grupa WGN rośnie w siłę. Za dynamiczny rozwój i skutecznie działanie na rzecz klienta w obszarze obrotu nieruchomości spółka została nagrodzona Symbolem Rozwoju Biznesu 2014. Czytaj więcej

WGN w Monachium na Expo Real 2014

W tym roku Międzynarodowe Targi EXPO REAL w Monachium odbyły się w dniach 6-8 października. Tegoroczna, 17. edycja targów przyciągnęła 1665 wystawców z różnych krajów, gromadząc w jednym miejscu specjalistów z całego świata. Czytaj więcej

WGN na MIPIM w Cannes 2014

Ćwierć wieku największych targów nieruchomości i inwestycji na świecie Czytaj więcej

Rozwój Grupy WGN nabiera coraz szybszego tempa.

Jesteśmy usatysfakcjonowani ogromnym zainteresowaniem ze strony potencjalnych Partnerów, którzy doceniają siłę, skuteczność, bezpieczeństwo, profesjonalizm marki WGN oraz partnerskie warunki współpracy. Czytaj więcej

WGN w Monachium na Expo Real 2013

Tegoroczne międzynarodowe Targi Expo Real w Monachium odbyły się w dniach 7-9 października. 16. edycja targów przyciągnęła 1663 wystawców z 33 krajów. Czytaj więcej

WGN na rozpoczynającym się MIPIM 2013

Po raz kolejny, jak co roku WGN uczestniczy w Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości MIPIM w Cannes. Czytaj więcej

WGN na NEW EUROPE GRI 2012

W dniach 26-27 listopada 2012 w Warszawie odbyła się konferencja New Europe GRI zorganizowana przez Global Real Estate Institute (GRI). Czytaj więcej

WGN na Expo Real 2012

Międzynarodowe Targi EXPO REAL to jedna z dwóch najważniejszych imprez inwestycyjnych B2B na świecie. Czytaj więcej

Top 15 WGN

W dniu 25 września 2012 Kolegium Redaktorów portalu www.wgn.pl wybrało topową piętnastkę Biur WGN. Czytaj więcej

Standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami

Zgodnie z treścią art. 181 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późn. zm.), pośrednik w obrocie nieruchomościami jest zobowiązany do wykonywania czynności zawodowych, zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi, ze szczególną starannością właściwą dla zawodowego charakteru tych czynności oraz zasadami etyki zawodowej. Jest on także zobowiązany do kierowania się zasadą ochrony interesu osób, na których rzecz wykonuje te czynności. Natomiast zgodnie z treścią art. 181 ust. 5 ustawy o gospodarce nieruchomościami standardy zawodowe ustalają organizacje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami, w uzgodnieniu z ministrem właściwym do spraw budownictwa, gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej. Standardy Zawodowe Pośredników w obrocie nieruchomościami zostały uzgodnione z Ministrem Infrastruktury oraz przyjęte przez Radę Krajową PFRN w dniu 15 marca 2005 roku. Czytaj więcej

WGN na MIPIM 2012

W dniach 6-9 marca 2012 w Cannes przedstawiciele WGN mieli okazję po raz jedenasty uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości MIPIM. Czytaj więcej

Expo Real w Monachium 2011

W dniu 4 października w Monachium rozpoczęły się już po raz 14-sty Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji Expo Real 2011, całe wydarzenie potrwa do 6 października włącznie. Czytaj więcej

WGN uczestnikiem Property Forum 2011 w Warszawie

26 września 2011 w Warszawie w hotelu Sheraton WGN miało przyjemność uczestniczyć w Konferencji Property Forum 2011 zorganizowanej przez Grupę PTWP SA – wydawcę portalu Propertynews.pl oraz organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Czytaj więcej

Gorące wiadomości z MIPIM. Specjalny raport WGN.

8 marca br. na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2011. Impreza ta będąca największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem wystawienniczym rynku nieruchomości na świecie odbywa się już po raz 22. Przedstawiciele WGN Real Estate mają okazję po raz kolejny uczestniczyć na MIPIM w Cannes. Czytaj więcej

WGN-y na TARGACH MIESZKANIOWYCH 2010

w dniach 4-5 września i 23-24 października 2010 WGN Wrocław uczestniczył kolejno na targach Tabela Ofert i MiD we Wrocławiu. Na obu imprezach wystawienniczych promowano najaktualniejsze oferty i markę WGN. Czytaj więcej

Oddziały WGN Katowice i Ruda Śl. na Targach Mieszkaniowych IKEA 2010 w Katowicach

Impreza odbyła się pod hasłem "POWRÓT NA ŚLĄSK... TEN RYNEK MA POTENCJAŁ!" w dniach 9-10 października 2010 przed katowickim sklepem IKEA oraz obok Parku Handlowego RAWA . Czytaj więcej

Z pośrednikiem bezpieczniej

Sprzedaż czy też kupno mieszkania na rynku wtórnym wiąże się z mnóstwem czynności, których osoba nie znająca tematu nie jest w stanie ogarnąć. Biorąc zaś pod uwagę, że w rachubę wchodzą najczęściej duże kwoty, nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd, który może sprzedającego kosztować. I to sporo. Czytaj więcej

WGN na Rajdzie "Lew Kłodzki"

30 maja 2010 WGN Kłodzko uczestniczyło w 40. Rajdzie „Lew Kłodzki” i jednocześnie wspierało organizację Adrenalina Cup Kłodzko 2010 - Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski w konkurencjach szybkościowych. Czytaj więcej

WGN na EXPO REAL w Monachium 2009

Tradycyjnie w październiku, od 5 do 7, odbyły się w Monachium XII już Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL. Czytaj więcej

Debata o rynku nieruchomości

Nie taki kryzys straszny? Czytaj więcej

Relacja z MIPIM 2009

WGN na MIPIM 2009 w Cannes Czytaj więcej

Zaproszenie do Egiptu: 30 kwietnia – 4 maja 2009

Partnerzy WGN - firma Eura nexus zapraszają WGN-owców do Egiptu na prezentacje apartamentów wakacyjnych, rezydencji i willi nad Morzem Czerwonym. Czytaj więcej

Raport ze współpracy z Partnerem EURA NEXUS

Stan na przełom styczeń/luty 2009 : Czytaj więcej

WGN na EXPO REAL 2008 w Monachium

W dniach 6-8 października 2008 w Monachium odbyła się 11 edycja Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji. Czytaj więcej

Raport ze współpracy z Partnerem EURA NEXUS

Stan na przełom styczeń/luty 2009 : Czytaj więcej

WGN na EXPO REAL 2008 w Monachium

W dniach 6-8 października 2008 w Monachium odbyła się 11 edycja Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji. Czytaj więcej

Relacja z MIPIM 2008

WGN na MIPIM w Cannes Czytaj więcej

Umowa partnerska pomiędzy WGN i Realty Executives

Podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy polskim Koncernem Obrotu Nieruchomościami WGN a amerykańskim Realty Executives International nastąpiło podczas XVI Międzynarodowych Targów Inwestycji i Nieruchomości REFE we Wrocławiu, w kwietniu 2007 roku. Czytaj więcej

WGN na XVI REFE

W dniach 20-22 kwietnia 2007 r. Grupa WGN po raz kolejny brała udział w XVI Międzynarodowych Targach Inwestycji, Nieruchomości i Finansów REFE, które odbyły się w Hali Ludowej we Wrocławiu. Czytaj więcej

Relacja z Mipim 2007

W dniach 13 - 16 marca 2007 grupa WGN po raz kolejny wzięła udział w spotkaniu branży nieruchomości i inwestycji - targach MIPIM we francuskim Cannes. Czytaj więcej

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,6

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies