Domy na Sprzedaż

90 ofert

Dom na  sprzedaż Małomice - Nowy, funkcjonalny dom na dużej działce
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Małomice
Liczba pokoi: 6
Metraż: 210m²
Oferta SD186-6079
Cena 1 250 000 zł
cena / m² 5 952 zł

Dom na  sprzedaż Iłowa - Warsztat samochodowy z domem
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Iłowa
Liczba pokoi: 4
Metraż: 92m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6285
Cena 590 000 zł
cena / m² 6 413 zł

Oferta tylko u nas

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Małomice
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Małomice
Liczba pokoi: 3
Metraż: 95m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6341
Cena 429 000 zł
cena / m² 4 516 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Janowiec - Sprzedam gospodarstwo rolne w gminie Małomice
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Janowiec
Liczba pokoi: 6
Metraż: 160m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6350
Cena 790 000 zł
cena / m² 4 938 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Siecieborzyce
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siecieborzyce
Liczba pokoi: 3
Metraż: 130m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6361
Cena 790 000 zł
cena / m² 6 077 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Lubiechów - Dom dwurodzinny w Lubiechowie
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubiechów
Liczba pokoi: 6
Metraż: 214m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6362
Cena 690 000 zł
cena / m² 3 224 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Szprotawa - Rezydencja na sprzedaż
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Liczba pokoi: 6
Metraż: 291.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6363
Cena 1 399 000 zł
cena / m² 4 798 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Mirostowice Górne
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mirostowice Górne
Liczba pokoi: 5
Metraż: 280m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6391
Cena 499 000 zł
cena / m² 1 782 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Mirostowice Górne - Dom z historią do własnej aranżacji
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mirostowice Górne
Liczba pokoi: 3
Metraż: 130m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6390
Cena 250 000 zł
cena / m² 1 923 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Bobrzany - Oferta sprzedaży,  dom z potencjałem inwestycyjnym Bobrzany, gm. Małomice
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bobrzany
Liczba pokoi: 12
Metraż: 286m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6418
Cena 620 000 zł
cena / m² 2 168 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Śliwnik
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Śliwnik
Liczba pokoi: 5
Metraż: 418m²
Oferta SD186-6437
Cena 550 000 zł
cena / m² 1 316 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Szprotawa
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Liczba pokoi: 5
Metraż: 133.43m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6452
Cena 1 050 000 zł
cena / m² 7 869 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Szprotawa
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szprotawa
Liczba pokoi: 5
Metraż: 110m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD186-6470
Cena 649 000 zł
cena / m² 5 900 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Lubsko
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubsko
Liczba pokoi: 1
Metraż: 283m²
Oferta SD046-53
Cena 75 000 zł
cena / m² 265 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Żary
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Żary
Liczba pokoi: 3
Metraż: 214m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-192
Cena 250 000 zł
cena / m² 1 168 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom bliźniak na sprzedaż Tarnówek
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Tarnówek
Liczba pokoi: 6
Metraż: 400m²
Oferta SD152-3514
Cena 850 000 zł
cena / m² 2 125 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Żary
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Żary
Liczba pokoi: 4
Metraż: 1000m²
Oferta SD046-225
Cena 3 500 000 zł
cena / m² 3 500 zł

Dom na  sprzedaż Gościeszowice - Oferta godna uwagi.
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gościeszowice
Liczba pokoi: 4
Metraż: 250m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2033
Cena 205 000 zł
cena / m² 820 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Żagań - Dom na sprzedaż w Żaganiu
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Żagań
Liczba pokoi: 9
Metraż: 465m²
Oferta SD046-2036
Cena 3 333 000 zł
cena / m² 7 168 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Tomaszowo
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Tomaszowo
Liczba pokoi: 3
Metraż: 110m²
Oferta SD046-2161
Cena 720 000 zł
cena / m² 6 545 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Sterków
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sterków
Liczba pokoi: 3
Metraż: 160m²
Oferta SD046-2177
Cena 230 000 zł
cena / m² 1 438 zł

Dom na  sprzedaż Popęszyce - Popęszyce, dom, 5 pokoi, 128,17 m2, działka 647 m2, sprzedam, cena 310 000 zł.
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Popęszyce
Liczba pokoi: 5
Metraż: 128m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD034-672
Cena 310 000 zł
cena / m² 2 422 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Żagań
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Żagań
Liczba pokoi: 10
Metraż: 1000m²
Oferta SD046-2181
Cena 580 000 zł
cena / m² 580 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Czerna
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Czerna
Liczba pokoi: 4
Metraż: 129m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2192
Cena 360 000 zł
cena / m² 2 791 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Żagań
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Żagań
Liczba pokoi: 4
Metraż: 213m²
Oferta SD046-2194
Cena 295 000 zł
cena / m² 1 385 zł
OKAZJA!

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Żary
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Żary
Liczba pokoi: 6
Metraż: 168m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2218
Cena 739 000 zł
cena / m² 4 399 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Mirostowice Dolne
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mirostowice Dolne
Liczba pokoi: 4
Metraż: 280m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2224
Cena 815 000 zł
cena / m² 2 911 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż lubsko
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: lubsko
Liczba pokoi: 3
Metraż: 80m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2227
Cena 320 000 zł
cena / m² 4 000 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Wysoka
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wysoka
Liczba pokoi: 7
Metraż: 315m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2242
Cena 2 750 000 zł
cena / m² 8 730 zł

Oferta tylko u nas

Dom bliźniak na sprzedaż Zielona Góra, Nowy Kisielin
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zielona Góra
Liczba pokoi: 4
Metraż: 67.27m²
Oferta SD046-2267
Cena 650 000 zł
cena / m² 9 663 zł
OKAZJA!

Dom na  sprzedaż Nowa Sól - Dom z lokalem usługowym
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Nowa Sól
Liczba pokoi: 5
Metraż: 240m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD034-738
Cena 550 000 zł
cena / m² 2 292 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Jelenin
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Jelenin
Liczba pokoi: 2
Metraż: 102.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2286
Cena 259 000 zł
cena / m² 2 529 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Kłodawa - Miejsce, które ma wszystko - jezioro, plaża i potencjał!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kłodawa
Liczba pokoi: 5
Metraż: 115.33m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD130-3915
Cena 1 700 000 zł
cena / m² 14 740 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Borowe
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Borowe
Liczba pokoi: 4
Metraż: 118m²
Oferta SD046-2297
Cena 495 000 zł
cena / m² 4 195 zł

Dom bliźniak na sprzedaż Zielona Góra, Nowy Kisielin
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zielona Góra
Liczba pokoi: 4
Metraż: 86.36m²
Oferta SD046-2302
Cena 850 000 zł
cena / m² 9 843 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Żagań
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Żagań
Liczba pokoi: 3
Metraż: 80.39m²
Oferta SD046-2304
Cena 750 000 zł
cena / m² 9 330 zł

Dom na  sprzedaż Grabin - Dom w otoczeniu lasów, Grabin, gmina Bytnica, powiat krośnieński, woj.lubuskie
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Grabin
Liczba pokoi: 4
Metraż: 111m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD050-51
Cena 1 050 000 zł
cena / m² 9 459 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Wawrów - Komfortowy dom z garażem i tarasem | Wawrów
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wawrów
Liczba pokoi: 5
Metraż: 181.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD130-3983
Cena 1 370 000 zł
cena / m² 7 544 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Lubieszów
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lubieszów
Liczba pokoi: 8
Metraż: 300m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2322
Cena 925 000 zł
cena / m² 3 083 zł

Oferta tylko u nas

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Wymiarki
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wymiarki
Liczba pokoi: 3
Metraż: 91.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD046-2327
Cena 410 000 zł
cena / m² 4 466 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies