Domy na Sprzedaż - strona 4

923 ofert

Dom na  sprzedaż Zawiercie - Duży dom z wielkim potencjałem !
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zawiercie
Liczba pokoi: 7
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD068-142
Cena 499 000 zł
cena / m² 2 495 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Sobuczyna - Ładny dom na sprzedaż
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sobuczyna
Liczba pokoi: 5
Metraż: 150m²
Oferta SD188-10897
Cena 938 000 zł
cena / m² 6 253 zł

Dom na  sprzedaż Mikołów - Atrakcyjny dom z ogródkiem i garażem kilka kroków od Rynku!
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Liczba pokoi: 7
Metraż: 140m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD049-521
Cena 559 000 zł
cena / m² 3 993 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Gdańsk - Domek letniskowy całoroczny ROD Rębiechowo!
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Liczba pokoi: 2
Metraż: 35m²
Oferta SD008-5138
Cena 89 000 zł
cena / m² 2 543 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Kaźmierzów
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kaźmierzów
Liczba pokoi: 5
Metraż: 179m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD201-4564
Cena 1 350 000 zł
cena / m² 7 542 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Pobiedziska - Dom z ogrodem i tarasem - spokojna przestrzeń do życia.
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Pobiedziska
Liczba pokoi: 4
Metraż: 113m²
Oferta SD119-3
Cena 1 249 000 zł
cena / m² 11 053 zł

Dom na  sprzedaż Toszek - Na sprzedaż elegancki rodzinny dom z ogrodem | Gliwice Toszek
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Toszek
Liczba pokoi: 7
Metraż: 330m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD143-5305
Cena 1 397 000 zł
cena / m² 4 233 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Libiąż - Dom dla dwóch rodzin w Libiążu
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Libiąż
Liczba pokoi: 8
Metraż: 210m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD048-5167
Cena 349 000 zł
cena / m² 1 662 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Tuliszów - Na sprzedaż nowoczesny rodzinny dom z ogrodem | Tuliszów Osiedle Bażantów
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Tuliszów
Liczba pokoi: 6
Metraż: 244.12m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD143-5325
Cena 1 299 000 zł
cena / m² 5 321 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Dratów
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Dratów
Liczba pokoi: 5
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD088-370
Cena 520 000 zł
cena / m² 2 600 zł

Oferta tylko u nas

999m², BENAHAVÍS

Willa na sprzedaż BENAHAVÍS

Willa na sprzedaż BENAHAVÍS
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Hiszpania
Miasto: BENAHAVÍS
Liczba pokoi: 7
Metraż: 999m²
Oferta SD030-33386
Cena 41 280 000 zł
cena / m² 41 321 zł

Dom bliźniak na sprzedaż Barkocin
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Barkocin
Liczba pokoi: 3
Metraż: 55.67m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD030-33373
Cena 389 000 zł
cena / m² 6 988 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Gardna Wielka
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gardna Wielka
Liczba pokoi: 5
Metraż: 214m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD030-33372
Cena 499 000 zł
cena / m² 2 332 zł

Oferta tylko u nas

Pałac na sprzedaż Gostkowo, Bytów
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gostkowo
Liczba pokoi: 4
Metraż: 1900m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD030-33371
Cena 1 599 000 zł
cena / m² 842 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Studzienice
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Studzienice
Liczba pokoi: 5
Metraż: 150m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD030-33370
Cena 448 000 zł
cena / m² 2 987 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Słupsk
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Słupsk
Liczba pokoi: 9
Metraż: 250m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD030-33369
Cena 1 398 000 zł
cena / m² 5 592 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom letniskowy na sprzedaż Przewłoka
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Przewłoka
Liczba pokoi: 12
Metraż: 159.96m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD030-33368
Cena 1 789 000 zł
cena / m² 11 184 zł

Oferta tylko u nas

Dom bliźniak na sprzedaż Sławno
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sławno
Liczba pokoi: 8
Metraż: 135m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD030-33367
Cena 868 000 zł
cena / m² 6 430 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Dubaj - Wpłata 20% + 0% podatku z najmu/ sprzedaży + 7% przychód + wzrost wartości 5% rocznie
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto: Dubaj
Liczba pokoi: 5
Metraż: 270m²
Oferta SD123-41
Cena 3 700 000 zł
cena / m² 13 704 zł
OKAZJA!

Dom na  sprzedaż Bojary - SIEDLISKO Z DUŻYM POTENCJAŁEM ? BOJARY | 15 KM OD BIAŁEGOSTOKU
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bojary
Liczba pokoi: 4
Metraż: 100m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD065-85
Cena 525 000 zł
cena / m² 5 250 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Dzierawy - Dom na sprzedaż w miejscowości Dzierawy blisko Koła.
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Dzierawy
Liczba pokoi: 2
Metraż: 120m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD099-86
Cena 395 000 zł
cena / m² 3 292 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Dom w Chwalęcicach | szybki termin przekazania |
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Liczba pokoi: 5
Metraż: 279m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD130-3958
Cena 1 099 000 zł
cena / m² 3 939 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż CANNIGIONE - Rezydencja ze wspaniałym widokiem
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Włochy
Miasto: CANNIGIONE
Liczba pokoi: 7
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD063-30302
Cena 9 800 000 zł
cena / m² 49 000 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Dubaj - Willa na wyspie Palm Jumeriah z prywatną plażą, umeblowana, basen
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto: Dubaj
Liczba pokoi: 4
Metraż: 423m²
Oferta SD123-24
Cena 20 500 000 zł
cena / m² 48 463 zł

Dom na  sprzedaż Dubaj - Bliźniak po remoncie, nowe meble, wolny, zamknięte osiedle
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto: Dubaj
Liczba pokoi: 4
Metraż: 162m²
Oferta SD123-23
Cena 6 700 000 zł
cena / m² 41 358 zł

Dom na  sprzedaż ALANYA - HARMONIA NATURY I LUKSUSU.
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Turcja
Miasto: ALANYA
Liczba pokoi: 7
Metraż: 490m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD063-30317
Cena 9 700 000 zł
cena / m² 19 796 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż SANTA REPARATA - Nieruchomość po remoncie
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Włochy
Miasto: SANTA REPARATA
Liczba pokoi: 6
Metraż: 220m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD063-30324
Cena 3 300 000 zł
cena / m² 15 000 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż SANTA REPARATA - Willa na prestiżowym osiedlu
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Włochy
Miasto: SANTA REPARATA
Liczba pokoi: 4
Metraż: 180m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD063-30323
Cena 4 300 000 zł
cena / m² 23 889 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż SANTA TERESA GALLURA - Willa parterowa
Data dodania: 10.05.2026
Państwo: Włochy
Miasto: SANTA TERESA GALLURA
Liczba pokoi: 6
Metraż: 240m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD063-30322
Cena 3 400 000 zł
cena / m² 14 167 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Inowrocław - Oferta dlla Inwestora-niezależne mieszkania
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Inowrocław
Liczba pokoi: 8
Metraż: 280m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD037-4948
Cena 988 000 zł
cena / m² 3 529 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Paniówki - Klimatyczny dom, nawet dla kilku pokoleń!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Paniówki
Liczba pokoi: 7
Metraż: 299m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD049-473
Cena 1 199 000 zł
cena / m² 4 010 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Wawrów - Nowoczesny szeregowiec | Bermudy | Gotowy do wprowadzenia
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wawrów
Liczba pokoi: 5
Metraż: 93.55m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD130-4011
Cena 885 000 zł
cena / m² 9 460 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Gliwice - Nietuzinkowy Dom, 299m2.
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Liczba pokoi: 7
Metraż: 299m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD049-509
Cena 1 199 000 zł
cena / m² 4 010 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Ustroń - Dom w wysokim standardzie
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ustroń
Liczba pokoi: 8
Metraż: 261m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD063-30306
Cena 1 690 000 zł
cena / m² 6 475 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Kliniska Wielkie - Duży dom blizniak w Kliniskach Wielkich
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kliniska Wielkie
Liczba pokoi: 6
Metraż: 225m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD105-15208
Cena 699 000 zł
cena / m² 3 107 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Szczytna - Dom z duszą w otoczeniu gór i lasów.
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szczytna
Liczba pokoi: 13
Metraż: 320m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD097-126
Cena 1 590 000 zł
cena / m² 4 969 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Węgrce Szlacheckie
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Węgrce Szlacheckie
Liczba pokoi: 3
Metraż: 121m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD181-1371
Cena 249 000 zł
cena / m² 2 058 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Wola Mielecka
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wola Mielecka
Liczba pokoi: 2
Metraż: 89m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD060-127
Cena 220 000 zł
cena / m² 2 472 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom bliźniak na sprzedaż Sława
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sława
Liczba pokoi: 4
Metraż: 126m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD201-4455
Cena 599 000 zł
cena / m² 4 754 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Longinówka
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Longinówka
Liczba pokoi: 3
Metraż: 80m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD084-6438
Cena 309 000 zł
cena / m² 3 863 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies