Już myśli o sporych pieniądzach, które zarobi. Piosenkarka szuka kupca na swoje ekskluzywne mieszkanie w centrum Los Angeles. Apartament mieści się w luksusowej Sierra Towers, w której swoje lokum posiadają także: Courtney Cox, Elton John czy gwiazda „Dynastii” Joan Collins. Nic więc dziwnego, że zamieszkanie pod tym adresem jest marzeniem wielu Amerykanów. Do dyspozycji lokatorów przeznaczony jest odkryty taras, z którego rozciąga się piękna panorama LA, sauna, siłownia, kryty basen i całodobowa obsługa. Cher kupiła mieszkanie w 2006 roku, zaraz potem przeprowadziła generalny remont i urządziła w „swoim stylu”. Co ciekawe, artystka kupiła je za kwotę 4,5 miliona dolarów, teraz żąda za nie prawie milion więcej.
Podobno już znaleźli się kupcy, których przyciągnęło nazwisko legendy muzyki. Jednak na razie nikt nie był skłonny przystać na wygórowane warunki finansowe gwiazdy.

Cher nie zraża się tym chwilowym przestojem i już myśli o kupnie kolejnych mieszkań, które urządzi i sprzeda z krociowym zyskiem.
Cher znana jest na całym świecie głównie jako piosenkarka, ale należy pamiętać, iż jest również bardzo dobrą aktorką o czym świadczy szereg nagród przyznanych jej za osiągnięcia w tej dziedzinie. Kilka słów warto napisać o rodzinie artystki, ponieważ jej losy są bardzo ciekawe. Jej matka osiem razy wychodziła za mąż, w tym trzy razy za tego samego mężczyznę. W wieku 18. lat Cher poznała swojego przyszłego męża Sonny'ego Bono, z którym założyła zespół "Sonny and Cher". Grupa ta zyskała światową popularność w roku 1965 piosenką "I got you baby". Album na którym znajdował się utwór został sprzedany w liczbie 4 milionów egzemplarzy. Po rozpadnięciu się zespołu Cher skierowała swoją uwagę w stronę w filmu. Na ekranie zadebiutowała w roku 1965 r. rolą w obrazie "Wild on the Beach", jednak popularność i uznanie przyniosły jej dopiero lata 80.