Tegoroczna edycja Targów pod hasłem „Między Wschodem a Zachodem” odbędzie się 13-15 maja 2010.
Wystawcami są firmy doradczo-konsultingowe, banki, urzędy miast i gmin, przedsiębiorstwa inwestycyjne, korporacje budowlano-deweloperske, biura projektowe, a także firmy z czołówki nie tylko polskiego biznesu.

Hale wystawiennicze, mieszczące się na dwóch poziomach, podzielono na część komercyjną, znajdującą się na I piętrze, i ogólną - na parterze.
W części ogólnej ekspozycja dotyczy przede wszystkim produktów kredytowych banków, oferty deweloperów sektora mieszkaniowego, biur nieruchomości oraz wyposażenia wnętrz. Część komercyjna przeznaczona jest głównie dla firm doradczo-consultingowych, instytucji finansowych i banków, deweloperów rynku komercyjno-apartamentowego, urzędów miast i gmin, przedsiębiorstw inwestycyjnych, firm zarządzających lub pośredniczących w obrocie nieruchomościami komercyjnymi oraz firm projektowych.   

Integralnym wydarzeniem, towarzyszącym targom jest Konferencja – „Rynek mieszkaniowy po kryzysie? Nowe formy organizacji i finansowania. Technologie i doświadczenia” - organizowana we współpracy z Europejskim Instytutem Nieruchomości i Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego. Prelegentami są międzynarodowi konsultanci, ekonomiści, wybitni przedstawiciele nauki i praktycy biznesu.

Patronat Honorowy nad tym przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Infrastruktury.
Więcej informacji na www.targiMID.plŹródło: Property Journal - Polska Giełda Nieruchomości nr 02-03/10