Materiał łatwo odnawialny

Jednym z największych atutów drewna jest możliwość jego odnowienia. Na drewnianym parkiecie znacznie szybciej dostrzeżemy pierwsze rysy aniżeli na panelach. Jednakże po kilku, kilkudziesięciu latach użytkowania, nie musimy wymieniać całej podłogi, a jedynie poddać ją odnowieniu. Taką samą zasadę możemy stosować z drewnianymi meblami, oczywiście w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją i konserwacją.

 

Przytulny look

Naturalne elementy takie jak drewno, bawełna, czy wiklina sprawiają, że pomieszczenia stają się cieplejsze i przytulne. Ich naturalny kolor oraz faktura nadają wnętrzu niebywałego domowego charakteru, tworząc wnętrze, w którym czujemy się bezpiecznie. Idealnym pomysłem będzie wybór drewnianej podłogi.

Zdjęcie pochodzi z oferty WGN: Apartament na sprzedaż Radomsko

 

Ponadczasowość

Drewno stanowi jeden z niewielu materiałów wykończeniowych, który idealnie wpasowuje się w różne style oraz gwarantuje nam ponadczasowe rozwiązania. Nawet w tych surowych i minimalistycznych wnętrzach zawsze znajdzie się miejsce na drewniany akcent. Możliwości jakie kryje za sobą ten materiał pozwalają na bardzo szerokie pole manewru w urządzaniu wnętrz.

Zdjęcie pochodzi z oferty WGN: Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Bolesławiec