Pamiętamy zeszłe czasy kiedy tapety na ścianach zamiast być ozdobą to odstraszały, wiele osób bało się klejenia tapet, aby po chwili nie odpadły one i nie narobiły dodatkowych prac remontowych. Na całe szczęścia zmienił się materiał na jakim są tapety produkowane, są teraz łatwiejsze w położeniu a co najważniejsze – posiadają wiele wzorów oraz kolorów, a dla spragnionych innowacyjnego ich wyglądu proponujemy samemu znaleźć lub zaprojektować wzór, który specjalizujące się w tym firmy przeniosą na tapetę.

fot. pixabay


fot. WGN Ostrów Wlkp.

W obecnych czasach istnieją wielkoformatowe tapety mierzące do 4.5 metra szerokości i 3 metry wysokości, jest to wspaniała okazja do ozdobienia ściany wyszukanym wzorem, który upiększy nasze pomieszczenie.

Do salonu można wykorzystać efekt dżungli, złożony z zielonych i wielokolorowych liści, aby poczuć klimat natury. Coraz większym powodzeniem cieszą się wzory trójwymiarowe, które pięknie wkomponują się w nowoczesne wnętrze z użyciem mebli o błyszczącym wykończeniu.


fot. WGN Słupsk

Sypialnię można ozdobić spokojnymi wzorami chmur lub kojącego widoku morza lub gór, wielu osobom dobrze śpi się w sypialni jasnej i przytulnej.

Dziecięcy pokój mogą ozdobić wszelakiej różnorodności postacie z ich ulubionych bajek, które pozwolą poczuć się dzieciom radośnie.

Jest wiele możliwości nadruku na tapetę, warto przyjrzeć się dostępności wzorów w sklepach i zainspirować się nimi. Dziś tapeta o piękny element dekoracyjny, który posłuży na lata.