Co sezon panujące trendy się zmieniają, natomiast nasze wnętrza zdecydowanie rzadziej. Sposób wykończenia oraz podstawowe elementy pozostają z nami na długie lata, dlatego tak ważne jest przemyślane planowanie wystroju mieszkania.

Po pierwsze delikatność i klasyka
Nazwa zaciągnięta z języka angielskiego wskazuje nam na klimat, który wytwarza w naszych czterech kątach. Soft, czyli łagodność, delikatność oraz miękkość. W tak urządzonych czterech kątach samo wykończenie nadaje mu niebywałego uroku. Wnętrza soft to przede wszystkim światło, otwarte przestrzenie oraz lekkość, którą uzyskamy poprzez zastosowanie odpowiednich, stonowanych kolorów. Wszelkie naturalne, jasne barwy takie jak odcienie beżu, szarości sprawdzą się idealnie.

Zdjęcie pochodzi z oferty WGN: Mieszkanie w bloku mieszkalnym na sprzedaż Tarnów

 

Po drugie naturalność
Nic nie sprawi poczucia bliskości z naturą jak nie naturalne elementy i dodatki wykończeniowe. Jednym z najważniejszych elementów stanowi drewno pod każdą postacią, które wniesie do naszego wnętrza harmonie oraz sporo przytulności. Kolejnym elementem jest kamień, jego forma, faktura oraz kolor są odzwierciedleniem elegancji i szyku.


Zdjęcie pochodzi z oferty WGN: Apartament na wynajem Polkowice

 

Po trzecie rozwaga
Decydując się na aranżację swojego domu w stylu soft musimy pamiętać jaka jest jego idea. Wnętrza te nie przytłaczają, jest w nich mnóstwo wyciszenia oraz bardzo mało wzorów i dodatków. Tworzona przestrzeń nie powinna być krzykliwa, a otulać nas swoim ciepłem i wytworzonym bezpieczeństwem.