Ze względu na dynamiczny rozwój Grupy WGN i pozyskiwanie w ostatnim czasie rekordowej liczby nowych franczyzobiorców, frekwencja na Kongresach wzrasta z edycji na edycję – w Polanicy Zdrój bawiliśmy się w gronie 102 WGN-owców. Poniżej wgn.pl przygotowaliśmy dla Państwa relację zdjęciową z tego wydarzenia, oraz zamiesiliśmy hymn WGN-nu autorstwa Arkadiusza Brzęczka.

Podczas trwających dwa dni warsztatów, mieliście Państwo możliwość uczestniczenia w ciekawej i różnorodnej tematyce szkoleń, które prowadzone były przez znanych i wykwalifikowanych wykładowców. Pierwszego dnia XXV Kongresu rozmawialiśmy o tym, co pośrednik o swoim warsztacie pracy wiedzieć powinien – wykład wraz z ćwiczeniami praktycznymi poprowadzili psycholodzy biznesu - Joanna Smolak oraz Dariusz Sowiński. Najaktywniejszym słuchaczem okazał się Arkadiusz Brzęczek, który po zakończonych zajęciach przedstawił ich treść – ale w inny sposób – wierszem. Pytań i problemów związanych z Umowami pośrednictwa jest wiele, dlatego też szukaliśmy na nie odpowiedzi wspólnie z Adwokat Martą Kawecką. Ze względu na duże zainteresowanie przedstawionym przez nią tematem, Pani Mecenas zobowiązała się, na łamach Monitora WGN przedstawiać i opisywać zmiany zachodzące w prawie nieruchomości.

Na popołudniowe seminarium zaprosiliśmy również jedną z czołowych polskich instytucji finansowych – Powszechny Dom Kredytowy – Prezes Jarosław Gąsiorek zaprezentował osobiste korzyści (między innymi egzotyczne wycieczki i pełne wrażeń podróże) dla Agentów WGN chcących współpracować.

W ostatnim panelu omówiony został temat składania ofert przetargowych na sprzedaż mieszkań i komercjalizację powierzchni biurowych deweloperów - warsztaty poprowadził Leszek Michniak. Po długim dniu spędzonym na sali wykładowej z przyjemnością uczestniczyliśmy we wspaniałym uroczystym bankiecie z okazji Jubileuszu.

W niedzielny poranek, znana nam z poprzedniego Kongresu firma Eura Nexus, przedstawiła praktyczne zasady wprowadzania Państwa ofert na portal niemieckojęzyczny. Następnie Radca Prawny z warszawskiej kancelarii prawnej Pietruk s.c., specjalizującej się w prowadzeniu szkoleń, zaprezentował charakterystykę elektronicznej księgi wieczystej z uwzględnieniem bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami. Aktywnym uczestnictwem odznaczyli się również WGN-owcy: Waldemar i Grażyna Litwiniuk ze Szczecin opowiedzieli nam o korzyściach płynących z uczestnictwa w regionalnych targach nieruchomościowych, a Jagoda Plebańska z Warszawy zachęcała do dobrych i obszernych opisów posiadanych nieruchomości, które są umieszczane na wgn.pl.

XXV Jubileuszowy Kongres zorganizowany został w Hotelu SANA w przepięknej Polanicy Zdrój. Do zobaczenia na następnym - obecność na Kongresach pozwala, bowiem, skorzystać z ciekawych zajęć merytorycznych prowadzonych przez uznane autorytety, a rozmowy kuluarowe i bankiet ułatwiają nawiązanie owocnych biznesowo znajomości.