Kongres rozpoczął się Uroczystą Wielką Galą  AWARDS BROKER WGN 2018, podczas której wręczono Wyróżnienia Specjalne Dyrektorów Biur WGN, nagrody dla najlepszych doradców WGN z najwyższą liczbą przeprowadzonych transakcji w minionym roku i, co najważniejsze, Wyróżnienia Orła Brokera WGN oraz statuetkę Orła Brokera WGN za rok 2018.

Wyróżnienia Specjalne otrzymali: Pani Anna Jankowiak z WGN Szczecin Prawobrzeże za wiedzę, pasję, szybki rozwój oraz ogromny entuzjazm bez których nie mógłby powstać samodzielny oddział w Szczecinie. A przede wszystkim za wsparcie w codziennej współpracy oraz Pan Dariusz Gizeweter z WGN Radomsko za lojalność, zaangażowanie, stały rozwój osobowy jako doradca nieruchomości oraz za wysoki poziom obsługi w przeprowadzaniu transakcji w projektach deweloperskich i promowanie marki WGN.

W roku 2018 aż czterech agentów uzyskało bardzo zbliżone wyniki, przeprowadzili średnio po 70 kilka transakcji w ciągu 12 miesięcy, co daje średnią ilość transakcji- 6 w miesiącu na jednego doradcę. W związku z tym Rada Polityki WGN zdecydowała się na przyznanie czterech równorzędnych wyróżnień dla doradców z najwyższą liczbą transakcji. Każdy z nich cechuje się indywidualnym stylem pracy i temperamentem. Łączy ich profesjonalizm, wiedza, doświadczenie co przekłada się na skuteczność i wysoką liczbę transakcji. Najlepszymi Brokerami WGN w roku 2018 zostali (w kolejności alfabetycznej): Wiesława Chomicka (WGN Kwidzyn), Beata Krupa (WGN Szprotawa), Wojciech Walkowiak (WGN Szprotawa), Dariusz Włodara (WGN Radomsko).

Nagrodę Orła Brokera 2018 otrzymał WGN Ostrów Wielkopolski, reprezentowany przez Panów Zdzisława i Marcina Kaczmarek.

Natomiast trzy równorzędne Wyróżnienia Orła Brokera otrzymali: Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk - WGN Sosnowiec, Dariusz Włodara - WGN Radomsko, Katarzyna Święcińska - WGN Kraków.

Konferencja w ramach 48 Kongresu Grupy WGN z hasłem przewodnim „W jedności siła” była przeprowadzona pod kątem poszerzenia wiedzy, profesjonalizmu i skuteczności w szybkim doprowadzaniu do udanych transakcji i satysfakcji klientów.

Szkolenia przeprowadzone zostały przez wybitnych specjalistów i praktyków z rynku z szeroko pojętego obrotu nieruchomościami. Kongres zaszczycili tacy znawcy rynku jak Pan Tomasz Lebiedź - ekspert z dziedziny pracy w nieruchomościach, fotografii i reklamy, Pani Ewa Klos – radca prawny, pośrednik w obrocie nieruchomościami, specjalista w zakresie prawa obrotu nieruchomościami, oraz Pan Wojciech Orzechowski - biznesmen, przedsiębiorca, od 13 lat specjalista od inwestowania w nieruchomości a także zdobywcy Orła i Wyróżnień Brokera WGN za 2018, którzy w debacie z Panem Jarosławem Wójtowiczem z WGN Wrocław podzielili się swoimi pomysłami na sukces zawodowy.

Moderatorami całego Kongresu był Pan Jacek Kolibski, Prezes Europejskiego Instytutu Nieruchomości oraz Pan Leszek Michniak, Prezes Grupy WGN.

Kongres WGN poprzedził wcześniej Konwent Dyrektorów Oddziałów WGN, na którym omówiono m.in. założenia strategiczne i perspektywy rozwoju Grupy WGN na 2019 rok.

48 Kongres Grupy WGN cieszył się rekordową frekwencją, wzięło w nim udział 148 uczestników.

 

 

 

PONADTO ZOBACZ:

Relacja z Kongresu WGN

Ceremonia rozdania Wyróżnień i Orła Brokera WGN

Ósma wersja hymnu WGN

Przepis na sukces wg laureatów Orła Brokera 2018

Wyróżnienie Brokera WGN: Radomsko

Wyróżnienie Brokera WGN: Kraków

Wyróżnienie Brokera WGN: Sosnowiec

Zmiany w prawie 2019: lex deweloper

Zmiany w prawie 2019: ustawa o przekształceniu użytkowania wieczystego

Jak pozyskiwać oferty nieruchomości

Rynek nieruchomości komercyjnych - I kwartał 2019

Czy flipping się opłaca?

 

 

 

Dagmara Komarnicka
Manager Rozwoju Sieci Franczyzowej