Na Konwencie Dagmara Komarnicka - Szefowa ds. Rozwoju Grupy WGN przedstawiła zwycięsców "TYTUŁU BIURO ROKU” 2019 (WGN Elbląg) i 2020 (WGN Warszawa) oraz Laureatów "WYRÓŻNIEŃ ORŁA BROKERA WGN" – za lata 2019 i 2020.

 

Wszyscy nagrodzeni za rok 2020 (Artur Kupis  - WGN Częstochowa, Daniel Mazerant reprezentujący Katarzynę Stachowską-Jurgiel – WGN Gdańsk, Rafał Kampczyk w imieniu swoim i wspólnika Krzysztofa Badana – WGN Sosnowiec i Tarnowskie Góry oraz Mariola Teszler Wróbel  - WGN Ustroń) przedstawili swoje klucze do sukcesu zawodowego, osiągania ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych oraz budowania trwałych zespołów ludzi.

 

Natomiast Marek Świdziński z WGN Szprotawa, Polkowice i Nowa Sól  podzielił się z uczestnikami Konwentu swoim sukcesem w budowaniu trzech własnych Oddziałów WGN, stabilnego zespołu 23 agentów oraz niesamowitego wyniku, jaki osiągają jego współpracownicy – średnio na jednego agenta ponad 4 transakcje w miesiącu.

Wszyscy uczestnicy Konwentu byli pod wrażeniem wypowiedzi w/w osób, dzięki czemu wywiązywała się aktywna dyskusja.

Również blok prowadzony przez Mecenas Bogumiłę Sipak z Działu Prawnego WGN cieszył się dużym zainteresowaniem i aktywnością Szefów Oddziałów.

Mecenas Sipak  podsumowała obowiązki pośredników oraz nowelizację ustawy z dnia 30.04.2021 r. nt. Przeciwdziałania praniu pieniędzy w biurze nieruchomości. Przypomniała i podsumowała też Pracownicze Plany Kapitałowe.

Omówiła sprawdzone standardy obsługi klienta w biurach WGN jak również nakreśliła jaki będą miały wpływ na działalność pośredników nieruchomości planowane przez rząd zapowiedzi „Nowego Ładu”.

Leszek Michniak, Prezes WGN przedstawił „WGN w liczbach”, do których to wyników wszyscy WGN-owcy wnoszą swój wkład oraz szczegółowo omówił techniczne aspekty pracy pośrednika, co jeszcze można wdrożyć w zespołach biur, aby odnosić jeszcze większe sukcesy zawodowe.

 

WGN w LICZBACH

Od początku roku do 21 maja 2021 przyjęto do Grupy WGN 9 nowych Partnerów,

Na ostateczną weryfikację czeka kolejnych 11 kandydatów.

Średni staż na rynku Biura WGN, to ponad 9 lat.

Liczba zatrudnionych osób - blisko 570, w tym około 480 agentów.

Ilość transakcji w pierwszych 4 miesiącach 2021 - ponad  4 600.

Ilość transakcji w historii 30 lat - grubo ponad 200 000.

Ilość zadowolonych klientów - ponad 410 000.

Flagowy portal WGN.pl - ilość wejść w I kwartale 2021 na portal WGN.pl – ponad 0,5 miliona, a co 8 użytkownik WGN.pl jest spoza Polski.

Promocja wszystkich ofert nieruchomości WGN na ponad 150 portalach, serwisach i subdomenach.

W historii WGN zaufało już blisko 3 miliony klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

 

 

Na koniec została przedstawiona strategia rozwoju Grupy WGN na najbliższe miesiące.

Uczestnicy Konwentu – Dyrektorzy czekają już na kolejne spotkanie WGN-owców.

 

 Cała Grupa mocno zintegrowana już od dłuższego czasu tęskni za tradycyjnymi spotkaniami, co w trakcie konwentu było wielokrotnie akcentowane.