Grupa WGN z przyjemnością zaprasza na Otwarty Kongres Szkoleniowy „3 kroki przed konkurencją” do Ciechocinka, który odbędzie się w dniach 26- 28 października 2018. Jest to już kolejny, 47, cykl szkoleniowy podnoszący profesjonalizm i kwalifikacje zawodowe w obrocie nieruchomościami.

Szkolenia odbędą się w Hotelu Austeria Conference & SPA.

Serdecznie zapraszamy!

 Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 Podczas 47 Kongresu Szkoleniowego chcemy główny nacisk położyć na techniki negocjacji wysokości prowizji, argumenty jakich należy używać, aby za naszą pracę otrzymywać satysfakconujące wynagrodzenie. Zwłaszcza, gdy umowy są na wyłączność i 0% prowizji od Kupującego. Szkolenie będzie prowadził Tomasz Łysakowski – trener biznesu, specjalizujący się w szkoleniach i warsztatach coachingowych z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, komunikacji, zarządzania personelem i motywowania pracowników.
Drugim tematem, bardzo dla WGN’owców istotnym, jest umiejętność robienia super zachęcających zdjęć oferowanych do sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Wykonywanie dobrych, profesjonalnych fotografii jest istotnym składnikiem w reklamowanej ofercie. Od jakości i kompozycji a zwłaszcza ujęcia zdjęć zależy czy klient zainteresuje się ofertą na tyl, by zapoznać się z jej szczegółami. W tajniki fotografii nieruchomości wprowadzi nas Tomasz Lebiedź – ekspert z dziedziny pracy w nieruchomościach, fotografii i reklamy, 30 lat na rynku.

 

Trzecim, poruszonym tematem, jest doszkolenie, w tym pytania dotyczące RODO. Ważnym tematem szkolenia będą argumenty dla pośrednika aby pozyskać zlecenia sprzedaży i wynajmu na wyłączność. Szkolenie poprowadzi Ewa Klos – Rychter, radca prawny, pośrednik w obrocie nieruchomościami, specjalista w zakresie prawa obrotu nieruchomościami. W latach 2011-2013 członek Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Laureatka wielu nagród, m.in. Złotej Odznaki Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

 

 

Chcemy kontynuować temat promowania własnych ofert poprzez media społecznościowe. Jest to alternatywa do non stop rosnących kosztów publikacji ogłoszeń na portalach. To szkolenie prowadzić będą członkowie Akademii Nieruchomości i Inwestycji – Rafał Kampczyk i Krzysztof Badan.

 

 

 

Nowy Partner WGN przeszkoli nas z zakresu pozyskiwania klientów na kreyty hipoteczne. W tajniki te wprowadzi nas Prezes Expandera - Adrian Jarosz. O współpracy z Expanderem więcej informacji poniżej. Expander - lider w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce – kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji i usług finansowania przedsiębiorstw. Wiodący podmiot na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniający się wśród konkurencji innowacyjnym podejściem oraz jakością świadczonych usług.

 

 

Profesjonalne przygotowanie oferty nieruchomości: komplet zdjęć, opis zachęcający, przedstawiający realia i wizję, jak prezentować nieruchomości klientowi, jak pozycjonować swoje oferty, jak wygrywać z konkurencją? Na te i inne pytania odpowie Leszek Michniak.

 

 

 


Również swój udział w niedzielnym szkoleniu będzie miał Oddział, który osiągnął niebywały sukces zawodowy i zdobędzie tytuł OBJAWIENIE WGN ROKU 2018.