Kongres otworzył Leszek Michniak, a moderatorem całego wydarzenia była Roksana Białecka.

Pierwszym panelistą był Marek Wieluński znany i ceniony trener technik sprzedaży a także aktywny pośrednik nieruchomości. Tematyka, którą podjął Pan Marcin na początku dotyczyła odpowiedzi na pytanie: „Czy zimne telefony są nadal skuteczne? Od zimnego telefonu do umowy na wyłączność”. Jako doświadczony praktyk na rynku nieruchomości swoje wystąpienie opierał na interakcji ze słuchaczami oraz licznych przykładach relacji z klientem.

Mecenas Bogumiła Sipak z Działu Prawnego WGN omówiła nowelizację ustawy deweloperskiej 2022. Temat bardzo ważny dla agentów nieruchomości wywołał dyskusje i zapytania ze strony słuchaczy.

 

Natomiast zwycięzcy nagrody Lidera Nieruchomości Otodom, właściciele Biura WGN w Sosnowcu – Rafał Kampczyk i Krzysztof Badan podzielili się swoim doświadczeniem i sposobem, jak zdobyć pozycję lidera na rynku lokalnym. Spotkanie przebiegało w atmosferze dyskusji, dużej energii, którą Panowie zarazili wszystkich uczestników.  

Katalog narzędzi do sukcesu Idealnego Agenta WGN przedstawił Leszek Michniak. Podzielił się swoim ponad 30-letnim doświadczeniem i szczegółowo omówił techniczne aspekty pracy pośrednika, podpowiedział, co można wdrożyć w zespołach sprzedażowych biur, aby odnosić jeszcze większe sukcesy zawodowe.

Niewątpliwe atrakcją tegorocznego spotkania była prezentacja Najlepszych Doradców WGN 2021 Roku i wywiad „Oko w oko” ze zwyciężczynią konkursu  Ewą Zawrotniak-Cawricz. Pani Ewa, osoba pełna energii i motywacji podzieliła się z uczestnikami swoim sposobami na codzienną pracę i relacjami z klientami, opowiedziała także, jak osiągać tak spektakularne wyniki sprzedażowe (132 transakcje w ciągu jednego roku).

Momentem na który wszyscy czekali było ogłoszenie Laureatów ORŁA BROKERA WGN 2021 oraz trzech równorzędnych Wyróżnień Orła Brokera WGN 2021. Prowadząca ceremonię Dagmara Komarnicka ogłosiła również zwycięzcę Wyróżnienia Specjalnego WGN. Wręczenie nagród nastąpi podczas 25 Konwentu Dyrektorów WGN.

Wyniki można poznać pod: Laureaci Orła Brokera i Wyróżnień WGN 2021

 

 

Na koniec Roksana Białecka podsumowała całodniowe szkolenie i zakończyła 51 Kongres Szkoleniowy GRUPY WGN.

Największą wartością dodaną Szkoleń w Grupie jest możliwość dzielenia się swoją wiedzą o pracy pośrednika, budowaniu zespołów oraz czerpanie z praktyki doświadczonych kolegów.

W 51 Kongresie WGN uczestniczyło ponad 100 osób. Dzięki regularnym szkoleniom skuteczność przeprowadzania transakcji w WGN jest bardzo wysoka i wynosi średnio 2,2 transakcje w miesiącu na jednego agenta.

Dyrektorzy i Menadżerowie Oddziałów WGN z niecierpliwością czekają już na 25 Konwent Dyrektorów WGN, który odbędzie się na żywo we Wrocławiu w dniu 20 maja 2022 r.