Podczas Uroczystej Gali, która otwierała Kongres, wręczono wyróżnienia specjalne dla osób najdłużej związanych z Grupą WGN.
Wyróżnienia otrzymali: Teresa Michniak - WGN Wrocław, Lidia Dołhan - WGN Wrocław, oraz Oddziały WGN Ostrów Wielkopolski i Słupsk.

Konferencja miała na celu przede wszystkim zwiększenie kwalifikacji zawodowych osób związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Duży nacisk kładziony był na uświadamianie uczestnikom, jak ważna w pracy pośrednika jest etyka zawodowa, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo transakcji.

Szkolenia przeprowadzone były przez wybitnych specjalistów i praktyków z rynku z szeroko pojętego obrotu nieruchomościami. Kongres zaszczycili tacy znawcy rynku jak Marek Stelmaszek - wieloletni przyjaciel i były Partner biznesowy Briana Tracy; Artur Kołcz - Radca Prawny z Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy; Jacek Kolibski – Prezes Europejskiego Instytutu Nieruchomości; Jacek Wojciechowicz - Międzynarodowy ekspert w zakresie etyki i finansów w biznesie. Duży wkład merytoryczny mieli również przedstawiciele WGN, w tym Prezes Leszek Michniak, Piotr Żuczkowski z Chrzanowa oraz Henryk Wiewiórski ze Szczecina, którzy przedstawili sposób odniesienia spektakularnego sukcesu na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

43 Kongres Grupy WGN jak zwykle cieszył się bardzo dużą frekwencją. Dzięki przeprowadzonym wykładom uczestnicy Kongresu podnieśli swoją wiedzę na temat tego, jak skutecznie działać na rynku nieruchomości, jak wyprzedzać konkurencję, a także otrzymali szereg cennych wskazówek, które zwiększą ich skuteczność i profesjonalizm.

Magdalena Paluch

zobacz film >>>