Niezależnie od miejsca, gdzie budowane są nowe hotele, w ich okolicy znajduje się wiele nieruchomości o charakterze mieszkaniowym oraz komercyjnym. Obecność tak prestiżowych obiektów z pewnością wpływa również na cenę okolicznych nieruchomości. Przeważnie obserwuje się wzrost tej ceny. Co więcej, na pojawieniu się w okolicy prestiżowych obiektów hotelowych korzystają również właściciele prywatnych kwater. Wielu najemców ceni sobie możliwość wynajęcia lokum blisko rozpoznawalnego i cenionego obiektu.

Hotel Zamek Księża Góra w Karpaczu

Przykładem inwestycji hotelowej, która z pewnością zwiększa prestiż okolicy, jest Zamek Księża Góra w Karpaczu.
Wznosi się on na wysokości 628 metrów n.p.m. Ustronne położenie i kameralna atmosfera sprawiają, że z chęcią zamek odwiedzany jest przez polityków, przywódców państw oraz ważne osobistości. 200-metrowy taras daje możliwość poczucia potęgi oraz piękna okolicznych gór.

Pokoje hotelu utrzymane są w nowoczesnej a zarazem przytulnej aranżacji. Aby goście nie tracili z oczu widoku wspaniałej okolicy, zadbano o to, aby do każdego pokoju przynależał przestronny balkon. Ponadto pokoje wyposażone są w udogodnienia, takie jak m.in. telewizor LCD, wi-fi, mini bar. Zamek Księża Góra stanowi wspaniałą wizytówkę miasta. Z całą pewnością goście hotelu podczas spacerów po mieście skorzystają ponadto z oferty okolicznych sklepów i restauracji, co stanowi wartość dodaną dla mieszkańców miasta.

Hotel Alter w Lublinie

Lublin również posiada na swojej mapie wspaniałe hotele. Jednym z nich jest pięciogwiazdkowy Hotel Alter. Ten niesamowity obiekt znajduje się w sercu Starego Miasta. Hotel został stworzony z myślą o ludziach, którzy cenią komfort, prestiż oraz luksus a równocześnie doceniają historię. Na hotel zaadaptowano zabytkową, XVI-wieczną kamienicę, której wnętrze urządzono w elegancki a zarówno nowoczesny sposób. Na gości czeka tutaj 13 ekskluzywnych pokoi hotelowych, restauracja, cocktail bar, sala konferencyjna, VIProom oraz strefa Wellness & SPA.

Hotel Sopot

Nadmorskie hotele również zachwycają swoim prestiżem. Czterogwiazdkowy Hotel Sopot położony jest w północnej części słonecznego Sopotu. Od morza oraz piaszczystej plaży hotel dzieli jedynie Park Północny. Hotel jest bardzo luksusowy i nowoczesny, przy czym jego oferta skierowana jest do różnorodnych gości.

Dla rodziców, którzy planują wypoczynek ze swoimi dziećmi hotel przygotował dodatkowe udogodnienie – znajduje się tutaj KIDS CLUB, w którym dzieci mogą swobodnie się bawić.
Ponadto, co nie zdarza się często, hotel ten przyjazny jest zwierzętom.

Wnętrze hotelu urządzono w przytulnym, komfortowym stylu, który równocześnie podkreśla ekskluzywność tego miejsca. Pokoje są luksusowe, a zarazem dają poczucie odprężenia. To naprawdę wyjątkowe i godne polecenia miejsce na mapie Sopotu.

Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy

W Szczawnicy znajduje się nowoczesny, butikowy hotel - Modrzewie Park Hotel. Pięciogwiazdkowy obiekt zachwyca niepowtarzalnymi wnętrzami w stylu art deco. W jego ofercie znajdują się nie tylko luksusowe pokoje hotelowe, ale również restauracja, bar, strefa Spa & Wellness oraz biznesowa sala konferencyjna. Malowniczy górski kurort, jakim jest Szczawnica, to miejsce doskonałe do aktywnego wypoczynku. Ekskluzywny hotel z pewnością przyciąga wielu gości i znamienite osobistości.

Inwestycje takie jak nowoczesne, luksusowe hotele stanowią znakomite wizytówki dla miejsc, w których się znajdują. Zarówno w przypadku dużych aglomeracji miejskich, jak i miejscowości wypoczynkowych, napędzają turystykę, zwiększając przychody okolicznych przedsiębiorców, co równocześnie w wielu przypadkach wpływa na zwiększenie wartości nieruchomości należących do tychże przedsiębiorców.

 

ZOBACZ OBIEKTY KOMERCYJNE NA SPRZEDAŻ

Magdalena Paluch

Redaktor naczelna komercja24.pl