Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Coraz więcej osób i firm korzysta z tego rozwiązania. Dlaczego? Własny biznes w oparciu o umowę franczyzowa z silną marką to jedna z najlepszych dróg do wysokich zarobków. I co najważniejsze, ryzyko jest zawsze mniejsze niż w przypadku pracy pod własną marką.

Franczyza to nie tylko przekazanie prawa do używania logo, ale głównie przekazanie cennego know-how. Fraczyzobiorca WGN już na starcie otrzymuje dostęp do całej bazy klientów MLS- WGN (kilkadziesiąt tysięcy) oraz eksport swoich ofert nieruchomości do ponad 100 portali i serwisów nieruchomościowych. Partnerzy mogą uzyskać już transakcje w pierwszym miesiącu otwarcia biura. Franczyzobiorcy WGN mają 100% powrotu z przeprowadzonych transakcji.

WGN jest absolutnym liderem w pośrednictwie sprzedaży i wynajmu drogich nieruchomości., tj. inwestycyjnych, apartamentów i rezydencji. Fakt ten daje bardzo duże przychody dla Partnerów. Opłata startowa jest symboliczna i wynosi 800 zł + VAT

WGN jest na rynku już 27 rok, to marka bardzo stabilna a średni staż działania oddziału franczyzowego w Grupie WGN to 6,8 lat – co jest absolutnym rekordem. Każdego miesiąca WGN przyłącza średnio po trzy nowe biura do sieci, np. w ostatnim miesiącu otworzyliśmy 3 oddziały franczyzowe: w Krakowie, Łodzi i Kościanie.

WGN zapewnia Partnerom doradztwo prawne i sprzedażowe.

Rynek obrotu nieruchomościami w Polsce jest rynkiem stabilnym i dojrzałym. Z każdym rokiem zwiększa się liczba wystawianych nieruchomości na sprzedaż, ale zarówno zwiększa się też liczba kupujących. Stąd ceny nieruchomości są bardzo stabilne, a to sprzyja stałym obrotom biura każdego miesiąca.

 

Leszek Michniak

Prezes Grupy WGN