Nagroda Wnętrze Roku jest kierowana do biur, które powstały w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub przeszły gruntowne modernizacje. Należy podkreślić, że nagroda będzie przyznawana cyklicznie, raz w roku, na jesiennych Kongresach Szkoleniowych Grupy WGN. Dołączając do szeregu nagród przyznawanych przez Radę Polityki WGN.

Prawie 30 letnia obecność Grupy WGN na rynku polskim i zagranicznym potwierdza, że lokalizacja i wygląd biura ma istotny wpływa na jego sukces. Pierwsze wrażanie można zrobić tylko raz a klient wchodzący do biura na jego podstawie wyrabia sobie opinie i tworzy wyobrażenie współpracy. Należy podkreślić, że Grupa WGN  jest liderem w obrocie nieruchomościami komercyjnymi oraz w sektorze premium, a to zobowiązuje.

Rada Polityki WGN w tegorocznej edycji konkursu nominowała 6 Oddziałów WGN, które mogą stanowić wizytówkę Grupy oraz być inspiracją. Nagrodzone biuro wyróżnia się nowoczesną i kreatywną aranżacją. Ściany w kolorze ciepło szarym zostały przełamane fragmentem w kolorze niebieskim, z wkomponowanym logo WGN.  Na pozór chłodny biznesowy wystrój biura został przełamany kolorowymi dodatkami. Ciekawym elementem jest także duże czarno-białe zdjęcie Elbląga, które dzięki odpowiedniemu podświetleniu jest głównym elementem dekoracyjnym we wnętrzu. Niebieskie fotele ustawione przed nim dodają dodatkowego ciepłego charakteru i budują przyjazną atmosferę. Wszystkie wykorzystane elementy sprawiają, że przestrzeń jest biznesowa lecz z indywidualnym podejściem.  

Zobacz pozostałe nominowane biura: