Przyznając tutuł Wnętrze Roku Kapituła WGN chciała wyróżnić biura, kóre swoim wyglądem

stanowią swoistą wizytówkę dla siebie jak i dla marki.

Rada Polityki WGN nominowała do tego tytułu w tym roku 5 biur : WGN KOŚCIAN, WGN POZNAŃ Grunwald, WGN SZCZECIN C.H. Auchan Ustowo, WGN ŚWIDNICA i WGN TARNÓW.

Nominowane biura do tytułu WNĘTRZE ROKU 2021

Wszystkie nominowane biura mogą być inspiracją dla innych ale zwycięzca może być tylko jeden. A właściwie dwóch. Kapituła WGN nie mogła zdecydować się na jednego laureata. Głosy członków rozłożyły się równo. I dlatego tytuł Wnętrze Roku 2021 otrzymują dwa biura.

Tym razem Laureatami konkursu zostali: WGN Kościan i WGN Świdnica otrzymując równorzędne tytuły.

 

Biuro WGN KOŚCIAN

Kapituła WGN wyróżniła biuro w Kościanie za połączenie tradycji i nowoczesności. Biznesowy charakter podkreślają ściany w ciemnych, stonowanych kolorach oraz biało - czarne wielkoformatowe fotografie. Całość wnętrza uzupełniają wygodne fotele dla klientów w kolorze a jakże grafitowym.

 

Biuro WGN ŚWIDNICA

Drugim nagrodzonym wnętrzem jest biuro w Świdnicy,  docenione za nowatorskie podejście do wystroju. Od wejścia wygląd biura tworzy spójną całość, sprawiając wrażenie ciepłej i radosnej atmosfery. Mocne akcenty w postaci czerwonych dodatków i dużego zdjęcia świdnickiego rynku podkreślają energetyczny charakter miejsca.

Oba wyróżnione biura są połączeniem biznesowego charakteru z indywidualnym podejściem.

 

Gratulujemy zdobywcom tytułu, ale też nominowanym biurom.