Objawieniem Roku 2019 został Pan Tomasz Kazuś, właściciel biura WGN w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas tegorocznych obrad Rada Polityki WGN, przyznająca tytuł, była wyjątkowo zgodna.

Pan Tomasz został wyróżniony tym prestiżowym tytułem za imponujący rozwój, nowatorski sposób prowadzenia biura, spektakularne transakcje i profesjonalizm w działaniu. Należy podkreślić, że Pan Tomasz jako agent jest częścią Grupy WGN już od 2013 roku a dopiero rok temu został właścicielem - dyrektorem własnego Oddziału.

Pan Tomasz swoją karierę rozpoczął w amerykańskiej sieci Remax, w która to nie wykorzystała w pełni jego potencjału. Obecnie specjalizuje się w obrocie nieruchomościami komercyjnymi o dużym potencjale inwestycyjnym.

Pan Tomasz podkreśla, że sukces jaki osiągnął jest wypadkową olbrzymich nakładów pracy, budowania profesjonalnych relacji z klientami i wsparcia Grupy WGN.

Tytuł Objawienia Roku WGN jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym jednej konkretnej osobie już po raz czwarty, w przeciwieństwie od statuetki Orła Brokera WGN, którą otrzymuje dyrektor wraz z całym zespołem. Wręczany jest tradycyjnie raz w roku, podczas jesiennego Kongresu Szkoleniowego Grupy WGN osobie wybitnej, która osiągnęła ponadprzeciętny sukces zawodowy i finansowy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

 

ZOBACZ FILM: OBJAWIENIE WGN ROKU 2019