Wcześniej – 10 kwietnia 2023 r. kapituła dokonała wyboru spośród 10-ki nominowanych biur WGN reprezentujących najwyższy poziom usług, największe obroty, największą ilość transakcji oraz mających zasługi dla rozwoju marki WGN. Wszyscy nominowani mieli możliwość podzielenia się swoimi receptami na budowanie silnych zespołów doradców ds. nieruchomości na 27. Konwencie Dyrektorów WGN.
Wszystkim nominowanym i nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów!

 

Wyróżnieni w kolejności alfabetycznej:

 

WYRÓŻNIENIE Brokera 2022 dla WGN Bolesławiec
Małgorzata i Roman Mlak

Wyróżnienie za stały wysoki obrót, imponującą liczbę transakcji, wysoki poziom obsługi Klienta, doświadczony zespół doradców i zaangażowanie w promocje Marki WGN.

 

 

WYRÓŻNIENIE Brokera 2022 dla WGN Sosnowiec
Krzysztof Badan i Rafał Kampczyk

Wyróżnienie za imponujący rozwój, profesjonalny sposób działania Biura, innowacyjność, doświadczony zespół doradców, wysoki obrót oraz promocję Marki WGN.

 

 

WYRÓŻNIENIE Brokera 2022 dla WGN Szprotawa, Polkowice, Nowa Sól, Żagań
Ewa Rybczyńska i Marek Świdziński

Wyróżnienie w uznaniu za konsekwencję w budowaniu silnych oddziałów i zespołów sprzedażowych, wysoki obrót, stały, doświadczony zespół doradców oraz promocję Marki WGN.

 

 

ORZEŁ BROKERA 2022 dla WGN Gdańsk
Katarzyna Stachowska-Jurgiel

Główna nagroda za całokształt działalności w roku 2022, w tym za: stałą wysoką jakość usług, wysoki poziom uzyskanego obrotu, profesjonalne prowadzenie transakcji zwłaszcza na rynku nieruchomości premium i promocję Marki WGN.

 Katarzyna Stachowska - Jurgiel:
"Nieruchomości to nie tylko biznes, to także pasja i sztuka. Tak przynajmniej twierdzi zespół biura nieruchomości WGN Gdańsk, który od 3 lat pomaga ludziom znaleźć wymarzone miejsce do życia. Niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania, domu, działki czy lokalu komercyjnego, możesz liczyć na profesjonalną obsługę, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta.
WGN Gdańsk to dynamiczny zespół agentów, którzy nie boją się wyzwań i stale się samodoskonalą. Nie wystarczy im tylko sprzedać nieruchomość, chcą także zbudować trwałą relację z klientem i zapewnić mu pełną satysfakcję. Dlatego działają konsekwentnie, uczciwie i skutecznie, wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę rynkową.
WGN Gdańsk to biuro nieruchomości z sukcesem, które potrafi spełnić marzenia nawet najbardziej wymagających klientów.
A jeśli nie wierzysz, to sprawdź ich oferty i przekonaj się sam!"

 

GRATULUJEMY !

 

 Zobacz film z Ceremonii: Ceremonia rozdania Orła Brokera WGN 2022