Kapituła zebrała się w dniu  15 lipca br. podjęła decyzję o przyznaniu trzech równorzędnych Wyróżnień Orła Brokera WGN 2019. Zdecydowano również, że tytuł Orła Brokera 2019 wyjątkowo nie zostanie w tym roku przyznany.

Poniżej prezentujemy Biura WGN (zgodnie z kolejnością alfabetyczną), które decyzją Kapituły otrzymały równorzędne WYRÓŻNIENIA ORŁA BROKERA 2019.

WYRÓŻNIENIA ORŁA BROKERA 2019 zostaną oficjalnie wręczone podczas Uroczystej Wielkiej Gali WGN, w czasie jubileuszowego Kongresu Szkoleniowego WGN, który odbędzie się wiosną 2021 r.

 

WYRÓŻNIENIE ORŁA BROKERA 2019  dla WGN GDAŃSK - za imponujący rozwój, nowatorski sposób prowadzenia Biura, stały wysoki obrót oraz wzorowe prowadzenie transakcji.

To najmłodsze Biuro spośród Biur wyróżnionych w roku 2019. Pomimo krótkiego stażu, Biuro rozwija  się imponująco: aktualnie współpracuje z nim 9 Agentów i Doradców. Dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu całego zespołu, Oddział działa bez zarzutu. Agenci Biura przeprowadzają wysoką ilość transakcji, w sposób profesjonalny i satysfakcjonujący Klientów. Pomimo trudnego rynku, na którym działa Oddział oraz dużej konkurencji, jego obecność jest wyraźnie zaznaczona w Trójmieście.

WGN Gdańsk wyróżnia się dobrze przygotowanymi ofertami – dobrymi opisami oraz profesjonalnymi zdjęciami nieruchomości, a co za tym idzie dużą skutecznością przekładającą się na liczbę transakcji oraz uzyskiwany obrót. Te elementy stanowiły podstawę do przyznania tego wyróżnienia.

 

WYRÓŻNIENIE ORŁA BROKERA 2019  dla WGN GŁOGÓW z oddziałami w Szprotawie i Polkowicach - za skuteczność przekładającą się na liczbę transakcji oraz wysokość uzyskanego obrotu, imponujący rozwój oraz promocje marki WGN.

   

Przez cały czas działalności Biura bardzo się rozwinęły pod względem ilości transakcji, wysokości uzyskanego obrotu, ilości posiadanych ofert oraz poziomu obsługi Klienta. Zespół regularnie znajduje się w comiesięcznych zestawieniach Najlepszych Doradców WGN. W rankingu Najlepszych Agentów Roku 2019 w pierwszej trójce znalazło się aż dwóch agentów laureata.

Kapituła wyróżniła Biura przede wszystkim za dotychczasową działalność na rynku nieruchomości, niebywałą skuteczność w doprowadzaniu do finalizacji transakcji oraz profesjonalne podejście do zawodu pośrednika nieruchomości.

WYRÓŻNIENIE ORŁA BROKERA 2019  dla WGN RADOMSKO – za wysoką skuteczność, szeroki wachlarz usług około nieruchomościowych, imponującą liczbę transakcji oraz wysoki poziom obsługi Klienta.

Biuro otrzymało ten tytuł już po raz kolejny, co świadczy o stałych, wysokich standardach utrzymywanych przez Zespół.

Doradcy Biura osiągają wyróżniające się wyniki pod względem liczby sfinalizowanych transakcji, o czym świadczy regularna obecność w gronie Najlepszych Doradców każdego miesiąca.

Biuro w Radomsku zostało docenione również za szeroki wachlarz usług oferowanych Klientom w ramach pośrednictwa w nieruchomościach w tym: kredyty, wyceny oraz remonty. Dzięki czemu klient może w jednym miejscu uzyskać wysokiej jakości obsługę w pełnym zakresie.

 

 

Przypominamy, że za rok 2019 nominowali byli (w kolejności alfabetycznej):

WGN Bolesławiec – Małgorzata i Roman Mlak

WGN Chrzanów – Piotr Żuczkowski

WGN Gdańsk- Katarzyna Stachowska-Jurgiel

WGN Głogów z oddziałami w Szprotawie i Polkowicach – Ewa Rybczyńska, Ewa Konopska, Marek Świdziński

WGN Inowrocław- Andrzej Gorzelańczyk

WGN Poznań- Grunwaldzka- Szymon Tamborski

WGN Radomsko – Dariusz Włodara

WGN Suwałki- Wioletta Sadłowska

WGN Szczecin –Marta i Piotr Gałązka

WGN Ustroń- Mariola Teszler- Wróbel

 

Wszystkim laureatom i nominowanym biurom WGN serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. Kapitule WGN jest niezwykle przykro, że wręczenie WYRÓŻNIEŃ ORŁA BROKERA nie mogło się odbyć jak co roku podczas Uroczystej Gali jednak mamy nadzieje, że wiosenny Kongres WGN się odbędzie i osobiście będziemy mogli pogratulować laureatom.