Biuro WGN Sosnowiec jest wyłącznym pośrednikiem w sprzedaży tej wyjątkowej, prestiżowej willi z pięknym ogrodem oraz widokiem na góry. 


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Prestiżowa rezydencja jest w doskonałym stanie technicznym, wybudowana w 2005 z użyciem materiałów najwyższej jakości, z dbałością o szczegóły, ze wspaniałymi dekoracjami i wykończeniem w stylu klasycznym. Jej widok zapiera dech w piersiach, a położona wśród zjawiskowych wzniesień i gór dodaje jej jeszcze więcej uroku. Posiadłość liczy ponad 1000 m2 powierzchni całkowitej, w tym piękny salon z okazałym fortepianem na środku, miejsce do relaksu – duży basen, altana oraz huśtawka w ogrodzie z pięknym krajobrazem, znakomite zdobienia na sufitach w niemal każdym pomieszczeniu, to tylko kilka atutów tej rezydencji.


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Nie można zapomnieć o niesamowitym ogrodzie – prawie 13 000 m2 działki w pełni zaaranżowanej, zadbanej z wieloma roślinami i piękną zieloną trawą, do tego czterostanowiskowy garaż dla pojazdów oraz lądowisko dla helikopterów, to luksus na który niewielu może sobie pozwolić. Podlewanie ogrodu jest zautomatyzowane, w szklarni znajduje się podlewanie roślin w systemie kropelkowym. Posiadłość jest w pełni ogrodzona murowanym oraz metalowym ogrodzeniem wraz z bramą automatyczną. Nad garażem dodatkowo znajduje się apartament z kuchnią, łazienką, garderobą oraz sypialnią.


fot. WGN Sosnowiec

Posiadłość zlokalizowana jest w cichej, spokojnej okolicy, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz – siłownię, tereny zielone do spacerów i rowerowych wycieczek, Tężnia Solankowa, Amfiteatr. Niezbędne sklepy i lokale usługowe oraz centrum handlowe. Nieruchomość czeka na nowego nabywcę, jest gotowa do zamieszkania od razu. Istnieje możliwość nabycia posiadłości wraz z jej całym wyposażeniem po uzgodnieniu tego z właścicielem nieruchomości.

WGN Sosnowiec

Cena:  18 500 000 PLN
                 17 082 PLN / m2

Więcej informacji: Prestiżowa Rezydencja na sprzedaż