Rezydencja to nieruchomość parterowa, wybudowana w roku 2018. Na jej powierzchnię składa się wiatrołap, pralnia, ogromny salon o ponad 100m2, sala bilardowa oraz sala fitness, sypialnie w tym pokoje dla dzieci i pokój gościnny, kuchnia, jadalnia, łazienki. Dodatkowo znajduje się garaż na samochody, jest on tak duży, że pomieści również rowery, sprzęty ogrodnicze czy inne. Całość wykończona jest w luksusowym stylu, z dbałością o szczegóły i spójny wygląd. Materiały do wykończenia rezydencji zostały sprowadzone na zamówienie właścicieli, co czyni nieruchomość wyjątkową i niepowtarzalną. W całym budynku zastosowano harmonizujące ze sobą elementy ze szkła z charakterystycznymi grawerowaniami, wewnętrzne ściany ozdobiono stiukiem weneckim.

fot. WGN Orzesze (Tychy)


fot. WGN Orzesze (Tychy)

Ogromna, luksusowa rezydencja jest na sprzedaż w miejscowości Wyry, położona w spokojnej, zielonej okolicy. Jej powierzchnia całkowita to 563 m2, a działka ma 7557 m2. Piękna rezydencja z dużymi, przestronnymi pomieszczeniami to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, spokój i komfort.


fot. WGN Orzesze (Tychy)


fot. WGN Orzesze (Tychy)

 

Otoczenie samej rezydencji jest ogrodzone siatką oraz ogrodzeniem kamienno-drewnianym, ogród jest starannie zaprojektowany i zagospodarowany. Mieści się na nim piękny taras wypoczynkowy o powierzchni 70m2, który jest zadaszony dla lepszego komfortu.

 
fot. WGN Orzesze (Tychy)


fot. WGN Orzesze (Tychy)

Okolica nieruchomości jest spokojna, otoczona pięknym lasem Kobiórskim, który będzie idealnym miejscem dla osób lubiących spacery oraz jazdę na rowerze, ponieważ dużo tam szlaków i tras rowerowych.

 

WGN Orzesze (Tychy)

 

Cena: 3 790 000 PLN

 

Więcej informacji: Wyjątkowa Rezydencja na sprzedaż