Piękna nowoczesna willa wybudowana w roku 2021, posiadająca powierzchnię całkowitą ponad 240 m2, to idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi. Dwukondygnacyjna posiadłość ma 6 dobrze wyposażonych pokoi, wykończone w nowoczesnym stylu z zastosowaniem naturalnego drewna, zapewniające dobre samopoczucie i komfort wewnątrz nieruchomości. Rezydencja posiada duże panoramiczne okna, dzięki którym bardzo dużo światła wpada do pokoi, są one jasne i przytulne. fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Jasna, przestronna kuchnia posiada meble najwyższej jakości, które posłużą nowym właścicielom przez lata, połączenie z jadalnią oraz przestronnym salonem. W salonie główne miejsce zajmuje duża kanapa w odcieniu morskim, a zza ogromnego okna widać okazały ogród i prowadzi do wyjście na taras. Drewniane deski i powiewające płócienne pergole perfekcyjnie zdobią taras i zachęcają do chwili błogiego odpoczynku. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania od razu przez właścicieli, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego.


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Ogromnym atutem jest okalająca nieruchomość działka o powierzchni 1500 m2, którą można zaaranżować według własnego uznania, dotychczasowo znajduje się tam palenisko ogniskowe oraz garaże na samochody.

Lokalizacja Willi jest spokojna, cicha i prestiżowa, w pobliżu znajdują się lokale usługowe oraz sklepy. W niedalekiej odległości przebiegają ścieżki rowerowe, zbiornik wodny Pogoria IV oraz tereny zielone idealne do odpoczynku wśród natury.

Więcej informacji: Luksusowa Rezydencja na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej

WGN Sosnowiec ul. Modrzejowska – Agent prowadzący sprzedaż: Krzysztof Badan