Wspaniała, komfortowa nieruchomość jest w ofercie sprzedaży biura WGN Bolesławiec. Jest to budynek o powierzchni około 450 m2, wybudowany w 1838 roku przez Tyrolczyków oraz niedawno odnowiony przez obecnych właścicieli z zachowaniem historycznego wyglądu i stylu. Nieruchomość znakomicie nadaje się do prowadzenia tam pensjonatu lub dla rodzin z dziećmi lub wymagających przestrzeni par.


fot. WGN Bolesławiec


fot. WGN Bolesławiec

Budynek na parterze posiada piękny, przestronny salon z kamiennym kominkiem, 3 pokoje, łazienki oraz pomieszczenia gospodarcze, piętro domu to 3 sypialnie, łazienki oraz salon typu studio z wyjściem na duży, widokowy taras o powierzchni około 65m2. Taras jest bardzo dobrym atutem nieruchomości, można na nim swobodnie odpocząć ciesząc się zapierającym dech w piersiach widokiem gór.


fot. WGN Bolesławiec


fot. WGN Bolesławiec


fot. WGN Bolesławiec

Willa usytuowana jest w zielonej, spokojnej okolicy, na w pełni zagospodarowanej i obsadzonej roślinnością działce, która ma ponad 7600 m2. Dogodny dojazd do pobliskich miejscowości, w około tereny leśne, wiele szlaków pieszych oraz ścieżek rowerowych.

Jest to wspaniała, unikatowa nieruchomość z klimatem nie do powtórzenia. Wykończona z dbałością o detale w stylu tyrolskim, urządzona z wyczuciem estetyki, wspaniale współgra z górskim, malowniczym otoczeniem.

Więcej informacji: Willa w Mysłakowicach na sprzedaż

WGN Bolesławiec, Agent prowadzący sprzedaż: Ewa Zawrotniak-Cawricz