WGN pozyskał do wyłącznej sprzedaży apartamenty, w systemie condo, w Mierkach nad jeziorem Pluszne. 27 apartamentów o powierzchni od 35 m2 do 138 m2 w budynku pięcio kondygnacyjnym zlokalizowane są w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, jednym z najpiękniejszych zakątków Mazur. Jest to inwestycja, która może generować zyski.

 

Budynek Apartamentowy Perła zlokalizowany jest na terenie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego KORMORAN w Mierkach nad brzegiem Jeziora Pluszne.
To niepowtarzalne miejsce, w którym zachwyt budzi zarówno piękno przyrody, nowa architektura wnętrz jak i najwyższy poziom oferowanych usług.

Zalety decyzji inwestycyjnej:
- Posiadanie apartamentu w wyjątkowej i unikalnej lokalizacji.

- Lokalizacja w terenie, na którym niemożliwe jest prowadzenie innych inwestycji o podobnym charakterze.
- Lokalizacja w sąsiedztwie istniejącego obiektu, w którym do dyspozycji inwestora będą: basen, SPA, restauracja, kawiarnia, bar, bilard, sprzęt wodny, rowery górskie, pomosty, tereny rekreacyjne, kort tenisowy, boiska, tawerna rybacka, przystań wodna, kąpielisko, grilowisko na brzegu jeziora i na pomoście na jeziorze.
- Możliwość wprowadzenia apartamentu do systemu wynajmu w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Kormoran, dająca zwrot kosztów czynszu oraz zwrot inwestycji uzależniony od frekwencji wpływającej na poziom wykorzystania obiektu zarówno w ofercie indywidualnej jak też w ofercie biznesowo-konferencyjnej.
- Wyłączność na korzystanie z własnego centrum rekreacyjnego i sali klubowej (w Budynku Apartamentowym Perła).
- Korzystanie z usług Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Kormoran w zakresie ochrony, sprzątania, wymiany pościeli, opieki nad terenem zielonym wokół budynku, marketingu połączonego z wynajmem apartamentów.
- Notarialna własność nieruchomości wraz z udziałem w gruncie.


Cena za m2 powierzchni apartamentu 8900,- brutto, m2 tarasu 2200,- brutto, loggii 2600,- brutto. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Sprzedaż bezpośrednia - 0% prowizji dla kupującego. 

Jacek Bujalski   WGN / Olsztyn