Dla Państwa pracuje z wieloletnim doświadczeniem ponad 650  agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w blisko 100 Oddziałach Biur Obrotu Nieruchomości i Kredytów oraz w WGN Development na terenie Polski i zagranicy.

Grupa WGN w swojej 32 letniej historii przeprowadziła już ponad 220 000 bezpiecznych transakcji w kraju i na świecie dla ponad 430 tysięcy klientów.

Tylko 2021 roku nasi Agenci zrealizowali ponad 15 000 transakcji sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN. Grupa WGN ma zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową i bezpieczną obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.

 

Gwarancją sukcesu WGN jest:

- 32 lata doświadczenia na szeroko rozumianym rynku niruchomości i inwestycj, zarówno Polskim i międzynarodowym,
- profesjonalne i wyspecjalizowane doradztwo na każdym etapie prowadzonych transakcji,
- autorskie i rzetelne analizy rynku nieruchomości mieszkalnych, premium i inwestycyjnych,
- doskonała znajomość aktualnych trendów i perspektyw na rynkach lokalnych, krajowych i międzynarodowych,
- wielopłaszczyznowa promocja nieruchomości między innymi w MLS-WGN, na ponad 150 portalach nieruchomościowych,  w dwóch własnych wydawnictwach branżowych, na targach nieruchomości, Google Ads, FB, Instagram itp
- doradztwo finansowe i współpraca z ponad 20 bankami w zakresie kredytowania zakupu we współpracy z Partnerem WGN - wiodącym pośrednikiem finansowym - Ekspander,
- indywidualne podejście do klienta i wybór najlepszej dla niego ścieżki do zamknięcia transakcji,
- pomoc w negocjacjach umów na każdym etapie,
- finalizowanie bezpiecznych transakcji.

 

WGN to profesjonalizm i rzetelna informacja, dzięki specjalizacjom w segmentach nieruchomości:

- apartamentowo-mieszkalne: w tym segmencie WGN ma bardzo silną pozycje na rynku nieruchomości zwłaszcza PREMIUM jak apartamenty, rezydencje, posiadłości, wille,
- KOMERCYJNE i INWESTYCYJNE: specjalność WGN, absolutny lider obrotu nieruchomościami inwestycyjnymi w Polsce,
- ZABYTKOWE: silna pozycja WGN w tym segmencie, bezkonkurencyjni na rynku, sukces osiągany dzięki szerokiej promocji na rynkach zagranicznych,
- obsługa przedsięwzięć deweloperskich - WGN obsługuje na bieżąco kilkaset przedsięwzięć deweloperskich w tym kilka własnych,

Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę deweloperów od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez  ich realizacje, wielopłaszczyznową reklamę i marketing na rynku lokalnym i globalnym, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom.

Profesjonalizm i wysoki standard usług gwarantuje Znak Jakości - ZJ WGN oraz w okresie pandemii wdrożone Procedury WGN Antykowidowe.

 

Grupa WGN i jej członkowie są laureatami blisko 250 prestiżowych nagród i wyróżnień - zobacz

 

 

Oferty nieruchomości WGN prezentowane są między innymi:

- w najpopularniejszych ponad 150 portalach i serwisach własnych i największych zewnętrznych,
- w systemach MLS - w międzynarodowej komputerowej bazie ofert MLS-WGN (Multiple Listing System WGN) - system wielokrotnej wymiany ofert nieruchomości oraz informacji i współpracy pomiędzy biurami WGN.

- w wydawnictwach Grupy WGN:

 „APARTAMENY REZYDENCJE” - kwartalnik prezentujący ponad 500 ekskluzywnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem m.in. apartamenty, lofty,  rezydencje, wille, posiadłości, pałace, dwory, zamki oraz kamienice. Wydawnictwo "A&R" publikuje autorskie artykuły, analizy, raporty i opinie nt. nieruchomości ekskluzywnych i zabytkowych. Wydawnictwo dostępne jest w Salonach Prasowych, Empik, Relay, InMedio, Świat Prasy oraz w systemie E-prasa.

 „INVESTMENT PROPERTIES WGN” zawiera najlepsze nieruchomości komercyjne. Skierowany jest do inwestorów z rynku międzynarodowego. To ponad 500 terenów inwestycyjnych, kamienic, hoteli, pensjonatów, obiektów przemysłowych, hal, biurowców, lokali handlowo-usługowo-biurowych, pałaców i zamków. „IP WGN” dystrybuowany jest między innymi na największych wydarzeniach w Polsce i zagranicą m.in. na Targach Nieruchomości inwestycyjnych: MIPIM w Cannes i Expo Real w Monachium.

 

Partnerem strategicznym Grupy WGN jest amerykański Koncern Obrotu Nieruchomościami REALTY EXECUTIVES INTERNATIONAL. Dzięki tej współpracy WGN przeprowadza transatlantyckie transakcje.

 

motto WGN - Bycie liderem zobowiązuje