Dla Państwa pracuje z wieloletnim doświadczeniem ponad 500  agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 80 Oddziałach biur obrotu nieruchomości i działalności deweloperskiej na terenie Polski i zagranicy.

WGN w swojej historii przeprowadził ponad 150 000 transakcji w kraju i na świecie dla ponad ćwierć miliona klientów, co jest absolutnym rekordem w Polsce.

W samym 2017 roku zrealizował ponad 7200 transakcji i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 1,8 mld PLN.  WGN na koniec roku 2017 posiadał w swojej bazie MLS - WGN  oferty nieruchomości o wartości blisko 15 mld PLN. WGN ma zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego. W 2017 roku Grupa WGN osiągnęła obrót ponad 29 mln PLN

Gwarancją sukcesu WGN jest:

- 27 lat doświadczenia na rynku Polskim i zagranicznym,
- profesjonalne i wyspecjalizowane doradztwo na każdym etapie,
- autorskie i rzetelne analizy rynku,
- doskonała znajomość aktualnych trendów na rynkach lokalnych, krajowym i międzynarodowym,
- wielopłaszczyznowa promocja nieruchomości między innymi na ponad 100 portalach internetowych i w 3 własnych tytułach prasowych,
- doradztwo finansowe i współpraca z ponad 20 bankami w zakresie kredytowania zakupu,
- indywidualne podejście do klienta i wybór najlepszej dla niego oferty,
- pomoc w negocjacjach umowy,
- finalizowanie bezpiecznych transakcji.

 WGN to fachowość, profesjonalizm i rzetelna informacja, dzięki specjalizacjom w segmentach nieruchomości:

- apartamentowo-mieszkalne – w 2017 r. przeprowadzono ponad 5000 transakcji,
- komercyjne i przemysłowe - specjalność WGN, absolutny lider obrotu nieruchomościami inwestycyjnymi w Polsce,
- zabytkowe - silna pozycja WGN w tym segmencie, dzięki szerokiej promocji na rynkach zagranicznych,
- obsługa przedsięwzięć deweloperskich - obecnie WGN obsługuje ponad 500 przedsięwzięć deweloperskich w tym kilka własnych,

Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę deweloperów od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez  jego realizację, wielopłaszczyznową reklamę i marketing, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom.
Profesjonalizm i wysoki standard gwarantuje Znak Jakości ZJ WGN oraz Znak Jakości ISO 9001.


WGN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień między innymi:

-„Jakość Roku 2012” w kategorii „Usługa” organizowanym przez wydawcę „Biznes Raport" w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A,

- SYMBOL 2014 w kategorii „Rozwój Biznesu”, nadany przez Redakcję „Monitora Rynkowego” Dziennika Gazeta Prawna oraz „Monitora Biznesu” dziennika Rzeczpospolita,

-Najwyższa Jakość International Quality za rok 2015, 2017 i 2018 w kategorii " QI Services / Usługi",

Oferty WGN prezentowane są między innymi:

- w najpopularniejszych portalach (ponad 100),
- w tym na portalu www.wgn.pl w 65 wersjach językowych. W samym tylko 2017 roku portal odwiedziło ponad 1 milion osób,
- w systemach MLS - w międzynarodowej komputerowej bazie ofert MLS-WGN (Multiple Listing System WGN) - system wielokrotnej wymiany ofert nieruchomości oraz informacji i współpracy pomiędzy biurami WGN.

- w wydawnictwach Grupy WGN:

 „APARTAMENY REZYDENCJE” - ogólnopolski tytuł prasowy prezentujący ponad 500 ekskluzywnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem m.in. apartamenty, lofty,  rezydencje, wille, posiadłości, pałace, dwory, zamki oraz kamienice. Wydawnictwo "A&R" publikuje autorskie artykuły, analizy, raporty i opinie nt. nieruchomości ekskluzywnych i zabytkowych. Kwartalnik "APARTAMENTY REZYDENCJE" dostępny jest w Dobrych Salonach Prasowych, Empik, Relay, InMedio, Świat Prasy, dodatkowo dystrybuowany jest na najważniejszych branżowych wydarzeniach w Polsce i na świecie.

„PROPERTY JOURNAL” to europejski kwartalnik biznesowy wydawany w języku polskim i   angielskim. „Property Journal” prezentuje najaktualniejsze informacje z rynku nieruchomości w Polsce, w Europie i na świecie oraz wyselekcjonowane nieruchomości dla inwestorów z rynku międzynarodowego.  Wydawcą PJ jest Polska Giełda Nieruchomości – Press Sp. z o.o, a współredaktorami są Grupa WGN i European Property Institute. „Property Journal” jest partnerem medialnym i uczestnikiem największych imprez targowo- konferencyjnych w Polsce i w Europie, m.in. konferencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, międzynarodowych targów MIPIM w Cannes i Expo Real w Monachium.

 „INVESTMENT PROPERTIES WGN” zawiera najlepsze wybrane nieruchomości komercyjne. Skierowany jest do inwestorów z rynku międzynarodowego. To pół tysiąca terenów inwestycyjnych, kamienic, hotel, pensjonatów, obiektów przemysłowych, halei, biurowców, lokali handlowo-usługowo-biurowych, pałaców i zamków. Wydawnictwo jest wydawane w dwóch językach: polskim i angielskim. „I P WGN” dystrybuowany jest między innymi na największych Targach Nieruchomości na świecie: MIPIM w Cannes i Expo Real w Monachium.

udział Grupy WGN na targach nieruchomości:


Każdego roku Grupa WGN uczestniczy w wielu edycjach targów nieruchomości krajowych jak i na międzynarodowych, w tym największych Targach Nieruchomości Inwestycji i Finansów na świecie jak MIPIM w Cannes na wiosnę i EXPO REAL w Monachium jesienią każdego roku.
 

Partnerem strategicznym Grupy WGN jest amerykański Koncern Obrotu Nieruchomościami Realty Executives International. Dzięki tej współpracy WGN przeprowadza transatlantyckie transakcje.

 Bycie liderem zobowiązuje