Unikatowe domy z bali z modrzewia syberyjskiegoCENA - 430 € netto/m² powierzchni użytkowej budynku.
Cena uwzględnia: zewnętrzne i wewnętrzne ściany konstrukcyjne, ściany działowe (ten sam materiał), strop, konstrukcja dachu i poszycie dachu (papa), uszczelnienie między balami, montaż budynku.


PROJEKTOWANIE
Każdy dom z bali jest niepowtarzalny, zaprojektowany według Twoich potrzeb przez architektów wykonawcy. Dom może również powstać według Twojego
projektu lub pomysłu.


REALIZACJA - łącznie tylko 3 miesiące!!!
Wybranie projektu Twojego domu, Postawienie domu na wskazanym gruncie.
Odbiór kluczy.Dom z modrzewia syberyjskiego to:
• ZDROWIE tylko w takim otoczeniu stworzysz sobie i swojej rodzinie mikroklimat do mieszkania i życia.
• 100% EKOLOGII dla Ciebie i Twojego otoczenia.
• NISKI KOSZT INWESTYCJI - za 1 m² domu zapłacisz średnio 30% mniej niż za dom murowany.
• NIEPOWTARZALNY STYL - stworzysz niepowtarzalny styl, ciepła ogniska domowego, którego pozazdroszczą Ci wszyscy.W głębokiej syberyjskiej tajdze, w surowych warunkach klimatycznych, gdzie temperatura dochodzi do -50 stopni C. wyrasta materiał, z którego powstają nasze domy. Drewno wycinane jest w okresie zimowym w syberyjskiej tajdze w okolicach Omska i Irkucka. Po wycince bale są cylindrowane, następnie leżakują przez trzymiesięczny okres zimowy na pięćdziesięciostopniowym mrozie co daje należytą wilgotność surowca i najlepiej na świecie przygotowany materiał do budowy domów z bali. Kolejnym etapem jest obróbka bali w zakładzie w Kaliningradzie.

Domy z bali wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami zdrowotnymi i leczniczymi, posiadają bardzo dużą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki swoim naturalnym olejom, które kumulowane są w komórkach drewna, materiał ten jest naturalnie chroniony przed insektami i grzybami. Każdy z bali ma średnicę od 22 do 40cm. Ściana z bali od 26cm w górę, może być porównywalna w swych właściwościach izolacyjnych z murem o grubości 0,8m! Wśród surowców budowlanych jest to prawdziwy Rolls Royce!

WGN-Nieruchomości Sp. z o.o.
50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
tel. 071 337 84 24, 071 337 84 21,
071 337 84 15, fax 071 337 84 33
e-mail: wroclaw01@wgn.pl
lub kontakt z każdym biurem WGN