W dniach 11-14 marca 2008 r. WGN weźmie udział w największym wydarzeniu na rynku nieruchomości na świecie – targach MIPIM w Cannes we Francji (www.mipim.com). Nie będziemy w nich uczestniczyć tylko jako obserwatorzy nowych trendów na rynku nieruchomości – ale przede wszystkim będziemy posiadać stoisko wystawiennicze, na którym zaprezentujemy specjalnie przygotowany Katalog Ofert Inwestycyjnych z Państwa ofertą w języku angielskim –  „Katalog Nieruchomości Inwestycyjnych Grupy WGN 2008 – „Investment Properties Catalogue – WGN Group 2008”.
W skutecznej reklamie najważniejsze jest dotarcie bezpośrednio do klienta. Mając to na uwadze, przygotowujemy obecnie specjalne wydanie kolejnego już katalogu, który będzie kolportowany oprócz MIPIM, wśród inwestorów rynku międzynarodowego m.in. na Targach REFE we Wrocławiu, Expo Real w Monachium, Konferencji Gospodarczej Polonii Światowej, na targach lokalnych i na stałych wystawach ofert specjalnych i wydawnictw w biurach WGN. Katalog ten tak jak poprzednio zawierać będzie duże , prestiżowe oferty inwestycyjne do sprzedaży i wynajmu.  

Aby zamieścić reklamę, prosimy o kontakt pod numerem telefonu (71) 337 84 00 lub adresem e-mail office@wgn.pl; można również pobrać formularz tutaj