HOTEL
Na miejsce konferencji i zabawy wybraliśmy Hotel SANA***.
Hotel usytuowany jest wśród lasów, około 300 m od centrum miasta i jego największej atrakcji - Parku Zdrojowego. Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji miejsca noclegowe w komfortowo urządzonych pokojach. Atrakcją Hotelu jest kryty, pełnowymiarowy basen i Centrum SPA.

 


 

UCZESTNICTWO W JEDNODNIOWYM OTWARTYM SZKOLENIU
DLA OSÓB DZIAŁAJĄCYCH NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI
 
Polanica Zdrój Hotel Sana***
10 listopada 2007
W celu rezerwacji miejsc prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go na nr fax 071 337 84 33 najpóźniej
do 8 listopada br.


SOBOTA

8.00 – 9.00
9.00 – 9.20

9.20 – 11.3011.30 – 11.45
11.45 – 13.00


13.00 – 14.00
14.00 – 15.00


15.00 – 16.00

16.00 – 16.15
16.15 – 17.30

17.30 – 18.30

20.00 - ……


10 listopada

Przyjazd uczestników oraz rejestracja
Oficjalne powitanie uczestników XXV Jubileuszowego Kongresu Grupy WGN – Leszek Michniak, Prezes WGN
Jak skutecznie porozumieć się z klientem, czyli podstawy komunikacyjnej perswazji - Joanna Smolak, Dariusz Sawiński, KWART, firma szkoleniowo - doradcza, istniejąca na rynku kilkanaście lat. Szczyci się najwyższą jakością usług realizowanych przez profesjonalnie przygotowaną kadrę.
Przerwa kawowa
Metaprogramy, czyli jak czytać klienta biura pośrednictwa – KWART, Joanna Smolak -posiada I i II stopień rekomendacji trenerskich wydanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Autorka wielu projektów dotyczących rozwoju kadr oraz oceny pracowniczej, Dariusz Sowiński - Posiada certyfikat Practitioner of Bussines oraz bogate doświadczenie w dziedzinie technik sprzedaży, negocjacji handlowych, motywowania zespołu, metod wywierania wpływu i perswazji.
Przerwa na obiad
Partner usług finansowych - Powszechny Dom Kredytowy, korzyści ze współpracy dla pośredników w obrocie nieruchomościami - Jarosław Gąsiorek, Prezes Zarządu PDK
Umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, główne błędy - studium przypadku - Marta Kawecka, Radca Prawny WGN
Przerwa kawowa
100 pytań do Prawnika w zakresie pracy w biurze obrotu nieruchomościami - Marta Kawecka, Radca Prawny WGN
Oferty przetargowe na sprzedaż mieszkań i komercjalizację powierzchni biurowych deweloperów- Leszek Michniak
Uroczysty Jubileuszowy Bankiet - prowadzi Arkadiusz Brzęczek z WGN Gdynia, oprawa muzyczna: D & M, Konkursy i NagrodyKoszt uczestnictwa wraz z materiałami konferencyjnymi, coffe time i lunch, udział w uroczystej kolacji bankietowej i nocleg z soboty na niedzielę w Hotelu SANA w pokoju dwuosobowym wynosi 450 zł + VAT/ os. Dopłata do noclegu w  pokoju jednoosobowym wynosi 100 zł+ VAT.

Kwotę za udział w Konferencji należy wpłacać na konto WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
PKO BP S.A. I o/CENTRUM WROCŁAW  66 1020 5226 0000 6302 0019 5362 w terminie do dnia 7 listopada br. oraz przesłać do Centrali WGN faxem 071 337 84 33 zamówienie indywidualne

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
WGN Nieruchomości Sp. z o.o., 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
Tel. 071 337 84 30, 071 337 84 00 

Proszę o zarejestrowanie …………. osób/y na szkolenie. Opłata rejestracyjna dla 1 osoby wynosi 450 zł + VAT. Opłata obejmuje udział w szkoleniach, komplet materiałów,  coffe time i lunch, jeden nocleg w pokoju dwuosobowym. Dopłata do pokoju jednoosobowego 100 zł + VAT. Ilość dopłat ……… . Sposób płatności gotówką lub przelewem na konto: WGN Nieruchomości Sp. z o.o. PKO BP S.A. I o/CENTRUM WROCŁAW  66 1020 5226 0000 6302 0019 5362  z dopiskiem „Szkolenie”

Firma: ..................................................

Imię i Nazwisko: ...................................

Adres: ..................................................

Kod Pocztowy: .....................................

Miasto: ................................................

Tel/fax .................................................

e-mail: .................................................

nr NIP: .................................................


  

 

Mapa dojazdu:
Polanica Zdrój znajduje się zaledwie 1 km od drogi międzynarodowej E-8 (Wrocław-Praga).

Zapewniamy Państwu noclegi w Hotelu SANA.
Jest on położony przy ul. Górskiej 2.

Zarezerwowaliśmy dla Państwa pokoje dwuosobowe – proszę uwzględnić ten fakt przy REZERWACJI. Aby zapewnić Państwu poczucie komfortu, każdy z pokoi, wyposażony został dodatkowo w telewizor i telefon.

 

 PROGRAM DLA GRUPY WGN
Podczas trwających dwa dni warsztatów, będziecie mieli Państwo możliwość Uczestniczenia w ciekawej i różnorodnej tematyce szkoleń, które prowadzone będą przez znanych i wykwalifikowanych wykładowców. Podczas XXV Kongresu Grupy WGN chcemy porozmawiać o sytuacjach z życia pośrednika w obrocie nieruchomościami, czyli co pośrednik o swoim warsztacie pracy wiedzieć powinien – seminarium poprowadzą psycholodzy biznesu - Joanna Smolak - specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń metodą warsztatową z zakresu sprzedaży, motywowania, budowania zespołu, asertywności oraz komunikacji w przedsiębiorstwie. Posiada certyfikat Practitioner of Bussines. W pracy z ludźmi korzysta z umiejętności miękkich – pracuje budując relacje i wypracowując partnerstwo w osiąganiu celów. Pozwala to na dostosowanie metod pracy nad rozwojem indywidualnym i zespołowym do potrzeb Klienta - Dariusz Sowiński Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu, praktyk NLP. Od ponad dwudziestu lat związany z biznesem. Od ponad roku jest trenerem wewnętrznym dużej spółki akcyjnej. Podczas wspólnego spotkania szkoleniowego, chcemy wykorzystać Państwa doświadczenie i zastanowić się nad problemami związanymi z wykonywanym przez nas zawodem. Pytań i problemów jest wiele, dlatego tez chcemy poszukać wspólnie na nie odpowiedzi – w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa spotkanie z kolejnym Radcą Prawnym WGN – Panią Martą Kawecką. W niedzielnym panelu omówiony zostanie temat składania ofert przetargowych na sprzedaż mieszkań i komercjalizację powierzchni biurowych deweloperów (warsztaty poprowadzi Leszek Michniak i Katarzyna Smyk-Tarchalska z WGN Gdańsk). Na seminarium zaprosiliśmy również jedną z czołowych polskich instytucji finansowych – Powszechny Dom Kredytowy oraz firmę Eura Nexus, która przedstawi praktyczne zasady wprowadzania Państwa ofert na portal niemieckojęzyczny. Ponadto Radca Prawny z warszawskiej kancelarii prawnej, specjalizującej się w prowadzeniu szkoleń, zaprezentuje charakterystykę nowej księgi wieczystej z uwzględnieniem bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami.

ATRAKCJE DLA GRUPY WGN
Zapraszamy Państwa do przyjazdu już w piątek, gdzie Kongres rozpoczniemy powitalną imprezą grillową z DJ. Nie zabraknie też rozrywki w sobotni wieczór – uroczysta kolacja odbędzie się również przy akompaniamencie muzyki, a Arkadiusz Brzęczek z WGN Gdynia zostanie wodzirejem imprezy oraz poprowadzi konkursy, w których do wygrania będą gratisowe strony reklamy dla specjalnych ofert nieruchomości. Dla osób zainteresowanych dodatkowymi atrakcjami, hotel Sana przygotował program wycieczek po ziemi Kłodzkiej, z którego można będzie skorzystać po zakończeniu Kongresu w niedzielne popołudnie.