Perełki nie tylko dla inwestorów

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w  w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość agroturystyczną zlokalizowaną kilka kilometrów od zamku w Ogrodzieńcu w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Prezentowany budynek o powierzchni użytkowej 350m2(powierzchnia całkowita to ponad 500m2)przez kilka lat był użytkowany jako Agroturystyka oraz jako niewielki Dom Seniora (dla 15- stu pensjonariuszy) w malowniczym otoczeniu. W budynku znajduje się 8 pokoi (w tym salon z kominkiem) 3 łazienki, 5 toalet,kuchnia, pralnia, kotłownia oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. Budynek z czterema, niezależnymi wejściami jest częściowo podpiwniczony (80m2) oraz dysponuje nieużytkowym poddaszem, które można adaptować na cele mieszkalne. Dodatkowo przy Agroturystyce znajduje się podjazd dla samochodów oraz miejsca parkingowe. Całość posadowiona jest na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1715m2 i szerokości blisko 40metrów. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w otoczeniu jurajskich ostańców, licznych ścieżek pieszo-rowerowych oraz warowni obronnych. Ponadto, dla potencjalnego inwestora który zamierza prowadzić działalność związaną z agroturystyką istnieje możliwość zakupu 1 ha działki rolnej.

Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Ogrodzieniec

WGN Myszków

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 4 400 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 4 400 000 zł

Na sprzedaż lokal usługowy z działką i mieszkaniem znajdujący się w Bolesławcu.

 

Do sprzedania doskonale zlokalizowany budynek usługowo - mieszkalny o pow. 1125 mkw. Nieruchomość wyposażona we wszystkie media. Duży parking przed budynkiem , ogrodzony cały plac. Oferta godna polecenia ze względu na doskonałą lokalizację, bezproblemowy dojazd oraz możliwość umieszczenia reklam i logo firmy na budynku. W sąsiedztwie lokale handlowo-usługowo oraz duże osiedle mieszkaniowe. Wysoki Parter - Do Państwa dyspozycji powierzchnia na którą składają się przestronna sala oraz mieszkanie z osobnym wejściem składające się z dwóch pokoi łazienki oraz kuchni. Możliwość dowolnej aranżacji całej powierzchni. Przyziemie - Znajdują się tam 5 pomieszczeń również do dowolnego zagospodarowania, możliwość postawienia dodatkowych ścianek działowych. Nieruchomość położona na dużym osiedlu mieszkalnym w sąsiedztwie sklepów oraz szkoły. Idealna lokalizacja dla osób z pomysłem na działalność gospodarczą min. przedszkole, ośrodek zdrowia, szkoła prywatna, lub wiele innych.Więcej szczegółów:Budynek usługowy na sprzedaż Bolesławiec
WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 2 180 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 2 180 000 zł

Na sprzedaż kamienica o biurowo-usługowym charakterze znajdująca się w centrum Oławy.

 

Parter budynku obejmuje do duża sala (była sala obsługi Klientów) o powierzchni ponad 67 m2 oraz trzy kilkunasto-metrowe pomieszczenia (pokoje). Powierzchnia użytkowa parteru budynku to 126,40 m2. Pierwsze piętro, to 7 niezależnych pomieszczeń, które zostały utworzone na potrzeby poprzedniego właściciela. Są to głównie lekkie ścianki, których rozmieszczenie można zmienić. Powierzchnia użytkowa tej kondygnacji to 134,4 m2. Drugie piętro, to 124,3m2 powierzchni użytkowej, trzecie 126,4m2, które podobnie jak niższą kondygnację można dostosować do potrzeb nabywcy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest wielomiejscowy parking miejski przy samym budynku. Cały budynek czterokondygnacyjny, to 486,36m2 powierzchni użytkowej, podpiwniczony. Wzdłuż budynku przebiega często uczęszczany ciąg komunikacji pieszej co w przypadku adaptacji budynku dla celów komercyjnych ułatwi pozyskanie tzw. Klientów z ulicy bez dodatkowych nakładów marketingowych.

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Oława, centrum

WGN Oława

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 1 740 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za  1 740 000 zł

 

Na sprzedaż grunt komercyjny znajdujący się w strefie ekonomicznej w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczony symbolem P/U-1 ( zabudowa produkcyjna i usługi ).

 

 

Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, uporządkowana, położona w cichej okolicy. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W 2021 roku droga będzie już asfaltowa. W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna i tereny zalesione. Zjazdy z drogi wojewódzkiej nr 331 wprost na teren działki. Droga ta prowadzi również do S3.Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sobin
WGN Polkowice

 

WGN sprzedaje hotel za 5 099 000 zł

WGN sprzedaje hotel za 5 099 000 zł

Na sprzedaż kameralny i nowoczesny obiekt o charakterze boutique hotel znajdujący się w Jeleniej Górze.

 

Oferowany hotel formą nawiązuje do architektury sycylijskiej i prowansalskiej. Wnętrza są bardzo funkcjonalne, stylowo urządzone oraz wyposażone w meble i sprzęt RTV - AGD najwyższej klasy. Na parterze znajduje się ze smakiem urządzony obszerny salon kominkowy będący jednocześnie jadalnią. Połączony jest bezpośrednio z zapleczem kuchennym oraz tarasem. Na parterze znajduje się również przestronny hol, mieszkanie właścicieli, recepcja i biuro. W piwnicy zlokalizowane są pralnia, kotłownia z pompą ciepła, hydrofornia, chłodnia, przygotowalnia, zmywalnia i toalety dla gości. Obszerne i wygodne pokoje z dużymi łazienkami i oknami, z których rozpościerają się piękne widoki sprzyjają odpoczynkowi oraz głębokiemu relaksowi. Hotel otaczają lasy, pola i łąki co gwarantuje spokój i możliwość wyciszenia. Wokół obiektu znajdują się liczne tereny spacerowe i rowerowe. W zimie miejsce idealne dla narciarzy biegowych.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Jelenia Góra
WGN Bolesławiec

 

WGN sprzedaje halę produkcyjną za 2 500 000 zł

WGN sprzedaje halę produkcyjną za 2 500 000 zł

Na sprzedaż kompleks hal produkcyjnych znajdujący się w Skawiszewie.

 

Na sprzedaż działka zabudowana o powierzchni 4,84 ha położna na obrzeżach miejscowości. Teren jest zagospodarowany, ogrodzony, w dużej części utwardzony i oświetlony. Odległość do Zalewu Szczecińskiego ca. 1,5 km. Na działce znajdują się: budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 141,23 m2 z małym  apartamentem, budynek administracyjno-socjalny z mieszkaniem funkcyjnym o pow. użytkowej łącznej149 m2, budynek magazynowo-garażowy o pow. użytkowej 131 m2, 3 hale produkcyjno-magazynowe o pow. 1194,80 m2 każda, 2 hale magazynowe o pow. użytkowej 505,30 m2 każda, portiernia. Skoszewo to niewielka miejscowość w północno-zachodniej Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Wolin. Miejscowość usytuowana ok. 8 km od Wolina oraz 35 km od Kamienia Pomorskiego.


Więcej szczegółów:Hala przemysłowa na sprzedaż Skoszewo
WGN Szczecin Prawobrzeże

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 3 999 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 3 999 000 zł

Na sprzedaż obiekt komercyjny znajdujący się w miejscowości Okmiany, powiat legnicki, gmina Chojnów, położony na działce o powierzchni 4748 m2. 

 

Działka gruntu w MPZP oznaczona symbolem MNU - tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Zespół budynków (w którego skład wchodzą: hotel, bar, sklep oraz parking dla samochodów ciężarowych) usytuowany jest w niedalekiej odległości od węzła autostradowego A4 (wschód – zachód). W skład obiektu wchodzą: sklep: sala sprzedażowa o pow.98,60 m 2, magazyn o pow.52,25 m2, szatnia, wc, biuro o pow.22,55 m2, kotłownia o pow.16,80 m2, bar (osobny budynek): sala o pow.99,12 m2,kuchnia o pow.23,94 m2, zaplecze o pow.21,08 m2, pomieszczenie socjalne z bramą garażową, wc o pow.27,37 m2 9oraz hotel: 8 pokoi hotelowych z łazienkami o łącznej powierzchni 205 m2, biuro o pow.16,50 m2, mieszkanie o pow.81 m2. Na powierzchnię lokalu mieszkalnego składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba. Teren wokół budynków wykostkowany, na którym znajduje się parking dla samochodów ciężarowych. Z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych, powstał nowo wybudowany budynek w którym znajdują się prysznic i toalety.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Okmiany
WGN Zgorzelec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego za 2 690 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego za 2 690 000 zł

Na sprzedaż rokujący ośrodek wypoczynkowy znajdujący się w Zawierciu w pobliżu Zamku Ogrodzieniec.

 

Na sprzedaż ośrodek turystyczno-wypoczynkowy znajdujący się na zielonej działce o powierzchni ok. 8493 m2. Ośrodek składa się z budynku agroturystycznego o powierzchni użytkowej 393,42 m2, przylegającego do niego budynku dla gości w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 1 847 m2 oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Obiekt ulokowany jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Jego silnym atutem jest zadbany ogród z oczkiem wodnym i miejscem do rodzinnego spędzania czasu przez hotelowych gości. Nieruchomość znajduję się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w bliskim sąsiedztwie Zamku Ogrodzieniec, będącego największą atrakcją turystyczną regionu. W okolicy znajdują się liczne tereny rekreacyjne, ścieżki spacerowe i rowerowe, czy tereny leśne świetne dla rodzinnego spędzania wolnego czasu. Budynek agroturystyczny został zmodernizowany w 2005 r. Prace nad nową częścią budynku rozpoczęły się w 2009 r. Inwestycja jest w stanie surowym zamkniętym i wymaga wykończenia.

Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Zawiercie
WGN Sosnowiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku komercyjnego za 1,499 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku komercyjnego za 1,499  mln zł

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy znajdujący się w centrum handlowym w Jelczu-Laskowicach.

 

Oferowany budynek (po byłym Oddziale Banku Spółdzielczego w Jelczu-Laskowicach,) znajduje się w idealnej lokalizacji handlowo usługowej. Bezpośrednie otoczenie to ścisłe centrum z wieloma punktami użyteczności publicznej, jak również kwitnącego handlu. Parter budynku obejmuje duża sala sprzedaży o powierzchni 100 m2 oraz trzy kilkunastometrowe pomieszczenia (pokoje) wraz z garażem, do którego jest dostęp z zewnątrz i wewnątrz budynku. Powierzchnia użytkowa parteru budynku to 169,60 m2. Cały parter nieruchomości może funkcjonować jako atrakcyjny obiekt handlowy niezależnie od piętra budynku. Taką organizację umożliwia zewnętrzna klatka schodowa. Górna kondygnacja obejmuje dziesięć niezależnych pomieszczeń (8 pokoi plus sanitariat i socjalne) o łącznej powierzchni użytkowej 168,10 m2.Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Jelcz-Laskowice
WGN Oława

 

WGN sprzedaje biurowiec za 30 mln zł

WGN sprzedaje biurowiec za 30 mln zł

 

Na sprzedaż kompleks biurowo-konferencyjny z hotelem, położona w świetnej lokalizacji w Katowicach przy ul. Francuskiej.

 

 

Na działce znajdują się 2 biurowce z lat 90., w dobrym stanie technicznym:budynek o całkowitej pow. użytkowej 3.528,21 m2 i budynek o całkowitej pow. użytkowej 1.705,81 m2. Pozostałe budynki to portiernia o całkowitej pow. użytkowej 17,64 m i wiata o całkowitej pow. użytkowej 415,36 m2. Nieruchomość ogrodzona, z dostępem do wielu miejsc parkingowych. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa biurowo-usługowa. Zaledwie 150 m od nieruchomości znajduje się autostrada A4, prowadząca z zachodu na wschód przez południową Polskę, a także przystanek komunikacji miejskiej (50 m). Na terenie nieruchomości możliwa jest budowa wielofunkcyjnego kompleksu komercyjnego o charakterze biurowo-konferencyjno-hotelowym. Koncepcja zakłada budowę 6 budynków (5 w strefie centralnej nieruchomości i 1 indywidualny w południowej części działki. Funkcjonalność kompleksu dopełniona będzie lokalami usługowymi, przestronnym patio oraz rozbudowaną bazą parkingową, zarówno podziemną jak i naziemną.Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Katowice
WGN Częstochowa

 

WGN sprzedaje budynek usługowy w Częstochowie za 4 300 000 zł

WGN sprzedaje budynek usługowy w Częstochowie za 4 300 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa znajdujący się w Częstochowie przy ul. Wyszyńskiego.

 

Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 884,74 m2 oraz gospodarczy (137,28 m2), magazynowy (114,01 m2), garażowo-magazynowy (277,70 m2) i wiata garażowa (54,20 m2). Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 5.898 m2. Obiekt mieszkalno-usługowy o 2 kondygnacjach naziemnych wraz z piwnicą. Wewnątrz znajduje się osiem mieszkań (o powierzchniach od 35 do 61 m2) oraz pomieszczenia techniczne, socjalne. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi niska zabudowa jedno i wielorodzinna, duży parking dla autokarów, obiekty handlowo-usługowe (m.in. dyskont spożywczy - 300 m). Ścisłe centrum miasta i dworzec kolejowy oddalone o ok. 2,5 km.Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Częstochowa
WGN Częstochowa

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 2 240 407 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 2 240 407 zł

Na sprzedaż działka inwestycyjną o pow.7493m2 zlokalizowaną w strefie usługowej przy drodze powiatowej DK nr 15 w Inowrocławiu.

 

Oferowana działka znajduje się tuż przy granicy miasta na wylocie w stronę Torunia.  Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jako 27U - teren usług handlowych, rzemieślniczych, gastronomicznych i administracyjnych wraz z garażami, parkingami i niezbędnymi przyłączami infrastruktury technicznej, oznaczonej liniami rozgraniczającymi. Działka zbliżona kształtem do trójkąta, przy drodze asfaltowej.Więcej szczegółów:Grunt inwestycyjny na sprzedaż Inowrocław
WGN Inowrocław

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 3 499 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 3 499 000 zł

 

Na sprzedaż pałac zlokalizowany przy głównej drodze łączącej centrum miasta Jelenia Góra z uzdrowiskiem Cieplice, przez które można dojechać do Szklarskiej Poręby, Jakuszyc czy Karpacza.

 

 

Oferowany pałac z przeznaczeniem na cele hotelowe, biznesowe typu biurowego lub domu seniora, mieszkaniowe z możliwością nowej zabudowy oraz inne. Na tyłach pałacu znajduje się jedyne w regionie pole golfowe, które nierozerwalnie może łączyć się biznesowo z istniejącym pałacem. Pałac o powierzchni 955 m2 wpisany jest do rejestru zabytków. Działka o powierzchni 11 248 m2 jest częściowo zagospodarowana i posiada liczne nasadzenia stuletnim drzewostanem.Więcej szczegółów: Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Jelenia Góra
WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu nad morzem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu nad morzem

Na sprzedaż dobrze prosperujący hotel znajdujący się w spokojnej miejscowości Mrzeżyno w województwie zachodniopomorskim.

 

Oferowana nieruchomość jest położona 250m od plaży i morza. Powierzchnia gruntu przynależnego do obiektu wynosi 617m2 + 148m2 (parking). Budynek składa się z 10 niezależnych apartamentów - gotowych i w pełni wyposażonych do wynajmu umeblowane, aneksy kuchenne z osprzętem AGD oraz z własnymi łazienkami). Całość prezentuje się nienagannie - obiekt od samego początku swojej działalności prowadzony w dbałości o każdy szczegół. Część pokoi oraz łazienek jest świeżo po remoncie, poza sezonem wszystko jest na bieżąco konserwowane i odświeżane.
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Mrzeżyno
WGN Gorzów Wielkopolski

 

WGN sprzedaje biurowiec za 3 200 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec za 3 200 000 zł

Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej o kształcie zbliżonym do prostokąta i powierzchni wynoszącej 2500 m2.

 

Oferowany budynek biurowo-techniczny jest  obiektem o dwóch kondygnacjach nadziemnych oraz poddaszu użytkowym, a także jednej kondygnacji podziemnej. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku, na która składa się powierzchnia użytkowa oraz powierzchnia ruchu, wynosi 2414,3 m2. Obiekt został wzniesiony w latach 80 XIX wieku w technologii tradycyjnej murowanej. Budynki pomocnicze to trzy obiekty parterowe, niepodpiwniczone o łącznej całkowitej powierzchni użytkowej 319,00 m2. Budynki gospodarcze usytuowane są w północno-wschodniej części działki. Funkcjonalnie budynki stanowią jedną całość gospodarczą. Teren działki 173/2 jest w znacznej części utwardzony kostką, w pozostałej części porośnięty trawą i pojedynczymi roślinami ozdobnymi. Działka nr 173/2 o powierzchni 2413 m2 zabudowana jest budynkiem biurowo-technicznym oraz budynkiem techniczno-warsztatowym.
Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Głogów, Stare Miasto
WGN Polkowice

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej

Na sprzedaż teren komercyjny wraz z halą produkcyjną znajdujący się w miejscowości Przedbórz.

 

Oferowany obiekt położony jest blisko centrum Przedborza, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, handlowej, usługowej. W skład nieruchomości wchodzą: murowany budynek młyna, murowany budynek socjalno biurowy,  budynek murowany garażowy oraz wiata. Teren utwardzony, z placem manewrowym. Działka o powierzchni ok 6200 m2, (szerokość od ulicy Częstochowskiej ok. 31 metrów na głębokości ok 40 metrów po czym teren rozszerza się na ok 60 metrów. Głębokość działki ok. 120m). Teren solidnie ogrodzony płotem betonowym.Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Przedbórz
WGN Piotrków Trybunalski

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 949 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 949 000 zł

Na sprzedaż pałac położony w województwie dolnośląskim, miejscowości Wolbromów.

 

Posiadłość jest bardzo reprezentacyjna. Zabudowania pałacowe składają się z ogrodu, dziedzińca i budynków folwarcznych. Położone są w starym parku krajobrazowym objętym tak jak pałac ochroną konserwatorską. Do posiadłości prowadzi droga asfaltowa. Po jej lewej stronie znajdują się grunty rolne przynależące do posiadłości /patrz galeria zdjęć rzut z gogle maps/. Na całość posiadłości składa się 8,98 ha ziemi. Pałac oferuje ok. 920 m2 powierzchni użytkowej rozłożonej na: piwnica: 4 pomieszczenia, parter: wiatrołap, hol, trzy pokoje, kuchnia, toaleta, klatka schodowa w wieży do piwnicy i na 1 piętro, piętro: duży hol, 4 sypialnie, 2 łazienki z toaletami, kuchnia, strych z wejściem z wieży. Wolbromów to urokliwa wieś położona około 10 km na północ od Gryfowa Śląskiego, około 13 km na zachód od Lwówka Śląskiego i około 131 km na zachód od Wrocławia.Więcej szczegółów:Inny komercyjny na sprzedaż Lwówek Śląski
WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 3 315 600 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 3 315 600 zł

Na sprzedaż grunt o pow. 61400 mkw zlokalizowany przy drodze wojewódzkiej nr 94, w pobliżu autostrady A4. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej o dużym natężeniu ruchu sprawia, iż jest to idealna oferta dla inwestora.

 

Działki nr 190/10 i 190/11 leżą w obszarze oznaczonym symbolem 18 UT, US - teren projektowanej zabudowy i urządzeń sportowo-rekreacyjnych położony w zachodniej części wsi. Dopuszcza się lokalizację zespołu parterowej zabudowy letniskowej (o maksymalnej powierzchni zabudowy pojedynczego domku 80,0m2)z zakazem parcelacji na pojedyncze działki.Działka nr 189 oznaczona jest jako tereny użytków rolnych. Dla terenów otwartych przyjmuje się następujące ustalenia funkcjonalno-przestrzenne dopuszcza np. się możliwość realizacji urządzeń sportowo-rekreacyjnych (punkty widokowe, miejsca odpoczynku itp.), o ile nie stoi to w sprzeczności z przepisami szczególnymi.

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Czerna
WGN Bolesławiec

 

WGN sprzedaje hotel za 7 000 000 zł

WGN sprzedaje hotel za 7 000 000 zł

Na sprzedaż imponujący Hotel Kłodzko położony przy drodze krajowej nr. 8 , która stanowi główny szlak komunikacyjny z południa na północ Europy oraz centralnej i wschodniej Polski. 

 

Oferowany obiekt  został zbudowany w 2009r. z wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz przy zastosowaniu najnowszych technologii. W skład nieruchomości wchodzi: strefa hotelowa, pokój 1-osobowy szt-7, pokój 2-osobowy szt-28, apartament 4-osobowy szt 7, strefa restauracyjno-konferencyjna: restauracja na ok 150 osób, sala konferencyjna na ok 50 osób, nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia, strefy zaplecza technicznego, strefa Relax: siłownia, grota solna, sauna, sala bilardowa. Hotel w pełni wyposażony, funkcjonujący z wyrobioną marką, generujący stałe zyski.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Kłodzko
WGN Leszno

 

WGN sprzedaje zespół pałacowo-parkowy za 1,2 mln zł

WGN sprzedaje zespół  pałacowo-parkowy za 1,2 mln zł

Na sprzedaż zespół pałacowo-parkowy o powierzchni 2050m2 wraz z przyległą 4-hektarową działką znajdujący się w Wilkowie Wielkim (gmina Niemcza).

 

Oferowana nieruchomość to renesansowy dwór z przełomu XVI i XVII w., wzniesiony w miejscu starszej wieży obronnej, wielokrotnie przebudowywany i modernizowany. Budynek murowany z kamienia i cegły, potynkowany, wzniesiony na rzucie prostokąta, trójkondygnacyjny, z zagospodarowanym poddaszem, nakryty dachami dwuspadowymi. Fasada dziesięcioosiowa, o częściowo zmienionym układzie otworów okiennych, zamknięta po bokach dwoma ryzalitami. Dwór wieńczy osiem wydatnych szczytów o bogatej dekoracji. Do dworu przylega niewielki park krajobrazowy.Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Wilków Wielki
WGN Leszno

 

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie za 3 400 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie za 3 400 000 zł

Na sprzedaż budynek o charakterze biurowym znajdujący się w Częstochowie.

 

Na sprzedaż duże przestrzenie biurowe na open space. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 86 o łącznej powierzchni 4783 m2 oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 2198,66 m2. Budynek biurowo-techniczny to obiekt trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony, wybudowany w 1988 r. Na poziomie parteru znajdują się pomieszczenia biurowe, sanitarne, gospodarcze i techniczne. Na poziomie I i II piętra znajdują się pomieszczenie biurowe, sanitarne i techniczne. Nieruchomość zlokalizowana ok. 3,5 km od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie dominuje zabudowa wielorodzinna.Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Częstochowa
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Szklarskiej Porębie za 2,2 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Szklarskiej Porębie za 2,2 mln zł

 

Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat o powierzchni 400 m2 znajdujący się w atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby Górnej w bardzo dobrej lokalizacji z pięknym widokiem na pasmo Karkonoszy.

 

 

Dużą zaletą obiektu jest widok na góry ze wszystkich pokoi. W obiekcie znajduje się mieszkanie dla właściciela. Obiekt położony jest na działce o powierzchni 1800 m2. Pensjonat jednorazowo może pomieścić 80 osób. Położenie obiektu bardzo atrakcyjne, blisko do ścisłego centrum (3 min pieszo) a jednocześnie okolica wokół domu cicha i zielona. W sąsiedztwie znajduje się wiele atrakcji: Park Rodzinnej rozrywki Esplanada, lodowisko, muzea, zabytkowy piękny Kościół, oraz stok z wyciągami orczykowymi w Dolinie Szczęścia. Budynek posiada duży parking zaspakajający potrzeby obiektu. Obiekt jest użytkowany i cieszy się dużym uznaniem gości. Oferta sprzedaży obejmuje funkcjonujący biznes wraz z budynkiem oraz wyposażeniem. Nieruchomość z dużym potencjałem ze względu na swoją lokalizację.Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Szklarska Poręba, Szkalrska Poręba

WGN Leszno

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 1 150 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 1 150 000 zł

Na sprzedaż dwie działki ze swobodnym dostępem do jeziora znajdujące się w Kociołkach (gmina Dubeninki).

 

Na sprzedaż atrakcyjnie położone działki, na dziewiczych i malowniczych terenach okolic Puszczy Romnickiej, jedyną w swoim rodzaju nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy z nieograniczonym dostępem do jeziora Czarnego, usytuowaną 15 metrów od linii brzegowej. Gmina Dubeninki położona jest w powiecie gołdapskim, na północno-wschodnim skraju województwa warmińsko-mazurskiego. Graniczy z Obwodem Kaliningradzkim i Litwą. Wzdłuż gminy przebiega droga łącząca przejścia graniczne w Gołdapi i Budzisku. Gmina Dubeninki jest idealnym miejscem do uprawiania aktywnej turystyki. Umożliwia to sieć szlaków pieszych i rowerowych oraz liczne ścieżki historyczno-przyrodnicze i dydaktyczne o różnorodnej tematyce. Amatorów pieszych wycieczek na pewno zadowolą szlaki zielony i czerwony, Wiadukty w Stańczykach oraz malownicza Dolina Rospudy.

Więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Kociołki

WGN Olecko

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 3 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 3 500 000 zł

Na sprzedaż budynek zajazd hotel Hubertówka w Dębowej Łęce położony bezpośrednio przy DK12 Leszno-Głogów.

 

Oferowany obiekt o powierzchni 880m2 znajduje się na 1.2 ha działce. W skład nieruchomości wchodzi, parter: 2 sale restauracyjno-weselne na ok 140osob, w pełni wyposażona kuchnia, zaplecze, piętro:11 wyposażonych pokoi hotelowych z łazienkami na ok 30 osób, poddasze: otwarta przestrzeń ok 40m2 do adaptacji, poziom 0: salka konferencyjna, pomieszczenia magazynowe z możliwością adaptacji na pokoje, pomieszczenia garażowe z możliwością zmiany sposobu użytkowania, kotłownia na olej opałowy, kotłownia na ekogroszek (niski koszt ogrzewania. Obiekt sprzedawany w pełni wyposażony z know-how gotowy od zaraz. Z uwagi na bardzo duże natężenie ruchu i bliskiej odległości od nowopowstałej S5 gwarantuje stały obrót. Wielkość oraz kształt działki pozwala na rozbudowę oraz wzniesienie stacji paliwowej, natomiast pomieszczenie poziomu 0 na stworzenie tam strefy wellness&spa.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Leszno
WGN Leszno

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 2 690 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 2 690 000 zł

Na sprzedaż rokujący ośrodek wypoczynkowy znajdujący się w Zawierciu w pobliżu Zamku Ogrodzieniec.

 

Na sprzedaż ośrodek turystyczno-wypoczynkowy znajdujący się na zielonej działce o powierzchni ok. 8493 m2. Ośrodek składa się z budynku agroturystycznego o powierzchni użytkowej 393,42 m2, przylegającego do niego budynku dla gości w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 1 847 m2 oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Obiekt ulokowany jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Jego silnym atutem jest zadbany ogród z oczkiem wodnym i miejscem do rodzinnego spędzania czasu przez hotelowych gości. Nieruchomość znajduję się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w bliskim sąsiedztwie Zamku Ogrodzieniec, będącego największą atrakcją turystyczną regionu. W okolicy znajdują się liczne tereny rekreacyjne, ścieżki spacerowe i rowerowe, czy tereny leśne świetne dla rodzinnego spędzania wolnego czasu.Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Mąkoszyce
WGN Sosnowiec ul. Modrzejowska

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 2 400 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 2 400 000 zł

 

Na sprzedaż działka o powierzchni 6,16 ha zlokalizowana w miejscowości Konewka, 2 km od Spały w gminie Inowłódz.

 

 

Oferowana działka oznaczona jako zurbanizowane tereny niezabudowane przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne, lokalizacje pensjonatu, SPA, ośrodka rehabilitacyjnego, itp. Nieruchomość wspaniale zlokalizowana, czysty ekologicznie rejon kraju w niedalekiej odległości od rzeki Pilicy w dawnej Puszczy pilickiej a obecnie na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Bliskie sąsiedztwo Spały, Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Ponadto w najbliższej okolicy znajduje się dużo atrakcyjnych obiektów takich jak: Ośrodek hodowli Żubrów w Smardzewicach, Rezerwat Niebieskich Źródeł, Rezerwat Twarda oraz poniemieckie bunkry w Konewce i Jeleniu. Przez działkę przepływa rzeczka Gac na której jest zlokalizowane nieduże jeziorko. Ze względu na ukształtowanie środowiska działki położone wśród lasów. Na działkę wydany jest wstępny podział na 23 działki budowlane o różnej wielkości od 1800-2000mkw. Projekt nazywany wstępnie Osiedlem Leśna Polana. Dobra komunikacja poprzez bliskość drogi ekspresowej S8.Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Konewka
WGN Piotrków Trybunalski

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu

Na sprzedaż pensjonat znajdujący się w Wólce (woj. kujawsko-pomorskie).

Oferowana nieruchomość zabudowana trzema budynkami na działce 17700m2 w miejscowości Wólka. gmina Skępe, powiat lipnowski, na działce staw. Budynki-część wyremontowana w 2017 roku. Miejsce idealne na pensjonat ,agroturystykę, dom opieki, pokoje z łazienkami, bardzo dobry dojazd, wokół lasy, 600 metrów od trasy 10. W domu na piętrze salon z aneksem kuchennym i łazienką. Na parterze pomieszczenie kuchenne z salonem, dwa pokoje, łazienka, piętro obok: dwa pokoje z łazienkami. Obok wyremontowany budynek parterowy w którym są trzy osobne pokoje z łazienkami, każde z osobnym wejściem.

                   

Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Wólka
WGN Brodnica

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu handlowego za 3 240 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu handlowego za 3 240 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowy znajdujący się w centrum Zakliczyna.

 

Oferowany lokal znajduje się w nowoczesnym obiekcie, zaledwie 200 m od Rynku w Zakliczynie. Rozbudowę budynku rozpoczęto w marcu 2020. Jest to okazały budynek z dużą ilością przeszkleń, odbiegająca od tradycyjnej architektury. Miasto Zakliczyn słynie z handlu, dlatego powszechne są tu targi, które skupiają wielu odbiorców. Lokalizacja bliska rynku na pewno pozytywnie wpłynie na ilość odbiorców. Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej oraz Korczyńskiego. Powierzchnia budynku to: 1136.97 m2. Obiekt składa się z trzech kondygnacji: parter to 493,67 m2, I piętro to 483,30 m2. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 15,21 ar.

więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Zakliczyn
WGN Tarnów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 3 780000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 3 780000 zł

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,1 ha położona na osiedlu Piastów Śląskich w Głogowie.

 

Oferowany grunt z jednej strony sąsiaduje z ulicą Henryka Głogowskiego (naprzeciw Dino), z drugiej przylega do linii kolejowej Głogów-Wrocław. Działka jest przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod obiekty handlowe o powierzchni powyżej 2000 m2 oraz aktywność gospodarczą (oznaczenie UC/AG). Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, w której przebiegają wszystkie media.Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Głogów
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 16 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 16 900 000 zł

Na sprzedaż w pełni skomercjalizowany budynek usługowy znajdujący się w Jeleniej Górze przy ulicy Sygietyńskiego.

 

Na sprzedaż bardzo reprezentatywny i nowoczesny II piętrowy budynek usługowy klasy B+ o powierzchni użytkowej 4204,61 m2 i całkowitej 4545,41 m2. Położony przy al. Jana Pawła II /DK 3/ w Jeleniej Górze, jednej z najbardziej uczęszczanych dróg w mieście, łączącej się z węzłem dróg w kierunku Legnicy, Wrocławia /nowy odcinek DK 3/, Czech /kierunek Szklarska Poręba/ i Niemiec /kierunek Zgorzelec/. Do portu Lotniczego we Wrocławiu 119 km /1 h 31 min/. Obiekt usytuowany na największym osiedlu Jeleniej Góry Zabobrzu, gdzie mieszka ok. 30 tys. mieszkańców. Obiekt usytuowany jest na działce o pow. 4183 m2.Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Jelenia Góra
WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży restauracji za 2 700 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży restauracji za 2 700 000 zł

Na sprzedaż obiekt gastronomiczny LELOWIANKA zlokalizowany w centrum Lelowa, historycznego miasta z XII wieku.

 

Prezentowany obiekt o powierzchni 574 m2 znajduje się na rynku miasta. Dwukondygnacyjny budynek składa się z restauracji, kawiarni,kuchni, zaplecza gastronomicznego i socjalnego, bufetu, magazynu i kilku toalet. Dodatkowo całość jest podpiwniczona i ma możliwość rozbudowy by uzyskać dodatkowe powierzchnie użytkowe. Obecnie w restauracji istnieje możliwość organizowania imprez dla ponad 100 osób. Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 600m2, gdzie usytuowany jest ogródek piwny. Największym atutem prezentowanej nieruchomości poza kultowym charakterem jest jej doskonała lokalizacja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej 40km od Częstochowy.

Więcej szczegółów: Restauracja na sprzedaż Lelów
WGN Myszków

 

WGN sprzedaje hotel za 7 000 000 zł

WGN sprzedaje hotel za 7 000 000 zł

Na sprzedaż imponujący Hotel Kłodzko położony przy drodze krajowej nr. 8 , która stanowi główny szlak komunikacyjny z południa na północ Europy oraz centralnej i wschodniej Polski. 

 

Obiekt zbudowany w 2009r. z wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz przy zastosowaniu najnowszych technologii. W skład nieruchomości wchodzi: strefa hotelowa, pokój 1-osobowy szt-7, pokój 2-osobowy szt-28, apartament 4-osobowy szt 7, strefa restauracyjno-konferencyjna: restauracja na ok 150 osób, sala konferencyjna na ok 50 osób, nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia, strefy zaplecza technicznego, strefa Relax: siłownia, grota solna, sauna, sala bilardowa. Hotel w pełni wyposażony, funkcjonujący z wyrobioną marką, generujący stałe zyski.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Boguszyn
WGN Leszno

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Polanicy Zdroju za 2 224 800 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Polanicy Zdroju za 2 224 800 zł

Na sprzedaż  działka budowlana o powierzchni 2.9665 ha znajdująca się w Polanicy Zdroju.

Oferowana działka znajduje się na obrzeżach Polanicy Zdroju, pięknie położona w lesie nad stawem. Na działce media: gaz, prąd, kanalizacja. Na działce posadowiony dom do remontu o powierzchni ponad 200 m2. Wg miejscowego planu zagospodarowania działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i usługową na cele sanatoryjno - uzdrowiskowe, leczniczo - rehabilitacyjne i turystyczne w ramach której dopuszcza się lokalizację budynków mieszkalnych, mieszkalno - usługowych oraz usługowych o podwyższonym standardzie ekologicznym (ME). Przeznaczenie uzupełniające: usługi turystyki, sportu i rekreacji, urządzenia infrastruktury technicznej, zieleń urządzona. Idealna inwestycja po dom spokojnej starości lub dom dziecka. Z uwagi na piękne położenie również blisko Dusznik Zdroju, w sąsiedztwie pola golfowego.więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Szczytna
WGN Wrocław Commercial 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

Na sprzedaż 4 kondygnacyjna kamienica o powierzchni 1000 m2, położona w centrum Wolsztyna, przy ulicy Sienkiewicza. 

Oferowana nieruchomość wyróżnia się bardzo atrakcyjną lokalizacją szczególnie  pod inwestycje m.in. idealnie pod różne formy działalności gospodarczej np. klinika, hotel, przedszkole, a także pod budownictwo mieszkaniowe, w sąsiedztwie kamienice o podobnym charakterze do oferowanej nieruchomości. Działka w kształcie prostokąta. Teren całkowicie zagospodarowany (asfalt, chodniki). W pobliżu przystanki autobusowe, sklepy, szkoła. Budynek do remontu, położony na działce 715 m2, wcześniej mieścił się tam Sąd.

Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Wolsztyn
WGN Leszno

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 3 690 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 3 690 000 zł

Na sprzedaż stacja paliwowa znajdująca się w Gorczenicy gmina Brodnica.

Oferowany obiekt położony jest na 45 arowej działce przy DK 560 łączącej Brodnicę z Rypinem. Obecnie należy do sieci partnerskiej grupy ORLEN (rok temu podpisano kolejną umowę partnerską). Składa się z obiektu głównego z salą sprzedażową rozszerzoną o salę z osobnym barem. Zadaszonych dystrybutorów, zbiorników na 60 000 litrów paliw, placu do zabaw dla dzieci, szeregu miejsc parkingowych. Stacja dzieli wjazd z DK 560 wraz z komisem samochodowym, bezdotykową myjnią ręczną, serwisem samochodowym oraz stacją przeładunkową firmy kurierskiej DHL. Wszystkie te wymienione obiekty są również na sprzedaż - dzięki czemu można wejść w posiadanie ponad 1,35 ha w większości pokrytej kostką brukową przy DK 560.

więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Gorczenica
WGN Brodnica

 

WGN sprzedaje hotel za 13 500 000 zł

WGN sprzedaje hotel za 13 500 000 zł

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość- były hotel Pod Orłem. Obiekt zlokalizowany w Zgorzelcu, przy głównej ulicy Warszawskiej i Dąbrowskiego.

 

Hotel jest zlokalizowany w centralnej, historycznej części miasta na działce narożnikowej przy głównym skrzyżowaniu. Obiekt został dobudowany w 1965 roku do istniejącej kamiennicy, jako nowy modernistyczny pięciokondygnacyjny budynek hotelowy z wysuniętą jednokondygnacyjną restauracją. Obecnie obiekt jest w trakcie modernizacji, która ma na celu podwyższyć jego standard do obiektu 4-gwiazdkowego. Projekt modernizacji zakłada powstanie 75 pokoi 2-osobowych w tym 12 apartamentów, 5 sal wielofunkcyjnych z różnymi opcjami, możliwość obsługi łącznie 220 gości, odnowa biologiczna przewiduje 4 gabinety zabiegowe, zespół saun,łaźnia turecka itp. oraz parking hotelowy ogrodzony z 19 miejscami.Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Zgorzelec
WGN Zgorzelec 

WGN sprzedaje budynek usługowy za 4mln zł

WGN sprzedaje budynek usługowy za 4mln zł

 

Na sprzedaż lokal usługowego o pow. około 750 mkw znajdujący się w Bolesławcu.

 

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: recepcja, biuro 4 hale, szatnie, pomieszczenie socjalne. W budynku prosperuje SQUASHSTACJA.PL oferująca wynajem kortów do squasha oraz sal fitness. Standard wykończenia - lokal wykonany z materiałów wysokiej jakości, klimatyzowany, rekuperacja oraz system odzyskiwania wody deszczowej. Oświetlenie energooszczędne zasilane ledowymi światłami. Przy lokalu liczne miejsca parkingowe. Doskonała inwestycja przynosząca zyski od pierwszego dnia działalności, idealna dla osób poszukujących lokaty kapitału. Obiekt doskonale usytuowany przy głównej drodze otaczającej ścisłe centrum miasta.Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Bolesławiec
WGN Bolesławiec

 

WGN sprzedaje budynek handlowy za 1,85 mln zł

WGN sprzedaje budynek handlowy za 1,85 mln zł

 

Na sprzedaż całoroczne centrum ogrodnicze o powierzchni około 800 m2 znajdującego się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 3 (trasa europejska E65) - ul. Wrocławska.

 

 

Oferowana nieruchomość jest na bieżąco modernizowana, przestronna i dobrze rozplanowana. Budynek dwukondygnacyjny murowany (podwyższany) o powierzchni użytkowej 800 m2, na którego powierzchnię składają się trzy mieszkania (o potwierdzani 60 m2, 125 m2 i 140 m2) i całoroczny sklep ogrodniczy. Ponadto znajdują się tu dwa garaże o pow ok. 20 m2 każdy, magazyny o łącznej powierzchni ok 100 m2 oraz wiata przed budynkami gospodarczymi. Prowadzony w tym miejscu całoroczny sklep ogrodniczy prowadzący sprzedaż za równo hurtową jak i detaliczną rozpościera się na gruncie 4075 m2. Oferta jest atrakcyjna ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej jak i dochodowy, doskonale prosperujący biznes.
Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Jelenia Góra
WGN Bolesławiec

 

WGN sprzedaje dworek za 1 100 000 zł

WGN sprzedaje dworek za 1 100 000 zł

Na sprzedaż dworek znajdujący się w Wyciążkowie koło Lipna.

 

Powierzchnia dworku to ok 450 m2. W dworku obecnie znajduję się 14 dużych pokoi, możliwość również adaptacji strychu. Obiekt położony jest na działce o powierzchni 8900 m2. W budynku cały czas przeprowadzane są liczne remonty, z roku na rok zmienia swój wygląd zachowując swój charakter budowy. W budynku został wymieniony piec na nowoczesny z podajnikiem ekogroszek, wymieniona została również instalacja elektryczna, wymieniono także okna, naprawiony został dach.  Dworek znajduję się 10 km od Leszna, 10 km od najbliższego wjazdu na drogę S5 łączącą Poznań z Wrocławiem (do Poznania ok.75 km, do Wrocławia ok.110 km). Dworek idealnie nadaję się pod inwestycję. Spełnia wszystkie wymogi sanepidu, możliwość wykorzystania dworku jako restauracja z usługami hotelowym, przedszkole, dom później starości, dom opieki, a także możliwość przerobienia dworku na mieszkania.

Więcej szczegółów: Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Wyciążkowo
WGN Poznań Stare Miasto

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 5 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 5 900 000 zł

Na sprzedaż dobrze prosperujący hotel znajdujący się w Drezdenku, malowniczo położonej miejscowości w powiecie strzelecko-drezdeneckim w woj. lubuskim.

 

Oferowana nieruchomość składa się z hotelu wraz z restauracją oraz części, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe. Kompleks oferuje 36 pokoi mieszczących nawet do 80 gości, salę konferencyjną, w której istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego do 140 osób, klimatyczną restauracje . Całość znajduje się na działce o powierzchni 3860m2. Nowy właściciel ma zagwarantowane zyski z tytułu rezerwacji wesel na kolejne 3 lata, ciągłej obsługi gości hotelowych oraz smakoszy odwiedzających restauracje.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Drezdenko
WGN Gorzów Wlkp.

 

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 6 938 652 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 6 938 652 zł

Na sprzedaż tereny inwestycyjne o łącznej pow. 5,8308 ha położone przy drodze nr 333, w najbliższym sąsiedztwie węzła Głogów Zachód przy autostradzie S3.

 

Oferowany grunt znajduje się przy jednej z najważniejszych autostrad w zachodniej Polsce, biegnącej od granicy czeskiej do miasta Świnoujście, leżącego nad polską częścią Bałtyku. Autostrada S3 przebiega przez kilka dużych i ważnych miast w Polsce. Możliwość zakupu całego terenu lub poszczególnych działek. Na gruncie istnieje możliwość zabudowy: stacje paliw, usługi, infrastruktura techniczna,  parkingi, motel,  budynki gospodarcze, składy, magazyny.

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Radwanice

WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Niechorzu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Niechorzu

Na sprzedaż pensjonat znajdujący się w Niechorzu jedyne 150m od plaży.

 

Na sprzedaż, atrakcyjnie zlokalizowany pensjonat położony bezpośrednio przy ulicy prowadzącej do zejścia na plażę. Powierzchnia użytkowa obiektu to 343 m2 w tym 14 pokoi z łazienkami(29 miejsc noclegowych plus mieszkanie właścicieli-istnieje możliwość rozbudowy obiektu), powierzchnia działki 725m2, parking samochodowy. Obiekt wybudowany w 2009r/2015r w bardzo dobrym stanie technicznym. Poza obrysem budynku znajduje się zadaszony taras o powierzchni 100 m2, połączony z częścią usługową obiektu(dotychczas wykorzystywany jako ogródek restauracyjny, piwny). Istnieje możliwość powiększenia tarasu/powierzchni usługowej(najem pasa drogowego od Gminy).Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Niechorze
WGN Szczecin ul. Langiewicza

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowej rezydencji za 1 350 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowej rezydencji za 1 350 000 zł

Na sprzedaż unikatowa rezydencja, mieszcząca się w kurorcie uzdrowiskowym Połczyn Zdrój leżącym na Pojezierzu Drawskim - krainie jezior.

 

Oferowana rezydencja z XIX wieku wpisana do Krajowego Rejestru Zabytków numer A686 o powierzchni 266m2 zlokalizowana jest w samym sercu Parku Zdrojowego w bezpośrednim sąsiedztwie sanatorium GRYF na działce o wielkości 3668m2 na której mieści się również budynek gospodarczy o powierzchni 78,5m2 którego przeznaczeniem miał być basen. W 2010 roku został przeprowadzony kapitalny remont. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania, który pozwala na prowadzenie usług zdrowia oraz usług turystycznych. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji. I to przestronna piwnica murowana z czerwonej przedwojennej cegły w której obecnie znajduje się kotłownia, ale jej idealnym przeznaczeniem może być również winiarnia. II kondygnacja: parter rezydencji na którym znajdują się 4 obszerne pokoje oraz WC. I piętro nieruchomości na które prowadzą kamienne schody składa się z 3 pokoi a do każdego z nich przynależy łazienka. Więcej szczegółów:Inny komercyjny na sprzedaż Połczyn-Zdrój, Park Zdrojowy
WGN Szczecin Plac Lotników

 

WGN sprzedaje obiekt produkcyjno- magazynowy za 4 500 000 zł

WGN sprzedaje obiekt produkcyjno- magazynowy za 4 500 000 zł

 

Na sprzedaż obiekt produkcyjno- magazynowy stanowiący wieloletni Skład Złomu i Stali zlokalizowany w Myszkowie na powierzchni ponad 2 ha.

 

 

Oferowana nieruchomość zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się na terenie o przeznaczeniu przemysłowym. Całość składa się m.in. z: budynku socjalno-biurowego o powierzchni 466m2, hali produkcyjnej o powierzchni 467m2, budynku stacji trafo (6 tys. KV), budynku magazynowego o powierzchni 172m2, budynku najazdowej wagi samochodowej (50t), składowiska złomu stalowego o powierzchni 1800m2, składowiska opon i odpadów gumowych o powierzchni 440m2, składowiska na odpady bytowe, zadaszonego składu akumulatorów, składu odpadów technologicznych stałych oraz torowiska z czynną suwnicą bramową. Nieruchomość jest ogrodzona i wyposażona we wszelkie niezbędna media do prowadzenia działalności produkcyjnej. Całość jest ogrodzona, posiada duży plac manewrowy oraz wjazd z uczęszczanej drogi Częstochowa-Myszków. Dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja oraz gotowość przedsiębiorstwa (ważne decyzje środowiskowe) do sprzedaży.

Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Myszków
WGN Myszków

 

WGN sprzedaje kamienice za 1 900 000 zł

WGN sprzedaje kamienice za 1 900 000 zł

Na sprzedaż kamienica znajdująca się w centrum Radomska.

Oferowana kamienica dysponuje powierzchnią 850m2, powierzchnia zabudowy 361m2 plus dwa garaże. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem, idealna na ulokowanie kapitału inwestycyjnego. Działka o powierzchni 18 arów, uzbrojona w kanalizację miejską z separatorem. Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, na każdej z nich wydzielone zostały mieszkania o powierzchniach od około 35m2 do około 53m2. W okolicy nieruchomości targowisko miejskie, komisariat policji, urząd gminy, szkoła i przedszkole.Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Radomsko
WGN Pajęczno

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży biurowca za 12 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży biurowca za  12 mln zł

 

Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych usytuowanych na dużej działce o powierzchni 9 827 m2 w Gliwicach.

 

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: budynek techniczny A o powierzchni całkowitej 4 016,70 m2 powierzchnia użytkowa 2 933 m2, budynek biurowy B o powierzchni całkowitej 2 888,30 m2 powierzchnia użytkowa 2 492 m2, budynek techniczny C o powierzchni całkowitej 340,60 m2 powierzchnia użytkowa 340,60 m2. Budynki A i B są dobrze wyeksponowane względem ulicy Bernardyńskiej, położone są w 1 linii zabudowy, za budynkami znajduje się duży utwardzony plac, przeznaczony na miejsca parkingowe - ok. 20 miejsc. Wjazd na teren nieruchomości od strony ul. Bernardyńskiej i Świętojańskiej. Budynek A jest obiektem podpiwniczonym, posiada 6 kondygnacji nadziemnych. Układ funkcjonalny obejmuje pomieszczenia biurowe, użytkowe, komunikacyjne, sanitarne. Piwnica zagospodarowana na cele magazynowe. Budynek B 3-piętrowy, podpiwniczony. Podobny układ jak w budynku A  piwnica jako powierzchnia magazynowa, pozostałe piętra biurowo-użytkowe. Budynek C jest obiektem parterowym, podzielony na pomieszczenia techniczne, użytkowe, garażowe i magazynowe.Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Gliwice

WGN Głogów

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 1, 5mln zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 1, 5mln zł

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka znajdująca się na obrzeżu Kartuz.

 

Działka położona na obrzeżach Kartuz, z dostępem do jeziora Klasztornego Dużego, z linią brzegową, linia graniczna to lustro wody, jest to również granica miasta Kartuzy, prawdziwa perełka na Kaszubach. Spokojne i zaciszne miejsce. Część działki z lekkim skosem , pochylona w kierunku jeziora, w kierunku południowym. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy w tutejszym UG na: budynek usługowy, sala bankietowa, dom jednorodzinny, domki letniskowe.Więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Kartuzy
WGN Gdańsk

 

 

WGN sprzedaje hotel w Gdyni za 17mln zł

WGN sprzedaje hotel w Gdyni za 17mln zł

Na sprzedaż 3- gwiazdkowy Hotel Blick znajdujący się w Gdyni Śródmieście przy ul. Jana z Kolna.

 

Prezentowany obiekt to skategoryzowany hotel 3 - gwiazdkowy o charakterze zarówno wypoczynkowym jak i biznesowo szkoleniowym. To gotowa inwestycja mająca swoją bazę regularnie powracających gości, zajmująca wysokie pozycje w rankingach serwisów opiniotwórczych. Hotel o powierzchni użytkowej 2 269,07m2 został wybudowany w latach 2006-2007. Budynek posiada 6 kondygnacji o następujących funkcjach: piwnica - hala garażowa i pomieszczenia techniczne, parter - hol recepcyjny, bar, restauracja, kuchnia, I piętro - sala klubowa (konferencyjna), pokoje hotelowe, II-IV piętro - pokoje hotelowe, V piętro - apartament mieszkalny. Do dyspozycji gości pozostaje 47 pokoi (w tym: 4 apartamenty, 8 pokoi jednoosobowych, 35 pokoi dwuosobowych), dwie sale konferencyjne (do 110 osób oraz do 20 osób) oraz niewielka siłownia. Łącznie hotel może przyjąć 80 gości. Restauracja pomieści do 70 osób.Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Gdynia, Śródmieście
WGN Gdańsk

 

WGN sprzedaje pensjonat za 2 500 000 zł

WGN sprzedaje pensjonat za 2 500 000 zł

Na sprzedaż pensjonat położony w centrum Lądka-Zdroju, 500 m od Parku Zdrojowego na działkach o łącznej powierzchni 2876 m2.

 

Pensjonat o powierzchni 1 262 m2, 2-piętrowy, podpiwniczony. Obiekt o ciekawej bryle, na którą składają się poddasze użytkowe i dwuspadowy dach. Pokoje z balkonami z widokiem na pobliskie Góry Złote. W środku znajdują się pokoje hotelowe, pomieszczenia biurowe oraz sala konferencyjna. W środku i na zewnątrz nieruchomości znajduje się parking. Łącznie w obrębie działki może zaparkować 10 samochodów. Ze względu na usytuowanie w popularnej miejscowości turystycznej, a także pierwotne przeznaczenie, nieruchomość można zaadaptować na hotel z salami konferencyjnymi lub hostel. Zapisy MPZP umożliwiają również przekształcenie na budynek mieszkalny wielorodzinny.

Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Lądek -Zdrój
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży grunty inwestycyjnego w Karpaczu za 1,049 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży grunty inwestycyjnego w Karpaczu za 1,049 mln zł

Na sprzedaż grunt inwestycyjny znajdujący się w centrum Karpacza.

Oferowany grunt ma powierzchnię 2702 mkw i składa się z działek (425, 426, 363). Tren znajduje się przy ul. Dolnej, 50 m od ul. Konstytucji 3-go Maja i 300 m od głównego deptaka miasta. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowana grunt jest przeznaczony pod budowę mieszkaniową, jednorodzinną i usługi turystyczne. Istnieje możliwość wybudowania trzech obiektów o łącznej powierzchni ok. 700 mkw. Jest już sporządzona analiza funkcjonalno - przestrzenna inwestycji przygotowana przez architekta. Z działki rozpościera się piękny widok na Karkonosze i szczyt Śnieżkę. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne i pensjonaty.więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Karpacz
WGN Bolesławiec

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu za 20 800 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu za 20 800 000 zł

Na sprzedaż czterogwiazdkowy hotel Alpejski znajdujący się w Karpaczu.

 

Oferowany hotel został wybudowany w tyrolskim stylu. Obiekt ma silna i bardzo dobrze rozpoznawalną marka na polskim rynku turystycznym. Wielokrotnie nagradzany hotel (trzykrotny zdobywca tytułu Przedsiębiorstwo Fair Play, zdobywca nagrody Hotel Przyjazny Rodzinie, srebrny Certyfikat Bezpieczeństwa w programie Bezpieczny Karpacz) położony na działce o pow. 13 950 m2 w spokojnej dzielnicy miasta gwarantuje pełen relaks i doskonały wypoczynek. Hotel dysponuje powierzchnią użytkową 2145 m2. Na hotel składa się: recepcja z przestronnym holem, restauracja, profesjonalna kuchnia, piano bar, sala kominkowa, basen, siłownia, strefa ciszy/relaksu, gabinet SPA, klimatyzowana sala konferencyjna na 80 osób, 36 pokoi, mieszkanie o pow. 198 m2, winda, narciarnia z profesjonalnymi suszarkami, zaplecze socjalne, magazynowe, kotłownia, ogród, taras.

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Karpacz
WGN Bolesławiec

 

 

WGN sprzedaje budynek usługowy za 5,99 mln zł

WGN sprzedaje budynek usługowy za 5,99 mln zł

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w Żarach, położona na dużej działce o powierzchni 1,73 ha.

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą 3 wolnostojące budynki: hotelowy, restauracyjny, z przeznaczeniem na działalność sportową. Hotel o powierzchni 1258 m2 posiada 38 komfortowo wyposażonych pokoi,4 kuchnie,recepcję, pomieszczenia gospodarcze, duży taras. Restauracja o powierzchni 230 m2 z czego 150 m2 jest w zabudowie drewnianej a 80 m2 to część przeszklona. W restauracji w pełni wyposażona, nowoczesna kuchnia. Budynek z przeznaczeniem na działalność sportową (obecnie siłownia)o powierzchni 500 m2. Budynek posiada dwie sale,zaplecze z szatniami i węzłem sanitarnym. Obiekt usytuowany w spokojnej okolicy przy drodze asfaltowej z dobrym dojazdem zarówno do centrum miasta jak i na drogę wylotową z miasta.Więcej szczegółów:Budynek usługowy na sprzedaż Żary
WGN Szprotawa

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu na Mazurach za 38 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu na Mazurach za 38 mln zł

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w sercu Mazur - Krainie Tysiąca Jezior nad największym jeziorem w Polsce - jeziorem Śniardwy oraz jeziorem Tuchlin.

 

Oferowane tereny zajmują niemalże 200 ha gruntów położonych na terenie trzech miejscowości: Suchy Róg, Tuchlin oraz Dziubiele a łącznie posiadają około 8,5 km linii brzegowej jeziora Śniardwy oraz Tuchlin. Prezentowane tereny charakteryzują się dużą różnorodnością zarówno przyrodniczą jak i inwestycyjną. Ze względu na bardzo duży potencjał poszczególnych działek na pewno jest to oferta skierowana do inwestorów z branży deweloperskiej, hotelowej, pensjonatowej, agroturystycznej, żeglarskiej a także osób indywidualnych szukających miejsca do stałego zamieszkania, rekreacji i wypoczynku.Więcej szczegółów: Grunt rolny na sprzedaż Suchy Róg
WGN Olecko

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 1 550 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 1 550 000 zł

Na sprzedaż dwa budynki pełniące funkcję pensjonatu położone nad samym jeziorem w Łagowie.

 

Nieruchomość położona na 20 arowej działce, nie wymaga dużych nakładów finansowych. Bezpośrednio graniczące z lasem, 30 m od jeziora. W skład nieruchomości wchodzi: budynek nr 1: wyposażona kuchnia ok 50 m2, sala konsumpcyjna, toalety, 9 sypialni, 2 łazienki, strefa spa, sala bilardowa z kominkiem, sauna fińska i turecka, strefa relaksu, bezpośrednie wyjście na basen odkryty, gabinety rehabilitacyjne, budynek nr 2: 15 pokoi z łazienkami, sala konferencyjna, gabinety rehabilitacyjne. Idealna lokalizacja w sercu Pojezierza Lubuskiego w bliskim sąsiedztwie Jeziora Łagowskiego oraz Trześniowskiego, w otoczeniu Łagowskiego Parku Krajobrazowego o dużych walorach turystycznych,cicha i spokojna okolica stwarzają doskonale warunki do wykorzystania przedmiotowej nieruchomości w formie pensjonatu.Więcej szczegółów:Hotel na sprzedaż Łagów
WGN Leszno

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 2 248 480 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 2 248 480 zł

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 7520m2 zlokalizowana w strefie usługowej przy drodze powiatowej DK nr 15 w Inowrocławiu.

 

Oferowany grunt znajduje się tuż przy granicy miasta na wylocie w stronę Torunia. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jako 27U - teren usług handlowych, rzemieślniczych, gastronomicznych i administracyjnych wraz z garażami, parkingami i niezbędnymi przyłączami infrastruktury technicznej, oznaczonej liniami rozgraniczającymi. Działka zbliżona kształtem do trójkąta, przy drodze asfaltowej.Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Inowrocław
WGN Inowrocław

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 2 700 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 2 700 000 zł

Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek biurowy o pow. użytkowej 455mkw, posadowiony na działce o pow. 1400 mkw w atrakcyjnej lokalizacji miejscowości Zebrzydowa.

Oferowana nieruchomość atrakcyjnie położona przy głównej drodze, na trasie Bolesławiec-Zgorzelec, przy skrzyżowaniu z drogą wojewódzką Nowogrodziec-Świętoszów daje duże możliwości usługowe oraz marketingowe. Budynek w całości podpiwniczony, składa się z następujących pomieszczeń:(piwnica-210m2) klatka schodowa (11,8m2), 6 pomieszczeń magazynowo-gospodarczych w tym np. szatnia dla pracowników oraz toaleta (5,6,17,26,52,56m2), kotłownia z piecem na paliwo stałe (14m2), (parter 120m2, obecnie sklep spożywczy) przedsionek 2,4m2, sala sprzedażowa 64m2, korytarz 9m2, 2 pomieszczenia magazynowe (11,17m2), biuro (7,5m2), wc (3m2), schody (1/2, 6m2), (piętro 125m2) hall wejściowy (8m2), sanitariaty (8m2), sala konsumpcyjna ( 56m2, schody zaplecza (6m2), korytarz (5m2), biuro (6m2), wc personelu (3m2), magazyn (11m2), przygotowalnia (17m2). Na szczególną uwagę zasługuje unikatowo zagospodarowane I piętro budynku na którym znajduje się w pełni zagospodarowana sala restauracyjna wraz z pełnym zapleczem gastronomicznym oraz wyposażeniem, co sprawia, że obiekt może być w pełni używany już od pierwszego dnia.Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Zebrzydowa
WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej w Gorzowie Wielkopolskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej w Gorzowie Wielkopolskim

Na sprzedaż ogrodzony teren przemysłowy z budynkami do produkcji znajdujący się w Gorzowie Wlkp.

Na sprzedaż prosperujący obiekt Produkcyjno - Magazynowy - posadowiony na działce o pow. 3.344m2, w bliskiej odległości do centrum, nieopodal tras: Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Berlin. Nieruchomość składa się z 3 hal produkcyjnych, części biurowej, magazynowej, wiaty i dużej utwardzonej działki. W skład oferty wchodzą następujące obiekty: hala Produkcyjna elementów meblowych, 519 mkw, magazyn elementów wyprodukowanych, hala na której składa się gotowe meble + część biurowa, 438 mkw, 2 części magazynowe, 228 mkw, 224mkw, wiata, część socjalna, budynek sprężarkowni 65 mkw, komory suszarnicze 65 mkw. Obecnie na terenie oferowanym funkcjonuje Firma produkująca stelaże drewniane do mebli tapicerowanych.więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Gorzów Wielkopolski
WGN Gorzów Wielkopolski

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 1,175 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 1,175 mln zł

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2,35 ha znajdujący się w Pile, ul. Przemysłowa.

Oferowana działa o powierzchni 2,35 ha znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dla tej lokalizacji przewiduje następujące wykorzystanie: obiekty przemysłowe, składowe, magazyny. Działka obecnie jest niezabudowana. Grunt położony jest w Pile przy ul. Przemysłowej, w strefie aktywizacji gospodarczej, z bezpośrednim sąsiedztwem drogi krajowej nr 11, jednego z głównych szlaków komunikacyjnych Polski na osi Północ- Południe. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się hale, magazyny, zakłady przemysłowe.

 

Cena ofertowa: 1 175 000 zł

więcej szczegółów:Grunt inwestycyjny na sprzedaż Piła, Motylewo

 

 

WGN Poznań Grunwald

Szymon Tamborski

s.tamborski@wgn.pl

+48 668 147 300

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu

Na sprzedaż pensjonat znajdujący się w atrakcyjnej części Karpacza. 

Oferowany obiekt to budynek czterokondygnacyjny o powierzchni 700m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 2800m2. Hotel posiada 20 pokoi mogących pomieścić 61 osoby. Budynek po generalnym remoncie, instalacje po wymianie, dach po remoncie, nowe meble w pokojach. Działka zagospodarowana na dwa zamykane parkingi (górny i dolny), część rekreacyjną dla gości z miejscem na grilla, ognisko oraz plac zabaw dla dzieci. Na działce istnieje możliwość rozbudowy. Obiekt nie wymaga dodatkowych inwestycji.więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Karpacz
WGN Leszno

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu magazynowo-biurowego w Częstochowie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu magazynowo-biurowego w Częstochowie

Na sprzedaż obiekt biurowy z przestrzenią do wykorzystania na cele magazynowe lub produkcyjne zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Krótkiej.

Oferowany obiekt o powierzchni 1024 mkw znajduje się na działce 1061 mkw. Obecnie w budynku prowadzona jest sprzedaż hurtowa farb i lakierów. Na nieruchomość składają się: budynek biurowo - magazynowy, budynek magazynowy, budynek administracyjny, stacja transformatorowa, winda towarowa zewnętrzna.więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Częstochowa
WGN Częstochowa

WGN sprzedaje biurowiec w Zielonej Górze za 8 900 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec w Zielonej Górze za 8 900 000 zł

Na sprzedaż budynek biurowo-handlowy w znajdujący się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Niepodległości.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej zlokalizowane w Zielonej Górze. Nieruchomość stanowi działka gruntu  o powierzchni 1.020 m2, kształt działki regularny zbliżony do kwadratu. Teren zabudowany jest budynkiem o charakterze biurowym z powierzchnią handlową na parterze. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części Zielonej Góry, w obrębie nr 18, przy Al. Niepodległości, w odległości ok. 110 m od ul. Kupieckiej i ok. 70 m od ul. Doktora Pieniężnego. Aleja Niepodległości stanowi reprezentacyjny trakt miejski (deptak zielonogórski).więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Zielona Góra
WGN Szprotawa

WGN sprzedaje zespół pałacowo-parkowy za 3 370 000 zł

WGN sprzedaje zespół pałacowo-parkowy za 3 370 000 zł

 

Na sprzedaż zespół pałacowo-parkowy w Wielkopolsce o powierzchni 1450m2 na 9-hektarowej działce.

 

 

Oferowany obiekt zbudowany zastał około 1825 roku, mimo przebudowy, jest znakomitym przykładem klasycystycznej architektury, o doskonałych proporcjach dwukondygnacyjnej bryły nakrytej niskim, czterospadowym dachem.Otoczenie pałacu to świetnie zachowany 9 hektarowy park z różnorodnym starodzewiem. Obecnie pałac pełni funkcje hotelową. W skład nieruchomości wchodzi: 23 pokoje (w pełni wyposażone), 2 sale konferencyjne(w pełni wyposażone), zaplecze kuchenne(w pełni wyposażone), sala restauracyjno-bankietowa(w pełni wyposażona), pomieszczenia SPA (w pełni wyposażone), park 9ha. Właściciel otrzymał zgodę na rozbudowę obiektu o oficynę , w której można wydzielić 20 komfortowych pokoi hotelowych.

Więcej szczegółów:Hotel na sprzedaż Gębice
WGN Leszno

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej za 2,15 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej za 2,15 mln zł

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa wraz z częścią biurową o powierzchni około 890 m2 znajdująca się w w strefie biznesowej gminy Trzebinia.

 

Oferowana nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3121 m2 ogrodzona. Powierzchnia zabudowy wynosi 732 m2, powierzchnia użytkowa budynku 866,73 m2 + 31 m2, kubatura 4634 m3. Budynek z lat 70-tych XXw po remoncie i modernizacji, składa się z dwóch części: jednokondygnacyjnej hali warsztatowo-produkcyjnej o powierzchni ok.360 m2 (ok.30 m na ok.12 m). - Wysokość hali ok.9m w szczycie a do konstrukcji ok.7,5 m. Przy hali trzy pomieszczenia magazynowe o powierzchniach ok.19 m2, 12,5 m2 oraz 32,5 m2). Część druga to dwukondygnacyjna część biurowo-magazynowo-socjalna o pow. użytkowej 495,49 m2. Dodatkowo na działce znajduje się budynek wolnostojący o powierzchni 31,12 m2 ocieplony i otynkowany.Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Trzebinia
WGN Chrzanów

 

WGN sprzedaje ośrodek wczasowy za 1,7mln zł

WGN sprzedaje ośrodek wczasowy za 1,7mln zł

Na sprzedaż obiekt wczasowo-pensjonatowy znajdujący sięw miejscowości Porost nad jeziorem Chlewo.

Na terenie oferowanego ośrodka znajduje się 20 domków letniskowych, budynek wielofunkcyjny i pawilon stołówki z bufetem i zapleczem kuchennym. 10 domków drewnianych typu BRDA, postawionych w 1986 r. na betonowych fundamentach: 3 pokoje, kuchnia, łazienka o łącznej pow. użytkowej 21,84 mkw. 8 domków drewnianych parterowych, postawione w 2008 r.: 1-2 pok., kuchnia i łazienka. Domki wyposażone w lodówkę, TV i grzejnik elektryczny, przeznaczone dla 2-3 osób, 3-4 osób i 5-6 osób.Dwa domki typu holenderskiego. Ośrodek przystosowany do obsługi turystycznej dla 100 osób. Pawilon stołówki wybudowany w 1986 r., zmodernizowany w 2012r składający się z sali, bufetu, kuchni, magazynu, 2 x wc i korytarza o łącznej powierzchni użytkowej 98,49 mkw. Budynek wielofunkcyjny, wczasowo-mieszkalny, trzykondygnacyjny, wybudowany w 2004 r. Powierzchnia zabudowy 185,10 mkw. i powierzchni użytkowej 313,55 mkw. Działka o powierzchni 7 400 mkw., w użytkowaniu wieczystym, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 77 x 120 m, ze spadkiem w kierunku jeziora. Teren nieruchomości ogrodzony, oświetlony i zagospodarowany w boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko oraz parking. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna, ma ona bezpośredni dostęp do drogi publicznej, drogi krajowej nr 25 Bobolice-Człuchów, w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodków i domków letniskowych oraz budownictwa mieszkaniowego o niskiej intensywności. Idealne miejsce na letni wypoczynek w cichym, spokojnym otoczeniu. Miejscowość Porost (360 mieszkańców) leży w odległości 4 km od Bobolic, 45 km od Koszalina i 60 km od Darłowa.

Więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Porost
WGN Szczecin Plac Lotników

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 3 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 3 900 000 zł

 

Na sprzedaż obiekt w trakcie budowy o przeznaczeniu pensjonatowym, hotelowym, apartamentowym z możliwością organizowania przyjęć m.in. weselnych, konferencji czy różnego typu szkoleń.

 

 

Na parterze budynku znajduje się duża, w całości przeszklona sala bankietowa / restauracyjna. Bardzo duża powierzchnia użytkowa obiektu na parterze i piętrze / 1566 m2 / daje możliwość stworzenia ponad 150 miejsc noclegowych. Większość ścian w budynku to ściany działowe, a nie konstrukcyjne, co daje duże możliwości aranżacji wnętrz na obecnym i późniejszym etapie budowy. Do wykorzystania na miejsca noclegowe są również wysokie poddasza, które obecnie nie są powierzchniami użytkowymi. W całym budynku łącznie z poddaszami zostaną wstawione panoramiczne okna. Nad głównym wejściem do budynku zaplanowany jest przeszklony taras widokowy, z którego będzie można podziwiać panoramę całych Karkonoszy i Gór Izerskich. W galerii zdjęć znajduje się kilka ujęć Karkonoszy zrobionych z terenu działki. Obiekt położony przy drodze krajowej nr E65 łączącej Jelenią Górę ze Szklarską Porębą.

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Wojcieszyce

WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 3 950 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 3 950 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, stanowiąca kompleks przemysłowy zakładu działającego w branży metalowej.

W skład oferty wchodzi: teren przemysłowy o powierzchni 4 ha (użytkowanie wieczyste gruntu), budynki produkcyjno-biurowe o łącznej powierzchni 10.000 m2 (odrębna własność) oraz maszyny i urządzenia, będące na wyposażeniu nieruchomości. Obiekt posadowiony na dużej działce ponad 4 ha - z dogodnym dojazdem, co stwarza doskonałe warunki na ewentualny rozwój. Teren wokół budynków jest utwardzony i ogrodzony. Powierzchnię ok. 1 ha stanowią tereny zielone.Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Szczekociny

WGN Częstochowa

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nieruchomości komercyjnej za 1,4 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nieruchomości komercyjnej za 1,4 mln zł

Na sprzedaż kompleks nieruchomości, który składa się z warsztatu samochodowego oraz części mieszkalnej. Obiekt znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim.

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi warsztat samochodowy z podnośnikami, trzy osobne bramy wjazdowe wraz częścią biurową oraz część mieszkalna (na parterze z letnią kuchnią z bezpośrednim wyjściem na basen oraz spiżarnią).Warsztat samochodowy, który obejmuje w zakresie swoich usług zarówno mechanikę pojazdową, blacharstwo jak i lakiernictwo funkcjonuje w tym miejscu nieprzerwanie od wielu lat przynosząc stały dochód. Obiekt sprzedaży znajduje się w odległości zaledwie niecałych 2 km od centrum miasta.Więcej szczegółów: Warsztat na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

WGN Gorzów Wlkp.

 

WGN sprzedaje kamienice za 15 mln zł

WGN sprzedaje kamienice za 15 mln zł

Do sprzedania pasaż handlowy z hotelem znajdujący się w ścisłym centrum Wielunia.

Oferowana nieruchomość została oddana do użytku w 2015 roku. W skład pasażu wchodzą dwa funkcjonalnie połączone obiekty. Budynek pasażu handlowego o łącznej powierzchni użytkowej 1926 m2 w tym: piwnice z salą bankietową i zapleczem socjalnym oraz kompletnie wyposażone zaplecze kuchenne, parter z lokalami handlowo- usługowymi, I piętro z lokalami handlowo- usługowymi, II piętro z 2 mieszkaniami, zapleczem technicznym wentylacji i klimatyzacji. Odrestaurowana zabytkowa kamienica o łącznej powierzchni użytkowej 857 m2 , w tym: piwnice z kompletnie wyposażonym pubem i zapleczem socjalnym, parter z recepcją i restauracją, I piętro z salą konferencyjną, II piętro z 10 pokojami hotelowymi z apartamentem w pełni wyposażone z indywidualnymi łazienkami.

Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Wieluń
WGN Wieluń

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Zawierciu za 5 000 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Zawierciu za 5 000 000 zł

Na sprzedaż teren usługowo-handlowo-przemysłowy o powierzchni 28000m2 usytuowany w centrum miasta Zawiercie przy głównej drodze.

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi:  hala produkcujno-magazynowa o powierzchni 1760m2,biurowiec o powierzchni 475m2 składający się z pomieszczeń biurowych, socjalnych i nie tylko oraz garaż 54,81m2. Nieruchomość jest przygotowana do prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności i ma dostęp do wszelkich niezbędnych mediów: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Teren utwardzony płytami betonowymi, parking własny, monitorowany. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w centrum miasta przy głównej drodze oraz nieograniczone możliwości inwestycyjne z uwagi na ogromną powierzchnię działki 28000m2.
więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Zawiercie

WGN Myszków

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 949 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 949 000 zł

Na sprzedaż pałac położony jest w województwie dolnośląskim, w południowo-zachodniej Polsce, w powiecie lwóweckim, gminie Gryfów Śląski, miejscowości Wolbromów.

 

Oferowany pałac został wybudowany w 1860 roku. Posiadłość jest bardzo reprezentacyjna. Zabudowania pałacowe składają się z ogrodu, dziedzińca i budynków folwarcznych. Położone są w starym parku krajobrazowym objętym tak jak pałac ochroną konserwatorską. Do posiadłości prowadzi droga asfaltowa. Po jej lewej stronie znajdują się grunty rolne przynależące do posiadłości /patrz galeria zdjęć rzut z gogle maps/. Na całość posiadłości składa się 8,98 ha ziemi. Pałac oferuje ok. 920 m2 powierzchni użytkowej rozłożonej na trzech kondygnacjach (piwnica- 4 pomieszczenia, parter- wiatrołap, hol, trzy pokoje, kuchnia, toaleta, klatka schodowa w wieży do piwnicy i na 1 piętro, piętro- duży hol, 4 sypialnie, 2 łazienki z toaletami, kuchnia, strych z wejściem z wieży).

 

więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Lwówek Śląski

WGN Bolesławiec

 

 

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,5

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies