Perełki nie tylko dla inwestorów

Dwór Artusa na sprzedaż

Dwór Artusa na sprzedaż

Biuro WGN Słupsk posiada w swojej ofercie okazały kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, zlokalizowany w miejscowości Strzelino w woj. pomorskim.

Na sprzedaż kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Dwór Artusa, zlokalizowany nad morzem.
Na kompleks składa się:

- budynek główny o powierzchni 650 m2,
- budynek mieszkalny dwukondygnacyjny o powierzchni 440m2,
- budynek wozowni o powierzchni 70m2,
- budynek ochrony umiejscowiony przy bramie wjazdowej o powierzchni 30m2.

Działka na której położone są obiekty ma powierzchnię 1,4 ha, w odległości 3km od miejscowości Słupsk.


fot. WGN Słupsk


fot. WGN Słupsk

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren objęty jest zabudową mieszkalno-usługową. W latach 2014-2016 wykonano prace budowlane związane z przebudową oraz rozbudową obiektów, które tworzą Dwór Artusa.  

Okolica kompleksu jest bardzo przyjazna, w sąsiedztwie znajdują się Lasy Państwowe, dopływ rzeki Słupi-Basienica, kompleks otoczony jest wałami ziemnymi, porastają go piękne drzewa i krzewy.

Na terenie posesji znajduje się również altana, która służy do wypoczynku oraz grillowania, fontanna z marmurową figurą, trzy wodne kaskady, parking i inne.

Wspaniała inwestycja dla przyszłego właściciela.

WGN Słupsk

Cena: 4 980 000 PLN

Więcej informacji: Kompleks obiektów Dwór Artusa na sprzedaż

 

Zamek Śląski na Wodzie na sprzedaż

Zamek Śląski na Wodzie na sprzedaż

WGN Wrocław jest wyłącznym agentem do sprzedaży historycznego zamku położonego w miejscowości Witostowice w woj. dolnośląskim.

Na sprzedaż wspaniały Zamek na Wodzie w Witostowicach, pochodzi najprawdopodobniej z XIII wieku, a w XVIII wieku stał się własnością Zakonu Cystersów z Henrykowa, obiekt rozbudowany został w stylu renesansowym. Powierzchnia obiektu to 4930 m2, w skład wchodzi zamek obronny otoczony dwiema fosami, folwark, zabudowy mieszkalne oraz gospodarcze. Zaskakującym atutem posiadłości jest to, że na jego terenie znajdują się źródła wody geotermalnej i wód mineralnych pitnych oraz leczniczych.


fot. WGN Wrocław 


fot. WGN Wrocław 

Powierzchnia działki jest ogromna jej wielkość to 133 100 m2, oprócz zabudowań znajduje się tu folwark oraz park, w którym średni wiek drzewostanów to 110 lat.
Nieruchomość można zaaranżować jako obiekt hotelarski, gastronomiczny, rekreacyjny lub sportowy, możliwości jest wiele, wszystko zależy od kreatywności nowego nabywcy.

WGN Wrocław

Cena: 7 500 000 PLN

Więcej informacji: Zamek Śląski na Wodzie na sprzedaż

 

Nowoczesny kompleks wypoczynkowy

Nowoczesny kompleks wypoczynkowy

Biuro WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży fantastycznego kompleksu wypoczynkowego w miejscowości Soblówka w woj. śląskim.

Biuro WGN w Sosnowcu posiada w swojej ofercie sprzedaży nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który jest wyjątkową okazją do nabycia dobrze prosperującego biznesu.

Na kompleks wypoczynkowy składa się dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ponad 244 m2, domki drewniane o powierzchni użytkowej ponad 77 m2, dom murowany wypoczynkowy o powierzchni ponad 42 m2. Każda z nieruchomości jest wykończona i wyposażona w nowoczesne meble i urządzenia wysokiej jakości.

fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Powierzchnia działki to 2781 m2 na której znajduje się również jacuzzi – osobne dla każdego z domków jednorodzinnych, basen zewnętrzny z podgrzewaniem wody, sauna, altana oraz miejsce grillowe dla gości kompleksu. Każdy gość znajdzie tu kąt dla siebie, rozrywkowy lub do odpoczynku.

Biznes bez dodatkowych inwestycji

WGN Sosnowiec

Cena: 5 497 000 PLN

Więcej informacji: Kompleks wypoczynkowy na sprzedaż

 

Budynek na cele biurowe w Bielawie

Budynek na cele biurowe w Bielawie

Biuro WGN w Polkowicach posiada w swojej ofercie sprzedaży budynek z przeznaczeniem na cele biurowo-mieszkaniowe w miejscowości Bielawa w woj. dolnośląskim.

Do nabycia wspaniała nieruchomość o powierzchni ponad 2300 m2 wraz z działką o powierzchni ponad 4000 m2. Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o charakterze biurowo-techniczno-mieszkalnym, posiada przestronne pomieszczenia, idealne pod aranżację biura.

fot. WGN Polkowice 


fot. WGN Polkowice

Na posesji stoi również obiekt magazynowy, który ma ponad 147 m2, który przeznaczony jest na cele magazynowe i pełni również funkcję garażu.

WGN Polkowice

Cena:  1 500 000 PLN

Więcej informacji: Biurowiec w Bielawie na sprzedaż

 

Pensjonat w Sarbinowie – świetna inwestycja

Pensjonat w Sarbinowie – świetna inwestycja

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży fantastycznego, przynoszącego dochody pensjonatu w miejscowości Sarbinowo w woj. zachodniopomorskim.

Pensjonat na sprzedaż znajduje się w samym sercu turystycznego miasta Sarbinowa, odwiedzanego licznie przez turystów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 687 m2 posiada 20 pokoi w tym 4 apartamenty. Wysoki standard wykończenia wnętrza, na posesji dostępne są miejsca parkingowe.


fot. WGN Kołobrzeg


fot. WGN Kołobrzeg

Pensjonat prężnie działa przez wszystkie dotychczasowe sezony letnie, stale przynosząc dochód właścicielom, inwestycja bez dodatkowego wkładu finansowego. Okolica bogata we wszelkie lokale usługowe, restauracje, bawialnie dla dzieci. Idealne miejsce do odpoczynku.


fot. WGN Kołobrzeg

Bardzo dobrym atutem jest to, że zaledwie 200m od pensjonatu jest zejście na plażę.

WGN Kołobrzeg

Cena: 4 799 000 PLN

Więcej informacji: Pensjonat w Sarbinowie na sprzedaż 

 

Urokliwy hotel w nadmorskiej miejscowości

Urokliwy hotel w nadmorskiej miejscowości

Biuro WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży pięknego, zadbanego hotelu w miejscowości Grzybowo w woj. zachodniopomorskim.

Ten wspaniały hotel, w stylu rezydencji, położony nieopodal morza i piaszczystej plaży– 1,4 km. Nieruchomość pełni funkcję dobrze prosperującego pensjonatu oraz domu dla właścicieli. Na piętrze znajduje się 6 apartamentów z łazienką oraz balkonem, łącznie w pensjonacie jest 19 miejsc noclegowych. Pensjonat został urządzony z nowoczesnym stylu, posiada jasne, przestronne pomieszczenia, użyto wysokiej jakości materiałów i wysokiej klasy umeblowanie. Powierzchnia nieruchomości to 370 m2.

fot. WGN Gorzów Wlkp. 


fot. WGN Gorzów Wlkp. 

Działka na której stoi nieruchomość ma prawie 1900 m2, jest ogrodzona, prywatna. Wokół cisza i spokój, piękne widoki na zielone tereny okolicy. Z balkonu można obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Na działce znajduje się parking dla gości pensjonatu, domek gospodarczy oraz szopa, a także ogród po którym można swobodnie spacerować.

WGN Gorzów Wlkp.

Cena: 7 700 000 PLN

Więcej informacji: Rezydencja - hotel na sprzedaż

 

 

Hala produkcyjna dla inwestorów

Hala produkcyjna dla inwestorów

Biuro WGN w Częstochowie jest wyłącznym agentem sprzedaży znakomitej nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Zawada w woj. śląskim.

Wspaniała nieruchomość – hala produkcyjna, to idealne miejsce na siedzibę własnej firmy, może byc wykorzystana jako biura z zapleczem magazynowym, centrum logistyczne, firmę farmaceutyczną i wiele innych branż. Duża działka o powierzchni prawie 4000m2 jest w pełni zagospodarowana, posiada garaż oraz utwardzoną powierzchnię, zapewnia to dojazd dla dużych aut transportowych oraz może posłużyć jako parking dla gości lub pracowników.

 fot. WGN Częstochowa


fot. WGN Częstochowa

Budynek ma ciekawą bryłę - koła, zaciekawi nie jednego inwestora, jego powierzchnia wynosi 1800 m2 i znajdują się dwie kondygnacje, na parterze oraz piętrze znajdują się hale z wydzielonym miejscem biurowym oraz socjalnym. Na piętrze znajduje się również luksusowy apartament o powierzchni 200m2  kuchnią, jest pięknie, stylowo urządzony.

Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie, a jego stan techniczny ocenia się na bardzo dobry. Dodatkowym atutem jest bliska odległość do drogi krajowej, która umożliwia doskonały dojazd dla zaopatrzenia.

WGN Częstochowa

Cena: 7 200 000 PLN

Więcej informacji: Budynek inwestycyjny na sprzedaż

 

Hotel Alpejski w Karpaczu

Hotel Alpejski w Karpaczu

Biuro WGN Bolesławiec jest wyłącznym agentem do sprzedaży nowoczesnego hotelu Alpejski, zlokalizowany jest w Karpaczu w woj. dolnośląskim.

Wzniosły, doinwestowany hotel to wspaniała inwestycja, udokumentowana jest wysoka rentowność nieruchomości. Obiekt posiada 50- 100 apartamentów, mogące pomieścić do 150 gości. Jest to rozpoznawalny obiekt, położony w turystycznej miejscowości Karpacz. Nieruchomość mieści się na działce powierzchni prawie 14 000 m2, gwarantuje należyty odpoczynek i relaks. Budynek i jego wnętrze zostało zaprojektowane w stylu tyrolskim, świetnie wpisuje się w otoczenie klimatycznej miejscowości.


fot. WGN Bolesławiec 


fot. WGN Bolesławiec 

Budynek posiada także restaurację, basen, spa z saunami, siłownię, salę kominkową – te udogodnienia sprawiają, że każdy z gości czuje się komfortowo i będzie chciał wracać do tego miejsca. Hotel posiada piękny, zagospodarowany ogród oraz taras. W ogrodzie znajduje się plac zabaw, idealny dla dzieci.

Otoczenie hotelu to spokojna, cicha okolica, pozwalająca na piesze lub rowerowe wycieczki. W niedalekiej odległości znajdują się liczne trasy turystyczne, wyciąg narciarski, a centrum miasta jest na wyciągnięcie ręki, bo tylko 500 m od obiektu.

WGN Bolesławiec

Cena: 31 000 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż hotel w Karpaczu

 

Świetna inwestycja – domki w Jaworzynce

Świetna inwestycja – domki w Jaworzynce

Biuro WGN w Ustroniu jest wyłącznym agentem do sprzedaży dochodowych domków zlokalizowanych w miejscowości Jaworzynka w woj. śląskim.

Piękny obiekt, składający się z dwóch domów o powierzchni 180 m2 jest świetną inwestycją w dochodowy wynajem pokoi oraz całych domków. Są one w stanie pomieścić od 2-15 osób. Jeden z domów posiada przestronny salon, 3 sypialnie, łazienki oraz wyposażoną kuchnię, drugi domek jest drewniany, przeznaczony dla 3-4 osób, z pełnym wyposażeniem. Domki są po generalnym remoncie, gotowe do wynajmu. Na posesji jest parking.
Nieruchomości usytuowane są na dużej działce o powierzchni ponad 2600 m2 z pięknym widokiem na strumyk i las.


fot. WGN Ustroń 


fot. WGN Ustroń

Domki są gotowe do przekazania do wynajmu, obłożenie prawie 100% w ciągu roku, bez dodatkowej inwestycji z dostępną bazą klientów oraz reklamą.

WGN Ustroń

Cena: 3 500 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż domki pod inwestycję w Jaworzynce

 

Historyczny pałac w Bielsku-Białej

Historyczny pałac w Bielsku-Białej

Biuro WGN w Sosnowcu jest wyłącznym agentem do sprzedaży okazałego, zabytkowego pałacu w Bielsku-Białej w woj. śląskim.

Na sprzedaż wspaniały pałac z ciekawą historią, wybudowany w 1890 roku, a wyremontowany w latach 2011-2023. Budynek posiada 2 piętra, powierzchnia całkowita to ponad 1547 m2, powierzchnia działki to aż 23 713 m2. Jego wzniosłość robi wrażenie. Piękne wnętrza pałacu, przykuwają uwagę nawet najbardziej wymagających nabywców. Jest to solidny budynek o kamiennych fundamentach, z nowymi instalacjami prądu, wody, gazu, ogrzewania.

 


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Willa może być wykorzystywana jako miejsce do organizowania imprez okolicznościowych, pełnić funkcje mieszkalne, a przede wszystkim jako hotel. Piwnice budynku można zaaranżować jako winiarnię lub restaurację. Jest to nieruchomość z bardzo dużym potencjałem.

WGN Sosnowiec

Cena: 9 000 000 PLN

Więcej informacji: Zabytkowy pałac na sprzedaż w Bielsku-Białej

Wspaniała kamienica – Willa Piątkowskiego

Wspaniała kamienica – Willa Piątkowskiego

Biuro WGN w Sosnowcu jest wyłącznym agentem do sprzedaży niesamowitej kamienicy, stylowa Willa Piątkowskiego, zlokalizowana w Sosnowcu w woj. śląskim.

Ta wyjątkowa nieruchomość czeka na nowego nabywcę, jest zaaranżowana pod działalność biurowo-usługową. Kamienica posiada 2 piętra, 3 kondygnację, powierzchnia całkowita to około 1170 m2, a powierzchnia działki wynosi prawie 1200 m2. Kamienica jest ogrodzona, posiada parking przed budynkiem. Budynek został wybudowany w 1927 roku, przeszedł generalny remont w latach 1998 – 1999. Prace konserwatorskie wykonywane są na bieżąco, zakup wyposażenia budynku jest do uzgodnienia z właścicielem.


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Wnętrze budynku jest odnowione, są piękne łuki w pomieszczeniach, dodające wiele uroku. Nieruchomość posiada ciekawą historię, z którą warto się zapoznać.

Budynek czeka na nowego nabywcę.

WGN Sosnowiec

Cena: 2 992 000 PLN

Więcej informacji: Wyjątkowy biurowiec - kamienica w Sosnowcu na sprzedaż

 

 

Budynek dla inwestorów wśród zieleni

Budynek dla inwestorów wśród zieleni

Biuro WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży ciekawie zlokalizowanego budynku weselno – hotelowego w miejscowości Cieszyn w woj. śląskim.

Ten piękny budynek z otaczającą go zielenią znajduje się w ofercie sprzedaży Biura WGN Ustroń. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ponad 1162 m2 oraz działce o powierzchni 4650 m2 jest wspaniałym obiektem do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze hotelowym oraz można w nim organizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.


fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

 

Budynek posiada 3 sale restauracyjne, które można połączyć w jedną dużą, w zależności od zapotrzebowania. Pokoje hotelowe znajdują się na pierwszym piętrze budynku – 2 apartamenty oraz 10 pokoi dwuosobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę. W budynku znajduje się dodatkowy apartament dla właściciela obiektu o powierzchni około 93 m2 – salon z kuchnią, 2 sypialnie oraz łazienka.

Na posesji obiektu znajduje się parking dla samochodów gości, nieruchomość zlokalizowana jest w mieście Cieszyn, w świetnej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowanej.

WGN Ustroń

Cena: 8 500 000 PLN

Więcej informacji: Budynek usługowy na sprzedaż w Cieszynie

 

 

Biurowiec w Zielonej Górze – gratka dla inwestorów

Biurowiec w Zielonej Górze – gratka dla inwestorów

Biuro WGN w Głogowie w swojej ofercie sprzedaży posiada wyjątkowy budynek biurowy w Zielonej Górze w woj. lubuskim.

Bardzo ładny budynek o powierzchni 3500 m2, umiejscowiony na ogrodzonym terenie o powierzchni ponad 1890 m2. To duży obiekt, który zawiera budynek biurowy oraz budynek techniczny oraz trafostację. Obiekt biurowy posiada różnorodne powierzchnie biurowe – w układzie gabinetowym, typu open space a także pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz socjalne.fot. WGN Głogów


fot. WGN Głogów

 

Obiekt do dowolnej adaptacji według potrzeb i do wykorzystania na cele biurowo-usługowe. Dodatkowym atutem jest utwardzony, wewnętrzny parking. |
Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum Zielonej Góry w bliskiej odległości znajduje się Ratusz oraz często odwiedzana galeria handlowa.
Budynek posiada bardzo duże możliwości zagospodarowania i inwestycji. Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków.

WGN Głogów

Cena: 2 530 000 PLN

Więcej informacji:Budynek biurowy w Zielonej Górze na sprzedaż

 

Budynek biurowy w Oleśnicy

Budynek biurowy w Oleśnicy

Biuro WGN Głogowie posiada w swojej ofercie piękny biurowiec zlokalizowany w Oleśnicy w woj. dolnośląskim.

Piękny, stylowy budynek biurowy, który ma historyczną przeszłość na pewno spodoba się inwestorom. Budynek biurowo-techniczny o powierzchni użytkowej ponad 958 m2, oraz budynek pełniący funkcję magazynową oraz garażową o powierzchni ponad 52 m2, dzięki zapisom możliwa jest rozbudowa oraz przebudowa istniejących budynków, dzięki temu można swobodnie i według własnych planów zaaranżować przestrzeń i pozwoli to na powiększenie powierzchni do nawet 400 m2 .fot. WGN Głogów

 

Nieruchomość nadaje się zarówno jako biurowiec lub budynek mieszkalny.
Budynek zlokalizowany jest w strefie gospodarczej miasta Oleśnica, w centrum, ogród wokół budynku jest zadbany i pięknie się prezentuje.

WGN Głogów

Cena: 1 690 000 PLN

Więcej informacji: Biurowiec w Oleśnicy na sprzedaż

 

Okazały biurowiec na sprzedaż

Okazały biurowiec na sprzedaż

Biuro WGN w Polkowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż piękny budynek przeznaczony na cele biurowo – usługowe w miejscowości Gorzów Wielkopolski w woj. lubuskim.

Ciekawy, zabytkowy budynek znajduje się w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego, w pobliżu Rynku Głównego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni prawie 3000 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy i budynek gospodarczy, obiekt posiada trzy kondygnacje.

fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice

Wnętrze budynku zajmują powierzchnie biurowe, pomieszczenia gospodarcze i socjalne, ale także Budynek Cesarskiego Urzędu Pocztowego, który wybudowany jest z czerwonej cegły, bogaty w zdobienia.
Sąsiedztwo budynku to liczne lokale usługowe i obiekty użyteczności publicznej, a także parki, centra handlowe itp. Nieruchomość pochodzi z 1890 roku, jest wpisana na listę zabytków.

WGN Polkowice

Cena: 3 500 000 PLN

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż w Gorzowie Wlkp.

 

Przepiękny pałac z XVI wieku

Przepiękny pałac z XVI wieku

Biuro WGN w Myszkowie posiada w swojej ofercie na sprzedaż niesamowity pałac, zlokalizowany w miejscowości Radoszewnica niedaleko Częstochowy w woj. śląskim.

Wyjątkowy, monstrualny pałac pochodzący z końca XVI wieku i zmodernizowany w XIX wieku czeka na nowego nabywcę. Ma bogatą historię mieszkańców, którzy pochodzili z rodów staropolskich, m.in. Koniecpolskich, Czapskich, Potockich, a od XIX wieku należał do Ostrowskich herbu Korab. fot. WGN Myszków


fot. WGN Myszków


Pałac ma powierzchnię 940 m2, posiada trzy sale bankietowe, dwa apartamenty królewskie, apartamenty podstawowe oraz pokoje na poddaszu, dodatkowo jadalnie, salę kominową, kuchnię i łazienki. Niesamowitym atutem nieruchomości jest również winiarnia, zlokalizowana w pałacowej piwnicy. Przód pałacu zdobią cztery wysokie kolumny, które przyciągają wzrok turystów.

Plan budynku zbliżony jest do litery „U”, symetrycznie ramiona budynku tworzą skrzydła boczne. Nieruchomość okrąża piękny, duży park z obszernym stawem opierającym się o rzekę Pilicę. Działka ma powierzchnię ponad 6 ha, jest to obszerny plac, gotowy do zagospodarowania go przez nowych właścicieli. Obiekt jest wpisany do Gminnego Rejestru Zabytków, aktualnie organizowane są tam wesela i inne przyjęcia okolicznościowe.

WGN Myszków

Cena: 5 500 000 PLN

Więcej informacji:Pałac na sprzedaż w Radoszewnicy

 

Dworek nie tylko dla inwestorów

Dworek nie tylko dla inwestorów

Biuro WGN Polkowice posiada w swojej ofercie na sprzedaż urokliwy dworek położony w Legnicy w woj. dolnośląskim. Wybudowany został w latach 1870-1880 i może być świetną inwestycją dla nabywcy.

Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta Legnica, nieopodal parku miejskiego, podlega pod Konserwatora Zabytków. Posiada ona cztery kondygnacje – piwnicę, parter, I piętro, II piętro oraz poddasze. Znajdują się w nich sale wykładowe, naukowe, gabinety, sale konferencyjne, kinowe a także archiwum, restauracja i inne.fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice

 

We wcześniejszych latach dworek był m.in. siedzibą Muzeum i Szkoły Wyższej a także Izby Przemysłowo-Handlowej. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2340 m2, na ogrodzonej posesji. Jest to wspaniała okazja do nabycia tej pięknej nieruchomości.

WGN Polkowice

Cena: 3 900 000 PLN

Więcej informacji: Budynek komercyjny na sprzedaż w Legnicy

 

Wyjątkowy budynek na sprzedaż

Wyjątkowy budynek na sprzedaż

WGN Polkowice pośredniczy w sprzedaży pięknego budynku biurowo - usługowego, zlokalizowany jest w Lesznie w woj. wielkopolskim. Stanowi idealne miejsce pod inwestycję.

Jest to piękny, historyczny budynek, który został wybudowany w 1894 roku i jest wpisany do rejestru zabytków. Swoją architekturą zwraca uwagę przechodniów, zwłaszcza turystów. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni ponad 2200 m2, jest to ogrodzony teren na którym znajdują się dwa budynki, w tym piękny gmach poczty z 1884 roku, obiekty do dowolnej adaptacji, do wykorzystania na cele biurowo-usługowe.\fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice


Na działce znajdują się miejsca parkingowe. Obiekty podłączone są do mediów. Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałym miejscu, jest to centrum Leszna, tuż obok Rynku.
Obiekt posiada bardzo duże możliwości inwestycyjne, piękną architekturę, wspaniałą lokalizację.

WGN Polkowice

Cena: 2 280 000 PLN

Więcej informacji: https://sprzedaz-komercyjne-leszno-6.wgn.pl/oferta/239277,biurowiec-na-sprzedaz-leszno.html

Budynek usługowy w centrum Wrocławia

Budynek usługowy w centrum Wrocławia

Biuro WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży pięknej miejskiej willi we Wrocławiu w woj. dolnośląskim

Biuro WGN Wrocław ma w swojej ofercie na sprzedaż wspaniałą nieruchomość wraz z zabudową usługowo-magazynową w centrum Wrocławia, położona jest ona na działce o powierzchni ponad 1860 m2. Jest to wspaniała inwestycja dla inwestorów poszukujących lokali w centrum miasta. Nieruchomość jest piękną budowlą, która przykuwa wzrok niejednego przechodnia.


fot. WGN Wrocław

 

Willę zbudowano w pierwszej połowie XX w. i jest wpisana do Gminnej Ewidencji Zabytków, jej powierzchnia to ponad 340 m2, a powierzchnia użytkowa to prawie 982 m2. Budynek posiada dwie kondygnacje z poddaszem, stan techniczny ocenia się jako dobry. Wszelkie zabudowania oprócz willi można wyburzyć lub przebudować, można je zmienić na budynki użytkowe lub zaaranżować pod budynki mieszkalne.

WGN Wrocław

Cena: 18 000 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż willa miejska we Wrocławiu

 

Restauracja w okolicy Ostrowa Wlkp.

Restauracja w okolicy Ostrowa Wlkp.

Biuro WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży dobrze prosperującej restauracji w miejscowości Raszków, okolice Ostrowa Wielkopolskiego w województwie wielkopolskim.

Gotowa inwestycja czeka na nowych nabywców, odważnych do prowadzenia działalności gastronomicznej. Restauracja stale prosperuje, posiada wiele pozytywnych opinii gości. Budynek posiada dwie kondygnacje oraz bardzo funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. Restauracja posiada dwie sale do organizacji imprez rodzinnych takich jak wesela, komunie, chrzciny a także do organizowania szkoleń lub konferencji.
fot. WGN Ostrów Wlkp. 

 

Budynek posiada także pomieszczenia mieszkalne o powierzchni ponad 100 m2.
Niebywałym atutem jest fakt, że restauracja ma okazałą historię – ponad 37 lat prosperuje na rynku, dlatego nowy nabywca ma już ugruntowaną pozycję w świecie gastronomicznym i z powodzeniem może prowadzić działalność.

WGN Ostrów Wielkopolski

Cena: 2 700 000 PLN 

Więcej informacji: Restauracja na sprzedaż woj. wielkopolskie

 

Nowoczesny hotel w Karpaczu

Nowoczesny hotel w Karpaczu

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży nowoczesnego hotelu, położonego w Karpaczu w woj. dolnośląskim.

Na sprzedaż komfortowy hotel położony w samym centrum turystycznego miasta – Karpacz, odwiedzanego przez mnóstwo gości niemalże przez cały rok. „Villa Karpacz” jest silną marką posiadającą dużą bazę klientów. Pensjonat składa się z 17 pokoi, w sumie 53 miejsca noclegowe dla gości oraz mieszkanie na poddaszu, który może być dla właścicieli lub pod adaptację na kolejne pokoje. Wszystkie pokoje są w balkonami na piękną okolicę.fot. WGN Bolesławiec


fot. WGN Bolesławiec

Wewnątrz znajduję się również bawialnia dla dzieci, bar, na zewnątrz wspaniały taras, ogród oraz parking na auta gości. Budynek jest w stanie technicznym bardzo dobry, posiada monitoring oraz ogrzewanie solarne na dachu. Otoczenie hotelu jest ciche i spokojne, w pobliżu są wyciągi narciarskie.

Świetne miejsce do zainwestowania kapitału.

WGN Bolesławiec

Cena: 11 500 000 PLN

Więcej informacji: Hotel w Karpaczu na sprzedaż

 

Wspaniały pensjonat z widokiem na Tatry

Wspaniały pensjonat z widokiem na Tatry

WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży pięknego Pensjonatu z widokiem na Tatry. Położony w miejscowości Jurgów koło Bukowiny Tatrzańskiej woj. małopolskie.

Tuż u podnóża Tatr, obok turystycznego miasta - Bukowina Tatrzańska położony jest pensjonat na sprzedaż. Posiada on piękne apartamenty, powierzchnia całkowita to 465 m2 a działka ma aż 3650 m2. Pensjonat ma również część prywatną w której mogą mieszkać sami właściciele. W pensjonacie znajduje się aż 9 apartamentów urządzonych w standardzie hotelowym.fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

 

Rozkład Pensjonatu jest bardzo ustawny, parter składa się z:
- dużej kuchni,
- salonu z wyjściem na taras,
- 3 sypialni,
- 4 łazienek i oddzielnego WC.
Na piętrze znajduje się:
- 7 pokoi z łazienkami dla gości,
- ogólnodostępny aneks kuchenny,
- korytarz
Poddasze;
- 2 pokoje z łazienkami dla gości,
- ogólnodostępny aneks kuchenny,
- korytarz

Teren wokół Pensjonatu zajmuje parking dla samochodów, altana dla gości z piecem do pizzy, niebywałym atutem są zewnętrzne sauny, miejsce do grillowania i wiata do biesiadowania. Wspaniały obiekt do przyjmowania gości, świetna inwestycja w obiekt turystyczny.

WGN Ustroń

Cena: 3 190 000 PLN

Więcej informacji: Pensjonat obok Bukowiny Tatrzańskiej na sprzedaż

 

 

Kamienica mieszkalna z restauracją

Kamienica mieszkalna z restauracją

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży okazyjnego obiektu mieszkalno-usługowego z restauracją w miejscowości Chybie w woj. śląskim.

Biuro WGN w Ustroniu pośredniczy w sprzedaży kamienicy mieszkalno-usługowej o powierzchni ponad 280 m2, zlokalizowana jest ona w centrum miejscowości Chybie w woj. śląskim. Działka na której znajduje się obiekt ma ponad 150 m2. Budynek został wyremontowany, jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Nieruchomość jest dwupiętrowa, posiada poddasze oraz podpiwniczenie.fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

Na parterze budynku znajduje się restauracja, której powierzchnia mierzy 64,80 m2, jest całkowicie wyposażona w niezbędne meble, dodatkowo jest nowoczesna kuchnia oraz magazyn. Pierwsze piętro składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki, w jednym z pokoi znajduje się wyjście na balkon. Drugie piętro to salon z kuchnią, łazienka oraz balkon, zaś na poddaszu znajduje się przestronna sypialnia z łazienką.

W budynku można mieszkać samemu lub wynająć dla gości.

WGN Ustroń

Cena: 1 299 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż Kamienica z Restauracją - Chybie

 

Prosperujący Hotel w Tarnowskich Górach

Prosperujący Hotel w Tarnowskich Górach

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży dobrze prosperującego hotelu w Tarnowskich Górach w woj. śląskim.

Na sprzedaż wspaniały hotel, wysoko oceniany przez gości oraz dobrze prosperujący. Stanowi świetną okazję do inwestycji kapitału. Powierzchnia całkowita to ponad 1737 m2, powierzchnia działki 2154 m2, dużo miejsc parkingowych dla gości hotelu. Bardzo dobra lokalizacja. Bardzo dobry stan techniczny, dzięki temu już po zakupie można dalej kontynuować prowadzenie hotelu bez dodatkowych inwestycji w remont.
W cenie pozostaje całe wyposażenie w obiekcie.fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

 

Hotel posiada restaurację z przestronną kuchnią i dużą salę konferencyjną, na której można organizować małe przyjęcia okolicznościowe. Piękny ogród wokół obiektu można swobodnie zaaranżować na plac zabaw, chatę grillową lub po prostu miejsce relaksu dla gości.
Hotel urządzony jest w stylu klasycznym.

WGN Sosnowiec

Cena: 2 860 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż Hotel w Tarnowskich Górach

 

 

Pensjonat w Wiśle na sprzedaż

Pensjonat w Wiśle na sprzedaż

WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży nowoczesnego pensjonatu w miejscowości Wisła w woj. śląskim.

Na sprzedaż nowoczesny, wyremontowany pensjonat zlokalizowany w miejscowości Wisła w woj. śląskim. Oferta stanowi bardzo dobrą propozycję jako inwestycja w obiekt turystyczny.
Nieruchomość ma powierzchnię 585 m2, podzielona jest ona na cztery kondygnacje, jej działka to prawie 2160 m2 usytuowana przy głównej ulicy. Obiekt został kompleksowo wyremontowany i zmodernizowany na nowoczesny i bezpieczny hotel. Pensjonat posiada 7 pokoi oraz 2 apartamenty, są one urządzono nowocześnie i użyto wysokiej jakości materiały i meble do jego wyposażenia.fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

 

Obiekt przygotowany jest również do organizowania niewielkich przyjęć okolicznościowych. Teren wokół budynku jest ogrodzony, znajdują się tam miejsca parkingowe, tereny zielone oraz altana z grillem. Miejscowość Wisła to turystyczne, górskie miejsce z wieloma szlakami turystycznymi i trasami rowerowymi.

Miejsce stale odwiedzane przez wielu turystów będzie idealnym pomysłem na prowadzenie obiektu hotelowego. Okolica jest spokojna i wyposażona w atrakcje typu Muzea, Rezerwaty Przyrody, Parki Linowe itp. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

WGN Ustroń

Cena: 3 150 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż pensjonat w Wiśle

 

 

Wyjątkowa nieruchomość nad brzegiem jeziora

Wyjątkowa nieruchomość nad brzegiem jeziora

WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży nowoczesnego obiektu biurowo – rekreacyjnego nad brzegiem jeziora Pogoria. Obiekt zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej w woj. śląskim.

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w przepięknym otoczeniu malowniczego jeziora Pogoria. Nieruchomość stanowi w tym momencie elegancki budynek biurowy z częścią rekreacyjno – sportową, posiada również apartament ze wspaniałym widokiem na jezioro.

Nieruchmość ma powierzchnię 3654m2 oraz własną linię brzegową do jeziora co jest nieco niezaprzeczalnym atutem. Budynek główny jest zorganizowane jako eleganckie biuro, posiada część rekreacyjno – sportową oraz apartament.

fot. WGN Chrzanów


fot. WGN Chrzanów

 

Apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze budynku, posiada trzy pokoje, oraz luksusowy pokój kąpielowy, w którym można się zrelaksować. Na tym piętrze znajduje się również taras z panoramicznym widokiem na jezioro. Na parterze znajduje się duży, piękny hol, sala treningowa z siłownią, pomieszczenia biurowe oraz sanitarne i gospodarcze. Drugie piętro zajmuje sala konferencyjna, sekretariat z kuchnią, gabinety oraz taras widokowy o powierzchni ponad 80m2.

Inwestycja w tą nieruchomość to niepowtarzalna szansa na nabycie pięknego budynku w niesamowitym miejscu.

Osoba prowadząca: Piotr Żuczkowski/WGN Chrzanów

Cena: 4 990 000 PLN

Więcej informacji:Na sprzedaż budynek biurowo-rekreacyjny Dąbrowa Górnicza

 

 

Piękny hotel w spokojnej okolicy Barlinka

Piękny hotel w spokojnej okolicy Barlinka

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży uroczego hotelu w miejscowości Chrapowo niedaleko Barlinka w woj. zachodniopomorskim.

Na sprzedaż luksusowy hotel działający całorocznie w świetnej lokalizacji Chrapowo obok Barlinka położony w Parku Krajobrazowym Dolina Płoni. Spokojna i cicha okolica w sąsiedztwie drzew i jeziora to idealne miejsce do wypoczynku i prężnej turystyki.

Nieruchomość stanowią dwa obiekty wybudowane na działce o powierzchni ponad 5,8 ha – budynek będący pensjonatem składający się z siedmiu pokojów gościnnych oraz dwóch luksusowych apartamentów gotowe na przyjęcie gości.


fot. WGN Gorzów Wlkp. 


fot. WGN Gorzów Wlkp. 

Na parterze znajduje się jadalnia wraz z klimatycznym kominkiem, taras, który służy również jako mini sala bankietowa na około 30 osób. Dodatkowo kuchnia oraz przepiękna oranżeria z jacuzzi.

Drugi budynek posiada trzy pokoje gościnne z prywatnymi łazienkami o powierzchni użykowej ponad 195 m2. Znajduje się z nim salon z kominkiem, jadalnię, kuchnie, łazienki oraz sypialnie. Pensjonat posiada również wiatę garażową i pomieszczenia gospodarcze, można je zaaranżować według własnego pomysłu.

Nieruchomość posiada możliwości organizowania imprez okolicznościowych.

WGN Gorzów Wielkopolski

Cena: 4 000 000 PLN

Więcej informacji: Piękny hotel na sprzedaż - Barlinek

 

 

Wyjątkowy budynek inwestycyjny w Słupsku

Wyjątkowy budynek inwestycyjny w Słupsku

Przepiękny budynek z przeznaczeniem na biura i mieszkania zlokalizowany w Słupsku woj. pomorskie na sprzedaż w Biurze WGN Głogów.

Kompleks złożony z pięciu budynków biurowo – mieszkalnych w samym centrum Słupska, posiada również wewnętrzny parking dla aut. Cała nieruchomość mieści się na 8761 m2 powierzchni użytkowej oraz posiada 6054 m2 działki.

Lokale umieszczone na czterech kondygnacjach. W skład nieruchomości wchodzą: obiekty biurowe i budynki mieszkalne. Istnieje możliwość rozbudowy istniejących budynków. Budynek można zaaranżować na hotel i wynajem powierzchni biurowych ze względu na świetną lokalizację nieopodal ważnych punktów typu urząd miasta, rynek, centra handlowe.fot. WGN Głogów


fot. WGN Głogów

Budynek w dobrym stanie technicznym z pięknym zwracającym uwagę wyglądem. Nieruchomość objęta jest formą ochrony konserwatorskiej.

WGN Głogów

Cena: 5 340 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż budynek biurowo-mieszkalny w Słupsku

 

 

Neobarokowa kamienica na sprzedaż we Wrocławiu.

Neobarokowa kamienica na sprzedaż we Wrocławiu.

 


Zabytkowa kamienica z 1901 r. w bardzo dobrym stanie technicznym.

 

Budynek wzniesiono jako budynek pocztowy. Projekt należał do berlińskich architektów, którzy ówcześnie stosowali dla urzędów stylistykę neobarokową. Do dziś zwłaszcza w części parterowej gmach zachwyca licznymi zdobieniami i różnorodnością przypominając o historycznej świetności.

Na dziedzińcu mieści się parking na 55 miejsc postojowych. Doskonały na biura, hotel lub akademik w ścisłym centrum Wrocławia.

Fot. WGN Głogów

 

Cena – 35 mln PLN

WGN Głogów

Więcej informacji – Kamienica we Wrocławiu na sprzedaż

 

 

Wspaniała inwestycja w Pensjonat w Wiśle!

Wspaniała inwestycja w Pensjonat w Wiśle!

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży pięknego Pensjonatu w Wiśle w woj. śląskim o powierzchni prawie 505 m2.

Na sprzedaż nowy, komfortowy pensjonat zlokalizowany w turystycznym mieście Wisła w woj. śląskim. Obiekt wykończono w 2021 roku, posiada wyposażonych 11 pokoi o urządzone w wysokim standardzie z prywatnymi łazienkami. W tym są również apartamenty z kuchnią i łazienką dla gości pensjonatu.

 

fot. WGN Ustroń

 

 

Nieruchomość jest elegancka i nowoczesna, bez dodatkowego wkładu można udostępnić pokoje gościom. Niebywałym atutem jest dostępność relaksującej sauny, parkingu na 12 samochodów oraz prywatne mieszkanie dla właściciela o powierzchni ok. 80 m2, które można dowolnie zaadaptopwać.

 

fot. WGN Ustroń

 

 

Wysoka jakość materiałów do wykończenia pensjonatu zapewni komfort i dobrą inwestycję. Można także rozbudować nieruchomość o kolejne 15 pokoi, ponieważ jest wydane pozwolenie na budowę.

Cena: 5 200 000 PLN

WGN Ustroń

Więcej informacji: Pensjonat w Wiśle na sprzedaż

Wrocławska kamienica z potencjałem na hotel

Wrocławska kamienica z potencjałem na hotel

  Na sprzedaż dużych rozmiarów kamienica biurowa o powierzchni ponad 11 600 m2 w centrum Wrocławia czeka na nowego nabywcę. Cena to 35 mln PLN.

  Nieruchomość można przetworzyć na luksusowy hotel, ekskluzywną przestrzeń handlową lub usługową, klub a także centrum szkoleniowo-konferencyjne.
  Jest sporo możliwości aranżacji budynku ze względu na jego powierzchnię oraz znakomite umiejscowienie, z dojazdem licznej komunikacji miejskiej.

 

fot. WGN Głogów


  Zewnątrz budynku jest parking na niemal 35 aut, nieruchomość jest piękna, zadbano o szczegóły architektoniczne, jest wiele zdobień na elewacji.

  Jest to rozpoznawalny budynek na rynku nieruchomości dolnego śląska, zwraca na siebie uwagę turystów.
  Nieruchomość zamknięty układ pomieszczeń z pokaźnym dziedzińcem oraz patio.

WGN Głogów

Cena: 35 000 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż kamienica inwestycyjna we Wrocławiu

Dom handlowy w centrum miasta za 3,299 mln PLN

Dom handlowy w centrum miasta za 3,299 mln PLN

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży domu towarowego położonego w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Nieruchomość znajduje się 150 m od Rynku.
Budynek ma powierzchnię 1573 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 488 m2.

Dom handlowy ma cztery kondygnacje  i jest w całości podpiwniczony posadowiony.

 

Fot. WGN Ostrów Wlkp.

 

 

Większość lokali jest wynajęta.
Każdy z lokal w budynku posiada indywidualne wejście ze wspólnej szerokiej i przestronnej klatki schodowej lub windy osobowej.
Budynek wzniesiono około 1950 roku
Wysoki standard wykończenia pomieszczeń przy użyciu materiałów dobrej jakości.

Więcej informacji – Dom towarowy w Ostrowie Wielkopolskim na sprzedaż

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nieruchomości w Zgorzelcu.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nieruchomości w Zgorzelcu.

Były dom kultury w samym sercu Zgorzelca został wystawiony za cenę 2,35 mln PLN.

Obiekt o powierzchni 797 m2 jest zlokalizowany na działce o powierzchni 2392 m2.

Bryła budynku jest o symetrycznym założeniu w planie i historyzującym wystroju elewacji.

 

Fot. WGN Zgorzelec

 

Od roku 1971 budynek został przejęty przez Kopalnię TURÓW i został zaadaptowany na cele kulturalno - oświatowe, działalność gastronomiczną i administracyjną.

Więcej informacji – Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w Zgorzelcu

 

 

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem za 15 mln PLN

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem za 15 mln PLN

  WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w miejscowości Grzybowo woj. zachodniopomorskie.

  Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona na obrzeżach Kołobrzegu w mieście Grzybowo ośrodek wypoczynkowy nieopodal morza Bałtyckiego.
  Ośrodek sprzedawany jest z całym wyposażeniem. Powierzchnia użytkowa hotelu to ponad 1934 m2 a działka zajmuje 3000 m2.
  Na dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne, które pozwolą na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych.
 


fot. WGN Pl. Lotników  

 

  Budynek to zespół 49 apartamentów z prywatnymi łazienkami, pokoje rozmieszczone są na 3 kondygnacjach.
  Znajdują się tu również saunarium, jacuzzi, strefa SPA a także restauracja. Na terenie ośrodka znajduje się parking dla gości oraz plac zabaw dla dzieci.

  Więcej informacji: Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy Grzybowo

Pensjonat za 6,1 mln PLN u podnóża Gór Stołowych w Dusznikach-Zdrój

Pensjonat za 6,1 mln PLN u podnóża Gór Stołowych w Dusznikach-Zdrój

  WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży okazałego pensjonatu w malowniczej okolicy u podnóża Gór Stołowych w Dusznikach-Zdrój woj. dolnośląskie.

  Pensjonat "Willa" to okazały, czterokondygnacyjny budynek zlokalizowany w powiecie kłodzkim, w pięknej miejscowości uzdrowiskowej Duszniki-Zdrój. Miejscowość o długiej historii z licznymi atrakcjami dla przybywających.

  Całość inwestycji - terenu to 2320m2, projekt zrealizowany został w 2022 roku, więc jest to nowa inwestycja.

 


fot. WGN Gorzów Wielkopolski

 

  Wielkość apartamentów w pensjonacie waha się pomiędzy 45 m2 a 73 m2, dlatego idealnie wpasują się w gust każdego klienta.
  Budynek posiada 11 apartamentów - 6 lokali zostało wykończonych oraz umeblowanych i są już gotowe do wynajmu, pozostałe 5 lokali są w stanie deweloperskim do własnego wykończenia.
  Jest to idealna oferta dla osób prywatnych jak również dla osób szukających opłacalnej inwestycji. Każdy lokal posiada własne liczniki pomiarowe (wody i ciepła). 
Powierzchnia użytkowa budynku to ponad 722 m2.

  Na terenie wokół budynku mieści się parking dla aut, narciarnia oraz miejsce na zadaszoną rowerownię, a także piękne tereny zielone z wysokimi drzewami.

 

Więcej informacji: Na sprzedaż Pensjonat - Duszniki-Zdrój

Idealna nieruchomość inwestycyjna za 12 mln PLN.

Idealna nieruchomość inwestycyjna za 12 mln PLN.

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży bardzo dobrze funkcjonującego pensjonaty 2,5 km od morza.

 

Nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 1500 m2, w Łebie składa się z 3 obiektów mieszczących 30 wyjątkowych nadmorskich apartamentów, restaurację z całą infrastrukturą na działce o łącznej powierzchni 4321 m2. Świetna lokalizacja stanowi doskonałą bazę wypadową nad Polskie morze. W najbliższym otoczeniu są parki i tereny rekreacyjne oraz liczne trasy rowerowe i ścieżki prowadzące nad okoliczne stawy, jeziora i lasy.

 

Fot. WGN Wejherowo

 

W zespole pensjonatów są dwa podgrzewane baseny, jacuzzi i sauna.
W obiekcie jest 30 dwukondygnacyjnych apartamentów po 67 m2 oraz restauracja.

Gotowa inwestycja do kontynuacji dochodowej działalności.

więcej informacji – Pensjonat w Łebie na sprzedaż

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 6 mln PLN bez 1 tysiąca.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 6 mln PLN bez 1 tysiąca.

 

Pensjonat z 1932 r. położony jest na Wilczej Porębie w prestiżowej, spokojnej części Karpacza.

Powierzchnia obiektu wynosi 500 m2, 5 pokoi, działka 7757 m2.


Według agenta – jest to piękny obiekt dla osób, które poszukują eleganckiej i prywatnej rezydencji i przestrzeni dla siebie, swoich bliskich oraz znajomych.

 


Fot. WGN Bolesławiec

 

Budynek o prostej formie z licznymi wykuszami oraz tarasem, zdobiony oryginalną stolarką drewnianą. Pod blaszanym poszyciem dachu znajduje się oryginalne poszycie dachu z gontu.

Wnętrza są bardzo eleganckie i przytulne.

Obecnie prowadzona jest działalność pensjonatowa, która może zostać przejęta
i kontynuowana przez nowego właściciela.

więcej informacji – Pensjonat na sprzedaż w Karpaczu

 

 

Biurowiec w centrum Myszkowa za 2 mln PLN

Biurowiec w centrum Myszkowa za 2 mln PLN

 

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży budynku biurowo-usługowego przy głównej ulicy Pułaskiego w Myszkowie w woj. śląskim.

Biurowiec ma powierzchnię 600 m2 i zlokalizowany jest na działce o pow. 700 m2.

 

Fot. WGN Myszków

 

Bez wątpienia nieocenioną korzyścią nieruchomości jest przynależny własny parking na dwanaście samochodów.

Budynek spełnia wszystkie warunki do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, medycznej, bankowej, znajdują się w nim m. in. liczne zabezpieczenia, sejfy, monitoring.

 

Więcej informacji - Budynek biurowy na sprzedaż w MyszkowieWGN Myszków

WGN sprzedaje budynek biurowy za 2,2 mln PLN.

WGN sprzedaje budynek biurowy za 2,2 mln PLN.


Nieruchomość zabytkowa z 1884 r., następnie rozbudowana w 1928 r. znajduje się w Żaganiu. Kamienica jest o powierzchni 2 687 m2 i jest zlokalizowana  na działce o powierzchni 1.633 m2.

 

Na terenie nieruchomości znajduje się również duży parking i wewnętrzna droga dojazdowa z kamienia łupanego.

 

Fot. WGN Szprotawa

 

Atutem nieruchomości jest lokalizacja w centrum miasta, bardzo atrakcyjna cena oraz dobra lokata kapitału.

Więcej informacji – Nieruchomość inwestycyjna w Żaganiu na sprzedaż

 

WGN Szprotawa

WGN pośredniczył w sprzedaży nieruchomości komercyjnej.

WGN pośredniczył w sprzedaży nieruchomości komercyjnej.

 

W sierpniu 2022 r. została zrealizowana sprzedaż nieruchomości zabudowanej kompleksem magazynowym m.in. na 3 500 miejsc paletowych z częścią administracyjno – biurową, w Głuszycy w powiecie wałbrzyskim.
Łączna powierzchnia zabudowań to 7 255 m2, a powierzchnia terenu to 5,5 ha oraz dodatkowo przynależący do kompleksu niezabudowany teren o powierzchni 4,2 ha

 

 Hala magazynowa w Głuszycy

 

Obiekt przemysłowy w Głuszycy

 

Stroną sprzedającą był John Cotton Europe, który powierzył swoją nieruchomość do sprzedaży na wyłączność Agencji WGN Świdnica reprezentowanej przez Joannę Lipińską.

Cena transakcyjna wynosiła ponad 5,8 mln PLN. 

 

Zobacz film Obiekt Przemysłowy Głuszyca - YouTube

 

 

WGN sfinalizował transakcję sprzedaży dochodowej inwestycji w Inowrocławiu.

WGN sfinalizował transakcję sprzedaży dochodowej inwestycji w Inowrocławiu.

 

Nieruchomość jako gotowy i dobrze funkcjonujący biznes do przejęcia.

Wyjątkowy obiekt w centrum Inowrocławia przy ul. Narutowicza 5, niemal w całości wynajęty, który charakteryzuje się dużą dywersyfikacją przychodów z wynajmu został sprzedany za cenę blisko 3 mln PLN.

 

Nieruchomość inwestycyjna w Inowrocławiu

 

Stopa zwrotu to zaledwie 9 lat!

Nieruchomość inwesytycyjna w Inowrocławiu

 

Przedmiotem transakcji była nieruchomość składająca się z 2 budynków o łącznej powierzchni 1312 m2 znajdujących się na działce 2238m2.
W składzie portfela znajdują się do wynajmu apartamenty i lokale użytkowe.

Stroną sprzedającą była firma z Warszawy, a kupujący był z okolic Inowrocławia.


Transakcję w październiku 2022 r. przeprowadził Andrzej Gorzelańczyk z WGN Inowrocław.

 

Zobacz film - https://www.youtube.com/watch?v=l_m44uHBRMg

Niezwykły pałac nad brzegiem jeziora

Niezwykły pałac nad brzegiem jeziora

Na sprzedaż neoklasycystyczny zabytkowy pałac położony w Lubstowie.

Obiekt otoczony jest 12 hektarowym parkiem krajobrazowym, w którym dwa niewielkie wzniesienia połączono mostkiem.

Powierzchnia całkowita 1998,6 m2, zaś powierzchnia użytkowa wynosi 1604,9 m2.

Pałac został gruntownie wyremontowany. Wymieniona została stolarka okienna oraz wszystkie instalacje. Odnowiono również elewację.

 

fot. WGN Konin 

 

Wnętrza pałacu zachowały swój oryginalny charakter. Sufity są bogate w sztukaterie, a ściany posiadają liczne rzeźbione w drewnie fryzy i girlandy o motywach roślinnych.

Powierzchnia parku pałacowego to 4,08ha. Całość została zadrzewiona różnymi gatunkami drzew iglastych i liściastych.

Pałac i park są obiektami wpisanymi do rejestru zabytków. Kompleks podlega pod Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu, oddział w Koninie.

 

fot. WGN Konin 

 

Więcej informacji: Pałac na sprzedaż Lubstów

WGN Konin 

Atrakcyjny teren przemysłowo-usługowy blisko centrum miasta

Atrakcyjny teren przemysłowo-usługowy blisko centrum miasta

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 1,4502 ha, położona przy ul. Mirowskiej, w Częstochowie.

W chwili obecnej trwają ostanie prace porządkujące teren.

Na placu pozostanie jednej budynek podlegający ochronie konserwatora budynków.

 

fot. WGN Częstochowa

 

Parcela ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 130x115 m.

Wszystkie niezbędne media są gotowe do podpięcia do nowych zabudowań.

Działka znajduje się w sąsiedctwie trasy DK1 (Warszawa-Katowice).

 

fot. WGN Częstochowa

 

Więcej informacji: Działka na sprzedaż Częstochowa

WGN Częstochowa

 

Atrakcyjny teren inwestycyjny nad Zalewem Kamieńskim

Atrakcyjny teren inwestycyjny nad Zalewem Kamieńskim

Na sprzedaż 7 działek budowlanych w miejscowości Połchowo położonej 12 km od Kamienia Pomorskiego i 20 km od morza.

Działki mają różne powierzchnie od 15 200 m2 do 35 900 m2. Istnieje możliwość zakupu terenu w całości lub w częściach.

Dla działek posiadających dostęp do linii brzegowej zalewu wydano decyzję o warunkach zabudowy, która przewiduje budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

 

fot. WGN Szczecin

 

Działki zlokalizowane są w malowniczej okolicy u wylotu rzeki Dziwna do Zatoki Kamieńskiej.

Miejscowość położona jest na uboczu od głównych tras dzięki czemu jest wolna od ruch tranzytowego.

 

fot. WGN Szczecin

 

 

Więcej informacji: Działka na sprzedaż Połchowo

WGN Szczecin

Budynek biurowy w dobrej lokalizacji

Budynek biurowy w dobrej lokalizacji

Na sprzedaż prawo wieczystego użytkowania działek w Krośnie Odrzańskim, o łącznej powierzchni 1393 m2.

 

fot. WGN Polkowice

 

Na parceli znajdują się nieruchomości stanowiące jedną, gospodarczą całość.

Są to kolejno:

 

Trzykondygnacyjny, podpiwniczony, budynek administracyjno-biurowy, o powierzchni użytkowej 1056,35 m2

Usytuowany za nim parterowy budynek garażowy, o powierzchni użytkowej 113,26 m2

Budynek magazynowy o powierzchni użytkowej 48,81 m2.

 

fot. WGN Polkowice

 

 

Teren działek ma kształt foremny zbliżony do trapezu.

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Krasno Odrzańskie

WGN Polkowice

Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem

Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem

Na sprzedaż pensjonat ulokowany w turystycznej miejscowości Krzynia, w powiecie słupskim.

Ośrodek wypoczynkowy jest pięknie zlokalizowany nad rzeką Słupia i jeziorem Krzynia.

Oferowana nieruchomość składa się z budynku hotelowego, budynku stołówki i 10 domków letniskowych.

Całość mieści się na działce o łącznej powierzchni 1,4330 ha.

 

fot. WGN Kwidzyn 

 

W budynku hotelowym znajduje się 20 pokoi z łazienkami. Każdy z nich posiada ponadto balkon, z którego roztacza się widok na jezioro.

Obiekt wybudowano w 1979 roku, jednak na początku 2000r. przeszedł generalny remont i jest na bieżąco konserwowany.

Istnieje również możliwość podziału części działki na 16 mniejszych.

 

fot. WGN Kwidzyn 

 

 

Więcej informacji: Pensjonat na sprzedaż Krzynia

WGN Kwidzyn

Pensjonat blisko Szklarskiej Poręby

Pensjonat blisko Szklarskiej Poręby

Na sprzedaż obiekt położony we wsi Wojcieszyce, przy drodze krajowej nr E65 łączącej Jelenią Górę ze Szklarską Porębą.

Budynek jest obecnie w trakcie budowy. Planowane jest przeznaczenie na hotel lub pensjonat.

Zlokalizowana na parterze budynku duża, w całości przeszklona sala bankietowa umożliwia również organizowanie w obiekcie większych przyjęć.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 1566 m2.

Istnieje możliwość zaadaptowania budynku na 150 miejsc noclegowych.

Dodatkowo nad głównym wejściem do budynku zaplanowany jest przeszklony taras widokowy, z którego będzie można podziwiać panoramę całych Karkonoszy i Gór Izerskich.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Więcej informacji: Hotel na sprzedaż Wojcieszyce

WGN Bolesławiec

 

 

Urokliwy pałac na sprzedaż

Urokliwy pałac na sprzedaż

Na sprzedaż pałac w miejscowości Gostkowo, w powiecie Bytkowskim, w województwie Pomorskim.

W skład zespołu ogrodowo-pałacowego wchodzi działka o powierzchni 18263 m2 zabudowana pałacem z poddaszem użytkowym.

Obiekt jest podpiwniczony, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 1311m2. Pałac jest wpisany do rejestru zabytków.

Dodatkowo na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 80m2.

 

fot. WGN Słupsk 

 

Zabytkowy park ustytuowany jest na obrzeżu wsi w bezpośrednim sąsiedztwie trasy komunikacyjnej Bytów- Lębork (Słupsk).

Układ przestrzenny parku oparto na klasycznych podstawach stylu krajobrazowego.

 

fot. WGN Słupsk 

 

 

Więcej informacji: Pałac na sprzedaż Gostkowo

WGN Słupsk 

Idealna nieruchomość pod inwestycje

Idealna nieruchomość pod inwestycje

Oferta na sprzedaż zlokalizowana w miejscowości Żórawina pod Wrocławiem.

Składajada się z budynku biurowo-usługowego oraz rozległego terenu.

Powierzchnia budynku to 1835 m2. Działka ma powierzchnie 29235 m2. Biurowiec został wzniesiony w konstrukcji tradycyjnej.

Jest murowany i w pełni podpiwniczony.

 

fot. WGN Głogów

 

W zależności od potrzeb obiekt można rozbudować lub całkowicie wyburzyć.

Na dodatkową atrakcyjność terenu wpływa sąsiedctwo DKS8 i autostrady A4.

 

fot. WGN Głogów

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Żórawina

WGN Głogów

Przestronne biuro open space w ścisłym centrum.

Przestronne biuro open space w ścisłym centrum.

 Przedmiotem sprzedaży jest obiekt biurowy zlokalizowany w Ząbkowicach Śląskich. 

 

Oferta dotyczy wieczystego użytkowania nieruchomości położonej na działce o powierzchni 1.428 m2, oraz budynków objętych odrębnym prawem własności.

 

Działka jest częściowo ogrodzona.

Na terenie parceli znajduje się budynek o charakterze biurowym, o powierzchni użytkowej 2 267,40 m2 oraz budynek techniczny mający 94,00 m2.

 

fot. WGN Polkowice

 

Pozostałą cześć działki stanowią powierzchnie częściowo utwardzone kostką betonową użytkowane jako niewielkie parkingi.

 

fot. WGN Polkowice

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Ząbkowice Śląskie

WGN Polkowice

 

Biurowiec po okazyjnej cenie

Biurowiec po okazyjnej cenie

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy o powierzchni 3.586 m2, położony w Zawierciu.

 

Budynek składa się z jednego segmentu trzykondygnacyjnego, dwóch segmentów dobudowanych z południowej strony oraz półokrągłego segmentu dwukondygnacyjnego od strony północnej.

Całość jest podpiwniczona. Komunikację wewnątrz zapewniają 2 klatki schodowe zlokalizowane w zewnętrznych, narożnych, półowalnych elementach budynku.

Północny, półokrągły segment przylegający do całości jest obecnie wykorzystywany jako placówka Poczty Polskiej.

 

Fot. WGN Częstochowa

 

Większość przestrzeni wykorzystywana jest na pomieszczenia biurowe.

Teren, na którym znajduje się nieruchomość ma kształt wieloboku i składa się z 19 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 4.504 m2.

 

Fot. WGN Częstochowa

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Częstochowa

WGN Częstochowa

 

Obiekt inwestycyjny o dużym potencjale

Obiekt inwestycyjny o dużym potencjale

Budynek na sprzedaż zlokalizowany jest w Środzie Śląskiej, 50m od rynku.

Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 2352,61 m2.

Obiekt w zabudowie półzwartej w kształcie litery L dwu- i trzykondygnacyjny, podpiwniczony.

 

fot. WGN Szprotawa

 

W otoczeniu nieruchomości mieści się wiele obiektów usługowych i handlowych.

Lokalizacja jest dobrze skomunikowana zarówno z autostradą A4 jak i drogą krajową 94.

Biurowiec ma podłączone wszystkie niezbędne media.

 

fot. WGN Szprotawa

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Środa Śląska

WGN Szprotawa

Kamienica usługowa położona na starym Mieście we Wrocławiu

Kamienica usługowa położona na starym Mieście we Wrocławiu

Na sprzedaż 5-kondygnacyjny budynek o charakterze usługowo- biurowym.

Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 2191 m2. Powierzchnia działki to 513 m2

Na parterze i w piwnicach mieszczą się lokale gastronomiczne, zaś wyższe kondygnacje służą za pomieszczenia biurowe oraz hostel.

95% powierzchni jest na ten moment wynajęte.

 

fot. WGN Wrocław

 

W 2000 roku budynek został poddany generalnemu remontowi i modernizacji.

Nieruchomość jest podpięta pod wszystkie niezbędne media.

 

fot. WGN Wrocław

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Wrocław

WGN Wrocław

Budynek usługowy z pojemnym magazynem

Budynek usługowy z pojemnym magazynem

Na sprzedaż 4-kondygnacyjna nieruchomość komercyjna w Wołowie.

Powierzchnia głównego obiektu wynosi 1 900 m2. Nieruchomość aktualnie wykorzystywana jest na cele biurowe.

Dużym atutem budynku jest konstrukcja ramowa, pozwalająca na swobodne wyburzanie ścian działowych i aranżację powierzchni w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

fot. WGN Głogów 

 

Na działce znajduje się dodatkowo magazyn oraz agregatornia.

Do nieruchomości przynależy również duży parking na 40 miejsc postojowych.

 

fot. WGN Głogów 

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Wołów

WGN Głogów

Nowoczesny budynek biurowo-usługowy

Nowoczesny budynek biurowo-usługowy

Na sprzedaż trzykondygnacyjna komercyjna nieruchomość w Gliwicach.

Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1222 m2. Działka ma 1246 m2.

Biurowiec został wybudowany w 2013 roku. Posiada zarówno parking podziemny jak i naziemnym oraz powierzchnią magazynową.

 

fot. WGN Katowice

 

Neutralny, industrialny charakter wnętrz, pozwala na ich dowolną aranżację.

Obiekt posiada zaawansowany system monitoringu i alarmów zapewniający wysokie poczucie bezpieczeństwa. 

Lokalizacja oferty przekłada się na dobre skomunikowanie z głównymi trasami. Do centrum Gliwic odległość wynosi około 5 km, do autostrady A1 2,5 km, a do DK 88 1,5 km. 

 

fot. WGN Katowice

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Gliwice

WGN Katowice

 

Biurowiec w dobrej lokalizacji

Biurowiec w dobrej lokalizacji

Na sprzedaż budynek biurowy z obiektem technicznym i garażem, zlokalizowany w Zabrzu.

Nieruchomość położona jest na działce o łącznej powierzchni 1537 m2. Na ofertę składają się łącznie trzy budynki: biurowo-techniczny, techniczny i garaż.

Główny obiekt biurowo-techniczny jest czterokondygnacyjny i ma powierzchnie 979,14 m2.

Jest w pełni wyposażony w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania, wodociągową, kanalizacyjną.

 

fot. WGN Głogów 

 

Budynek techniczny oferuje powierzchnie 992,44 m2. Również jest w pełni wyposażony w niezbędne instalacje.

Garaż o powierzchni 91,10 m2 jest budynkiem murowanym z cegły ceramicznej.

 

fot. WGN Głogów 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Zabrze

WGN Głogów

Wielofunkcyjny biurowiec po okazyjnej cenie

Wielofunkcyjny biurowiec po okazyjnej cenie

Na sprzedaż budynek biurowy-techniczny o dużych możliwościach inwestycyjnych zlokalizowany w Tychach.

Nieruchomość składa się z działek o łącznej powierzchni 10 115 m2.

Budynek został wybudowany w 1992 r. Nieruchomość posiada pomieszczenia techniczne, mieszkalne, biurowe.

Całość została wybudowana w technologii tradycyjnej z cegły. Fundamenty są żelbetowe. Biurowiec jest częściowo podpiwniczony.

 

fot. WGN Głogów

 

Wszystkie niezbędne media są podłączone.

Wewnętrzny dziedziniec pełni funkcję parkingu. Teren jest nieogrodzony.

Nieruchomość jest położona w dobrze skomunikowanej strefie, w pobliżu głównych arterii miasta i przystanków komunikacji miejskiej.

 

fot. WGN Głogów

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Tychy

WGN Głogów

Biurowiec przy reprezentacyjnej alei

Biurowiec przy reprezentacyjnej alei

Na sprzedaż budynek biurowy-techniczny, zlokalizowany w mieście Bielsko-Biała.

Nieruchomość w linii prostej dzieli 300m od ścisłego centrum miasta.

W sąsiedztwie obiektu mieści się zabudowa mieszkalno-usługowa oraz obiekty użyteczności publicznej.

Lokalizacja zapewnia niezwykły potencjał inwestycyjny. Całość może zostać zagospodarowany pod działalność usługową lub biurową.

 

fot. WGN Głogów

 

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 2282 m2, zaś działki 2506 m2.

Budynek ma 5 kondygnacji.

 

fot. WGN Głogów

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Bielsko-Biała

WGN Głogów

Nieruchomość z dużymi możliwościami inwestycyjnymi

Nieruchomość z dużymi możliwościami inwestycyjnymi

Na sprzedaż zlokalizowany w centrum Zielonej Góry biurowiec.

Powierzchnia użytkowa budynku to 3233,77 m2. Dodatkowe plomby w zabudowie zwiększają dostępną przestrzeń nieruchomości do 3499,67 m2.
Obiekt położony jest na działce mającej 1 891 m2.
Oprócz głównego budynku biurowego na działce mieści się jeszcze budynek techniczny i transformacja.

 

fot. WGN Głogów


Obiekt można zaadaptować do swoich potrzeb i wykorzystania na cele biurowo-usługowe.
Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków i podlega ścisłej ochronie konserwatorskiej.

 

fot. WGN Głogów

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Zielona Góra

WGN Głogów

Inwestycyjny biurowiec w centrum miasta

Inwestycyjny biurowiec w centrum miasta

Na sprzedaż obiekt biurowy ulokowany w ruchliwym centrum Wałbrzycha. 

Reprezentacyjny budynek usługowy, o powierzchni użytkowej 1947 m2 zlokalizowany jest na narożnej działce, zapewniającej bardzo dobrą widoczność dla potencjalnych klientów.

W okolicy znajdują się budynki użyteczności publicznej jak również liczne przystanki komunikacji miejskie generujące ruch.

Obiekt mieści się na działce o pow. 1730 m2. Dodatkowo do nieruchomości zakupiono działkę o powierzchni 204 m2, graniczącą z głównym obiektem celem poprawienia funkcjonalności oraz wygospodarowania dodatkowych miejsc parkingowych dla najemców.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

W latach 2008-10 przeprowadzono szereg prac modernizacyjnych. Zaś w 2015 roku przeprowadzono generalny remont trzeciego piętra.

Biurowiec jest podpięty pod wszystkie niezbędne media.

Istnieje również opcja wykupu indywidualnych przestrzeni biurowych w obiekcie.

 

 

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Wałbrzych

WGN Bolesławiec

Reprezentacyjny budynek biurowy

Reprezentacyjny budynek biurowy

Ulokowana w centrum Oleśnicy willa na sprzedaż, z przeznaczeniem na cele biurowe.

Działka ma status wieczystego użytkowania. Budynek biurowo-techniczny posiada 958,40m2 całkowitej powierzchni użytkowej.

Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi obiekt magazynowo- garażowy o powierzchni użytkowej 52,60m2. Łączna oferowana powierzchnia budynków to 1011,00 m2.

Zapisy studium umożliwiają dodatkową rozbudowę i przebudowę budynków co tworzy potencjał zwiększenia oferowanej powierzchni.

 

fot. WGN Głogów

 

Warunkiem sprzedaży jest również konieczność ustanowienia ograniczonego prawa rzeczowego dla niektórych elementów infrastruktury technicznej

Obiekt objęty jest ochroną konserwatorską. 

 

fot. WGN Głogów

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Oleśnica

WGN Głogów

Przestronny biurowiec w Warszawie.

Przestronny biurowiec w Warszawie.

Na sprzedaż obiekty, zlokalizowane w dzielnicy Wawer w pobliżu Szybkiej Kolei Miejskiej.

W skład nieruchomości wchodzi budynek biurowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 1 192,66 m2 i budynek garażowy mający 81,04 m2 powierzchni użytkowej.

Całośc mieści się na działce osiągającej 3269 m2.

Biurowiec składa się z dwóch części. Pierwsza posiada 3 kondygnacje naziemne i piwnicę, druga stanowi budynek parterowy z piwnicą.

 

fot. WGN Polkowice 

 

 

Część mieszkalna budynku jest podzielona na 6 lokali o metrażach od 30,39 m2 do 55,83 m2.

Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w sąsiedctwie stacji kolejowej Warszawa Radość.

Zróżnicowanie powierzchni biurowo-mieszkalnych daje możliwości dostosowania ich do własnych potrzeb. 

 

fot. WGN Polkowice 

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Warszawa

WGN Polkowice 

Zabytkowy dworek przy parku miejskim

Zabytkowy dworek przy parku miejskim

Na sprzedaż wyjątkowy dworek położony  w centrum Legnicy, przy parku miejskim. 

Budynek składa się z czterch kondygnacji. Powierzchnia użytkowa obiektu to 1400 m2, zaś działki 2340 m2.

Cały teren jest ogrodzony, plac przed budynkiem jest brukowany z wydzielonymi miejscami parkingowymi. 

Na szczególną uwagę załsuguje zlokalizowana na parterze sala, mająca ponad 100 m2. Idealnie sprawdza się do prowadzenia konferencji.

 

fot. WGN Polkowice 

 

 

Nieruchomość znajduje się tylko 6 km od autostrady A4 i 2 km od drogi krajowej 94.

Obiekt podlega pod Konserwatora Zabytków.

 

fot. WGN Polkowice 

 

Więcej informacji: Dwór na sprzedaż Leginica

WGN Polkowice 

Elegancki biurowiec w centrum Katowic

Elegancki biurowiec w centrum Katowic

Na sprzedaż budynek na cele biurowe, usługowe oraz mieszkalne, położony w doskonałej lokalizacji. 

W skład nieruchomości wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 1457 m2.

 

Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 6328,28 m2.

 

Budynek ma 6 kondygnacji, jak również dodatkowe dwa poziomy pod ziemią.

 

fot. WGN Polkowice 

 

Obiekt jest podpięty pod wszystkie niezbędne media.


Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, budnki przeznaczone są do zabudowy usługowej i mieszkaniowej.


Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię.

 

fot. WGN Polkowice 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Katowice

WGN Polkowice 

 

Kamienica-biurowiec w centrum miasta

Kamienica-biurowiec w centrum miasta

Na sprzedaż kamienica w centrum Jeleniej Góry.

Nieruchomość jest w pełni przyprzystosowana do działalności biurowej.

Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 860 m2.


Budynek jest w dobrym stanie technicznm. Całośc jest podłączona pod wszystkie niezbędne media.

 

fot. WGN Wrocław Commercial 

 

Na ofetę skaładają się dwa budynki, tworzące funkcjonalną całość.

W jednym z nich zostały wyodrębnione trzy lokale mieszkalne.

Ofertę sprzedaży stanowi pozostała cześć budynku wraz z drugim obiektem.

Budynki posiadają odrębne księgi wieczyste jak i znajdują się na odzielnych działkach.

 

fot. WGN Wrocław Commercial 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Jelenia Góra

WGN Wrocław Commercial 

 

 

Willa inwestycyjna z widokiem na Karkonosze

Willa inwestycyjna z widokiem na Karkonosze

Na sprzedaż obiekt willowy w Karpaczu możliwy do przebudowy pod apartamenty

Willa zlokalizowana jest w miejscowości Karpacz na wysokości ok. 900 m n.p.m. Fakt ten przekłada się na cudowny widok na pasmo górskie, który jest niewątpliwym atutem inwestycji.

Duże okna i południowa ekspozycja gwarantują dobre oświetlenie każdego pomieszczenia przez większość dnia.

Obecnie willa posiada 12 pokoi, z czego każdy ma swoją własną łazienkę.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Koncepcja przebudowy zakłada powstanie 7 dużych apartamentów. Każdy w założeniu ma posiadać własny taras oraz basen w przyziemiu.

Willa stylistycznie nawiązuje do kultury tyrolskiej.

Obecnie obiekt jest dzierżawiony. Do czasu rozpoczęcia prac związanych z przebudową przynosi stałe miesięczne korzyści finansowe.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Więcej informacji: Willa na sprzedaż Karpacz

WGN Bolesławiec

 

Unikalny lokal usługowo-gastronomiczny

Unikalny lokal usługowo-gastronomiczny

WGN Nieruchomości oferuje na sprzedaż obiekt usługowo-gastronomicznym, położony w Bolesławcu.

Na ofertę składa się, wykonany z bali, wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek pełniący funkcje gastronomiczne.

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 176 m2. Integralną częścią głównej sali restauracji jest letnia, zadaszona sala.

Budunek znajduję się na w pełni monitorowanej posesji ze specjalnie wygospodarowanymi miejscami parkingowymi.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Powierzchnia działki, z rekreacyjnymi terenami dla gości to 3126m2.
Oferta zloaklizowana jest przy obowdnicy miasta co zapewnia sprawny dojazd zarówno z pobliskich miejscowości, jak i z autostrady A4.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Więcej informacji: Lokal na sprzedaż Bolesławiec

WGN Bolesławiec

Kompleks biurowo-techniczny w centrum miasta.

Kompleks biurowo-techniczny w centrum miasta.

Na sprzedaż budynki biurowo-techniczne usytuowane w Gliwicach, na działce o powierzchni 9 827 m2. 

Na ofertę składają się dwa obiekty o charakterze technicznym (łączna powierzchnia użytkowa 3 274 m2) i jeden budynek o charakterze biurowym (powierzchnia użytkowa 2 492 m2).

Budynki są dobrze wyeksponowane względem pierzei. Na terenie kompleksu znajduje się około 20 miejsc parkingowych.

 

fot. WGN Głogów 

 

Kompleks jest dogodnie ulokowany. W promieniu 3 km znajdują się ważne drogi krajowe, jak również autostrada A1.

Na terenie nieruchomości działają elementy infrastruktury teletechnicznej, które są wykorzystywane przez Orange Polska SA. Planowane jest ustanowionie dla niej ograniczonych praw rzeczowych.

 

fot. WGN Głogów 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Gliwice

WGN Głogów 

 

Obiekt wypoczynkowy blisko plaży

Obiekt wypoczynkowy blisko plaży

Oferta zlokalizowana jest w Kołobrzegu.

Do nabycia około 35% udziałów w obiekcie wypoczynkowym w Kołobrzegu, a także około 30% udziałów w częściach wspólnych.

Istnieje opcja nabycia większej ilości udziałów.

 

fot. WGN Szczecin 


Sam obiekt mieści się w uzdrowiskowej strefie, która położona jes blisko morza. Punkt cieszy się renomą wśród klientów.

Do ich dyspozycji jest ponad 80 pokoi, zdolnych pomieścić od 135 osób do 200 osób.

Dodatkowo w budynku działa restauracja, gabinety spa, basen, sauny, siłownia oraz sala konferencyjna.

W zależności od pomysłu obiekt może stać się obiektem sanatoryjnym.

fot. WGN Szczecin 

 

Więcej informacji: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Kołobrzeg

WGN Szczecin 

Kultowy hotel w Świeradowie-Zdrój

Kultowy hotel w Świeradowie-Zdrój

Przedmiotem sprzedaży jest tymczasowo niefunkcjonujący hotel, który jednak może pochwalić się swoja wysoką rozpoznawalnością i renomą.

Fakt ten potwierdzają liczne pozytywne recenzje. Hotel zlokalizowany jest na działce o powierzchni 3255 m2, która bezpośrednio przylega do lokalnego parku zdrojowego.

Budynek składa się z pięciu kondygnacji. Całość jest po generalnym remoncie.

 

fot. WGN Wrocław Commercial

 

Oprócz 13 pokoi dwuosobowych hotel oferuje również klimatycznie urządzoną restaurację z kącikiem kominkowym oraz salę konferencyjną przeznaczoną do obsługi zarówno spotkań biznesowych, jak i imprez okolicznościowych.

Obiekt posiada również przygotowane plany dotyczące rozbudowy o dodatkowe 20 miejsc oraz centrum SPA. 

 

fot. WGN Wrocław Commercial

 

Więcej informacji: Hotel na sprzedaż Świeradów-Zdrój

WGN Wrocław Commercial

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,5

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies