Perełki nie tylko dla inwestorów

Ośrodek wypoczynkowy w Lubrzy do nabycia w atrakcyjnej cenie

Ośrodek wypoczynkowy w Lubrzy do nabycia w atrakcyjnej cenie

Biuro WGN Świebodzin jest wyłącznym pośrednikiem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego wraz z domem weselnym, który zlokalizowany jest w miejscowości Lubrza w woj. lubuskim.

Biuro WGN Świebodzin posiada w swojej ofercie interesujący obiekt, który stanowi ośrodek wypoczynkowy wraz z salą weselną oraz bazą noclegową na 150 miejsc – to wszystko znajduje się w miejscowości Lubrza, w powiecie świebodzińskim w woj. lubuskim.


fot. WGN Świebodzin


fot. WGN Świebodzin

Zespół obiektów hotelowo-usługowych, zlokalizowany w północno-wschodniej części nieruchomości o łącznej powierzchni zabudowań ok 1731,47m2 obejmuje między innymi:
- budynek hotelowy z 18 pokojami (2-3 osobowymi), apartamentem, recepcją oraz piwnicą o pow użytkowej 553,87 m2
- budynek administracyjny z barem, salą konferencyjną, kuchnią, sanitariatami oraz magazynami o powierzchni 497,99 m2
- budynek Sali Bankietowej (Sali Weselnej) z zapleczem sanitarnym i klimatyzacją o pow. 679,61 m2
- Domek Myśliwski w konstrukcji tzw. Muru Pruskiego - do generalnego remontu, o powierzchni użytkowej 260 m2

Zachodni fragment nieruchomości o powierzchni ok 1,30 ha zabudowany jest przez kompleks 13 domków letniskowych (4-12 osobowych) o pu około 40 m2 każdy.


fot. WGN Świebodzin

Obiekt znajduje się w otoczeniu pięknej zieleni, lasów oraz jezior. To przepiękna okolica idealna  do wypoczynku od zgiełku miasta oraz zorganizowania imprezy okolicznościowej swoich marzeń. Dodatkowo obiekt może przyjąć wycieczki szkolne, kolonie czy obozy sportowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. To obiekt, który całorocznie może przyjmować gości i zapewnić im odpowiednie do pory roku atrakcje. Znajduje się tu rozbudowana strefa rekreacyjna, infrastruktura obiektu umożliwia duży wybór aktywności dla całych rodzin. Obiekt ma powierzchnię 2,46 ha.

WGN Świebodzin

Cena: 3 950 000 PLN
                2 282 PLN / m2

Więcej informacji: Nieruchomość komercyjna w Lubrzy na sprzedaż

 

 

Nieruchomość komercyjna w Brześciu Kujawskim

Nieruchomość komercyjna w Brześciu Kujawskim

Biuro WGN Polkowice posiada w swojej ofercie budynek biurowo-techniczny na sprzedaż. To historyczny budynek idealny pod inwestycję. Zlokalizowany w miejscowości Brześć Kujawski w woj. kujawsko-pomorskim.

Biuro WGN Polkowice jest pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości komercyjnej o ciekawej historii. Budynek biurowo-techniczny stanowi wolnostojący obiekt o 4 kondygnacjach z poddaszem, w całości podpiwniczony. Jest to budynek dawnego więzienia pruskiego, wzniesiony na piwnicach zamku z późnego średniowiecza.

fot. WGN Polkowice

W budynku znajdują się dwa mieszkania oraz klatka schodowa, jest on murowany, posiada sklepione piwnice i wysoki drewniane dach. Budynek posiada ponad 960 m2 powierzchni, a działka na którym się znajduje ma powierzchnię 1077 m2.


fot. WGN Polkowice

Działka jest częściowo ogrodzona i zagospodarowana, znajdują się tam niskie nasadzenia zieleni.

Dojazd do nieruchomości stanowi nawierzchnię asfaltową i jest możliwy od ul. Dubois.
To ciekawe miejsce z bogatą historią, znakomita inwestycja pod działalność usługową i inną.

 

WGN Polkowice

Cena: 890 000 PLN
                926 PLN / m2

 Więcej informacji: Nieruchomość komercyjna na sprzedaż, Brześć Kujawski

 

Kompleks hotelowo-gastronomiczny tuż przy granicy

Kompleks hotelowo-gastronomiczny tuż przy granicy

Biuro WGN Bolesławiec posiada w swojej ofercie sprzedaży czynnie prosperujący kompleks hotelowo-gastronomiczny, który dodatkowo posiada wolnostojący dom. Nieruchomość komercyjna zlokalizowana jest w miejscowości Radomierzyce, niedaleko Zgorzelca w woj. dolnośląskim.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z obiektu restauracyjno-hotelowego wraz z wolnostojącym domem. To znakomita inwestycja, ponieważ jest to czynnie prosperujący biznes z możliwością dalszych sukcesów. Obiekt został wybudowany w 2014 roku, oferuje dużo przestrzeni na wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe, a dodatkowo znajduje się tu 9 pokoi hotelowych dla gości.


fot. WGN Bolesławiec

Kompleks ma około 1878 m2 powierzchni użytkowej, dodatkowo przynależny dom wolnostojący jednorodzinny ma 190 m2 powierzchni, można w nim zamieszkać lub wynajmować jako domek letniskowy. Powierzchnia działki na której położony jest kompleks ma ponad 11 300 m2. To ogromny plac, który można zaaranżować według własnych potrzeb.

fot. WGN Bolesławiec


fot. WGN Bolesławiec

Pokoje hotelowe są dwuosobowe, jeden z nich znajduje się na parterze i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy z nich posiada łazienki na wyłączność. W nieruchomości znajduje się sala taneczna lub jadalna, która zapewni miejsce na zabawę weselną i inne możliwe uroczystości. Sala ma powierzchnię ponad 300 m2 i może pomieścić do 200 gości.

Kompleks położony jest w spokojnej okolicy, znajdują się u tereny rekreacyjne, stara kopalnia odkrywkowa, starówka z ciekawą architekturą a także dla miłośników górskich wędrówek jest wiele szlaków górskich. Dodatkowo znajduje się tu ścieżka rowerowa o długości 155 km. Każdy z gości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

WGN Bolesławiec

Cena: 8 716 000 zł
                4 641 zł / m2

Więcej informacji: Kompleks hotelowo-restauracyjny na sprzedaż

 

Obiekt hotelowy w sercu Jastrzębiej Góry

Obiekt hotelowy w sercu Jastrzębiej Góry

Biuro WGN Wejherowo jest wyłącznym agentem pośredniczącym w sprzedaży świetnej inwestycji – obiektu hotelowego w centrum Jastrzębiej Góry w woj. pomorskim.

Biuro WGN Wejherowo posiada w swojej ofercie obiekt hotelowy BOHO na sprzedaż, zlokalizowany jest w mocno turystycznej, nadmorskiej miejscowości Jastrzębia Góra w woj. pomorskim. To idealna oferta pod inwestycję.


fot. WGN Wejherowo

Luksusowo urządzony obiekt to całoroczna inwestycja, posiada 510 m2 powierzchni użytkowej oraz 710 m2 działki okalającej nieruchomość. Nieruchomość położona jest zaledwie 600 m od plaży Morza Bałtyckiego, to kuszące miejsce spędzenia urlopu dla gości.

W 2019 roku budynek przeszedł generalny remont, co dodało wartości i nowoczesnego designu. Na parterze znajdują się sauny, jacuzzi, gabinet SPA, kuchnia z jadalnią oraz lobby z klimatyczną recepcją.


fot. WGN Wejherowo


fot. WGN Wejherowo

Na piętrach znajduje się 14 pokoi z łazienkami, w tym 8 posiada balkony z widokiem na okolicę. Dodatkowo inwestycja jest gotowa na rozbudowę o kolejne piętro z apartamentami oraz możliwością zainstalowania windy.

Zakup tej nieruchomości to wspaniała okazja inwestycyjna, gwarantująca zysk przez cały rok.

WGN Wejherowo

Cena: 3 800 000 PLN
                7 451 PLN / m2

Więcej informacji: Obiekt hotelowy na sprzedaż w Jastrzębiej Górze

 

Unikatowy obiekt restauracyjny z apartamentami w Wiśle

Unikatowy obiekt restauracyjny z apartamentami w Wiśle

Biuro WGN Ustroń jest wyłącznym agentem do sprzedaży świetnej inwestycji – restauracji wraz z apartamentami w malowniczej, turystycznej miejscowości – Wisła w woj. śląskim.

Biuro WGN Ustroń posiada w swojej bogatej ofercie sprzedaży niepowtarzalny obiekt – restaurację z dwoma apartamentami w świetnej lokalizacji przy drodze głównej łączącej Wisłę oraz Szczyrk. Dwie mocno turystyczne miejscowości, które zapewnią dużo gości w całorocznym sezonie.

Budynek murowano-drewniany posiada powierzchnię użytkową 275 m2 oraz działkę o powierzchni 10 arów.

fot. WGN Ustroń

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

Na parterze znajduje się przedpokój, toaleta, biuro oraz pomieszczenie gospodarcze;
Apartament składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki,
Na wysokim parterze znajduje się wiatrołap, sala restauracyjna z dużym tarasem, kuchnia z profesjonalnym zapleczem kuchennym, korytarz oraz toalety,
Na piętrze znajduje się kolejny apartament z salonem z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka, toaleta.


fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

Posesję zdobi drewniana chatka z grillem oraz miejscami do siedzenia dla gości, duży taras widokowy, garaż oraz parking.

To piękna nieruchomość, która może być świetną inwestycją na przyszłość.

WGN Ustroń

Cena: 1 750 000 PLN
                6 364 PLN / m2

Więcej informacji: Obiekt komercyjny na sprzedaż w Wiśle

 

Inwestycja nad jeziorem Kamieniczno

Inwestycja nad jeziorem Kamieniczno

Biuro WGN Gdańsk posiada w swojej ofercie sprzedaży na wyłącznośc fantastyczną nieruchomość komercyjną na sprzedaż w miejscowości Ciemno w woj. pomorskim. Tuż nad jeziorem Kamieniczno.

Ta niezwykła nieruchomośc położona tuż nad jeziorem Kamieniczno, to świetna inwestycja w całoroczny biznes. Tu można cieszyć się spokojem, naturą i pięknymi widokami, ale również poprowadzić ten dochodowy biznes. Kompleks składa się z domu wolnostojącego, trzech domków całorocznych oraz działki budowlanej na której można dobudować większą ilośc domków dla gości. To wszystko znajduje się nieopodal wsi Ciemno, w odległości tylko 500 m od jeziora Kamieniczno. Piękne, malownicze miejsce to świetna inwestycja dla potencjalnego nabywcy.

fot. WGN Gdańsk

Dom wolnostojący jest nowoczesny i komfortowy o powierzchni użytkowej ponad 144 m2, posiada dwie kondygnacje. Dom położony jest na działce o powierzchni ponad 1990 m2, która zapewnia przestrzeń i prywatnośc do odpoczynku. Dodatkowo w bryle nieruchomości znajduje się garaż.

 
fot. WGN Gdańsk


fot. WGN Gdańsk

Domy całoroczne to turystyczne nieruchomości dla gości, każdy z domków ma prawie 70 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Dodatkowo każdy domek posiada taras z którego rozpościera się przepiękny widok na okolicę, można tam w spokoju zaznać relaksu przy zapachu kawy.

Cały teren nieruchomości jest ogrodzony i gotowy do własnej aranżacji, do tej pory postawiono tam saunę, balie ogrodową, urządzono plac zabaw dla dzieci z trampoliną. Dodatkowo stoją tam kamienne grille oraz meble ogrodowe z zamysłem spędzania tam wieczorów z przyjaciółmi oraz rodziną.

WGN Gdańsk

Cena: 2 800 000 PLN,
                7 910 PLN / m2

Więcej informacji: Kompleks inwestycyjny na sprzedaż

 

 

Budynek biurowy w Inowrocławiu

Budynek biurowy w Inowrocławiu

Biuro WGN Polkowice posiada w swojej ofercie sprzedaży postawny budynek o przeznaczeniu biurowo-technicznym. Zlokalizowany jest w miejscowości Inowrocław w woj. kujawsko-pomorskim.

WGN Polkowice posiada na sprzedaż budynek biurowo-techniczny o powierzchni 1680 m2, nieruchomość zajmuje północną część działki, jest to budynek wolnostojący, podpiwniczony i dwukondygnacyjnym. Jest to ciekawa propozycja do aranżacji według własnego pomysłu.


fot. WGN Polkowice

Działka na której zlokalizowany jest budynek posiada aż 1903 m2 powierzchni o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta, teren jest płaski, utwardzony kostką brukową, łatwo jest tam stworzyć miejsca parkingowe dla aut.

fot. WGN Polkowice

Nieruchomość znajduje się w centralnej części miasta, nieopodal znajduje się Rynek, Dworzec Kolejowy a także jest doskonale skomunikowane miejsce, ponieważ w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. Niedaleko nieruchomości na sprzedaż znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, co wpływa dodatkowo na atrakcyjność obiektu.

WGN Polkowice

Cena: 2 500 000 PLN
                1 488 PLN/ m2

Więcej informacji: Nieruchomość biurowo-techniczna na sprzedaż

 

Biurowiec na wynajem w Złotnikach Kujawskich

Biurowiec na wynajem w Złotnikach Kujawskich

Biuro WGN Inowrocław posiada nowoczesny, komercyjny budynek na wynajem. To świetna okazja do rozpoczęcia działalności bez dużej inwestycji w zakup nieruchomości.

Biuro WGN Inowrocław jest wyłącznym agentem do wynajmu nowoczesnego kompleksu biurowo-konferencyjnego wraz z halami magazynowymi. Nieruchomość na wynajem posiada 3 hale magazynowo-handlowo-usługowe o łącznej powierzchni prawie 1150 m2, umiejscowiony na działce o powierzchni 6000 m2 w miejscowości Złotniki Kujawskie – 25 km od Bydgoszczy.

fot. WGN Inowrocław 

W kompleksie biurowo-konferencyjnym o powierzchni prawie 310 m2 znajduje się:
- na parterze znajdują się: sala konferencyjna, biuro wraz z stanowiskami biurowymi, recepcja, jadalnia, zaplecza oraz serwerownia,
- na piętrze budynku znajduje się biuro wraz z archiwum, 3 pomieszczenia biurowe oraz łazienka z WC.


fot. WGN Inowrocław 


fot. WGN Inowrocław 

 

Nieruchomość posiada duży plac wokół budynku, który wyłożony kostką brukową, ta utwardzona nawierzchnia umożliwia swobodny dojazd aut typu TIR. Posesja jest oświetlona, ogrodzona z automatyczną bramą wjazdową. Obiekt dostępny jest na wynajem od zaraz.

Więcej informacji: Kompleks biurowo-magazynowy na wynajem

Cena: 40. 000 PLN netto/ m2 + kaucja zwrotna 2 miesięczna

WGN Inowrocław

 

Pałac barokowy z XVII wieku

Pałac barokowy z XVII wieku

Biuro WGN Wrocław jest wyłącznym agentem sprzedaży niesamowitego pałacu barokowego z XVII wieku, zlokalizowany jest on w miejscowości Sokolniki w woj. dolnośląskim.

Na sprzedaż pałac wraz z parkiem i przynależnymi do niego gruntami rolnymi. Obszar zajmuje powierzchnię 5,72 ha gruntu, ma wspaniałe położenie, znajduje się jedynie 1 kilometr od trasy w kierunku Wrocław-Kudowa. Sokolniki to piękna miejscowość z widokiem na wzgórza.


fot. WGN Wrocław Commercial

Barokowy, dwupiętrowy pałac kryty jest czterospadowym dachem, od frontu znajduje się portyk z balkonem ozdobiony piękną kamienną balustradą. Zachowały się dekoracje stiukowe oraz kominek z marmuru na pierwszym piętrze budynku. Obiekt jest częścią zespołu pałacowego z XVII-XIX wieku, w skład wchodzi jeszcze park przypałacowy oraz część budynków oficyny folwarku, który posiada około 3 ha powierzchni, znajdują się tam stawy.


fot. WGN Wrocław Commercial


fot. WGN Wrocław Commercial

 

Teren parku przypałacowego jest ogrodzony, wjazd na jego posesję możliwy jest od strony dawnego folwarku. Do nieruchomości przynależą pola uprawne o powierzchni około 8 ha.

WGN Wrocław Commercial

Więcej informacji: Na sprzedaż Pałac w Sokolnikach

 

Kompleks budynków biurowo-mieszkalnych

Kompleks budynków biurowo-mieszkalnych

Biuro WGN Polkowice posiada w swojej ofercie sprzedaży ciekawy obiekt komercyjny – kompleks budynków biurowo-mieszkalnych zlokalizowanych w miejscowości Siedlce w woj. mazowieckim.

Kompleks budynków może być przeznaczony na mieszkania lub nawet akademik, w pobliżu znajduje się park, który docenią zarówno studenci i mieszkańcy budynku. Budynek o łącznej powierzchni ponad 3400 m2 jest świetną lokatą kapitału dla nowego właściciela.


fot. WGN Polkowice 

Nieruchomość obejmuje również działkę o łącznej powierzchni prawie 3200 m2. Na ogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki biurowe, pierwszy z nich posiada 4 kondygnacje. We wnętrzu budynku znajdują się głównie powierzchnie biurowe, pomieszczenie socjalne, gospodarcze oraz techniczne. Atutem jest, że obiekt nadaje się znakomicie do adaptacji według potrzeb nowego nabywcy. Na działce znajdują się również dogodne miejsca postojowe.


fot. WGN Polkowice 


fot. WGN Polkowice

Lokalizacja nieruchomości zostanie doceniona przez nabywcę, ponieważ znajduje się w centrum miasta, w pobliżu są liczne lokale usługowo-handlowe. Sam obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

WGN Polkowice

Cena: 2 735 000 PLN,
                   801 PLN / m2

Więcej informacji: Biurowiec w Siedlcach na sprzedaż

 

Biurowiec w Płocku dla inwestora

Biurowiec w Płocku dla inwestora

Biuro WGN Polkowice posiada w swojej ofercie sprzedaży nieruchomość komercyjną – budynki biurowo-techniczne, które nadają się również pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną. Gratka dla inwestora!

Na sprzedaż budynek biurowo-techniczny o powierzchni ponad 4 200 m2, świetnie nadaje się pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną w centrum Płocka w woj. mazowieckim.
Inwestycja składa się z 8 budynków biurowych z parkingiem naziemnym. Powierzchnie budynków wymienione są w szczegółach oferty, proszę o zapoznanie się z nimi.

fot. WGN Polkowice

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 4006 m2, w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu terenu. Dodatkowym atutem jest niedaleka odległość od Rynku w Płocku, wynosi około 1 km, a także bezpośredni dostęp do drogi publicznej.


fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice

 

W sąsiedztwie znajdują się zabudowania wielorodzinne, placówki użyteczności publicznej, obiekty handlowo-usługowe w tym liczne lokale oraz restauracje.

Wspaniała okazja do nabycia tej nieruchomości, posiada duży potencjał aranżacyjny.

WGN Polkowice

Cena: 3 500 000 PLN
                   830 PLN/ m2

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż w Płocku

 

 

Biurowiec w centrum Darłowa

Biurowiec w centrum Darłowa

Biuro WGN Głogów ma w swojej ofercie sprzedaży wspaniały budynek biurowy, który zlokalizowany jest w miejscowości Darłowo w woj. zachodniopomorskim.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż tuż przy deptaku miejskim w miejscowości Darłowo w woj. zachodniopomorskim, to fantastyczna okazja do nabycia tej nieruchomości w tak atrakcyjnej lokalizacji. Darłowo to miejscowość mocno turystyczna położona nieopodal Morza Bałtyckiego, co dodatkowo uatrakcyjnia ten kompleks budynków.

fot. WGN Głogów 

Sprzedaży podlega budynek techniczny o powierzchni użytkowej 235,6 m2, budynek biurowo-techniczny o powierzchni 723 m2 oraz obiekt garażowy o powierzchni prawie 31 m2, co razem daje 989 m2 zabudowań.

Budynki są wykonane w technologii tradycyjnej murowanej, wybudowane na działce o powierzchni ponad 960 m2. Nieruchomości znajdują się w strefie miejskiej, a w bliskiej odległości znajdują się zabudowania mieszkalne, obiekty handlowe oraz usługowe.

WGN Głogów

Cena: 1 000 000 PLN,
                1 011 PLN / m2

Więcej informacji: Nieruchomość komercyjna w Darłowie na sprzedaż

 

Budynek biurowy w Giżycku

Budynek biurowy w Giżycku

Biuro WGN Polkowice posiada w swojej ofercie sprzedaży wyjątkowy kompleks budynków biurowo-technicznych przy głównej ulicy miasta Giżycko w woj. warmińsko-mazurskim.

Wspaniała okazja dla nowego nabywcy, budynek biurowo-techniczny o powierzchni 477 m2. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany kompleksem połączonych ze sobą czerech segmentów budynku biurowo-technicznego. Budynek jest częściowo podpiwniczony, nieruchomość posiada 2621 m2 działki nieogrodzonej, plac wokół budynku jest utwardzony betonem oraz zielenią.


fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice

Nieruchomość komercyjna zlokalizowana jest w świetnej miejscowości, na dodatek turystycznej – w Giżycku, nieopodal nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna a także obiekty użytku publicznego.

WGN Polkowice

Cena: 2 655 000 PLN
                  556 PLN / m2

Więcej informacji: https://sprzedaz-komercyjne-gizycko.wgn.pl/oferta/214700,biurowiec-na-sprzedaz-gizycko.html

 

Hotel w architekturze sycylijskiej i prowansalskiej

Hotel w architekturze sycylijskiej i prowansalskiej

Biuro WGN Bolesławiec posiada w swojej ofercie sprzedaży fantastyczny obiekt hotelowy o niespotykanej sycylijsko – prowansalskiej architekturze. Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Jelenia Góra w woj. dolnośląskim.

Piękny, kameralny obiekt o charakterze boutique hotel, formą nawiązujący do architektury sycylijskiej i prowansalskiej. Ten nowoczesny obiekt posiada bardzo funkcjonalne pomieszczenia, każde z nich zostało stylowo wykończone oraz posiadają niezbędne wyposażenie.


fot. WGN Bolesławiec 


fot. WGN Bolesławiec 

Na parterze nieruchomości znajduje się salon z kominkiem, przy którym można się ogrzać i poczuć klimatyczną atmosferę. Salon pełni również funkcję jadalni, połączony jest z zapleczem kuchennym oraz tarasem. Na parterze znajduje się również przestronny hol, mieszkanie dla właścicieli obiektu, recepcja oraz biuro.

Hotel został oddany do użytku w 2008 roku, posiada 700 m2 powierzchni użytkowej, 28 miejsc hotelowych rozmieszczonych w apartamentach, pokojach typu SUIT i zwykłe. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W hotelu znajduje się również 70 m2 mieszkanie dla właścicieli, które można również zaaranżować pod kolejny apartament dla gości.


fot. WGN Bolesławiec

Wokół obiektu rozpościera się wspaniały górski widok, działka posiada ponad 5200 m2 powierzchni. Obiekt hotelowy położony jest w spokojnej, cichej okolicy, posiada parking na 10 samochodów. Nieopodal nieruchomości znajdują się liczne ścieżki rowerowe i piesze, w pobliżu (ok. 15 km) znajduje się turystyczna miejscowość Karpacz.

Udokumentowana jest wysoka rentowność hotelu, wyposażenie, które znajduje się w pomieszczeniach jest wliczone w cenę sprzedaży obiektu.

WGN Bolesławiec

Cena:  4 600 000 PLN
                 6 571 PLN / m2

Więcej informacji: https://wgn.pl/oferta/224433,hotel-na-sprzedaz-jelenia-gora.html

 

 

Hotel Villa Karpacz

Hotel Villa Karpacz

Biuro WGN Bolesławiec jest wyłącznym pośrednikiem w sprzedaży fantastycznego, nowoczesnego pensjonatu o wdzięcznej nazwie „Villa Karpacz”. Zlokalizowany w malowniczej miejscowości Karpacz w woj. dolnośląskim.

Komfortowy, w pełni wyposażony pensjonat może stać się świetną inwestycją od zaraz. Villa Karpacz to marka o mocno ugruntowanej pozycji na karkonoskim rynku turystycznym, posiada dużą bazę klientów, którzy stale wracają. Jego największym atutem jest znakomita lokalizacja w miejscowości turystycznej Karpacz, odwiedzanej przez wiele osób całorocznie ze względu na położenie u podnóża najwyższego szczytu Śnieżki. Gwarancja przychodów z działalności hotelarskiej i gastronomicznej.

fot. WGN Bolesławiec


fot. WGN Bolesławiec

Pensjonat posiada 933 m2 powierzchni składają się na nią:

Recepcja z holem, restauracja wraz z profesjonalną kuchnią, 17 pokoi nowocześnie urządzonych, mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 100 m2 na poddaszu, bar, bawialnia dla najmłodszych, pomieszczenia pod siłownię oraz SPA oraz pomieszczenia gospodarcze.  W sumie 53 miejsca noclegowe, pokoje z widokiem na panoramę Karkonoszy.
Czteropokojowe mieszkanie na poddaszu można zaadaptować jako kolejne pokoje dla gości lub zamieszkać tam samemu.


fot. WGN Bolesławiec

Ogród okalający pensjonat ma powierzchnię prawie 1300 m2, jest to świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu, znajduje się tu również parking dla gości na 20 aut. Okolice pensjonatu to spokojne, ciche obszary idealne na spacery lub wycieczki rowerowe, do centrum miasta 2 km.

WGN Bolesławiec

Cena: 11 500 000 PLN
                12 326 PLN / m2

Więcej informacji: Hotel w Karpaczu na sprzedaż

Nowoczesny kompleks wypoczynkowy

Nowoczesny kompleks wypoczynkowy

Biuro WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży fantastycznego kompleksu wypoczynkowego w miejscowości Soblówka w woj. śląskim.

Biuro WGN w Sosnowcu posiada w swojej ofercie sprzedaży nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który jest wyjątkową okazją do nabycia dobrze prosperującego biznesu.

Na kompleks wypoczynkowy składa się dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ponad 244 m2, domki drewniane o powierzchni użytkowej ponad 77 m2, dom murowany wypoczynkowy o powierzchni ponad 42 m2. Każda z nieruchomości jest wykończona i wyposażona w nowoczesne meble i urządzenia wysokiej jakości.

fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Powierzchnia działki to 2781 m2 na której znajduje się również jacuzzi – osobne dla każdego z domków jednorodzinnych, basen zewnętrzny z podgrzewaniem wody, sauna, altana oraz miejsce grillowe dla gości kompleksu. Każdy gość znajdzie tu kąt dla siebie, rozrywkowy lub do odpoczynku.

Biznes bez ponoszenia dodatkowych inwestycji.

WGN Sosnowiec

Cena: 4 497 000 PLN

Więcej informacji: Kompleks wypoczynkowy na sprzedaż

 

Wzniosły biurowiec w Słupsku

Wzniosły biurowiec w Słupsku

Biuro WGN Głogów posiada w swojej ofercie sprzedaży przepiękny budynek z przeznaczeniem na biura i mieszkania zlokalizowany w miejscowości Słupsk w woj. pomorskim. To wspaniała okazja do nabycia tego biurowca.

Nieruchomość na sprzedaż to kompleks złożony z pięciu budynków biurowo – mieszkalnych w samym centrum Słupska, posiada również wewnętrzny parking dla wielu aut. Cała nieruchomość mieści się na 8761 m2 powierzchni użytkowej oraz posiada 6054 m2 działki, można przeznaczyć ją do wielu celów mieszkalno-usługowo-biurowych.

Lokale umieszczone na czterech kondygnacjach. W skład nieruchomości wchodzą: obiekty biurowe i budynki mieszkalne. Istnieje możliwość rozbudowy istniejących budynków. Budynek można zaaranżować na hotel i wynajem powierzchni biurowych ze względu na świetną lokalizację nieopodal ważnych punktów typu urząd miasta, rynek, centra handlowe.fot. WGN Głogów


fot. WGN Głogów

Budynek w dobrym stanie technicznym z pięknym, zwracającym uwagę wyglądem. Każdy turysta zainteresuje się tym budynkiem, co znacznie wpłynie na sprzedaż usług i produktów. Nieruchomość objęta jest formą ochrony konserwatorskiej.

WGN Głogów

Cena: 4 770 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż budynek biurowo-mieszkalny w Słupsku

 

 

Kamienica na sprzedaż w Pelplinie

Kamienica na sprzedaż w Pelplinie

Biuro WGN Tczew posiada w swojej ofercie wspaniałą kamienicę na sprzedaż w miejscowości Pelplin w woj. pomorskim.

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy w centrum Pelplina, o powierzchni ponad 608 m2. To świetna oferta inwestycyjna zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym przy głównej ulicy miasta. Nieruchomość posiada cztery kondygnacje nadziemne, znajduje się w układzie zabudowy szeregowej. Obiekt oddany został do użytku w 2018 roku.


fot. WGN Tczew


fot. WGN Tczew

 

W budynku znajduje się 5 lokali usługowych, na III piętrze budynku znajduje się lokal mieszkalny – to apartament o powierzchni użytkowej ponad 125 m2, który posiada niesamowity taras o powierzchni ponad 86 m2 i znajduje się on na dachu budynku. Do apartamentu przynależy garaż, pokój hobby a także jacuzzi.  


fot. WGN Tczew

 

 

Wokół budynku znajduje się kilka miejsc parkingowych dla gości budynku lub ich mieszkańców. Budynek jest wykończony z dbałością o detale i wysoką jakość wykonania. Dodatkowo obiekt posiada windę.

To świetna oferta inwestycyjna, nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś!

WGN Tczew

Cena: 7 500 000 PLN
              12 326 PLN / m2

Więcej informacji: Budynek handlowo-mieszkalny na sprzedaż - Pelplin

 

Ośrodek wypoczynkowy nieopodal morza Bałtyckiego

Ośrodek wypoczynkowy nieopodal morza Bałtyckiego

Biuro WGN Kraków jest wyłącznym pośrednikiem do sprzedaży pensjonatu, ośrodka wypoczynkowego w pobliżu morza Bałtyckiego, w miejscowości Rogowo w woj. zachodniopomorskim.

Dobrze prosperujący ośrodek letniskowy w miejscowości Rogowo, znajduje się 15 km od Kołobrzegu, a do pobliskiej plaży ma tylko 400 metrów. Przedmiotem sprzedaży jest 6 komfortowych, drewnianych domków o powierzchni około 70 m2 każdy, są one dobrze wyposażone i w pełni wykończone. W każdym z domków może wypoczywać do 8 osób, na parterze znajduje się obszerny salon z aneksem kuchennym i łazienką. Na piętrze 2 oddzielne sypialnie. Każda z podwójnym łóżkiem oraz dodatkowymi jednoosobowym. Do każdego domku przynależy zadaszony taras o powierzchni 10m2.


fot. WGN Kraków


fot. WGN Kraków

Działka posiada 3743 m2 do użytku, na wewnętrznym dziedzińcu znajduje się plac zabaw, po obwodzie działki znajdują się miejsca postojowe. Cały teren jest oświetlony i monitorowany. Na pozostałej części działki planowane jest postawienie dodatkowych 12 domków ocieplonych.

Ośrodek to wspaniała inwestycja o sporych zyskach.

WGN Kraków

Cena: 3 960 000 PLN
             1 059 PLN / m2

Więcej informacji:  Pensjonat nieopodal morza Bałtyckiego na sprzedaż

 

Budynek Hotelu pod Orłem w Zgorzelcu

Budynek Hotelu pod Orłem w Zgorzelcu

Biuro WGN Zgorzelec jest wyłącznym biurem do sprzedaży wyjątkowej nieruchomości – budynek Hotelu pod Orłem w miejscowości Zgorzelec w woj. dolnośląskim.

Atrakcyjna nieruchomość przy głównych ulicach Zgorzelca ul. Warszawskiej i ul. Dąbrowskiego, jest usytuowany w centralnej, historycznej części miasta. Obiekt został dobudowany w 1965 roku do istniejącej już kamienicy jako pięciokondygnacyjny budynek hotelowy. Obecnie obiekt jest w trakcie modernizacji, która ma na celu podwyższyć jego standard do obiektu 4 gwiazdkowego.


fot. WGN Zgorzelec


fot. WGN Zgorzelec

Najważniejszym atutem jest jego wspaniała lokalizacja, turyści będą mieli bliski dostęp do atrakcji miasta, łatwy dojazd do autostrady A4 oraz obwodnicy.

Powierzchnia nieruchomości to 1487,10 m2, powierzchnia użytkowa o 4726,40 m2 co daje na ten moment 75 pokoi noclegowych. Powierzchnia działki wynosi prawie 2500 m2, posiada 19 miejsc parkingowych.

Warto wspomnieć, że projekt modernizacji zakłada następujące rozwiązania technologiczne:

- 75 pokoi 2-osobowych w tym 12 apartamentów

- każdy pokój wyposażony w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym

- wszystkie kondygnacje hotelu dostępne dla osób niepełnosprawnych

- restauracja z Lobby barem

- 5 sal wielofunkcyjnych z różnymi opcjami

- możliwość obsługi łącznie 220 gości

- odnowa biologiczna przewiduje 4 gabinety zabiegowe, zespół saun,

- parking hotelowy ogrodzony z 19 miejscami.

WGN Zgorzelec

Cena: 14 000 000 PLN
          9 415 PLN / m2

Więcej informacji: Hotel pod Orłem w Zgorzelcu na sprzedaż

 

Kompleks budynków produkcyjnych w Jarocinie

Kompleks budynków produkcyjnych w Jarocinie

Biuro WGN Ostrów Wielkopolski jest wyłącznym agentem do sprzedaży kompleksu budynków produkcyjnych w miejscowości Jarocin w woj. wielkopolskim.

Na sprzedaż kompleks budynków przemysłowych, budynki produkcyjne oraz magazynowe o łącznej powierzchni użytkowej 10 430, 82 m2 oraz o powierzchni działki 31 594 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Jarocinie, znanym miejscu z rozwiniętą infrastrukturą przemysłową, doskonała komunikacja z obwodnicami, które pozwolą na szybki transport do budynku firmy.


fot. WGN Ostrów Wlkp.

Nieruchomość zabudowana jest następującymi budynkami:

- hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni użytkowej 6 902,80 mkw., o konstrukcji stalowej z obudową ścian zewnętrznych płytą warstwową, bez wyposażenia,

- zespół budynków produkcyjnych o powierzchni użytkowej 2375,92 mkw. o konstrukcji mieszanej - murowanej i stalowej, bez wyposażenia,

- budynek biurowy o powierzchni użytkowej 223,80 mkw., o szkieletowej konstrukcji stalowej obudowany płytą warstwową, w którym mieszczą się pomieszczenia biurowe wykończone w wysokim standardzie wraz z pełnym wyposażeniem,

- hala magazynowa wyrobów hutniczych o powierzchni użytkowej 286,00 mkw. o konstrukcji stalowej, ocieplany, pokryty płytami trapezowymi ocynkowanymi, bez wyposażenia,

- dwa komfortowe domy mieszkalne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 321,15 mkw. każdy, budynki solidne, murowane o wysokim standardzie wykończenia, które mogą służyć np. jako mieszkania pracownicze lub pomieszczenia biurowe,

- namiot magazynowy,


fot. WGN Ostrów Wlkp. 

Wyposażenie jest możliwe do nabycia po wcześniejszej negocjacji cenowej.

Grunt to 11 odrębnie oznaczonych w ewidencji działek gruntu, są ona objęte księgami wieczystymi bez obciążeń oraz hipotek.

Jest to wspaniała okazja do nabycia kompleksu budynków w atrakcyjnej cenie, zabudowania można wykorzystać do wielu usług.

WGN Ostrów Wielkopolski

Cena: 35 704 000 PLN
3 423 PLN / m2

Więcej informacji: Kompleks budynków przemysłowych w Jarocinie

 

Dwór Artusa na sprzedaż

Dwór Artusa na sprzedaż

Biuro WGN Słupsk posiada w swojej ofercie okazały kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, zlokalizowany w miejscowości Strzelino w woj. pomorskim.

Na sprzedaż kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Dwór Artusa, zlokalizowany nad morzem.
Na kompleks składa się:

- budynek główny o powierzchni 650 m2,
- budynek mieszkalny dwukondygnacyjny o powierzchni 440m2,
- budynek wozowni o powierzchni 70m2,
- budynek ochrony umiejscowiony przy bramie wjazdowej o powierzchni 30m2.

Działka na której położone są obiekty ma powierzchnię 1,4 ha, w odległości 3km od miejscowości Słupsk.


fot. WGN Słupsk


fot. WGN Słupsk

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren objęty jest zabudową mieszkalno-usługową. W latach 2014-2016 wykonano prace budowlane związane z przebudową oraz rozbudową obiektów, które tworzą Dwór Artusa.  

Okolica kompleksu jest bardzo przyjazna, w sąsiedztwie znajdują się Lasy Państwowe, dopływ rzeki Słupi-Basienica, kompleks otoczony jest wałami ziemnymi, porastają go piękne drzewa i krzewy.

Na terenie posesji znajduje się również altana, która służy do wypoczynku oraz grillowania, fontanna z marmurową figurą, trzy wodne kaskady, parking i inne.

Wspaniała inwestycja dla przyszłego właściciela.

WGN Słupsk

Cena: 4 980 000 PLN

Więcej informacji: Kompleks obiektów Dwór Artusa na sprzedaż

 

Zamek Śląski na Wodzie na sprzedaż

Zamek Śląski na Wodzie na sprzedaż

WGN Wrocław jest wyłącznym agentem do sprzedaży historycznego zamku położonego w miejscowości Witostowice w woj. dolnośląskim.

Na sprzedaż wspaniały Zamek na Wodzie w Witostowicach, pochodzi najprawdopodobniej z XIII wieku, a w XVIII wieku stał się własnością Zakonu Cystersów z Henrykowa, obiekt rozbudowany został w stylu renesansowym. Powierzchnia obiektu to 4930 m2, w skład wchodzi zamek obronny otoczony dwiema fosami, folwark, zabudowy mieszkalne oraz gospodarcze. Zaskakującym atutem posiadłości jest to, że na jego terenie znajdują się źródła wody geotermalnej i wód mineralnych pitnych oraz leczniczych.


fot. WGN Wrocław 


fot. WGN Wrocław 

Powierzchnia działki jest ogromna jej wielkość to 133 100 m2, oprócz zabudowań znajduje się tu folwark oraz park, w którym średni wiek drzewostanów to 110 lat.
Nieruchomość można zaaranżować jako obiekt hotelarski, gastronomiczny, rekreacyjny lub sportowy, możliwości jest wiele, wszystko zależy od kreatywności nowego nabywcy.

WGN Wrocław

Cena: 7 500 000 PLN

Więcej informacji: Zamek Śląski na Wodzie na sprzedaż

 

Budynek na cele biurowe w Bielawie

Budynek na cele biurowe w Bielawie

Biuro WGN w Polkowicach posiada w swojej ofercie sprzedaży budynek z przeznaczeniem na cele biurowo-mieszkaniowe w miejscowości Bielawa w woj. dolnośląskim.

Do nabycia wspaniała nieruchomość o powierzchni ponad 2300 m2 wraz z działką o powierzchni ponad 4000 m2. Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o charakterze biurowo-techniczno-mieszkalnym, posiada przestronne pomieszczenia, idealne pod aranżację biura.

fot. WGN Polkowice 


fot. WGN Polkowice

Na posesji stoi również obiekt magazynowy, który ma ponad 147 m2, który przeznaczony jest na cele magazynowe i pełni również funkcję garażu.

WGN Polkowice

Cena:  1 500 000 PLN

Więcej informacji: Biurowiec w Bielawie na sprzedaż

 

Pensjonat w Sarbinowie – świetna inwestycja

Pensjonat w Sarbinowie – świetna inwestycja

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży fantastycznego, przynoszącego dochody pensjonatu w miejscowości Sarbinowo w woj. zachodniopomorskim.

Pensjonat na sprzedaż znajduje się w samym sercu turystycznego miasta Sarbinowa, odwiedzanego licznie przez turystów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 687 m2 posiada 20 pokoi w tym 4 apartamenty. Wysoki standard wykończenia wnętrza, na posesji dostępne są miejsca parkingowe.


fot. WGN Kołobrzeg


fot. WGN Kołobrzeg

Pensjonat prężnie działa przez wszystkie dotychczasowe sezony letnie, stale przynosząc dochód właścicielom, inwestycja bez dodatkowego wkładu finansowego. Okolica bogata we wszelkie lokale usługowe, restauracje, bawialnie dla dzieci. Idealne miejsce do odpoczynku.


fot. WGN Kołobrzeg

Bardzo dobrym atutem jest to, że zaledwie 200m od pensjonatu jest zejście na plażę.

WGN Kołobrzeg

Cena: 4 799 000 PLN

Więcej informacji: Pensjonat w Sarbinowie na sprzedaż 

 

Urokliwy hotel w nadmorskiej miejscowości

Urokliwy hotel w nadmorskiej miejscowości

Biuro WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży pięknego, zadbanego hotelu w miejscowości Grzybowo w woj. zachodniopomorskim.

Ten wspaniały hotel, w stylu rezydencji, położony nieopodal morza i piaszczystej plaży– 1,4 km. Nieruchomość pełni funkcję dobrze prosperującego pensjonatu oraz domu dla właścicieli. Na piętrze znajduje się 6 apartamentów z łazienką oraz balkonem, łącznie w pensjonacie jest 19 miejsc noclegowych. Pensjonat został urządzony z nowoczesnym stylu, posiada jasne, przestronne pomieszczenia, użyto wysokiej jakości materiałów i wysokiej klasy umeblowanie. Powierzchnia nieruchomości to 370 m2.

fot. WGN Gorzów Wlkp. 


fot. WGN Gorzów Wlkp. 

Działka na której stoi nieruchomość ma prawie 1900 m2, jest ogrodzona, prywatna. Wokół cisza i spokój, piękne widoki na zielone tereny okolicy. Z balkonu można obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Na działce znajduje się parking dla gości pensjonatu, domek gospodarczy oraz szopa, a także ogród po którym można swobodnie spacerować.

WGN Gorzów Wlkp.

Cena: 7 700 000 PLN

Więcej informacji: Rezydencja - hotel na sprzedaż

 

 

Hala produkcyjna dla inwestorów

Hala produkcyjna dla inwestorów

Biuro WGN w Częstochowie jest wyłącznym agentem sprzedaży znakomitej nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Zawada w woj. śląskim.

Wspaniała nieruchomość – hala produkcyjna, to idealne miejsce na siedzibę własnej firmy, może byc wykorzystana jako biura z zapleczem magazynowym, centrum logistyczne, firmę farmaceutyczną i wiele innych branż. Duża działka o powierzchni prawie 4000m2 jest w pełni zagospodarowana, posiada garaż oraz utwardzoną powierzchnię, zapewnia to dojazd dla dużych aut transportowych oraz może posłużyć jako parking dla gości lub pracowników.

 fot. WGN Częstochowa


fot. WGN Częstochowa

Budynek ma ciekawą bryłę - koła, zaciekawi nie jednego inwestora, jego powierzchnia wynosi 1800 m2 i znajdują się dwie kondygnacje, na parterze oraz piętrze znajdują się hale z wydzielonym miejscem biurowym oraz socjalnym. Na piętrze znajduje się również luksusowy apartament o powierzchni 200m2  kuchnią, jest pięknie, stylowo urządzony.

Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie, a jego stan techniczny ocenia się na bardzo dobry. Dodatkowym atutem jest bliska odległość do drogi krajowej, która umożliwia doskonały dojazd dla zaopatrzenia.

WGN Częstochowa

Cena: 7 200 000 PLN

Więcej informacji: Budynek inwestycyjny na sprzedaż

 

Hotel Alpejski w Karpaczu

Hotel Alpejski w Karpaczu

Biuro WGN Bolesławiec jest wyłącznym agentem do sprzedaży nowoczesnego hotelu Alpejski, zlokalizowany jest w Karpaczu w woj. dolnośląskim.

Wzniosły, doinwestowany hotel to wspaniała inwestycja, udokumentowana jest wysoka rentowność nieruchomości. Obiekt posiada 50- 100 apartamentów, mogące pomieścić do 150 gości. Jest to rozpoznawalny obiekt, położony w turystycznej miejscowości Karpacz. Nieruchomość mieści się na działce powierzchni prawie 14 000 m2, gwarantuje należyty odpoczynek i relaks. Budynek i jego wnętrze zostało zaprojektowane w stylu tyrolskim, świetnie wpisuje się w otoczenie klimatycznej miejscowości.


fot. WGN Bolesławiec 


fot. WGN Bolesławiec 

Budynek posiada także restaurację, basen, spa z saunami, siłownię, salę kominkową – te udogodnienia sprawiają, że każdy z gości czuje się komfortowo i będzie chciał wracać do tego miejsca. Hotel posiada piękny, zagospodarowany ogród oraz taras. W ogrodzie znajduje się plac zabaw, idealny dla dzieci.

Otoczenie hotelu to spokojna, cicha okolica, pozwalająca na piesze lub rowerowe wycieczki. W niedalekiej odległości znajdują się liczne trasy turystyczne, wyciąg narciarski, a centrum miasta jest na wyciągnięcie ręki, bo tylko 500 m od obiektu.

WGN Bolesławiec

Cena: 31 000 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż hotel w Karpaczu

 

Świetna inwestycja – domki w Jaworzynce

Świetna inwestycja – domki w Jaworzynce

Biuro WGN w Ustroniu jest wyłącznym agentem do sprzedaży dochodowych domków zlokalizowanych w miejscowości Jaworzynka w woj. śląskim.

Piękny obiekt, składający się z dwóch domów o powierzchni 180 m2 jest świetną inwestycją w dochodowy wynajem pokoi oraz całych domków. Są one w stanie pomieścić od 2-15 osób. Jeden z domów posiada przestronny salon, 3 sypialnie, łazienki oraz wyposażoną kuchnię, drugi domek jest drewniany, przeznaczony dla 3-4 osób, z pełnym wyposażeniem. Domki są po generalnym remoncie, gotowe do wynajmu. Na posesji jest parking.
Nieruchomości usytuowane są na dużej działce o powierzchni ponad 2600 m2 z pięknym widokiem na strumyk i las.


fot. WGN Ustroń 


fot. WGN Ustroń

Domki są gotowe do przekazania do wynajmu, obłożenie prawie 100% w ciągu roku, bez dodatkowej inwestycji z dostępną bazą klientów oraz reklamą.

WGN Ustroń

Cena: 3 500 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż domki pod inwestycję w Jaworzynce

 

Historyczny pałac w Bielsku-Białej

Historyczny pałac w Bielsku-Białej

Biuro WGN w Sosnowcu jest wyłącznym agentem do sprzedaży okazałego, zabytkowego pałacu w Bielsku-Białej w woj. śląskim.

Na sprzedaż wspaniały pałac z ciekawą historią, wybudowany w 1890 roku, a wyremontowany w latach 2011-2023. Budynek posiada 2 piętra, powierzchnia całkowita to ponad 1547 m2, powierzchnia działki to aż 23 713 m2. Jego wzniosłość robi wrażenie. Piękne wnętrza pałacu, przykuwają uwagę nawet najbardziej wymagających nabywców. Jest to solidny budynek o kamiennych fundamentach, z nowymi instalacjami prądu, wody, gazu, ogrzewania.

 


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Willa może być wykorzystywana jako miejsce do organizowania imprez okolicznościowych, pełnić funkcje mieszkalne, a przede wszystkim jako hotel. Piwnice budynku można zaaranżować jako winiarnię lub restaurację. Jest to nieruchomość z bardzo dużym potencjałem.

WGN Sosnowiec

Cena: 9 000 000 PLN

Więcej informacji: Zabytkowy pałac na sprzedaż w Bielsku-Białej

Wspaniała kamienica – Willa Piątkowskiego

Wspaniała kamienica – Willa Piątkowskiego

Biuro WGN w Sosnowcu jest wyłącznym agentem do sprzedaży niesamowitej kamienicy, stylowa Willa Piątkowskiego, zlokalizowana w Sosnowcu w woj. śląskim.

Ta wyjątkowa nieruchomość czeka na nowego nabywcę, jest zaaranżowana pod działalność biurowo-usługową. Kamienica posiada 2 piętra, 3 kondygnację, powierzchnia całkowita to około 1170 m2, a powierzchnia działki wynosi prawie 1200 m2. Kamienica jest ogrodzona, posiada parking przed budynkiem. Budynek został wybudowany w 1927 roku, przeszedł generalny remont w latach 1998 – 1999. Prace konserwatorskie wykonywane są na bieżąco, zakup wyposażenia budynku jest do uzgodnienia z właścicielem.


fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

Wnętrze budynku jest odnowione, są piękne łuki w pomieszczeniach, dodające wiele uroku. Nieruchomość posiada ciekawą historię, z którą warto się zapoznać.

Budynek czeka na nowego nabywcę.

WGN Sosnowiec

Cena: 2 992 000 PLN

Więcej informacji: Wyjątkowy biurowiec - kamienica w Sosnowcu na sprzedaż

 

 

Budynek dla inwestorów wśród zieleni

Budynek dla inwestorów wśród zieleni

Biuro WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży ciekawie zlokalizowanego budynku weselno – hotelowego w miejscowości Cieszyn w woj. śląskim.

Ten piękny budynek z otaczającą go zielenią znajduje się w ofercie sprzedaży Biura WGN Ustroń. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ponad 1162 m2 oraz działce o powierzchni 4650 m2 jest wspaniałym obiektem do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze hotelowym oraz można w nim organizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.


fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

 

Budynek posiada 3 sale restauracyjne, które można połączyć w jedną dużą, w zależności od zapotrzebowania. Pokoje hotelowe znajdują się na pierwszym piętrze budynku – 2 apartamenty oraz 10 pokoi dwuosobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę. W budynku znajduje się dodatkowy apartament dla właściciela obiektu o powierzchni około 93 m2 – salon z kuchnią, 2 sypialnie oraz łazienka.

Na posesji obiektu znajduje się parking dla samochodów gości, nieruchomość zlokalizowana jest w mieście Cieszyn, w świetnej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowanej.

WGN Ustroń

Cena: 8 500 000 PLN

Więcej informacji: Budynek usługowy na sprzedaż w Cieszynie

 

 

Biurowiec w Zielonej Górze – gratka dla inwestorów

Biurowiec w Zielonej Górze – gratka dla inwestorów

Biuro WGN w Głogowie w swojej ofercie sprzedaży posiada wyjątkowy budynek biurowy w Zielonej Górze w woj. lubuskim.

Bardzo ładny budynek o powierzchni 3500 m2, umiejscowiony na ogrodzonym terenie o powierzchni ponad 1890 m2. To duży obiekt, który zawiera budynek biurowy oraz budynek techniczny oraz trafostację. Obiekt biurowy posiada różnorodne powierzchnie biurowe – w układzie gabinetowym, typu open space a także pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz socjalne.fot. WGN Głogów


fot. WGN Głogów

 

Obiekt do dowolnej adaptacji według potrzeb i do wykorzystania na cele biurowo-usługowe. Dodatkowym atutem jest utwardzony, wewnętrzny parking. |
Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum Zielonej Góry w bliskiej odległości znajduje się Ratusz oraz często odwiedzana galeria handlowa.
Budynek posiada bardzo duże możliwości zagospodarowania i inwestycji. Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków.

WGN Głogów

Cena: 2 530 000 PLN

Więcej informacji:Budynek biurowy w Zielonej Górze na sprzedaż

 

Budynek biurowy w Oleśnicy

Budynek biurowy w Oleśnicy

Biuro WGN Głogowie posiada w swojej ofercie piękny biurowiec zlokalizowany w Oleśnicy w woj. dolnośląskim.

Piękny, stylowy budynek biurowy, który ma historyczną przeszłość na pewno spodoba się inwestorom. Budynek biurowo-techniczny o powierzchni użytkowej ponad 958 m2, oraz budynek pełniący funkcję magazynową oraz garażową o powierzchni ponad 52 m2, dzięki zapisom możliwa jest rozbudowa oraz przebudowa istniejących budynków, dzięki temu można swobodnie i według własnych planów zaaranżować przestrzeń i pozwoli to na powiększenie powierzchni do nawet 400 m2 .fot. WGN Głogów

 

Nieruchomość nadaje się zarówno jako biurowiec lub budynek mieszkalny.
Budynek zlokalizowany jest w strefie gospodarczej miasta Oleśnica, w centrum, ogród wokół budynku jest zadbany i pięknie się prezentuje.

WGN Głogów

Cena: 1 690 000 PLN

Więcej informacji: Biurowiec w Oleśnicy na sprzedaż

 

Okazały biurowiec na sprzedaż

Okazały biurowiec na sprzedaż

Biuro WGN w Polkowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż piękny budynek przeznaczony na cele biurowo – usługowe w miejscowości Gorzów Wielkopolski w woj. lubuskim.

Ciekawy, zabytkowy budynek znajduje się w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego, w pobliżu Rynku Głównego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni prawie 3000 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy i budynek gospodarczy, obiekt posiada trzy kondygnacje.

fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice

Wnętrze budynku zajmują powierzchnie biurowe, pomieszczenia gospodarcze i socjalne, ale także Budynek Cesarskiego Urzędu Pocztowego, który wybudowany jest z czerwonej cegły, bogaty w zdobienia.
Sąsiedztwo budynku to liczne lokale usługowe i obiekty użyteczności publicznej, a także parki, centra handlowe itp. Nieruchomość pochodzi z 1890 roku, jest wpisana na listę zabytków.

WGN Polkowice

Cena: 3 500 000 PLN

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż w Gorzowie Wlkp.

 

Przepiękny pałac z XVI wieku

Przepiękny pałac z XVI wieku

Biuro WGN w Myszkowie posiada w swojej ofercie na sprzedaż niesamowity pałac, zlokalizowany w miejscowości Radoszewnica niedaleko Częstochowy w woj. śląskim.

Wyjątkowy, monstrualny pałac pochodzący z końca XVI wieku i zmodernizowany w XIX wieku czeka na nowego nabywcę. Ma bogatą historię mieszkańców, którzy pochodzili z rodów staropolskich, m.in. Koniecpolskich, Czapskich, Potockich, a od XIX wieku należał do Ostrowskich herbu Korab. fot. WGN Myszków


fot. WGN Myszków


Pałac ma powierzchnię 940 m2, posiada trzy sale bankietowe, dwa apartamenty królewskie, apartamenty podstawowe oraz pokoje na poddaszu, dodatkowo jadalnie, salę kominową, kuchnię i łazienki. Niesamowitym atutem nieruchomości jest również winiarnia, zlokalizowana w pałacowej piwnicy. Przód pałacu zdobią cztery wysokie kolumny, które przyciągają wzrok turystów.

Plan budynku zbliżony jest do litery „U”, symetrycznie ramiona budynku tworzą skrzydła boczne. Nieruchomość okrąża piękny, duży park z obszernym stawem opierającym się o rzekę Pilicę. Działka ma powierzchnię ponad 6 ha, jest to obszerny plac, gotowy do zagospodarowania go przez nowych właścicieli. Obiekt jest wpisany do Gminnego Rejestru Zabytków, aktualnie organizowane są tam wesela i inne przyjęcia okolicznościowe.

WGN Myszków

Cena: 5 500 000 PLN

Więcej informacji:Pałac na sprzedaż w Radoszewnicy

 

Dworek nie tylko dla inwestorów

Dworek nie tylko dla inwestorów

Biuro WGN Polkowice posiada w swojej ofercie na sprzedaż urokliwy dworek położony w Legnicy w woj. dolnośląskim. Wybudowany został w latach 1870-1880 i może być świetną inwestycją dla nabywcy.

Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta Legnica, nieopodal parku miejskiego, podlega pod Konserwatora Zabytków. Posiada ona cztery kondygnacje – piwnicę, parter, I piętro, II piętro oraz poddasze. Znajdują się w nich sale wykładowe, naukowe, gabinety, sale konferencyjne, kinowe a także archiwum, restauracja i inne.fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice

 

We wcześniejszych latach dworek był m.in. siedzibą Muzeum i Szkoły Wyższej a także Izby Przemysłowo-Handlowej. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2340 m2, na ogrodzonej posesji. Jest to wspaniała okazja do nabycia tej pięknej nieruchomości.

WGN Polkowice

Cena: 3 900 000 PLN

Więcej informacji: Budynek komercyjny na sprzedaż w Legnicy

 

Wyjątkowy budynek na sprzedaż

Wyjątkowy budynek na sprzedaż

WGN Polkowice pośredniczy w sprzedaży pięknego budynku biurowo - usługowego, zlokalizowany jest w Lesznie w woj. wielkopolskim. Stanowi idealne miejsce pod inwestycję.

Jest to piękny, historyczny budynek, który został wybudowany w 1894 roku i jest wpisany do rejestru zabytków. Swoją architekturą zwraca uwagę przechodniów, zwłaszcza turystów. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni ponad 2200 m2, jest to ogrodzony teren na którym znajdują się dwa budynki, w tym piękny gmach poczty z 1884 roku, obiekty do dowolnej adaptacji, do wykorzystania na cele biurowo-usługowe.\fot. WGN Polkowice


fot. WGN Polkowice


Na działce znajdują się miejsca parkingowe. Obiekty podłączone są do mediów. Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałym miejscu, jest to centrum Leszna, tuż obok Rynku.
Obiekt posiada bardzo duże możliwości inwestycyjne, piękną architekturę, wspaniałą lokalizację.

WGN Polkowice

Cena: 2 280 000 PLN

Więcej informacji: https://sprzedaz-komercyjne-leszno-6.wgn.pl/oferta/239277,biurowiec-na-sprzedaz-leszno.html

Budynek usługowy w centrum Wrocławia

Budynek usługowy w centrum Wrocławia

Biuro WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży pięknej miejskiej willi we Wrocławiu w woj. dolnośląskim

Biuro WGN Wrocław ma w swojej ofercie na sprzedaż wspaniałą nieruchomość wraz z zabudową usługowo-magazynową w centrum Wrocławia, położona jest ona na działce o powierzchni ponad 1860 m2. Jest to wspaniała inwestycja dla inwestorów poszukujących lokali w centrum miasta. Nieruchomość jest piękną budowlą, która przykuwa wzrok niejednego przechodnia.


fot. WGN Wrocław

 

Willę zbudowano w pierwszej połowie XX w. i jest wpisana do Gminnej Ewidencji Zabytków, jej powierzchnia to ponad 340 m2, a powierzchnia użytkowa to prawie 982 m2. Budynek posiada dwie kondygnacje z poddaszem, stan techniczny ocenia się jako dobry. Wszelkie zabudowania oprócz willi można wyburzyć lub przebudować, można je zmienić na budynki użytkowe lub zaaranżować pod budynki mieszkalne.

WGN Wrocław

Cena: 18 000 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż willa miejska we Wrocławiu

 

Restauracja w okolicy Ostrowa Wlkp.

Restauracja w okolicy Ostrowa Wlkp.

Biuro WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży dobrze prosperującej restauracji w miejscowości Raszków, okolice Ostrowa Wielkopolskiego w województwie wielkopolskim.

Gotowa inwestycja czeka na nowych nabywców, odważnych do prowadzenia działalności gastronomicznej. Restauracja stale prosperuje, posiada wiele pozytywnych opinii gości. Budynek posiada dwie kondygnacje oraz bardzo funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. Restauracja posiada dwie sale do organizacji imprez rodzinnych takich jak wesela, komunie, chrzciny a także do organizowania szkoleń lub konferencji.
fot. WGN Ostrów Wlkp. 

 

Budynek posiada także pomieszczenia mieszkalne o powierzchni ponad 100 m2.
Niebywałym atutem jest fakt, że restauracja ma okazałą historię – ponad 37 lat prosperuje na rynku, dlatego nowy nabywca ma już ugruntowaną pozycję w świecie gastronomicznym i z powodzeniem może prowadzić działalność.

WGN Ostrów Wielkopolski

Cena: 2 700 000 PLN 

Więcej informacji: Restauracja na sprzedaż woj. wielkopolskie

 

Nowoczesny hotel w Karpaczu

Nowoczesny hotel w Karpaczu

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży nowoczesnego hotelu, położonego w Karpaczu w woj. dolnośląskim.

Na sprzedaż komfortowy hotel położony w samym centrum turystycznego miasta – Karpacz, odwiedzanego przez mnóstwo gości niemalże przez cały rok. „Villa Karpacz” jest silną marką posiadającą dużą bazę klientów. Pensjonat składa się z 17 pokoi, w sumie 53 miejsca noclegowe dla gości oraz mieszkanie na poddaszu, który może być dla właścicieli lub pod adaptację na kolejne pokoje. Wszystkie pokoje są w balkonami na piękną okolicę.fot. WGN Bolesławiec


fot. WGN Bolesławiec

Wewnątrz znajduję się również bawialnia dla dzieci, bar, na zewnątrz wspaniały taras, ogród oraz parking na auta gości. Budynek jest w stanie technicznym bardzo dobry, posiada monitoring oraz ogrzewanie solarne na dachu. Otoczenie hotelu jest ciche i spokojne, w pobliżu są wyciągi narciarskie.

Świetne miejsce do zainwestowania kapitału.

WGN Bolesławiec

Cena: 11 500 000 PLN

Więcej informacji: Hotel w Karpaczu na sprzedaż

 

Wspaniały pensjonat z widokiem na Tatry

Wspaniały pensjonat z widokiem na Tatry

WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży pięknego Pensjonatu z widokiem na Tatry. Położony w miejscowości Jurgów koło Bukowiny Tatrzańskiej woj. małopolskie.

Tuż u podnóża Tatr, obok turystycznego miasta - Bukowina Tatrzańska położony jest pensjonat na sprzedaż. Posiada on piękne apartamenty, powierzchnia całkowita to 465 m2 a działka ma aż 3650 m2. Pensjonat ma również część prywatną w której mogą mieszkać sami właściciele. W pensjonacie znajduje się aż 9 apartamentów urządzonych w standardzie hotelowym.fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

 

Rozkład Pensjonatu jest bardzo ustawny, parter składa się z:
- dużej kuchni,
- salonu z wyjściem na taras,
- 3 sypialni,
- 4 łazienek i oddzielnego WC.
Na piętrze znajduje się:
- 7 pokoi z łazienkami dla gości,
- ogólnodostępny aneks kuchenny,
- korytarz
Poddasze;
- 2 pokoje z łazienkami dla gości,
- ogólnodostępny aneks kuchenny,
- korytarz

Teren wokół Pensjonatu zajmuje parking dla samochodów, altana dla gości z piecem do pizzy, niebywałym atutem są zewnętrzne sauny, miejsce do grillowania i wiata do biesiadowania. Wspaniały obiekt do przyjmowania gości, świetna inwestycja w obiekt turystyczny.

WGN Ustroń

Cena: 3 190 000 PLN

Więcej informacji: Pensjonat obok Bukowiny Tatrzańskiej na sprzedaż

 

 

Kamienica mieszkalna z restauracją

Kamienica mieszkalna z restauracją

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży okazyjnego obiektu mieszkalno-usługowego z restauracją w miejscowości Chybie w woj. śląskim.

Biuro WGN w Ustroniu pośredniczy w sprzedaży kamienicy mieszkalno-usługowej o powierzchni ponad 280 m2, zlokalizowana jest ona w centrum miejscowości Chybie w woj. śląskim. Działka na której znajduje się obiekt ma ponad 150 m2. Budynek został wyremontowany, jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Nieruchomość jest dwupiętrowa, posiada poddasze oraz podpiwniczenie.fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

Na parterze budynku znajduje się restauracja, której powierzchnia mierzy 64,80 m2, jest całkowicie wyposażona w niezbędne meble, dodatkowo jest nowoczesna kuchnia oraz magazyn. Pierwsze piętro składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki, w jednym z pokoi znajduje się wyjście na balkon. Drugie piętro to salon z kuchnią, łazienka oraz balkon, zaś na poddaszu znajduje się przestronna sypialnia z łazienką.

W budynku można mieszkać samemu lub wynająć dla gości.

WGN Ustroń

Cena: 1 299 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż Kamienica z Restauracją - Chybie

 

Prosperujący Hotel w Tarnowskich Górach

Prosperujący Hotel w Tarnowskich Górach

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży dobrze prosperującego hotelu w Tarnowskich Górach w woj. śląskim.

Na sprzedaż wspaniały hotel, wysoko oceniany przez gości oraz dobrze prosperujący. Stanowi świetną okazję do inwestycji kapitału. Powierzchnia całkowita to ponad 1737 m2, powierzchnia działki 2154 m2, dużo miejsc parkingowych dla gości hotelu. Bardzo dobra lokalizacja. Bardzo dobry stan techniczny, dzięki temu już po zakupie można dalej kontynuować prowadzenie hotelu bez dodatkowych inwestycji w remont.
W cenie pozostaje całe wyposażenie w obiekcie.fot. WGN Sosnowiec


fot. WGN Sosnowiec

 

Hotel posiada restaurację z przestronną kuchnią i dużą salę konferencyjną, na której można organizować małe przyjęcia okolicznościowe. Piękny ogród wokół obiektu można swobodnie zaaranżować na plac zabaw, chatę grillową lub po prostu miejsce relaksu dla gości.
Hotel urządzony jest w stylu klasycznym.

WGN Sosnowiec

Cena: 2 860 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż Hotel w Tarnowskich Górach

 

 

Pensjonat w Wiśle na sprzedaż

Pensjonat w Wiśle na sprzedaż

WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży nowoczesnego pensjonatu w miejscowości Wisła w woj. śląskim.

Na sprzedaż nowoczesny, wyremontowany pensjonat zlokalizowany w miejscowości Wisła w woj. śląskim. Oferta stanowi bardzo dobrą propozycję jako inwestycja w obiekt turystyczny.
Nieruchomość ma powierzchnię 585 m2, podzielona jest ona na cztery kondygnacje, jej działka to prawie 2160 m2 usytuowana przy głównej ulicy. Obiekt został kompleksowo wyremontowany i zmodernizowany na nowoczesny i bezpieczny hotel. Pensjonat posiada 7 pokoi oraz 2 apartamenty, są one urządzono nowocześnie i użyto wysokiej jakości materiały i meble do jego wyposażenia.fot. WGN Ustroń


fot. WGN Ustroń

 

Obiekt przygotowany jest również do organizowania niewielkich przyjęć okolicznościowych. Teren wokół budynku jest ogrodzony, znajdują się tam miejsca parkingowe, tereny zielone oraz altana z grillem. Miejscowość Wisła to turystyczne, górskie miejsce z wieloma szlakami turystycznymi i trasami rowerowymi.

Miejsce stale odwiedzane przez wielu turystów będzie idealnym pomysłem na prowadzenie obiektu hotelowego. Okolica jest spokojna i wyposażona w atrakcje typu Muzea, Rezerwaty Przyrody, Parki Linowe itp. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

WGN Ustroń

Cena: 3 150 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż pensjonat w Wiśle

 

 

Wyjątkowa nieruchomość nad brzegiem jeziora

Wyjątkowa nieruchomość nad brzegiem jeziora

WGN jest wyłącznym Agentem do sprzedaży nowoczesnego obiektu biurowo – rekreacyjnego nad brzegiem jeziora Pogoria. Obiekt zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej w woj. śląskim.

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w przepięknym otoczeniu malowniczego jeziora Pogoria. Nieruchomość stanowi w tym momencie elegancki budynek biurowy z częścią rekreacyjno – sportową, posiada również apartament ze wspaniałym widokiem na jezioro.

Nieruchmość ma powierzchnię 3654m2 oraz własną linię brzegową do jeziora co jest nieco niezaprzeczalnym atutem. Budynek główny jest zorganizowane jako eleganckie biuro, posiada część rekreacyjno – sportową oraz apartament.

fot. WGN Chrzanów


fot. WGN Chrzanów

 

Apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze budynku, posiada trzy pokoje, oraz luksusowy pokój kąpielowy, w którym można się zrelaksować. Na tym piętrze znajduje się również taras z panoramicznym widokiem na jezioro. Na parterze znajduje się duży, piękny hol, sala treningowa z siłownią, pomieszczenia biurowe oraz sanitarne i gospodarcze. Drugie piętro zajmuje sala konferencyjna, sekretariat z kuchnią, gabinety oraz taras widokowy o powierzchni ponad 80m2.

Inwestycja w tą nieruchomość to niepowtarzalna szansa na nabycie pięknego budynku w niesamowitym miejscu.

Osoba prowadząca: Piotr Żuczkowski/WGN Chrzanów

Cena: 4 990 000 PLN

Więcej informacji:Na sprzedaż budynek biurowo-rekreacyjny Dąbrowa Górnicza

 

 

Piękny hotel w spokojnej okolicy Barlinka

Piękny hotel w spokojnej okolicy Barlinka

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży uroczego hotelu w miejscowości Chrapowo niedaleko Barlinka w woj. zachodniopomorskim.

Na sprzedaż luksusowy hotel działający całorocznie w świetnej lokalizacji Chrapowo obok Barlinka położony w Parku Krajobrazowym Dolina Płoni. Spokojna i cicha okolica w sąsiedztwie drzew i jeziora to idealne miejsce do wypoczynku i prężnej turystyki.

Nieruchomość stanowią dwa obiekty wybudowane na działce o powierzchni ponad 5,8 ha – budynek będący pensjonatem składający się z siedmiu pokojów gościnnych oraz dwóch luksusowych apartamentów gotowe na przyjęcie gości.


fot. WGN Gorzów Wlkp. 


fot. WGN Gorzów Wlkp. 

Na parterze znajduje się jadalnia wraz z klimatycznym kominkiem, taras, który służy również jako mini sala bankietowa na około 30 osób. Dodatkowo kuchnia oraz przepiękna oranżeria z jacuzzi.

Drugi budynek posiada trzy pokoje gościnne z prywatnymi łazienkami o powierzchni użykowej ponad 195 m2. Znajduje się z nim salon z kominkiem, jadalnię, kuchnie, łazienki oraz sypialnie. Pensjonat posiada również wiatę garażową i pomieszczenia gospodarcze, można je zaaranżować według własnego pomysłu.

Nieruchomość posiada możliwości organizowania imprez okolicznościowych.

WGN Gorzów Wielkopolski

Cena: 4 000 000 PLN

Więcej informacji: Piękny hotel na sprzedaż - Barlinek

 

 

Neobarokowa kamienica na sprzedaż we Wrocławiu.

Neobarokowa kamienica na sprzedaż we Wrocławiu.

 


Zabytkowa kamienica z 1901 r. w bardzo dobrym stanie technicznym.

 

Budynek wzniesiono jako budynek pocztowy. Projekt należał do berlińskich architektów, którzy ówcześnie stosowali dla urzędów stylistykę neobarokową. Do dziś zwłaszcza w części parterowej gmach zachwyca licznymi zdobieniami i różnorodnością przypominając o historycznej świetności.

Na dziedzińcu mieści się parking na 55 miejsc postojowych. Doskonały na biura, hotel lub akademik w ścisłym centrum Wrocławia.

Fot. WGN Głogów

 

Cena – 35 mln PLN

WGN Głogów

Więcej informacji – Kamienica we Wrocławiu na sprzedaż

 

 

Wspaniała inwestycja w Pensjonat w Wiśle!

Wspaniała inwestycja w Pensjonat w Wiśle!

WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży pięknego Pensjonatu w Wiśle w woj. śląskim o powierzchni prawie 505 m2.

Na sprzedaż nowy, komfortowy pensjonat zlokalizowany w turystycznym mieście Wisła w woj. śląskim. Obiekt wykończono w 2021 roku, posiada wyposażonych 11 pokoi o urządzone w wysokim standardzie z prywatnymi łazienkami. W tym są również apartamenty z kuchnią i łazienką dla gości pensjonatu.

 

fot. WGN Ustroń

 

 

Nieruchomość jest elegancka i nowoczesna, bez dodatkowego wkładu można udostępnić pokoje gościom. Niebywałym atutem jest dostępność relaksującej sauny, parkingu na 12 samochodów oraz prywatne mieszkanie dla właściciela o powierzchni ok. 80 m2, które można dowolnie zaadaptopwać.

 

fot. WGN Ustroń

 

 

Wysoka jakość materiałów do wykończenia pensjonatu zapewni komfort i dobrą inwestycję. Można także rozbudować nieruchomość o kolejne 15 pokoi, ponieważ jest wydane pozwolenie na budowę.

Cena: 5 200 000 PLN

WGN Ustroń

Więcej informacji: Pensjonat w Wiśle na sprzedaż

Wrocławska kamienica z potencjałem na hotel

Wrocławska kamienica z potencjałem na hotel

  Na sprzedaż dużych rozmiarów kamienica biurowa o powierzchni ponad 11 600 m2 w centrum Wrocławia czeka na nowego nabywcę. Cena to 35 mln PLN.

  Nieruchomość można przetworzyć na luksusowy hotel, ekskluzywną przestrzeń handlową lub usługową, klub a także centrum szkoleniowo-konferencyjne.
  Jest sporo możliwości aranżacji budynku ze względu na jego powierzchnię oraz znakomite umiejscowienie, z dojazdem licznej komunikacji miejskiej.

 

fot. WGN Głogów


  Zewnątrz budynku jest parking na niemal 35 aut, nieruchomość jest piękna, zadbano o szczegóły architektoniczne, jest wiele zdobień na elewacji.

  Jest to rozpoznawalny budynek na rynku nieruchomości dolnego śląska, zwraca na siebie uwagę turystów.
  Nieruchomość zamknięty układ pomieszczeń z pokaźnym dziedzińcem oraz patio.

WGN Głogów

Cena: 35 000 000 PLN

Więcej informacji: Na sprzedaż kamienica inwestycyjna we Wrocławiu

Dom handlowy w centrum miasta za 3,299 mln PLN

Dom handlowy w centrum miasta za 3,299 mln PLN

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży domu towarowego położonego w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Nieruchomość znajduje się 150 m od Rynku.
Budynek ma powierzchnię 1573 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 488 m2.

Dom handlowy ma cztery kondygnacje  i jest w całości podpiwniczony posadowiony.

 

Fot. WGN Ostrów Wlkp.

 

 

Większość lokali jest wynajęta.
Każdy z lokal w budynku posiada indywidualne wejście ze wspólnej szerokiej i przestronnej klatki schodowej lub windy osobowej.
Budynek wzniesiono około 1950 roku
Wysoki standard wykończenia pomieszczeń przy użyciu materiałów dobrej jakości.

Więcej informacji – Dom towarowy w Ostrowie Wielkopolskim na sprzedaż

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nieruchomości w Zgorzelcu.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nieruchomości w Zgorzelcu.

Były dom kultury w samym sercu Zgorzelca został wystawiony za cenę 2,35 mln PLN.

Obiekt o powierzchni 797 m2 jest zlokalizowany na działce o powierzchni 2392 m2.

Bryła budynku jest o symetrycznym założeniu w planie i historyzującym wystroju elewacji.

 

Fot. WGN Zgorzelec

 

Od roku 1971 budynek został przejęty przez Kopalnię TURÓW i został zaadaptowany na cele kulturalno - oświatowe, działalność gastronomiczną i administracyjną.

Więcej informacji – Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w Zgorzelcu

 

 

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem za 15 mln PLN

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem za 15 mln PLN

  WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w miejscowości Grzybowo woj. zachodniopomorskie.

  Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona na obrzeżach Kołobrzegu w mieście Grzybowo ośrodek wypoczynkowy nieopodal morza Bałtyckiego.
  Ośrodek sprzedawany jest z całym wyposażeniem. Powierzchnia użytkowa hotelu to ponad 1934 m2 a działka zajmuje 3000 m2.
  Na dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne, które pozwolą na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych.
 


fot. WGN Pl. Lotników  

 

  Budynek to zespół 49 apartamentów z prywatnymi łazienkami, pokoje rozmieszczone są na 3 kondygnacjach.
  Znajdują się tu również saunarium, jacuzzi, strefa SPA a także restauracja. Na terenie ośrodka znajduje się parking dla gości oraz plac zabaw dla dzieci.

  Więcej informacji: Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy Grzybowo

Pensjonat za 6,1 mln PLN u podnóża Gór Stołowych w Dusznikach-Zdrój

Pensjonat za 6,1 mln PLN u podnóża Gór Stołowych w Dusznikach-Zdrój

  WGN jest wyłącznym agentem do sprzedaży okazałego pensjonatu w malowniczej okolicy u podnóża Gór Stołowych w Dusznikach-Zdrój woj. dolnośląskie.

  Pensjonat "Willa" to okazały, czterokondygnacyjny budynek zlokalizowany w powiecie kłodzkim, w pięknej miejscowości uzdrowiskowej Duszniki-Zdrój. Miejscowość o długiej historii z licznymi atrakcjami dla przybywających.

  Całość inwestycji - terenu to 2320m2, projekt zrealizowany został w 2022 roku, więc jest to nowa inwestycja.

 


fot. WGN Gorzów Wielkopolski

 

  Wielkość apartamentów w pensjonacie waha się pomiędzy 45 m2 a 73 m2, dlatego idealnie wpasują się w gust każdego klienta.
  Budynek posiada 11 apartamentów - 6 lokali zostało wykończonych oraz umeblowanych i są już gotowe do wynajmu, pozostałe 5 lokali są w stanie deweloperskim do własnego wykończenia.
  Jest to idealna oferta dla osób prywatnych jak również dla osób szukających opłacalnej inwestycji. Każdy lokal posiada własne liczniki pomiarowe (wody i ciepła). 
Powierzchnia użytkowa budynku to ponad 722 m2.

  Na terenie wokół budynku mieści się parking dla aut, narciarnia oraz miejsce na zadaszoną rowerownię, a także piękne tereny zielone z wysokimi drzewami.

 

Więcej informacji: Na sprzedaż Pensjonat - Duszniki-Zdrój

Idealna nieruchomość inwestycyjna za 12 mln PLN.

Idealna nieruchomość inwestycyjna za 12 mln PLN.

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży bardzo dobrze funkcjonującego pensjonaty 2,5 km od morza.

 

Nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 1500 m2, w Łebie składa się z 3 obiektów mieszczących 30 wyjątkowych nadmorskich apartamentów, restaurację z całą infrastrukturą na działce o łącznej powierzchni 4321 m2. Świetna lokalizacja stanowi doskonałą bazę wypadową nad Polskie morze. W najbliższym otoczeniu są parki i tereny rekreacyjne oraz liczne trasy rowerowe i ścieżki prowadzące nad okoliczne stawy, jeziora i lasy.

 

Fot. WGN Wejherowo

 

W zespole pensjonatów są dwa podgrzewane baseny, jacuzzi i sauna.
W obiekcie jest 30 dwukondygnacyjnych apartamentów po 67 m2 oraz restauracja.

Gotowa inwestycja do kontynuacji dochodowej działalności.

więcej informacji – Pensjonat w Łebie na sprzedaż

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 6 mln PLN bez 1 tysiąca.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 6 mln PLN bez 1 tysiąca.

 

Pensjonat z 1932 r. położony jest na Wilczej Porębie w prestiżowej, spokojnej części Karpacza.

Powierzchnia obiektu wynosi 500 m2, 5 pokoi, działka 7757 m2.


Według agenta – jest to piękny obiekt dla osób, które poszukują eleganckiej i prywatnej rezydencji i przestrzeni dla siebie, swoich bliskich oraz znajomych.

 


Fot. WGN Bolesławiec

 

Budynek o prostej formie z licznymi wykuszami oraz tarasem, zdobiony oryginalną stolarką drewnianą. Pod blaszanym poszyciem dachu znajduje się oryginalne poszycie dachu z gontu.

Wnętrza są bardzo eleganckie i przytulne.

Obecnie prowadzona jest działalność pensjonatowa, która może zostać przejęta
i kontynuowana przez nowego właściciela.

więcej informacji – Pensjonat na sprzedaż w Karpaczu

 

 

Biurowiec w centrum Myszkowa za 2 mln PLN

Biurowiec w centrum Myszkowa za 2 mln PLN

 

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży budynku biurowo-usługowego przy głównej ulicy Pułaskiego w Myszkowie w woj. śląskim.

Biurowiec ma powierzchnię 600 m2 i zlokalizowany jest na działce o pow. 700 m2.

 

Fot. WGN Myszków

 

Bez wątpienia nieocenioną korzyścią nieruchomości jest przynależny własny parking na dwanaście samochodów.

Budynek spełnia wszystkie warunki do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, medycznej, bankowej, znajdują się w nim m. in. liczne zabezpieczenia, sejfy, monitoring.

 

Więcej informacji - Budynek biurowy na sprzedaż w MyszkowieWGN Myszków

WGN sprzedaje budynek biurowy za 2,2 mln PLN.

WGN sprzedaje budynek biurowy za 2,2 mln PLN.


Nieruchomość zabytkowa z 1884 r., następnie rozbudowana w 1928 r. znajduje się w Żaganiu. Kamienica jest o powierzchni 2 687 m2 i jest zlokalizowana  na działce o powierzchni 1.633 m2.

 

Na terenie nieruchomości znajduje się również duży parking i wewnętrzna droga dojazdowa z kamienia łupanego.

 

Fot. WGN Szprotawa

 

Atutem nieruchomości jest lokalizacja w centrum miasta, bardzo atrakcyjna cena oraz dobra lokata kapitału.

Więcej informacji – Nieruchomość inwestycyjna w Żaganiu na sprzedaż

 

WGN Szprotawa

WGN pośredniczył w sprzedaży nieruchomości komercyjnej.

WGN pośredniczył w sprzedaży nieruchomości komercyjnej.

 

W sierpniu 2022 r. została zrealizowana sprzedaż nieruchomości zabudowanej kompleksem magazynowym m.in. na 3 500 miejsc paletowych z częścią administracyjno – biurową, w Głuszycy w powiecie wałbrzyskim.
Łączna powierzchnia zabudowań to 7 255 m2, a powierzchnia terenu to 5,5 ha oraz dodatkowo przynależący do kompleksu niezabudowany teren o powierzchni 4,2 ha

 

 Hala magazynowa w Głuszycy

 

Obiekt przemysłowy w Głuszycy

 

Stroną sprzedającą był John Cotton Europe, który powierzył swoją nieruchomość do sprzedaży na wyłączność Agencji WGN Świdnica reprezentowanej przez Joannę Lipińską.

Cena transakcyjna wynosiła ponad 5,8 mln PLN. 

 

Zobacz film Obiekt Przemysłowy Głuszyca - YouTube

 

 

WGN sfinalizował transakcję sprzedaży dochodowej inwestycji w Inowrocławiu.

WGN sfinalizował transakcję sprzedaży dochodowej inwestycji w Inowrocławiu.

 

Nieruchomość jako gotowy i dobrze funkcjonujący biznes do przejęcia.

Wyjątkowy obiekt w centrum Inowrocławia przy ul. Narutowicza 5, niemal w całości wynajęty, który charakteryzuje się dużą dywersyfikacją przychodów z wynajmu został sprzedany za cenę blisko 3 mln PLN.

 

Nieruchomość inwestycyjna w Inowrocławiu

 

Stopa zwrotu to zaledwie 9 lat!

Nieruchomość inwesytycyjna w Inowrocławiu

 

Przedmiotem transakcji była nieruchomość składająca się z 2 budynków o łącznej powierzchni 1312 m2 znajdujących się na działce 2238m2.
W składzie portfela znajdują się do wynajmu apartamenty i lokale użytkowe.

Stroną sprzedającą była firma z Warszawy, a kupujący był z okolic Inowrocławia.


Transakcję w październiku 2022 r. przeprowadził Andrzej Gorzelańczyk z WGN Inowrocław.

 

Zobacz film - https://www.youtube.com/watch?v=l_m44uHBRMg

Niezwykły pałac nad brzegiem jeziora

Niezwykły pałac nad brzegiem jeziora

Na sprzedaż neoklasycystyczny zabytkowy pałac położony w Lubstowie.

Obiekt otoczony jest 12 hektarowym parkiem krajobrazowym, w którym dwa niewielkie wzniesienia połączono mostkiem.

Powierzchnia całkowita 1998,6 m2, zaś powierzchnia użytkowa wynosi 1604,9 m2.

Pałac został gruntownie wyremontowany. Wymieniona została stolarka okienna oraz wszystkie instalacje. Odnowiono również elewację.

 

fot. WGN Konin 

 

Wnętrza pałacu zachowały swój oryginalny charakter. Sufity są bogate w sztukaterie, a ściany posiadają liczne rzeźbione w drewnie fryzy i girlandy o motywach roślinnych.

Powierzchnia parku pałacowego to 4,08ha. Całość została zadrzewiona różnymi gatunkami drzew iglastych i liściastych.

Pałac i park są obiektami wpisanymi do rejestru zabytków. Kompleks podlega pod Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu, oddział w Koninie.

 

fot. WGN Konin 

 

Więcej informacji: Pałac na sprzedaż Lubstów

WGN Konin 

Atrakcyjny teren przemysłowo-usługowy blisko centrum miasta

Atrakcyjny teren przemysłowo-usługowy blisko centrum miasta

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 1,4502 ha, położona przy ul. Mirowskiej, w Częstochowie.

W chwili obecnej trwają ostanie prace porządkujące teren.

Na placu pozostanie jednej budynek podlegający ochronie konserwatora budynków.

 

fot. WGN Częstochowa

 

Parcela ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 130x115 m.

Wszystkie niezbędne media są gotowe do podpięcia do nowych zabudowań.

Działka znajduje się w sąsiedctwie trasy DK1 (Warszawa-Katowice).

 

fot. WGN Częstochowa

 

Więcej informacji: Działka na sprzedaż Częstochowa

WGN Częstochowa

 

Atrakcyjny teren inwestycyjny nad Zalewem Kamieńskim

Atrakcyjny teren inwestycyjny nad Zalewem Kamieńskim

Na sprzedaż 7 działek budowlanych w miejscowości Połchowo położonej 12 km od Kamienia Pomorskiego i 20 km od morza.

Działki mają różne powierzchnie od 15 200 m2 do 35 900 m2. Istnieje możliwość zakupu terenu w całości lub w częściach.

Dla działek posiadających dostęp do linii brzegowej zalewu wydano decyzję o warunkach zabudowy, która przewiduje budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

 

fot. WGN Szczecin

 

Działki zlokalizowane są w malowniczej okolicy u wylotu rzeki Dziwna do Zatoki Kamieńskiej.

Miejscowość położona jest na uboczu od głównych tras dzięki czemu jest wolna od ruch tranzytowego.

 

fot. WGN Szczecin

 

 

Więcej informacji: Działka na sprzedaż Połchowo

WGN Szczecin

Budynek biurowy w dobrej lokalizacji

Budynek biurowy w dobrej lokalizacji

Na sprzedaż prawo wieczystego użytkowania działek w Krośnie Odrzańskim, o łącznej powierzchni 1393 m2.

 

fot. WGN Polkowice

 

Na parceli znajdują się nieruchomości stanowiące jedną, gospodarczą całość.

Są to kolejno:

 

Trzykondygnacyjny, podpiwniczony, budynek administracyjno-biurowy, o powierzchni użytkowej 1056,35 m2

Usytuowany za nim parterowy budynek garażowy, o powierzchni użytkowej 113,26 m2

Budynek magazynowy o powierzchni użytkowej 48,81 m2.

 

fot. WGN Polkowice

 

 

Teren działek ma kształt foremny zbliżony do trapezu.

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Krasno Odrzańskie

WGN Polkowice

Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem

Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem

Na sprzedaż pensjonat ulokowany w turystycznej miejscowości Krzynia, w powiecie słupskim.

Ośrodek wypoczynkowy jest pięknie zlokalizowany nad rzeką Słupia i jeziorem Krzynia.

Oferowana nieruchomość składa się z budynku hotelowego, budynku stołówki i 10 domków letniskowych.

Całość mieści się na działce o łącznej powierzchni 1,4330 ha.

 

fot. WGN Kwidzyn 

 

W budynku hotelowym znajduje się 20 pokoi z łazienkami. Każdy z nich posiada ponadto balkon, z którego roztacza się widok na jezioro.

Obiekt wybudowano w 1979 roku, jednak na początku 2000r. przeszedł generalny remont i jest na bieżąco konserwowany.

Istnieje również możliwość podziału części działki na 16 mniejszych.

 

fot. WGN Kwidzyn 

 

 

Więcej informacji: Pensjonat na sprzedaż Krzynia

WGN Kwidzyn

Pensjonat blisko Szklarskiej Poręby

Pensjonat blisko Szklarskiej Poręby

Na sprzedaż obiekt położony we wsi Wojcieszyce, przy drodze krajowej nr E65 łączącej Jelenią Górę ze Szklarską Porębą.

Budynek jest obecnie w trakcie budowy. Planowane jest przeznaczenie na hotel lub pensjonat.

Zlokalizowana na parterze budynku duża, w całości przeszklona sala bankietowa umożliwia również organizowanie w obiekcie większych przyjęć.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 1566 m2.

Istnieje możliwość zaadaptowania budynku na 150 miejsc noclegowych.

Dodatkowo nad głównym wejściem do budynku zaplanowany jest przeszklony taras widokowy, z którego będzie można podziwiać panoramę całych Karkonoszy i Gór Izerskich.

 

fot. WGN Bolesławiec

 

Więcej informacji: Hotel na sprzedaż Wojcieszyce

WGN Bolesławiec

 

 

Urokliwy pałac na sprzedaż

Urokliwy pałac na sprzedaż

Na sprzedaż pałac w miejscowości Gostkowo, w powiecie Bytkowskim, w województwie Pomorskim.

W skład zespołu ogrodowo-pałacowego wchodzi działka o powierzchni 18263 m2 zabudowana pałacem z poddaszem użytkowym.

Obiekt jest podpiwniczony, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 1311m2. Pałac jest wpisany do rejestru zabytków.

Dodatkowo na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 80m2.

 

fot. WGN Słupsk 

 

Zabytkowy park ustytuowany jest na obrzeżu wsi w bezpośrednim sąsiedztwie trasy komunikacyjnej Bytów- Lębork (Słupsk).

Układ przestrzenny parku oparto na klasycznych podstawach stylu krajobrazowego.

 

fot. WGN Słupsk 

 

 

Więcej informacji: Pałac na sprzedaż Gostkowo

WGN Słupsk 

Idealna nieruchomość pod inwestycje

Idealna nieruchomość pod inwestycje

Oferta na sprzedaż zlokalizowana w miejscowości Żórawina pod Wrocławiem.

Składajada się z budynku biurowo-usługowego oraz rozległego terenu.

Powierzchnia budynku to 1835 m2. Działka ma powierzchnie 29235 m2. Biurowiec został wzniesiony w konstrukcji tradycyjnej.

Jest murowany i w pełni podpiwniczony.

 

fot. WGN Głogów

 

W zależności od potrzeb obiekt można rozbudować lub całkowicie wyburzyć.

Na dodatkową atrakcyjność terenu wpływa sąsiedctwo DKS8 i autostrady A4.

 

fot. WGN Głogów

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Żórawina

WGN Głogów

Przestronne biuro open space w ścisłym centrum.

Przestronne biuro open space w ścisłym centrum.

 Przedmiotem sprzedaży jest obiekt biurowy zlokalizowany w Ząbkowicach Śląskich. 

 

Oferta dotyczy wieczystego użytkowania nieruchomości położonej na działce o powierzchni 1.428 m2, oraz budynków objętych odrębnym prawem własności.

 

Działka jest częściowo ogrodzona.

Na terenie parceli znajduje się budynek o charakterze biurowym, o powierzchni użytkowej 2 267,40 m2 oraz budynek techniczny mający 94,00 m2.

 

fot. WGN Polkowice

 

Pozostałą cześć działki stanowią powierzchnie częściowo utwardzone kostką betonową użytkowane jako niewielkie parkingi.

 

fot. WGN Polkowice

 

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Ząbkowice Śląskie

WGN Polkowice

 

Biurowiec po okazyjnej cenie

Biurowiec po okazyjnej cenie

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy o powierzchni 3.586 m2, położony w Zawierciu.

 

Budynek składa się z jednego segmentu trzykondygnacyjnego, dwóch segmentów dobudowanych z południowej strony oraz półokrągłego segmentu dwukondygnacyjnego od strony północnej.

Całość jest podpiwniczona. Komunikację wewnątrz zapewniają 2 klatki schodowe zlokalizowane w zewnętrznych, narożnych, półowalnych elementach budynku.

Północny, półokrągły segment przylegający do całości jest obecnie wykorzystywany jako placówka Poczty Polskiej.

 

Fot. WGN Częstochowa

 

Większość przestrzeni wykorzystywana jest na pomieszczenia biurowe.

Teren, na którym znajduje się nieruchomość ma kształt wieloboku i składa się z 19 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 4.504 m2.

 

Fot. WGN Częstochowa

 

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Częstochowa

WGN Częstochowa

 

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,5

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies