Perełki nie tylko dla inwestorów

Budynek usługowy w Mysłowicach

Budynek usługowy w Mysłowicach

Na sprzedaż obiekt usługowy zlokalizowany w centrum Mysłowic. O łącznej powierzchni użytkowej 3397 mkw.

Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 5987 mkw. Na jej całość składają się trzy, połączone ze sobą budynki z oddzielnymi wejściami. Na trzech kondygnacjach znajdują się pomieszczenie gabinetowe o powierzchni od 15 do 30 mkw. Cały obiekt jest podpiwniczony i tworzy idealną możliwość do stworzenia tam parkingu podziemnego.


Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, odległość do centrum wynosi jedynie 1,5km. W bliskim sąsiedztwie, w odległości 1km znajduje się autostrada A4.


Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Mysłowice
WGN Częstochowa

 

Biurowiec na sprzedaż w Bydgoszczy za 15 000 000 zł.

Biurowiec na sprzedaż w Bydgoszczy za 15 000 000 zł.

WGN agentem sprzedaży kompleksu budynków w centralnej części Bydgoszczy. Powierzchnia działki, na której zlokalizowana jest nieruchomość wynosi 7 772 mkw.

 

Obiekt składa się z czterech połączonych budynków. W każdym z nich mieszczą się m.in. powierzchnie biurowe, konferencyjne oraz pomieszczenia socjalne. Jeden z budynków posiada dostęp do garażu podziemnego, natomiast na terenie całej nieruchomości znajdują się liczne miejsca parkingowe.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa oraz dostęp do pełnej infrastruktury komunikacyjnej.

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Bydgoszcz
WGN Głogów

 

Obiekt magazynowo – produkcyjny w Brzegu

Obiekt magazynowo – produkcyjny w Brzegu

Na sprzedaż kompleks budynków o łącznej powierzchni użytkowej 2175 mkw, zlokalizowany przy głównych ciągach komunikacyjnych w miejscowości Brzeg.

 

Opublikowana nieruchomość składa się z dwóch hal, połączonych łącznikiem, który wyposażony jest w pomieszczenia socjalne. W obu obiektach znajdują się pomieszczenia biurowe wraz z zapleczem socjalnym.


Grunt, na którym wzniesione są hale, posiada przyłączenie do całej infrastruktury technicznej. Istnieje również możliwość wynajęcia hal, jednej lub całości obiektu.

Więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Brzeg
WGN Wrocław

 

Atrakcyjny grunt inwestycyjny w Bystrzycy Górnej

Atrakcyjny grunt inwestycyjny w Bystrzycy Górnej

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 82 357 mkw, w którego skład wchodzi pięć działek budowlanych, posiadających miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

 

W obrębie terenu wybudowany został domek rekreacyjny, który przystosowany jest do pobytu całorocznego. Wyposażony jest zarówno w ogrzewanie elektryczne jak i kominek, stanowiący dodatkowe źródło ocieplenia pomieszczeń. Na całość budynku składa się aneks kuchenny, salon z wyjściem na taras, łazienka oraz dwie sypialnie. Do domu przynależy również garaż, z dwoma miejscami na samochód.Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w bliskim sąsiedztwie Gór Sowich, infrastruktury turystycznej, stanowiąc tym samym niebywałą inwestycję dla osób kochających góry jak i pragnących prowadzenia działalności turystycznej.Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Bystrzyca Górna
WGN Wrocław

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego pałacu za 12 000 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego pałacu za 12 000 000 zł

 Na sprzedaż niezwykły pałac, który został wzniesiony nad jeziorem w otoczeniu parku krajobrazowego. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1998,6 mkw.

 Nieruchomość składa się z kilku połączonych ze sobą brył. Parter o wielkości 554,1 mkw tworzą głównie sale restauracyjne, mieści się tam również sala balowa oraz biblioteka. Na piętrze zlokalizowanych jest 6 apartamentów oraz sala w jego centralnej części.


W piwnicach mieści się część gastronomiczna, jacuzzi oraz kotłownia. Od strony jeziora znajduje się wieża, z której prowadzi taras widokowy. Cały pałac jak i park krajobrazowy wpisany jest do Krajowego Rejestru Zabytków. Więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Lubstów
WGN Konin

 

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Szczecinem

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Szczecinem

 Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub usługową dla deweloperów. Nieruchomość zlokalizowana jest poza ścisłym centrum miasta, oddalona od Szczecina o ok. 6km.

 

Grunt składa się z trzech działek, których łączna powierzchnia stanowi 30 168 mkw. Powierzchnia największej działki to 21 345 mkw, wielkośc drugiej działki wynosi 4 802 mkw, natomiast powierzchnia najmniejszej działki stanowi 4 021 mkw.

W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości gruntowej zlokalizowana jest zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa. Prezentowane działki, ze względu na ich położenie oraz bliskie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego stanowią idealną inwestycję dla deweloperów.

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Szczecin
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku za 16 900 000 zł.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku za 16 900 000 zł.

Na sprzedaż budynek usługowy w Jeleniej Górze, pełniący funkcję usługowe.

 

Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o łącznej powierzchni 4183 mkw. Obiekt znajduje się przy najbardziej uczęszczanych ciągach komunikacyjnych w mieście.

Budynek wyposażony jest w windę osobową, windę towarową oraz monitoring całego obiektu. Do nieruchomości przynależy parking, który pomieści 120 samochodów.


Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Jelenia Góra
WGN Bolesławiec

 

Biurowiec na sprzedaż w Katowicach za 25 000 000 zł.

Biurowiec na sprzedaż w Katowicach za 25 000 000 zł.

WGN agentem sprzedaży kompleksu biurowego wraz z hotelem, położonego w centrum Katowic.

 

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 22 342 mkw, oddalonej zaledwie o 150 m od autostrady A4. Na całośc kompleksy składają się cztery obiekty: 2 budynki biurowe, portiernia oraz budynek gospodarczy. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 5 667 mkw.

Działka, na której znajduje się nieruchomość posiada liczne miejsca parkingowe. Na jej terenie możliwa jest budowa kompleksu biurowo-konferencyjnego, składającego się z 5 budynków. Jest to idealna oferta dla inwestorów.


Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaz Katowice
WGN Częstochowa

 

WGN agentem sprzedaży biura we Wrocławiu za 43 000 000 zł

WGN agentem sprzedaży biura we Wrocławiu za 43 000 000 zł

Na sprzedaż budynek biurowy o powierzchni 11 661,55 mkw, zlokalizowany w centrum Wrocławia, na działce o wielkości 8 609 mkw.

 

Obiekt tworzą trzy kondygnacje oraz podpiwniczenie. Każde piętro zajmuje powierzchnię ponad 2 000 mkw pod powierzchnię biurową, wliczając w to pomieszczenia socjalne i magazynowe. Do budynku przynależy obiekt gospodarczy oraz garażowy. Całość tworzy zamkniętą bryłę z dwoma dziedzińcami.

Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym położeniu, co stanowi niewątpliwy atut dla inwestorów. Łącznie na terenie nieruchomości znajduje się ok 35 miejsc parkingowych.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Wrocław
WGN Głogów

 

Na sprzedaż hala magazynowa za 16 000 000 zł

Na sprzedaż hala magazynowa za 16 000 000 zł

WGN agentem sprzedaży nowoczesnej hali magazynowej, zlokalizowanej w miejscowości Suchy Las, pod Poznaniem. Obiekt zlokalizowany jest na działce o powierzchni ponad 6 000 mkw.

 

Hala stanowi czterokondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej 8 000 mkw. Na całość obiektu składa się jedna kondygnacja podziemna oraz 3 nadziemne, ponadto obiekt wyposażony jest w dwie windy towarowe o nośności
5 000 kg. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe oraz duży plac manewrowy.

Obiekt połozony jest w odległości 9,6km od Poznania. Może być wykorzystany jako magazyn, powierzchnie biurowe, produkcyjne lub handlowe.

Więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Suchy Las
WGN Poznań Grunwald

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu

 Na sprzedaż czterogwiazdkowy kompleks hotelowy, zlokalizowany na działce o powierzchni 13 950 mkw, w pięknej i spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie centrum miasta Karpacz.

 

Łączna powierzchnia użytkowa hotelu wynosi 2145 mkw. Na całość obiektu składa się m.in. 36 pokoi, mieszkanie o powierzchni 198 mkw, restauracja, kuchnia, basen, siłownia, gabinet spa ogród oraz taras. Istnieje również możliwość rozbudowania nieruchomości o dodatkowe 150 miejsc noclegowych lub ok 100 apartamentów.


Do każdego pokoju przynależy balkon i osobna łazienka. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, przyłączony do wszystkich mediów. Hotel Alpejski leży w sąsiedztwie licznych tras turystycznych oraz wyciągów narciarskich. Oferta stanowi idealną okazję dla inwestorów.

 

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Karpacz
WGN Bolesławiec

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 7 236 660 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 7 236 660 zł

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Prusicach, posiadająca miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Działka zlokalizowana jest w miejscowości Prusice, w bliskim sąsiedztwie trasy S5, co stanowi niewątpliwy atut nieruchomości gruntowej. Powierzchnia opublikowanej działki wynosi 12,0611 ha, cena a mkw wynosi 60zł. Do gruntu inwestycyjnego przyłączone są media takie jak prąd, woda oraz kanalizacja. Nieruchomość posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w którym grunt przeznaczony jest pod zabudowę produkcyjną, magazynową oraz usługową.  Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 50%.


Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Prusice
WGN Wrocław

 

 

 

WGN sprzedaje obiekt komercyjny za 1 500 000 zł.

WGN sprzedaje obiekt komercyjny za 1 500 000 zł.

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 540 mkw, zlokalizowana w Częstochowie.

 

Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 5150 mkw do której należy wydzielony teren parkingowy. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie, bezpośrednio przy drodze głównej oraz w pobliżu trasy Warszawa – Katowice.

Przed obiektem zostały wzniesione fundamenty na budowę zaplecza biurowego.

Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Kolonia Klepaczka
WGN Częstochowa

 

Sala bankietowa w Legnicy

Sala bankietowa w Legnicy

 WGN agentem sprzedaży budynku jednokondygnacyjnego w Legnicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 455 mkw.

Budynek składa się z klimatyzowanej sali mogącej pomieścić do 160 osób, oranżerii, przestronnego ogrodu oraz wyposażonego zaplecza gastronomiczno-kuchennego. Całość zlokalizowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni 2 440 mkw. Do budynku przynależy duży, ogólnodostępny parking.

Nieruchomość może stanowić idealną inwestycję jako obiekt do prowadzenia imprez okolicznościowych oraz jako ofertę dla deweloperów. Znacznym atutem jest położenie obiektu przy jednej z głównych ulic miasta.


Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Legnica
WGN Wrocław

 

Kompleks restauracyjno – usługowy Żagań

Kompleks restauracyjno – usługowy Żagań

WGN sprzedaje nowoczesny hotel w Żaganiu, usytuowany na działce o powierzchni 1,73 ha.

 

Na całość obiektu składają się trzy budynki: restauracyjny, hotelowy oraz przeznaczony na działalność sportową. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze głównej, umożliwiającej szybki dojazd do centrum.

Posiadłość składa się z 38 pokoi, 4 kuchni, pomieszczeń gospodarczych, dużego tarasu oraz recepcji. Dużym atutem jest budynek, pełniący funkcję sportowe. Posiada swie sale, szatnie, a obecnie znajduje się tam siłownia. Całośc powierzchni tego budynku wynosi 500 mkw.

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Żary
WGN Szprotawa

 

Biurowiec w ścisłym centrum Bielska Białej

Biurowiec w ścisłym centrum Bielska Białej

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Miejskiego w Bielsku Białej.

 

Obiekt o powierzchni użytkowej 348,17 mkw jest bardzo dobrze skomunikowany zresztą miasta. W jej jego najbliższym sąsiedztwie znajdują się obiekty zabudowy mieszkaniowej, usługowej oraz użyteczności publicznej.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, a jego lokalizacja w ścisłym centrum jest niebywałym atutem dla inwestorów, przedsiębiorców potrzebujących obiektu biurowo-technicznego.

Więcej informacji: Biurowiec na sprzedaż Bielsko Biała
WNG Głowgów

 

 

 

 

WGN wyłącznym Agentem sprzedaży zabytkowego hotelu za 16 000 000 zł.

WGN wyłącznym Agentem sprzedaży zabytkowego hotelu za 16 000 000 zł.

Na sprzedaż odrestaurowana nieruchomość hotelowo – gastronomiczna w Krupskim Młynie. Posiadłość o powierzchni 2500 mkw umiejscowiona jest na działce o wielkości 7136 mkw.

Opublikowany obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W jego skład wchodzi 30 klimatycznych pokoi, w tym m.in. 2 apartamenty, 7 pokoi z podwójnymi pomieszczeniami oraz 2 pokoje dwukondygnacyjne. Nieruchomość wykonana jest z dbałością o szczegóły.

Hotel wyposażony jest w 4 sale konferencyjno-bankietowe, restauracje, kręgielnię, salon Spa i masażu. Stanowi idealne miejsce do organizowania imprez rodzinnych, spotkań, czy szkoleń.
Obiekt posiada plany rozbudowy m.in. o halę basenową wraz z pozwoleniami na budowę.


Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Krupski Młyn
WGN Katowice sródmieście 

 

Kompleks biurowy Gliwice

Kompleks biurowy Gliwice

 Na sprzedaż obiekt biurowo – techniczny położony w północnej części miasta Gliwic. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni  9 827 mkw.

 

W skład kompleksu wchodzą 3 budynki, dwa techniczne (A, C) oraz jeden biurowy (B): budynek A o powierzchni całkowitej 4 016,70 m2, budynek B o powierzchni całkowitej 2 888,30 m2, C o powierzchni całkowitej 340,60 m2.
Budynek A składa się z 6 kondygnacji, oraz piwnicy pełniącej funkcję magazynu. Budynek B posiada 3 kondygnacje, na kórych znajdują się pomieszczenia biurowe. Budynek C stanowi obiekt parterowy. Do kompleksu budynków należy również utwardzony plac przeznaczony pod miejsca parkingowe.


Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie dobrze skomunikowanym z resztą miasta. W najbliższej okolicy znajdują się budynki mieszkalne, usługowe oraz ważne szlaki tranzytowe.

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Gliwice
WGN Glogów

 

WGN sprzedaje Pensjonat za 11 000 000 zł

WGN sprzedaje Pensjonat za 11 000 000 zł

 

Na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany w pobliżu Puszczy Kozienickiej o powierzchni 980 mkw, znajdujący się na działce o wielkości 3299,8 mkw.

 

 Pensjonat został wybudowany z wysokiej jakości materiałów Cały obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony, posiada również odbiór sanepidu, starostwa oraz straży pożarnej. 

Wyposażony w specjalistyczny sprzęt, piece grzewcze z połączeniem szeregowym, które wpływają na bardzo niskie zużycie gazu. Pensjonat pomieścić może 100 pensjonariuszy. Obiekt zlokalizowany jest w idealnym miejscu dla osób poszukujących bliskości z naturą i odpoczynku

 

Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Pionki, centrum
WGN Radom

 

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej za 6 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej za 6 500 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana kompleksem produkcyjnym z częścią administracyjno- biurową i magazynową w Głuszycy , powiat wałbrzyski województwo dolnośląskie .

 

Łączna powierzchnia zabudowań to 7255,55 mkw, a powierzchnia gruntu to 55 212 mkw. Główną bryłę budynku wniesiono przed rokiem 1945 , wielokrotnie była rozbudowywana. Jako ostatni dobudowano budynek biurowy w latach 60 tradycyjnej konstrukcji o zmiennej ilości kondygnacji. Przy wjeździe na posesję budynek byłej remizy zakładowej , zaadoptowany na potrzeby biurowe z salą konferencyjną i mieszkaniami służbowymi .Działka w większości utwardzona trylinką betonową, znajdują się na niej miejsca parkingowe i drogi dojazdowe .Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Głuszyca

WGN Świdnica

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 3 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 3 500 000 zł

Na sprzedaż obiekt komercyjny będący sala weselną, który znajduje się około 15 kilometrów od centrum Warszawy w okolicy Łomianek.

 

Oferowany obiekt wyróżnia się unikatową architekturą oraz urokliwą lokalizacją.

Nieruchomość wykonana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Sala weselna może maksymalnie pomieścić 180 osób, przy imprezach weselnych. W skład oferty wchodzi również budynek mieszkalny parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony, zbudowany technologii tradycyjnej o powierzchni użytkowej 190.70 m2.

Więcej szczegółów:Budynek usługowy na sprzedaż Dziekanów Nowy
WGN Warszawa Wola

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny pod Wrocławiem za 1 250 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny pod Wrocławiem za 1 250 000 zł

Na sprzedaż niezabudowany grunt inwestycyjny znajdujący się na ul. Sułowskiej / Cholewkarskiej w Widawie.

 

Nieruchomość o całkowitej powierzchni 3826 m2 składa się z trzech działek: powierzchnia 1564 m2, powierzchnia 1080 m2 oraz powierzchnia 1182 m2. Działka wyłączona z obszaru rewitalizacji, nie objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, bezpośredni dostęp do drogi publicznej od ul. Sułowskiej. Atrakcyjna lokalizacja: Działka znajduje się tylko 7 km. od centrum Wrocławia, w pobliżu węzła autostradowego Wrocław Północ - wyjazd na Warszawę, Łódź, Poznań. W pobliżu nowe osiedle. W sąsiedztwie Hotel Jasek, hurtownie i firmy usługowo-handlowe z branży motoryzacyjnej, ogrodniczej, itp. Nieruchomość idealna dla inwestora, developera lub na siedzibę firmy. Świetna lokalizacja pod sklep lub inne lokale usługowo-handlowe.Więcej szczegółów:Grunt inwestycyjny na sprzedaż Wrocław, Psie Pole
WGN Wrocław Commercial

 

WGN sprzedaje obiekt komercyjny za 2 100 000 zł

WGN sprzedaje obiekt komercyjny za 2 100 000 zł

Na sprzedaż restauracja o łącznej powierzchni 1200 m2 usytuowaną w ładnym urokliwym miejscu w samym sercu Jury Krakowsko- Częstochowskiej nad źródłem rzeki Warty.

 

Oferowany budynek znajduje się w centrum Kromołowa,najstarszej dzielnicy Zawiercia i jest usytuowany blisko głównej trasy łączącej Katowice z Kielcami,obok parku wodnego z licznymi atrakcjami. Obiekt pełnił funkcję domu weselnego z częścią hotelową,pubu z salą bilardową oraz cukierni. Budynek został usytuowany na działce 1600 m2 w całości ogrodzonej wraz z przylegającym do budynku parkingiem. Ten trzykondygnacyjny obiekt składa się: kuchnia, szatnia, sala bilardowa, drink bar, pomieszczenia socjalne, dwie łazienki, sala balowa(na 120 osób), bufet, sala taneczna, zaplecze kuchenne(wyposażone), zaplecze socjalne, toaleta, centralny hol, dodatkowy lokal(cukiernia), taras, oddzielne pomieszczenie 70 m2(miał być bank), 5 oddzielnych pokoi z łazienkami, sala konferencyjna 60 m2, hol, część mieszkalna z łazienką, balkon, taras.Więcej szczegółów: Restauracja na sprzedaż Zawiercie|
WGN Zawiercie

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu hal produkcyjnych za 2 700 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu hal produkcyjnych za 2 700 000 zł

Na sprzedaż cztery budynki gospodarcze położone nieopodal drogi szybkiego ruchu S3 w Skwierzynie o łącznej powierzchni 5.200,0 m2.

 

Największym atutem obiektów jest ich doskonały stan techniczny oraz lokalizacja tuż przy jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Polsce, pozwalającym na bezproblemowy dojazd zarówno na północ, południe jak i z wykorzystaniem autostrady A2 i A4 na wschód oraz zachód Polski. W przeszłości obiekty były wykorzystywane do produkcji drobiu. Aktualnie mogą stanowić doskonałe miejsce dla działalności produkcyjnej lub magazynowej.Na terenie obiektu znajdują się cztery budynki, łączna powierzchnia pod dachem wynosi 5.200,0 m2. Powierzchnia terenu będącego przedmiotem niniejszej oferty wynosi 3,5 ha.Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Skwierzyna
WGN Poznań Grunwald

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Jeziorem Zamkowym

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Jeziorem Zamkowym

Na sprzedaż działające i dobrze funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne z dużą bazą stałych klientów. Powierzchnia całkowita to ok. 874 m2, użytkowa 320 m2.

 

W skład oferowanego kompleksu wchodzi: dom piętrowy 200 m2, piętrowy budynek mieszkalny 120 m2, na parterze pomieszczenia gospodarcze, na piętrze pokoje gościnne oraz biuro, stodoła ok. 350 m2 oraz warsztat 84 m2. Do dyspozycji również sad i ogródek o powierzchni 67 arów, zarybiony staw, ogród oraz miejsce na ognisko i grilla. Przed budynkiem parking dla samochodów. Nieruchomość znajduje się pomiędzy dwoma dużymi jeziorami: 300 m w linii prostej mamy Jezioro Zamkowe, a po drugiej stronie Jezioro Raduń w odległości 1300 m2.Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Wałcz
WGN Szczecin Plac Lotników

 

WGN sprzedaje biurowiec za 9 000 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec za 9 000 000 zł

Na sprzedaż duży kompleks składający się z 5 budynków o charakterze biurowo-mieszkalnych znajdujący się w centrum Słupska.

 

Oferowana nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 054 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się kompleks 5 budynków biurowo-mieszkalnych i technicznych o łącznej powierzchni użytkowej 8761,1 m2. Wszystkie budynki podłączone są do sieci wodociągowej, elektrycznej oraz ogrzewania (energia cieplna). Dodatkowo obiekt mieszkalno-techniczny wyposażony w sieć gazową. Na działce utwardzony teren z miejscami parkingowymi. W skład nieruchomości wchodzą: obiekt biurowy 4-kondygnacyjny o pow. użytkowej 4896 m2, w części z piwnicą, w której znajdują się urządzenia teletechniczne. Natomiast od ul. Jagiełły zlokalizowane 4 wejścia prowadzące do lokali usługowych: budynek biurowy o pow. użytkowej 2867,1 m2, obiekt 4-kondygnacyjny z piwnicą, pełniący funkcję biurowo-usługową. Część powierzchni poddasza stanowi przestrzeń użytkową dawniej zaadaptowaną na pomieszczenia biurowe. Budynek posiada 2 klatki schodowe i 6 wejść - 3 usytuowane od ul. Łukasiewicza, 3 kolejne od podwórza. Na parterze znajduje się Poczta Polska. Dwa budynki: mieszkalny i techniczny (trafostacja) o łącznej pow. użytkowej 910,1 m2. Budynek mieszkalny 5-kondygnacyjny z piwnicą oraz jedną klatką schodową, do której prowadzą wejścia od ul. Jagiełły i od strony podwórza. W obiekcie znajdują się mieszkania służbowe, pokoje gościnne i pomieszczenia biurowe. Do 3-kondygnacyjnego budynku technicznego prowadzą zaś 4 wejścia (dwa do klatki schodowej, jedno z przejazdu od strony wschodniej oraz jedno od ul. Jagiełły prowadzące do lokalu usługowego).Budynek wartowni o pow. użytkowej 87,9 m2. 

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Słupsk
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego za 1 700 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego za 1 700 000 zł

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy znajdujący się w Mietlicy/Złotowo nad jeziorem Gopło, 21 kilometrów od Kruszwicy.

 

Ośrodek wypoczynkowy o łącznej powierzchni gruntu 22160m2 oraz znajdujących się na nim budynków tj. 8 domków letniskowych, budynku wypoczynkowego, budynku socjalnego (ŚWIETLICA 138m2), budynku gospodarczego (hangar na sprzęt pływający w cenie 4 łodzie, 2 rowery wodne i 5 kajaków), BAR, budynek sanitarny (łazienki dla klientów pola namiotowego), budynek oczyszczalni ścieków, garaż, parking dla 30 aut oraz boisko do piłki nożnej. Łączna liczba miejsc noclegowych 70. Nieruchomość położona jest w strefie NATURA 2000, gdzie tereny objęte strefą podlegają ochronie przyrody, natomiast samo Jezioro Gopło jest drugim co do długości jeziorem w Polsce i charakteryzuje się malowniczym widokiem oraz naturalnym nabrzeżem ze znikomą ingerencją człowieka.Więcej szczegółów:Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Kruszwica, Złotowo
WGN Inowrocław

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 100 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 100 000 zł

Na sprzedaż jednokondygnacyjny budynek o charakterze produkcyjno-  biurowym znajdujący się w Poznaniu o łącznej powierzchni użytkowej ponad 1087,35 m2.

 

Obiekt zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się w ostatnim czasie dzielnicy Poznania na działkach o łącznej powierzchni 8.387,00 m2. Naramowice, w rejonie intensywnej zabudowy mieszkaniowej zarówno wielo jak i jednorodzinnej. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest dynamicznie rozwijająca się infrastruktura komunikacyjna zarówno w zakresie komunikacji zbiorowej jak i samochodowej. Obecnie obiekt wykorzystywany jest do produkcji elementów dekoracyjnych okien wraz z częścią magazynową związaną z zabezpieczeniem niezbędnych materiałów dla produkcji. Część budynku wykorzystywana jest na cele socjalno – biurowe. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren na którym znajduje się obiekt może być wykorzystywany na działalność usługową.

Więcej szczegółów:Hala produkcyjna na sprzedaż Poznań
WGN Poznań Grunwald

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Warszawie za 13 000 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Warszawie za  13 000 000 zł

Na sprzedaż teren zagospodarowany 3 budynkami mieszkalnymi, budynkiem biurowo-technicznym wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garażowymi i technicznymi. Działka ma kształt prostokąta ze ściętym rogiem. Uzbrojona jest w sieci: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, teletechniczną.

 

Cechą wyróżniającą oferowaną nieruchomość jest korzystne położenie komunikacyjne. W pobliżu przebiegają najważniejsze arterie tej części miasta: Aleja Krakowska i Aleje Jerozolimskie. Zapewniają one dogodny dojazd do centrum miasta: 10 min samochodem poza godzinami szczytu, ok. 30 min w godzinach szczytu. W odległości 400 m przebiega Południowa Obwodnica Warszawy, będąca częścią drogi ekspresowej S2. Zgodnie z projektem MPZP:przeznaczenie podstawowe: usługi biur, administracji, centra kongresowe, usługi hotelowe, gastronomiczne, usługi finansowe, handel detaliczny.

Więcej szczegółów:na sprzedaż Działka Warszawa
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 6 709 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 6 709 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowy hotel dysponujący 110 miejscami noclegowymi zlokalizowany w centrum Radomska.

 

Oferowany obiekt wybudowany w 1991 roku, użytkowany pierwotnie jako handlowo-usługowy. W 2019 roku wykonano kompleksową modernizację zmieniając przy tym sposób użytkowania. Obecnie ekskluzywnie wykończony, do sprzedaży z całym wyposażeniem. Dużym atutem jest położenie hotelu oraz jego infrastruktura. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1166,03 m2.W budynku łącznie znajduje się 36 pokoi z łazienkami 2,3,4 lub 5-osobowymi, wszystkie pokoje wykończone. Parter budynku zajmuje m. in. kuchnia do dyspozycji gości oraz zaplecze socjalne. Na pierwszym piętrze funkcjonuje stołówka , gdzie wydawane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Na każdym poziomie do dyspozycji jest po 12 pokoi z łazienkami, oraz TV. Teren przyległy do obiektu utwardzony kostką brukową. Przed hotelem znajdują się miejsca parkingowe.

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Radomsko
WGN Radomsko

 

WGN sprzedaje biurowiec za 15 mln zł

WGN sprzedaje biurowiec za 15 mln zł

Na sprzedaż obiekt komercyjny o charterze biurowym znajdujący się centralnej części Bydgoszczy.

 

Na terenie znajduje się kompleks 4 budynków połączonych ze sobą oraz jeden oddzielny. Obiekty w dobrym stanie, do wykorzystania na cele biurowo-usługowe. W budynkach mieszczą się powierzchnie biurowe, szkoleniowe, konferencyjne, sale do call center, open space`y oraz pomieszczenia socjalne. Nieruchomość ogrodzona, z dobrą ekspozycją i dostępem do licznych miejsc parkingowych. Wjazd na teren przez dwie bramy od ulicy Chodkiewicza. Nieruchomość obejmuje działki o powierzchni 7 772 m2. W skład nieruchomości wchodzą budynki: biurowy o pow. 3 674,30 m2 (5-kondygnacyjny, posiada wjazd do garażu podziemnego od strony zachodniej), biurowy o pow. 2 014 m2 (3-kondygnacyjny), biurowy o pow. 1 397,6 m2 (4-kondygnacyjny), biurowy o pow. 940 m2 (3-kondygnacyjny), biurowy o pow. 471,20 m2 (1-kondygnacyjny) oraz trafostacja o pow. 28,10 m2. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 8 525,2 m2.

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Bydgoszcz
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 1 250 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 1 250 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna znajdująca się blisko drogi wojewódzkiej nr 158 łączącej Gorzów Wielkopolski z Drezdenkiem, w gminie Santok.

 

Oferowany obiekt to hala w całości murowana dwukondygnacyjna o łącznej powierzchni 3700m2, na każdą kondygnację przypada po ok 1800m2. Aktualnie wykorzystywany jest jedynie parter budynku. Całość posiada 3 bramy wjazdowe, rampę na tiry. Wymiary hali głównej: ok 102m x 14,25m. Na nieruchomości prowadzona jest stale działalność związana z lakiernictwem przemysłowym. Firma posiada pełne profesjonalne i markowe zaplecze sprzętowe, które może pozostać w cenie sprzedaży nieruchomości.Więcej szczegółów:Hala przemysłowa na sprzedaż Janczewo
WGN Gorzów Wlkp.

 

WGN sprzedaje kamienice za 2 300 000 zł

WGN sprzedaje kamienice za  2 300 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna kamienica znajdująca się w centrum Głogowa o powierzchni 663,15 m2, przeznaczona pod lokale usługowe.

 

Kamienica usytułowana jest w sercu Starego Miasta Głogów, w sąsiedztwie Ratusza. Nieruchomość została wybudowana w 2010r, w klimatycznym stylu, idealnie komponując się w okolice. Obecnie wszystkie lokale usługowe są zajęte przez dzierżawców co stanowi stały dochód z wynajmu. W kamienicy istnieje możliwość przekształcenia lokali usługowych na lokale mieszkalne. Doskonała lokalizacja oraz możliwości przekształcenia lokali sprawia że nieruchomość staje się wszechstronna dla przyszłego nabywcy, a obecna sytuacja na rynku nieruchomości w tym regionie gwarantuje stabilny wzrost wartości kamienicy na przyszłość.Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Głogów

WGN Polkowice

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Gorzowie Wielkopolskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Gorzowie Wielkopolskim

 

 

Na sprzedaż prosperujący obiekt Produkcyjno - Magazynowy - posadowiony na działce o pow. 3.344m2. Nieruchomość składa się z 3 Hal produkcyjnych , części biurowej, magazynowej, wiaty i dużej utwardzonej działki. Obecnie na terenie oferowanym funkcjonuje Firma produkująca stelaże drewniane do mebli tapicerowanych. W skład oferty wchodzą następujące obiekty: hala Produkcyjna elementów meblowych, 519 mkw., magazyn elementów wyprodukowanych, hala na której składa się gotowe meble + część biurowa, 438 mkw., 2 części magazynowe, 228 mkw, 224mkw, wiata część socjalna. budynek sprężarkowni 65 mkw. oraz komory suszarnicze 65 mkw.

Więcej szczegółów:Hala przemysłowa na sprzedaż Gorzów Wielkopolski
WGN Gorzów Wlkp.

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy za 3 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy za  3 500 000 zł

Na sprzedaż budynek mieszkalny z częścią użytkową znajdujący się w otoczeniu urokliwych kamienic w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Obiekt wybudowany wg projektu nowoczesnej kamienicy, stąd jego wnętrze prezentuje rozwiązania innowacyjnego budownictwa, natomiast jego zewnętrzna część wzorowana jest na najbliższym otoczeniu oraz charakterze okolicy Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego. Budynek został wybudowany na działce o powierzchni 377m2, składa się z 5 kondygnacji z czego parter stanowi część użytkową, natomiast pozostała część mieszkalną LUB biurową, w zależności od potrzeb nowego nabywcy. W skład tego budynku wchodzi 12 mieszkań o powierzchni od 25,13m2 do 37,12m2 oraz lokal usługowy o powierzchni 41,10m2. Budynek kompletnie wykończony na zewnątrz. W pełni wykończona klatka schodowa, natomiast same lokale dla komfortu nowych mieszkańców zostały pozostawione w stanie deweloperskim, aby mogły zostać zaaranżowane od podstaw według własnego uznania.

Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Gorzów Wielkopolski
WGN Gorzów Wlkp.

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego za 1 050 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego za 1 050 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród otaczających lasów nad rzeką Warta, na malowniczym morenowym terenie, stanowiąca ośrodek wypoczynkowy położony w miejscowości Łęg.

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi działka o kształcie prostokąta o powierzchni 0,43 ha z licznymi zabudowaniami, w tym: budynek nr.1 - murowany w którym znajdują się: (na dole) sklep, bar, kotłownia, (na piętrze) biuro prezesa, oraz mieszkanie 2-pokojowe. Przed barem pod parasolami znajduje się przestronny ogródek piwny, budynek nr.2 - pawilon hotelowy, również murowany, z 12 pokojami 2-osobowymi. Ponadto wspólny duży hol, ze stołem bilardowym, oraz stołem do tenisa, budynki nr.3 - sześć domków drewnianych składających się z pokoju , sypialni, łazienki z WC, wiata, stajnia, grill oraz garaże metalowe. Wszystkie budynki w użytku, obiekt czynny i dochodowy. Na terenie nieruchomości znajdują się również huśtawki dla dzieci, miejsce na ognisko, grille betonowe, wygodne stoły z ławkami zadaszone parasolami, oraz parking, dwa metalowe garaże, stajnia, duża wiata na drewno, bryczkę. W pobliżu wypożyczalnia kajaków.

Więcej szczegółów: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Łęg
WGN Radomsko

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 7 920 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 7 920 000 zł

Do sprzedaży grunt o powierzchni 7,3 ha w Jaworznie Bankowym przy drodze krajowej 42 i 43 kierunek Częstochowa-Poznań na odcinku 25 km przed Wieluniem, na skrzyżowaniu z drogą na Jaworek.

W 2017 roku zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch hal magazynowych oraz zaplecza gospodarczo-administracyjnego. 12 listopada 2019 został uchwalony Plan Zagospodarowania Przestrzennego na w/w teren. Podstawowe przeznaczenie terenu to: zabudowa produkcyjna w tym składy i magazyny, zabudowa usługowa, w tym związana z obsługą komunikacji: stacje paliw, myjnie samochodowe, stacje obsługi pojazdów.Więcej szczegółów:Grunt inwestycyjny na sprzedaż Jaworzno Bankowe
WGN Częstochowa

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 5 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 5 900 000 zł

Na sprzedaż prosperujący hotel znajdujący się w Drezdenku, malowniczo położonej miejscowości w powiecie strzelecko-drezdeneckim w woj. lubuskim.

 

Na sprzedaż wyjątkowa prosperująca nieruchomość, przynosząca stałe, regularne zyski – hotel z restauracją oraz częścią, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe. Miejsce to odznacza się wysokim standardem obsługi. To jedyny taki kompleks w okolicy, oferujący 36 pokoi mieszczących nawet do 80 gości, salę konferencyjną, w której istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego do 140 osób, klimatyczną restauracje oferującą naprawdę znakomite i smaczne dania. To miejsce wręcz kultowe w tej lokalizacji. Cieszy się już 20-letnią historią i przyciąga do Drezdenka/miasta ludzi z daleka.Więcej szczegółów:Hotel na sprzedaż Drezdenko
WGN Gorzów Wlkp.

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pawilonu handlowego za 1 300 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pawilonu handlowego za 1 300 000 zł

Na sprzedaż nowy, dochodowy pawilon handlowy o powierzchni 435 m2  znajdujący się w Trzebini Górka.

 

Na sprzedaż dochodowy pawilon handlowy częściowo podpiwniczony, ocieplony, otynkowany wybudowany 2014/15 roku posadowiony na działce o powierzchni ok. 530 m2 w użytkowaniu wieczystym. Pawilon parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze obecnie znajduje się sklep spożywczy Lewiatan oraz lokal o powierzchni ok. 47 m2 pod wynajem. Nad sklepem spożywczym powierzchnia została podzielona na pięć pokoi pracowniczych z łazienkami. Cztery pokoje czteroosobowe oraz jeden dwuosobowy. W sumie dla 18 osób. Dodatkowo jest jeszcze pomieszczenie gospodarcze, łazienka, pomieszczenie biurowe oraz duży pokój o powierzchni ok. 45 m2.Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Trzebinia
WGN Chrzanów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 16 000 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 16 000 000 zł

Na sprzedaż zabytkowy, odnowiony - w bardzo dobrym stanie obiekt hotelowo-gastronomiczny znajdujący się w Krupskim Młynie.

 

Powierzchnia całego budynku to 2500 m2, posadowionych na działce wielkości 7136 m2. Pomieszczenia mają wysokość 3,5 m, w części podpiwniczonej - 2,5 m. Hotel oddaje do dyspozycji Gości 30 komfortowych pokoi: 3 pokoje jednoosobowe, 3 pokoje trzyosobowe, 24 pokoje dwuosobowe, 2 apartamenty, 7 pokoi posiada 2 pomieszczenia. Hotel posiada również 4 sale konferencyjno-bankietowe, restaurację, dużą kuchnię, drink bar, pokój zabaw dla dzieci, strefę rekreacji: kręgielnię, salon bilardowy, salon SPA i masażu, pomieszczenie na dyskoteki, bowling, rzutki, saunę, grotę solną, piramidę do bio-energoterapii, zagospodarowany ogród i parking na 30 samochodów. Ten piękny budynek położony jest w sercu Krupskiego Młyna, przy ul. Zawadzkiego, w najbardziej zielonej gminie na Śląsku. Jest to miejsce, które zachwyca wyjątkową estetyką i niepowtarzalnym klimatem. Stworzone zostało z myślą o osobach ceniących piękne wnętrza.Więcej szczegółów:Hotel na sprzedaż Krupski Młyn
WGN Katowice Śródmieście

 

WGN sprzedaje obiekt komercyjny za 2 300 000 zł

WGN sprzedaje obiekt komercyjny za 2 300 000 zł

Na sprzedaż obiekt komercyjny znajdujący się w Częstochowie o powierzchni użytkowej 1000 m2 usytuowany na działce 3800 m2.

 

Nieruchomość składa się z trzech budynków, na powierzchnię których składają się: magazyny 507 m2, biura oraz hale 240 m2. Obiekt doskonały pod różnego rodzaju działalność gospodarczą. Grunt jest w użytkowaniu wieczystym.Więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Częstochowa
WGN Częstochowa

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 1 740 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za  1 740 000 zł

Na sprzedaż grunt komercyjny znajdujący się w strefie ekonomicznej w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczony symbolem P/U-1 ( zabudowa produkcyjna i usługi ).

 

Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, uporządkowana, położona w cichej okolicy. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W 2021 roku droga będzie już asfaltowa. W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna i tereny zalesione. Zjazdy z drogi wojewódzkiej nr 331 wprost na teren działki. Droga ta prowadzi również do S3.Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Sobin
WGN Polkowice

 

WGN sprzedaje ośrodek wypoczynkowy za 8 000 000 zł

WGN sprzedaje ośrodek wypoczynkowy za 8 000 000 zł

Do sprzedania ekskluzywna rezydencja składająca się z funkcjonującego pola golfowego, oraz hotelu Spa.

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi: hotel w trakcie budowy oraz pole golfowe położone na terenie 5 ha w parku ze starodrzewiem. Teren ogrodzony murem z kamienia, zagospodarowany, przylega do brzegu rzeki Warty. Na działce usytuowane budynki gospodarczo rekreacyjne, staw. Wydane warunki na budowę hotelu - SPA.Więcej szczegółów: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Sieradz
WGN Wieluń

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży magazynu za 2 805 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży magazynu za 2 805 000 zł

Na sprzedaż obiekt magazynowo - biurowy o powierzchni 1.682,10 m2 zlokalizowany w Poznaniu.

 

 

Obiekt magazynowo  biurowy z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1.682,10 m2 położony jest w Poznaniu przy ul. Niżańskiej, nieopodal ul. Krzywoustego, głównej drogi wylotowej w kierunku do autostrady A2, drogi szybkiego ruchu S11 oraz S5, a także ul. Starołęckiej, głównego ciągu komunikacyjnego ze Starołęki w kierunku na Wiórek, Czapury i Rogalinek. Obiekt powstał jako magazyn roślin ozdobnych z odpowiednią izolacją termiczną dla przechowywania produktów w niskich temperaturach, zatem idealnie nadaje się do przechowywania produktów rolnych i spożywczych wymagających niskich temperatur. Obiekt obecnie nie jest wyposażony w agregaty chłodnicze choć technicznie jest przygotowany do ich instalacji. Istnieje możliwość dokupienia drugiej, równoległej działki o powierzchni 7.955,00 m2.Więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Poznań, Krzesiny
WGN Poznań Grunwald

 

WGN sprzedaje pensjonat za 13 mln zł

WGN sprzedaje pensjonat za 13 mln zł

Na sprzedaż stylowy hotel usytuowany bezpośrednio przy drodze szybkiego ruchu DK1 na trasie Wrocław-Katowice-Częstochowa-Warszawa.

 

Oferowany prestiżowy pensjonat jest posadowiony na działce o szerokości 145m i powierzchni 9000m2 w sąsiedztwie starego sosnowego lasu co niewątpliwie tworzy miejsce idealne dla osób pragnących odpoczynku czy chwili relaksu. Gościniec posiada 60 miejsc noclegowych, składa się z 26 pokoi (1,2,3 osobowych) z łazienkami oraz przestronnego apartamentu. Do dyspozycji 3-sale konferencyjno-bankietowe: klimatyzowana sala (130 osób) wyposażona w sprzęt nagłaśniający, przestronna sala (100 osób) na rodzinne czy np. firmowe imprezy, sala konferencyjna (50 osób) wyposażona w barek i projektor. Dodatkową zaletą Hotelu jest zaplecze rozrywkowe z piłkarzykami, stołami bilardowymi, stołem do ping-ponga etc. Ze względu na wysokie obłożenie i duże zapotrzebowanie, w trakcie budowy jest kolejny budynek, sala okolicznościowa na około 800osób.Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Sarnów
WGN Myszków

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 2 400 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 2 400 000 zł

Na sprzedaż trzy hale magazynowo-produkcyjne o powierzchni 1250m2 zlokalizowane w strefie przemysłowej w Myszkowie.

 

 

Oferowane budynki o powierzchni 300m2, 450m2, 500m2 posadowione są na działce o szerokości 58m i powierzchni 5589m2. Hala 500m2: 4-y pomieszczenia biurowe, łazienka, kuchnia, toaleta damska, toaleta męska, jadalnia, szatnia, pomieszczenia produkcyjno-magazynowe. Hala 300m2: toalety, szatnie, pomieszczenia produkcyjno-magazynowa. Hala 450m2: 120m2 biura, 330m2 magazyny. Oferowana nieruchomość ma dostęp do wszelkich niezbędnych mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja - w całości ogrodzona, częściowo monitorowana. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren ma przeznaczenie: zabudowa produkcyjno-usługowa, bazy, składy oraz magazyny. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w przemysłowej strefie miasta.

Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Myszków

WGN Myszków

 

WGN sprzedaje pasaż handlowy

WGN sprzedaje pasaż handlowy

Do sprzedania pasaż handlowy z hotelem w ścisłym centrum Wielunia.

 

W skład pasażu wchodzą funkcjonalnie połączone: Budynek pasażu handlowego o łącznej powierzchni użytkowej 1926 m2 w tym: piwnice z salą bankietową i zapleczem socjalnym oraz kompletnie wyposażone zaplecze kuchenne, parter z lokalami handlowo- usługowymi, I piętro z lokalami handlowo- usługowymi, II piętro z 2 mieszkaniami, zapleczem technicznym wentylacji i klimatyzacji. Odrestaurowana zabytkowa kamienica o łącznej powierzchni użytkowej 857 m2 , w tym: piwnice z kompletnie wyposażonym pubem i zapleczem socjalnym, parter z recepcją i restauracją, I piętro z salą konferencyjną, II piętro z 10 pokojami hotelowymi z apartamentem w pełni wyposażone z indywidualnymi łazienkami. Obiekt posiada łącze światłowodowe, monitoring wizyjny, parking wewnętrzny na ok. 10 aut.

Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Wieluń
WGN Wieluń

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku handlowego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku handlowego

Na sprzedaż pawilon usługowo-handlowy w ścisłym centrum Libiąża o pow całkowitej około 355 m2.

 

Oferowana nieruchomość obecnie podzielona jest na cztery lokale usługowo-handlowe. Na parterze trzy lokale z niezależnymi wejściami oraz na piętrze lokal również z niezależnym wejściem. Pawilon z 1987 roku, niepodpiwniczony, murowany - ytong, ocieplony (styropian 10 cm) i otynkowany. Działka we własności o powierzchni 512 m2. Powierzchnia całkowita parteru ok. 267 m2. Powierzchnia całkowita piętra ok. 87 m2.

Więcej szczegółów:Budynek handlowy na sprzedaż Libiąż, centrum

WGN Chrzanów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 4 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 4 mln zł

Na sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat znajdujący się w Świeradowie Zdroju.

 

Obiekt o 4 kondygnacjach oferuje 500m2 i dwóch przylegających działkach. Na parterze: mieszkanie z pokojem ,aneksem kuchennym i 2 łazienkami . Pokój jedno i pięcioosobowy z łazienkami. Taras ok.200m2. Piętro: pokoje 4 i 3 osobowe z łazienkami. II Piętro: apartament 100m2 z 3 sypialniami , salonem, łazienkami i tarasem. Na terenie obiektu wynajmowana jest część pod restaurację . Część gruntu wydzierżawiana jest pod sprzedaż ceramiki bolesławieckiej i rękodzieła. Co pozwala na dodatkowe przychody. Obiekt znajduje się na trasie do stacji gondoli a jednocześnie nie daleko od centrum i Domu Zdrojowego.Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Świeradów-Zdrój
WGN Szprotawa

 

WGN sprzedaje gospodarstwo agroturystyczne

WGN sprzedaje  gospodarstwo agroturystyczne

Na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne o powierzchni 44 ary oraz dom na granicy Parku Mużakowskiego.

 

Oferowana posesja składa się z części agroturystycznej oraz domu w uroczej miejscowości w pobliżu Tuplic. Dom o pow. 140 m2, częściowo podpiwniczony. Na parterze 4 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, na poddaszu 1 pokój z łazienką. Ogrzewanie na drewno i węgiel (koza, kominek, piec), wodociąg miejski. oczyszczalnia biologiczna. W skład gospodarstwa, do użytku gości wchodzą: część stodoły jako zaplecze gospodarcze i garaż oraz domki letniskowe. 5 pokoi z łazienkami oraz pokój z aneksem kuchennym. Ilość miejsc noclegowych – 10. Część agroturystyczna działa od kilkunastu lat, przylega bezpośrednio do ściany lasu, zapewniając gościom prywatność, ciszę i doskonałe powietrze. Gospodarstwo było nagradzane wyróżnieniami w konkursach na najładniejsze gospodarstwo agroturystyczne. Atutem gospodarstwa jest też położenie tuż przy granicy z Niemcami, znakomita baza wypadowa do Parku Mużakowskiego.

Więcej szczegółów: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Tuplice, Gręzawa
WGN Szprotawa

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 1 400 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 1 400 000 zł

Na sprzedaż obiekt o charakterze siedliskowo - agroturystycznym, znajdujący się w niedalekiej odległości od drogi krajowej Nr 15 - w miejscowości Niewierz k. Brodnicy.

 

Oferowana nieruchomość składa się z dwóch części - prywatnej mieszkalnej oraz hotelowej. Salon podstawowy, serce obiektu ma 80 m2. Całość położona na wzgórzu, dojazd drogą asfaltową. Zespół budynków zbudowano w 2000 r. z najwyższej klasy materiałów. Ilość pokoi i łazienek pozwala na jednorazowe przyjęcie 22 gości. Do zagospodarowania poddasze o powierzchni ok. 100 m2 z zatwierdzonym planem adaptacji - ta powierzchnia oraz piwnica 100 m2 nie ujęte w wykazie. Teren zagospodarowany, z nasadzeniami różnych roślin i małą infrastrukturą ogrodową.

Więcej: Pensjonat na sprzedaż Niewierz

WGN Brodnica

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Gorzowie Wielkopolskim za 6 484 700 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Gorzowie Wielkopolskim za 6 484 700 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 6.8260 ha (68260m2) znajdująca w strefie przemysłowej w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Na skraju działki znajdują się obiekty budowlane, w których skład wchodzą : budynek mieszkalny o powierzchni 130m2 oraz dwa pomieszczenia gospodarcze obejmujące obszar 550m2. Budynki nadają się do zamieszkania oraz ewentualnego użytkowania. Na terenie znajduje się sieć średniego napięcia, które jest często wykorzystywane do bezpośredniego zasilania maszyn elektrycznych dużej mocy. Teren znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim w odległości ok. 77 km od granicy Niemiec, do drogi ekspresowej S3 jest zaledwie 11 km.Więcej: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Gorzów Wielkopolski
WGN Gorzów Wlkp.

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu za 24 300 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Karpaczu za 24 300 000 zł

Na sprzedaż czterogwiazdkowy  hotel „Alpejski” w Karpaczu wybudowany w tyrolskim klimacie.

 

Oferowany hotel położony jest na działce o pow. 13 950 m2 w spokojnej dzielnicy miasta gwarantuje pełen relaks i doskonały wypoczynek. Niezapomnianych chwil dostarczają wnętrza hotelu, które zostały zaprojektowane zgodnie z tradycją tyrolską. Niepowtarzalny tyrolski klimat panuje również w restauracji, sali kominkowej i piano barze. Pokoje hotelu wspaniale komponują się z całością budynku. Hotel o powierzchni użytkowej 2145 m2 składa się z: recepcja z przestronnym holem, restauracja, profesjonalna kuchnia, piano bar, sala kominkowa, basen, siłownia, strefa ciszy/relaksu, gabinet SPA, klimatyzowana sala konferencyjna na 80 osób, 36 pokoi, mieszkanie o pow. 198 m2, winda, narciarnia z profesjonalnymi suszarkami, zaplecze socjalne, magazynowe, kotłownia, obiekt częściowo podpiwniczony, ogród, taras. Możliwość rozbudowy hotelu o 150 miejsc noclegowych lub 50 - 100 apartamentów.Więcej szczegółów:Hotel na sprzedaż Karpacz
WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 500 000 zł

Na sprzedaż zabytkowy pałac z XVIII wieku znajdujący się Sieroszowicach.

 

Na sprzedaż piętrowy pałac wybudowany w 1798 roku położony na działce o powierzchni 1,3869 ha. Od frontu portyk z czterema kolumnami jońskimi podtrzymującymi fronton, przebudowany w stylu klasycystycznym w I poł. XIX. w. Był remontowany w latach 1967 i 1980. Jest budowlą założoną na planie podkowy z krótkimi ramionami od ogrodu, nakryty dachami dwuspadowymi.

Więcej szczegółów:Inny komercyjny na sprzedaż Sieroszowice
WGN Polkowice

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku mieszkalnego za 1,5 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku mieszkalnego za 1,5 mln zł

Na sprzedaż połowa budynku mieszkalnego zlokalizowanego w Szczytnicy.

 

Przedmiotem sprzedaży jest połowa, trzykondygnacyjnego, podpiwniczonego budynku mieszkalnego po kapitalnym remoncie, składającego się z 8 mieszkań, jedno i dwupokojowych o pow. od 23,50m2 do 49,90m2. Parter nieruchomości składa się z:mieszkanie nr 1 o pow 48,70m2 (2 pokoje z kuchnią), mieszkanie nr 2 o pow. 35,50m2 (2 pokoje z kuchnią), mieszkanie nr 3 o pow. 44,80m2 (2pokoje z kuchnią). Piętro:mieszkanie nr 4 o pow. 49,90m2 (2 pokoje z kuchnią), mieszkanie nr 5 o pow. 36,50m2 (1 pokój z otwartą kuchnią), mieszkanie nr 6 o pow. 46.00m2 (2 pokoje z kuchnią). Poddasze: mieszkanie nr 7 o pow 23,50m2 (1 pokój z kuchnią),mieszkanie nr 8 o pow. 38.00m2 (2 pokoje z kuchnią). Oferta godna polecenia dla osób poszukującym nieruchomości w celach inwestycyjnych, w prężnie rozwijającej się w strefie ekonomicznej LSSE. Miejsce doskonale skomunikowane z pobliskimi miejscowościami, z łatwym dostępem do zjazdu na autostradę A4.

Więcej szczegółów: Budynek wielorodzinny na sprzedaż Szczytnica
WGN Bolesławiec

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 8 600 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 8 600 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość komercyjno - usługowa - o łącznej powierzchni 5602 m2 na działce o powierzchni 20 843 m2.

 

Oferowana nieruchomość to teren zabudowy usługowo-handlowej, na której znajduje się stacja obsługi komunikacji samochodowej oraz magazyny. Dla oferowanego tereny nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość ogrodzona, a od strony ul. Kieleckiej urządzony parking dla samochodów- zjazd z ul. Kieleckiej. Dalej od ul. Kieleckiej powierzchnie handlowe zlokalizowane na parterze z częścią biurową na piętrze. W głębi znajdują się 3 hale( powierzchnie usługowo- handlowe).nieruchomość składa się z dwóch działek, stanowiących funkcjonalną całość.

Więcej informacji: Budynek usługowy na sprzedaż Radom, Zamłynie
WGN Radom

 

WGN sprzedaje biurowiec za 9 mln zł

WGN sprzedaje biurowiec za 9 mln zł

Na sprzedaż duży kompleks 5 budynków biurowo-mieszkalnych znajdującuch w centrum Słupska, z wewnętrznym parkingiem.

 

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 054 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się kompleks 5 budynków biurowo-mieszkalnych i technicznych o łącznej powierzchni użytkowej 8761,1 m2. W skład nieruchomości wchodzą:obiekt biurowy 4-kondygnacyjny o pow. użytkowej 4896 m2, w części z piwnicą, w której znajdują się urządzenia teletechniczne. Budynek posiada 4 klatki schodowe łączące wszystkie kondygnacje, oraz 3 które występują jedynie w celu połączenia dwóch kondygnacji. Ponadto do obiektu prowadzi 9 wejść - 2 usytuowane od ul. Łukasiewicza, 2 kolejne w podwórzu i jedna w przejeździe. Natomiast od ul. Jagiełły zlokalizowane 4 wejścia prowadzące do lokali usługowych. Budynek biurowy o pow. użytkowej 2867,1 m2. Obiekt 4-kondygnacyjny z piwnicą, pełniący funkcję biurowo-usługową. Część powierzchni poddasza stanowi przestrzeń użytkową dawniej zaadaptowaną na pomieszczenia biurowe. Budynek posiada 2 klatki schodowe i 6 wejść - 3 usytuowane od ul. Łukasiewicza, 3 kolejne od podwórza. Na parterze znajduje się Poczta Polska. Dwa budynki: mieszkalny i techniczny (trafostacja) o łącznej pow. użytkowej 910,1 m2. Budynek mieszkalny 5-kondygnacyjny z piwnicą oraz jedną klatką schodową, do której prowadzą wejścia od ul. Jagiełły i od strony podwórza. W obiekcie znajdują się mieszkania służbowe, pokoje gościnne i pomieszczenia biurowe. Do 3-kondygnacyjnego budynku technicznego prowadzą zaś 4 wejścia (dwa do klatki schodowej, jedno z przejazdu od strony wschodniej oraz jedno od ul. Jagiełły prowadzące do lokalu usługowego).. Budynek wartowni o pow. użytkowej 87,9 m2. Obiekt pełni funkcję wartowni oraz usługową. Wejście do wartowni znajduje się od strony wschodniej, natomiast do części usługowej od strony północno-wschodniej.Więcej szczegółów:Biurowiec na sprzedaż Słupsk
WGN Głogów

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Warszawie za 13 mln zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Warszawie za 13 mln zł

Na sprzedaż kompleks budynków pod hotel znajdujący się w Warszawie.

 

Oferowany teren zagospodarowany jest 3 budynkami mieszkalnymi, budynkiem biurowo-technicznym wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garażowymi i technicznymi. Działka ma kształt prostokąta ze ściętym rogiem. Uzbrojona jest w sieci: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, teletechniczną. Cechą wyróżniającą oferowaną nieruchomość jest korzystne położenie komunikacyjne. W pobliżu przebiegają najważniejsze arterie tej części miasta: Aleja Krakowska i Aleje Jerozolimskie. Zapewniają one dogodny dojazd do centrum miasta: 10 min samochodem poza godzinami szczytu, ok. 30 min w godzinach szczytu. W odległości 400 m przebiega Południowa Obwodnica Warszawy, będąca częścią drogi ekspresowej S2.

Więcej szczegółów: na sprzedaż Działka Warszawa
WGN Głogów

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 1,65 mln zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego za 1,65 mln zł

Na sprzedaż funkcjonujący zakład blacharsko-lakierniczy o powierzchni użytkowej 550 m2 na działce o powierzchni 2540 m2 w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Budynek nowy, kilkuletni, w bardzo dobrym stanie technicznym, składa się z części biurowej oraz warsztatowej. Nieruchomość spełnia wszelkie wymogi formalne i techniczne do prowadzenia działalności blacharsko – lakierniczej. Dolna kondygnacja budynku składa się z: hali warsztatowej wraz z pomieszczeniami pomocniczymi, recepcji/biura, pomieszczeń socjalnych. Górna kondygnacja budynku składa się z pomieszczeń biurowych, socjalnych. Nieruchomość położona w północnej części miasta, przy ulicy Łódzkiej. Od frontu teren szeroki na ponad 70 metrów, głęboki na ponad 30 metrów. Kształt prostokąta. Część działki wyłożona kostką. Całość solidnie ogrodzona. Nieruchomość posiada zjazd z drogi.

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Łódzka
WGN Piotrków Trybunalski

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy za 3 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy za 3 500 000 zł

Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny z częścią użytkową w otoczeniu urokliwych kamienic znajdujący się w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Obiekt wybudowany wg projektu nowoczesnej kamienicy, stąd jego wnętrze prezentuje rozwiązania innowacyjnego budownictwa, natomiast jego zewnętrzna część wzorowana jest na najbliższym otoczeniu oraz charakterze okolicy Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego. Budynek został wybudowany na działce o powierzchni 377m2, składa się z 5 kondygnacji z czego parter stanowi część użytkową, natomiast pozostała część mieszkalną. Budynek kompletnie wykończony na zewnątrz. W pełni wykończona klatka schodowa, natomiast same lokale dla komfortu nowych mieszkańców zostały pozostawione w stanie deweloperskim. Obiekt wybudowany przez jednego z największych Gorzowskich deweloperów. Budynek zlokalizowany przy ulicy Mieszka I, aktualnie ulica jest w trakcie remontu, co wpłynie korzystnie na lokalizacje. W sąsiedztwie znajdują się różne punkty usługowe, gastronomiczne, nieco dalej sklepy takie jak Lidl, Rossmann oraz Kościół.

Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Gorzów Wielkopolski
WGN Gorzów Wlkp.

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 7 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu za 7 900 000 zł

Na sprzedaż pensjonat o powierzchni użytkowej 1500m2 znajdujący się w Rewalu, 200 m od plaży.

 

Na sprzedaż, wyjątkowa nieruchomość, zlokalizowana jedynie 200m od plaży, wysoka rentowność obiektu. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 1500 m2, powierzchnia działki 1448 m2, 24 pokoje z łazienkami, 77 miejsc noclegowych. W obiekcie znajduje się, min. strefa SPA, baseny, restauracja.

Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Rewal

WGN Szczecin Langiewicza

 

WGN sprzedaje biurowiec za 1 800 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec za  1 800 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna znajdująca przy deptaku miejskim w Darłowie.

 

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 403/1, 403/2 o łącznej powierzchni 961 m2 oraz prawo własności do: budynku technicznego o powierzchni użytkowej 235,59 m? posadowionego na działce nr 403/1, budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 723,16 m? posadowionego na działce nr 403/2, obiektu garażowego o powierzchni 30,69 m2 posadowionego na działce nr 403/2. Nieruchomość znajduje się w strefie śródmiejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa, obiekty handlowe i usługowe.

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Darłowo, Centrum
WGN Głogów

 

WGN sprzedaje działki budowlane na Mazurach

WGN sprzedaje działki budowlane na Mazurach

Na sprzedaż działki położone Mazurach o powierzchniach 1 000 m2. Zgodnie z MPZP - teren zabudowy mieszkalno - usługowej oraz zabudowy jednorodzinnej- możliwość łączenia.

 

Działki są o regularnym kształcie, dogodny dojazd do działki drogą asfaltową.Media: prąd, woda i kanalizacja w trakcie realizacji. Doskonała lokalizacja, bardzo dobry dojazd do pobliskich miejscowości. Działki budowlane o pow. 1000 m2 położone w odległości około 200 metrów od jeziora. Pięknie położone przy dwój jeziorach Dejgunek i Dejguny; oba jeziora łączy kanał. Przy działkach zaprojektowano trakt rowerowy z Giżycka do Bartoszyc. W sąsiedztwie inwestycji przylega obszar objęty Naturą 2000 (program chroniący typy siedlisk przyrodniczych i gatunki uważane za cenne).Jest możliwość postawienia pomostu na jeziorze dla mieszkańców Mazurskiego Zakątka. W pobliżu znajduje się hodowla narybku wkomponowana we wnętrzu pagórka.

Więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Sterławki Małe
WGN Głogów

 

WGN sprzedaje biurowiec za 4 800 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec za 4 800 000 zł

Kompleks budynków biurowych z parkingiem znajdujący w Szczecinku, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego.

 

Oferowana nieruchomość obejmuje działkę o łącznej powierzchni 6 365 m2. Na częściowo ogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki biurowe oraz budynek magazynowy, agregatorni i wiata. Większy obiekt biurowy o powierzchni użytkowej 2687,58 m2 posiada 4 kondygnacje z piwnicą, mniejszy o powierzchni 1262,90 m2 i 3 kondygnacjach z piwnicą. Wewnątrz mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym, konferencyjne) oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Obiekty do adaptacji według potrzeb i wykorzystania na cele biurowo-usługowe. Nieruchomość z dobrą ekspozycją oraz bezpośrednim dostępem do drogi publicznej od ul. Piłsudskiego (dwa wjazdy) oraz od ul. Warcisława IV (dwa wjazdy, aktualnie nieużytkowane). Na działce utwardzony teren z licznymi miejscami parkingowymi. Łączna powierzchnia budynków wynosi 4666,76 m2.

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Szczecinek
WGN Głogów

 

WGN sprzedaje kompleks biurowy za 6 mln zł

WGN sprzedaje kompleks biurowy za 6 mln zł

Na sprzedaż budynek o charakterze usługowo-biurowy o powierzchni 3.586 m2, położony w Zawierciu.

 

Budynek biurowo-techniczny o zróżnicowanej formie architektonicznej wzajemnie przenikających się brył na dużej działce. Składa się z segmentu trzykondygnacyjnego, dwóch segmentów dobudowanych z południowej strony oraz półokrągłego segmentu dwukondygnacyjnego od strony północnej. Całość jest podpiwniczona. Komunikację wewnątrz zapewniają 2 klatki schodowe zlokalizowane w zewnętrznych, narożnych, półowalnych elementach budynku. Północny, półokrągły segment przylegający do całości jest obecnie wykorzystywany jako placówka Poczty Polskiej. Większość przestrzeni wykorzystywana jest na pomieszczenia biurowe. Ich wielkość waha się od 5 m2 do 200 m2. Na parterze znajduje się duża sala, o powierzchni 100 m2 wynajmowana przez Pocztę Polską. Obecnie są tam wydawane i przyjmowane przesyłki. Z kolei na 1 piętrze zlokalizowana jest sala po byłej centrali telefonicznej, największe pomieszczenie na terenie obiektu, o powierzchni 200 m2. Pozostały, zewnętrzny teren nieruchomości w większości jest utwardzony i wykorzystywany jako wjazd i parking dla 30 samochodów. Teren, na którym znajduje się nieruchomość ma kształt wieloboku i składa się z 19 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 4 504 m2. Jest płaski i ogrodzony z wyjątkiem południowej części działki, z fragmentem budynku z urzędem pocztowym dostępnym bezpośrednio z ulicy.Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Zawiercie
WGN Częstochowa

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 949 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu za 2 949 000 zł

Oferowany pałac położony jest w województwie dolnośląskim, w południowo-zachodniej Polsce, w powiecie lwóweckim, gminie Gryfów Śląski, miejscowości Wolbromów.

 

Pałac oferuje ok. 920 m2 powierzchni użytkowej rozłożonej na cztery kondygnacje (piwnica: 4 pomieszczenia, parter: wiatrołap, hol, trzy pokoje, kuchnia, toaleta, klatka schodowa w wieży do piwnicy i na 1 piętro, piętro: duży hol, 4 sypialnie, 2 łazienki z toaletami, kuchnia, strych z wejściem z wieży). Posiadłość jest bardzo reprezentacyjna. Zabudowania pałacowe składają się z ogrodu, dziedzińca i budynków folwarcznych. Położone są w starym parku krajobrazowym objętym tak jak pałac ochroną konserwatorską. Do posiadłości prowadzi droga asfaltowa. Po jej lewej stronie znajdują się grunty rolne przynależące do posiadłości /patrz galeria zdjęć rzut z gogle maps/. Na całość posiadłości składa się 8,98 ha ziemi. Wolbromów to urokliwa wieś położona około 10 km na północ od Gryfowa Śląskiego, około 13 km na zachód od Lwówka Śląskiego i około 131 km na zachód od Wrocławia

Więcej szczegółów:Inny komercyjny na sprzedaż Lwówek Śląski
WGN Bolesławiec

 

WGN sprzedaje pensjonat w Dusznikach Zdroju za 1 700 000 zł

WGN sprzedaje pensjonat w Dusznikach Zdroju za 1 700 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana pensjonatem turystyczno - rehabilitacyjnym położona w Dusznikach Zdroju.

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi działka w kształcie zbliżonym do trapezu, lekkim nachyleniu i powierzchni 1919m. Zagospodarowana: budynkiem pensjonatu turystyczno - rehabilitacyjnego -w części ogrodzona, ciągi komunikacyjne i parkingi utwardzone kostką -drzewa, krzewy, zieleń - zadbana. Budynek podpiwniczony, czterokondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, o konstrukcji murowano – drewnianej. Powierzchnia użytkowa budynków 1214,85m2. Istnieje również możliwość adaptacji pod indywidualne apartamenty pod wynajem. W otoczeniu Dusznik Zdrój trasy turystyczne, parki krajobrazowe, rezerwaty, trasy narciarskie (Zieleniec).Lokalizacja - b. dobra, dostępność komunikacyjna - b. dobra.

Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Duszniki-Zdrój

WGN Wieluń

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 5 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 5 500 000 zł

Na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni 708 mkw znajdujący się w Niechorzu.

 

Oferowana nieruchomość to obecnie zakład produkcyjny (piekarnia i cukiernia) wraz nieruchomością gruntową, wyposażeniem i portfelem klientów. Powierzchnia działki 1821 m2, powierzchnia budynków 708m2. Nieruchomość położona około 500 od morza i 700 m od centrum Niechorza. Nieruchomość może być przystosowana do prowadzenia innych rodzajów działalności.Więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Niechorze
WGN Szczecin Langiewicza

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 2 800 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 2 800 000 zł

Do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego nieruchomość o powierzchni 4,63 ha zabudowana kompleksem budynków: mieszkalnym i produkcyjnymi służącymi do hodowli drobiu.

 

Łączna powierzchnia użytkowa zabudowań wynosi 2732,95 m2. Nieruchomość położona przy głównej drodze powiatowej utwardzonej asfaltem, dzięki temu nieruchomość posiada bardzo korzystne walory komunikacyjne. W skład zabudowań wchodzą: budynek mieszkalny, murowany, remontowany, piętrowy w całości podpiwniczony o pow. użytkowej 261,86 m2, budynek kurnika I, murowany, parterowy o pow. użytkowej 1176,46 m2, budynek kurnika II, murowany, parterowy o pow. użytkowej 1081,55 m2, budynek stajni, murowany, parterowy o pow. użytkowej 73,01 m2, budynek stodoły, murowany, parterowy o pow. użytkowej 140,07 m2. Grunt o powierzchni 4,63 ha, który daje możliwość dalszego rozwoju i zabudowy nieruchomości.

Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Raszków, okolice Ostrowa i Raszkowa
WGN Ostrów Wielkopolski

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

Do sprzedaży 50 % udziałów w kamienicy (możliwość zakupu dalszych 50%) położonej w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku).

 

Oferowana kamienica znajduje się na działce o powierzchni 696m2. Całkowita powierzchnia użytkowa kamienicy 1139,04 m2, w tym 13 lokali użytkowych o łącznej powierzchni użytkowej 445,28 m2 oraz 5 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 339,70 m2. Pozostałą powierzchnię stanowią piwnice, części wspólne oraz przynależności. Budynek składa się z części frontowej, gdzie znajdują się 2 najbardziej dochodowe lokale handlowe oraz oficyny stanowiącej pasaż handlowy, połączonej z ulicą Kaliską poprzez przejściową - przechodnią bramę, połączoną z układem komunikacyjnym tej części miasta, tj. z ul. Harcerską i z ul. Królowej Jadwigi, co poprawia atrakcyjność pasażu. Frontowy budynek składa się z 3 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemnej (piwnice). Oficyna jest 2-kondygnacyjna, bez piwnic. Kamienica wybudowana została około 1900 roku z cegły, stropy drewniane, dach (po remoncie) pokryty papą, schody w konstrukcji drewnianej. Oficyna wybudowana została w latach 90-tych XX wieku w konstrukcji żelbetowej.Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Ostrów Wielkopolski, Centrum
WGN Ostrów Wielkopolski

 

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,5

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies