wgn

Budynek usługowy na sprzedaż Karpacz

Komercyjne sprzedaż, dolnośląskie, Karpacz
Oferta na wyłączność

Dodano: ponad 14 dni temu

Opis ogłoszenia:

sygnatura: SO015-14442

Karpacz, hotel, pensjonat, obiekt, sprzedaż.

OBIEKT Z PIERWSZĄ LINIĄ WIDOKOWĄ NA CAŁE KARKONOSZE I SZCZYT ŚNIEŻKĘ

OBIEKT DO PRZEJĘCIA OD ZARAZ I PROWADZENIA DALSZEJ DZIAŁANOŚCI HOTELOWEJ

CAŁE WYPOSAŻENIE OBIEKTU W CENIE SPRZEDAŻY

OPINIE BOOKING.COM 8,8

Gotowy projekt budowlany rozbudowy obiektu o dodatkowe miejsca noclegowe, windę
oraz przebudowę wizualną obiektu z zewnątrz.
Istnieje również możliwość przebudowy obiektu pod apartamenty.

Obecnie obiekt posiada 24 pokoje z łazienkami w tym samym standardzie gwarantując obsługę
60 gości jednocześnie (cały autokar).

W pensjonacie znajduje się również przestronna sala restauracyjna, bar oraz sala kominkowa z oranżerią,
z której wyjdziemy na widokowy taras z widokiem na Śnieżkę i Karkonosze.

Obiekt o pow. użytkowej 734 m2 (po przebudowie 1177 m2) położony na działce o pow. 979 m2
w spokojnej dzielnicy miasta gwarantuje jego gościom pełen relaks i doskonały wypoczynek.

Właściciel obiektu posiada nieodpłatne i na czas nieoznaczony prawo przechodu i przejazdu
przez sąsiadującą działkę o nr 283. Więcej informacji po kontakcie telefonicznym.

Do wyciągu Biały Jar oraz do wyciągu na Kopę jest zaledwie 600 m.
Można tę trasę pokonać pieszo w 10 minut.
Również do hotelu Gołębiewski oddalonego o 600 m z największym Aquaparkiem w Karpaczu dojdziemy w 10 minut.

Lokalizacja:
- bardzo dobra +
- Karpacz, woj. dolnośląskie, pow. jeleniogórski
- ul. Kamienna

Działka:
- 284
- obręb 1, Karpacz
- pow. 979 m2
- drenaż całej działki
- uchwałę z MPZP dla działki przesyłamy na maila
- nieodpłatne i na czas nieoznaczony prawo przechodu i przejazdu
przez sąsiadującą działkę o nr 283

Obiekt
- pow. użytkowa 734 m2
- po przebudowie 1177 m2
- 100% własność

Na obiekt składa się:
- 24 pokoje z łazienkami
- hol
- sala restauracyjna z barem
- zaplecze kuchenne
- oranżeria z kominkiem z wyjściem na zewnętrzny taras
- kotłownia
- pomieszczenia magazynowe
- ogród
- parking

Pokoje:
- 24 pokoje
- 2 jednoosobowe
- 13 dwuosobowych
- 6 trzyosobowych
- 2 czteroosobowe w tym jedno studio
- 1 pięcioosobowy
- 59 miejsc noclegowych
- osiem pokoi posiada balkony z bezpośrednim widokiem na Karkonosze

- okna i drzwi drewniane PVC
- podłogi wykończone parkietem, gresem i wykładzinami

Media:
- gaz, prąd, siła, woda, kanalizacja
- bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu
- przyłącze światłowodowe
- monitoring całego obiektu

Ogrzewanie:
- profesjonalna kotłownia
- piece gazowe jednofunkcyjne
- pierwszy piec do instalacji CO
- drugi piec do ogrzewania wody
- trzy zbiorniki na wodę po 300 l każdy
- kominek z płaszczem wodnym podłączony do CO

Otoczenie:
- cicha i spokojna okolica
- najbliższy wyciąg narciarski na Kopę 600 m
- wyciąg narciarski Biały Jar 600 m
- najbliższy przystanek BUS 300 m
- Aquapark Gołębiewski 600 m
- restauracja 50 m
- liczne trasy turystyczne: górskie, rowerowe, nordic walking

CAŁE WYPOSAŻENIE OBIEKTU W CENIE SPRZEDAŻY

CENA SPRZEDAŻY: 4 999 000,00 PLN DO NEGOCJACJI

Cena za 1 m2: 6811,00 PLN DO NEGOCJACJI

Zapraszam na prezentację

Oferta na wyłączność WGN Nieruchomości Bolesławiec

Średnie ceny w tej lokalizacji: 8 575,99 zł/m²

Licznik odsłon: 1261

tel. 75 73
kom.: 79391 pokaż
numer

oferta bezpośrednia

- 0% prowizji

Oferta tylko u nas

Podstawowe Informacje:

Lokalizacja: Karpacz
4 999 000 okazja!
Cena /m² 6 811
Rodzaj budynek usługowy
Rynek wtórny
Powierzchnia 734 m²
Powierzchnia działki 979 m²
Ilość kondygnacji 5
Stan prawny działki pełna własność
Stan techniczny do zamieszkania
Dojazd droga asfaltowa

Media

woda, prąd, gaz, kanalizacja, ogrzewanie

Dodatkowe Informacje

garaż / miejsca parkingowe, system alarmowy

Lokalizacja na mapie:

wgnBolesławiec

Marcin Szeliga

e-mail: m.szeliga@wgn.pl

tel.: 75 7326115

tel.kom.: 793911209

Adres biura:

ul. Zgorzelecka 34

59-700, Bolesławiec, Polska

Interesuje Mnie ta oferta

Zostało jeszcze: znaków

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies