Liczby, które robią wrażenie  

7 biur prowadzi już drugie pokolenie, a 6 Partnerów ma więcej niż jeden oddział WGN

Jest wiele sieci franczyzowych, ale Lider jest tylko jeden

 

Franczyza nieruchomości WGN

Franczyza nieruchomości WGN

 

- Każdego roku Wielka Giełda Nieruchomości - MARKA PREMIUM realizuje po kilkanaście tysięcy transakcji (w 2024 roku ponad 15 400 sprzedając nieruchomości o wartości po ponad 16 mld PLN) .

 

- Udział marki na rynku obrotu nieruchomościami wynosi każdego roku po około 2 % całego wolumenu transakcji w Polsce.

- 75% ofert eskluzywnych (na wyłączność). Skuteczność sprzedaży wynosi ponad 95% wszystkich ofert nieruchomości.

- Średni staż Biura WGN w Grupie wynosi ponad 17 lat, a najstarsi Partnerzy są od 30 lat.

 

 

Franczyza nieruchomości 

Dzięki profesjonalnym szkoleniom WGN uzyskuje ponad przeciętne wyniki

 

Dlaczego warto założyć franczyzowe biuro nieruchomości WGN? 

 

DLACZEGO FRANCZYZA WGN?

 

SILNA i ROZPOZNAWALNA MARKA absolutnego lidera na rynku nieruchomości. Wśród klientów odbierana jako bardzo bezpieczna, profesjonalna i godna polecenia. Pozyskujemy najlepsze kontrakty do sprzedaży na rynku premium, komercyjnym i inwestycyjnym, dzięki temu uzyskujemy wysokie przychody.

100% ZYSKU dla PARTNERA - Franczyzobiorca zatrzymuje cały wypracowany przez siebie przychód. Franczyzodawca nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

ATRAKCYJNE OPŁATY FRANCZYZOWE - w porównaniu do innych sieci.

SPRAWDZONY SYSTEM - procedury i model prowadzenia własnego biura z sukcesem w oparciu o 33-letnie doświadczenie, wsparcie biznesowe i prawne, unikatowe narzędzia, profesjonalna Księga KNOW-HOW, wysokie standardy znaku jakości ZJ-WGN.

UNIKNIESZ BŁĘDÓW na STARCIE - nowi Partnerzy WGN nie muszą wyważać otwartych drzwi. Cały swój czas, energię i kapitał przeznaczają na rozwój swojego biznesu.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ z NAJLEPSZYMI - cykliczne spotkania z Liderami, działającymi z sukcesem od lat w jednym systemie.  WGN posiada największą statystycznie ilość sfinalizowanych transakcji przez jednego agenta w miesiącu - 2,1.

ETYKA i PROFESJONALIZM - zawsze stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji oraz etykę zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

 

 

Franczyzowe biuro nieruchomości WGN

 

Franczyza nieruchomości WGN - biuro WGN w GdańskuFranczyza nieruchomości - biuro WGN w Gdańsku

 

KONTAKT:

 

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

tel. 609 130 707, 71 337 84 02, mail: l.stasiak@wgn.pl

 

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

JEDNA MARKA - WIELE USŁUG

Nasza główna domena to:

WGN NIERUCHOMOŚCI – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza premium i inwestycyjnymi.

Dodatkowo uzyskasz dochody prowadząc:

WGN KREDYTY - do wyboru stała współpraca z największym pośrednikiem kredytowym w Polsce, bądź zatrudnianie własnych doradców kredytowych.

WGN DEVELOPMENT – działalność deweloperska.

Każdy Partner ma swobodę prowadzenia dodatkowych usług około-nieruchomościowych jak np. ubezpieczenia, zarządzanie, remonty, aranżacje wnętrz, home staging itp.

PARTNERSKI MODEL WSPÓŁPRACY - tylko u nas Partner zachowuje autonomię, ma SWOBODĘ dającą kreatywną wolność działania, bez narzucania wielkości zespołów i ich wynagradzania, wysokości prowizji, planów sprzedażowych, ograniczeń terytorialnych itp. Dlatego średni staż biura w Grupie WGN to ponad 17 lat!

SYSTEM WZAJEMNYCH POLECEŃ – tylko u nas MLS WGN (system wielokrotnego oferowania ofert nieruchomości - największa baza nieruchomości i klientów) z jasnymi i przejrzystymi zasadami współpracy i wynagrodzeń w ramach SIECI WGN. Każde biuro finalizujące transakcję w systemie ma zagwarantowane dla siebie wynagrodzenie.

BRAK ZAKAZU KONKURENCJI Partnerów WGN w odróżnieniu od innych sieci franczyzowych nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej (w tym okres karencji), po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują dla siebie swoją wypracowaną bazę klientów i oferty nieruchomości.

 

 

Franczyza nieruchomości WGN

 WGN skutecznie działa również na rynku międzynarodowym

 

FRANCZYZA NIERUCHOMOŚCI WGN

CO OD NAS OTRZYMASZ w RAMACH WSPÓŁPRACY FRANCZYZOWEJ?

 

KNOW HOW WGN - KSIĘGA UMÓW i PROCEDUR - komplet ponad 500 niezbędnych dokumentów pozwalających już od pierwszego dnia prowadzić bezpieczne, profesjonalne, franczyzowe biuro nieruchomości, według sprawdzonego na naszym doświadczeniu i sukcesie -  Unikalnego Modelu Biznesowego WGN.

PAKIET na START - nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenia w Dziale Szkoleniowym dotyczące profesjonalnego doradztwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania menadżerskiego. Pomagamy na każdym etapie organizacji Biura przy wyborze lokalu, jego aranżacji i przygotowaniu obrendowania biura z zewnątrz i wewnątrz. Pomoc przy rekrutacji agentów, harmonogram wdrożeniowy.

REGULARNE SZKOLENIA – zapewniamy profesjonalne szkolenia prowadzenia biznesu w sektorze nieruchomości oraz pracy w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami przez najlepszych w Polsce specjalistów praktyków z branży oraz cykliczne szkolenia w ramach Akademii Nieruchomości WGN. Osiągamy ponad przeciętne wyniki sprzedażowe, wielokrotnie wyższe niż w innych biurach z poza sieci WGN. Wszystkie szkolenia dla naszych Partnerów i ich zespołów są bezpłatne.

STAŁY DEDYKOWANY OPIEKUN tylko u nas, przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji help desk, tj. doradztwo prawne, administracyjne oraz wsparcie  najlepszych doradców ds. nieruchomości.

BIEŻĄCA AKTUALIZACJA DOKUMENTÓW przez Dział Prawny, zgodna z najnowszymi przepisami i procedurami, w tym szkolenia wdrożeniowe.

AUTORSKI PROGRAM CRM - najnowocześniejszy program do obsługi biura INETwgn, który pozwala Partnerowi zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów z podziałem na uprawnienia. Program daje możliwość nadzorowania pracy biura i zespołu z każdego miejsca. Eksport z INETwgn ofert na ponad 150 portali, serwisów i subdomen.

WŁASNA STRONA INTERNETOWA BIURA – tylko u nas:

dla każdego Partnera dedykowana jest strona internetowa z własną wyszukiwarką ofert i całej sieci, z możliwością promocji ofert i wprowadzaniem własnych treści.

 

INDYWIDUALNE STRONY INTERNETOWE PARTNERÓW tylko u nas: możliwość posiadania przez Partnera indywidualnej własnej strony internetowej - tego nie mają inne sieci franczyzowe - my się tego nie boimy.

SZEROKI MARKETING OFERT tyko u nas promocja ofert na ponad 150 serwisach nieruchomości własnych i na największych zewnętrznych, dedykowane rabaty, Google Ads, Facebook, Instagram itp.. Reklama ofert premium we własnym czasopiśmie - Kwartalniku APARTAMENTY&REZYDENCJE. Wydawnictwo na rynku od 1992 roku.

WŁASNE WYDAWNICTWO - tylko my wydajemy własny magazyn APARTAMENTY&REZYDENCJE. Wydania rozchodzą się w ponad 80 000 egzemplarzach w wersji papierowej i elektronicznej.

AKTYWNE SPOTKANIA BIZNESOWE DYREKTORÓW minimum 2 razy w roku na KONWENTACH DYREKTORÓW WGN, wymiana doświadczeń, to tu wspólnie opracowywane są dalsze strategie rozwoju na poziomie regionalnym i globalnym, prezentacje nowych pomysłów i produktów.

 

KONTAKT:

 

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

tel. 609 130 707, 71 337 84 02, mail: l.stasiak@wgn.pl

 

 

 Jako JEDYNI w POLSCE wśród Agencji Nieruchomości wydajemy własne czasopismo branżowe.

Zobacz kwartalnik Nieruchomości Premium - Apartamenty&Rezydencje

 

 

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

 

Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego nastąpi już w 2-3 miesiącu od rozpoczęcia działalności.

Opłata startowa wynosi 5,5 tys. zł netto.

WGN pobiera od swoich Partnerów stałą miesięczną rozsądną opłatę, niezależną od wysokości obrotów. Dzięki temu Franchisebiorca nie ma poczucia kontroli swoich finansów.

Tworząc biznesplan własnego biura warto wziąć pod uwagę kwotę wynajmu i urządzenia biura, koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz lokalnym marketingiem. Szacowany kapitał na początek to kwota około 20 tys. zł w tym opłata startowa.

 

KONTAKT:

 

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

tel. 609 130 707, 71 337 84 02, mail: l.stasiak@wgn.pl

 

 

FRANCZYZA WGN

OCZEKIWANIA od PARTNERA 

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych osób, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu. Partner może zarządzać swoim Biurem osobiście lub poprzez swojego menedżera.

 

Franczyza nieruchomości WGN - biuro WGN w Sosnowcu
 Biuro WGN w Sosnowcu

 

Franczyzobiorcą WGN może zostać osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości, która dzięki naszej księdze KNOW HOW WGN oraz kompleksowemu przeszkoleniu otrzyma wiedzę, pozwalającą już na starcie prowadzić z sukcesem własne biuro nieruchomości.

Do Grupy WGN mogą przystąpić również agenci lub biura nieruchomości, działające już na rynku, którzy osiągnęli pułap rozwojowy lub zmagają sie z problemem wysokich kosztów jak i małych przychodów prowadzenia biznesu.

Przystąpić mogą również nowopowstałe biura nieruchomości, którym brakuje Know How, technologi jak i sprawdzonego modelu biznesowego.

Franczyzobiorcą mogą zostać także brokerzy kredytowi i ubezpieczeniowi, zarządcy nieruchomości, deweloperzy, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

 

Franczyza nieruchomości WGN - biuro WGN w Warszawie

 Biuro WGN w Warszawie

 

Kandydaci powinni dysponować własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 25 m2 (zalecane 40 m2) w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne w dniu podpisania umowy franczyzowej.

 

Największe Oddziały WGN sprzedają rocznie ponad 300 nieruchomości osiągając przychody 7-cyfrowe.

W ostatnich czasie aż 14 PARTNERÓW przyszło z konkurencyjnych sieci franczyzowych  - to jest dla WGN najlepsza rekomendacja.

 

 Franczyza nieruchomości WGN - biuro w Gdańsku

Biuro WGN w Gdańsku

 

NASZYM NAJWIĘKSZYM KAPITAŁEM SĄ LUDZIE Z PASJĄ

Wiemy, że dla przedsiębiorcy istotny jest czas. A stratą czasu jest bez wątpienia otwarcie nowego biznesu, bez wsparcia silnego i najbardziej doświadczonego partnera na rynku. Pozwala to zachować bezpieczeństwo, uniknąć wielu błędów i osiągać szybko sukces zawodowy i finansowy.

Działanie pod szyldem znanej mocnej marki WGN, z ugruntowaną pozycją na rynku bardzo pomaga przy pozyskiwaniu i sprzedaży nieruchomości szczególnie tych drogich. Ułatwia to również negocjacje z deweloperami, którzy mają pewność, że ich oferta dotrze do wszystkich agentów całej sieci WGN, a tym samym ma większe szanse na szybkie finalizacje transakcji.

 

 

Franczyza nieruchomości WGN - biuro w Kościanie

 Biuro WGN w Kościanie

 

FRANCZYZA

 

OPINIE NASZYCH PARTNERÓW O WGNDyrektor Biura WGN Warszawa – Armand Ptaszkiewicz, w WGN od 2023 r.

„Uważam, że zdecydowanie łatwiej i lepiej jest korzystać z doświadczeń wieloletnich niż od początku w trudnych czasach budować od podstaw własną firmę. Błędy i nauka często kosztują bardzo dużo zdrowia psychicznego i materialnego ryzyka.

Rozsądna opłata franczyzowa, rezygnacja franczyzodawcy z pobierania opłat procentowych od obrotu na rzecz stałej opłaty miesięcznej.

Interesuje mnie rynek nieruchomości premium ze względu na wyższe dochody od sprzedaży i ciekawsze obiekty do wynajmu czy sprzedaży.

Posiadam duże doświadczenie w usługach. Ponad 20 lat w architekturze użytkowej, uzyskałem kontakt praktyczny z klientami oraz nie mniejszy staż w usługach.”

 

 

 

Dyrektor Biura WGN Szczecin – Patryk Majewski, w WGN od 2023 r.

„Sądzę że rynek nieruchomości jest najlepszą opcją dalszego mojego rozwoju, dlatego pragnę rozwijać się w tym lukratywnym zawodzie. Podjąłem decyzję o współpracy w sieci franczyzowej Grupy WGN, gdyż posiada wieloletnie doświadczenie na rynku oraz rozpoznawalność marki. Dzięki tym atutom będę mógł osiągać ponadprzeciętne wyniki zawodowe i finansowe.

WGN jest wszechobecne, to lider w obrocie nieruchomościami, który od 32 lat systematyczne rozwija się i góruje na rynku. Obserwując rynek nieruchomości ciężko by było nie dowiedzieć się o tak rozpoznawalnej marce jaką jest WGN. Dzięki doświadczeniu WGN na rynku oraz wsparciu biznesowemu, które WGN oferuje na początku drogi będzie mi łatwiej rozwinąć skrzydła.

 

 

Dyrektor Biura WGN Gdańsk – Katarzyna Stachowska – Jurgiel, w WGN od 2019 r.

Za największą wartość dodaną WGN uważam siłę dystrybucji wszystkich nieruchomości oraz współpracę wewnątrz sieci. Dzięki temu mogę obsługiwać nie tylko rynek lokalny ale również całą Polskę oraz np. Hiszpanię, w której jest biuro WGN. Doceniam w Grupie WGN możliwość prowadzenia swojej polityki zarządzania biurem. WGN to taka kreatywna korporacja. Mamy ustalone zasady działania, schematy postępowania, wspólną markę ale jednocześnie mamy swobodę działania i kreowanie własnych pomysłów. Kiedy tego potrzebujemy mamy wsparcie Centrali WGN, w tym profesjonalnego Działu Prawnego."

 


Dyrektor Biura WGN Częstochowa – Artur Kupis, w WGN od 2016 r.

„Przeszedłem do WGN z innej dużej sieci franczyzowej. Bycie częścią Grupy WGN daje nam dużo większe możliwości. WGN stwarza swoim partnerom świetne warunki do rozwoju i prowadzenia odnoszącego sukces biura nieruchomości. Renoma marki WGN istniejącej od ponad 30 lat oraz blisko 100 biur powoduje że klienci darzą nas zaufaniem i chętnie podejmują z nami współpracę. To wszystko powoduje, że pomimo funkcjonowania na rynku częstochowskim kilkudziesięciu innych biur, praktycznie nie odczuwamy obecności konkurencji."

 

Dyrektorzy WGN Sosnowiec

Dyrektorzy Biura WGN Sosnowiec – Rafał Kampczyk i Krzysztof Badan, w WGN od 2014 r.

„Działając pod skrzydłami WGN mamy poparcie marki mocno rozpoznawalnej na rynku.” – mówi Rafał Kampczyk.

„pomimo, że jesteśmy częścią większej organizacji, to atmosfera jest tutaj zupełnie inna niż w dużych firmach. To daje nam kreatywną wolność, którą sobie bardzo cenimy.
Współpraca w ramach franczyzy pomaga w szczególności przy sprzedaży nieruchomości o większej wartości. Klienci powierzając je największej sieci, czują się też bezpieczniej, bo wiedzą, że przy całym procesie sprzedaży są wsparci przez profesjonalny Dział Prawny i marketingowy” – mówi Krzysztof Badan.

 

Piotr Gałązka

Dyrektor WGN Szczecin – Piotr Gałązka, w WGN od 2011 r.

„WGN nauczył mnie wszystkiego, był doskonałym wyborem. Od samego początku działalności mogłem liczyć na pomoc franczyzodawcy. Szkolenia, pomoc help desk, pomoc prawna, czy pomoc przy realizacji umów. A cykliczne szkolenia ciągle rozwijają umiejętności moje i agentów. W tej chwili nie jestem tylko maklerem, a deweloperem otwierając WGN Development. Marka dała mi narzędzia, które mnie odpowiednio ukierunkowały. Dzięki nim zdobyłem konieczną wiedzę, aby z sukcesem prowadzić swoją działalność Doświadczenie jest mile widziane. Ale WGN bardzo dobrze szkoli przyszłych franczyzobiorców.”

 

Dyrektor Biura WGN Ustroń – Mariola Teszler-Wróbel, w WGN od 2009 r.

„Cieszę się , że jestem już 14 lat pod skrzydłami WGN i  jestem z tego dumna. Gdy wchodziłam w biznes związany z obrotem nieruchomościami potrzebowałam silnego partnera.

Oferta naszych usług nie sprowadza się tylko do sprzedaży i wynajmu nieruchomości, ale pomagamy w załatwieniu kredytu, ekip remontowo budowlanych,  prawników, geodetów, rzeczoznawców i innych potrzebnych specjalistów do zrealizowania transakcji.  A ponieważ pracujemy tylko na zasadach wyłączności, to nasze oferty muszą być na najwyższym poziomie, czyli profesjonalne opisy i zdjęcia wg standardów WGN.”

 

 

Zobacz więcej opinii

 

 Nasze motto:

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE

 

 

DZIAŁ ROZWOJU GRUPY WGN - kontakt

 

 

       ZOBACZ GALĘ 25- LECIA WGN