31 lat na rynku   ~100 Biur WGN   225 000 zrealizowanych transakcji

Jest wiele sieci franczyzowych, ale Lider może być tylko jeden

 

Logo WGN

 

W roku 2021 Wielka Giełda Nieruchomości zrealizowała rekordową ilość transakcji - ponad 15 000, sprzedając nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN, a udział marki na rynku obrotu nieruchomościami wyniósł ponad 2 % całego wolumenu transakcji w Polsce.

Skuteczność sprzedaży wyniosła blisko 90% wszystkich ofert nieruchomości.


 Średni staż Biura WGN w Grupie wynosi ponad 13 lat a najstarsi Partnerzy są WGN-owcami od ponad 27 lat.

 

 

 

Dlaczego warto założyć franczyzowe biuro nieruchomości WGN? 

 

DLACZEGO FRANCZYZA WGN?

 

SILNA I ROZPOZNAWALNA MARKA absolutnego lidera na rynku nieruchomości. Wśród klientów odbierana jako bardzo bezpieczna, profesjonalna i godna polecenia. Pozyskujemy najlepsze kontrakty na rynku i uzyskujemy wysokie wynagrodzenia prowizyjne.

ATRAKCYJNE OPŁATY FRANCZYZOWE - w porównaniu do innych sieci.

SPRAWDZONY SYSTEM - procedury i model prowadzenia własnego biura z sukcesem, wsparcie biznesowe, unikatowe narzędzia, Księga Know-how, wysokie standardy ZJ-WGN.

UNIKNIESZ BŁĘDÓW NA STARCIE - nowi Partnerzy WGN nie muszą wyważać otwartych drzwi. Swój czas, energię i kapitał przeznaczają na rozwój swojego biznesu.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ Z NAJLEPSZYMI - cykliczne spotkania z Liderami, działającymi z sukcesem od lat w tym samym systemie.  Samych tylko 5 agentów liderów WGN roku 2021 zrealizowało w sumie aż 576 transakcji.

ETYKA I PROFESJONALIZM - zawsze stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji oraz etykę zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

 

 

Franczyzowe biuro nieruchomości WGN

 

 

Biuro nieruchomości WGN

 

 

KONTAKT:

tel. 71 337 84 02, 71 337 84 05

tel. 601 71 05 84

mail: wgn@wgn.pl

 

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

JEDNA MARKA - WIELE USŁUG

Nasza główna domena to:

WGN NIERUCHOMOŚCI – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza premium i inwestycyjnymi.

Dodatkowo zarobisz prowadząc:

WGN KREDYTY - do wyboru stała współpraca z największym pośrednikiem kredytowym w Polsce, bądź zatrudnianie własnych doradców kredytowych.

WGN DEVELOPMENT – działalność deweloperska.

Każdy Partner ma swobodę prowadzenia dodatkowych usług około-nieruchomościowych jak np. ubezpieczenia, zarządzanie, remonty, aranżacje wnętrz.

PARTNERSKI MODEL WSPÓŁPRACY - tylko u nas Partner zachowuje autonomię, ma SWOBODĘ dającą kreatywną wolność działania, bez narzucania wielkości zespołów i ich wynagradzania, wysokości prowizji, planów sprzedażowych, ograniczeń terytorialnych itp.

100 % ZYSKU DLA PARTNERA - Franczyzobiorca zatrzymuje cały wypracowany przez siebie przychód. Franczyzodawca nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

SYSTEM WZAJEMNYCH POLECEŃ tylko u nas MLS WGN (największa baza nieruchomości i klientów) z jasnymi i przejrzystymi zasadami współpracy i wynagrodzeń w ramach SIECI. Każde biuro finalizujące transakcję w systemie ma zagwarantowane wynagrodzenie.

BRAK ZAKAZU KONKURENCJI Partnerów WGN w odróżnieniu od innych sieci franczyzowych nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują dla siebie swoją bazę klientów i oferty nieruchomości.

 

 

Franczyzobiorcy WGN

 

CO OD NAS OTRZYMASZ W RAMACH WSPÓŁPRACY FRANCZYZOWEJ?

 

KNOW HOW WGN - KSIĘGA UMÓW i PROCEDUR - pełny komplet dokumentów, ponad 200 - pozwalających już od pierwszego dnia prowadzić bezpieczne, profesjonalne, franczyzowe biuro nieruchomości, według sprawdzonego na naszym sukcesie -  unikalnego Modelu Biznesowego.

PAKIET NA START - nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenia w Dziale Szkoleniowym. Pomagamy na każdym etapie organizacji Biura przy wyborze lokalu, jego aranżacji i przygotowaniu obrendowania biura z zewnątrz i wewnątrz. Pomoc przy rekrutacji agentów, harmonogram wdrożeniowy.

REGULARNE SZKOLENIA zapewniamy kompleksowe szkolenia przez najlepszych specjalistów praktyków z branży oraz cykliczne szkolenia w ramach Akademii Nieruchomości WGN. Osiągamy ponad przeciętne wyniki sprzedażowe, wielokrotnie wyższe niż w innych biurach. Wszystkie szkolenia dla naszych Partnerów z ich zespołami są bezpłatne.

STAŁY DEDYKOWANY OPIEKUN tylko u nas, przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji help desk, tj. doradztwo prawne oraz wsparcie liderów – najlepszych doradców ds. nieruchomości.

BIEŻĄCA AKTUALIZACJA DOKUMENTÓW przez Dział Prawny, zgodna z najnowszymi przepisami i procedurami, w tym szkolenia wdrożeniowe.

AUTORSKI PROGRAM CRM - najnowocześniejszy program do obsługi biura, który pozwala Partnerowi zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów z podziałem na uprawnienia. Program daje możliwość nadzorowania pracy biura z każdego miejsca.

WŁASNA STRONA INTERNETOWA BIURA tylko u nas:

- dedykowana strona z własną wyszukiwarką ofert i całej sieci, z możliwością promocji ofert i edytowaniem własnych treści/analiz.

- dodatkowa możliwość tworzenia przez Partnera indywidualnych, własnych stron internetowych.

 

SZEROKI MARKETING OFERT tyko u nas promocja ofert na ponad 150 serwisach nieruchomości własnych i na największych zewnętrznych,  dedykowane rabaty, Google Ads, FB, Instagram itp.. Reklama we własnych dwóch Wydawnictwach oraz na największych Międzynarodowych Targach w Cannes i Monachium.

AKTYWNE SPOTKANIA BIZNESOWE DYREKTORÓW na KONWENTACH DYREKTORÓW i MENEDŻERÓW, wymiana doświadczeń, tylko u nas wspólnie wypracowywanie są dalsze strategie rozwoju na poziomie regionalnym i globalnym, prezentacje nowych produktów.


KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. 71 337 84 05, 71 337 84 02

tel. 601 71 05 84

mail:  wgn@wgn.pl

 

 

 

Partnerzy biura nieruchomości WGN

 

 

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

 

Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już w 3-4 miesiącu od rozpoczęcia działalności.

Opłata startowa wynosi 4 tys. zł netto.

WGN pobiera od swoich Partnerów stałą miesięczną rozsądną opłatę, niezależną od wysokości obrotów. Dzięki temu Franchisebiorca nie ma poczucia kontroli swoich finansów.

Tworząc biznesplan własnego biura warto wziąć pod uwagę kwotę wynajmu i urządzenia biura, koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz lokalnym marketingiem. Szacowany kapitał na początek to kwota około 25-30 tys. zł w tym opłata startowa.

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. 71 337 84 02, 71 337 84 05

tel. 601 71 05 84

mail: wgn@wgn.pl

 

FRANCZYZA NIERUCHOMOŚCI - OCZEKIWANIA od PARTNERA 

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych osób, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu. Partner może zarządzać swoim Biurem osobiście lub poprzez swojego menedżera.

 

 


 

 

Franczyzobiorcą WGN może zostać osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości, która dzięki KSIĘDZE KNOW HOW WGN oraz kompleksowemu przeszkoleniu otrzyma wiedzę, pozwalającą już na starcie prowadzić z sukcesem własne biuro nieruchomości.

Do Grupy WGN mogą przystąpić również agenci lub biura nieruchomości, działające już na rynku, którzy osiągnęli pułap rozwojowy lub zmagają sie z problemem wysokich kosztów jak i małych przychodach prowadzenia biznesu.

Przystąpić mogą również nowopowstałe biura nieruchomości, którym brakuje Know How, technologi jak i sprawdzonego modelu biznesowego.

Franczyzobiorcą mogą zostać także brokerzy kredytowi i ubezpieczeniowi, zarządcy nieruchomości, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

 

Siedziba WGN

 

 

Kandydaci powinni dysponować własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 30 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne w dniu podpisania umowy franczyzowej.

 

Największe Oddziały WGN sprzedają rocznie powyżej 200, a kilka nawet ponad 300 nieruchomości osiągając przychody siedmiocyfrowe.

W ostatnich latach szeregi Grupy WGN powiększyły się o 36 Partnerów, w tym aż 14 przeszło z konkurencyjnych sieci franczyzowych  - to jest dla WGN najlepsza rekomendacja.

 

 

Naszym największym kapitałem są ludzie. Wiemy, że dla przedsiębiorcy istotny jest czas. A stratą czasu jest bez wątpienia otwarcie nowego biznesu, bez wsparcia silnego i najbardziej doświadczonego partnera na rynku. Pozwala to zachować bezpieczeństwo, uniknąć wielu błędów i osiągać szybko sukces. Działąnie pod szyldem znanej marki WGN, z ugruntowaną pozycją na rynku bardzo pomaga przy pozyskiwaniu i sprzedaży nieruchomości szczególnie tych komercyjnych czy premium. Ułatwia to również negocjacje z deweloperami, którzy mają pewność, że ich oferta dotrze do wszystkich doradców całej sieci WGN, a tym samym ma większe szanse na szybkie finalizacje transakcji.

 

 

Biuro franczyzowe w Kościanie

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. 71 337 84 05, 71 337 84 02

tel. 601 71 05 84

mail: wgn@wgn.pl

 

 

 

OPINIE NASZYCH PARTNERÓW O WGN

 

Dyrektor Biura WGN Częstochowa – Artur Kupis, w WGN od 2016 r.

„Przeszedłem do WGN z innej dużej sieci franczyzowej. Bycie częścią Grupy WGN daje nam dużo większe możliwości. WGN stwarza swoim partnerom świetne warunki do rozwoju i prowadzenia odnoszącego sukces biura nieruchomości. Renoma marki WGN istniejącej od ponad 30 lat oraz blisko 100 biur powoduje że klienci darzą nas zaufaniem i chętnie podejmują z nami współpracę. To wszystko powoduje, że pomimo funkcjonowania na rynku częstochowskim kilkudziesięciu innych biur, praktycznie nie odczuwamy obecności konkurencji."

 

Dyrektorzy WGN Sosnowiec

Dyrektorzy Biura WGN Sosnowiec – Rafał Kampczyk i Krzysztof Badan, w WGN od 2014 r.

„Działając pod skrzydłami WGN mamy poparcie marki mocno rozpoznawalnej na rynku.” – mówi Rafał Kampczyk.

„pomimo, że jesteśmy częścią większej organizacji, to atmosfera jest tutaj zupełnie inna niż w dużych firmach. To daje nam kreatywną wolność, którą sobie bardzo cenimy.
Współpraca w ramach franczyzy pomaga w szczególności przy sprzedaży nieruchomości o większej wartości. Klienci powierzając je największej sieci, czują się też bezpieczniej, bo wiedzą, że przy całym procesie sprzedaży są wsparci przez profesjonalny Dział Prawny i marketingowy” – mówi Krzysztof Badan.

 

 

Dyrektor Biura WGN Gdańsk – Katarzyna Stachowska – Jurgiel, w WGN od 2019 r.

Za największą wartość dodaną WGN uważam siłę dystrybucji wszystkich nieruchomości oraz współpracę wewnątrz sieci. Dzięki temu mogę obsługiwać nie tylko rynek lokalny ale również całą Polskę oraz np. Hiszpanię, w której jest biuro WGN. Doceniam w Grupie WGN możliwość prowadzenia swojej polityki zarządzania biurem. WGN to taka kreatywna korporacja. Mamy ustalone zasady działania, schematy postępowania, wspólną markę ale jednocześnie mamy swobodę działania i kreowanie własnych pomysłów. Kiedy tego potrzebujemy mamy wsparcie Centrali WGN, w tym profesjonalnego Działu Prawnego."

 

 

Piotr Gałązka

Dyrektor WGN Szczecin – Piotr Gałązka, w WGN od 2011 r.

„WGN nauczył mnie wszystkiego, był doskonałym wyborem. Od samego początku działalności mogłem liczyć na pomoc franczyzodawcy. Szkolenia, pomoc help desk, pomoc prawna, czy pomoc przy realizacji umów. A cykliczne szkolenia ciągle rozwijają umiejętności moje i agentów. W tej chwili nie jestem tylko maklerem, a deweloperem otwierając WGN Development. Marka dała mi narzędzia, które mnie odpowiednio ukierunkowały. Dzięki nim zdobyłem konieczną wiedzę, aby z sukcesem prowadzić swoją działalność Doświadczenie jest mile widziane. Ale WGN bardzo dobrze szkoli przyszłych franczyzobiorców.”

 

Dyrektor Biura WGN Ustroń – Mariola Teszler-Wróbel, w WGN od 2009 r.

„Cieszę się , że jestem już 13 lat pod skrzydłami WGN i  jestem z tego dumna. Gdy wchodziłam w biznes związany z obrotem nieruchomościami potrzebowałam silnego partnera.

Oferta naszych usług nie sprowadza się tylko do sprzedaży i wynajmu nieruchomości, ale pomagamy w załatwieniu kredytu, ekip remontowo budowlanych,  prawników, geodetów, rzeczoznawców i innych potrzebnych specjalistów do zrealizowania transakcji.  A ponieważ pracujemy tylko na zasadach wyłączności, to nasze oferty muszą być na najwyższym poziomie, czyli profesjonalne opisy i zdjęcia wg standardów WGN.”

 

 Dyrektor Biura WGN Sławno – Katarzyna Pietrzak, w WGN od 2021 r.

„Możliwość samodzielnej pracy  w oparciu o silnego i doświadczonego partnera to ogromny bonus. Myślę, że  Pomorze to doskonała lokalizacja dla kolejnego przedstawicielstwa.

Dlaczego franczyza WGN? Ponieważ otrzymuję praktycznie całą wiedzę na temat bezpiecznego prowadzenia biura. Zdejmuje to ze mnie konieczność przecierania szlaku, szukania niezbędnej wiedzy, kompletowania dokumentów. Otrzymuję wszystko na tacy, zastaje mi tylko zaangażowanie z wykorzystaniem gotowych narzędzi. W pojedynkę tworzone od podstaw biuro obarczone byłoby moim zdaniem zbyt wysokim ryzykiem.

 

 

Nasze motto: 

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE

 

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. 71 337 84 02, 71 337 84 05

tel. 601 71 05 84

mail: wgn@wgn.pl 

      ZOBACZ GALĘ 25- LECIA WGN

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w CANNES 

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w MONACHIUM

 

Dyrektor WGN - Leszek Michniak i partnerzy