W tym czasie Grupa WGN przeprowadziła blisko 200 000 transakcji w Polsce i na rynku międzynarodowym dla ponad czterystu tysięcy klientów. W Grupie WGN pracuje ponad 500 agentów, doradców, ekspertów, analityków i prawników. WGN to synonim prestiżu, zaufania i profesjonalizmu, a nasze motto to: BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE.Franczyzowe biuro nieruchomości WGN to samodzielne przedsiębiorstwo (oddział) prowadzone przez Partnera przy wykorzystaniu gotowego i sprawdzonego pomysłu na sukces w branży nieruchomości. Franczyzobiorca ma całkowitą swobodę działania, przy jednoczesnym kompleksowym wsparciu Centrali WGN na każdym etapie wykonywania czynności pośrednictwa, jak i działalności Partnera. 

Grupa WGN w swoich działaniach zawsze stawia na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji oraz wszechstronną i kompleksową obsługę klientów.

Jako najstarsza sieć franczyzowa opracowała wiele innowacyjnych rozwiązań w branży nieruchomości, które pozwalają, przy wysokiej skuteczności, zaoszczędzić czas i obniżyć koszty marketingu oraz prowadzenia działalności.

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. 71 334 84 05, 601 71 05 84

mail:  d.komarnicka@wgn.pl, wgn@wgn.pl 

 

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Główną działalnością Partnerów WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem kredytowym.

Franchisebiorca zatrzymuje cały wypracowany przez siebie przychód. Centrala nie ma udziału procentowego w zysku Partnera. Od Partnerów WGN pobierana jest wyłącznie stała miesięczna opłata.
Zapewniamy nowym Partnerom PAKIET NA START, tj. dwumiesięczne zwolnienie z opłat, jak i szeroką promocję nowo otwartego Biura. Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy również kompleksowe szkolenia w naszym Dziale Szkoleniowym.

Partnerzy otrzymują know-how (w tym wzory umów pośrednictwa, umowy agencyjne, umowy gospodarcze, regulacje prawne) pozwalające prowadzić bezpiecznie i z sukcesem biuro nieruchomości, według sprawdzonego unikalnego modelu biznesowego WGN.

Pomagamy naszym Partnerom na każdym etapie organizacji Biura. Doradzamy przy wyborze lokalu, jego aranżacji i przygotowujemy projekty graficzne oznaczeń reklamowo – marketingowych.

 

 

Partner korzysta z największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce – systemu mlsWGN. Jest to unikalny system polegający na tworzeniu wspólnej bazy danych, która pozwala na przeprowadzanie transakcji w Grupie WGN. Każde biuro finalizujące transakcję w mlsWGN ma zagwarantowane wynagrodzenie od swojego Klienta.
Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują swoją bazę klientów i ofert nieruchomości.

 

 
WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCÓW

 

PAKIET NA START - Partner m.in. jest zwolniony z opłat za pierwsze 2 miesiące, otrzymuje profesjonalną stronę internetową własnego biura z wyszukiwarką, indywidualne szkolenie, pomoc przy rekrutacji doradców i budowaniu stałego silnego zespołu oraz harmonogram wdrożeniowy.

Nowoczesny program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca na świecie.

Regularne, kompleksowe szkolenia 3-dniowe (Kongresy Szkoleniowe), 2 razy w roku przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy. Dzięki temu Grupa WGN posiada bardzo dobre wyniki, kilkukrotnie wyższe niż w innych konkurencyjnych biurach. Średnio na jednego agenta przypadają 2 transakcje na miesiąc.

Publikację wszystkich ogłoszeń Partnera na międzynarodowym portalu WGN.pl. Skuteczny marketing na poziomie regionalnym i globalnym (publikacja ofert Partnera na blisko 100 portalach i serwisach internetowych oraz w 2 własnych branżowych wydawnictwach).

Rozpoznawalność marki WGN, niezmiennie lidera na rynku, wśród klientów jako bezpiecznej, profesjonalnej i godnej zaufania i polecenia.

Sprawdzone narzędzia i modele zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu agentów na podstawie autorskiego programu WGN.

Przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji stały help desk, tj. doradztwo prawne, wsparcie doradców ds. nieruchomości w każdym segmencie nieruchomości, w tym dedykowanego opiekuna, bieżącą aktualizację umów i dokumentów.

Partner ma możliwość działania bez ograniczenia terytorialnego.

 

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

 

Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już w 3 miesiącu od rozpoczęcia działalności. Minimalna kwota inwestycji oscyluje w okolicach 10 - 15 tysięcy złotych. Kwota ta zawiera opłatę startową na rzecz WGN (3 000 zł netto), marketing lokalny oraz pierwsze koszty związane z prowadzeniem działalności, jak urządzenie i obrandowanie lokalu. Nie zawiera kosztów związanych z ewentualnym remontem lokalu.

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. 71 334 84 05, 601 71 05 84

mail:  d.komarnicka@wgn.pl, wgn@wgn.pl 

 

CZEGO OCZEKUJEMY od PARTNERA?

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu. Preferujemy osoby z doświadczeniem w usługach oraz z umiejętnościami menadżerskimi.

 

Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości. Dzięki naszemu know-how oraz kompleksowemu przeszkoleniu Partner otrzymuje wiedzę jak w krótkim czasie zostać profesjonalnym doradcą nieruchomości oraz zbudować własny stabilny zespół agentów.

Poszukujemy również agentów, pośredników oraz biura nieruchomości, działających już na rynku, którzy chcą pracować dla siebie, zwiększyć swoją konkurencyjność i mieć zdecydowanie większe dochody pracując z inwestorami - właścicielami drogich nieruchomości inwestycyjnych oraz premium.

Naszymi Partnerami mogą zostać także brokerzy kredytowi i ubezpieczeniowi, zarządcy nieruchomości, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o pośrednictwo w nieruchomościach.

Zalecamy, aby kandydaci dysponowali własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 30 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej (kasetonu) o powierzchni min. 3,5 m2. Z doświadczenia wiemy, że Partnerzy już w 2/3 roku zakupują lokal na własną działalność.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne przy podpisywaniu umowy franczyzowej.

W ostatnich dwóch latach nasze szeregi powiększyły się o 24 Partnerów, w tym 14 z konkurencyjnych sieci franczyzowych. Średni staż biura w Grupie WGN wynosi ponad 8 lat, co świadczy o stabilności Grupy i pełnej satysfakcji dla obu stron.

 

 

KORZYŚCI ze WSPÓŁPRACY z GRUPĄ WGN

 

Działalność pod rozpoznawalnym szyldem najsilniejszej polskiej marki z 30-letnią tradycją, której zaufało ponad 400 tysięcy klientów z rynku polskiego i międzynarodowego.

Sprawdzone standardy (ZJ-WGN), procedury i model prowadzenia własnego biznesu z sukcesem, wsparcie biznesowe, unikatowe narzędzia oraz pełny komplet dokumentów (know-how).

Bezpłatne startowe szkolenia dla właścicieli biur i ich pracowników.

Duża oszczędność w budżecie reklamowo-marketingowym, w tym udział w wynegocjowanych zniżkach i abonamentach grupowych w zewnętrznych portalach.

Minimalizacja kosztów zakupów materiałów reklamowych.

Możliwość praktyki / stażu w Centrali WGN.

Pomoc w rekrutacji agentów.

Promocja wybranych ofert w mediach społecznościowych i portalach nieruchomościowych.

Partnerzy otrzymują dofinansowanie do cyklicznych, profesjonalnych szkoleń gwarantujące sukces zawodowy. Są to bezcenne spotkania pasjonatów, liderów i ekspertów oraz okazja do wymiany doświadczeń.

Renoma i rozpoznawalność marki pozwalają być konkurencyjnym, przyciągać klientów i zdobywać najatrakcyjniejsze zlecenia, zwłaszcza z rynku nieruchomości komercyjnych i premium, a tym samym uzyskiwać wyższe prowizje (zyski).

 

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

WGN na rynku - 30 lat.

W WGN pracuje ponad 500 osób, w tym ponad 460 agentów.

Ilość oddziałów WGN Nieruchomości i deweloperskich - 79.

Ilość Partnerów posiadających 2 lub więcej własnych biur - 7.

Ilość biur prowadzonych już przez drugie pokolenie - 5.

Średni staż biura partnerskiego w Grupie WGN - 9 lat.

W 2019 roku WGN zrealizował ponad 10 900 transakcji.

 

Nasze motto: 

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE

 

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. 71 334 84 05, 601 71 05 84

mail:  d.komarnicka@wgn.pl, wgn@wgn.pl  

      ZOBACZ GALĘ 25- LECIA WGN

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w CANNES 

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w MONACHIUM