32 lata na rynku   ~100 Biur WGN   >600 Pracowników w tym agentów 

 

~250 000 Zrealizowanych transakcji   >500 000 Zadowolonych klientów


Jest wiele sieci franczyzowych, ale Lider jest tylko jeden

 


 

W roku 2022 Wielka Giełda Nieruchomości zrealizowała rekordową ilość transakcji - ponad 13 600, sprzedając nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN, a udział marki na rynku obrotu nieruchomościami pierwotnym i wtórnym wyniósł blisko 2 % całego wolumenu transakcji w Polsce.

Skuteczność sprzedaży wynosiła ponad 95% wszystkich ofert nieruchomości.


 Średni staż Biura WGN w Grupie wynosi ponad 16 lat a najstarsi Partnerzy są w Grupie WGN od 30 lat.

 

 

Dzięki profesjonalnym szkoleniom WGN uzyskuje ponad przeciętne wyniki

 

Dlaczego warto założyć franczyzowe biuro nieruchomości WGN? 

 

DLACZEGO FRANCZYZA WGN?

 

SILNA i ROZPOZNAWALNA MARKA absolutnego lidera na rynku nieruchomości. Wśród klientów odbierana jako bardzo bezpieczna, profesjonalna i godna polecenia. Pozyskujemy najlepsze kontrakty na rynku premium, komercyjnym i inwestycyjnym, dzięki temu uzyskujemy wysokie wynagrodzenia prowizyjne.

100% ZYSKU dla PARTNERA - Franczyzobiorca zatrzymuje cały wypracowany przez siebie przychód. Franczyzodawca nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

ATRAKCYJNE OPŁATY FRANCZYZOWE - w porównaniu do innych sieci.

SPRAWDZONY SYSTEM - procedury i model prowadzenia własnego biura z sukcesem, wsparcie biznesowe, unikatowe narzędzia, profesjonalna Księga Know-how, wysokie standardy ZJ-WGN.

UNIKNIESZ BŁĘDÓW na STARCIE - nowi Partnerzy WGN nie muszą wyważać otwartych drzwi. Cały swój czas, energię i kapitał przeznaczają na rozwój swojego biznesu.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ z NAJLEPSZYMI - cykliczne spotkania z Liderami, działającymi z sukcesem od lat w tym samym systemie.  Samych tylko 5 agentów liderów WGN roku 2022 zrealizowało w sumie aż 673 transakcji.

ETYKA i PROFESJONALIZM - zawsze stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji oraz etykę zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

 

 

Franczyzowe biuro nieruchomości WGN

 

 


 Biuro WGN w Sosnowcu

 

KONTAKT:

 

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

tel. 609 130 707, 71 337 84 02, mail: l.stasiak@wgn.pl

 

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

JEDNA MARKA - WIELE USŁUG

Nasza główna domena to:

WGN NIERUCHOMOŚCI – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza premium i inwestycyjnymi.

Dodatkowo zarobisz prowadząc:

WGN KREDYTY - do wyboru stała współpraca z największym pośrednikiem kredytowym w Polsce, bądź zatrudnianie własnych doradców kredytowych.

WGN DEVELOPMENT – działalność deweloperska.

Każdy Partner ma swobodę prowadzenia dodatkowych usług około-nieruchomościowych jak np. ubezpieczenia, zarządzanie, remonty, aranżacje wnętrz, home staging.

PARTNERSKI MODEL WSPÓŁPRACY - tylko u nas Partner zachowuje autonomię, ma SWOBODĘ dającą kreatywną wolność działania, bez narzucania wielkości zespołów i ich wynagradzania, wysokości prowizji, planów sprzedażowych, ograniczeń terytorialnych itp.

SYSTEM WZAJEMNYCH POLECEŃ tylko u nas MLS WGN (największa baza nieruchomości i klientów) z jasnymi i przejrzystymi zasadami współpracy i wynagrodzeń w ramach SIECI WGN. Każde biuro finalizujące transakcję w systemie ma zagwarantowane dla siebie wynagrodzenie.

BRAK ZAKAZU KONKURENCJI Partnerów WGN w odróżnieniu od innych sieci franczyzowych nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują dla siebie swoją bazę klientów i oferty nieruchomości.

 

 

Franczyzobiorcy WGN

 WGN skutecznie działa na rynku międzynarodowym

 

CO OD NAS OTRZYMASZ w RAMACH WSPÓŁPRACY FRANCZYZOWEJ?

 

KNOW HOW WGN - KSIĘGA UMÓW i PROCEDUR - pełny komplet niezbędnych dokumentów, ponad 400 - pozwalających już od pierwszego dnia prowadzić bezpieczne, profesjonalne, franczyzowe biuro nieruchomości, według sprawdzonego na naszym sukcesie -  unikalnego Modelu Biznesowego.

PAKIET na START - nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenia w Dziale Szkoleniowym. Pomagamy na każdym etapie organizacji Biura przy wyborze lokalu, jego aranżacji i przygotowaniu obrendowania biura z zewnątrz i wewnątrz. Pomoc przy rekrutacji agentów, harmonogram wdrożeniowy.

REGULARNE SZKOLENIA zapewniamy profesjonalne szkolenia prowadzenia biznesu w sektorze nieruchomości oraz pracy w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami przez najlepszych specjalistów praktyków z branży oraz cykliczne szkolenia w ramach Akademii Nieruchomości WGN. Osiągamy ponad przeciętne wyniki sprzedażowe, wielokrotnie wyższe niż w innych biurach. Wszystkie szkolenia dla naszych Partnerów z ich zespołami są bezpłatne.

STAŁY DEDYKOWANY OPIEKUN tylko u nas, przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji help desk, tj. doradztwo prawne, administracyjne oraz wsparcie  najlepszych doradców ds. nieruchomości.

BIEŻĄCA AKTUALIZACJA DOKUMENTÓW przez Dział Prawny, zgodna z najnowszymi przepisami i procedurami, w tym szkolenia wdrożeniowe.

AUTORSKI PROGRAM CRM - najnowocześniejszy program do obsługi biura INET-wgn, który pozwala Partnerowi zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów z podziałem na uprawnienia. Program daje możliwość nadzorowania pracy biura i zespołu z każdego miejsca.

WŁASNA STRONA INTERNETOWA BIURA tylko u nas:

- dedykowana strona z własną wyszukiwarką ofert i całej sieci, z możliwością promocji ofert i edytowaniem własnych treści/analiz.

- dodatkowa możliwość posiadania przez Partnera indywidualnej strony internetowej - tego nie mają inni.

SZEROKI MARKETING OFERT tyko u nas promocja ofert na ponad 160 serwisach nieruchomości własnych i na największych zewnętrznych,  dedykowane rabaty, Google Ads, FB, Instagram itp.. Reklama we własnym czasopiśmie Apartamenty&Rezydencje. Wydania rozchodzą się w ponad 40 000 egzemplarzach w wersji papierowej i elektronicznej.

AKTYWNE SPOTKANIA BIZNESOWE DYREKTORÓW na KONWENTACH DYREKTORÓW WGN, wymiana doświadczeń, tylko u nas wspólnie wypracowywane są dalsze strategie rozwoju na poziomie regionalnym i globalnym, prezentacje nowych produktów.

 

KONTAKT:

 

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

tel. 609 130 707, 71 337 84 02, mail: l.stasiak@wgn.pl

 

 

 Zobacz nasze wydawnictwo - Apartamenty&Rezydencje

 

 

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

 

Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już w 2-3 miesiącu od rozpoczęcia działalności.

Opłata startowa wynosi 4,5 tys. zł netto.

WGN pobiera od swoich Partnerów stałą miesięczną rozsądną opłatę, niezależną od wysokości obrotów. Dzięki temu Franchisebiorca nie ma poczucia kontroli swoich finansów.

Tworząc biznesplan własnego biura warto wziąć pod uwagę kwotę wynajmu i urządzenia biura, koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz lokalnym marketingiem. Szacowany kapitał na początek to kwota około 20 tys. zł w tym opłata startowa.

 

KONTAKT:

 

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

tel. 609 130 707, 71 337 84 02, mail: l.stasiak@wgn.pl

 

 

FRANCZYZA NIERUCHOMOŚCI WGN

OCZEKIWANIA od PARTNERA 

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych osób, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu. Partner może zarządzać swoim Biurem osobiście lub poprzez swojego menedżera.

 

 


 Biuro WGN w Gdańsku

 

Franczyzobiorcą WGN może zostać osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości, która dzięki naszej księdze KNOW HOW WGN oraz kompleksowemu przeszkoleniu otrzyma wiedzę, pozwalającą już na starcie prowadzić z sukcesem własne biuro nieruchomości.

Do Grupy WGN mogą przystąpić również agenci lub biura nieruchomości, działające już na rynku, którzy osiągnęli pułap rozwojowy lub zmagają sie z problemem wysokich kosztów jak i małych przychodach prowadzenia biznesu.

Przystąpić mogą również nowopowstałe biura nieruchomości, którym brakuje Know How, technologi jak i sprawdzonego modelu biznesowego.

Franczyzobiorcą mogą zostać także brokerzy kredytowi i ubezpieczeniowi, zarządcy nieruchomości, deweloperzy którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

 

Siedziba WGN

 Biuro WGN w Warszawie

 

Kandydaci powinni dysponować własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 25 m2 (zalecane 40 m2) w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne w dniu podpisania umowy franczyzowej.

 

Największe Oddziały WGN sprzedają rocznie ponad 300 nieruchomości osiągając przychody siedmiocyfrowe.

W ostatnich latach szeregi Grupy WGN powiększyły się o 36 Partnerów, w tym aż 14 przeszło z konkurencyjnych sieci franczyzowych  - to jest dla WGN najlepsza rekomendacja.

 

 

Biuro WGN w Tarnowie

 

Naszym największym kapitałem są ludzie. Wiemy, że dla przedsiębiorcy istotny jest czas. A stratą czasu jest bez wątpienia otwarcie nowego biznesu, bez wsparcia silnego i najbardziej doświadczonego partnera na rynku. Pozwala to zachować bezpieczeństwo, uniknąć wielu błędów i osiągać szybko sukces zawodowy i finansowy. Działanie pod szyldem znanej marki WGN, z ugruntowaną pozycją na rynku bardzo pomaga przy pozyskiwaniu i sprzedaży nieruchomości szczególnie tych komercyjnych czy premium. Ułatwia to również negocjacje z deweloperami, którzy mają pewność, że ich oferta dotrze do wszystkich agentów całej sieci WGN, a tym samym ma większe szanse na szybkie finalizacje transakcji.

 

 

Biuro franczyzowe w Kościanie

 Biuro WGN w Kościanie

 

 

 

OPINIE NASZYCH PARTNERÓW O WGN

 

Dyrektor Biura WGN Częstochowa – Artur Kupis, w WGN od 2016 r.

„Przeszedłem do WGN z innej dużej sieci franczyzowej. Bycie częścią Grupy WGN daje nam dużo większe możliwości. WGN stwarza swoim partnerom świetne warunki do rozwoju i prowadzenia odnoszącego sukces biura nieruchomości. Renoma marki WGN istniejącej od ponad 30 lat oraz blisko 100 biur powoduje że klienci darzą nas zaufaniem i chętnie podejmują z nami współpracę. To wszystko powoduje, że pomimo funkcjonowania na rynku częstochowskim kilkudziesięciu innych biur, praktycznie nie odczuwamy obecności konkurencji."

 

Dyrektorzy WGN Sosnowiec

Dyrektorzy Biura WGN Sosnowiec – Rafał Kampczyk i Krzysztof Badan, w WGN od 2014 r.

„Działając pod skrzydłami WGN mamy poparcie marki mocno rozpoznawalnej na rynku.” – mówi Rafał Kampczyk.

„pomimo, że jesteśmy częścią większej organizacji, to atmosfera jest tutaj zupełnie inna niż w dużych firmach. To daje nam kreatywną wolność, którą sobie bardzo cenimy.
Współpraca w ramach franczyzy pomaga w szczególności przy sprzedaży nieruchomości o większej wartości. Klienci powierzając je największej sieci, czują się też bezpieczniej, bo wiedzą, że przy całym procesie sprzedaży są wsparci przez profesjonalny Dział Prawny i marketingowy” – mówi Krzysztof Badan.

 

 

Dyrektor Biura WGN Gdańsk – Katarzyna Stachowska – Jurgiel, w WGN od 2019 r.

Za największą wartość dodaną WGN uważam siłę dystrybucji wszystkich nieruchomości oraz współpracę wewnątrz sieci. Dzięki temu mogę obsługiwać nie tylko rynek lokalny ale również całą Polskę oraz np. Hiszpanię, w której jest biuro WGN. Doceniam w Grupie WGN możliwość prowadzenia swojej polityki zarządzania biurem. WGN to taka kreatywna korporacja. Mamy ustalone zasady działania, schematy postępowania, wspólną markę ale jednocześnie mamy swobodę działania i kreowanie własnych pomysłów. Kiedy tego potrzebujemy mamy wsparcie Centrali WGN, w tym profesjonalnego Działu Prawnego."

 

 

Piotr Gałązka

Dyrektor WGN Szczecin – Piotr Gałązka, w WGN od 2011 r.

„WGN nauczył mnie wszystkiego, był doskonałym wyborem. Od samego początku działalności mogłem liczyć na pomoc franczyzodawcy. Szkolenia, pomoc help desk, pomoc prawna, czy pomoc przy realizacji umów. A cykliczne szkolenia ciągle rozwijają umiejętności moje i agentów. W tej chwili nie jestem tylko maklerem, a deweloperem otwierając WGN Development. Marka dała mi narzędzia, które mnie odpowiednio ukierunkowały. Dzięki nim zdobyłem konieczną wiedzę, aby z sukcesem prowadzić swoją działalność Doświadczenie jest mile widziane. Ale WGN bardzo dobrze szkoli przyszłych franczyzobiorców.”

 

Dyrektor Biura WGN Ustroń – Mariola Teszler-Wróbel, w WGN od 2009 r.

„Cieszę się , że jestem już 13 lat pod skrzydłami WGN i  jestem z tego dumna. Gdy wchodziłam w biznes związany z obrotem nieruchomościami potrzebowałam silnego partnera.

Oferta naszych usług nie sprowadza się tylko do sprzedaży i wynajmu nieruchomości, ale pomagamy w załatwieniu kredytu, ekip remontowo budowlanych,  prawników, geodetów, rzeczoznawców i innych potrzebnych specjalistów do zrealizowania transakcji.  A ponieważ pracujemy tylko na zasadach wyłączności, to nasze oferty muszą być na najwyższym poziomie, czyli profesjonalne opisy i zdjęcia wg standardów WGN.”

 

 Dyrektor Biura WGN Sławno – Katarzyna Pietrzak, w WGN od 2021 r.

„Możliwość samodzielnej pracy  w oparciu o silnego i doświadczonego partnera to ogromny bonus. Myślę, że  Pomorze to doskonała lokalizacja dla kolejnego przedstawicielstwa.

Dlaczego franczyza WGN? Ponieważ otrzymuję praktycznie całą wiedzę na temat bezpiecznego prowadzenia biura. Zdejmuje to ze mnie konieczność przecierania szlaku, szukania niezbędnej wiedzy, kompletowania dokumentów. Otrzymuję wszystko na tacy, zastaje mi tylko zaangażowanie z wykorzystaniem gotowych narzędzi. W pojedynkę tworzone od podstaw biuro obarczone byłoby moim zdaniem zbyt wysokim ryzykiem.

 

Zobacz więcej opinii

 

 Nasze motto:

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE

 

 

DZIAŁ ROZWOJU GRUPY WGN - kontakt

 

 

       ZOBACZ GALĘ 25- LECIA WGN