PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 

Główną działalnością Partnerów WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.

Franchisebiorca zatrzymuje dla siebie cały wypracowany przez siebie przychód. Centrala nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera.

Od Partnerów WGN pobierana jest wyłącznie stała miesięczna opłata, w ramach której Partner otrzymuje dużo więcej korzyści niż inni oferują.

Dodatkowo zapewniamy nowym Partnerom PAKIET NA START, który zakłada dwumiesięczne zwolnienie z opłat, jak i promocję nowootwartego Oddziału.

Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy również kompleksowe szkolenia w naszym Dziale Szkoleniowym.

Partnerzy otrzymują know-how (czyli ponad 200 dokumentów, w tym wzory umów pośrednictwa, umowy agencyjne) pozwalające prowadzić bezpiecznie i z sukcesem biuro nieruchomości, według sprawdzonego modelu biznesowego, przez lata wypracowanego przez WGN.

Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu, jego aranżacji oraz oznaczeń reklamowo- marketingowych.

Franczyzobiorca WGN korzysta z renomowanej, silnej, rozpoznawalnej marki o blisko 30-letniej tradycji oraz z unikatowych narzędzi, w tym programów i dokumentów zapewniających pełny sukces zawodowy i finansowy już w 2-3 miesiącu od rozpoczęcia współpracy.

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą (około 40 tysięcy ofert) oraz współpracuje we wzajemnym promowaniu ofert nieruchomości w systemie mlsWGN. WGN korzysta z unikalnego systemu mls, polegającego na tworzeniu wspólnej bazy danych, która pozwala na przeprowadzanie transakcji w Grupie WGN. Każde biuro finalizujące transakcję w mlsWGN ma zagwarantowane wynagrodzenie od swojego Klienta.

Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej, po ewentualnym zakończeniu współpracy, zachowują swoją bazę klientów i ofert nieruchomości.


WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCÓW

PAKIET NA START - Partner m.in. jest zwolniony z opłat za pierwsze 2 miesiące, otrzymuje profesjonalną stronę internetową własnego biura z wyszukiwarką, indywidualne szkolenie, pomoc przy rekrutacji doradców i budowaniu stałego, silnego zespołu, harmonogram wdrożeniowy.

Najnowocześniejszy program do obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca.

Regularne, kompleksowe profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy. Dzięki temu WGN posiada dużą skuteczność przeprowadzanych transakcji, kilkukrotnie wyższą niż w innych konkurencyjnych biurach.

Skuteczny marketing na poziomie regionalnym i globalnym (publikacja ofert Partnera na ponad 100 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych tytułach wydawniczych).

Rozpoznawalność marki WGN, niezmiennie lidera na rynku, wśród klientów jako bezpiecznej, profesjonalnej i godnej zaufania i polecenia.

Sprawdzone narzędzia i modele zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu doradców na podstawie autorskiego programu WGN.

Przez cały okres współpracy Partner ma do dyspozycji stały help desk, w tym doradztwo prawne, bieżąca aktualizacja umów i dokumentów, wsparcie doradców w każdym segmencie nieruchomości, w tym dedykowanego opiekuna.

Partner ma możliwość działania na terenie całego kraju i świata.

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ?

Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia działalności. Minimalna kwota inwestycji oscyluje w okolicach 10 - 15 tysięcy złotych.

Jednorazowa opłata startowa wynosi 3 000 zł netto i obejmuje działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.

Wysokość miesięcznych opłat franczyzowych jest niezależna od wypracowanego przychodu danego biura.

 

CZEGO OCZEKUJEMY od PARTNERA?

Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów, ludzi z pasją, nastawionych na rozwój i sukces, zarówno tych prowadzących już własną firmę, jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu.

Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba bez doświadczenia w branży nieruchomości. Dzięki naszemu know-how oraz pakietowi szkoleń Partner otrzymuje wiedzę, jak w krótkim czasie zostać profesjonalnym doradcą nieruchomości oraz zbudować stabilny zespół agentów.

Poszukujemy również agentów i pośredników, działających już na rynku, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości, pracować dla siebie i mieć zdecydowanie większe dochody;

Poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o około 40 000 ofert), a przede wszystkim znacząco zwiększyć zyski firmy.

Zalecamy, aby kandydaci dysponowali własnym lub wynajętym lokalem, o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną (preferowany parter). Warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia podświetlanej reklamy zewnętrznej (kasetonu / szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2.

Posiadanie lokalu nie jest konieczne przed podpisaniem umowy franczyzowej.

Nowy oddział może powstać w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście Biur WGN.

W ostatnich dwóch latach nasze szeregi powiększyły się o 24 Partnerów, w tym 14 którzy przeszli z konkurencyjnych sieci franczyzowych.

 

KORZYŚCI ze WSPÓŁPRACY z GRUPĄ WGN

Duża oszczędnoś w budżecie reklamowo- marketingowym, w tym udział w wynegocjowanych zniżkach i abonamentach grupowych w zewnętrznych portalach.

Działalność pod wspólnym, rozpoznawalnym szyldem silnej marki z blisko 30-letnią tradycją, której zaufało ponad 300 tysięcy klientów.

Sprawdzony model prowadzenia własnego biznesu z sukcesemi, wsparcie biznesowe, narzędzia oraz dokumenty (know-how).

Partnerzy otrzymują dofinansowanie do cyklicznych, profesjonalnych szkoleń. Są to bezcenne spotkania pasjonatów, liderów i ekspertów oraz okazja do wymiany doświadczeń.

Renoma i rozpoznawalność marki pozwalają być konkurencyjnym, przyciągać klientów i zdobywać najatrakcyjniejsze zlecenia, zwłaszcza z rynku nieruchomości komercyjnych i premium, a tym samym uzyskiwać wyższe prowizje (zyski).

 

 

BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE. BĄDŹ 3 KROKI PRZED KONKURENCJĄ

 

KONTAKT:

Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej WGN

WGN, ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

tel. (71) 337 84 05

mail:  d.komarnicka@wgn.pl, franczyza@wgn.pl

 

      ZOBACZ GALĘ 25- LECIA WGN

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w CANNES 

WGN na TARGACH NIERUCHOMOŚCI w MONACHIUM