Perełki dla inwestorów

WGN sprzedaje hale produkcyjną w Mikołajkach za 2 200 000 zł

WGN sprzedaje hale produkcyjną w Mikołajkach za 2 200 000 zł

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w mieście Mikołajki, w pobliżu centrum. Obecnie obiekt stanowi zwarty kompleks administracyjno-przemysłowy.

 

Jej lokalizacja jest bardzo korzystna, ponieważ dotarcie do centrum miasta to kwestia kilku minut pieszo. Z okien rozpościera się widok na jezioro Mikołajskie. Obiekt budowlany jest w dobrym stanie. Część biurowa składa się wydzielonych izb przeznaczonych pod obsługę administracyjną przedsiębiorstwa oraz sal konferencyjnych służących do prezentacji i narad. Powierzchnia części biurowej wynosi 800 m2. Część produkcyjna zawiera liczne pomieszczenia o charakterze składów części lub warsztatów; hale z powodzeniem mogące zmieścić dużą linię produkcyjną oraz halę składową. Istnieje możliwość zaadoptowania powierzchni na dowolny cel produkcyjny. Łączna powierzchnia części produkcyjno halowej: 1200 m2. Nieruchomość gruntowa nie jest jeszcze całkowicie wykorzystana pod względem inwestycyjnym. Istnieje również możliwość zmiany przeznaczenia nieruchomości gruntowej.

cena ofertowa: 2 200 000 zł

więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Mikołajki

 

WGN Giżycko
Marek Buczyński

mbuczynski@wgn.pl

600663666

 

WGN sprzedaje kamienice w centrum Zielonej Góry za 8 900 000 zł

WGN sprzedaje kamienice w centrum Zielonej Góry za 8 900 000 zł

Na sprzedaż budynek biurowo-handlowyw ścisłym centrum miasta.

 

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Niepodległości. Nieruchomość stanowi działka gruntu powierzchni 1.020 m2, kształt działki regularny zbliżony do kwadratu. Teren zabudowany jest budynkiem o charakterze biurowym z powierzchnią handlową na parterze o powierzchni 2438 mkw. Zielona Góra jest położona w zachodniej części Polski w południowej części województwa lubuskiego, graniczącego z Niemcami. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części Zielonej Góry, w obrębie nr 18, przy Al. Niepodległości, w odległości ok. 110 m od ul. Kupieckiej i ok. 70 m od ul. Doktora Pieniężnego. Aleja Niepodległości stanowi reprezentacyjny trakt miejski (deptak zielonogórski). W odległości około 1,1 km na północny-wschód od przedmiotowej nieruchomości znajduje się dworzec PKP, natomiast Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta, Urząd Skarbowy oraz Starostwo Powiatowe zlokalizowane są przy ul. Podgórnej w oddaleniu o ok. 750-900 m.

 

cena ofertowa: 8 900 000 zł

więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Zielona Góra

 

WGN Głogów
Marek Świdziński
tel 724 359 329
m.swidzinski@wgn.pl

 

WGN wyłącznym sprzedaży działki budowlanej w okolicy Międzyzdrojów

WGN wyłącznym sprzedaży działki budowlanej w okolicy Międzyzdrojów

Na sprzedaż, wyjątkowa działka inwestycyjna, położona ok 8 km od Międzyzdrojów, na wzgórzu przy klifie zalewu Szczecińskiego między dorzeczem Świny a jeziorem Wicko.

 

Właściciel dysponuje warunkami zabudowy na cztero kondygnacyjny hotel (3 tys PUM). Według prezentowanej wizualizacji hotel mieści się w północnej części działki, po przeciwnej stronie znajduje się odrestaurowany dom jednorodzinny z XIX wieku (600 m2). Nieruchomość, położona w bliskiej odległości od Wolińskiego parku narodowego, ok 1km od mariny w Lubinie (możliwość wypłynięcia na morze Bałtyckie ).

Cena ofertowa: 5 500 000 PLN( nieruchomość jest sprzedawana bez podatku VAT).

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż MIĘDZYZDROJE, Międzyzdroje

WGN Szczecin ul. Langiewicza 24

Jacek Mielniczuk
604 669 882, 733 340 090.
j.mielniczuk@wgn.pl 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu

Na sprzedaż pensjonat w Wilkasach o pow. 691 m2 posadowiony na działce o pow 4806 m2. Wilkasy to miejscowość turystyczna z licznymi ładnymi zielonymi zakątkami.

 

Budynek położony w bardzo dobrej lokalizacji, na trasie Olsztyn - Giżycko. Posadowiony na działce o powierzchni 4806 m2, na której można dodatkowo postawić domki letniskowe lub inne budowle. Obiekt prosperujący. Działka zagospodarowana, podjazd wyłożony polbrukiem. Parter budynku stanowią: wiatrołap, hol, sala restauracyjna, dwie sale konferencyjne oraz kuchnia z zapleczem, łazienka oraz pokoje dzienne. Piętro domu to duży, przestronny korytarz, 10 pokoi z łazienkami. Pokoje jasne, każdy z balkonem. Na podłodze wyciszająca wykładzina, w łazienkach glazura i terakota. Piwnica to: hol, garaż, pomieszczenia wielofunkcyjne, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia porządkowe. Dach budynku pokryty blachodachówką norweską. Budynek posiada ogrzewane gazowe, kanalizację i wodę gminną. W pobliżu las, ośrodki wypoczynkowe, sklepy, apteka, stomatolog.

Cena ofertowa: 1 350 000 zł

więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Wilkasy

 

WGN Giżycko

Marek Buczyński

mbuczynski@wgn.pl

600663666

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży apartamentów w Piotrkowie Trybunalskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży apartamentów w Piotrkowie Trybunalskim

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty znajdujące się w wyjątkowym budynku mieszkalnym klasy premium zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ulic Kostromska i Jaworowa w Piotrkowie Trybunalskim.

 

 

Kameralny blok jest kontynuacją udanej inwestycji przy ulicy Sąsiedzkiej 4. Termin realizacji to trzeci kwartał 2021 roku. Budynek z myślą o najbardziej wymagających Klientach, ceniących komfort, elegancję, nowoczesne rozwiązania. Apartamentowiec kameralny (tylko 12 mieszkań). Dobra lokalizacja z sąsiedztwem pełnej bazy handlowo-usługowej. Budynek zaprojektowany z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów tj. naturalny kamień, stolarka aluminiowa, drewno. Główne cechy inwestycji: teren ogrodzony i monitorowany; garaż podziemny; pomieszczenia gospodarcze w podziemiu i przy mieszkaniu; kotłownia gazowa z instalacją solarną; winda; tarasy wykończone deską tarasową kompozytową, z balustradą szklaną na konstrukcji metalowej. Części wspólne zaprojektowane z myślą o swobodnym poruszaniu się osób niepełnosprawnych; pomieszczenie dla wózków dziecięcych i rowerów. Zaprojektowano 12 przestronnych mieszkań, tylko czteropokojowych, w dwóch metrażach: około 84,00 m2 (6 mieszkań) i 107,00 m2 (6 mieszkań). Każdy z apartamentów wyposażony jest w duże, panoramiczne okna oraz przestronne balkony i tarasy (od około 14,00 m2 do około 40 m2), które będą stanowić dodatkową przestrzeń do wypoczynku.Cena ofertowa: 620 600 zł (cena może ulec zmianie)

więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Kostromska

 

WGN Piotrków Trybunalski

Bartosz Glaza

piotrkowtryb@wgn.pl

505 013 452

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 2 650 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 2 650 000 zł

Na sprzedaż logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt przy obwodnicy Bolesławca. Idealna propozycja dla firmy produkcyjno-usługowo-handlowej. 

Oferta sprzedaży, atrakcyjnej nieruchomość gruntowej o pow. 7874 mkw, w Bolesławcu. Na daną nieruchomość składają się budynek biurowy (parter część biurowa) o pow.102,60 mkw, oraz poddasze(lokal mieszkalny) o pow. 102,90 mkw. Do budynku przylegają hale warsztatowe które posiadają sześć bram wjazdowych o pow. 400 mkw. Na działce znajduje się własna kanalizacja, pomieszczenia gospodarcze oraz portiernią wraz z towarzyszącą infrastrukturą, idealny pod produkcję lub usługi. Dana nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, dwa wjazdy jeden od drogi głównej i drugi z tyłu działki. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową nr.294 która prowadzi bezpośrednio do autostrady A4. Plac manewrowy na terenie nieruchomości, wykonany z płyt betonowych. Obiekt położony jest w północnej części miasta, w odległości około 1 km od ścisłego centrum. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa przemysłowa. W pobliżu znajduje się obwodnica miasta oraz droga krajowa 94. Teren jest w pełni ogrodzony i posiada monitoring.

Cena ofertowa: 2 650 000 zł
Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Bolesławiec

WGN Bolesławiec
Tomasz Mlak
t.mlak@wgn.pl
75 732 61 15

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w centrum Częstochowy za 12 000 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w centrum Częstochowy za 12 000 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12.000 m2 w  zlokalizowana centrum miasta Częstochowy.

Nieruchomość zlokalizowana przy trasie szybkiego ruchu DK1 w odległości 1km od ścisłego centrum. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się w strefie 1UH - tereny zabudowy usług i handlu. Dojazd asfaltowy bezpośrednio z ulicy Jana Pawła i od ulicy Jaskrowskiej. Działka znajduje się w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych.

Cena ofertowa: 12 000 000 zł
Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Częstochowa, Centrum


WGN Częstochowa
Magdalena Rataj
883 377 575
m.rataj@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży dworku za 4 300 000

WGN wyłącznym agentem sprzedaży dworku za 4 300 000

Na sprzedaż odrestaurowany, klasyczny dworek, położony ok. 150 km od Warszawy, 35 km od Łodzi z połowy XIX wieku.

Całkowicie odrestaurowany, po generalnym, bardzo skrupulatnym oraz wyważonym remoncie dwór w stylu klasycznym, parterowy z użytkowym poddaszem, murowany, wzniesiony na planie prostokąta, dwutraktowy. Budynek częściowo podpiwniczony. Parter: hall 34 m2, kuchnia 17 m2, jadalnia z kominkiem 53 m2 z wyjściem na taras 30 m2, salon 46 m2, mały salon 22 m2, pokój 41 m2, pokój 25 m2; biblioteka 13 m2, drugi hol 7 m2, kuchnia 17 m2; korytarz: 16 m2; spiżarnia 8 m2; kotłownia 14 m2; łazienka z wc 15 m2. Poddasze: pięć sypialni z łazienkami, trzy korytarze, dwa duże pokoje do adaptacji, dwie klatki schodowe, wejście na wieżę z jednym pokojem. Podłogi na parterze budynku głównie: płytki i marmur. Schody biały marmur. Na ścianach gładzie, sztukateria. Okna drewniane antywłamaniowe, parapety marmurowe, stolarka drewniana, okucia mosiężne, oświetlenie włoskie. Na piętrze podłogi w pomieszczeniach: głównie parkiety i płytki wysokiej klasy. W ciągach komunikacyjnych, łazienkach - marmur, płytki. Na terenie także dwa budynki gospodarcze, idealne jako dom dla gości oraz np. stajnia lub garaż. Prawie 5 hektarów ziemi solidnie ogrodzone płotem murowanym, na fundamencie z elementami metalowymi. Na posiadłości istnieje możliwość odtworzenia stawu.

Cena ofertowa: 4 300 000 zł
Więcej szczegółów: Dwór na sprzedaż Dziwle

WGN Piotrków Trybunalski
Bartosz Glaza
piotrkowtryb@wgn.pl
505 013 452

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 1 850 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 1 850 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomości, o charakterze produkcyjno-usługowo-handlowym o powierzchni użytkowej 2350 m2 usytuowanej na działce o powierzchni 1,09ha w miejscowości Chojnów, woj. Dolny Śląsk, powiat legnicki.

 

Logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt w komercyjnej części miasta znajduje się w odległości 18 km od miejscowości Legnica, przy drodze krajowej 94, 11 min od autostrady A4. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren z przeznaczeniem podstawowym – przemysłowy. Doskonała lokalizacja, duży potencjał, dochodowa działalność (obecnie zaopatrzenie rolnictwa, sprzedaż pasz i środków ochrony roślin), to tylko niektóre atuty prezentowanej nieruchomości na którą składają się: budynek administracyjno biurowy, 3 kondygnacyjny, podpiwniczony o pow. 364m2, gdzie na parterze usytuowano 4 pomieszczenia biurowe o pow. od 10,55 m2 do 22,54 m2, z zapleczem socjalnym(4,53m2)i higieniczno-sanitarnym (4,03m2)oraz częścią komunikacji (8,56m2). Dwie kolejne kondygnacje to pomieszczenia o wysokim standardzie wykończenia, wyposażone we wszelkie niezbędne media i instalacje. Składają się z 9 pokoi,1 kuchnia, 2 łazienki, 2 pomieszczenia gospodarcze. Budynek produkcyjno - magazynowy z rampą o powierzchni 900m2 i wysokości 10m, budynek trafostacji 15kw docelowo 54kw, waga tonażowa 50t, wiata o pow 248 m2 wykonana z konstrukcji stalowej, murowany garaż o pow 130 m2.

 

Cena ofertowa: 1 850 000 zł

więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Chojnów

 

WGN Bolesławiec

Ewa Zawrotniak-Cawricz

e-mail: e.cawricz@wgn.pl

530 767 111

 

WGN sprzedaje pensjonat na Mazurach

WGN sprzedaje pensjonat na Mazurach

Na sprzedaż pensjonat z restauracją i kawiarnią w centrum miasta, w sąsiedztwie XIV-wiecznego zamku krzyżackiego i dwóch portów jachtowych. Pięknie położony nad Kanałem Węgorzewskim , wzdłuż którego biegnie promenada- ścieżka pieszo-rowerowa od jeziora Mamry, przy rzece Węgorapie do plaży miejskiej i portu Żeglugi Mazurskiej.

 

Obiekt składa się z trzech kondygnacji. Część hotelową tworzą pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty z kuchnią i tarasami widokowymi. Każdy pokój posiada łazienkę, telefon, TV, Internet .W części parterowej znajdują się : sala restauracyjna, zaplecze kuchenne, recepcja, biuro i zaplecze socjalne. Z tarasu restauracji rozciąga się widok na zacumowane przy nabrzeżu kanału jachty, motorówki, łodzie. W kolejnej części obiektu usytuowane jest duże przestronne pomieszczenie, w którym mieściła się niegdyś kawiarnia i lodziarnia z salą kominkową. Powierzchnia użytkowa całości ok. 899.55m2.

Cena ofertowa: 2 550 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Węgorzewo

 

WGN Giżycko

Irena Olczak

irena.olczak@wgn.pl

882762128

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

Do sprzedaży dochodowa kamienica przy Starym Mieście w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony z 1885 roku. Na parterze kamienicy dwa lokale usługowe z witrynami, na piętrze pierwszym i drugim dziewięć lokali mieszkalnych. Lokale usługowe oraz mieszkalne wynajęte. Parter z solidnymi, długoletnimi Najemcami. Atrakcyjne położenie. Budynek narożny, z dużym natężeniem ruchu, świetną widocznością i rozpoznawalnym adresem.

Cena ofertowa: 1 100 000 zł

więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Stare Miasto

WGN Piotrków Trybunalski
Bartosz Glaza

piotrkowtryb@wgn.pl

505 013 452

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu inwestycyjnego wraz z pensjonatem w Szklarskiej Porębie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu inwestycyjnego wraz z pensjonatem w Szklarskiej Porębie

Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 1,12 ha pod zabudowę apartamentową w Szklarskiej Porębie.

 

W cenie sprzedaży znajduje się również budynek pensjonatowy- Willa Polny Krzew, który również można zagospodarować pod apartamenty. Wydane zostały już zgody wybudowanie pięć budynków apartamentowych, w których może powstać 75 lokali. Teren usytuowany jest na zboczu góry Kępy położonej w Szklarskiej Porębie Średniej, wyjątkowo pięknej okolicy zwanej Doliną Szczęścia. Od południa rozpościera się widok na rozległą panoramę Karkonoszy z widokiem na Śnieżkę, Śnieżne Kotły i Szrenicę. Od północny otacza go świerkowy las. Willa Polny Krzew wybudowana została na początku XX i ma bardzo ciekawą architekturę oraz przestronne pomieszczenia, dające właścicielom możliwość pełnego wypoczynku. W willi znajduje się salon kominkowy, przestronna jadalnia, kuchnia, oranżeria i weranda.
10 pokoi z łazienkami oraz dwupokojowy apartament z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienką, trzy pokoje posiadają balkony.

Cena ofertowa: 2 800 000 zł

więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Szklarska Poręba

WGN Bolesławiec

Marcin Szeliga

m.szeliga@wgn.pl

793911209

 

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

Na sprzedaż luksusowy apartament w Ciudad Quesda (południowej części Costa Blanca).

 

Apartament na pierwszym piętrze o powierzchni 198,91 m² z prywatnym tarasem na dachu. Apartament składa się z trzech pokoi. Do budynku przynależy ogrodzony ogród i basen. Nieruchomość usytuowana w Dona Pepa ze wszystkimi usługami: ośrodek zdrowia, apteka, supermarkety, restauracje, sklepy, prasa międzynarodowa, hotel La Laguna ****, spa, aquapark, pola golfowe, itp. Odległość od plaży 5 km. Odległość do lotniska w Alicante 40 km.

Cena ofertowa: 1 139 500 zł

więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż CIUDAD QUESAD

WGN Spain

Ewelina Boloz

e.boloz@wgn.pl

0034642331654

 

 

 

 

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnego obiektu komercyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnego obiektu komercyjnego

Do sprzedaży dobrze prosperujący zakład produkcji opakowań tekturowych w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Zakład wybudowany w 2010 roku. Budynek dwukondygnacyjny o całkowitej powierzchni 1233,66 m2, na działce o powierzchni 5200 m2. W przyziemiu (1034,30 m2)znajduje się pomieszczenie biurowe,część socjalna dla pracowników, magazyn wyrobów gotowych (290 m2), hala produkcyjna (560 m2), kotłownia. Na drugiej kondygnacji (199,36 m2)znajduje się przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,6 m2, kaltka schodowa i pomieszczenie gospodarcze o pow. 98 m2. Zakład zlokalizowany przy głównej drodze zjazdowej z obwodnicy miasta od strony wschodniej w odległości od węzła ok. 1 km. Nieruchomość jest podłączona do własnego ujęcia wody.


Cena ofertowa: 3 000 000 zł

więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Ostrów Wielkopolski, Wysocko Wielkie

 

WGN Ostrów Wielkopolski

Bartek Przybylski

b.przybylski@wgn.pl

507 104 313

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowo- mieszkalnego w Warszawie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowo- mieszkalnego w Warszawie

 Na sprzedaż dom mieszkalno -usługowy o powierzchni całkowitej 520 m2 (użytkowa 420 m2), położony na bardzo dużej prostokątnej działce o powierzchni ok. 836 m2 z pięknymi widokami na las i ogród.

 

Obecni właściciele prowadzą w części usługowej domu przedszkole. Istnieje możliwość kontynuacji prowadzonej działalności lub zmiany i wykorzystania nieruchomości do własnych potrzeb. Dom położony w Warszawie w dzielnicy Wesoła na najstarszym i najbardziej prestiżowym osiedlu Stara Miłosna. Rewelacyjne położenie nieruchomości w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego gdzie z trzech stron rozpościera się naturalny las. Dom wybudowany w 2005 roku składa się z 4 kondygnacji i został tak zbudowany że część przyziemia oraz wszystkie pomieszczenia wysokiego parteru przeznaczone są na działalność gospodarczą a piętro i poddasze przeznaczone na cześć mieszkalną dla właścicieli. Do wspomnianych wcześniej części prowadzą dwa niezależne wejścia do budynku, dzięki czemu można mieć swobodny dostęp do wydzielonych części. Dodatkowo przed domem znajdują się 3 miejsca postojowe które przy prowadzeniu działalności z powodzeniem mogą pełnić funkcję parkingu dla klientów.

Cena ofertowa: 2 650 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Warszawa, Stara Miłosna

 

WGN Kwidzyn

Wiesława Chomicka

kwidzyn1@wgn.pl

603 70 55 85

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego

Na sprzedaż dom wolnostojący z zakładem produkcyjnym w miejscowość Zbylutów w okolicach Lwówka Śląskiego.

 

W skład nieruchomości wchodzi: dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia z zabudową, ustawna sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na piętrze 3 sypialnie i garderoba. Budynek został wyremontowany w latach 2009-2012. Budynek biurowy z mieszkaniem o łącznej powierzchni 160 m2, na parterze znajdują się dwa pomieszczenia biurowe oraz z zapleczem, na poddaszu mieszkanie z osobnym wejściem składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Budynek gospodarczy o powierzchni 300 m2, składający się z warsztatu i zaplecza socjalnego. W warsztacie znajduje się kanał samochodowy oraz wyposażenie warsztatowe: urządzenia pneumatyczne, 2 spawarki: elektryczna wirowa i gazowa. Budynek częściowo podpiwniczony. Możliwość wydzielenia mieszkań np. dla pracowników.Plac o powierzchni 600 m2 utwardzony pod pracę wózka widłowego na elementy gotowe, ogrodzony oraz oświetlony. Plac z pozwoleniem naczelnika straży pożarnej do składowania gazów technicznych w butlach na 30 ton.

Cena ofertowa: 1 200 000 zł

Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Zbylutów

 


WGN Bolesławiec
Agnieszka Owoc

a.owoc@wgn.pl

577775440

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 2 650 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 2 650 000 zł

Na sprzedaż obszerny grunt z obiektami magazynowo-produkcyjnymi zlokalizowany w gminie Piaski powiat Gostyń.

 

Nieruchomość wyposażona w pełną infrastrukturę techniczną -energia elektryczna, sieć wodno-kanalizacyjna, sieć kanalizacji deszczowej, sieć C.O., sieć gazowa, sieć telefoniczna. Dojazd z drogi asfaltowej. Działki wchodzące w skład nieruchomości stanowią jeden zorganizowany, inwestycyjny obszar. Zabudowane budynkami produkcyjno-magazynowymi, biurowymi i socjalnymi. Całość nieruchomości z dużym potencjałem. Przyłącze energetyczne dostosowane do dużych obciążeń. Bardzo duży obszar działki w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 2,4218 ha.

 

Cena ofertowa: 2 650 000 zł

więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Gostyń, Piaski

 

 

WGN Leszno

Paweł Czerniawski

pawel.czerniawski@wgn.pl

723820102

 

 

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Krakowie

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Krakowie

Na sprzedaż ekskluzywny apartament, zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa.

 

Nieruchomość o powierzchni 170 m2 usytuowana jest na pierwszym i drugim piętrze kameralnego apartamentowca. Na pierwszym poziomie apartamentu znajduje się: dobrze nasłoneczniony salon, sypialnia z prywatną łazienką, kuchnia, jadalnia, spiżarnia, toaleta, przedpokój, duży balkon. Na drugim poziomie: trzy pokoje (każdy pokój posiada własną łazienkę), pralnia, duża zabudowa szaf tworząca garderobę, balkon. Dodatkowym, bardzo dużym atutem jest taras o powierzchni 90 m2. Znajduje się on na trzecim poziomie apartamentu i zajmuje jego całą powierzchnię. Apartament przeszedł generalny remont, zakończony w 2017 roku. Projekt wnętrza wykonało Studio Minimoo z Krakowa.

 

Cena ofertowa: 2 099 500

więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec

 

WGN Kraków

Artur Stepaniak

a.stepaniak@wgn.pl

+48 531 462 199

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi

 

Na sprzedaż luksusowa rezydencja z prywatnym basenem i kortem tenisowym znajdująca się na działce o powierzchni pow.1,17 ha.

 

 

Nowoczesna willa z użytkowym podsadzam o łącznej powierzchni 372,50 mkw znajduje się na pięknie zagospodarowanej działce o, z dużym, ogrodzonym i oświetlonym kortem tenisowym oraz dwoma zbiornikami wodnymi. Dom został wybudowany w 2013 roku z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal. Nieruchomość poprzez swój styl i funkcjonalność wyróżnia się na tle innych nieruchomości. W skład ofert wchodzi: główny budynek mieszkalny o powierzchni 231,60 mkw, budynek rekreacyjny z dużym basenem, sauną, jacuzzi o całkowitej powierzchni (135 mkw), połączony jest z domem za pomocą łącznika, Wejście bezpośrednio z salonu oraz z zewnątrz oraz garaż dwustanowiskowy.

Cena ofertowa: 3 300 000 zł

Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Wykroty

 

WGN Bolesławiec

Tomasz Mlak

t.mlak@wgn.pl

796 -09-09-14

 

 

WGN sprzedaje biurowiec w Gdańsku za 7 000 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec w Gdańsku za 7 000 000 zł

Na sprzedaż kompleks 2 budynków idealnie nadający się na hotel lub centrum szkoleniowe znajdujący się zaledwie 3 km od morza.

 

W skład nieruchomości wchodzą 2 budynki A i B o łącznej powierzchni 3 705 m2. Budynki pełnią funkcję obiektów szkoleniowych z salami konferencyjnymi, pokojami noclegowymi i powierzchniami biurowymi. Nieruchomość posiada również zaplecze socjalno-gospodarcze oraz rekreacyjno-rozrywkowe. Budynek A o powierzchni 1 805 m2 to obiekt 3-kondygnacyjny, podpiwniczony. Budynek B o powierzchni 1 900 m2 posiada 4 kondygnacje. Obiekty połączone są łącznikami. Ponadto w skład nieruchomości wchodzą schrony o łącznej powierzchni 267 m2. Ogromnym atutem oferty jest bardzo dobra lokalizacja - niecałe 100 m od Al. Gen. Józefa Hallera, która jest najważniejszą arterią komunikacyjną okolicy.

Cena ofertowa:7 000 000 zł

więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Gdańsk

 

WGN Głogów

Ewa Konopska

e.konopska@wgn.pl

724 359 327

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Gorzowie Wielkopolskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Gorzowie Wielkopolskim

Na sprzedaż teren przemysłowy o powierzchni 2,1000ha znajdujący się w Strefie Ekonomicznej.

 

Teren położony na pograniczu Gorzowa Wielkopolskiego z miejscowością Bogdaniec, w bardzo bliskiej odległości do trasy s3 oraz trasy na Berlin, Dębno. Działka równa (płaska), z drogą dojazdową miejską. W w sąsiedztwie znajdują się przedsiębiorstwa takie jak: Jeronimo (Biedronka), Faurencia, Yetico, I.M.C. Engineering. Działka posiada założona Księgę wieczystą a jej stan prawny nie budzi zastrzeżeń, tym samym istnieje możliwość szybkiego przekazania i rozpoczęcie inwestycji. Grunt posiada fragment o pow. 10arów o wymiarach 8,18m/110,18m - idealny pod parking.

Cena ofertowa: 1 890 000 zł

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

 

WGN Gorzów Wielkopolski

Tomasz Kazuś

kazus@wgn.pl

669 562 330

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi za 3 200 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi za 3 200 000 zł

Do sprzedania piętrowy dom, w stylu włoskim, w Wieruszowie, przy ulicy Kępińskiej. Dom o powierzchni całkowitej 840 m2 posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 1 000 m2.

 

Nieruchomość wykończona w stylu włoskim. Na podłogach wysokiej jakości drewniane parkiety (drzewo egzotyczne), na ścianach gładzie i cegła klinkierówka. Na piętro prowadzą duże marmurowe schody ozdobione piękną, ręcznie kutą balustradą. Działka w całości ogrodzona płotem kutym. Ogród w całości zagospodarowany z licznymi nasadzeniami ozdobnymi. Parter budynku składa się z: wyposażonej kuchni, słonecznej jadalni, przytulnego i jasnego salonu z wyjściem na taras, gabinetu, wc, holu z kącikiem do odpoczynku oraz wiatrołapem. Na piętrze znajdziemy: 3 przestronne sypialnie w tym jedna z osobną łazienką i garderobą, łazienkę z wc, wejściem na nieużytkowe poddasze oraz przedpokojem w formie antresoli. Poddasze zostało zaadaptowane jako duży otwarty strych. Natomiast w piwnicach budynku znajdziemy pomieszczenia gospodarcze, kotłownie z piecem CO oraz duży garaż. Dom posadowiony w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Cicha, spokojna i urokliwa okolica. Dojazd drogą asfaltową.Cena ofertowa: 3 200 000 zł
Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Wieruszów

 

 

WGN Wieluń

Tomasz Brzeziński

wielun1@wgn.pl

790 759 999

 

 

WGN sfinalizował sprzedaż luksusowej posiadłości na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

WGN sfinalizował sprzedaż luksusowej posiadłości na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Wyjątkowe unikatowe siedlisko położone przy Jeziorze Jagodne na Mazurach zostało sprzedane za kwotę 3 324 000 zł.

Nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym znajduje się w miejscowości Kozin pod Mikołajkami.

Całe siedlisko położone jest na działce o pow. 4300 m2, na której mieszczą się 2 budynki mieszkalne o powierzchni całkowitej 460 m2.

Obydwa budynki są ze sobą połączone i tworzą jedną całość. Obydwa budynki mieszkalne są połączone tarasem o pow. 90 m2, który jest idealnym miejscem biesiad i imprez wszelkiego rodzaju.

Nieruchomość posiada olbrzymi potencjał rozwojowy i turystyczny, może spełniać rolę wypoczynkową jak i turystyczną w bardzo wysokim standardzie, bez konieczności dodatkowej inwestycji.

Wyłącznym agentem sprzedaży było biuro w Warszawie prowadzone przez Pana Andrzeja Stankiewicza, specjalizującego się w obrocie nieruchomościami premium.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Piotrkowie Trybunalskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Piotrkowie Trybunalskim

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym położona w korzystnej lokalizacji przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

W skład nieruchomości wchodzi budynek usługowo - mieszkalny oraz drugi budynek garażowo-warsztatowy. Oba budynki posiadają pozwolenia na rozbudowę. Teren składa się z dwóch działek o powierzchniach: 997 m2 i 658 m2 (łącznie 1655 m2).Budynek frontowy 3-kondygnacyjny, o powierzchni całkowitej ok. 501 m2, użytkowej ok. 467m2, z możliwością wydzielenia 4 lub 5 odrębnych lokali użytkowych lub mieszkalnych. Parter:lokal handlowy 126,3 m2 i drugi lokal usługowy 37,3 m2, piwnice 35 m2. Pierwsze piętro: lokal biurowy 58,3 m2 i duże, przestronne mieszkanie 86,1 m2. Drugie piętro (wysokie poddasze): Duże, ciekawe mieszkanie. Powierzchnia użytkowa 112,5 m2, (powierzchnia podłogi 147 m2). Dodatkowo częściowe podpiwniczenie i pomieszczenie gospodarcze od strony ogrodu: powierzchnia 46,5m2.Budynek oddany do użytku w roku 2001.

cena ofertowa: 1 750 000 zł

więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Dmowskiego

 

WGN Piotrków Trybunalski

Bartosz Glaza

 piotrkowtryb@wgn.pl

505 013 452 

WGN sprzedaje budynek mieszkalny za 2 700 000 zł

WGN sprzedaje budynek mieszkalny za 2 700 000 zł

Na sprzedaż budynek wolnostojący, handlowo-usługowy z częścią mieszkalną, położony na działce o powierzchni 13 ar.

 

Budynek znajduje się w centrum Głogowa. W tej chwili doskonale prosperują w nim lokale na wynajem przynoszące dochód, w tym kancelarie, biura, gastronomia. W czterokondygnacyjnym budynku znajdują się: w piwnicy 3 lokale handlowo-usługowe z oddzielnym wejściem i węzłem sanitarnym. Na parterze 4 lokale  biurowo-usługowe z niezależnym wejściem od strony ulicy z pełnym węzłem sanitarnym. Na piętrze 5 lokali, łazienka z wc. Poddasze dwukondygnacyjne wykorzystane do celów mieszkalnych. Mieszkanie klimatyzowane,komfortowo wykończone. Składa się z salonu, sypialni, gabinetu oraz kuchni połączonej z jadalnią,dużej łazienki z wanną i prysznicem. Dodatkowe dwupoziomowe mieszkanie z własną łazienką.

Cena ofertowa:2 700 000 zł

Więcej szczegółów:Dom wolnostojący na sprzedaż Głogów, Śródmieście

 

WGN Głogów

Danuta Szczepańska
726 118 993
d.szczepanska@wgn.pl

 

WGN sprzedaje biurowiec za 2 750 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec za  2 750 000 zł

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 1903 m2, o regularnym, zbliżony do prostokąta kształcie w Inowrocławiu.

 

W skład nieruchomości wchodzi budynek biurowo - techniczny zajmujący północną część działki. Budynek pomocniczy ogranicza południowa granica działki, a budynek wartowni zachodnia granica działki. Główny budynek jest budynkiem wolnostojącym, podpiwniczonym, dwukondygnacyjnym (z dodatkowym półpiętrem w południowo-zachodniej części budynku), wykonanym w technologii mieszanej. Nieruchomość znajduje się w centralnej strefie zainwestowania miasta Inowrocław, przy ul. A.Laubitza 6. Działka jest oddalona 600 metrów od Rynku i Starego Miasta oraz kilometr od Dworca Kolejowego. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana - w pobliżu znajduje się skrzyżowanie dwóch dużych ulic Laubitza i Dworcowej oraz przystanki autobusowe. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość znajduje się w jednostce bilansowej oznaczonej w ustaleniach planu symbolem 166 UŁ - teren usług łączności.

Cena ofertowa: 2 750 000 zł netto

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Inowrocław

 

WGN Głogów

Ewa Rybczyńska
724 359 317
e.rybczynska@wgn.pl


 

WGN sprzedaje luksusową wille w Hiszpanii

WGN sprzedaje luksusową wille w Hiszpanii

Na sprzedaż willa znajdujące się przy słynnych polach golfowych- Las Collinsa Golf Country Club.

 

Luksusowa nieruchomość znajdująca się Dehesa de Campoamo oferuje 572 mkw powierzchni. Jednokondygnacyjna willa znajduje się na działce o powierzchni 1529 mkw. La Colinas posiada szkole nauki gry w golfa, zaprojektowane przez architekta pejzażystę Cabell B.Robinsona, i dyrektorem szkoły jest Robert Michell ekspert w systemie golfowym AimPoint, i profesjonalista PGA. Oferta idealna dla inwestora.

 

Cena ofertowa: 5 482 500 zł

Więcej szczegółów: willa na sprzedaż DEHESA DE CAMPOAMO

 

WGN Hiszpania
Ewelina Boloz

e.boloz@wgn.pl

0048642331654

 

 

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Gdańsku za 64 886 400 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Gdańsku za 64 886 400 zł

Na sprzedaż rewelacyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni ok. 2,3 ha położone w Gdańsku, blisko drogi wojewódzkiej nr 472 zjazdu z obwodnicy.

 

Teren przeznaczony jest pod zabudowę usługową, mieszkalną, produkcyjno-usługowo-składową, rekreację, rozrywkę, wypoczynek, hotelarstwo, gastronomię. Oferowane nieruchomości objęte są dwoma miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość zakupu działek o mniejszej powierzchni. Całkowita powierzchnia gruntu 22982 m².

 

Cena ofertowa: 64 886 400 zł

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Gdańsk, Słowackiego


WGN Kwidzyn
Wiesława Chomicka
tel. 603-70-55-85
chomicka.wieslawa@gmail.com

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży siedliska na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży siedliska na Mazurach

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 19,6 ha położone w mazurskiej turystycznej wsi Piaski, pomiędzy jeziorami Laśmiady i Krzywe, 14 km od Ełku.

 

W skład siedliska wchodzi dom mieszkalny o pow. 280 m2, zabudowania gospodarcze z kamienia o pow 300 i 240 m2, 2 murowane domki letniskowe w stanie surowym zamkniętym o pow. 20 i 25 m2, naturalne jeziorko 1,4 ha z własnymi rybami, las i zadrzewienia 2,5 ha. Pozostałe działki użytkowane rolniczo w tym grunty orne 8,5 ha, łąki 3 ha i pastwiska 3,4 ha. Teren działek jest zagospodarowany i uprawiany. Dom mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Parter: kuchnia z jadalnią 24m2, pokój 24 m2, salon 45 m2 z kominkiem i wyjściem na taras, łazienka 12m2, wc i kotłownia c.o. z piecem na węgiel i drzewo. Piętro: 2 pokoje po 20 m2, pokój 40 m2 i łazienka 9 m2. Bardzo urocza i spokojna okolica, idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku w otoczeniu ciszy i natury. Nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia agroturystki.Cena ofertowa: 1.690.000 zł

Więcej szczegółów: Gospodarstwo rolne na sprzedaż Piaski

 

WGN Ełk

Agnieszka Kuklińska

kuklinska@wgn.pl

508 317 401

 

 

WGN sprzedaje pałac z dużym potencjałem inwestycyjnym

WGN sprzedaje pałac z dużym potencjałem inwestycyjnym

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród lasów w odległości 6 km od Bytowa stanowiąca zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku zlokalizowana, w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 18.263 m kw.

 

W skład nieruchomości wchodzi 2-kondygnacyjny pałac z poddaszem użytkowym, podpiwniczonym, o powierzchni całkowitej 1900 m kw. (powierzchnia użytkowa 1311 m kw.), wzniesionym w XIX wieku, wpisanym do rejestru zabytków. Budynek gospodarczy o powierzchni 80 m kw. Zabytkowy park z XIX wieku usytuowanym na obrzeżu wsi w bezpośrednim sąsiedztwie trasy komunikacyjnej Bytów- Lębork (Słupsk). Układ przestrzenny parku oparto na klasycznych podstawach stylu krajobrazowego. Doskonale harmonizuje z otaczającymi go polami, łąkami i lasami. Na terenie parku zinwentaryzowano ok 200 drzew.

Cena ofertowa: 1.090.000,-PLN
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Gostkowo, Bytów

WGN Słupsk

Jadwiga Kubicz 

607 385 481
jadwiga.kubicz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

Do sprzedaży budynek hotelowo-gastronomiczny o pow. 1500 m2, położony w centrum Kłodzka, przy Placu Jedności. Usytuowany na działce o pow. 1628 m2, położony 400 m (5 min. pieszo) od Rynku i 500 m (6 min. pieszo) od Twierdzy, będącej jednym z najbardziej okazałych zabytków Dolnego Śląska; w bliskiej odległości od Dworca PKP i PKS.

Budynek w całości podpiwniczony, wymaga remontu. Miejsca postojowe na ogrodzonym i utwardzonym parkingu przy budynku. Kłodzko to pięknie położone miasto w malowniczej Kotlinie, o wspaniałej architekturze, licznych zabytkach oraz niepowtarzalnym klimacie. Miejsce to stanowi świetną bazę wypadową w okoliczne góry oraz do sąsiadujących, niezmiernie ciekawych miast, jak Kudowa, Polanica czy Bystrzyca Kłodzka. W bliskiej odległości znajduje się także Park Narodowy Gór Stołowych.

Cena ofertowa: 1.540.000 zł
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Kłodzko


WGN Oława
Aneta Kaszczuk-Tchorz
a.tchorz@wgn.pl
570570202

WGN sprzedaje zabytkowy hotel za 4 900 000 zł

WGN sprzedaje zabytkowy hotel za 4 900 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających lasów w odległości 7 km od Polanowa stanowiąca Zespół pałacowa-parkowy z XIX wieku, w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 9,91 ha zabudowana.

Oferowana nieruchomość jest zabudowana 4 kondygnacyjnym pałacem wybudowanym w stylu neobarokowym z 1920 roku o powierzchni użytkowej 4884 m kw. dla przemysłowca z Hamburga Ottona von Trau. Obecnie w pałacu znajduje się: 158 pokoi w tym 30 z łazienkami, 13 bez łazienek, 15 w trakcie remontu, sala balowa, sala kominkowa,7 sal wykładowych, apartament, gabinet lekarski, 3 toalety zbiorowe w tym 2 męskie, jedna damska, duża kuchnia w pełni wyposażona z zapleczem. Założenie parkowe datowane jest na drugą połowę XIX wieku, z przebudową na początek XX wieku. Zespół budynków pałacowych posiada dużą funkcjonalność, piękne kształty architektoniczne bryły obiektu i dobre wkomponowanie w otaczający krajobraz. Zespół pałacowo parkowy położony jest blisko jezior i w bezpośrednim sąsiedztwem lasów państwowych, a także w pobliżu stoku narciarskiego w miejscowości gminnej Polanów.

Cena ofertowa: 4 900 000 zł.
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Wietrzno

WGN Słupsk
Kinga Butler
k.butler@wgn.pl
59 842 80 75

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi w Inowrocławiu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi w Inowrocławiu

Na sprzedaż komfortowa willa o powierzchni całkowitej 225m2 (użytkowej 165m2), na działce 690m2 w Inowrocławiu.

Nieruchomość położona przy ulicy Wspólnej, blisko osiedla Rąbin w zacisznym miejscu, doskonale skomunikowana z śródmieściem i pozostałą częścią Inowrocławia. Wewnątrz znajdują się 2 duże salony (32m2 i 29m2), sypialnia 15m2, jadalnia z kuchnią, gabinet, 2 łazienki, 3 garderoby. Dodatkowo dwustanowiskowy garaż , pralnia, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap. Niezależne wejście na parterze do części gabinetowej, które umożliwia prowadzenie działalności usługowej lub można zaadoptować to pomieszczenie na pokój gościnny.

Cena ofertowa: 849 000 zł
Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Inowrocław, Rąbin


WGN Inowrocław
Andrzej Gorzelańczyk
a.gorzelanczyk@wgn.pl
602 834 448

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnego budynku usługowego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnego budynku usługowego

Na sprzedaż luksusową, nowoczesną, pięknie zaaranżowaną nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 720 m, znajdującą się w Kwidzynie. 

Oferowana nieruchomość stanowi budynek 3-kondygnacyjny, w którym każde piętro ma inne przeznaczenie: 1 piętro i poddasze stanowi przestronne, nowoczesne mieszkanie, parter i przyziemie składa się z lokali usługowych, oraz część gospodarcza czyli piwnica, kotłownia. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek, toalety, garderoby, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego oraz antresoli. Łączna powierzchnia wynosi ok. 193 m2. Parter i przyziemie budynku stanowi lokale użytkowe które składają się z 14 pomieszczeń, kuchni oraz 2 toalety. Łączna powierzchnia wynosi ok. 303 m2. Część piwniczna budynku składa się z garażu (3 stanowiska na samochody), kotłowni (obejmuje 3 pomieszczenia), warsztatu i siłowni. Część nie zagospodarowanych pomieszczeń można przeznaczyć np. na saunę. Łączna powierzchnia wynosi ok. 317 m2.

Cena ofertowa: 999 000 zł
Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Kwidzyn, Sztum


WGN Kwidzyn,
Wiesława Chomicka
kwidzyn1@wgn.pl
55 277 65 09

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Pogorzelicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Pogorzelicy

Na sprzedaż pensjonat posadowiony na działce o powierzchni 4617 m2 w Pogorzelicy, a powierzchnia zabudowy - hotel z restauracją o łącznej powierzchni 521,40 m2.

Obiekt pensjonatowy podzielony jest na część hotelową i restauracyjną. Budynek pensjonatowy , piętrowy z nieużytkowym poddaszem , w pełni podpiwniczony.  Do dyspozycji gości jest 14 pokoi dwuosobowych z łazienkami w pełni wyposażonych z możliwością dostawki. Plan rozbudowy obejmuje wybudowanie obiektu o funkcji aparthotelu z zapleczem SPA. Do dyspozycji gości będzie kolejnych 17 pokoi hotelowych, basen, sale masażu, jacuzzi, sauna itp. Dodatkowo może powstać cztery bliźniacze domki rekreacyjne o konstrukcji drewnianej. Co daje kolejne 8 lokali do dyspozycji gości. Nieruchomość pensjonatowa to komfortowy, kameralny obiekt wypoczynkowy, gdzie założeniem było stworzenie enklawy spokoju dla pragnących ciszy, relaksu i regeneracji w wyjątkowym miejscu. Dzięki położeniu wśród sosnowo - dębowego lasu panuje tu nietuzinkowy klimat i spokój. Obiekt położony jest w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica, słynącej z szerokiej, piaszczystej plaży, która jako jedna z pięciu plaż w Polsce została wyróżniona Błękitną Flagą.

Cena ofertowa: 1 800 000 zł
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Pogorzelica


WGN Szczecin, Plac Lotników 7
Karolina Spławska
k.splawska@wgn.pl
606 641 999

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

 Do sprzedania jednopiętrowa kamienica o pow. użytkowej 522 m2 położona na narożnej działce o pow. 1695 m2 w  Piotrkowie Trybunalskim.

Budynek jednopiętrowy, podpiwniczony, z dachem dwuspadowym, wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany. Budynek wyposażony jest w instalację gazową, elektryczną, wodną kanalizacyjną. Aktualnie wydane jest pozwolenie na rozbudowę i nadbudowę istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Obecnie na parterze i piętrze usytuowanych jest 7 lokali mieszkalnych z możliwością adaptacji na lokale użytkowe. Działka posiada trzy zjazdy w tym jeden z DK91 - jest to wylotówka na Radomsko, Częstochowę. Od północnej strony działka graniczy ze skwerem miejskim, od zachodniej strony z ogrodem (własność prywatna). Dodatkowo na działce znajduje się drugi budynek, oficyna gospodarcza o powierzchni 168,78 m2.

Cena ofertowa: : 780 000 zł
Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Południe


WGN Piotrków Trybunalski
Bartosz Glaza
piotrkowtryb@wgn.pl
505 013 452

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 3 900 000zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 3 900 000zł

Na sprzedaż baza magazynowa, składowo-usługowa zabudowana dwoma budynkami o łącznej powierzchni 4432,74m2 na działce 10 537m2.

Obiekt bardzo dobrze zlokalizowany w przemysłowo-usługowej części Inowrocławia przy ul. Marcinkowskiego w obok drogi wylotowej na Bydgoszcz, Toruń, blisko centrum ok.1 km z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Obecnie niemal cały obiekt jest wynajęty i przynosi stałe dochody. W skład nieruchomości wchodzi parterowy magazyn z częścią biurową o powierzchni 3934,68 m2, budynek magazynowy o powierzchni 858,24 m2 oraz portiera- 17,65 m2.

Cena ofertowa: 3 900 000zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Inowrocław


WGN Inowrocław
Andrzej Gorzelańczyk
a.gorzelanczyk@wgn.pl
602 834 448

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

Do sprzedaży duży wolnostojący budynek handlowo-usługowy o atrakcyjnym wyglądzie. Obiekt znajduje się 10 minut od centrum Kalisza. 

Obiekt składa się z części usługowo-handlowej oraz magazynowej, całość utrzymana w wysokim standardzie. Idealna lokalizacja do prowadzenia każdej działalności. Budynek zlokalizowany przy ulicy, którą odbywa się cały ruch przez miasto. Obecnie jest to ok 21 tyś aut dziennie. Główne atuty nieruchomości: budynek monitorowany dodatkowo zamontowany alarm, bliskość centrum Kalisza, budynek mieści się przy głównej arterii Kalisza, wszystkie media, ogrzewanie gazowe piec dwu-funkcyjny. Na parterze ogrzewanie rozprowadzone jest systemem kanałowym na piętrze zamontowane są grzejniki ścienne, łazienki ulokowane są na parterze i na piętrze budynku , łazienki posiadają wysoki standard wykończeni, rozprowadzona jest instalacja do podłączenia klimatyzacji, budynek jest dobrze widoczny z ulicy, duża rozpoznawalność obiektu przez mieszkańców.

Cena ofertowa: 1 968 000 zł
Więcej szczegółów: Lokal handlowy na sprzedaż Kalisz

WGN Kalisz, ul. Polna 14 Złote Centrum
Marcin Kiernożycki
m.kiernozycki@wgn.pl
+48514036044

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego nad Wartą

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego nad Wartą

Na sprzedaż ośrodek rekraacyjno - wypoczynkowy WARTA położony w przepięknej leśnej okolicy z bezpośrednim dostępem do rzeki Warty.

Ośrodek składa się z 7 murowanych domków letniskowych(wewnątrz pokoje 2 i 3 osobowe, łazienka i wc),oddzielnego budynku (pawilonu) w którym znajdują się: stołówka , świetlica, część socjalna, pomieszczenia gospodarcze. Na terenie obiektu znajdują się plac zabaw dla dzieci,boiska do piłki siatkowej i kometki, parking, miejsca do grillowania. Ośrodek położony jest w Załęczu Wielkim - Kępowiźnie na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu zakola rzeki Warta. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce zarówno pod względem krajobrazowym jak i klimatycznym. Zlokalizowany jest wśród przepięknych drzew lasu sosnowego obfitującego w grzyby i owoce leśne.

Cena ofertowa: 1890 000,00 zł
Więcej szczegółów: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Kałuże

WGN Wieluń
Tomasz Brzeziński
790 719 999
biuro@wgn.wielun.pl

WGN sprzedaje apartament w Hiszpanii za 12 900 000 zł

WGN sprzedaje apartament w Hiszpanii za 12 900 000 zł

Na sprzedaż 2-poziomowy apartament o powierzchni 308 m2 oferujący najwyższe standardy pod względem jakości i wzornictwa. 

Apartament znajduje się w luksusowym kompleksie położonym w samym sercu Puerto Bans. Obiekt posiada wspaniałe ogrody i baseny. Jedną z charakterystycznych cech tego kompleksu jest bliskość obiektów turystycznych i usług w Puerto Bans.Na uwagę zasługuje usługa concierge i 24-godzinna ochrona. Doskonała lokalizacja pozwala korzystać z najlepszych i najbardziej ekskluzywnych obiektów gastronomicznych, sportowych i wypoczynkowych. W kompleksie znajdują się najnowocześniejsze uzdrowisko i sala gimnastyczna w Puerto Bans. Powierzchnia strefy wellness wynosi 2.500 m2.

Cena ofertowa: 3.000.000 EUR (kwota podana w PLN jest przeliczona wg kursu 4.30 zł.)
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Costa del Sol, Malaga

WGN Częstochowa
Artur Kupis
a.kupis@wgn.pl
883377590

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego w Szczecinie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego w Szczecinie

Na sprzedaż, wyjątkowa nieruchomość, 3 kondygnacyjny budynek usługowo handlowy.

Obiekt położony w dzielnicy Szczecin Dąbie przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego z dojazdem drogą asfaltową. Powierzchnia użytkowa budynku to 2250m2. Działka o szerokości 39/11m i wysokości 104/87m o powierzchni 2305 m². Budynek wybudowany w 1939 roku w tradycyjnej technologii z podpiwniczeniem.


Cena ofertowa: 3 500 000 PLN.
Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Szczecin, Szczecin Dąbie

WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24
Jacek Mielniczuk
604 669 882
j.mielniczuk@wgn.pl

WGN sprzedaje wille w Krakowie

WGN sprzedaje wille w Krakowie

Na sprzedaż wyjątkowa willa w prestiżowej dzielnicy Krakowa.

Nieruchomość została zaprojektowana przez uznanego architekta lat osiemdziesiątych Krzysztofa Bienia. Dom składa się z wysokiego salonu (55m2) z kominkiem, który jest bardzo przestrzenny. Na salon można spojrzeć z perspektywy pierwszego piętra, gdzie znajdują się dwie antresole. Dalej znajdziemy cztery indywidualne sypialnie, dwie łazienki, dwie toalety oraz gabinet. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, pokój gościnny z barem, dwa garaże, pralnia oraz kotłownia. Wokół domu znajduje się piękny ogród, który na stałe pielęgnowany jest przez wynajętego ogrodnika.

Cena ofertowa: 2 300 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Kraków

WGN Kraków, ul. Bolesława Limanowskiego 33
Artur Stepaniak
a.stepaniak@wgn.pl
+48 531 462 199

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Mielnie za 21 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Mielnie za 21 900 000 zł

Na sprzedaż komfortowo wyposażony i atrakcyjnie zlokalizowany obiekt, położony zaledwie kilka metrów od pięknej piaszczystej plaży w Mielnie.

Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1900 m2. Działka zabudowana jest 4-kondygnacyjnym budynkiem o powierzchni użytkowej 2561 m2. Obiekt posiada 29 bardzo dobrze wyposażonych pokoi z łazienkami (część z nich z widokiem na morze); restaurację dla 170 osób, która zajmuje parterową kondygnację i cześć kondygnacji na pierwszym piętrze (taras); ogród zimowy; strefę SPA w tym siłownię, basen, jacuzzi, saunę; zaplecze konferencyjne dla 60 osób o powierzchni blisko 200m2. Największym atutem nieruchomości jest jej położenie bezpośrednio przy plaży, duża restauracja na wydmie i wysoka jakość świadczonych usług.

Cena ofertowa: 21 900 000 zł + podatek VAT
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Mielno


WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24
Jacek Mielniczuk
604 669 882
j.mielniczuk@wgn.p

WGN sprzedaje stylowy pensjonat w Szklarskiej Porębie

WGN sprzedaje stylowy pensjonat w Szklarskiej Porębie

Na sprzedaż malowniczo położona willa wybudowana w 1912 roku. 

W latach 2010-2012 zostały przeprowadzone prace remontowe i rewitalizacyjne, dzięki którym willa nabrała nowego blasku. Obiekt wpisany jest do rejestru zabytków. Nieruchomość idealna na prywatną rezydencję lub do prowadzenia działalności pensjonatowej. Działka o pow. 1,02 ha daje ogromne możliwości dla potencjalnych inwestorów. Budynek o pow. 265 m2, murowany, drewniana elewacja, oryginalna stolarka. Pensjonat otacza ponad stuletni las i liczne trasy rowerowe czy nordic walking. Na posiaqdłość składa się: 6 pokoi (5 z łazienkami), 1 indywidualna łazienka, salon kominkowy, jadalnia, kuchnia, weranda, kotłownia oraz ogród.

Cena ofertowa: 2 450 000 zł
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Szklarska Poręba

Marcin Szeliga
793 911 209
m.szeliga@wgn.pl

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowej posiadłości

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowej posiadłości

Na sprzedaż luksusowa posiadłość z dobrym dojazdem do Poznania.

N sprzedaż zadbany, bogato wyposażony dom wolnostojącego w Obornikach o powierzchni 250 m2 usytuowany na działce o powierzchni 35.305,00m2. Na terenie posiadłości znajduję się również w budynek wellness wyposażony w łaźnie parową, saunę suchą oraz pokój do relaksu i masażu. Willa jest budynkiem 2-kondygnacyjnym składającym się z 4 pokoi oraz 3 łazienek. Na parterze znajduje się niezwykle przestronny, idealnie doświetlony salon z nowoczesną, otwartą kuchnią naturalnie oddzieloną od części salonu poprzez układ wewnętrzny pomieszczeń, ogromnym drewnianym stołem oraz skórzanym narożnikiem w części wypoczynkowej. Ponadto na parterze znajduje się łazienka, sypialnia oraz wejście do chłodni z piwnicą. W skład całej nieruchomości wchodzi: nowoczesna willa o powierzchni 250 m2, ogromny taras o powierzchni 120m2, piwnica z chłodnią 15 m2, osobny budynek z saunami oraz zapleczem technicznym 42m2, staw o głębokości 2 metrów, układ baterii słonecznych zabezpieczający potrzeby energetyczne całej posiadłości (układ generuje nadwyżki energetyczne), 8 wydzielonych działek o łącznej powierzchni ponad 35.300,00 m2. Urokliwe lasy otaczające posiadłość pozwalają na relaksujące spacery, pełne aktywności przejażdżki rowerowe, grzybobrania. Na terenie posiadłości znajduje się zbiornik bezodpływowy na ścieki oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Cena ofertowa: 3 300 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Oborniki

WGN Poznań, ul. Grunwaldzka 38b
Wiktoria Wencel
w.wencel@wgn.pl
+48 725 805 902

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku handlowo- usługowego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku handlowo- usługowego

Na sprzedaż budynek usługowo - handlowo - mieszkalny w Piotrkowie Trybunalskim. Budynek położony w centrum osiedla mieszkaniowego.

Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 120,72 m2 składa się z parteru o powierzchni handlowo usługowej: 54,5 m2, piętra o powierzchni mieszkalnej: 50,32 m2, poddasza (16 m2) oraz piwnicy (powierzchnia gospodarcza i sanitarna: 86 m2). Budynek wybudowany z cegły pełnej ceramicznej. Stan nieruchomości bardzo dobry. Do budynku zapewniony jest podjazd dla osób niepełnosprawnych. Sąsiedztwo usług, handlu, bloków Bardzo dobry punkt osiedla Słowackiego, duża widoczność, ruch kołowy oraz pieszy.

Cena ofertowa: 560 000,00 zł.
Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Osiedle Slowackiego

WGN Piotrków Trybunalski
Bartosz Glaza
piotrkowtryb@wgn.pl
505 013 452

WGN sprzedaje zabytkowy dwór za 4 900 000 zł

WGN sprzedaje zabytkowy dwór za 4 900 000 zł

Na sprzedaż prestiżowa posiadłość, teren o pow. 35 000 m2 w tym zabytkowy park znajdująca się w Radomsku (pow. Łódzki). 

W skład nieruchomości wchodzi malowniczy idealnie utrzymany dwór 650 m2, stajnia na sześć koni, garaż na dwa samochody, stodoła, wybiegi dla koni. Zarówno dwór jak i park jest zabytkiem pod opieką konserwatora zabytków. Całość doskonała na rezydencję, lub jako inwestycja w mały pensjonat czy działalność agroturystyczną. Dwór wybudowany w 1850 roku ma dwie kondygnacje, na których znajduje się 11 pokoi. Zabytkowa posiadłość ma własne ujęcie wody.

Cena ofertowa: 4 900 000 zł
Więcej szczegółów: Dwór na sprzedaż Radomsko, Przedbórz

WGN Piotrków Trybunalski
Włodzimierz Kowalski
piotrkowtryb@wgn.pl
504 240 412

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej

Na sprzedaż budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny z możliwością dobudowania dodatkowego piętra, o charakterze przemysłowym o powierzchni użytkowej 747 m2 położony przy ul. Leśnej w Bolesławcu.

Nieruchomość po dawnej piekarni składa się z części produkcyjnej, zapleczy socjalnych, silosów oraz pomieszczeń biurowych. Budynek posadowiony na trzech działkach o całkowitej pow. 1700 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja to atuty tej oferty. Możliwość zakupu sąsiadującego budynku mieszkalnego.

Cena ofertowa: 859 000 zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Bolesławiec

WGN Bolesławiec
Tomasz Mlak
t.mlak@wgn.pl
75 732 61 15

 

 

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy (dawny salon Skody) o powierzchni 920m2.

Oferujemy Państwu budynek biurowo- usługowy zlokalizowany przy głównej arterii miasta Myszków(ulica Krasickiego) w kierunku na Zawiercie. Prezentowany ,dwukondygnacyjny budynek został wybudowany w 1998 roku jako salon samochodowy złożony z części ekspozycyjnej w postaci jednoprzestrzennej sali oraz zaplecza biurowo socjalnego. W kolejnych latach do istniejącego budynku zostały dobudowane pozostałe części - segmenty warsztatu napraw i obsług samochodów (kilkanaście stanowisk). Całość została gruntownie wyremontowana w 2018 roku , a dodatkowo na I-piętrze znajdują się luksusowe pomieszczenia mieszkalne o powierzchni ponad 100m2. Wszystko zostało wykończone przy pomocy najwyższej klasy materiałów (gładzie, płytki ceramiczne, armatura. parkiety). Działka o powierzchni 4338m2 jest ogrodzona, a teren wybrukowany. Największym atutem prezentowanej nieruchomości są jej nieograniczone możliwości inwestycyjne oraz doskonała lokalizacja 10km od Zawiercia.

Cena ofertowa: 1 300 000 zł
Więcej informacji: Budynek usługowy na sprzedaż

WGN Myszków
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zakładu produkcyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zakładu produkcyjnego

Na sprzedaż dom wolnostojący z zakładem produkcyjnym w miejscowości Zbylutów w gminie Lwówek Śląski.

W skład nieruchomości wchodzi: dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia z zabudową, ustawna sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na piętrze 3 sypialnie i garderoba. Budynek został wyremontowany w latach 2009-2012. Budynek biurowy z mieszkaniem o łącznej powierzchni 160 m2, na parterze znajdują się dwa pomieszczenia biurowe oraz z zapleczem, na poddaszu mieszkanie z osobnym wejściem składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.Budynek gospodarczy o powierzchni 300 m2, składający się z warsztatu i zaplecza socjalnego. W warsztacie znajduje się kanał samochodowy oraz wyposażenie warsztatowe: urządzenia pneumatyczne, 2 spawarki: elektryczna wirowa i gazowa. Budynek częściowo podpiwniczony. Możliwość wydzielenia mieszkań np. dla pracowników. Plac o powierzchni 600 m2 utwardzony pod pracę wózka widłowego na elementy gotowe, ogrodzony oraz oświetlony. Plac z pozwoleniem naczelnika straży pożarnej do składowania gazów technicznych w butlach na 30 ton. Posesja w pełni zagospodarowana, obsadzona różnego rodzaju kwiatami, krzewami i drzewami. Działka wyłożona kostką betonową i utwardzona tłuczniem bazaltowym.

Cena ofertowa: 1 700 000 zł
Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Zbylutów


WGN Bolesławiec,
Agnieszka Owoc
a.owoc@wgn.pl
577775440

 

WGN sprzedaje hale magazynowo-produkcyjną za 5 900 000 zł

WGN sprzedaje hale magazynowo-produkcyjną za 5 900 000 zł

Na sprzedaż hala o powierzchni 2444 m2 po generalnym remoncie.

Hala znajduje się na działce o powierzchni 0,64 hektara na planie prostokąta. Hala jednokondygnacyjna, trójnawowa o pow. łącznej 2 444 mkw (32 x 76). Wysokość do konstrukcji wsporczej: nawy środkowej 7m (11,2x76), dwie nawy boczne 3,5m (12,3x76) i 3,8m (8,5x76), duży plac manewrowy dla ciężarówek oraz kilka bram wjazdowych. Nieruchomość wg MPZP zlokalizowana na obszarze oznaczonych 2PT - tereny produkcyjno-techniczne dla rozwoju przemysłu. Hale oraz garaż po gruntownym remoncie. Obiekt jest w tym momencie całkowicie wynajęty i przynosi stałe dochody.

Cena ofertowa: 5 900 000 zł netto
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Trzebinia

WGN Chrzanów
Piotr Żuczkowski
chrzanow@wgn.pl
32 622 72 03

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

Do sprzedaży budynek hotelowo-gastronomiczny o pow. 1500 m2, położony w centrum Kłodzka, przy Placu Jedności. 

Hotel usytuowany jest na działce o pow. 1628 m2, położony 400 m (5 min. pieszo) od Rynku i 500 m (6 min. pieszo) od Twierdzy, będącej jednym z najbardziej okazałych zabytków Dolnego Śląska; w bliskiej odległości od Dworca PKP i PKS. Budynek w całości podpiwniczony, wymaga remontu. Miejsca postojowe na ogrodzonym i utwardzonym parkingu przy budynku. Kłodzko jest ważnym węzłem kolejowym i drogowym, posiada bezpośrednie połączenia PKP oraz autobusowe ze wszystkimi większymi miastami Polski. Najbliższe lotnisko znajduje się we Wrocławiu (80 km) oraz w Pradze (220 km).

Cena ofertowa: 1 440 000 zł
Więcej informacji: Hotel na sprzedaż Kłodzko


Aneta Kaszczuk-Tchorz
a.tchorz@wgn.pl
570570202

WGN sprzedaje hale produkcyjną za 4 000 000 zł

WGN sprzedaje hale produkcyjną za 4 000 000 zł

Na sprzedaż atrakcja hala produkcyjna o pow. 7.387 mkw. z przylegającym do niej trzykondygnacyjnym budynkiem administracyjno-socjalnym o pow. 1.632mkw., położoną w doskonałej lokalizacji w Piechowicach, gmina Piechowice, powiat jeleniogórski, województwo dolnośląskie.

Hala produkcyjna o pow. 7.387 mkw. z przylegającym do niej trzykondygnacyjnym budynkiem administracyjno-socjalnym o pow. 1.632mkw., oba wybudowane w 1984 roku. Hala produkcyjna posadowiona na działce około 2 ha. Działka położona w pobliżu drogi krajowej nr 3 na trasie Jelenie Góra Szklarska Poręba oraz w odległości około 40 km od węzła drogi S3. Teren całego obiektu jest zamknięty i monitorowany. Możliwość sprzedaży z sąsiadującą działką o powierzchni 5 ha. Hala o wymiarach: szer. 72 m, dł. 108 m, wys. w szczycie świetlików 10,1 m. Obiekt jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony, trzynawowy. Budynek przylegający do hali produkcyjnej, wymiary: szer. 8,5 m, dł. 72 m, wys. 11,3 m,
trzykondygnacyjny, nie podpiwniczony, przykryty dachem płaskim fundamenty żelbetowe, ściany nośne murowane z cegły.

Cena ofertowa: 4 000 000 zł
Więcej informacji: Hala produkcyjna na sprzedaż Piechowice


WGN Kalisz, ul. Polna 14 Złote Centrum
Marcin Kiernożycki
m.kiernozycki@wgn.pl
+48514036044

WGN wyłącznym agentem sprzedaży działki w Szklarskiej Porębie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży działki w Szklarskiej Porębie

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 33 085 m2 (3,3 ha) oddalona o 4,5 km od centrum Szklarskiej Poręby.

Kaskadowe ukształtowanie działki pozwala na atrakcyjne zagospodarowanie budynkami położonymi jeden nad drugim tak aby z każdego rozpościerał się widok na góry. Teren nie wymaga wielu prac ziemnych co umożliwia szybkie rozpoczęcie prac budowlanych.  Z działki rozpościera się piękny widok na Karkonosze i szczyt Szrenica. Na terenie działki znajdują się trzy budynki o pow. 400 m2, 320 m2 i 175 m2. Mogą zostać zagospodarowane pod apartamenty. Pokoje mają liczne werandy od strony południowej z widokiem na góry.

Cena ofertowa: 2 990 000 zł

Więcej informacji: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Szklarska PorębaWGN Bolesławiec

Marcin Szeliga
793 911 209
m.szeliga@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość agroturystyczna położona na terenie Mazur Garbatych, Dunajek, gmina Gołdap.

Na sprzedaż gotowy biznes - funkcjonującą agroturystykę położoną na terenie Mazur Garbatych w bardzo zacisznej okolicy w pobliżu miasta uzdrowiskowego Gołdap. Nieruchomość w jednym rozłogu o powierzchni terenu 1,83 ha zabudowana pięknym budynkiem dawnej szkoły z czerwonej cegły oraz budynkiem mieszkalno-gospodarczym Borysówką. Budynek główny (dawna szkoła) o powierzchni użytkowej 382 m2, częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Obiekt około 10 lat temu przeszedł kapitalny remont, który obejmował zarówno część konstrukcyjną, termomodernizacyjną, instalacyjną oraz wykończenie wnętrz. Na terenie agroturystyki znajduje się także osobny domek dla gości Borysówka z częścią mieszkalną dla gości. Na parterze budynku znajduje się klimatyczna rustykalna kuchnia z jadalnią i kominkiem, a na poddasze składają się dwie sypialnie i łazienka. Część mieszkalna ma powierzchnię 60 m2, a część garażowo gospodarcza 80 m2. Do budynku dobudowana jest także wiata z grillem przeznaczona do biesiadowania i wypoczynku gości. Nieruchomość ładnie zagospodarowana, otoczona zielenią, idealna na wypoczynek dla rodzin z dziećmi.

Cena ofertowa: 1 350 000
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Dunajek

WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
skowronska@wgn.pl
506 123 200

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

Na sprzedaż nieruchomość o funkcji produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem socjalnym i z mieszkaniem.

Część produkcyjno-magazynowa składa się z trzech hal produkcyjnych o wymiarach: 198 m2, 67 m2 i 99 m2. Część socjalna wynosi 96 m2 i składa się z: pomieszczenia socjalnego z aneksem kuchennym, z dwóch pomieszczeń sanitarnych i z kotłowni. mieszkanie znajduje się na poddaszu i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Razem 93 m2. Zabudowa zajmuje 25% powierzchni działki. Teren jest ogrodzony metalowym ogrodzeniem. Działka jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociąg, kanalizacje sanitarną z odprowadzeniem do szamba. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Nieruchomość jest położona 2 km od obwodnicy Szprotawy, drogi nr 12 łączącej zachodnią część Polski ze wschodnią. Do granicy z Niemcami ok 60 km. Nieruchomość jest sprzedawana w ramach licytacji komorniczej w dniu 17 września 2019 roku w sądzie w Żaganiu o godz. 11.15.

Cena ofertowa: 590 000 zł
Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Szprotawa


WGN Szprotawa
Wojciech Walkowiak
tel. 533 306 811
w.walkowiak@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

Do sprzedaży Pałacyk w Centrum Świętochłowic o powierzchni użytkowej 1542m2, na działce o powierzchni 3414m2.

Dworek został wybudowany w 1859 roku, a przebudowany w 1917 roku. Po kapitalnym remoncie /ok.10 lat temu/, nowe wszystkie instalacje (elektryczna, wod-kan, centralnego ogrzewania) oraz nowe tynki, schody drewniane, dach pokryty jest papą termozgrzewalną, nowe rynny (zostały zamontowane metodą amerykańską), odrestaurowano wszystkie zachowane sztukaterie wystroju wnętrz. Pałacyk składa się z: piwnicy o powierzchni 386,36m2, parteru o powierzchni 495,93m2 (składa się z 2 łazienek i 10 pomieszczeń), I piętro o powierzchni 484,07m2 ( 4 łazieneki, 13 pomieszczeń i 3 tarasy), II piętro- poddasze o powierzchni 253,44m2 (3 łazienki i 8 pomieszczeń). Dworek znajduje się w centrum miasta, a jednocześnie w parku, co tworzy idealną atmosferę w cichej i spokojnej okolicy. Obiekt obecnie jest używany do mieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej, ale nadaje się również na prowadzenie hotelu lub siedzibę firmy i t.p.

Cena ofertowa: 3 850 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Świętochłowice

WGN Ustroń
Mariola Teszler-Wróbel
ustron@wgn.pl
691 951 931

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej w Dąbrowie Górniczej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej w Dąbrowie Górniczej

Na sprzedaż na bieżąco modernizowany, przestronny i dobrze rozplanowany, czteropiętrowy budynek biurowo-produkcyjny o powierzchni użytkowej 990,77m2 (plus budynki sąsiadujące - 134m2; 106m2; 88,40m2).

Budynek znajduje się w pobliżu trasy wylotowej z Dąbrowy Górniczej w stronę Olkusza na przestronnej, zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 5426 m2, w otoczeniu innych budynków biurowo-przemysłowych. Dodatkowymi atutami są: zawarta, z dwoma operatorami, umowa dzierżawy gruntu na nadajniki za 5900 zł (msc); własne ujęcie wody w postaci studni głębinowej; możliwość własnego przyłącza energetycznego 250 KV - stawka 0,14 zł za 1kWh; lokalizacja w dobrze skomunikowanej części Dąbrowy Górniczej (trasy E94, S1). Obiekt powstały w latach 70tych został gruntownie zmodernizowany w 2005 roku.

Cena ofertowa: 2 028 455 zł
Więcej informacji: Hala produkcyjna na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

WGN Sosnowiec
Rafał Kampczyk
r.kampczyk@wgn.pl
608 076 088

WGN wyłączny6m agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 300 000 zł

WGN wyłączny6m agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 300 000 zł

Na sprzedaż działka z zabudowaniami w Kłodzie przy głównym skrzyżowaniu z bezpośrednim zjazdem z byłej D5 o powierzchni 1.5 ha. 

W skład nieruchomości wchodzi: budynek mieszkalny do remontu, zespół garaży w bardzo dobrym stanie technicznym oraz zespół hal magazynowych. Na posesji znajduje się także kryty basen. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 15080 mkw z dojazdem drogą asfaltową. Przeznaczenie działki - stacja benzynowa, centrum logistyczne, sklep wielkopowierzchniowy. Całość nadaje się do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Cena ofertowa: 4 300 000 zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Kłoda

WGN Leszno
Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@wgn.pl
723820102

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

Na sprzedaż prosperujący obiekt Produkcyjno - Magazynowy - znajdujący na działce o pow. 3.344m2 w pobliżu ulicy Koniawskiej w Gorzowie Wielkopolskim. 

Nieruchomość składa się z 3 Hal produkcyjnych , części biurowej, magazynowej, wiaty i dużej utwardzonej działki. Obiekt położony w Gorzowie Wielkopolskim, w bliskiej odległości do centrum, nieopodal tras: Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Berlin. Obecnie na terenie oferowanym funkcjonuje Firma produkująca stelaże drewniane do mebli tapicerowanych.
W skład oferty wchodzą następujące obiekty: hala produkcyjna elementów meblowych, 519 mkw., magazyn elementów wyprodukowanych, hala na której składa się gotowe meble + część biurowa, 438 mkw, 2 części magazynowe, 228 mkw, 224mkw wiata, część socjalna, budynek sprężarkowni 65 mkw., komory suszarnicze 65 mkw. W ramach sprzedaży istnieje możliwość nawiązania współpracy z odbiorcą i kontynuowanie działalności dla chcących kontynuować tą działalność.

Cena ofertowa: 799 000

Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Gorzów Wielkopolski 

 


WGN Gorzów Wielkopolski

Kazuś Tomasz

669 562 330

kazus@wgn.pl

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny Malborku

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny Malborku

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 20800m2 znajdująca się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Malborku. Teren idealny pod zabudowę przemysłową. Wydane warunki zabudowy tereny UP- tereny usług produkcyjnych i składów.

Nieruchomość o powierzchni 20 800m2, znajdująca się w dobrej lokalizacji. Wszystkie media znajdują się w granicach działki. W pobliżu mieszczą się zakłady produkcyjne z branży budowlanej spożywczej i farmaceutycznej. Poza tym bezpośredni dostęp do ulicy ułatwi transport i komunikację. Obecnie działka użytkowana przez rolnika. Dobra lokata kapitału.

Cena ofertowa: 1 705 600

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Malbork


WGN Kwidzyn
Aleksandra Jaśtak-Wiśniewska 
tel. 790-84-88-43,
wgn.kwidzyn@gmail.com

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego

Na sprzedaż przestronna, zadbana i klimatyczna restauracja o powierzchni użytkowej 283,25 m2. Budynek wybudowany w 2013 ulokowany jest na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 4469 m2, wraz z parkingiem na minimum 30 aut, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, otoczeniu licznej zieleni i zadbanej zabudowy.

Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji przy drodze o dużym natężeniu ruchu, a także niepowtarzalnemu położeniu bezpośrednio nad rzeką, najbardziej odpowiada do prowadzenia działalności restauracyjnej. Istnieje również możliwość rozbudowy o charakterze turystycznym i wypoczynkowym. W obiekcie znajdują się dwie duże sale bankietowe (94,20 m2; 89,10 m2); klimatyczny taras (67,90 m2) z widokiem na przepływającą pod restauracją rzekę Brennicę i tereny zielone; przestronna kuchnia (16,50 m2) wraz z wyposażeniem; trzy czyste, estetyczne łazienki (6,40 m2; 6,30 m2; 2,30 m2); praktyczne biuro (10,95 m2); szatnia (3,90 m2); pojemny magazyn (7,90 m2); pomieszczenie do obróbki warzyw (6,50 m2).

Cena ofertowa: 1 700 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Brenna

 

WGN  Śląsk i Zagłębie

Krzysztof Badan
784554364
k.badan@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi z basenem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi z basenem

Na sprzedaż, niezwykle atrakcyjna oferta luksusowego parterowego budynku jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i basenem.

Willa znajduje się na działce 15 ar w spokojnej części Osiecznicy. Na posesji znajduje się basen z podświetleniem ledowym. Na parterze znajduje się:  salon z wyjściem na taras i ogród 43m2, kuchnia z jadalnią 21m2, łazienka 7m2, pokój 22m2m2, kotłownia 3m2, garaż 34m2 . Na poddaszu znajduje się sypialnia 20m2, pokój 18m2, pokój 18m2, pokój 20m2, łazienka 20m2, hol 10m2. Przed prezentowanym domem są doskonale skomponowane nasadzenia roślinne, które zapraszają nas do zapoznania się z otoczeniem jak i samym budynkiem mieszkalnym. Na terenie posesji znajduje się oczko wodne w pełni podświetlone. W ogrodzie zamontowany jest system nawadniający trawnik sterowany elektronicznie. Cała posesja jest dobrze oświetlona. 

Cena ofertowa: 950 000 zł

Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Osiecznica

 

WGN Bolesławiec

Monika Wojciechowicz
577-777-627

m.wojciwchowicz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie

Na sprzedaż duże przestrzenie biurowe na open space. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 86 o łącznej powierzchni 4783 m2 oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 2198,66 m2.

Trzykondygnacyjny obiekt biurowo-techniczny, niepodpiwniczony, wybudowany w 1988 r. Na poziomie parteru znajdują się pomieszczenia biurowe, sanitarne, gospodarcze i techniczne. Na poziomie I i II piętra znajdują się pomieszczenie biurowe, sanitarne i techniczne. Nieruchomość zlokalizowana ok. 3,5 km od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie dominuje zabudowa wielorodzinna. Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego


Cena ofertowa: 2 000 000 zł netto

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Częstochowa

 

WGN Głogów

Ewa Konopska

e.konopska@wgn.pl

724 359 327

 

WGN sprzedaje budynek usługowy w Krakowie

WGN sprzedaje budynek usługowy w Krakowie

Na sprzedaż dom-budynek, położony w cichej, spokojnej lokalizacji przy ul. Rybianka, blisko Al. 29 Listopada.

Nieruchomość obecnie znajduje się w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Budynek o powierzchni 487 m2 znajduje się na działce 388 m2, a sama specyfika nieruchomości daje ogromne możliwości na dalsze inwestycje. Do nieruchomości bezpośrednio prowadzi droga asfaltowa.  Od przodu budynek posiada pełne ogrodzenie wraz z bramą wjazdową.  Do nieruchomości zostały doprowadzone media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Obiekt składa się z parteru oraz dwóch pięter.  Dodatkowo, konstrukcja budynku oraz aktualny obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia nadbudowę o kilka dodatkowych pięter.

Cena ofertowa: 2 300 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Kraków

 

WGN Kraków,  

Edyta Kawa

 e.kawa@wgn.pl

 +48 533 402 362

WGN sprzedaje apartament w Warszawie

WGN sprzedaje apartament w Warszawie

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym sercu Warszawy. Nieruchomość o dużym potencjale aranżacyjnym. Przestronne, wysokie (3,70m) wnętrza i przepięknie doświetlone przez stylowe, duże okna.

Wnętrze apartamentu wykończone z niezwykłą starannością z materiałów najwyższej jakości z zachowaniem fragmentów oryginalnej sztukaterii i fragmentarycznej oryginalnej ceglanej ściany. Ten przepiękny apartament o powierzchni ponad 117 mkw.daje także możliwość podziału powierzchni sypialni w obecnym układzie na dwie mniejsze (patrz plan układu pomieszczeń w galerii zdjęć). Wymieniona została także instalacja elektryczna i wodna. Apartament znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Elewacja budynku została odrestaurowana. Planowany jest także remont klatki schodowej z zachowaniem oryginalnych drewnianych schodów. Kamienica położona w samym centrum Warszawy w doskonałym punkcie komunikacyjnym (3 min. stacja metro Centrum) u zbiegu ulic Al. Jerozolimskie i ul. Marszałkowskiej. Apartament idealny dla osób ceniących klimat przedwojennej Warszawy. Położony na drugim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z windą. Idealny pod inwestycje. Rozkład pomieszczeń pozwala na możliwość wydzielenia dwóch sypialni.


Cena ofertowa: 1 700 000

Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Warszawa, Centrum


WGN  Warszawa

Andrzej Stankiewicz

a.stankiewicz@wgn.pl

668 820 559

WGN sprzedaje biurowiec w Sopocie

WGN sprzedaje biurowiec w Sopocie

Na sprzedaż działki o powierzchni całkowitej 1153 m2 zabudowane budynkiem biurowo - technicznym o powierzchni użytkowej 884,36 m2.

Budynek biurowo-techniczny jest obiektem 3 kondygnacyjnym, podpiwniczonym. Fundamenty żelbetowe, ściany murowane z cegły i gazobetonu, elewacja pokryta tynkiem cementowo-wapiennym. Podłogi wyłożone wykładziną PVC lub płytkami ceramicznymi. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania, gazowa, odgromowa, przeciwpożarową. Działki o łącznej powierzchni 1153 m2 o stosunkowo regularnym kształcie, położone na terenie płaskim. Poza zabudowaniem teren zagospodarowano na utwardzony plac. Działka położona w 2 linii zabudowy ulicy, wjazd od ul. Władysława Broniewskiego.Nieruchomość położona przy ul. Władysława Broniewskiego w Sopocie.


Cena ofertowa: 5 100 000 zł

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Sopot


WGN Głogów

Ewa Konopska
724 359 327
e.konopska@wgn.pl

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

Na sprzedaż przestronny, luksusowy apartament na parterze, w pobliżu centrum Marbelli, Puerto Banus i plaży.

Na oferowaną nieruchomość składa się salon i jadalnia z kominkiem i wysokimi sufitami, otwarta kuchnia w pełni wyposażona i nowoczesna. Główna sypialnia, 2 pokoje gościnne, osobna toaleta dla gości. Wszystkie pomieszczenia z bezpośrednim wyjściem na taras i na mały prywatny ogród. Ładnie utrzymane ogrody i basen osiedlowy. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Cena ofertowa: 949.000 EUR
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Costa del Sol, Malaga


WGN Częstochowa
Artur Kupis
a.kupis@wgn.pl
883377590

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości pod Wrocławiem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości pod Wrocławiem

Na sprzedaż dom wolnostojący przepięknie położony wśród zieleni i z własnymi stawami. Posiadłość składa się z szeregu zagospodarowanych działek tworzących siedlisko.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Raków, w odległości zaledwie 10 km od granic Wrocławia. W skład nieruchomości o pow. gruntu ok. 5,5 ha wchodzi: dom wolnostojący o pow. całk. 292,80 m2, garaż wolnostojący z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 131,5 m2, budynek gospodarczy z zaadoptowaną powierzchnią przeznaczoną do zamieszkania, dwa stawy o łącznej powierzchni 2,2 ha, grobla, teren zajęty pod łąki, teren zajęty pod las. Istniejące zabudowania , tj dom mieszkalny i budynki gospodarcze , oprócz klasycznego rozkładu mieszkalnego , posiadają dwa niezależne mieszkania. Niewątpliwym atutem nieruchomości są dwa zarybione stawy. Wspaniała posiadłość do zamieszkania lub do prowadzenia agroturystyki. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnię ścieków.

Cena ofertowa: 2 750 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Raków

 

WGN Wrocław
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu pod Szczeciniem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu pod Szczeciniem

Na sprzedaż piękna rezydencja o powierzchni użytkowej 1 107,09 m2, całkowicie podpiwniczona, pięciokondygnacyjna z poddaszem użytkowym położona w Gminie Stare Czarnowo, powiat Gryfiński w miejscowości Binowo.

Nieruchomość zlokalizowana jest na dużej działce o powierzchni 13 119 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora. Powierzchnia użytkowa wynosi 1 107,09m2. Obiekt jest budynkiem wielokondygnacyjnym z piwnicą użytkową, kryty dachem dwuspadowym z dachówką i rynnami miedzianymi oddającymi dawny wygląd. Na pierwszej kondygnacji, która znajduje się w przyziemiu (suterena) ze względu na ukształtowanie terenu znajduje się między innymi przestronna sala klubowo gastronomiczna, toalety i kotłownia. Druga kondygnacja to mieszkanie właścicieli, salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży taras. Trzecia kondygnacja posiada wykończone apartamenty pod wynajem. Czwarta i piąta kondygnacja jest niewykończona, lecz gotowa do adaptacji pod pokoje gościnne. W bliskim sąsiedztwie znajdują się zabudowania, rezydencje, pole golfowe 300 m i jezioro. Binowo jest położone 5 km na południe od Szczecina w pobliżu granicy z Niemcami, zaledwie 1h jazdy do Berlina i 100 km do morza. Dobre połączenie komunikacją miejską ze Szczecinem.

Cena ofertowa: 4 930 000 zł
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Binowo


WGN Szczecin, ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 1
Piotr Kałłas
piotr.kallas@wgn.pl
+48 796 665 033

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,6

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies