Perełki dla inwestorów

WGN wyłączny6m agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 300 000 zł

WGN wyłączny6m agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 300 000 zł

Na sprzedaż działka z zabudowaniami w Kłodzie przy głównym skrzyżowaniu z bezpośrednim zjazdem z byłej D5 o powierzchni 1.5 ha. 

W skład nieruchomości wchodzi: budynek mieszkalny do remontu, zespół garaży w bardzo dobrym stanie technicznym oraz zespół hal magazynowych. Na posesji znajduje się także kryty basen. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 15080 mkw z dojazdem drogą asfaltową. Przeznaczenie działki - stacja benzynowa, centrum logistyczne, sklep wielkopowierzchniowy. Całość nadaje się do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Cena ofertowa: 4 300 000 zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Kłoda

WGN Leszno
Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@wgn.pl
723820102

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

Na sprzedaż prosperujący obiekt Produkcyjno - Magazynowy - znajdujący na działce o pow. 3.344m2 w pobliżu ulicy Koniawskiej w Gorzowie Wielkopolskim. 

Nieruchomość składa się z 3 Hal produkcyjnych , części biurowej, magazynowej, wiaty i dużej utwardzonej działki. Obiekt położony w Gorzowie Wielkopolskim, w bliskiej odległości do centrum, nieopodal tras: Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Berlin. Obecnie na terenie oferowanym funkcjonuje Firma produkująca stelaże drewniane do mebli tapicerowanych.
W skład oferty wchodzą następujące obiekty: hala produkcyjna elementów meblowych, 519 mkw., magazyn elementów wyprodukowanych, hala na której składa się gotowe meble + część biurowa, 438 mkw, 2 części magazynowe, 228 mkw, 224mkw wiata, część socjalna, budynek sprężarkowni 65 mkw., komory suszarnicze 65 mkw. W ramach sprzedaży istnieje możliwość nawiązania współpracy z odbiorcą i kontynuowanie działalności dla chcących kontynuować tą działalność.

Cena ofertowa: 799 000

Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Gorzów Wielkopolski 

 


WGN Gorzów Wielkopolski

Kazuś Tomasz

669 562 330

kazus@wgn.pl

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny Malborku

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny Malborku

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 20800m2 znajdująca się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Malborku. Teren idealny pod zabudowę przemysłową. Wydane warunki zabudowy tereny UP- tereny usług produkcyjnych i składów.

Nieruchomość o powierzchni 20 800m2, znajdująca się w dobrej lokalizacji. Wszystkie media znajdują się w granicach działki. W pobliżu mieszczą się zakłady produkcyjne z branży budowlanej spożywczej i farmaceutycznej. Poza tym bezpośredni dostęp do ulicy ułatwi transport i komunikację. Obecnie działka użytkowana przez rolnika. Dobra lokata kapitału.

Cena ofertowa: 1 705 600

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Malbork


WGN Kwidzyn
Aleksandra Jaśtak-Wiśniewska 
tel. 790-84-88-43,
wgn.kwidzyn@gmail.com

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego

Na sprzedaż przestronna, zadbana i klimatyczna restauracja o powierzchni użytkowej 283,25 m2. Budynek wybudowany w 2013 ulokowany jest na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 4469 m2, wraz z parkingiem na minimum 30 aut, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, otoczeniu licznej zieleni i zadbanej zabudowy.

Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji przy drodze o dużym natężeniu ruchu, a także niepowtarzalnemu położeniu bezpośrednio nad rzeką, najbardziej odpowiada do prowadzenia działalności restauracyjnej. Istnieje również możliwość rozbudowy o charakterze turystycznym i wypoczynkowym. W obiekcie znajdują się dwie duże sale bankietowe (94,20 m2; 89,10 m2); klimatyczny taras (67,90 m2) z widokiem na przepływającą pod restauracją rzekę Brennicę i tereny zielone; przestronna kuchnia (16,50 m2) wraz z wyposażeniem; trzy czyste, estetyczne łazienki (6,40 m2; 6,30 m2; 2,30 m2); praktyczne biuro (10,95 m2); szatnia (3,90 m2); pojemny magazyn (7,90 m2); pomieszczenie do obróbki warzyw (6,50 m2).

Cena ofertowa: 1 700 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Brenna

 

WGN  Śląsk i Zagłębie

Krzysztof Badan
784554364
k.badan@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi z basenem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi z basenem

Na sprzedaż, niezwykle atrakcyjna oferta luksusowego parterowego budynku jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i basenem.

Willa znajduje się na działce 15 ar w spokojnej części Osiecznicy. Na posesji znajduje się basen z podświetleniem ledowym. Na parterze znajduje się:  salon z wyjściem na taras i ogród 43m2, kuchnia z jadalnią 21m2, łazienka 7m2, pokój 22m2m2, kotłownia 3m2, garaż 34m2 . Na poddaszu znajduje się sypialnia 20m2, pokój 18m2, pokój 18m2, pokój 20m2, łazienka 20m2, hol 10m2. Przed prezentowanym domem są doskonale skomponowane nasadzenia roślinne, które zapraszają nas do zapoznania się z otoczeniem jak i samym budynkiem mieszkalnym. Na terenie posesji znajduje się oczko wodne w pełni podświetlone. W ogrodzie zamontowany jest system nawadniający trawnik sterowany elektronicznie. Cała posesja jest dobrze oświetlona. 

Cena ofertowa: 950 000 zł

Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Osiecznica

 

WGN Bolesławiec

Monika Wojciechowicz
577-777-627

m.wojciwchowicz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie

Na sprzedaż duże przestrzenie biurowe na open space. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 86 o łącznej powierzchni 4783 m2 oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 2198,66 m2.

Trzykondygnacyjny obiekt biurowo-techniczny, niepodpiwniczony, wybudowany w 1988 r. Na poziomie parteru znajdują się pomieszczenia biurowe, sanitarne, gospodarcze i techniczne. Na poziomie I i II piętra znajdują się pomieszczenie biurowe, sanitarne i techniczne. Nieruchomość zlokalizowana ok. 3,5 km od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie dominuje zabudowa wielorodzinna. Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego


Cena ofertowa: 2 000 000 zł netto

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Częstochowa

 

WGN Głogów

Ewa Konopska

e.konopska@wgn.pl

724 359 327

 

WGN sprzedaje budynek usługowy w Krakowie

WGN sprzedaje budynek usługowy w Krakowie

Na sprzedaż dom-budynek, położony w cichej, spokojnej lokalizacji przy ul. Rybianka, blisko Al. 29 Listopada.

Nieruchomość obecnie znajduje się w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Budynek o powierzchni 487 m2 znajduje się na działce 388 m2, a sama specyfika nieruchomości daje ogromne możliwości na dalsze inwestycje. Do nieruchomości bezpośrednio prowadzi droga asfaltowa.  Od przodu budynek posiada pełne ogrodzenie wraz z bramą wjazdową.  Do nieruchomości zostały doprowadzone media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Obiekt składa się z parteru oraz dwóch pięter.  Dodatkowo, konstrukcja budynku oraz aktualny obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia nadbudowę o kilka dodatkowych pięter.

Cena ofertowa: 2 300 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Kraków

 

WGN Kraków,  

Edyta Kawa

 e.kawa@wgn.pl

 +48 533 402 362

WGN sprzedaje apartament w Warszawie

WGN sprzedaje apartament w Warszawie

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym sercu Warszawy. Nieruchomość o dużym potencjale aranżacyjnym. Przestronne, wysokie (3,70m) wnętrza i przepięknie doświetlone przez stylowe, duże okna.

Wnętrze apartamentu wykończone z niezwykłą starannością z materiałów najwyższej jakości z zachowaniem fragmentów oryginalnej sztukaterii i fragmentarycznej oryginalnej ceglanej ściany. Ten przepiękny apartament o powierzchni ponad 117 mkw.daje także możliwość podziału powierzchni sypialni w obecnym układzie na dwie mniejsze (patrz plan układu pomieszczeń w galerii zdjęć). Wymieniona została także instalacja elektryczna i wodna. Apartament znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Elewacja budynku została odrestaurowana. Planowany jest także remont klatki schodowej z zachowaniem oryginalnych drewnianych schodów. Kamienica położona w samym centrum Warszawy w doskonałym punkcie komunikacyjnym (3 min. stacja metro Centrum) u zbiegu ulic Al. Jerozolimskie i ul. Marszałkowskiej. Apartament idealny dla osób ceniących klimat przedwojennej Warszawy. Położony na drugim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z windą. Idealny pod inwestycje. Rozkład pomieszczeń pozwala na możliwość wydzielenia dwóch sypialni.


Cena ofertowa: 1 700 000

Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Warszawa, Centrum


WGN  Warszawa

Andrzej Stankiewicz

a.stankiewicz@wgn.pl

668 820 559

WGN sprzedaje biurowiec w Sopocie

WGN sprzedaje biurowiec w Sopocie

Na sprzedaż działki o powierzchni całkowitej 1153 m2 zabudowane budynkiem biurowo - technicznym o powierzchni użytkowej 884,36 m2.

Budynek biurowo-techniczny jest obiektem 3 kondygnacyjnym, podpiwniczonym. Fundamenty żelbetowe, ściany murowane z cegły i gazobetonu, elewacja pokryta tynkiem cementowo-wapiennym. Podłogi wyłożone wykładziną PVC lub płytkami ceramicznymi. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania, gazowa, odgromowa, przeciwpożarową. Działki o łącznej powierzchni 1153 m2 o stosunkowo regularnym kształcie, położone na terenie płaskim. Poza zabudowaniem teren zagospodarowano na utwardzony plac. Działka położona w 2 linii zabudowy ulicy, wjazd od ul. Władysława Broniewskiego.Nieruchomość położona przy ul. Władysława Broniewskiego w Sopocie.


Cena ofertowa: 5 100 000 zł

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Sopot


WGN Głogów

Ewa Konopska
724 359 327
e.konopska@wgn.pl

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

Na sprzedaż przestronny, luksusowy apartament na parterze, w pobliżu centrum Marbelli, Puerto Banus i plaży.

Na oferowaną nieruchomość składa się salon i jadalnia z kominkiem i wysokimi sufitami, otwarta kuchnia w pełni wyposażona i nowoczesna. Główna sypialnia, 2 pokoje gościnne, osobna toaleta dla gości. Wszystkie pomieszczenia z bezpośrednim wyjściem na taras i na mały prywatny ogród. Ładnie utrzymane ogrody i basen osiedlowy. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Cena ofertowa: 949.000 EUR
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Costa del Sol, Malaga


WGN Częstochowa
Artur Kupis
a.kupis@wgn.pl
883377590

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości pod Wrocławiem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości pod Wrocławiem

Na sprzedaż dom wolnostojący przepięknie położony wśród zieleni i z własnymi stawami. Posiadłość składa się z szeregu zagospodarowanych działek tworzących siedlisko.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Raków, w odległości zaledwie 10 km od granic Wrocławia. W skład nieruchomości o pow. gruntu ok. 5,5 ha wchodzi: dom wolnostojący o pow. całk. 292,80 m2, garaż wolnostojący z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 131,5 m2, budynek gospodarczy z zaadoptowaną powierzchnią przeznaczoną do zamieszkania, dwa stawy o łącznej powierzchni 2,2 ha, grobla, teren zajęty pod łąki, teren zajęty pod las. Istniejące zabudowania , tj dom mieszkalny i budynki gospodarcze , oprócz klasycznego rozkładu mieszkalnego , posiadają dwa niezależne mieszkania. Niewątpliwym atutem nieruchomości są dwa zarybione stawy. Wspaniała posiadłość do zamieszkania lub do prowadzenia agroturystyki. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnię ścieków.

Cena ofertowa: 2 750 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Raków

 

WGN Wrocław
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu pod Szczeciniem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu pod Szczeciniem

Na sprzedaż piękna rezydencja o powierzchni użytkowej 1 107,09 m2, całkowicie podpiwniczona, pięciokondygnacyjna z poddaszem użytkowym położona w Gminie Stare Czarnowo, powiat Gryfiński w miejscowości Binowo.

Nieruchomość zlokalizowana jest na dużej działce o powierzchni 13 119 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora. Powierzchnia użytkowa wynosi 1 107,09m2. Obiekt jest budynkiem wielokondygnacyjnym z piwnicą użytkową, kryty dachem dwuspadowym z dachówką i rynnami miedzianymi oddającymi dawny wygląd. Na pierwszej kondygnacji, która znajduje się w przyziemiu (suterena) ze względu na ukształtowanie terenu znajduje się między innymi przestronna sala klubowo gastronomiczna, toalety i kotłownia. Druga kondygnacja to mieszkanie właścicieli, salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży taras. Trzecia kondygnacja posiada wykończone apartamenty pod wynajem. Czwarta i piąta kondygnacja jest niewykończona, lecz gotowa do adaptacji pod pokoje gościnne. W bliskim sąsiedztwie znajdują się zabudowania, rezydencje, pole golfowe 300 m i jezioro. Binowo jest położone 5 km na południe od Szczecina w pobliżu granicy z Niemcami, zaledwie 1h jazdy do Berlina i 100 km do morza. Dobre połączenie komunikacją miejską ze Szczecinem.

Cena ofertowa: 4 930 000 zł
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Binowo


WGN Szczecin, ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 1
Piotr Kałłas
piotr.kallas@wgn.pl
+48 796 665 033

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Ustroniu Morskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Ustroniu Morskim

Na sprzedaż grunt w miejscowości nadmorskiej, w odległości 1 km od linii brzegowej, 300 metrów od Centrum Sportowo-Rekreacyjnego.

Działka budowlana o powierzchni 856 m2 posiada dostęp z dwóch stron do drogi publicznej szutrowej, zlokalizowana przy ul. Bogusława XIV znajdującej się 8 min spacerem od morza. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Ustronie Morskie działka przeznaczona jest na funkcję projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi. Ustronie Morskie znajduje się w odległości 15 km od centrum Kołobrzegu.

Cena ofertowa: 121 000 zł
Więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Ustronie Morskie


WGN Szprotawa
Beata Krupa
533 306 813
b.krupa@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna sprzedaż, Szczedrzychowice, powiat legnicki, do A4 , 12 km.

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 2,09852 ha zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym. Nieruchomość położona jest ok 12 km od węzła autostradowego Wądroże Wielkie, 12 km do autostrady A4. Budynek magazynowo- produkcyjny o pow. 826,16 m2, z częścią socjalno-biurową w tym : hala produkcyjna pow. 289,69 m2, magazyn pow. 433,60 m2, moduł biurowy pow. 32,03 m2 (2 biura , sanitariaty, komunikacja), część socjalna pow. 58,37 m2 (stołówka, szatnia, kotłownia, sanitariaty), mały magazyn pow. 12,47 m2 . Do hali produkcyjnej dobudowana wiata o pow. 82,24 m2. W nieruchomości działało przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją peletu opałowego. Nieruchomość do sprzedania z całą linią produkcyjną. Cena obejmuje cały park maszynowy. Wraz z nieruchomością opisaną powyżej sprzedaje się teren o pow. 0,1579 ha leżący w sąsiedztwie, zabudowany nieużytkowanymi obiektami oczyszczalni ścieków. Działka, z dostępem do drogi publicznej, położona jest na terenie przemysłowym, oznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 10.OT.65 - tereny technicznej obsługi miasta ( składowisko odpadów, energetyka, zaopatrzenie w wodę, odprowadzenie ścieków, gospodarka komunalna).

Cena ofertowa: 890 000 zł
Więcej informacji: Hala przemysłowa na sprzedaż Szczedrzykowice


WGN Wrocław Commercial
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Darłówku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Darłówku

Na sprzedaż obiekt gastronomiczno pensjonatowy nad morzem w Darłówku Zachodnim, w otoczeniu obiektów pensjonatowych i usługowych, tylko 100 m od szerokiej morskiej plaży. Do morza prowadzi oświetlona ulica z chodnikiem.

Na dwóch działkach znajdują się dwa budynki dwukondygnacyjne połączone funkcjonalnie ze sobą o łącznej powierzchni 420m2 z dwoma barami na parterach budynków i 10 pokojami na piętrze do 35 miejsc noclegowych. Oba domy z barami, działkami i wyposażeniem gastronomicznym oraz hotelowym sprzedawane łącznie. Na parterze pierwszego domu bar ze smażalnią ryb. W skład baru wchodzą sala z bufetem o powierzchni 23m2 i 6 stolikami, kuchnia właściwa o powierzchni 21m2, zmywak, szatnia z łazienką dla personelu, biuro, 3 pomieszczenia magazynowe i komunikacja. Przed barem teren z 8 stolikami pod sezonowym zadaszeniem. Na piętrze domu 5 pokoi z łazienkami, w tym dwa z balkonami. Na parterze drugiego domu stylowy bar, utrzymany w konwencji morskiej. W skład baru wchodzą sala główna z bufetem o powierzchni 45 m2 i 6 stołami, kuchnia właściwa, zmywak, szatnia z łazienką dla personelu, biuro, 4 pomieszczenia magazynowe i komunikacja. Przed barem teren z 6 stolikami. Na piętrze domu 5 pokoi z antresolami i łazienkami, w tym cztery z balkonami.

Cena ofertowa: 2 640 000 zł
Więcej szczegółów: na sprzedaż obiekt komercyjny, Darłówko Zachodnie


WGN
Leszek Chlebanowski
mielno@wgn.pl
+48 608 621 626

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu inwestycyjnego na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu inwestycyjnego na Mazurach

Na sprzedaż nieruchomość rolna do przekształcenia na budowlaną o powierzchni 14,5 ha położona nad kilkoma jeziorami w malowniczej wsi Gąski

Nieruchomość składa się z 40 działek z docelowym przeznaczeniem do zabudowy jednorodzinnej lub letniskowej o powierzchniach od 3003 m.kw. do 6227 m.kw. w sercu Mazur Garbatych w miejscowości Gąski. Miejscowość ta położona jest nieopodal drogi krajowej nr 65 Ełk - Olecko. Malownicze położenie w bezpośrednim sąsiedztwie wielu jezior. Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jezior: Przytulskiego, Małego, Kukowino. Nieruchomość o falistym ukształtowaniu terenu, w dużej części położona na wzniesieniu, dzięki czemu możemy podziwiać piękne panoramy mazurskich jezior. Działki stanowią zwarty kompleks z drogami wewnętrznymi gwarantujący każdej działce dostęp do dróg publicznych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się plaże gminne nad jeziorem Małym oraz Przytulskim.

Cena ofertowa: 2 900 000 zł
Więcej szczegółów: Grunt rolny na sprzedaż Gąski

WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
skowronska@wgn.pl
506 123 200

WGN sprzedaje luksusową wille w Turcji

WGN sprzedaje luksusową wille w Turcji

Na sprzedaż ekskluzywna willa, obecnie w trakcie budowy.

Willa znajduje się w Esentepe i składa się z 4 sypialniami oraz prywatnego basenu. Od frontu rozciąga się wspaniały widok na morze. Dwu kondygnacyjna willa zlokalizowana jest na działce o powierzchni 500 mkw oferuje 200 m2 powierzchni zabudowanej. Na dachu nieruchomości znajduje się otwarty taras. Luksusowa willa znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków, w których znajduje się siłownia, współny basen, lokale usługowohandlowe (w tym apteka). Możliwość wyboru jednego z 6 projektów o zróżnicowanym stylu elewacji, zabudowie dachu, basenu.

Cena ofertowa: 2 999 750 ZŁ WEDŁUG KURSU NBP DLA GB Z DNIA 26.03.2019 r. CENA MOŻE ULEC ZMIANIE.
Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Esentepe

WGN Piła
e-mail: pila@wgn.pl
tel.: 507 542 999

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

Na sprzedaż piękny zabytkowy dworek w centrum Zawiercia o powierzchni użytkowej 573 m2.

Dworek położony jest na działce w o powierzchni 1261 m2, obecnie pełni funkcje obiektu biurowego. Został wybudowany w 1924 roku. Nieruchomość wolnostojąca, podpiwniczona z dwiema kondygnacjami nadziemnymi oraz użytkowym poddaszem. W budynku znajduje się ok. 15 pomieszczeń (nie licząc piwnic), dwie klatki schodowe, w tym główna bardzo ładna – reprezentacyjna, pięć łazienek. Na działce znajdują się miejsca parkingowe. Ze względu na lokalizację, charakter nieruchomości jest to bardzo dobra oferta pod np. prestiżową :siedzibę firmy, kancelarię prawną, klinikę itp.


Cena ofertowa: 2 500 000 + VAT
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Zawiercie

WGN Chrzanów
Piotr Żuczkowski
chrzanow@wgn.pl
32 622 72 03

WGN sprzedaje pensjonat w Rewalu

WGN sprzedaje pensjonat w Rewalu

Na sprzedaż, atrakcyjnie zlokalizowany pensjonat położony zaledwie 400 metrów od plaży na działce 1000m2.

Pensjonat posiada powierzchnię 600m2, w tym 60 miejsc noclegowych w 25 pokojach. Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i balkonami (balkony tylko na piętrze). Obiekt posiada stołówkę, kuchnię, pomieszczenie rekreacyjne i mieszkanie właścicieli(70m2).Nieruchomość jest ogrodzona i zagospodarowana, stanowi idealną ofertę do zamieszkania jaki i do prowadzenia dochodowej działalności gospodarczej. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się budynki wielorodzinne w luźniej zabudowie z usługami typu wczasowego. W pobliżu sklepy, ośrodki wczasowe, pensjonaty oraz obiekty gastronomiczne. Infrastruktura miejscowości ukierunkowana jest na świadczenie usług turystycznych i wypoczynkowych. Na terenie posesji znajduje się parking na 10 samochodów.

Cena ofertowa: 3 500 000 PLN
Więcej szczegółów: pensjonat na sprzedaż Rewal

WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24
Jacek Mielniczuk
604 669 882
j.mielniczuk@wgn.pl

WGN sprzedaje centrum handlowe

WGN sprzedaje centrum handlowe

Na sprzedaż nowoczesny Park Biurowo-Usługowy JURAPARK o powierzchni użytkowej 1155m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Myszkowa. 

Prezentowany, dwukondygnacyjny obiekt został oddany do użytku w 2012 roku. Posiada dwa niezależne wejścia z holu głównego, a także drzwi automatyczne z przystosowaniem parteru do komunikacji dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, lokale mają komunikację przez wejście od strony osiedla mieszkaniowego 24 h na dobę.
JURAPARK wybudowany i wykończony przy pomocy wysokiej klasy materiałów jest w części skomercjalizowany i posiada 18 lokali handlowo - usługowych znajdujących się na parterze oraz II-pietrze od 25m2 powierzchni do 59m2. Istnieje możliwość łączenia pomieszczeń wg indywidualnych potrzeb aż do 170m2 uzyskując niezależne powierzchnie komercyjne z własnymi automatycznymi drzwiami. Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety. Niezwykle interesującą propozycją dla potencjalnego inwestora jest oferta dotycząca I-go piętra. Tu znajduje się niezależna powierzchnia 407m2 całkowicie przystosowana i gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej (zgoda Sanepidu) z niezależnym wejściem z parteru i komunikacją z tyłu budynku. Oferowana całkowicie odnowiona część JURAPARK składa się z 3-ch lokali: restauracji, kawiarni i pub-u, przynależą doń kuchnia, zaplecza socjalne, chłodnia, biuro, toalety damska i męska. Aktualnie 60% powierzchni jest wynajęte i skomercjalizowane.

Cena ofertowa: 3 200 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Myszków, centrum

WGN Myszków
Artur Gmyz
agmyz@wgn.pl
533 54 46 46

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Malborku

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Malborku

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 20800m2 znajdująca się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Malborku. Teren idealny pod zabudowę przemysłową.

Nieruchomość o powierzchni 20 800m2, znajdująca się w dobrej lokalizacji. Wszystkie media znajdują się w granicach działki. W pobliżu mieszczą się zakłady produkcyjne z branży budowlanej spożywczej i farmaceutycznej. Poza tym bezpośredni dostęp do ulicy ułatwi transport i komunikację. Obecnie działka użytkowana przez rolnika. Ustala się przeznaczenie terenów oznaczonych symbolem UP na zabudowę obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000m2 z dopuszczeniem przeznaczenia terenu na rozwój usług produkcyjnych.

Cena ofertowa: 1 705 600 zł
Więcej informacji: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Malbork

WGN Kwidzyn
Aleksandra Jaśtak-Wiśniewska
tel. 790-84-88-43,
wgn.kwidzyn@gmail.com

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu hotelowego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu hotelowego

Na sprzedaż obiekt hotelowy nad jeziorem o powierzchni użytkowej 1320 m kw położony na działce o powierzchni 14330 m kw. w miejscowości wypoczynkowej Krzynia w odległości 20 km od Słupska.

W skład ośrodka wypoczynkowego wchodzą 2 główne budynki oraz 10 domków letniskowych 3-4 osobowych z dostępem do węzłów sanitarnych. W budynku hotelowym znajduje się 20 pokoi 2- 3 osobowych z balkonami, pełnym węzłem sanitarnym oraz widokiem na jezioro. W budynku znajduje się również recepcja, sala bilardowa, bar, sala bankietowa, sauna, siłownia, magazyny, pokoje dla personelu oraz zaplecze medyczne. W budynku znajduje się również 3-pokojowe mieszkanie np. dla administratora. W 2 budynku głównym znajduje się stołówka z pełni wyposażoną kuchnią. Dodatkowo na działce znajdują się specjalnie wydzielone miejsca na grill, ogniska, mini amfiteatr, plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, miejsca do uprawiania sportu. Ośrodek znajduje sie 50 metrów od jeziora Krzynia, otoczony lasami, położony w sercu Parku Krajobrazowego Dolina Słupi.

Cena ofertowa; 1 599 000 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Krzynia

WGN Słupsk
Jadwiga Kubicz
jadwiga.kubicz@wgn.pl
607 385 481

WGN wyłącznym agentem sprzedaż kompleksu działek budowlanych na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaż kompleksu działek budowlanych na Mazurach

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 4,2284 ha z udziałem w plaży wspólnej, objętych planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowanych w malowniczej okolicy, na początku wsi Koziki, gmina Ełk.

Kompleks działek położony jest w przepięknym krajobrazowo zakątku Mazur, w odległości około 250 m nad dużym jeziorem Selmęt Wielki znajduje się wspólna plaża sprzedawana w cenie nieruchomości. Nieruchomość zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego leży na terenie przeznaczonym do zabudowy letniskowej, mieszkaniowo-pensjonatowej, siedlisk agroturystycznych, a pozostała część terenu to użytki rolne. Zakupiona nieruchomość jest również świetną inwestycją. Właściciel nieruchomości posiada projekty oraz pozwolenie na budowę trzech budynków letniskowych. Dojazd drogą gruntową, w drodze przebiega prąd.

Cena ofertowa: 1.200.000,00 zł
Więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Koziki

WGN Ełk
Joanna Stańczuk
haraburda@wgn.pl
508 298 901

WGN wyłącznym agentem sprzedaży restauracji

WGN wyłącznym agentem sprzedaży restauracji

Do sprzedaży zespół pałacowo - parkowy położony w ok. Mogilna (ca. 50km od autostrady A-2) o pow. użytkowej pałacu 562 mkw. z parkiem o pow. 2,37 ha. W zabytkowym obiekcie obecnie znajduje się restauracja z salą bankietową.

Budynek dworu jest 3-kondygnacyjny, gruntowanie odrestaurowany i odremontowany, przygotowany do pełnienia funkcji komercyjnej.
Pomieszczenia piwnic zostały zaadaptowane na kuchnię i chłodnię mogącą obsłużyć duże imprezy typu wesela, konferencje itp w piwnicy znajdują się również pokoje gościnne z łazienką i kuchnią. Przyziemie pełni funkcję reprezentacyjną i administracyjną. Znajduje się tu również apartament składający się z trzech sypialni, salonu, kuchni i łazienki z WC. Na poddaszu dokonano adaptacji na salę balową, mieszczącą ok. 100 osób oraz barek. Sala wyposażona w multimedia. Wszystkie kondygnacje skomunikowane poprzez wew. klatkę schodową oraz małą windę towarową. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym i o wysokim standardzie. Wykończony materiałami wysokiej jakości i wysokiej klasy robotami budowlanymi, dużym nakładem środków finansowych. Kompozycja zespołu ma charakter geometryczny rozproszony, dzieli się na dwie części: rezydencje otoczoną parkiem oraz oddzielone ciekiem wodnym. Rezydencja położona jest na południowym skraju zespołu, prowadzi do niego aleja dojazdowa od drogi wewnętrznofolwarcznej, poprzez bramę centralną z krata metalowa kutą. Od południa i wschodu otoczona parkiem. Od strony wschodniej park położony na wzniesieniu. Budynek dworu eklektyczny z elementami secesyjnymi, wzniesiono na planie nieregularnego prostokąta z licznymi ryzalitami, wykuszami i wnękami. Fasadę tworzy poprzedzona podjazdem elewacja wschodnia. Część środkowa fasady jest dwukondygnacyjna przez zastosowania dwuosiowej wystawki w dachu. Wejście poprzedza półkolisty w rzycie ganek wsparty na czterech kolumnach. Kolumny są ustawione na balustradzie ganku, które tworzą trzy przęsła ślepej balustrady. Kolumny wspierają półkolisty taras i pietra. Taras otacza metalowa balustrada. Wystawkę organizują wejście na taras typu porte - fentre, oraz prostokątne okno.

Cena ofertowa: 1 890 000 zł
Więcej szczegółów: Restauracja na sprzedaż Wieniec

WGN Ostrów Wielkopolski
Marcin Kaczmarek
marcin.kaczmarek@wgn.pl
601 829 510

WGN wyłącznym agentem sprzedaży apartamentu w Międzyzdrojach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży apartamentu w Międzyzdrojach

Na sprzedaż prestiżowy apartament położony w obiekcie zabytkowym w samym centrum miasta.

Apartament w stanie deweloperskim wysoki na 3,90 m, składa się z 3 pokoi, łazienki, wc o łącznej powierzchni 82,61 m2 m2, oraz tarasu z którego mamy widok na Morze Bałtyckie oraz okolicę. Możliwość przerobienia apartamentu w stylu loft. Centralne ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej. Możliwość zakupu indywidualnego garażu hydraulicznego oraz piwnicy. Apartament będzie znajdować się w zabytkowym odrestaurowanym 4 kondygnacyjnym budynku w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania, min., całodobowy basen oraz saunę jak i room service, 3 restauracje z ogródkami z bez pośrednim wejściem zewnątrz i wewnątrz budynku, obiekt klimatyzowany, cichobieżne oszklone windy, klatki schodowe w stylu ritz hotel, garaże hydrauliczne, monitoring i ochrona obiektu, każdy apartament będzie posiadać taras lub balkon.

Cena ofertowa: 1 817 420 zł
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Międzyzdroje

WGN Szczecin
Konrad Zgorzelski
k.zgorzelski@wgn.pl
534 630 410

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego przy Zalewie Szczecińskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego przy Zalewie Szczecińskim

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Trzebież, gmina Police, woj. Zachodniopomorskie przy ul Spacerowej o powierzchni 2. 2172 ha.

Grunt położony jest tuż przy promenadzie. Na gruncie są pozostałości murowanego budynku do rozbiórki. Nieruchomość jest ogrodzona siatką. Działka znajduje się przy Zalewie Szczecińskim, tuż przy centrum plażowym i promenadzie spacerowej nad zalewem. Działka ma uzbrojenie podziemne w ulicy: znajduje się sieć elektroenergetyczna ( wiele linii) wraz z przyłączami na działce, sieć gazowa w ulicy i przyłącze na działce, oświetlenie ulicy lampami, sieć wodociągowa na działce. W bliskiej odległości od działki ok. 50 m sieć kanalizacji sanitarnej. Dla działki obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem turystycznym i usługi hotelarstwa głównie, ośrodki wypoczynkowe, konferencyjne itp. Przeznaczenie uzupełniające: usługi sportu, rekreacji, gastronomii i usługi towarzyszące usługom turystycznym. Nieruchomość idealna pod inwestycję hotelarską, sportową, turystyczną, gastronomiczną itp. Przepiękny teren otoczony lasem,nad wodą, a zarazem blisko do aglomeracji miejskiej Police i stolicy regionu Szczecina.

Cena ofertowa: 2 106 340 zł
Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Trzebież

 

WGN Szczecin Prawobrzeże
Ewa Syrenicz-Tryburska
602 587038
e.syrenicz@wgn.pl

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

Do sprzedania lokal użytkowy usytuowany na parterze odrestaurowanej kamienicy w ciągu lokali usługowych. 

W sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe - Galeria Dominikańska, dwa hotele - hotel Merkury i B&B Hotel, nowoczesne centrum biurowe Dominikański oraz gmach usługowo-apartamentowy Justin Center. Środek miasta, w najbliższym sąsiedztwie linia tramwajowa, autobusowa - dobre połączenie z każdą częścią miasta, do Rynku zaledwie 10 minut spacerem. Jest to wyśmienita lokalizacja dla lokalu pod każdą działalność gospodarczą typu usługi lub biuro lub punkt handlowy. Lokal jest usytuowany przy ulicy, jednej z głównych arterii prowadzących z północy na południe Wrocławia.

Cena ofertowa: Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto
Więcej szczegółów: 1 050 000 zł ( Sprzedaż lokalu jest zwolniona z podatku VAT)


WGN Wrocław Commercial
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

Na sprzedaż komfortowy obiekt komercyjny, działający jako gospodarstwo agroturystyczne, usytuowane na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 3000 m2,w Marcinowej Woli nad jeziorem Buwełno, objętym strefą ciszy, połączonym ze szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich - szlak kajakowy. 

W skład nieruchomości wchodzą dwa odrębne budynki. Budynek główny o powierzchni użytkowej 254 m2, na parterze: duża rodzinna jadalnia z ogólnym dostępem do otwartej, całkowicie urządzonej kuchni, kącik zabaw dla dzieci ,jeden samodzielny pokój z łazienką z osobnym wejściem , pomieszczenia gospodarcze, recepcja, wc. Na piętrze znajduje się 5 pokoi z łazienkami, pomieszczenia gospodarcze. Drugi budynek wolnostojący kameralny parterowy dom z użytkowym poddaszem i tarasem (weranda ,kuchnia,7 pokoi, dwie łazienki taras) o powierzchni 190 m 2 może stanowić enklawę dla osób szukających ciszy i odpoczynku od pracy. Całość bardzo zadbana, systematycznie przeglądana i konserwowana. Na terenie gospodarstwa znajdują się przygotowane miejsca do zabaw dla dzieci, grill, altanki, miejsce na ognisko, wypożyczalnia łódek ,kajaków i rowerów, parking. Obiekt idealny do wypoczynku, rodzinnego i indywidualnego. Gospodarstwo posiada stałych klientów i zawarte umowy gwarantujące wynajem na kolejne okresy.

Cena ofertowa: Pensjonat na sprzedaż Marcinowa Wola
Więcej szczegółów: 1 050 000 zł

WGN Giżycko
Marlena Krawiec
mkrawiec@wgn.pl
881 006 450

WGN wyłącznym agentem sprzedaży biurowca za 1 918 500 zł netto

WGN wyłącznym agentem sprzedaży biurowca za 1 918 500 zł netto

Na sprzedaż biurowiec w miejscowości Zawadzkie, gmina Zawadzkie, powiat strzelecki, województwo opolskie, ul. Ks. Wajdy.

Oferta dotyczy sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o przeznaczeniu biurowym i usługowym. Grunt na prawach użytkowania wieczystego, budynek stanowi odrębną własność. Budynek o powierzchni 581,20 m2 został wybudowany w 1966 i poddany modernizacji w 2001 roku. Częścią oferowanej nieruchomości jest parking na 57 samochodów. Biurowiec ma 7 kondygnacji naziemnych oraz jedną podziemną. Jest to wyjątkowa atrakcyjna oferta, zwłaszcza dla firm, które poszukują solidnego zaplecza biurowego.

Cena ofertowa: 1 918 500 zł netto
Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Zawadzkie

WGN Wrocław Commercial
Jarosław Wójtowicz
j.wojtowicz@wgn.pl
502 266 024

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego

Na sprzedaż budynek do rewitalizacji z przeznaczeniem na cele mieszkalne - budynek wielorodzinny o powierzchni użytkowej 766 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1949 m2 z możliwością dalszej rozbudowy.

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną na którą składa się budynek z lat 40-tych o powierzchni użytkowej 766 m2. Dla budynku wydano decyzję zmieniająca sposób użytkowania na cele mieszkalne - wielorodzinne. Została wykonana koncepcja przebudowy, która przewiduje. Na parterze znajduje się 5 mieszkań o powierzchni od 25,01 do 53,80 mkw, na pierwszym piętrze 4 lokale o powierzchni od 45,30 do 62,25 mkw natomiast na strychu kolejne 4 lokale o powierzchni od 51,10 do 62,72 mkw.

Cena ofertowa: 1.100.000 zł do negocjacji
Więcej szczegółów: Budynek wielorodzinny na sprzedaż Olecko, Aleja Zwycięstwa


WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
506 123 200
skowronska@wgn.pl

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży lokalu usługowego w centrum Szczecina

WGN wyłącznym agentem sprzedaży lokalu usługowego w centrum Szczecina

Na sprzedaż lokal usługowy z przeznaczeniem na gabinet lekarski. Gabinet posiada wykonane pod wymiar meble. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Podłączenia pod unity stomatologiczne. Lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- w ścisłym centrum miasta.

Gabinet jest przystosowany do działalności zabiegowej. Lokal zabezpieczony systemem alarmowym i monitoringiem. Lokal przeszedł generalny remont wszystkich instalacji, ścian, podłóg- został wykończony wysokiej jakości materiałami. Cała nieruchomość została zaprojektowana przez architekta, który wziął pod uwagę funkcjonalność powierzchni. Lokal posiada rolety zewnętrzne. W całym obiekcie jest instalacja alarmowa.

Cena ofertowa: 699 000 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Szczecin, Centrum


Błażej Salamon
b.salamon@wgn.pl
575980270

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości w okolicach Wrocławia

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości w okolicach Wrocławia

Na sprzedaż duża posiadłość- gospodarstwo rybackie z dużym domem mieszkalnym, przepięknie położone wśród zieleni i z własnymi stawami, zajmuje obszar o pow. ok. 5,5 ha. Posiadłość składa się z szeregu zagospodarowanych działek tworzących siedlisko rolnicze.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Raków, w odległości zaledwie 10 km od granic Wrocławia, do centrum Wrocławia 20 km, czas przejazdu samochodem ok. 25 minut. Raków zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od trasy szybkiego ruchu S8 , czyli z bardzo dobrym dojazdem w kierunku Warszawy. W skład nieruchomości wchodzi: dom wolnostojący o pow. całkowita. 292,80 m2, garaż wolnostojący z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 131,5 m2, budynek gospodarczy z zaadoptowana powierzchnia przeznaczoną do zamieszkania , dwa stawy o łącznej powierzchni 2,2 ha, grobla, tereny zajęte pod łąki oraz tereny zajęte pod las. Wspaniała posiadłość do zamieszkania lub do prowadzenia agroturystyki. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnię ścieków. Niewątpliwym atutem nieruchomości są dwa zarybione.

Cena ofertowa: 2 750 000 zł
Więcej szczegółów: Posiadłość na sprzedaż Długołęka

WGN Wrocław,
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN sprzedaje biurowiec w Kaliszu za 5 200 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec w Kaliszu za 5 200 000 zł

Na sprzedaż wielopoziomowy (sześć kondygnacji) budynek (dawna fabryka POLO) z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, magazynową lub usługową.

W sąsiedztwie parking wraz z placem manewrowym (2800 m2) oraz parterowy budynek biurowo-usługowy. Łączna powierzchnia użytkowa to ponad 11 tys. m2 w tym. Miesięczne ceny wynajmu powierzchni użytkowej kształtują się następująco: parter budynku wielopoziomowego (2069 m2) oraz budynek usługowy (247 m2): 10 zł/m2, I piętro (1827 m2): 8 zł/m2, II pietro (1829 m2): 7 zł/m2, III piętro (1829 m2): 6 zł/m2, IV (1829 m2) i V piętro (1829 m2): 5 zł /m2.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy w Ostrowie Wielkopolskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy w Ostrowie Wielkopolskim

Do sprzedaży 50 % udziałów w kamienicy (możliwość zakupu dalszych 50%) położonej w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku), na działce o powierzchni 696m2.

Całkowita powierzchnia użytkowa kamienicy 1139,04 m2, w tym 13 lokali użytkowych o łącznej powierzchni użytkowej 445,28 m2 oraz 5 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 339,70 m2. Pozostałą powierzchnię stanowią piwnice, części wspólne oraz przynależności. Budynek składa się z części frontowej, gdzie znajdują się 2 najbardziej dochodowe lokale handlowe oraz oficyny stanowiącej pasaż handlowy, połączonej z ulicą Kaliską poprzez przejściową - przechodnią bramę, połączoną z układem komunikacyjnym tej części miasta, tj. z ul. Harcerską i z ul. Królowej Jadwigi, co poprawia atrakcyjność pasażu. Frontowy budynek składa się z 3 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemnej (piwnice). Oficyna jest 2-kondygnacyjna, bez piwnic. Kamienica wybudowana została około 1900 roku z cegły, stropy drewniane, dach (po remoncie) pokryty papą, schody w konstrukcji drewnianej. Oficyna wybudowana została w latach 90-tych XX wieku w konstrukcji żelbetowej.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 500 000 zł

Na sprzedaż nowy obiekt komercyjny o powierzchni około 3320 m2 w Ogrodzieńcu.

Nowy obiekt komercyjny przy trasie 791. Teren częściowo ogrodzony o powierzchni około 20000 m2 (2,0 ha), łączna powierzchnia pod dachem to ok. 3320 m2. W skład nieruchomości wchodzi również budynek biurowo-socjalny z częścią mieszkalną nr 1 o powierzchni ok. 1000 m2. Na parterze o powierzchni ok. 500 m2 znajduje się restauracja z zapleczem kuchennym, pomieszczenia socjalno-biurowe i komunikacyjne. Na piętrze o powierzchni ok. 500 m2 hol, salon ok. 180 m2, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki, oraz dwie sypialnie o pow. ok. 80 m2 i 46 m2). Hala magazynowa nr 2 o powierzchni 2322 m2.

Cena ofertowa: 4 500 000 zł
Więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Ogrodzieniec

WGN Chrzanów
Piotr Żuczkowski
chrzanow@wgn.pl
32 622 72 03

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu pałacowo-parkowego w gminie Książ Wielkopolski

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu pałacowo-parkowego w gminie Książ Wielkopolski

Na sprzedaż zespół pałacowo-parkowy w gminie Książ Wielkopolski, o powierzchni 800 m2 wraz z przyległą 4,24 -hektarową działką.

Pałac klasycystyczny zbudowany w latach 1790-1794r. dla Sebastiana Bieńkowskiego wg własnego projektu. Kolejnymi właścicielami byli Karśniccy, w XX w. - Feliks Mielżyński . Budynek piętrowy z czterokolumnowym portykiem, w fasadzie ogrodowej półokrągły ryzalit zawierający salę balową. Budynek wzniesiony na rzucie prostokąta, pokryty czterospadowym dachem. Park z 2 poł. XVIII w. i XIX w. Park o pow. 4,2 ha z licznymi drzewami o rozmiarach pomnikowych, buk czerwony, jesion wyniosły, lipy, platany kloniaste itp. W parku znajduje się staw rybny ( 1,43 ha). Przy pałacu zachowane dwa budynki gospodarcze, w tym dwukondygnacyjny spichrz a 1809r. nakryty dachem naczółkowym. Odległość od Poznania 65 km. odległość od lotniska 72 km.

Cena ofertowa: 899 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Mchy

WGN Leszno
Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@wgn.pl
723820102

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 2 700 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 2 700 000 zł

Na sprzedaż zajazd przy skrzyżowaniu dróg nr 15 Toruń - Olsztyn i nr 543 Jabłonowo Pomorskie (Grudziądz) - Brodnica 

Obiekt obecnie dysponuje gotowymi 19 pokojami z łazienkami dla 36 gości, dwiema salami o wymiarach: 11x7 metrów oraz 18x12 metrów z 50 mkw aneksem oraz barem 8x10 metrów. W budynku wyodrębnione są dwa mieszkania, pierwsze na parterze o powierzchni 80 mkw z wyjściem na ogród leżący od strony południowej oraz drugie na piętrze zajmujące 160 mkw. Budynek jest częściowo podpiwniczony z wykorzystaniem tej przestrzeni na kotłownię z magazynem biomasy, chłodnie i magazyny kuchni, pomieszczenia gospodarcze, pralnia z suszarnią oraz przestronny garaż dla kilku pojazdów. W wyniku nadbudowy części obiektu wyodrębniono nową przestrzeń, w której planuje się kolejnych 16 pokoi, ta część jest w trakcie prac wykończeniowych.

Cena ofertowa: 2 700 000 zł
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Brodnica

WGN Brodnica,
Zbigniew Biały
z.bialy@wgn.pl
505 892 009

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 3 540 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 3 540 000 zł

Do sprzedaży grunt przemysłowy z Projektem Kompleksu Przemysłowego. Plan kompleksu produkcyjno magazynowo biurowego wraz z działką przemysłową o łącznej powierzchni 5.000m2 plus 18000m2 w Ogrodzonej/Dębowiec/Cieszyn.

Projekt otrzymał już pozwolenie na budowę i jest gotowy do zrealizowania. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje fabryka znanej firmy. Ogromną zaletą obiektu jest nie tylko jego lokalizacja lecz również usytuowanie działki, która jest bezpośrednio widoczna z drogi S52, co na pewno pozytywnie wpłynie na reklamę oraz rozpoznanie. Działka znajduję się w pobliżu reklamy centrum handlowego Sfery. Najbliższy zjazd z autostrady znajduję się niecałe 2 kilometry od działki o czeska granica oddalona jest o ok. 5 km. W skład kompleksu wchodzi: grunt przemysłowy 5.000m2. (dodatkowo możliwe 18.000m2), hala produkcyjna o powierzchni użytkowej około 1000m2 wraz z magazynem i pomieszczeniami socjalnymi, projekt ma możliwość wielokrotnego powiększenia, budynek biurowy (parter + piętro) o powierzchni użytkowej około 250m2, duży parking wraz z placem manewrowo składowym.

Cena ofertowa: Sprzedaż 5.000m2 wraz z projektem budowlanym 1.150.000 PLN
Sprzedaż 18.000m2 wraz z projektem budowlanym 2.390.000 PLN
Należy doliczyć VAT 23%.


Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Cieszyn

WGN Ustroń,
Mariola Teszler-Wróbel
ustron@wgn.pl
691 951 931

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Szczecinie za 11 900 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Szczecinie za 11 900 000 zł

Na sprzedaż grunty inwestycyjne pod zabudowę mieszkaniową lub usługową dla dewelopera. W skład nieruchomości wchodzą 3 działki o łącznej powierzchni 30 168 m2.

W skład oferowanego gruntu wchodzą trzy działki: o pow. 4 021 m2, o pow. 21 345 m2,o pow. 4 802 m2. Położone są przy ul. Podbórzańskiej (jedna z działek przylega do ul. Poznańskiej) w dzielnicy Warszewo, przy planowanej drodze publicznej prowadzącej od ul. Duńskiej w kierunku miasta Police. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne. Nieruchomość położona jest poza ścisłą zabudową miasta, w odległości ok. 6 km od centrum, w północnej części Szczecina. Działki położone są ok. 6 km od centrum Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jedno- i wielorodzinna, supermarket spożywczy oraz grunty niezainwestowane przeznaczone pod zabudowę.

Cena ofertowa: 11 900 000 zł
Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Szczecin


WGN Głogów
Marek Świdziński
724 359 329
m.swidzinski@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego z własną linią brzegową

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego z własną linią brzegową

Na sprzedaż nieruchomość o pow 2877m2 zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 700 m2 z własną linią brzegową jeziora Kukowino.

Nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2877 m2 w bezpośrednio nad jeziorem Kukowino położona w sercu Mazur Garbatych w miejscowości Kukówko, obręb Leśniki. Działka posiada własną linię brzegową (25m) oraz plażę z łagodnym zejściem do jeziora. Zabudowana budynkiem, 3-kondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym o powierzchni użytkowej 700 m2. Budynek wzniesiony w technologii żelbetonowej, stropy strunobetonowe, w dobrym stanie technicznym do adaptacji na cele mieszkalne. Dla obiektu wydano decyzję o zmianie sposobu użytkowania i nadano mu statut budynki mieszkalnego. Z okien budynku rozciąga się piękny widok na panoramę jeziora i okolicy. Nieruchomość graniczy także z plażą gminną. Nieruchomość posiada około 25 m własnej linii brzegowej. Jezioro Kukowino o powierzchni 128 ha, na którym znajdują się trzy naturalne wyspy, nie jest objęte strefą ciszy w związku z czym można korzystać ze sprzętów wodno-motorowych.

Cena ofertowa: 290 000 zł
Więcej szczegółów: Budynek wielorodzinny na sprzedaż Kukówko


WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
skowronska@wgn.pl
506 123 200

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

Na sprzedaż lokal usługowy na parterze o powierzchni 123,84 m2 w cenie 717 982 zł netto. Lokal odpowiedni na wszelkiego rodzaju działalność usługową, biuro sprzedaży, gabinet medyczny czy kosmetyczny. Dogodne wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy. 

Pomieszczenia są w stanie deweloperskim, do indywidualnego wykończenia pod planowaną działalność. W lokalu znajdują się wydzielone pomieszczenia pod sanitariaty i są już doprowadzona instalacje sanitarna. Lokal jest zlokalizowany na parterze nowej inwestycji, już oddanej do użytku. Górne piętra przeznaczone są pod mieszkania, parter jest przeznaczony na działalność komercyjną. Dla klientów jest dostępny parking. Inwestycja jest zlokalizowana w okolicy ulicy Kościuszki, kilka minut od przystanku tramwajowego.

Cena ofertowa: 717 982 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław, Krzyki

WGN Wrocław Commercial
Agnieszka Prądzyńska
a.pradzynska@wgn.pl
721 480 707

 

WGN sprzedaje obiekt inwestycyjny za 6 500 000 zł

WGN sprzedaje obiekt inwestycyjny za 6 500 000 zł

Na sprzedaż obiekt znajduje się na obrzeżu Częstochowy w pobliżu trasy DK1. Działka o powierzchni 27000 m², na której znajdują się budynki jest terenem przemysłowo - usługowym. 

Główny budynek przemysłowo magazynowy składa się z kilku pomieszczeń o różnych wysokościach (od 5m do 10m) o łącznej powierzchni 3000m2, dwóch sal bankietowych, sanitariatów oraz kompletnie wyposażonej kuchni o łącznej powierzchni ok. 1000m2, w budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, pokoje gościnne, kuchnia, sanitariaty łącznie około 500m2. Teren przemysłowo-usługowo-gastronomiczny z salą bankietową i pokojami gościnnymi. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesny monitoring (24 kamery).
Obiekt doskonale nadaje się na przyjęcia bankietowe z noclegami, magazyn, centrum konferencyjne, obiekt hotelowy, wypoczynkowy, SPA, pensjonat. Dużym atutem jest bliskość lotniska Pyrzowice - 30km

Cena ofertowa: 6 500 000
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Wrzosowa

Magdalena Rataj
883 377 575
m.rataj@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu pałacowo-folwarcznego z XIX wieku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu pałacowo-folwarcznego z XIX wieku

Na sprzedaż okazały pałac, który został wzniesiony prawdopodobnie w I połowie XIX w. i przebudowany został pod koniec lub na początku XX w. (dobudowano skrzydło wschodnie, zmieniono układ komunikacyjny dawnego korpusu głównego, do którego wejście główne pierwotnie mieściło się w elewacji południowej). Budynek pałacowy bez wyraźnych cech stylowych, wnętrze korpusu głównego o wystroju eklektycznym.

Pałac od wschodu poprzedza obszerny, prostokątny dziedziniec otoczony z trzech stron budynkami gospodarczymi dawnego folwarku. Cały ten zespół, głównie od zachodu i południa, otoczony jest obszernym parkiem krajobrazowym, w którym znajduje się wspaniały drzewostan iglasty i liściasty. Na uwagę zasługują liczące ponad 300-letnie wiąz, dęby szypułkowe, buki i platan liczący około 180 lat. Wskazana nieruchomość skład się z Pałacu, Dworu oraz zespołu 7 budynków gospodarczych dawnego folwarku w skład których wchodzą takie budowle jak stajnie i obory wraz z częściami mieszkalnymi. Zespół pałacowo-folwarczny znajduje się w Tomaszowie Bolesławieckim działkach o łącznej powierzchni 75391 m2.

Cena oferowana: 1 800 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Tomaszów Bolesławiecki

WGN Bolesławiec
Agnieszka Owoc
a.owoc@wgn.pl
577 775 440

WGN wyłącznym agentem sprzedaży działki z własną linią brzegową na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży działki z własną linią brzegową na Mazurach

Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 18,7348 ha z możliwością uzyskania warunków zabudowy, z własną linią brzegowa jeziora Łaśmiady.

Działka z własną około 300 metrową linią brzegową jeziora Łaśmiady łączącego się z jeziorem Ułówki, zlokalizowana w turystycznej, bardzo klimatycznej wsi Laśmiady, gmina Stare Juchy, w przepięknym krajobrazowo zakątku Mazur, w sąsiedztwie lasów i jeziora, wśród ciszy i spokoju. Nieruchomość o nieregularnym kształcie i falistym ukształtowaniu terenu, w przybrzeżnej części jednej z działek znajduje się podmokłe obniżenie terenu umożliwiające pogłębienie i budowę stawu. Z działki rozciąga się piękny widok na okolicę i jezioro. Z uwagi na unikalną lokalizację i powierzchnię nieruchomość doskonale nadaje się do wykorzystania na cele turystyczne, hotel SPA z bungalowami, stadniną koni, własnymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, możliwością wędkowania, uprawiania sportów wodnych, a po sezonie letnim również sportów zimowych. Zlokalizować można na niej także ekskluzywną rezydencję z pięknymi widokami, mazurskim klimatem i zniewalającą przestrzenią.

Cena ofertowa: 3 990 000 zł
Więcej szczegółów: Grunt rolny na sprzedaż Laśmiady, Laśmidy


WGN Ełka
Joanna Stańczuk
haraburda@wgn.pl
508 298 901

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi

Na sprzedaż energooszczędny i przestronny, wykonany z najlepszych jakościowo materiałów i wg fantastycznego projektu, rodzinny dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 415,10 m2 (a całkowitej 498,80 m2). 

Dom ulokowany jest na zadbanej i zagospodarowanej działce, o powierzchni 3451 m2, położonej w spokojnej i bezpiecznej okolicy, otoczeniu licznej zieleni leśnej, a także niskiej i zadbanej zabudowy jednorodzinnej w Mysłowicach. Dzięki rewelacyjnemu usytuowaniu można codziennie, na każdym z trzech tarasów, podziwiać widok gór. Na parterze praktyczny przedsionek (5,73 m2) z przynależną garderobą (8,70 m2); przestronny salon (51,78 m2) z klimatycznym kominkiem a także bezpośrednim wyjściem na duży, słoneczny taras; nowoczesna kuchnia (13,28 m2), przynależną spiżarnią (4,76 m2) a także z piękną jadalnią (19,51 m2); trzy duże, dobrze doświetlone pokoje (14,40 m2; 12,89 m2; 12,34 m2), łazienka (9,57 m2), pomieszczenie gospodarcze (2,64 m2); pomieszczenie ogrodnicze (4,60 m2); pralnia (5,61 m2); pomieszczenie techniczne (7,17 m2); hol (16,47 m2); korytarz (6,52 m2); aneks gospodarczy (11,00 m2) oraz garaż dwustanowiskowy (42,54 m2). Na poddaszu znajduje się: hol (21,49 m2); trzy duże, dobrze doświetlone pokoje (30,43 m2; 28,75 m2; 20,57 m2) każdy z przynależną garderobą (11,40 m2; 8,06 m2; 6,35 m2); duża, nowoczesna łazienka (17,62 m2) z sauną (3,49 m2) oraz taras (15,28 m2).

Cena ofertowa: 1 990 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Mysłowice

WGN Sosnowiec
Krzysztof Badan
k.badan@wgn.pl
784 554 364

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej

Na sprzedaż hala produkcyjna w Bolesławcu. Logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt przy obwodnicy miasta. Idealna propozycja dla firmy produkcyjno-usługowo-handlowej.

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o pow. 8770 mkw,w Bolesławcu. Na działce numer 125 znajduje się budynek magazynowo - usługowy o pow użytkowej 3125,33 mkw oraz portiernią wraz z towarzyszącą infrastrukturą, idealny pod produkcję lub usługi. Dana nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej. dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową. Plac manewrowy na terenie nieruchomości, wykonany z płyt betonowych. Budynek wyposażony w monitoring i system alarmowy. Obiekt położony jest w północnej części miasta, w odległości około 1 km od ścisłego centrum. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa przemysłowa. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa, obwodnica miasta oraz droga krajowa 94.

Cena ofertowa: 1 900 000 zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Bolesławiec


WGN Bolesławiec
Mariusz Wiśniewski
m.wisniewski@wgn.pl
796 09 09 01

WGN wyłącznym agentem sprzedaż pensjonatu w Krynicy Morskiej

WGN wyłącznym agentem sprzedaż pensjonatu w Krynicy Morskiej

Na sprzedaż znakomicie prosperujący pensjonat położony w turystycznej miejscowości Krynica Morska na Mierzei Wiślanej (powiat nowodworski), przy drodze wojewódzkiej nr 501 prowadzącej do Gdańska. 

Dom zlokalizowany jest w bliskiej odległości od centrum. Obiekt znajduje się w odległość ok. 700 m od Zatoki Gdańskiej i ok. 300 m od Zalewu Wiślanego. Pensjonat o powierzchni ok. 314 m2, posiada 12 pokoi gościnnych w pełni wyposażonych (łącznie dla 26 osób). Parter stanowią 2 pokoje będące segmentami składającymi się z dwóch 2-osobowych pokoi ze wspólną łazienką i wspólnym przedpokojem oraz osobny pokój z łazienką i przedsionkiem. Wejścia do wyżej opisanych pokoi są niezależne z ciągu tarasowego zlokalizowanego z zewnątrz budynku. Dodatkowo na parterze znajduje się osobne, niezależne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2 składające się z salonu, 2 sypialni z przynależnymi 2 toaletami, aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Wejście do powyższego mieszkania poprowadzone jest z frontu budynku. Na poddaszu znajdują się 2 pokoje z łazienkami i przedsionkiem, 2 pokoje z łazienkami oraz 2 pokoje z łazienkami i wyjściami na taras. W części przyziemia budynku znajdują się 2 pokoje podobnie jak na parterze stanowiące segmenty składające się z dwóch 2-osobowych pokoi ze wspólną łazienką i wspólnym przedpokojem oraz osobny pokój z łazienką i przedsionkiem. Wejścia do wyżej opisanych pokoi są niezależne z ciągu tarasowego zlokalizowanego z zewnątrz budynku. Oferowana nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 667 m2.

Cena ofertowa: 1 699 000 zł
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Krynica Morska, Mierzeja Wiślana

WGN Kwidzyn
Wiesława Chomicka
tel. 603-70-55-85
chomicka.wieslawa@gmail.com

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich za 3 480 000zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich za 3 480 000zł

Na sprzedaż luksusowa willa z linią brzegową i własną plażą z dala od zgiełku miast.

Niezwykle wyjątkowe siedlisko położone tuż przy Jeziorze Jagodne na Szlaku Wielki Jezior Mazurskich. Nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym znajduje się w miejscowości Kozin pomiędzy Mikołajkami 12 km około 19 min samochodem, i Giżyckiem 14 km około 18 min samochodem Całe siedlisko położone jest na działce o pow. 2900 m2, na której mieszczą się 2 budynki mieszkalne. Budynek mieszkalny o pow. 136,10 m2 (pow. użytkowa) zbudowany 1992-95 roku, murowany. Kapitalny remont w roku 2014r oraz budynek mieszkalny o pow. 234.20 m2 (pow. użytkowa) zbudowany w 2003 roku z bala sosnowego i stali. Obydwa budynki są ze sobą połączone i tworzą jedną wyjątkową całość. Do posiadłości również przylega działka o pow. 1420 m2 z dostępem do wody i z własnym pomostem. Pod budynkiem mieszkalnym znajduje się duży garaż około 90 m2 wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Obydwa budynki mieszkalne są połączone tarasem około 90 m2, który może spełniać idealnym miejscem biesiad i imprez wszelkiego rodzaju.

Cena ofertowa:3 480 000 zł 
Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Kozin

WGN Warszawa
Andrzej Stankiewicz
a.stankiewicz@wgn.pl
668 820 559

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości nad Jeziorem Wełtyń

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości nad Jeziorem Wełtyń

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość gruntową z domem położona nad Jeziorem Wełtyń, gmina Gryfino w Zachodniopomorskim. 

Jest to piękny i bardzo modny rejon do zamieszkania, inwestycji i rekreacji z uwagi położenie i infrastrukturę drogową łączącą tę wyjątkową wieś. Wieś położona jest nad malowniczym i unikalnym przyrodniczo jeziorem Wełtyń. Dom o powierzchni 120 m2 użytkowej, grunt: 31998 m2 tj. 3 ha 1998 m2. Oferta sprzedaży dotyczy również budynków gospodarczych, tj: wiaty, szklarni, garażu będący częścią domu i osobny garaż z warsztatem w budynku gospodarczym. Grunt stanowi wartość inwestycyjną: może zostać podzielony na odrębne działki lub przeznaczony pod inwestycję budowlaną lub jako siedlisko z wybranym indywidualnie zagospodarowaniem. Posiadłość zagospodarowana unikalną roślinnością.

Cena ofertowa: 2 500 000 zł
Więcej szczegółów: Posiadłość na sprzedaż Wełtyń


WGN Szczecin Prawobrzeże
Syrenicz - Tryburska
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl
793 523 333

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości za 3 000 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości za 3 000 000 zł

Na sprzedaż wytworna rezydencja o powierzchni 430m2 położoną w Myszkowie, usytuowaną w prestiżowej części miasta pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Na parterze luksusowej nieruchomości znajduje się przestronny salon z panoramicznym oknem na zielony ogród. Jest on połączony z nowoczesną, industrialną kuchnią(stal, szkło, eleganckie proste formy szafek) stanowiąc otwartą przestrzeń o powierzchni 120m2. Na tej parterowej kondygnacji są ponadto: wyszukany gabinet, toaleta, sterylna kotłownia olejowa Viessmann oraz pralnia z suszarnią z wyjściem do dwustanowiskowego garażu.

Dużym atutem oferowanej rezydencji jest przeszklony basen wraz z dużą sauną i natryskami. Basen o wymiarach 4m x 12m i głębokości 1,5m ma charakter przelewowy dzięki czemu uzyskuje się efekt przestronności. Jest on w pełni zautomatyzowany, posiada dodatkowe wyposażeniem takie jak: gejzer, przeciwprąd, system wentylacji oraz oświetleniem LED. Piętro stanowią 3 obszerne pokoje, toaleta oraz sypialnia połączona z garderobą oraz dużą przestronna łazienką. Nadto, istnieje możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkaniowe. Innym, dodatkowym komfortowym rozwiązaniem zastosowanym w rezydencji jest inteligentny, zintegrowany system nagłośnienia domu oraz zainstalowany system centralnego odkurzania.

Okazała posiadłość położona jest na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej działce o powierzchni 8800 m² Zadbany ogród stanowiący zespół parkowy pełen jest nasadzeń naturalistycznych oraz. drzew takich jak: dęby, jodły, cisy, wiązy, świerki, sosny oraz kosodrzewiny. Niezwykłą osobliwością działki są dwa oczka wodne z nadbudowanymi tarasami,. Dodatkowego uroku i wykwintności dodaje wybudowana, połączona z wodnymi oczkami niewielka rzeczka. 

Poza tym oferowana rezydencja posiada własne ujęcie wody(studnia głębinowa 40m), biologiczną oczyszczalnie ścieków, stację uzdatniania oraz odżelaziacz redukujący ponadnormatywne zawartości związku żelaza i manganu w wodzie. Ponadto na działce znajduje się w pełni wyposażony, uroczy, drewniany domek letniskowy o powierzchni 60 m2.

Cena ofertowa: 3 000 000 zł

Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Myszków

 

WGM Myszków

Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego w Słupsku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego w Słupsku

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość, w skład której wchodzi działka o powierzchni 9500 m kw. 

Nieruchomość zabudowana zespołem murowanych budynków przetwórczo -magazynowych oraz biurowo- socjalnych o łącznej powierzchni 923,6 m kw. Na nieruchomości znajduje się również: warsztat z kanałem o powierzchni 22 m kw. oraz wysokości 4,0 m, dwa garaże (25 mkw. i 30 mkw.) oraz dom wolnostojący 2 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 120 m kw. Na parterze znajduje się salon, sypialnia, widna kuchnia, garderoba, przedpokój oraz łazienka. Na pierwszym piętrze znajduje się salon, jadalna, sypialnia, kuchnia, przedpokój i łazienka. Nieruchomość częściowo podpiwniczona. Obiekt posiadający monitoring wewnętrzy oraz zewnętrzny. Teren nieruchomości zagospodarowany oraz ogrodzony.

Cena ofertowa: 1.790.000,-PLN
Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Słupsk

WGN Słupsk
Jadwiga Kubicz
607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

WGN sprzedaje zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku

WGN sprzedaje zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku

Atrakcyjny nieruchomość położona w odległości 30 km od Słupska, we wsi Główczyce stanowiąca zespół parkowo-pałacowy z XIX wieku w skład której, wchodzi działka gruntu o powierzchni 3,0474 ha.

Pałac 2-kondygnacyjny z XIX wieku wybudowany w stylu neogotyckim o powierzchni użytkowej 1 676,70 m kw. który był siedzibą rodu Puttkamerów. Budynek pałacu wzniesiony na planie litery T, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Budynek składa się z dwóch części wzniesionych w różnych okresach czasu. Budynek główny pochodzi z połowy XIX wieku i został wzniesiony w stylu neogotyckim. Skrzydło stanowiące trzon litery T wybudowano około 1910 roku. Pałac usytuowany jest na wzgórzu górującym nad resztą wsi, ukrytym w parku, przez co pałac nie jest dobrze widoczny od strony wsi. Przed głównym wejściem do budynku znajduje się wysunięty ku przodowi portyk, osłaniający drzwi, otwarty z trzech stron, wsparty na kolumnach, zwieńczony balkonem. Na długości 14,7 m szczytu budynku głównego i 11,3 m skrzydła pałacu ściany zwieńczone attykami z cegły ceramicznej pełnej grubości 2 cegieł. Całkowita kubatura pałacu 11 346,25 m3.

Cena ofertowa: 690 000 zł
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Główczyce


WGN Słupsk
Kinga Butler
e-mail: k.butler@wgn.pl
tel. 59 842 80 75
tel. 609 117 099

WGN wyłącznym agentem sprzedaży lokalu usługowego we Wrocławiu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży lokalu usługowego we Wrocławiu

Na sprzedaż lokal usługowy na parterze o powierzchni 138,20 m2. z wejściem bezpośrednio od ulicy. 

Lokal mieści w części narożnej nowej inwestycji. Jego wielkim atutem są w pełni przeszklone ściany zewnętrzne, dzięki czemu jest doświetlony i bardzo przyjemny. Idealny na prowadzenie wszelkiego rodzaju usług, również małej gastronomii. Obiekt w stanie deweloperskim, do indywidualnego wykończenia pod planowaną działalność. W lokalu są wydzielone pomieszczenia pod sanitariaty i są już doprowadzona instalacje sanitarna. Lokal jest zlokalizowany na parterze nowej inwestycji, już oddanej do użytku. Górne piętra przeznaczone są pod mieszkania, parter jest przeznaczony na działalność komercyjną. Dla klientów jest dostępny parking. Jest to również znakomita inwestycja. Ze względu na dużą powierzchnię oraz kilka wejść, istnieje możliwość podziału lokalu na 2 odrębne w celu wynajmu. Inwestycja jest zlokalizowana w okolicy ulicy Kościuszki, kilka minut od przystanku tramwajowego.

Cena ofertowa: 856 840 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław, Krzyki

 

WGN Wrocław Commercial
Agnieszka Prądzyńska
a.pradzynska@wgn.pl
721 480 707

WGN sprzedaje kamienice w Stargardzie Szczecińskim

WGN sprzedaje kamienice w Stargardzie Szczecińskim

Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana 3-kondygnacyjna kamienica pochodząca z lat 40 XX wieku posadowiona na działce o powierzchni 789 m kw z projektowaną zmianą sposobu użytkowania na cele mieszkaniowe.

Budynek 3-koncygnacyjny o powierzchni 821,50 m kw podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Konstrukcję obiektu stanowią ściany z cegły ceramicznej pełnej. Strop nad piwnicą w konstrukcji typu Kleina, pozostałe stropy drewniane. Komunikacja pionowa odbywa się jedną klatka schodową, schody posiadają konstrukcję drewnianą. Drewniana płatwiowo- kleszczowa więźba pokryta dachówką ceramiczną. Budynek wyposażony w instalację C.O., wodno- kanalizacyjną, gazową, elektryczna i teletechniczną. Obiekt znajduje się w ścisłej strefie A ochrony konserwatorskiej. Budynek do remontu. Działka gruntu w użytkowaniu wieczystym do 17.10.2096 r. Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja miejska, blisko Centrum miasta. Budynek idealnie nadaje się na cele usługowo- mieszkalne, hotelowo- biurowe oraz oświatowe (szkoły, przedszkola itp.)

Cena ofertowa: 525 000 zł
Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Stargard, Stargard Szczeciński

 

WGN Słupsk
Jadwiga Kubicz
607 385 481
jadwiga.kubicz@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Wiśle

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Wiśle

Na sprzedaż ekskluzywny pensjonat o o powierzchni 510m2 posadowiony na zagospodarowanej działce 3090m2.

Dworek wykończony w wysokim standardzie, obecnie w trakcie remontu. Nieruchomość składa się z; 4 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje trzyosobowych (dwupokojowe), 4 apartament czteroosobowy (dwupokojowy). W budynku znajduje się sala restauracyjna, recepcja, kuchnia. Na terenie ogrodu znajduje się domek myśliwski z barem, piecem kaflowym,(możliwość prezentacji multimedialnych pod kątem szkoleń), parking. Wysoka jakość materiałów podkreślających wyjątkowość miejsca. Większość elementów wystroju wnętrza wykonana była na indywidualne zamówienie u artystów plastyków czy w kowalstwie artystycznym.


Cena ofertowa: 2 599 000 zł
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Wisła

WGN Ustroń
Mariola Teszler-Wróbel
ustron@wgn.pl
691 951 931

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu z XVII wieku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu z XVII wieku

Na sprzedaż piękny pałac pochodzący z XVII wieku, gruntownie przebudowany na początku XX wieku, gruntownie odrestaurowany w 2012 .

W skład nieruchomości wchodzi: funkcjonalna piwnica, strefa kuchni, strefa spiżarni, toalety, sauna, sala klubowa, kotłownia, na parterze: sala balowa, sala konsumpcyjna, sala kominkowa, sala koncertowa, na pierwszym piętrze: sypialnia nowożeńców z łazienką i dużą wanną, strefa kawowa, 8 pokoi trzy-czteroosobowe na drugim piętrze: dwa pokoje rodzinne czteroosobowe oraz strefa kawowa. Całkowita powierzchnia użytkowa pałacu to 950 m² . Cena obejmuje całe wyposażenie w tym wszystkie meble które są odrestaurowanymi antykami częściowo pochodzącymi z tego pałacu. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 4900 m2. Obiekt po generalnym remoncie mogący pełnić różne funkcje takie jak: hotel, pensjonat, centrum SPA, rezydencja.

Cena ofertowa: 7 500 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Psary


WGN Leszno
Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@wgn.pl
723820102

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowego apartamentu w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowego apartamentu w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Na sprzedaż ekskluzywny apartament inwestycyjny Lessowy Jar w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą z piękną ekspozycją i widokiem. Pierwsze w historii tego miasta, nowoczesne i luksusowe apartamenty łączące tradycję i nowoczesność.

Apartament o powierzchni 68,21 m2 z ogródkiem (16,90 m2) usytuowany jest na parterze budynku o nowoczesnej bryle, który jest wkomponowany w naturalny krajobraz kazimierskich wąwozów o klasycznej architekturze, z uroczymi lukarnami, liczy 6 kondygnacji naziemnych i 2 podziemnych.  Komfort zapewnia przeszklona winda osobowa i samochodowa. W podziemiach usytuowane są miejsca garażowe dla każdego z apartamentów (dodatkowo płatne). Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację i niezbędne media. Ofertowy apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Ze względy na popularność i prestiż miasta jest to doskonała nieruchomość pod inwestycje.

Cena ofertowa: 647 995 zł netto
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Kazimierz Dolny


WGN Lublin
Joanna Sobczuk
j.sobczuk@wgn.pl
508168307

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 5 136 432 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 5 136 432 zł

Na sprzedaż działkę budowlano-usługowo-przesmysłową w Jaworznie. Dzielnica Osiedle Stałe. 

Działka ma powierzchnię 45.861 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary ok. 140M X 370M. Dogodna lokalizacja i świetny dojazd drogą asfaltową. Na działce znajdują się 2 suwnice o udźwigu jedna 5 ton druga 4,5 tony oczywiście sprawne w ciągłym użytku ze wszystkimi odbiorami i dozorami.Na działce znajduje się kilka budynków o powierzchniach odpowiednio:3890 m3 magazyn na sprzęt ciężki, 925,47 m3 warsztat bazy sprzętu, 2822 m3 warsztat mechaniczny z częścią socjalną, 63 m3 magazyn na butle, 115 m3 magazyn paliw, 975 m3 budynek zbrojarni, 528 m3 budynek kotłowni, 317 m3 szatnia i umywalnia i 950 m3 budynek administracyjny Działka jest wyodrębniona geodezyjne, przeznaczenie: pod usługi, przemysł oraz funkcje magazynowe. Działka posiada 2 drogi dojazdowe, transformator, moc umowna 250 kw, kanalizacja. Większość budynków jest wynajętych z możliwością przejęcia najemców.

Cena ofertowa: 5 136 432 zł netto
Więcej informacji: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Jaworzno

WGN Jaworzno
Adam Mleczko
jaworzno@wgn.pl
503 024 999

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowo-handlowego za 3 499 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowo-handlowego za 3 499 000 zł

Do sprzedania budynek usługowo-handlowy dwukondygnacyjny podpiwniczony o powierzchni użytkowej 774,36 m2 w przemysłowej części Bolesławca w pobliżu hurtowni i sklepów przy ul. Staszica. 

Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej w 2008r z bardzo dobrych materiałów, wyposażony we wszystkie media oraz system alarmowy. Budynek o dobrym układzie funkcjonalnym, każda kondygnacja łącznie z piwnicą posiada odrębne wejście. Nieruchomość składa się z 3 poziomów o poszczególnych powierzchniach: poziom 1 (parter) - 261,30 m2, poziom 2 (I piętro) - 263,76 m2, poziom 3 (piwnica) - 249,30 m2. Na każdym poziomie znajdują się dodatkowe pomieszczenia tj. biura, magazyny, pomieszczenia socjalne i sanitarne. Układ nieruchomości daje możliwość wewnętrznej zmiany zabudowy poszczególnych poziomów budynku. Możliwość przejęcia prosperującego biznesu.

Cena ofertowa: 3 499 000 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Bolesławiec

WGM Bolesławiec
Roman Mlak
boleslawiec@wgn.pl
723 855 444

WGN sprzedaje obiekt handlowy w Myszkowie

WGN sprzedaje obiekt handlowy w Myszkowie

Na sprzedaż obiekt handlowy zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Kościuszki 32.

Prezentowany obiekt o powierzchni 884m2 składa się części sprzedażowej oraz ponad 100m2 części socjalnej. Całość posadowiona jest na działce o powierzchni 1210m2. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja przy dworcu PKP, w bezpośrednim sąsiedztwie banków, galerii handlowej i ciągów komunikacyjnych. Obiekt z uwagi na tradycję jest idealną propozycją do prowadzenia wielkopowierzchniowej działalności handlowej.

Cena ofertowa: 1 700 000 zł
Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Myszków, Centrum

WGN Myszków
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu przemysłowego w Kwidzynie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu przemysłowego w Kwidzynie

Na sprzedaż obiekt przemysłowy w Kwidzynie, przy drodze wyjazdowej na Trzciano. 

Działka o powierzchni 1,1758 ha, zabudowana jest:budynkiem administracyjno-socjalnym, halą produkcyjną, wiatą magazynowo metalową, portiernią, oraz budowle towarzyszące - drogi i place wewnętrzne, ogrodzenie z bramą wjazdową. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 2952 m2. Budynek administracyjno-socjalny wybudowany w 1998r. skrajny w zabudowie szeregowej z budynkiem hali produkcyjnej, piętrowy, częściowo podpiwniczony o kubaturze 5101,50 m3. Budynek hali produkcyjnej wybudowany w 1997r. rozbudowany w 2002 i 2005r. poddany remontowi w roku 2012/2013 niepodpiwniczony, z szybem windy towarowej w części skrajnej. Budynek o kubaturze 15 865 m3 został wybudowany w systemie ocieplonych hal w układzie ramowym. Rodzaj zabudowy, układ budynków w nieruchomości jaki i układ powierzchni użytkowych sprawia, że nieruchomość może być wykorzystana do użytkowania alternatywnego, innego niż użytkowanie aktualne.

Cena ofertowa: 7 000 000
Więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Kwidzyn


WGN Kwidzyn
Wiesława Chomicka
603-70-55-85
chomicka.wieslawa@gmail.com

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 36 000 000 zł we Wrocławiu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego za 36 000 000 zł we Wrocławiu

Na sprzedaż teren komercyjny przy Alei Karkonoskiej przy wyjeździe na A4. Teren idealny pod inwestycje.

W południowej części Wrocławia, przy wyjeździe na autostradę A4, zostały wystawione na sprzedaż działki usługowe o powierzchni całkowitej około 1 ha, teren częściowo zabudowany obiektami komercyjnymi o wysokim standardzie. Obiekty wynajmowane, generują stały dochód. Sprzedaż obejmuje cały przedmiotowy teren wraz z zabudowaniami i przejęciem obecnych najemców. Istnieje możliwość rozbudowy istniejących budynków lub zrealizowanie nowej inwestycji zgodnie z założeniami planu zagospodarowania opracowanego dla tego terenu.

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Wrocław, Krzyki
Cena ofertowa: 36 000 000 zł netto


WGN Wrocław Commercial
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN wyłączanym agentem sprzedaży biurowca za 4 040 000 zł

WGN wyłączanym agentem sprzedaży biurowca za 4 040 000 zł

Na  sprzedaż obiekt biurowy w miejscowości Fugasówka przy ulicy Reja 4 w gminie Ogrodzieniec. Nieruchomość znajduje się w północno-zachodniej części Fugasówki przy granicy administracyjnej miasta Zawiercie.

Przedmiotowa nieruchomość to obiekt biurowy wybudowany w 1979 roku jako budynek parterowy. W roku 2010 dokonano rozbudowy o jedną kondygnację. Rozbudowano część wejściową oraz przeprowadzono modernizację całego obiektu. Powstał obiekt o zwartej bryle z głównym wejściem w części frontowej oraz wejściami bocznymi. Budynek posiada dwie wewnętrzne klatki schodowe, układ korytarzowy. Na każdej kondygnacji znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne i sanitarne. Pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie. Budynek o kubaturze 4.131,08 m3 i powierzchni użytkowej 1.462,84 m2.

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Fugasówka
Cena ofertowa: 4 040 000 zł


WGN Częstochowa
Małgorzata Kopcik
m.kopcik@wgn.pl
883377593

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi

Na sprzedaż będący w stanie surowym zamkniętym, przestronny i wykonany wg nowoczesnego projektu z wysokiej jakości materiałów, rodzinny dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej 259,20 m2 + dwustanowiskowy garaż.

Dom ulokowany jest na ładniej położonej działce o powierzchni 1667 m2, położonej w spokojnej i bezpiecznej okolicy, otoczeniu licznej zieleni oraz niskiej i zadbanej zabudowy jednorodzinnej w Sosnowcu. Na parterze znajduje się przestronny salon (37,02 m2) z miejscem na rodzinny stół gościnny, a także wygodną część wypoczynkową z bezpośrednim wyjściem na słoneczny taras, jasna kuchnia (19,02 m2) z możliwością praktycznego zabudowania, która sąsiaduje z pomieszczeniem pralno-kuchennym (6,89 m2), trzy dobrze doświetlone pokoje (15,79 m2; 13,07 m2; 13,05 m2) do zaaranżowania jako przytulne sypialnie, pokoje dziecięce lub gabinet do pracy; osobno wydzielona garderoba (12,71 m2); dwie łazienki (11,99 m2; 6,56 m2) z oknem + osobne wc; wiatrołap (6,58 m2) z miejscem na szafę zabudowaną; przestronny hall (18,95 m2); dwustanowiskowy garaż (34,22 m2). Na poddaszu znajdują się dwa ustawne, dobrze doświetlone pokoje (36,14 m2; 26,81 m2), pomieszczenie gospodarcze i kotłownia (12,83 m2; 12,09 m2).

Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Sosnowiec
Cena ofertowa: 599 000 zł

WGN Sosnowiec
Krzysztof Badan
k.badan@wgn.pl
784 554 364

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowo – mieszkalnego w Piotrkowie Trybunalskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowo – mieszkalnego w Piotrkowie Trybunalskim

Na sprzedaż budynek usługowo - mieszkalny oraz drugi budynek garażowo-warsztatowy. Nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Teren składa się z dwóch działek o powierzchniach: 997 m2 i 658 m2 (łącznie 1655 m2). Budynek frontowy 3-kondygnacyjny, o powierzchni całkowitej ok. 501 m2, użytkowej ok. 467m2, z możliwością wydzielenia 4 lub 5 odrębnych lokali użytkowych lub mieszkalnych. Parter: lokal handlowy 126,3 m2 i drugi lokal usługowy 37,3 m2, piwnice 35 m2. Pierwsze piętro: lokal biurowy 58,3 m2 i duże, przestronne mieszkanie 86,1 m2. Drugie piętro (wysokie poddasze): Duże, ciekawe mieszkanie. Powierzchnia użytkowa 112,5 m2, (powierzchnia podłogi 147 m2). Dodatkowo częściowe podpiwniczenie i pomieszczenie gospodarcze od strony ogrodu o powierzchni 46,5m2. Budynek oddany do użytku w roku 2001. Drugi obiekt to budynek garażowo-warsztatowy parterowy, powierzchnia użytkowa 144,1 m2, dwa stanowiska: warsztatowe o wysokości 4,5m (na podnośnik) oraz garażowe: wysokość 2,7m. Budynek oddany do użytku w listopadzie 2010 r. Może stanowić odrębną nieruchomość, z udziałem w gruncie. Możliwość rozbudowy.

Cena ofertowa: 1 750 000 zł
Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Dmowskiego

WGN Piotrków Trybunalski
Bartosz Glaza
piotrkowtryb@wgn.pl
505 013 452

WGN sprzedaje zespół pałacowo parkowy z XIX wieku

WGN sprzedaje zespół pałacowo parkowy z XIX wieku

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających lasów oraz dużej ilości jezior w odległości 5 km od Drawska Pomorskiego.

Nieruchomość stanowiąca zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku położona na skraju miejscowości Suliszewo, w skład której wchodzi działka gruntu o kształcie nieregularnego wieloboku o powierzchni 7,43 ha. Głównym elementem obiektu jest eklektyczny dworek o powierzchni użytkowej 1066 m kw., wzniesionym w 2 połowie XIX wieku, stylizowanym na neogotycki zamek, murowanym, o rozczłonkowanej bryle z pięciokondygnacyjną wieżą, wpisanym do rejestru zabytków. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi również jednokondygnacyjny budynek pomocniczy o powierzchni użytkowej 63,10 m kw oraz zabytkowy park krajobrazowy z XIX wieku utrzymany w stylu angielskim. Pałac o dużym potencjale z przeznaczeniem na hotel, restaurację, dom spokojnej starości, prywatna klinikę, rezydencję. Rewelacyjna lokalizacja Pojezierza Drawskiego.

Cena ofertowa: 1.300.000 zł

WGN Słupsk
Jadwiga Kubicz
jadwiga.kubicz@wgn.pl
607 385 481

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Mielnie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Mielnie

Na sprzedaż ośrodek rehabilitacyjno wypoczynkowy z 27 pokojami na 70 osób, z rozbudowaną bazą rehabilitacyjną i stołówką, położony między morzem i jeziorem, 250 m od pięknej, piaszczystej nie zatłoczonej plaży oraz 180 m od jeziora. 

W budynku znajdują się pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, w tym kilka pokoi przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje z łazienkami i pełnym wyposażeniem hotelowym. W obiekcie dodatkowo mieszkanie dla właścicieli. Ośrodek spełnia wymagania PFRON w zakresie prowadzenia turnusów rehabilitacyjnych dofinansowywanych przez fundusz. Ponadto w budynku znajduje się sala rekreacyjna z dużym tarasem na południe, taras północny i sala gimnastyczna ze sprzętem oraz gabinety rehabilitacyjne z wyposażeniem. Ogrzewanie z pieca gazowego dwuobiegowego. Bardzo atrakcyjna oferta ze względu na położenie i przeznaczenie.

Cena ofertowa: 3 460 000 zł

WGN Mielno
Leszek Chlebanowski
mielno@wgn.pl
+48 608 621 626

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

Na sprzedaż nowa kamienica w miejscowości Libiąż Flagówka o powierzchni całkowitej 432 m2.

Kamienica na działce o powierzchni 144 m² w użytkowaniu wieczystym nie wymaga nakładów finansowych. W cenie dwa lokale wyposażone oraz dwa mieszkania. Na parterze oraz piętrze znajduje się znana kawiarnia w której organizowane były imprezy okolicznościowe: urodziny, komunie, chrzciny, wernisaże, wystawy, małe wesela. Kawiarnia przystosowana jest do przyjęcia ok. 60 osób na dwóch poziomach. Sprzedawana nieruchomość jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem z lat 2013 - 2015. Na drugim piętrze dwa mieszkania o powierzchniach 48,5 m2 oraz 55,5 m2. Budynek z roku 2013.

Cena ofertowa: 1 100 000 zł

WGN Chrzanów
Piotr Żuczkowski
chrzanow@wgn.pl
32 622 72 03

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego na Mazurach

Na sprzedaż działka inwestycyjna, usługowa, budowlana, o powierzchni 29,73 ha, z ok. 560 m własną linią brzegową Jeziora Skomack Mały.

Nieruchomość zlokalizowana jest w turystycznej, bardzo klimatycznej wsi Okrągłe, w przepięknym krajobrazowo zakątku Mazur, w sąsiedztwie lasów i jeziora, wśród ciszy i spokoju. Teren działki jest falisty, częściowo zadrzewiony, opadający w kierunku jeziora. Z działki rozciąga się piękny widok na okolicę i jezioro. W pobliżu nieruchomości, również w miejscowości Okrągłe, w odległości około 1.500 metrów, znajduje się wyciąg narciarski z 3 orczykami. Odległość do Ełku to około 33 km, do Giżycka - 29 km, do Starych Juch - 20 km, do Wydmin - 13 km i do Orzysza - 10 km. Z uwagi na unikalną lokalizację i powierzchnię nieruchomość doskonale nadaje się wykorzystania na cele turystyczne, hotel SPA z bungalowami, stadniną koni, własnymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, możliwością wędkowania, uprawiania sportów wodnych, a po sezonie letnim również sportów zimowych.

Cena ofertowa: 4 393 000 zł

WGN Ełk
Wojciech Merchelski
merchelski@wgn.pl
609 057 950

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Polanicy Zdrój za 5 700 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Polanicy Zdrój za 5 700 000 zł

Na sprzedaż funkcjonujący, generujący stały zysk hotel w Polanicy Zdrój. 

Polanica Zdrój to znany w całej Polsce i nie tylko, kurort słynący miedzy innymi ze świetnego klimatu i usług chirurgii estetycznej. Hotel zlokalizowany niemal w centrum miasta przy ul Warszawskiej z bardzo dobrym dojazdem w ciągłej eksploatacji. W skład nieruchomości wchodzi: 12 apartamentów 40m2 z możliwością podziału na dwa mniejsze, 12 pokoi 3 osobowych, 24 pokoje 2 osobowe, wszystkie pokoje z łazienkami. Ponadto sala konferencyjna 80m2, sala konferencyjna 200m2, sala restauracyjna na ok 120 osób, kuchnia spełniająca najsurowsze wymogi obowiązujące w kraju, recepcja, toalety damskie i męskie, pomieszczenia na przyziemiu ok400m2(socjalne, magazyny, kotłownia itp.), parking na kilkadziesiąt aut. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3170m2. Istnieje możliwość wydzielenia strefy wellnes&spa oraz rozbudowy obiektu.


Cena ofertowa: 5 700 000 zł

Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@wgn.pl
723820102

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,6

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies