Perełki dla inwestorów

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

Do sprzedaży budynek hotelowo-gastronomiczny o pow. 1500 m2, położony w centrum Kłodzka, przy Placu Jedności. Usytuowany na działce o pow. 1628 m2, położony 400 m (5 min. pieszo) od Rynku i 500 m (6 min. pieszo) od Twierdzy, będącej jednym z najbardziej okazałych zabytków Dolnego Śląska; w bliskiej odległości od Dworca PKP i PKS.

Budynek w całości podpiwniczony, wymaga remontu. Miejsca postojowe na ogrodzonym i utwardzonym parkingu przy budynku. Kłodzko to pięknie położone miasto w malowniczej Kotlinie, o wspaniałej architekturze, licznych zabytkach oraz niepowtarzalnym klimacie. Miejsce to stanowi świetną bazę wypadową w okoliczne góry oraz do sąsiadujących, niezmiernie ciekawych miast, jak Kudowa, Polanica czy Bystrzyca Kłodzka. W bliskiej odległości znajduje się także Park Narodowy Gór Stołowych.

Cena ofertowa: 1.540.000 zł
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Kłodzko


WGN Oława
Aneta Kaszczuk-Tchorz
a.tchorz@wgn.pl
570570202

WGN sprzedaje zabytkowy hotel za 4 900 000 zł

WGN sprzedaje zabytkowy hotel za 4 900 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających lasów w odległości 7 km od Polanowa stanowiąca Zespół pałacowa-parkowy z XIX wieku, w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 9,91 ha zabudowana.

Oferowana nieruchomość jest zabudowana 4 kondygnacyjnym pałacem wybudowanym w stylu neobarokowym z 1920 roku o powierzchni użytkowej 4884 m kw. dla przemysłowca z Hamburga Ottona von Trau. Obecnie w pałacu znajduje się: 158 pokoi w tym 30 z łazienkami, 13 bez łazienek, 15 w trakcie remontu, sala balowa, sala kominkowa,7 sal wykładowych, apartament, gabinet lekarski, 3 toalety zbiorowe w tym 2 męskie, jedna damska, duża kuchnia w pełni wyposażona z zapleczem. Założenie parkowe datowane jest na drugą połowę XIX wieku, z przebudową na początek XX wieku. Zespół budynków pałacowych posiada dużą funkcjonalność, piękne kształty architektoniczne bryły obiektu i dobre wkomponowanie w otaczający krajobraz. Zespół pałacowo parkowy położony jest blisko jezior i w bezpośrednim sąsiedztwem lasów państwowych, a także w pobliżu stoku narciarskiego w miejscowości gminnej Polanów.

Cena ofertowa: 4 900 000 zł.
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Wietrzno

WGN Słupsk
Kinga Butler
k.butler@wgn.pl
59 842 80 75

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi w Inowrocławiu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi w Inowrocławiu

Na sprzedaż komfortowa willa o powierzchni całkowitej 225m2 (użytkowej 165m2), na działce 690m2 w Inowrocławiu.

Nieruchomość położona przy ulicy Wspólnej, blisko osiedla Rąbin w zacisznym miejscu, doskonale skomunikowana z śródmieściem i pozostałą częścią Inowrocławia. Wewnątrz znajdują się 2 duże salony (32m2 i 29m2), sypialnia 15m2, jadalnia z kuchnią, gabinet, 2 łazienki, 3 garderoby. Dodatkowo dwustanowiskowy garaż , pralnia, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap. Niezależne wejście na parterze do części gabinetowej, które umożliwia prowadzenie działalności usługowej lub można zaadoptować to pomieszczenie na pokój gościnny.

Cena ofertowa: 849 000 zł
Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Inowrocław, Rąbin


WGN Inowrocław
Andrzej Gorzelańczyk
a.gorzelanczyk@wgn.pl
602 834 448

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnego budynku usługowego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnego budynku usługowego

Na sprzedaż luksusową, nowoczesną, pięknie zaaranżowaną nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 720 m, znajdującą się w Kwidzynie. 

Oferowana nieruchomość stanowi budynek 3-kondygnacyjny, w którym każde piętro ma inne przeznaczenie: 1 piętro i poddasze stanowi przestronne, nowoczesne mieszkanie, parter i przyziemie składa się z lokali usługowych, oraz część gospodarcza czyli piwnica, kotłownia. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek, toalety, garderoby, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego oraz antresoli. Łączna powierzchnia wynosi ok. 193 m2. Parter i przyziemie budynku stanowi lokale użytkowe które składają się z 14 pomieszczeń, kuchni oraz 2 toalety. Łączna powierzchnia wynosi ok. 303 m2. Część piwniczna budynku składa się z garażu (3 stanowiska na samochody), kotłowni (obejmuje 3 pomieszczenia), warsztatu i siłowni. Część nie zagospodarowanych pomieszczeń można przeznaczyć np. na saunę. Łączna powierzchnia wynosi ok. 317 m2.

Cena ofertowa: 999 000 zł
Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Kwidzyn, Sztum


WGN Kwidzyn,
Wiesława Chomicka
kwidzyn1@wgn.pl
55 277 65 09

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Pogorzelicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w Pogorzelicy

Na sprzedaż pensjonat posadowiony na działce o powierzchni 4617 m2 w Pogorzelicy, a powierzchnia zabudowy - hotel z restauracją o łącznej powierzchni 521,40 m2.

Obiekt pensjonatowy podzielony jest na część hotelową i restauracyjną. Budynek pensjonatowy , piętrowy z nieużytkowym poddaszem , w pełni podpiwniczony.  Do dyspozycji gości jest 14 pokoi dwuosobowych z łazienkami w pełni wyposażonych z możliwością dostawki. Plan rozbudowy obejmuje wybudowanie obiektu o funkcji aparthotelu z zapleczem SPA. Do dyspozycji gości będzie kolejnych 17 pokoi hotelowych, basen, sale masażu, jacuzzi, sauna itp. Dodatkowo może powstać cztery bliźniacze domki rekreacyjne o konstrukcji drewnianej. Co daje kolejne 8 lokali do dyspozycji gości. Nieruchomość pensjonatowa to komfortowy, kameralny obiekt wypoczynkowy, gdzie założeniem było stworzenie enklawy spokoju dla pragnących ciszy, relaksu i regeneracji w wyjątkowym miejscu. Dzięki położeniu wśród sosnowo - dębowego lasu panuje tu nietuzinkowy klimat i spokój. Obiekt położony jest w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica, słynącej z szerokiej, piaszczystej plaży, która jako jedna z pięciu plaż w Polsce została wyróżniona Błękitną Flagą.

Cena ofertowa: 1 800 000 zł
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Pogorzelica


WGN Szczecin, Plac Lotników 7
Karolina Spławska
k.splawska@wgn.pl
606 641 999

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy

 Do sprzedania jednopiętrowa kamienica o pow. użytkowej 522 m2 położona na narożnej działce o pow. 1695 m2 w  Piotrkowie Trybunalskim.

Budynek jednopiętrowy, podpiwniczony, z dachem dwuspadowym, wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany. Budynek wyposażony jest w instalację gazową, elektryczną, wodną kanalizacyjną. Aktualnie wydane jest pozwolenie na rozbudowę i nadbudowę istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Obecnie na parterze i piętrze usytuowanych jest 7 lokali mieszkalnych z możliwością adaptacji na lokale użytkowe. Działka posiada trzy zjazdy w tym jeden z DK91 - jest to wylotówka na Radomsko, Częstochowę. Od północnej strony działka graniczy ze skwerem miejskim, od zachodniej strony z ogrodem (własność prywatna). Dodatkowo na działce znajduje się drugi budynek, oficyna gospodarcza o powierzchni 168,78 m2.

Cena ofertowa: : 780 000 zł
Więcej szczegółów: Kamienica na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Południe


WGN Piotrków Trybunalski
Bartosz Glaza
piotrkowtryb@wgn.pl
505 013 452

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 3 900 000zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej za 3 900 000zł

Na sprzedaż baza magazynowa, składowo-usługowa zabudowana dwoma budynkami o łącznej powierzchni 4432,74m2 na działce 10 537m2.

Obiekt bardzo dobrze zlokalizowany w przemysłowo-usługowej części Inowrocławia przy ul. Marcinkowskiego w obok drogi wylotowej na Bydgoszcz, Toruń, blisko centrum ok.1 km z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Obecnie niemal cały obiekt jest wynajęty i przynosi stałe dochody. W skład nieruchomości wchodzi parterowy magazyn z częścią biurową o powierzchni 3934,68 m2, budynek magazynowy o powierzchni 858,24 m2 oraz portiera- 17,65 m2.

Cena ofertowa: 3 900 000zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Inowrocław


WGN Inowrocław
Andrzej Gorzelańczyk
a.gorzelanczyk@wgn.pl
602 834 448

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

Do sprzedaży duży wolnostojący budynek handlowo-usługowy o atrakcyjnym wyglądzie. Obiekt znajduje się 10 minut od centrum Kalisza. 

Obiekt składa się z części usługowo-handlowej oraz magazynowej, całość utrzymana w wysokim standardzie. Idealna lokalizacja do prowadzenia każdej działalności. Budynek zlokalizowany przy ulicy, którą odbywa się cały ruch przez miasto. Obecnie jest to ok 21 tyś aut dziennie. Główne atuty nieruchomości: budynek monitorowany dodatkowo zamontowany alarm, bliskość centrum Kalisza, budynek mieści się przy głównej arterii Kalisza, wszystkie media, ogrzewanie gazowe piec dwu-funkcyjny. Na parterze ogrzewanie rozprowadzone jest systemem kanałowym na piętrze zamontowane są grzejniki ścienne, łazienki ulokowane są na parterze i na piętrze budynku , łazienki posiadają wysoki standard wykończeni, rozprowadzona jest instalacja do podłączenia klimatyzacji, budynek jest dobrze widoczny z ulicy, duża rozpoznawalność obiektu przez mieszkańców.

Cena ofertowa: 1 968 000 zł
Więcej szczegółów: Lokal handlowy na sprzedaż Kalisz

WGN Kalisz, ul. Polna 14 Złote Centrum
Marcin Kiernożycki
m.kiernozycki@wgn.pl
+48514036044

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego nad Wartą

WGN wyłącznym agentem sprzedaży ośrodka wypoczynkowego nad Wartą

Na sprzedaż ośrodek rekraacyjno - wypoczynkowy WARTA położony w przepięknej leśnej okolicy z bezpośrednim dostępem do rzeki Warty.

Ośrodek składa się z 7 murowanych domków letniskowych(wewnątrz pokoje 2 i 3 osobowe, łazienka i wc),oddzielnego budynku (pawilonu) w którym znajdują się: stołówka , świetlica, część socjalna, pomieszczenia gospodarcze. Na terenie obiektu znajdują się plac zabaw dla dzieci,boiska do piłki siatkowej i kometki, parking, miejsca do grillowania. Ośrodek położony jest w Załęczu Wielkim - Kępowiźnie na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu zakola rzeki Warta. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce zarówno pod względem krajobrazowym jak i klimatycznym. Zlokalizowany jest wśród przepięknych drzew lasu sosnowego obfitującego w grzyby i owoce leśne.

Cena ofertowa: 1890 000,00 zł
Więcej szczegółów: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Kałuże

WGN Wieluń
Tomasz Brzeziński
790 719 999
biuro@wgn.wielun.pl

WGN sprzedaje apartament w Hiszpanii za 12 900 000 zł

WGN sprzedaje apartament w Hiszpanii za 12 900 000 zł

Na sprzedaż 2-poziomowy apartament o powierzchni 308 m2 oferujący najwyższe standardy pod względem jakości i wzornictwa. 

Apartament znajduje się w luksusowym kompleksie położonym w samym sercu Puerto Bans. Obiekt posiada wspaniałe ogrody i baseny. Jedną z charakterystycznych cech tego kompleksu jest bliskość obiektów turystycznych i usług w Puerto Bans.Na uwagę zasługuje usługa concierge i 24-godzinna ochrona. Doskonała lokalizacja pozwala korzystać z najlepszych i najbardziej ekskluzywnych obiektów gastronomicznych, sportowych i wypoczynkowych. W kompleksie znajdują się najnowocześniejsze uzdrowisko i sala gimnastyczna w Puerto Bans. Powierzchnia strefy wellness wynosi 2.500 m2.

Cena ofertowa: 3.000.000 EUR (kwota podana w PLN jest przeliczona wg kursu 4.30 zł.)
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Costa del Sol, Malaga

WGN Częstochowa
Artur Kupis
a.kupis@wgn.pl
883377590

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego w Szczecinie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku usługowego w Szczecinie

Na sprzedaż, wyjątkowa nieruchomość, 3 kondygnacyjny budynek usługowo handlowy.

Obiekt położony w dzielnicy Szczecin Dąbie przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego z dojazdem drogą asfaltową. Powierzchnia użytkowa budynku to 2250m2. Działka o szerokości 39/11m i wysokości 104/87m o powierzchni 2305 m². Budynek wybudowany w 1939 roku w tradycyjnej technologii z podpiwniczeniem.


Cena ofertowa: 3 500 000 PLN.
Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Szczecin, Szczecin Dąbie

WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24
Jacek Mielniczuk
604 669 882
j.mielniczuk@wgn.pl

WGN sprzedaje wille w Krakowie

WGN sprzedaje wille w Krakowie

Na sprzedaż wyjątkowa willa w prestiżowej dzielnicy Krakowa.

Nieruchomość została zaprojektowana przez uznanego architekta lat osiemdziesiątych Krzysztofa Bienia. Dom składa się z wysokiego salonu (55m2) z kominkiem, który jest bardzo przestrzenny. Na salon można spojrzeć z perspektywy pierwszego piętra, gdzie znajdują się dwie antresole. Dalej znajdziemy cztery indywidualne sypialnie, dwie łazienki, dwie toalety oraz gabinet. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, pokój gościnny z barem, dwa garaże, pralnia oraz kotłownia. Wokół domu znajduje się piękny ogród, który na stałe pielęgnowany jest przez wynajętego ogrodnika.

Cena ofertowa: 2 300 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Kraków

WGN Kraków, ul. Bolesława Limanowskiego 33
Artur Stepaniak
a.stepaniak@wgn.pl
+48 531 462 199

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Mielnie za 21 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu w Mielnie za 21 900 000 zł

Na sprzedaż komfortowo wyposażony i atrakcyjnie zlokalizowany obiekt, położony zaledwie kilka metrów od pięknej piaszczystej plaży w Mielnie.

Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1900 m2. Działka zabudowana jest 4-kondygnacyjnym budynkiem o powierzchni użytkowej 2561 m2. Obiekt posiada 29 bardzo dobrze wyposażonych pokoi z łazienkami (część z nich z widokiem na morze); restaurację dla 170 osób, która zajmuje parterową kondygnację i cześć kondygnacji na pierwszym piętrze (taras); ogród zimowy; strefę SPA w tym siłownię, basen, jacuzzi, saunę; zaplecze konferencyjne dla 60 osób o powierzchni blisko 200m2. Największym atutem nieruchomości jest jej położenie bezpośrednio przy plaży, duża restauracja na wydmie i wysoka jakość świadczonych usług.

Cena ofertowa: 21 900 000 zł + podatek VAT
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Mielno


WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24
Jacek Mielniczuk
604 669 882
j.mielniczuk@wgn.p

WGN sprzedaje stylowy pensjonat w Szklarskiej Porębie

WGN sprzedaje stylowy pensjonat w Szklarskiej Porębie

Na sprzedaż malowniczo położona willa wybudowana w 1912 roku. 

W latach 2010-2012 zostały przeprowadzone prace remontowe i rewitalizacyjne, dzięki którym willa nabrała nowego blasku. Obiekt wpisany jest do rejestru zabytków. Nieruchomość idealna na prywatną rezydencję lub do prowadzenia działalności pensjonatowej. Działka o pow. 1,02 ha daje ogromne możliwości dla potencjalnych inwestorów. Budynek o pow. 265 m2, murowany, drewniana elewacja, oryginalna stolarka. Pensjonat otacza ponad stuletni las i liczne trasy rowerowe czy nordic walking. Na posiaqdłość składa się: 6 pokoi (5 z łazienkami), 1 indywidualna łazienka, salon kominkowy, jadalnia, kuchnia, weranda, kotłownia oraz ogród.

Cena ofertowa: 2 450 000 zł
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Szklarska Poręba

Marcin Szeliga
793 911 209
m.szeliga@wgn.pl

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowej posiadłości

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowej posiadłości

Na sprzedaż luksusowa posiadłość z dobrym dojazdem do Poznania.

N sprzedaż zadbany, bogato wyposażony dom wolnostojącego w Obornikach o powierzchni 250 m2 usytuowany na działce o powierzchni 35.305,00m2. Na terenie posiadłości znajduję się również w budynek wellness wyposażony w łaźnie parową, saunę suchą oraz pokój do relaksu i masażu. Willa jest budynkiem 2-kondygnacyjnym składającym się z 4 pokoi oraz 3 łazienek. Na parterze znajduje się niezwykle przestronny, idealnie doświetlony salon z nowoczesną, otwartą kuchnią naturalnie oddzieloną od części salonu poprzez układ wewnętrzny pomieszczeń, ogromnym drewnianym stołem oraz skórzanym narożnikiem w części wypoczynkowej. Ponadto na parterze znajduje się łazienka, sypialnia oraz wejście do chłodni z piwnicą. W skład całej nieruchomości wchodzi: nowoczesna willa o powierzchni 250 m2, ogromny taras o powierzchni 120m2, piwnica z chłodnią 15 m2, osobny budynek z saunami oraz zapleczem technicznym 42m2, staw o głębokości 2 metrów, układ baterii słonecznych zabezpieczający potrzeby energetyczne całej posiadłości (układ generuje nadwyżki energetyczne), 8 wydzielonych działek o łącznej powierzchni ponad 35.300,00 m2. Urokliwe lasy otaczające posiadłość pozwalają na relaksujące spacery, pełne aktywności przejażdżki rowerowe, grzybobrania. Na terenie posiadłości znajduje się zbiornik bezodpływowy na ścieki oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Cena ofertowa: 3 300 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Oborniki

WGN Poznań, ul. Grunwaldzka 38b
Wiktoria Wencel
w.wencel@wgn.pl
+48 725 805 902

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku handlowo- usługowego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku handlowo- usługowego

Na sprzedaż budynek usługowo - handlowo - mieszkalny w Piotrkowie Trybunalskim. Budynek położony w centrum osiedla mieszkaniowego.

Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 120,72 m2 składa się z parteru o powierzchni handlowo usługowej: 54,5 m2, piętra o powierzchni mieszkalnej: 50,32 m2, poddasza (16 m2) oraz piwnicy (powierzchnia gospodarcza i sanitarna: 86 m2). Budynek wybudowany z cegły pełnej ceramicznej. Stan nieruchomości bardzo dobry. Do budynku zapewniony jest podjazd dla osób niepełnosprawnych. Sąsiedztwo usług, handlu, bloków Bardzo dobry punkt osiedla Słowackiego, duża widoczność, ruch kołowy oraz pieszy.

Cena ofertowa: 560 000,00 zł.
Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Piotrków Trybunalski, Osiedle Slowackiego

WGN Piotrków Trybunalski
Bartosz Glaza
piotrkowtryb@wgn.pl
505 013 452

WGN sprzedaje zabytkowy dwór za 4 900 000 zł

WGN sprzedaje zabytkowy dwór za 4 900 000 zł

Na sprzedaż prestiżowa posiadłość, teren o pow. 35 000 m2 w tym zabytkowy park znajdująca się w Radomsku (pow. Łódzki). 

W skład nieruchomości wchodzi malowniczy idealnie utrzymany dwór 650 m2, stajnia na sześć koni, garaż na dwa samochody, stodoła, wybiegi dla koni. Zarówno dwór jak i park jest zabytkiem pod opieką konserwatora zabytków. Całość doskonała na rezydencję, lub jako inwestycja w mały pensjonat czy działalność agroturystyczną. Dwór wybudowany w 1850 roku ma dwie kondygnacje, na których znajduje się 11 pokoi. Zabytkowa posiadłość ma własne ujęcie wody.

Cena ofertowa: 4 900 000 zł
Więcej szczegółów: Dwór na sprzedaż Radomsko, Przedbórz

WGN Piotrków Trybunalski
Włodzimierz Kowalski
piotrkowtryb@wgn.pl
504 240 412

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali przemysłowej

Na sprzedaż budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny z możliwością dobudowania dodatkowego piętra, o charakterze przemysłowym o powierzchni użytkowej 747 m2 położony przy ul. Leśnej w Bolesławcu.

Nieruchomość po dawnej piekarni składa się z części produkcyjnej, zapleczy socjalnych, silosów oraz pomieszczeń biurowych. Budynek posadowiony na trzech działkach o całkowitej pow. 1700 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja to atuty tej oferty. Możliwość zakupu sąsiadującego budynku mieszkalnego.

Cena ofertowa: 859 000 zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Bolesławiec

WGN Bolesławiec
Tomasz Mlak
t.mlak@wgn.pl
75 732 61 15

 

 

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

WGN sprzedaje nowoczesny obiekt usługowy

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy (dawny salon Skody) o powierzchni 920m2.

Oferujemy Państwu budynek biurowo- usługowy zlokalizowany przy głównej arterii miasta Myszków(ulica Krasickiego) w kierunku na Zawiercie. Prezentowany ,dwukondygnacyjny budynek został wybudowany w 1998 roku jako salon samochodowy złożony z części ekspozycyjnej w postaci jednoprzestrzennej sali oraz zaplecza biurowo socjalnego. W kolejnych latach do istniejącego budynku zostały dobudowane pozostałe części - segmenty warsztatu napraw i obsług samochodów (kilkanaście stanowisk). Całość została gruntownie wyremontowana w 2018 roku , a dodatkowo na I-piętrze znajdują się luksusowe pomieszczenia mieszkalne o powierzchni ponad 100m2. Wszystko zostało wykończone przy pomocy najwyższej klasy materiałów (gładzie, płytki ceramiczne, armatura. parkiety). Działka o powierzchni 4338m2 jest ogrodzona, a teren wybrukowany. Największym atutem prezentowanej nieruchomości są jej nieograniczone możliwości inwestycyjne oraz doskonała lokalizacja 10km od Zawiercia.

Cena ofertowa: 1 300 000 zł
Więcej informacji: Budynek usługowy na sprzedaż

WGN Myszków
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zakładu produkcyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zakładu produkcyjnego

Na sprzedaż dom wolnostojący z zakładem produkcyjnym w miejscowości Zbylutów w gminie Lwówek Śląski.

W skład nieruchomości wchodzi: dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia z zabudową, ustawna sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na piętrze 3 sypialnie i garderoba. Budynek został wyremontowany w latach 2009-2012. Budynek biurowy z mieszkaniem o łącznej powierzchni 160 m2, na parterze znajdują się dwa pomieszczenia biurowe oraz z zapleczem, na poddaszu mieszkanie z osobnym wejściem składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.Budynek gospodarczy o powierzchni 300 m2, składający się z warsztatu i zaplecza socjalnego. W warsztacie znajduje się kanał samochodowy oraz wyposażenie warsztatowe: urządzenia pneumatyczne, 2 spawarki: elektryczna wirowa i gazowa. Budynek częściowo podpiwniczony. Możliwość wydzielenia mieszkań np. dla pracowników. Plac o powierzchni 600 m2 utwardzony pod pracę wózka widłowego na elementy gotowe, ogrodzony oraz oświetlony. Plac z pozwoleniem naczelnika straży pożarnej do składowania gazów technicznych w butlach na 30 ton. Posesja w pełni zagospodarowana, obsadzona różnego rodzaju kwiatami, krzewami i drzewami. Działka wyłożona kostką betonową i utwardzona tłuczniem bazaltowym.

Cena ofertowa: 1 700 000 zł
Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Zbylutów


WGN Bolesławiec,
Agnieszka Owoc
a.owoc@wgn.pl
577775440

 

WGN sprzedaje hale magazynowo-produkcyjną za 5 900 000 zł

WGN sprzedaje hale magazynowo-produkcyjną za 5 900 000 zł

Na sprzedaż hala o powierzchni 2444 m2 po generalnym remoncie.

Hala znajduje się na działce o powierzchni 0,64 hektara na planie prostokąta. Hala jednokondygnacyjna, trójnawowa o pow. łącznej 2 444 mkw (32 x 76). Wysokość do konstrukcji wsporczej: nawy środkowej 7m (11,2x76), dwie nawy boczne 3,5m (12,3x76) i 3,8m (8,5x76), duży plac manewrowy dla ciężarówek oraz kilka bram wjazdowych. Nieruchomość wg MPZP zlokalizowana na obszarze oznaczonych 2PT - tereny produkcyjno-techniczne dla rozwoju przemysłu. Hale oraz garaż po gruntownym remoncie. Obiekt jest w tym momencie całkowicie wynajęty i przynosi stałe dochody.

Cena ofertowa: 5 900 000 zł netto
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Trzebinia

WGN Chrzanów
Piotr Żuczkowski
chrzanow@wgn.pl
32 622 72 03

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

WGN sprzedaje hotel w Kłodzku

Do sprzedaży budynek hotelowo-gastronomiczny o pow. 1500 m2, położony w centrum Kłodzka, przy Placu Jedności. 

Hotel usytuowany jest na działce o pow. 1628 m2, położony 400 m (5 min. pieszo) od Rynku i 500 m (6 min. pieszo) od Twierdzy, będącej jednym z najbardziej okazałych zabytków Dolnego Śląska; w bliskiej odległości od Dworca PKP i PKS. Budynek w całości podpiwniczony, wymaga remontu. Miejsca postojowe na ogrodzonym i utwardzonym parkingu przy budynku. Kłodzko jest ważnym węzłem kolejowym i drogowym, posiada bezpośrednie połączenia PKP oraz autobusowe ze wszystkimi większymi miastami Polski. Najbliższe lotnisko znajduje się we Wrocławiu (80 km) oraz w Pradze (220 km).

Cena ofertowa: 1 440 000 zł
Więcej informacji: Hotel na sprzedaż Kłodzko


Aneta Kaszczuk-Tchorz
a.tchorz@wgn.pl
570570202

WGN sprzedaje hale produkcyjną za 4 000 000 zł

WGN sprzedaje hale produkcyjną za 4 000 000 zł

Na sprzedaż atrakcja hala produkcyjna o pow. 7.387 mkw. z przylegającym do niej trzykondygnacyjnym budynkiem administracyjno-socjalnym o pow. 1.632mkw., położoną w doskonałej lokalizacji w Piechowicach, gmina Piechowice, powiat jeleniogórski, województwo dolnośląskie.

Hala produkcyjna o pow. 7.387 mkw. z przylegającym do niej trzykondygnacyjnym budynkiem administracyjno-socjalnym o pow. 1.632mkw., oba wybudowane w 1984 roku. Hala produkcyjna posadowiona na działce około 2 ha. Działka położona w pobliżu drogi krajowej nr 3 na trasie Jelenie Góra Szklarska Poręba oraz w odległości około 40 km od węzła drogi S3. Teren całego obiektu jest zamknięty i monitorowany. Możliwość sprzedaży z sąsiadującą działką o powierzchni 5 ha. Hala o wymiarach: szer. 72 m, dł. 108 m, wys. w szczycie świetlików 10,1 m. Obiekt jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony, trzynawowy. Budynek przylegający do hali produkcyjnej, wymiary: szer. 8,5 m, dł. 72 m, wys. 11,3 m,
trzykondygnacyjny, nie podpiwniczony, przykryty dachem płaskim fundamenty żelbetowe, ściany nośne murowane z cegły.

Cena ofertowa: 4 000 000 zł
Więcej informacji: Hala produkcyjna na sprzedaż Piechowice


WGN Kalisz, ul. Polna 14 Złote Centrum
Marcin Kiernożycki
m.kiernozycki@wgn.pl
+48514036044

WGN wyłącznym agentem sprzedaży działki w Szklarskiej Porębie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży działki w Szklarskiej Porębie

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 33 085 m2 (3,3 ha) oddalona o 4,5 km od centrum Szklarskiej Poręby.

Kaskadowe ukształtowanie działki pozwala na atrakcyjne zagospodarowanie budynkami położonymi jeden nad drugim tak aby z każdego rozpościerał się widok na góry. Teren nie wymaga wielu prac ziemnych co umożliwia szybkie rozpoczęcie prac budowlanych.  Z działki rozpościera się piękny widok na Karkonosze i szczyt Szrenica. Na terenie działki znajdują się trzy budynki o pow. 400 m2, 320 m2 i 175 m2. Mogą zostać zagospodarowane pod apartamenty. Pokoje mają liczne werandy od strony południowej z widokiem na góry.

Cena ofertowa: 2 990 000 zł

Więcej informacji: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Szklarska PorębaWGN Bolesławiec

Marcin Szeliga
793 911 209
m.szeliga@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość agroturystyczna położona na terenie Mazur Garbatych, Dunajek, gmina Gołdap.

Na sprzedaż gotowy biznes - funkcjonującą agroturystykę położoną na terenie Mazur Garbatych w bardzo zacisznej okolicy w pobliżu miasta uzdrowiskowego Gołdap. Nieruchomość w jednym rozłogu o powierzchni terenu 1,83 ha zabudowana pięknym budynkiem dawnej szkoły z czerwonej cegły oraz budynkiem mieszkalno-gospodarczym Borysówką. Budynek główny (dawna szkoła) o powierzchni użytkowej 382 m2, częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Obiekt około 10 lat temu przeszedł kapitalny remont, który obejmował zarówno część konstrukcyjną, termomodernizacyjną, instalacyjną oraz wykończenie wnętrz. Na terenie agroturystyki znajduje się także osobny domek dla gości Borysówka z częścią mieszkalną dla gości. Na parterze budynku znajduje się klimatyczna rustykalna kuchnia z jadalnią i kominkiem, a na poddasze składają się dwie sypialnie i łazienka. Część mieszkalna ma powierzchnię 60 m2, a część garażowo gospodarcza 80 m2. Do budynku dobudowana jest także wiata z grillem przeznaczona do biesiadowania i wypoczynku gości. Nieruchomość ładnie zagospodarowana, otoczona zielenią, idealna na wypoczynek dla rodzin z dziećmi.

Cena ofertowa: 1 350 000
Więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Dunajek

WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
skowronska@wgn.pl
506 123 200

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

Na sprzedaż nieruchomość o funkcji produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem socjalnym i z mieszkaniem.

Część produkcyjno-magazynowa składa się z trzech hal produkcyjnych o wymiarach: 198 m2, 67 m2 i 99 m2. Część socjalna wynosi 96 m2 i składa się z: pomieszczenia socjalnego z aneksem kuchennym, z dwóch pomieszczeń sanitarnych i z kotłowni. mieszkanie znajduje się na poddaszu i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Razem 93 m2. Zabudowa zajmuje 25% powierzchni działki. Teren jest ogrodzony metalowym ogrodzeniem. Działka jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociąg, kanalizacje sanitarną z odprowadzeniem do szamba. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Nieruchomość jest położona 2 km od obwodnicy Szprotawy, drogi nr 12 łączącej zachodnią część Polski ze wschodnią. Do granicy z Niemcami ok 60 km. Nieruchomość jest sprzedawana w ramach licytacji komorniczej w dniu 17 września 2019 roku w sądzie w Żaganiu o godz. 11.15.

Cena ofertowa: 590 000 zł
Więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Szprotawa


WGN Szprotawa
Wojciech Walkowiak
tel. 533 306 811
w.walkowiak@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

Do sprzedaży Pałacyk w Centrum Świętochłowic o powierzchni użytkowej 1542m2, na działce o powierzchni 3414m2.

Dworek został wybudowany w 1859 roku, a przebudowany w 1917 roku. Po kapitalnym remoncie /ok.10 lat temu/, nowe wszystkie instalacje (elektryczna, wod-kan, centralnego ogrzewania) oraz nowe tynki, schody drewniane, dach pokryty jest papą termozgrzewalną, nowe rynny (zostały zamontowane metodą amerykańską), odrestaurowano wszystkie zachowane sztukaterie wystroju wnętrz. Pałacyk składa się z: piwnicy o powierzchni 386,36m2, parteru o powierzchni 495,93m2 (składa się z 2 łazienek i 10 pomieszczeń), I piętro o powierzchni 484,07m2 ( 4 łazieneki, 13 pomieszczeń i 3 tarasy), II piętro- poddasze o powierzchni 253,44m2 (3 łazienki i 8 pomieszczeń). Dworek znajduje się w centrum miasta, a jednocześnie w parku, co tworzy idealną atmosferę w cichej i spokojnej okolicy. Obiekt obecnie jest używany do mieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej, ale nadaje się również na prowadzenie hotelu lub siedzibę firmy i t.p.

Cena ofertowa: 3 850 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Świętochłowice

WGN Ustroń
Mariola Teszler-Wróbel
ustron@wgn.pl
691 951 931

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej w Dąbrowie Górniczej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjnej w Dąbrowie Górniczej

Na sprzedaż na bieżąco modernizowany, przestronny i dobrze rozplanowany, czteropiętrowy budynek biurowo-produkcyjny o powierzchni użytkowej 990,77m2 (plus budynki sąsiadujące - 134m2; 106m2; 88,40m2).

Budynek znajduje się w pobliżu trasy wylotowej z Dąbrowy Górniczej w stronę Olkusza na przestronnej, zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 5426 m2, w otoczeniu innych budynków biurowo-przemysłowych. Dodatkowymi atutami są: zawarta, z dwoma operatorami, umowa dzierżawy gruntu na nadajniki za 5900 zł (msc); własne ujęcie wody w postaci studni głębinowej; możliwość własnego przyłącza energetycznego 250 KV - stawka 0,14 zł za 1kWh; lokalizacja w dobrze skomunikowanej części Dąbrowy Górniczej (trasy E94, S1). Obiekt powstały w latach 70tych został gruntownie zmodernizowany w 2005 roku.

Cena ofertowa: 2 028 455 zł
Więcej informacji: Hala produkcyjna na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

WGN Sosnowiec
Rafał Kampczyk
r.kampczyk@wgn.pl
608 076 088

WGN wyłączny6m agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 300 000 zł

WGN wyłączny6m agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 300 000 zł

Na sprzedaż działka z zabudowaniami w Kłodzie przy głównym skrzyżowaniu z bezpośrednim zjazdem z byłej D5 o powierzchni 1.5 ha. 

W skład nieruchomości wchodzi: budynek mieszkalny do remontu, zespół garaży w bardzo dobrym stanie technicznym oraz zespół hal magazynowych. Na posesji znajduje się także kryty basen. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 15080 mkw z dojazdem drogą asfaltową. Przeznaczenie działki - stacja benzynowa, centrum logistyczne, sklep wielkopowierzchniowy. Całość nadaje się do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Cena ofertowa: 4 300 000 zł
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Kłoda

WGN Leszno
Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@wgn.pl
723820102

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej

Na sprzedaż prosperujący obiekt Produkcyjno - Magazynowy - znajdujący na działce o pow. 3.344m2 w pobliżu ulicy Koniawskiej w Gorzowie Wielkopolskim. 

Nieruchomość składa się z 3 Hal produkcyjnych , części biurowej, magazynowej, wiaty i dużej utwardzonej działki. Obiekt położony w Gorzowie Wielkopolskim, w bliskiej odległości do centrum, nieopodal tras: Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Berlin. Obecnie na terenie oferowanym funkcjonuje Firma produkująca stelaże drewniane do mebli tapicerowanych.
W skład oferty wchodzą następujące obiekty: hala produkcyjna elementów meblowych, 519 mkw., magazyn elementów wyprodukowanych, hala na której składa się gotowe meble + część biurowa, 438 mkw, 2 części magazynowe, 228 mkw, 224mkw wiata, część socjalna, budynek sprężarkowni 65 mkw., komory suszarnicze 65 mkw. W ramach sprzedaży istnieje możliwość nawiązania współpracy z odbiorcą i kontynuowanie działalności dla chcących kontynuować tą działalność.

Cena ofertowa: 799 000

Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Gorzów Wielkopolski 

 


WGN Gorzów Wielkopolski

Kazuś Tomasz

669 562 330

kazus@wgn.pl

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny Malborku

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny Malborku

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 20800m2 znajdująca się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Malborku. Teren idealny pod zabudowę przemysłową. Wydane warunki zabudowy tereny UP- tereny usług produkcyjnych i składów.

Nieruchomość o powierzchni 20 800m2, znajdująca się w dobrej lokalizacji. Wszystkie media znajdują się w granicach działki. W pobliżu mieszczą się zakłady produkcyjne z branży budowlanej spożywczej i farmaceutycznej. Poza tym bezpośredni dostęp do ulicy ułatwi transport i komunikację. Obecnie działka użytkowana przez rolnika. Dobra lokata kapitału.

Cena ofertowa: 1 705 600

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Malbork


WGN Kwidzyn
Aleksandra Jaśtak-Wiśniewska 
tel. 790-84-88-43,
wgn.kwidzyn@gmail.com

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowego obiektu komercyjnego

Na sprzedaż przestronna, zadbana i klimatyczna restauracja o powierzchni użytkowej 283,25 m2. Budynek wybudowany w 2013 ulokowany jest na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 4469 m2, wraz z parkingiem na minimum 30 aut, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, otoczeniu licznej zieleni i zadbanej zabudowy.

Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji przy drodze o dużym natężeniu ruchu, a także niepowtarzalnemu położeniu bezpośrednio nad rzeką, najbardziej odpowiada do prowadzenia działalności restauracyjnej. Istnieje również możliwość rozbudowy o charakterze turystycznym i wypoczynkowym. W obiekcie znajdują się dwie duże sale bankietowe (94,20 m2; 89,10 m2); klimatyczny taras (67,90 m2) z widokiem na przepływającą pod restauracją rzekę Brennicę i tereny zielone; przestronna kuchnia (16,50 m2) wraz z wyposażeniem; trzy czyste, estetyczne łazienki (6,40 m2; 6,30 m2; 2,30 m2); praktyczne biuro (10,95 m2); szatnia (3,90 m2); pojemny magazyn (7,90 m2); pomieszczenie do obróbki warzyw (6,50 m2).

Cena ofertowa: 1 700 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Brenna

 

WGN  Śląsk i Zagłębie

Krzysztof Badan
784554364
k.badan@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi z basenem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży willi z basenem

Na sprzedaż, niezwykle atrakcyjna oferta luksusowego parterowego budynku jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i basenem.

Willa znajduje się na działce 15 ar w spokojnej części Osiecznicy. Na posesji znajduje się basen z podświetleniem ledowym. Na parterze znajduje się:  salon z wyjściem na taras i ogród 43m2, kuchnia z jadalnią 21m2, łazienka 7m2, pokój 22m2m2, kotłownia 3m2, garaż 34m2 . Na poddaszu znajduje się sypialnia 20m2, pokój 18m2, pokój 18m2, pokój 20m2, łazienka 20m2, hol 10m2. Przed prezentowanym domem są doskonale skomponowane nasadzenia roślinne, które zapraszają nas do zapoznania się z otoczeniem jak i samym budynkiem mieszkalnym. Na terenie posesji znajduje się oczko wodne w pełni podświetlone. W ogrodzie zamontowany jest system nawadniający trawnik sterowany elektronicznie. Cała posesja jest dobrze oświetlona. 

Cena ofertowa: 950 000 zł

Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Osiecznica

 

WGN Bolesławiec

Monika Wojciechowicz
577-777-627

m.wojciwchowicz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie

WGN sprzedaje biurowiec w Częstochowie

Na sprzedaż duże przestrzenie biurowe na open space. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 86 o łącznej powierzchni 4783 m2 oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 2198,66 m2.

Trzykondygnacyjny obiekt biurowo-techniczny, niepodpiwniczony, wybudowany w 1988 r. Na poziomie parteru znajdują się pomieszczenia biurowe, sanitarne, gospodarcze i techniczne. Na poziomie I i II piętra znajdują się pomieszczenie biurowe, sanitarne i techniczne. Nieruchomość zlokalizowana ok. 3,5 km od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie dominuje zabudowa wielorodzinna. Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego


Cena ofertowa: 2 000 000 zł netto

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Częstochowa

 

WGN Głogów

Ewa Konopska

e.konopska@wgn.pl

724 359 327

 

WGN sprzedaje budynek usługowy w Krakowie

WGN sprzedaje budynek usługowy w Krakowie

Na sprzedaż dom-budynek, położony w cichej, spokojnej lokalizacji przy ul. Rybianka, blisko Al. 29 Listopada.

Nieruchomość obecnie znajduje się w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Budynek o powierzchni 487 m2 znajduje się na działce 388 m2, a sama specyfika nieruchomości daje ogromne możliwości na dalsze inwestycje. Do nieruchomości bezpośrednio prowadzi droga asfaltowa.  Od przodu budynek posiada pełne ogrodzenie wraz z bramą wjazdową.  Do nieruchomości zostały doprowadzone media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Obiekt składa się z parteru oraz dwóch pięter.  Dodatkowo, konstrukcja budynku oraz aktualny obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia nadbudowę o kilka dodatkowych pięter.

Cena ofertowa: 2 300 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Kraków

 

WGN Kraków,  

Edyta Kawa

 e.kawa@wgn.pl

 +48 533 402 362

WGN sprzedaje apartament w Warszawie

WGN sprzedaje apartament w Warszawie

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym sercu Warszawy. Nieruchomość o dużym potencjale aranżacyjnym. Przestronne, wysokie (3,70m) wnętrza i przepięknie doświetlone przez stylowe, duże okna.

Wnętrze apartamentu wykończone z niezwykłą starannością z materiałów najwyższej jakości z zachowaniem fragmentów oryginalnej sztukaterii i fragmentarycznej oryginalnej ceglanej ściany. Ten przepiękny apartament o powierzchni ponad 117 mkw.daje także możliwość podziału powierzchni sypialni w obecnym układzie na dwie mniejsze (patrz plan układu pomieszczeń w galerii zdjęć). Wymieniona została także instalacja elektryczna i wodna. Apartament znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Elewacja budynku została odrestaurowana. Planowany jest także remont klatki schodowej z zachowaniem oryginalnych drewnianych schodów. Kamienica położona w samym centrum Warszawy w doskonałym punkcie komunikacyjnym (3 min. stacja metro Centrum) u zbiegu ulic Al. Jerozolimskie i ul. Marszałkowskiej. Apartament idealny dla osób ceniących klimat przedwojennej Warszawy. Położony na drugim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z windą. Idealny pod inwestycje. Rozkład pomieszczeń pozwala na możliwość wydzielenia dwóch sypialni.


Cena ofertowa: 1 700 000

Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Warszawa, Centrum


WGN  Warszawa

Andrzej Stankiewicz

a.stankiewicz@wgn.pl

668 820 559

WGN sprzedaje biurowiec w Sopocie

WGN sprzedaje biurowiec w Sopocie

Na sprzedaż działki o powierzchni całkowitej 1153 m2 zabudowane budynkiem biurowo - technicznym o powierzchni użytkowej 884,36 m2.

Budynek biurowo-techniczny jest obiektem 3 kondygnacyjnym, podpiwniczonym. Fundamenty żelbetowe, ściany murowane z cegły i gazobetonu, elewacja pokryta tynkiem cementowo-wapiennym. Podłogi wyłożone wykładziną PVC lub płytkami ceramicznymi. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania, gazowa, odgromowa, przeciwpożarową. Działki o łącznej powierzchni 1153 m2 o stosunkowo regularnym kształcie, położone na terenie płaskim. Poza zabudowaniem teren zagospodarowano na utwardzony plac. Działka położona w 2 linii zabudowy ulicy, wjazd od ul. Władysława Broniewskiego.Nieruchomość położona przy ul. Władysława Broniewskiego w Sopocie.


Cena ofertowa: 5 100 000 zł

Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Sopot


WGN Głogów

Ewa Konopska
724 359 327
e.konopska@wgn.pl

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

WGN sprzedaje luksusowy apartament w Hiszpanii

Na sprzedaż przestronny, luksusowy apartament na parterze, w pobliżu centrum Marbelli, Puerto Banus i plaży.

Na oferowaną nieruchomość składa się salon i jadalnia z kominkiem i wysokimi sufitami, otwarta kuchnia w pełni wyposażona i nowoczesna. Główna sypialnia, 2 pokoje gościnne, osobna toaleta dla gości. Wszystkie pomieszczenia z bezpośrednim wyjściem na taras i na mały prywatny ogród. Ładnie utrzymane ogrody i basen osiedlowy. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Cena ofertowa: 949.000 EUR
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Costa del Sol, Malaga


WGN Częstochowa
Artur Kupis
a.kupis@wgn.pl
883377590

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości pod Wrocławiem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości pod Wrocławiem

Na sprzedaż dom wolnostojący przepięknie położony wśród zieleni i z własnymi stawami. Posiadłość składa się z szeregu zagospodarowanych działek tworzących siedlisko.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Raków, w odległości zaledwie 10 km od granic Wrocławia. W skład nieruchomości o pow. gruntu ok. 5,5 ha wchodzi: dom wolnostojący o pow. całk. 292,80 m2, garaż wolnostojący z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 131,5 m2, budynek gospodarczy z zaadoptowaną powierzchnią przeznaczoną do zamieszkania, dwa stawy o łącznej powierzchni 2,2 ha, grobla, teren zajęty pod łąki, teren zajęty pod las. Istniejące zabudowania , tj dom mieszkalny i budynki gospodarcze , oprócz klasycznego rozkładu mieszkalnego , posiadają dwa niezależne mieszkania. Niewątpliwym atutem nieruchomości są dwa zarybione stawy. Wspaniała posiadłość do zamieszkania lub do prowadzenia agroturystyki. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnię ścieków.

Cena ofertowa: 2 750 000 zł
Więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Raków

 

WGN Wrocław
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu pod Szczeciniem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu pod Szczeciniem

Na sprzedaż piękna rezydencja o powierzchni użytkowej 1 107,09 m2, całkowicie podpiwniczona, pięciokondygnacyjna z poddaszem użytkowym położona w Gminie Stare Czarnowo, powiat Gryfiński w miejscowości Binowo.

Nieruchomość zlokalizowana jest na dużej działce o powierzchni 13 119 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora. Powierzchnia użytkowa wynosi 1 107,09m2. Obiekt jest budynkiem wielokondygnacyjnym z piwnicą użytkową, kryty dachem dwuspadowym z dachówką i rynnami miedzianymi oddającymi dawny wygląd. Na pierwszej kondygnacji, która znajduje się w przyziemiu (suterena) ze względu na ukształtowanie terenu znajduje się między innymi przestronna sala klubowo gastronomiczna, toalety i kotłownia. Druga kondygnacja to mieszkanie właścicieli, salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży taras. Trzecia kondygnacja posiada wykończone apartamenty pod wynajem. Czwarta i piąta kondygnacja jest niewykończona, lecz gotowa do adaptacji pod pokoje gościnne. W bliskim sąsiedztwie znajdują się zabudowania, rezydencje, pole golfowe 300 m i jezioro. Binowo jest położone 5 km na południe od Szczecina w pobliżu granicy z Niemcami, zaledwie 1h jazdy do Berlina i 100 km do morza. Dobre połączenie komunikacją miejską ze Szczecinem.

Cena ofertowa: 4 930 000 zł
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Binowo


WGN Szczecin, ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 1
Piotr Kałłas
piotr.kallas@wgn.pl
+48 796 665 033

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Ustroniu Morskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Ustroniu Morskim

Na sprzedaż grunt w miejscowości nadmorskiej, w odległości 1 km od linii brzegowej, 300 metrów od Centrum Sportowo-Rekreacyjnego.

Działka budowlana o powierzchni 856 m2 posiada dostęp z dwóch stron do drogi publicznej szutrowej, zlokalizowana przy ul. Bogusława XIV znajdującej się 8 min spacerem od morza. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Ustronie Morskie działka przeznaczona jest na funkcję projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi. Ustronie Morskie znajduje się w odległości 15 km od centrum Kołobrzegu.

Cena ofertowa: 121 000 zł
Więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Ustronie Morskie


WGN Szprotawa
Beata Krupa
533 306 813
b.krupa@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna sprzedaż, Szczedrzychowice, powiat legnicki, do A4 , 12 km.

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 2,09852 ha zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym. Nieruchomość położona jest ok 12 km od węzła autostradowego Wądroże Wielkie, 12 km do autostrady A4. Budynek magazynowo- produkcyjny o pow. 826,16 m2, z częścią socjalno-biurową w tym : hala produkcyjna pow. 289,69 m2, magazyn pow. 433,60 m2, moduł biurowy pow. 32,03 m2 (2 biura , sanitariaty, komunikacja), część socjalna pow. 58,37 m2 (stołówka, szatnia, kotłownia, sanitariaty), mały magazyn pow. 12,47 m2 . Do hali produkcyjnej dobudowana wiata o pow. 82,24 m2. W nieruchomości działało przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją peletu opałowego. Nieruchomość do sprzedania z całą linią produkcyjną. Cena obejmuje cały park maszynowy. Wraz z nieruchomością opisaną powyżej sprzedaje się teren o pow. 0,1579 ha leżący w sąsiedztwie, zabudowany nieużytkowanymi obiektami oczyszczalni ścieków. Działka, z dostępem do drogi publicznej, położona jest na terenie przemysłowym, oznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 10.OT.65 - tereny technicznej obsługi miasta ( składowisko odpadów, energetyka, zaopatrzenie w wodę, odprowadzenie ścieków, gospodarka komunalna).

Cena ofertowa: 890 000 zł
Więcej informacji: Hala przemysłowa na sprzedaż Szczedrzykowice


WGN Wrocław Commercial
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Darłówku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego w Darłówku

Na sprzedaż obiekt gastronomiczno pensjonatowy nad morzem w Darłówku Zachodnim, w otoczeniu obiektów pensjonatowych i usługowych, tylko 100 m od szerokiej morskiej plaży. Do morza prowadzi oświetlona ulica z chodnikiem.

Na dwóch działkach znajdują się dwa budynki dwukondygnacyjne połączone funkcjonalnie ze sobą o łącznej powierzchni 420m2 z dwoma barami na parterach budynków i 10 pokojami na piętrze do 35 miejsc noclegowych. Oba domy z barami, działkami i wyposażeniem gastronomicznym oraz hotelowym sprzedawane łącznie. Na parterze pierwszego domu bar ze smażalnią ryb. W skład baru wchodzą sala z bufetem o powierzchni 23m2 i 6 stolikami, kuchnia właściwa o powierzchni 21m2, zmywak, szatnia z łazienką dla personelu, biuro, 3 pomieszczenia magazynowe i komunikacja. Przed barem teren z 8 stolikami pod sezonowym zadaszeniem. Na piętrze domu 5 pokoi z łazienkami, w tym dwa z balkonami. Na parterze drugiego domu stylowy bar, utrzymany w konwencji morskiej. W skład baru wchodzą sala główna z bufetem o powierzchni 45 m2 i 6 stołami, kuchnia właściwa, zmywak, szatnia z łazienką dla personelu, biuro, 4 pomieszczenia magazynowe i komunikacja. Przed barem teren z 6 stolikami. Na piętrze domu 5 pokoi z antresolami i łazienkami, w tym cztery z balkonami.

Cena ofertowa: 2 640 000 zł
Więcej szczegółów: na sprzedaż obiekt komercyjny, Darłówko Zachodnie


WGN
Leszek Chlebanowski
mielno@wgn.pl
+48 608 621 626

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu inwestycyjnego na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu inwestycyjnego na Mazurach

Na sprzedaż nieruchomość rolna do przekształcenia na budowlaną o powierzchni 14,5 ha położona nad kilkoma jeziorami w malowniczej wsi Gąski

Nieruchomość składa się z 40 działek z docelowym przeznaczeniem do zabudowy jednorodzinnej lub letniskowej o powierzchniach od 3003 m.kw. do 6227 m.kw. w sercu Mazur Garbatych w miejscowości Gąski. Miejscowość ta położona jest nieopodal drogi krajowej nr 65 Ełk - Olecko. Malownicze położenie w bezpośrednim sąsiedztwie wielu jezior. Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jezior: Przytulskiego, Małego, Kukowino. Nieruchomość o falistym ukształtowaniu terenu, w dużej części położona na wzniesieniu, dzięki czemu możemy podziwiać piękne panoramy mazurskich jezior. Działki stanowią zwarty kompleks z drogami wewnętrznymi gwarantujący każdej działce dostęp do dróg publicznych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się plaże gminne nad jeziorem Małym oraz Przytulskim.

Cena ofertowa: 2 900 000 zł
Więcej szczegółów: Grunt rolny na sprzedaż Gąski

WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
skowronska@wgn.pl
506 123 200

WGN sprzedaje luksusową wille w Turcji

WGN sprzedaje luksusową wille w Turcji

Na sprzedaż ekskluzywna willa, obecnie w trakcie budowy.

Willa znajduje się w Esentepe i składa się z 4 sypialniami oraz prywatnego basenu. Od frontu rozciąga się wspaniały widok na morze. Dwu kondygnacyjna willa zlokalizowana jest na działce o powierzchni 500 mkw oferuje 200 m2 powierzchni zabudowanej. Na dachu nieruchomości znajduje się otwarty taras. Luksusowa willa znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków, w których znajduje się siłownia, współny basen, lokale usługowohandlowe (w tym apteka). Możliwość wyboru jednego z 6 projektów o zróżnicowanym stylu elewacji, zabudowie dachu, basenu.

Cena ofertowa: 2 999 750 ZŁ WEDŁUG KURSU NBP DLA GB Z DNIA 26.03.2019 r. CENA MOŻE ULEC ZMIANIE.
Więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Esentepe

WGN Piła
e-mail: pila@wgn.pl
tel.: 507 542 999

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowego dworku

Na sprzedaż piękny zabytkowy dworek w centrum Zawiercia o powierzchni użytkowej 573 m2.

Dworek położony jest na działce w o powierzchni 1261 m2, obecnie pełni funkcje obiektu biurowego. Został wybudowany w 1924 roku. Nieruchomość wolnostojąca, podpiwniczona z dwiema kondygnacjami nadziemnymi oraz użytkowym poddaszem. W budynku znajduje się ok. 15 pomieszczeń (nie licząc piwnic), dwie klatki schodowe, w tym główna bardzo ładna – reprezentacyjna, pięć łazienek. Na działce znajdują się miejsca parkingowe. Ze względu na lokalizację, charakter nieruchomości jest to bardzo dobra oferta pod np. prestiżową :siedzibę firmy, kancelarię prawną, klinikę itp.


Cena ofertowa: 2 500 000 + VAT
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Zawiercie

WGN Chrzanów
Piotr Żuczkowski
chrzanow@wgn.pl
32 622 72 03

WGN sprzedaje pensjonat w Rewalu

WGN sprzedaje pensjonat w Rewalu

Na sprzedaż, atrakcyjnie zlokalizowany pensjonat położony zaledwie 400 metrów od plaży na działce 1000m2.

Pensjonat posiada powierzchnię 600m2, w tym 60 miejsc noclegowych w 25 pokojach. Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i balkonami (balkony tylko na piętrze). Obiekt posiada stołówkę, kuchnię, pomieszczenie rekreacyjne i mieszkanie właścicieli(70m2).Nieruchomość jest ogrodzona i zagospodarowana, stanowi idealną ofertę do zamieszkania jaki i do prowadzenia dochodowej działalności gospodarczej. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się budynki wielorodzinne w luźniej zabudowie z usługami typu wczasowego. W pobliżu sklepy, ośrodki wczasowe, pensjonaty oraz obiekty gastronomiczne. Infrastruktura miejscowości ukierunkowana jest na świadczenie usług turystycznych i wypoczynkowych. Na terenie posesji znajduje się parking na 10 samochodów.

Cena ofertowa: 3 500 000 PLN
Więcej szczegółów: pensjonat na sprzedaż Rewal

WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24
Jacek Mielniczuk
604 669 882
j.mielniczuk@wgn.pl

WGN sprzedaje centrum handlowe

WGN sprzedaje centrum handlowe

Na sprzedaż nowoczesny Park Biurowo-Usługowy JURAPARK o powierzchni użytkowej 1155m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Myszkowa. 

Prezentowany, dwukondygnacyjny obiekt został oddany do użytku w 2012 roku. Posiada dwa niezależne wejścia z holu głównego, a także drzwi automatyczne z przystosowaniem parteru do komunikacji dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, lokale mają komunikację przez wejście od strony osiedla mieszkaniowego 24 h na dobę.
JURAPARK wybudowany i wykończony przy pomocy wysokiej klasy materiałów jest w części skomercjalizowany i posiada 18 lokali handlowo - usługowych znajdujących się na parterze oraz II-pietrze od 25m2 powierzchni do 59m2. Istnieje możliwość łączenia pomieszczeń wg indywidualnych potrzeb aż do 170m2 uzyskując niezależne powierzchnie komercyjne z własnymi automatycznymi drzwiami. Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety. Niezwykle interesującą propozycją dla potencjalnego inwestora jest oferta dotycząca I-go piętra. Tu znajduje się niezależna powierzchnia 407m2 całkowicie przystosowana i gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej (zgoda Sanepidu) z niezależnym wejściem z parteru i komunikacją z tyłu budynku. Oferowana całkowicie odnowiona część JURAPARK składa się z 3-ch lokali: restauracji, kawiarni i pub-u, przynależą doń kuchnia, zaplecza socjalne, chłodnia, biuro, toalety damska i męska. Aktualnie 60% powierzchni jest wynajęte i skomercjalizowane.

Cena ofertowa: 3 200 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Myszków, centrum

WGN Myszków
Artur Gmyz
agmyz@wgn.pl
533 54 46 46

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Malborku

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Malborku

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 20800m2 znajdująca się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Malborku. Teren idealny pod zabudowę przemysłową.

Nieruchomość o powierzchni 20 800m2, znajdująca się w dobrej lokalizacji. Wszystkie media znajdują się w granicach działki. W pobliżu mieszczą się zakłady produkcyjne z branży budowlanej spożywczej i farmaceutycznej. Poza tym bezpośredni dostęp do ulicy ułatwi transport i komunikację. Obecnie działka użytkowana przez rolnika. Ustala się przeznaczenie terenów oznaczonych symbolem UP na zabudowę obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000m2 z dopuszczeniem przeznaczenia terenu na rozwój usług produkcyjnych.

Cena ofertowa: 1 705 600 zł
Więcej informacji: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Malbork

WGN Kwidzyn
Aleksandra Jaśtak-Wiśniewska
tel. 790-84-88-43,
wgn.kwidzyn@gmail.com

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu hotelowego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu hotelowego

Na sprzedaż obiekt hotelowy nad jeziorem o powierzchni użytkowej 1320 m kw położony na działce o powierzchni 14330 m kw. w miejscowości wypoczynkowej Krzynia w odległości 20 km od Słupska.

W skład ośrodka wypoczynkowego wchodzą 2 główne budynki oraz 10 domków letniskowych 3-4 osobowych z dostępem do węzłów sanitarnych. W budynku hotelowym znajduje się 20 pokoi 2- 3 osobowych z balkonami, pełnym węzłem sanitarnym oraz widokiem na jezioro. W budynku znajduje się również recepcja, sala bilardowa, bar, sala bankietowa, sauna, siłownia, magazyny, pokoje dla personelu oraz zaplecze medyczne. W budynku znajduje się również 3-pokojowe mieszkanie np. dla administratora. W 2 budynku głównym znajduje się stołówka z pełni wyposażoną kuchnią. Dodatkowo na działce znajdują się specjalnie wydzielone miejsca na grill, ogniska, mini amfiteatr, plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, miejsca do uprawiania sportu. Ośrodek znajduje sie 50 metrów od jeziora Krzynia, otoczony lasami, położony w sercu Parku Krajobrazowego Dolina Słupi.

Cena ofertowa; 1 599 000 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Krzynia

WGN Słupsk
Jadwiga Kubicz
jadwiga.kubicz@wgn.pl
607 385 481

WGN wyłącznym agentem sprzedaż kompleksu działek budowlanych na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaż kompleksu działek budowlanych na Mazurach

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 4,2284 ha z udziałem w plaży wspólnej, objętych planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowanych w malowniczej okolicy, na początku wsi Koziki, gmina Ełk.

Kompleks działek położony jest w przepięknym krajobrazowo zakątku Mazur, w odległości około 250 m nad dużym jeziorem Selmęt Wielki znajduje się wspólna plaża sprzedawana w cenie nieruchomości. Nieruchomość zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego leży na terenie przeznaczonym do zabudowy letniskowej, mieszkaniowo-pensjonatowej, siedlisk agroturystycznych, a pozostała część terenu to użytki rolne. Zakupiona nieruchomość jest również świetną inwestycją. Właściciel nieruchomości posiada projekty oraz pozwolenie na budowę trzech budynków letniskowych. Dojazd drogą gruntową, w drodze przebiega prąd.

Cena ofertowa: 1.200.000,00 zł
Więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Koziki

WGN Ełk
Joanna Stańczuk
haraburda@wgn.pl
508 298 901

WGN wyłącznym agentem sprzedaży restauracji

WGN wyłącznym agentem sprzedaży restauracji

Do sprzedaży zespół pałacowo - parkowy położony w ok. Mogilna (ca. 50km od autostrady A-2) o pow. użytkowej pałacu 562 mkw. z parkiem o pow. 2,37 ha. W zabytkowym obiekcie obecnie znajduje się restauracja z salą bankietową.

Budynek dworu jest 3-kondygnacyjny, gruntowanie odrestaurowany i odremontowany, przygotowany do pełnienia funkcji komercyjnej.
Pomieszczenia piwnic zostały zaadaptowane na kuchnię i chłodnię mogącą obsłużyć duże imprezy typu wesela, konferencje itp w piwnicy znajdują się również pokoje gościnne z łazienką i kuchnią. Przyziemie pełni funkcję reprezentacyjną i administracyjną. Znajduje się tu również apartament składający się z trzech sypialni, salonu, kuchni i łazienki z WC. Na poddaszu dokonano adaptacji na salę balową, mieszczącą ok. 100 osób oraz barek. Sala wyposażona w multimedia. Wszystkie kondygnacje skomunikowane poprzez wew. klatkę schodową oraz małą windę towarową. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym i o wysokim standardzie. Wykończony materiałami wysokiej jakości i wysokiej klasy robotami budowlanymi, dużym nakładem środków finansowych. Kompozycja zespołu ma charakter geometryczny rozproszony, dzieli się na dwie części: rezydencje otoczoną parkiem oraz oddzielone ciekiem wodnym. Rezydencja położona jest na południowym skraju zespołu, prowadzi do niego aleja dojazdowa od drogi wewnętrznofolwarcznej, poprzez bramę centralną z krata metalowa kutą. Od południa i wschodu otoczona parkiem. Od strony wschodniej park położony na wzniesieniu. Budynek dworu eklektyczny z elementami secesyjnymi, wzniesiono na planie nieregularnego prostokąta z licznymi ryzalitami, wykuszami i wnękami. Fasadę tworzy poprzedzona podjazdem elewacja wschodnia. Część środkowa fasady jest dwukondygnacyjna przez zastosowania dwuosiowej wystawki w dachu. Wejście poprzedza półkolisty w rzycie ganek wsparty na czterech kolumnach. Kolumny są ustawione na balustradzie ganku, które tworzą trzy przęsła ślepej balustrady. Kolumny wspierają półkolisty taras i pietra. Taras otacza metalowa balustrada. Wystawkę organizują wejście na taras typu porte - fentre, oraz prostokątne okno.

Cena ofertowa: 1 890 000 zł
Więcej szczegółów: Restauracja na sprzedaż Wieniec

WGN Ostrów Wielkopolski
Marcin Kaczmarek
marcin.kaczmarek@wgn.pl
601 829 510

WGN wyłącznym agentem sprzedaży apartamentu w Międzyzdrojach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży apartamentu w Międzyzdrojach

Na sprzedaż prestiżowy apartament położony w obiekcie zabytkowym w samym centrum miasta.

Apartament w stanie deweloperskim wysoki na 3,90 m, składa się z 3 pokoi, łazienki, wc o łącznej powierzchni 82,61 m2 m2, oraz tarasu z którego mamy widok na Morze Bałtyckie oraz okolicę. Możliwość przerobienia apartamentu w stylu loft. Centralne ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej. Możliwość zakupu indywidualnego garażu hydraulicznego oraz piwnicy. Apartament będzie znajdować się w zabytkowym odrestaurowanym 4 kondygnacyjnym budynku w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania, min., całodobowy basen oraz saunę jak i room service, 3 restauracje z ogródkami z bez pośrednim wejściem zewnątrz i wewnątrz budynku, obiekt klimatyzowany, cichobieżne oszklone windy, klatki schodowe w stylu ritz hotel, garaże hydrauliczne, monitoring i ochrona obiektu, każdy apartament będzie posiadać taras lub balkon.

Cena ofertowa: 1 817 420 zł
Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż Międzyzdroje

WGN Szczecin
Konrad Zgorzelski
k.zgorzelski@wgn.pl
534 630 410

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego przy Zalewie Szczecińskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gruntu inwestycyjnego przy Zalewie Szczecińskim

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Trzebież, gmina Police, woj. Zachodniopomorskie przy ul Spacerowej o powierzchni 2. 2172 ha.

Grunt położony jest tuż przy promenadzie. Na gruncie są pozostałości murowanego budynku do rozbiórki. Nieruchomość jest ogrodzona siatką. Działka znajduje się przy Zalewie Szczecińskim, tuż przy centrum plażowym i promenadzie spacerowej nad zalewem. Działka ma uzbrojenie podziemne w ulicy: znajduje się sieć elektroenergetyczna ( wiele linii) wraz z przyłączami na działce, sieć gazowa w ulicy i przyłącze na działce, oświetlenie ulicy lampami, sieć wodociągowa na działce. W bliskiej odległości od działki ok. 50 m sieć kanalizacji sanitarnej. Dla działki obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem turystycznym i usługi hotelarstwa głównie, ośrodki wypoczynkowe, konferencyjne itp. Przeznaczenie uzupełniające: usługi sportu, rekreacji, gastronomii i usługi towarzyszące usługom turystycznym. Nieruchomość idealna pod inwestycję hotelarską, sportową, turystyczną, gastronomiczną itp. Przepiękny teren otoczony lasem,nad wodą, a zarazem blisko do aglomeracji miejskiej Police i stolicy regionu Szczecina.

Cena ofertowa: 2 106 340 zł
Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Trzebież

 

WGN Szczecin Prawobrzeże
Ewa Syrenicz-Tryburska
602 587038
e.syrenicz@wgn.pl

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

Do sprzedania lokal użytkowy usytuowany na parterze odrestaurowanej kamienicy w ciągu lokali usługowych. 

W sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe - Galeria Dominikańska, dwa hotele - hotel Merkury i B&B Hotel, nowoczesne centrum biurowe Dominikański oraz gmach usługowo-apartamentowy Justin Center. Środek miasta, w najbliższym sąsiedztwie linia tramwajowa, autobusowa - dobre połączenie z każdą częścią miasta, do Rynku zaledwie 10 minut spacerem. Jest to wyśmienita lokalizacja dla lokalu pod każdą działalność gospodarczą typu usługi lub biuro lub punkt handlowy. Lokal jest usytuowany przy ulicy, jednej z głównych arterii prowadzących z północy na południe Wrocławia.

Cena ofertowa: Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto
Więcej szczegółów: 1 050 000 zł ( Sprzedaż lokalu jest zwolniona z podatku VAT)


WGN Wrocław Commercial
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu na Mazurach

Na sprzedaż komfortowy obiekt komercyjny, działający jako gospodarstwo agroturystyczne, usytuowane na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 3000 m2,w Marcinowej Woli nad jeziorem Buwełno, objętym strefą ciszy, połączonym ze szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich - szlak kajakowy. 

W skład nieruchomości wchodzą dwa odrębne budynki. Budynek główny o powierzchni użytkowej 254 m2, na parterze: duża rodzinna jadalnia z ogólnym dostępem do otwartej, całkowicie urządzonej kuchni, kącik zabaw dla dzieci ,jeden samodzielny pokój z łazienką z osobnym wejściem , pomieszczenia gospodarcze, recepcja, wc. Na piętrze znajduje się 5 pokoi z łazienkami, pomieszczenia gospodarcze. Drugi budynek wolnostojący kameralny parterowy dom z użytkowym poddaszem i tarasem (weranda ,kuchnia,7 pokoi, dwie łazienki taras) o powierzchni 190 m 2 może stanowić enklawę dla osób szukających ciszy i odpoczynku od pracy. Całość bardzo zadbana, systematycznie przeglądana i konserwowana. Na terenie gospodarstwa znajdują się przygotowane miejsca do zabaw dla dzieci, grill, altanki, miejsce na ognisko, wypożyczalnia łódek ,kajaków i rowerów, parking. Obiekt idealny do wypoczynku, rodzinnego i indywidualnego. Gospodarstwo posiada stałych klientów i zawarte umowy gwarantujące wynajem na kolejne okresy.

Cena ofertowa: Pensjonat na sprzedaż Marcinowa Wola
Więcej szczegółów: 1 050 000 zł

WGN Giżycko
Marlena Krawiec
mkrawiec@wgn.pl
881 006 450

WGN wyłącznym agentem sprzedaży biurowca za 1 918 500 zł netto

WGN wyłącznym agentem sprzedaży biurowca za 1 918 500 zł netto

Na sprzedaż biurowiec w miejscowości Zawadzkie, gmina Zawadzkie, powiat strzelecki, województwo opolskie, ul. Ks. Wajdy.

Oferta dotyczy sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o przeznaczeniu biurowym i usługowym. Grunt na prawach użytkowania wieczystego, budynek stanowi odrębną własność. Budynek o powierzchni 581,20 m2 został wybudowany w 1966 i poddany modernizacji w 2001 roku. Częścią oferowanej nieruchomości jest parking na 57 samochodów. Biurowiec ma 7 kondygnacji naziemnych oraz jedną podziemną. Jest to wyjątkowa atrakcyjna oferta, zwłaszcza dla firm, które poszukują solidnego zaplecza biurowego.

Cena ofertowa: 1 918 500 zł netto
Więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Zawadzkie

WGN Wrocław Commercial
Jarosław Wójtowicz
j.wojtowicz@wgn.pl
502 266 024

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego

Na sprzedaż budynek do rewitalizacji z przeznaczeniem na cele mieszkalne - budynek wielorodzinny o powierzchni użytkowej 766 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1949 m2 z możliwością dalszej rozbudowy.

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną na którą składa się budynek z lat 40-tych o powierzchni użytkowej 766 m2. Dla budynku wydano decyzję zmieniająca sposób użytkowania na cele mieszkalne - wielorodzinne. Została wykonana koncepcja przebudowy, która przewiduje. Na parterze znajduje się 5 mieszkań o powierzchni od 25,01 do 53,80 mkw, na pierwszym piętrze 4 lokale o powierzchni od 45,30 do 62,25 mkw natomiast na strychu kolejne 4 lokale o powierzchni od 51,10 do 62,72 mkw.

Cena ofertowa: 1.100.000 zł do negocjacji
Więcej szczegółów: Budynek wielorodzinny na sprzedaż Olecko, Aleja Zwycięstwa


WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
506 123 200
skowronska@wgn.pl

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży lokalu usługowego w centrum Szczecina

WGN wyłącznym agentem sprzedaży lokalu usługowego w centrum Szczecina

Na sprzedaż lokal usługowy z przeznaczeniem na gabinet lekarski. Gabinet posiada wykonane pod wymiar meble. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Podłączenia pod unity stomatologiczne. Lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- w ścisłym centrum miasta.

Gabinet jest przystosowany do działalności zabiegowej. Lokal zabezpieczony systemem alarmowym i monitoringiem. Lokal przeszedł generalny remont wszystkich instalacji, ścian, podłóg- został wykończony wysokiej jakości materiałami. Cała nieruchomość została zaprojektowana przez architekta, który wziął pod uwagę funkcjonalność powierzchni. Lokal posiada rolety zewnętrzne. W całym obiekcie jest instalacja alarmowa.

Cena ofertowa: 699 000 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Szczecin, Centrum


Błażej Salamon
b.salamon@wgn.pl
575980270

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości w okolicach Wrocławia

WGN wyłącznym agentem sprzedaży posiadłości w okolicach Wrocławia

Na sprzedaż duża posiadłość- gospodarstwo rybackie z dużym domem mieszkalnym, przepięknie położone wśród zieleni i z własnymi stawami, zajmuje obszar o pow. ok. 5,5 ha. Posiadłość składa się z szeregu zagospodarowanych działek tworzących siedlisko rolnicze.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Raków, w odległości zaledwie 10 km od granic Wrocławia, do centrum Wrocławia 20 km, czas przejazdu samochodem ok. 25 minut. Raków zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od trasy szybkiego ruchu S8 , czyli z bardzo dobrym dojazdem w kierunku Warszawy. W skład nieruchomości wchodzi: dom wolnostojący o pow. całkowita. 292,80 m2, garaż wolnostojący z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 131,5 m2, budynek gospodarczy z zaadoptowana powierzchnia przeznaczoną do zamieszkania , dwa stawy o łącznej powierzchni 2,2 ha, grobla, tereny zajęte pod łąki oraz tereny zajęte pod las. Wspaniała posiadłość do zamieszkania lub do prowadzenia agroturystyki. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnię ścieków. Niewątpliwym atutem nieruchomości są dwa zarybione.

Cena ofertowa: 2 750 000 zł
Więcej szczegółów: Posiadłość na sprzedaż Długołęka

WGN Wrocław,
Lidia Dołhan
lidia.dolhan@wgn.pl
665 165 995

WGN sprzedaje biurowiec w Kaliszu za 5 200 000 zł

WGN sprzedaje biurowiec w Kaliszu za 5 200 000 zł

Na sprzedaż wielopoziomowy (sześć kondygnacji) budynek (dawna fabryka POLO) z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, magazynową lub usługową.

W sąsiedztwie parking wraz z placem manewrowym (2800 m2) oraz parterowy budynek biurowo-usługowy. Łączna powierzchnia użytkowa to ponad 11 tys. m2 w tym. Miesięczne ceny wynajmu powierzchni użytkowej kształtują się następująco: parter budynku wielopoziomowego (2069 m2) oraz budynek usługowy (247 m2): 10 zł/m2, I piętro (1827 m2): 8 zł/m2, II pietro (1829 m2): 7 zł/m2, III piętro (1829 m2): 6 zł/m2, IV (1829 m2) i V piętro (1829 m2): 5 zł /m2.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy w Ostrowie Wielkopolskim

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy w Ostrowie Wielkopolskim

Do sprzedaży 50 % udziałów w kamienicy (możliwość zakupu dalszych 50%) położonej w ścisłym centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego (100 m od Rynku), na działce o powierzchni 696m2.

Całkowita powierzchnia użytkowa kamienicy 1139,04 m2, w tym 13 lokali użytkowych o łącznej powierzchni użytkowej 445,28 m2 oraz 5 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 339,70 m2. Pozostałą powierzchnię stanowią piwnice, części wspólne oraz przynależności. Budynek składa się z części frontowej, gdzie znajdują się 2 najbardziej dochodowe lokale handlowe oraz oficyny stanowiącej pasaż handlowy, połączonej z ulicą Kaliską poprzez przejściową - przechodnią bramę, połączoną z układem komunikacyjnym tej części miasta, tj. z ul. Harcerską i z ul. Królowej Jadwigi, co poprawia atrakcyjność pasażu. Frontowy budynek składa się z 3 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemnej (piwnice). Oficyna jest 2-kondygnacyjna, bez piwnic. Kamienica wybudowana została około 1900 roku z cegły, stropy drewniane, dach (po remoncie) pokryty papą, schody w konstrukcji drewnianej. Oficyna wybudowana została w latach 90-tych XX wieku w konstrukcji żelbetowej.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 500 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży obiektu komercyjnego za 4 500 000 zł

Na sprzedaż nowy obiekt komercyjny o powierzchni około 3320 m2 w Ogrodzieńcu.

Nowy obiekt komercyjny przy trasie 791. Teren częściowo ogrodzony o powierzchni około 20000 m2 (2,0 ha), łączna powierzchnia pod dachem to ok. 3320 m2. W skład nieruchomości wchodzi również budynek biurowo-socjalny z częścią mieszkalną nr 1 o powierzchni ok. 1000 m2. Na parterze o powierzchni ok. 500 m2 znajduje się restauracja z zapleczem kuchennym, pomieszczenia socjalno-biurowe i komunikacyjne. Na piętrze o powierzchni ok. 500 m2 hol, salon ok. 180 m2, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki, oraz dwie sypialnie o pow. ok. 80 m2 i 46 m2). Hala magazynowa nr 2 o powierzchni 2322 m2.

Cena ofertowa: 4 500 000 zł
Więcej szczegółów: Magazyn na sprzedaż Ogrodzieniec

WGN Chrzanów
Piotr Żuczkowski
chrzanow@wgn.pl
32 622 72 03

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu pałacowo-parkowego w gminie Książ Wielkopolski

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zespołu pałacowo-parkowego w gminie Książ Wielkopolski

Na sprzedaż zespół pałacowo-parkowy w gminie Książ Wielkopolski, o powierzchni 800 m2 wraz z przyległą 4,24 -hektarową działką.

Pałac klasycystyczny zbudowany w latach 1790-1794r. dla Sebastiana Bieńkowskiego wg własnego projektu. Kolejnymi właścicielami byli Karśniccy, w XX w. - Feliks Mielżyński . Budynek piętrowy z czterokolumnowym portykiem, w fasadzie ogrodowej półokrągły ryzalit zawierający salę balową. Budynek wzniesiony na rzucie prostokąta, pokryty czterospadowym dachem. Park z 2 poł. XVIII w. i XIX w. Park o pow. 4,2 ha z licznymi drzewami o rozmiarach pomnikowych, buk czerwony, jesion wyniosły, lipy, platany kloniaste itp. W parku znajduje się staw rybny ( 1,43 ha). Przy pałacu zachowane dwa budynki gospodarcze, w tym dwukondygnacyjny spichrz a 1809r. nakryty dachem naczółkowym. Odległość od Poznania 65 km. odległość od lotniska 72 km.

Cena ofertowa: 899 000 zł
Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Mchy

WGN Leszno
Paweł Czerniawski
pawel.czerniawski@wgn.pl
723820102

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 2 700 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu za 2 700 000 zł

Na sprzedaż zajazd przy skrzyżowaniu dróg nr 15 Toruń - Olsztyn i nr 543 Jabłonowo Pomorskie (Grudziądz) - Brodnica 

Obiekt obecnie dysponuje gotowymi 19 pokojami z łazienkami dla 36 gości, dwiema salami o wymiarach: 11x7 metrów oraz 18x12 metrów z 50 mkw aneksem oraz barem 8x10 metrów. W budynku wyodrębnione są dwa mieszkania, pierwsze na parterze o powierzchni 80 mkw z wyjściem na ogród leżący od strony południowej oraz drugie na piętrze zajmujące 160 mkw. Budynek jest częściowo podpiwniczony z wykorzystaniem tej przestrzeni na kotłownię z magazynem biomasy, chłodnie i magazyny kuchni, pomieszczenia gospodarcze, pralnia z suszarnią oraz przestronny garaż dla kilku pojazdów. W wyniku nadbudowy części obiektu wyodrębniono nową przestrzeń, w której planuje się kolejnych 16 pokoi, ta część jest w trakcie prac wykończeniowych.

Cena ofertowa: 2 700 000 zł
Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Brodnica

WGN Brodnica,
Zbigniew Biały
z.bialy@wgn.pl
505 892 009

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny za 3 540 000 zł

WGN  sprzedaje grunt inwestycyjny za 3 540 000 zł

Do sprzedaży grunt przemysłowy z Projektem Kompleksu Przemysłowego. Plan kompleksu produkcyjno magazynowo biurowego wraz z działką przemysłową o łącznej powierzchni 5.000m2 plus 18000m2 w Ogrodzonej/Dębowiec/Cieszyn.

Projekt otrzymał już pozwolenie na budowę i jest gotowy do zrealizowania. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje fabryka znanej firmy. Ogromną zaletą obiektu jest nie tylko jego lokalizacja lecz również usytuowanie działki, która jest bezpośrednio widoczna z drogi S52, co na pewno pozytywnie wpłynie na reklamę oraz rozpoznanie. Działka znajduję się w pobliżu reklamy centrum handlowego Sfery. Najbliższy zjazd z autostrady znajduję się niecałe 2 kilometry od działki o czeska granica oddalona jest o ok. 5 km. W skład kompleksu wchodzi: grunt przemysłowy 5.000m2. (dodatkowo możliwe 18.000m2), hala produkcyjna o powierzchni użytkowej około 1000m2 wraz z magazynem i pomieszczeniami socjalnymi, projekt ma możliwość wielokrotnego powiększenia, budynek biurowy (parter + piętro) o powierzchni użytkowej około 250m2, duży parking wraz z placem manewrowo składowym.

Cena ofertowa: Sprzedaż 5.000m2 wraz z projektem budowlanym 1.150.000 PLN
Sprzedaż 18.000m2 wraz z projektem budowlanym 2.390.000 PLN
Należy doliczyć VAT 23%.


Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Cieszyn

WGN Ustroń,
Mariola Teszler-Wróbel
ustron@wgn.pl
691 951 931

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Szczecinie za 11 900 000 zł

WGN sprzedaje grunt inwestycyjny w Szczecinie za 11 900 000 zł

Na sprzedaż grunty inwestycyjne pod zabudowę mieszkaniową lub usługową dla dewelopera. W skład nieruchomości wchodzą 3 działki o łącznej powierzchni 30 168 m2.

W skład oferowanego gruntu wchodzą trzy działki: o pow. 4 021 m2, o pow. 21 345 m2,o pow. 4 802 m2. Położone są przy ul. Podbórzańskiej (jedna z działek przylega do ul. Poznańskiej) w dzielnicy Warszewo, przy planowanej drodze publicznej prowadzącej od ul. Duńskiej w kierunku miasta Police. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne. Nieruchomość położona jest poza ścisłą zabudową miasta, w odległości ok. 6 km od centrum, w północnej części Szczecina. Działki położone są ok. 6 km od centrum Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jedno- i wielorodzinna, supermarket spożywczy oraz grunty niezainwestowane przeznaczone pod zabudowę.

Cena ofertowa: 11 900 000 zł
Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Szczecin


WGN Głogów
Marek Świdziński
724 359 329
m.swidzinski@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego z własną linią brzegową

WGN wyłącznym agentem sprzedaży budynku wielorodzinnego z własną linią brzegową

Na sprzedaż nieruchomość o pow 2877m2 zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 700 m2 z własną linią brzegową jeziora Kukowino.

Nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2877 m2 w bezpośrednio nad jeziorem Kukowino położona w sercu Mazur Garbatych w miejscowości Kukówko, obręb Leśniki. Działka posiada własną linię brzegową (25m) oraz plażę z łagodnym zejściem do jeziora. Zabudowana budynkiem, 3-kondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym o powierzchni użytkowej 700 m2. Budynek wzniesiony w technologii żelbetonowej, stropy strunobetonowe, w dobrym stanie technicznym do adaptacji na cele mieszkalne. Dla obiektu wydano decyzję o zmianie sposobu użytkowania i nadano mu statut budynki mieszkalnego. Z okien budynku rozciąga się piękny widok na panoramę jeziora i okolicy. Nieruchomość graniczy także z plażą gminną. Nieruchomość posiada około 25 m własnej linii brzegowej. Jezioro Kukowino o powierzchni 128 ha, na którym znajdują się trzy naturalne wyspy, nie jest objęte strefą ciszy w związku z czym można korzystać ze sprzętów wodno-motorowych.

Cena ofertowa: 290 000 zł
Więcej szczegółów: Budynek wielorodzinny na sprzedaż Kukówko


WGN Olecko
Katarzyna Skowrońska
skowronska@wgn.pl
506 123 200

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

WGN sprzedaje lokal użytkowy w centrum Wrocławia

Na sprzedaż lokal usługowy na parterze o powierzchni 123,84 m2 w cenie 717 982 zł netto. Lokal odpowiedni na wszelkiego rodzaju działalność usługową, biuro sprzedaży, gabinet medyczny czy kosmetyczny. Dogodne wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy. 

Pomieszczenia są w stanie deweloperskim, do indywidualnego wykończenia pod planowaną działalność. W lokalu znajdują się wydzielone pomieszczenia pod sanitariaty i są już doprowadzona instalacje sanitarna. Lokal jest zlokalizowany na parterze nowej inwestycji, już oddanej do użytku. Górne piętra przeznaczone są pod mieszkania, parter jest przeznaczony na działalność komercyjną. Dla klientów jest dostępny parking. Inwestycja jest zlokalizowana w okolicy ulicy Kościuszki, kilka minut od przystanku tramwajowego.

Cena ofertowa: 717 982 zł
Więcej szczegółów: Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław, Krzyki

WGN Wrocław Commercial
Agnieszka Prądzyńska
a.pradzynska@wgn.pl
721 480 707

 

WGN sprzedaje obiekt inwestycyjny za 6 500 000 zł

WGN sprzedaje obiekt inwestycyjny  za 6 500 000 zł

Na sprzedaż obiekt znajduje się na obrzeżu Częstochowy w pobliżu trasy DK1. Działka o powierzchni 27000 m², na której znajdują się budynki jest terenem przemysłowo - usługowym. 

Główny budynek przemysłowo magazynowy składa się z kilku pomieszczeń o różnych wysokościach (od 5m do 10m) o łącznej powierzchni 3000m2, dwóch sal bankietowych, sanitariatów oraz kompletnie wyposażonej kuchni o łącznej powierzchni ok. 1000m2, w budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, pokoje gościnne, kuchnia, sanitariaty łącznie około 500m2. Teren przemysłowo-usługowo-gastronomiczny z salą bankietową i pokojami gościnnymi. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesny monitoring (24 kamery).
Obiekt doskonale nadaje się na przyjęcia bankietowe z noclegami, magazyn, centrum konferencyjne, obiekt hotelowy, wypoczynkowy, SPA, pensjonat. Dużym atutem jest bliskość lotniska Pyrzowice - 30km

Cena ofertowa: 6 500 000
Więcej szczegółów: Hala przemysłowa na sprzedaż Wrzosowa

Magdalena Rataj
883 377 575
m.rataj@wgn.pl

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,6

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies