Aktualna rekrutacja na agenta nieruchomości WGN

W związku z rekordową ilością przeprowadzanych transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości (w roku 2021 ponad 15 000) Biura WGN rozbudowują swoje zespoły sprzedażowe agentów.
Jeżeli szukasz pracy w ciekawym zawodzie w branży nieruchomości dowiedz się czy w Twoim mieście trwa rekrutacja.

 

Zakres obowiązków agenta nieruchomości

W skrócie - budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie trwałych relacji z nimi; kompleksowa obsługa klientów na każdym etapie sprzedaży / wynajmu nieruchomości m.in. przygotowanie spersonalizowanej oferty nieruchomości, sporządzenie planu promocji oferty, prezentacje nieruchomości, doradzanie klientom przy transakcjach, oraz realizowanie celów sprzedażowych. Na całym świecie jak i w Polsce zawód agenta nieruchomości uważany jest za prestiżowy i dający dużą satysfakcję, jeżeli jesteś ambitny i kreatywny.

 

Nasze wymagania

Samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność organizacji pracy własnej, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie,  dążenie do dalszego rozwoju, umiejętności negocjacyjne oraz otwartość. Mile widziane doświadczenie w branży.

 

 

Oferujemy

Wewnętrzne szkolenia podstawowe przygotowujące do pracy agenta nieruchomości wg standardów WGN. Dzięki temu zostaniesz profesjonalnym i skutecznym agentem nieruchomości.

Certyfikowane, bezpłatne szkolenia uzupełniające i zaawansowane, organizowane przez Centralę WGN, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i więcej zarabiać. Wsparcie doświadczonego agenta lub menadżera, na każdym etapie pracy.

Przejrzystą ścieżkę kariery i zasady wynagrodzenia, wysokie zarobki ( na 1-go agenta WGN miesięcznie przypadają średnio 2,4 zrealizowane transakcje - dane z roku 2021).

Twój zarobek zależy tylko od Twojego zaangażowania. Biuro WGN daje Ci wszystkie niezbędne narzędzia i gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku i osiągania zawodowego sukcesu.

W dowolnym czasie możesz też otworzyć własne, franczyzowe biuro nieruchomości WGN.

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana karierą w branży nieruchomości, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem do Biura WGN znajdującego się w Twojej miejscowości. W tytule maila podaj: „rekrutacja na doradcę ds. nieruchomości”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Kontakt do Biura WGN w mieście, w którym chcesz rekrutować, znajdziesz na stronie głównej www.wgn.pl, w lewej kolumnie.

 

W przypadku rekrutacji w Centrali WGN we Wrocławiu prosimy wysyłanie CV na adres kontakt@wgn.pl z dopiskiem „rekrutacja na doradcę ds. nieruchomości”

 

 

 

 

WGN – Wielka Giełda Nieruchomości – rok założenia 1991, największy polski Koncern Obrotu Nieruchomościami, jeden z największych w Europie.

W swojej ponad 30-letniej historii Grupa WGN przeprowadziła ponad 225 000 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości dla ponad 450 000 klientów z ponad 90 krajów. W Grupie WGN działa blisko 100 oddziałów franczyzowych, w których pracuje ponad 650 agentów, doradców, ekspertów, analityków i prawników. WGN to absolutny lider na rynku nieruchomości.

WGN jako stabilna, mocna i rozpoznawalna marka nie tylko w Polsce posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową a przede wszystkim bezpieczną obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Profesjonalizm i wysoki standard usług gwarantuje Znak Jakości - ZJ WGN. WGN za swoje sukcesy i osiągnięcia został laureatem kilkudziesięciu nagród i wyróżnień.

 

WGN w liczbach – rok 2021

Na rynku – ponad 30 lat.

Liczba Biur Nieruchomości i Deweloperskich WGN - blisko 100,

Średni staż na rynku Biura franczyzowego WGN – blisko 11 lat.

Szacunkowy średni staż pracy agenta w WGN – ponad 7 lat.

Średnia ilość transakcji na 1 agenta / miesiąc – ponad 2,4.

Ilość biur prowadzonych już przez DRUGIE POKOLENIE - 6.

Liczba zatrudnionych osób - ponad 650 w tym około 570 agentów

Jedyny wydawca w Polsce wśród pośredników 2-óch tytułów prasowych – „APARTAMENTY REZYDENCJE” i „INVESTMENT PROPERTIES WGN GROUP”.

Własna flota tematycznych portali Centrali i Partnerów WGN - 53.

Promocja każdej nieruchomości zgłoszonej do WGN - na portalach i serwisach - ponad 150.

Specjalizacja WGN - nieruchomości premium i inwestycyjne - 48%.

Ilość ofert na wyłączność w stosunku do całej bazy – ok. 58 %.

 

kontakt@wgn.pl - w temacie należy wpisać miasto, którego dotyczy aplikacja