Unikatowe nieruchomości

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi u podnóża Karkonoszy

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej willi u podnóża Karkonoszy

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Jeleniej Górze w dzielnicy Maciejowa.

 

Willa usytuowana jest na wzniesieniu w wyjątkowo pięknej okolicy. Od wschodu działkę okala las mieszany, którego część również znajduje się na działce, a od zachodu rozpościera się przepiękny widok na całe Karkonosze. Dom o powierzchni użytkowej 329,44 m2 został wybudowany w 2011 roku i skład się z przyziemia (przestronny dwustanowiskowy garaż, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze), parteru (hol, salon z tarasem, kuchnia z tarasem, sypialnia z łazienką i wc, gabinet, wc) oraz poddasza użytkowego (hol, trzy pokoje, jeden z tarasem, łazienka z wc). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 8820 m2 (teren o pow. 4348 m2, na którym stoi dom plus teren o pow. 4472 m2, na którym znajduje się las.) Bliski kontakt z obwodnicą miasta pozwala na szybkie dotarcie w Karkonosze. Do Karpacza i Szklarskiej Poręby dojedziemy w ok. 25 min., a do Jakuszyc w ok. 45 min.

cena ofertowa: 1 980 000 zł

więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Jelenia Góra

 

 

WGN Bolesławiec

Marcin Szeliga

e-mail: m.szeliga@wgn.pl

tel.: 75 7326115

tel.kom.: 793911209

 

WGN sprzedaje urokliwą posiadłość

WGN sprzedaje urokliwą posiadłość

Na sprzedaż posiadłość składająca się z dwóch domów wolostojących znajdujących się na działce o powierzchni 3590 m².

 

Oferowana nieruchomości składająca się z dwóch domów (o powierzchni użytkowej 167m2 i 363m2). Głównym atutem posiadłości jest zabytkowy dom wybudowany w 1910 roku na wysokim fundamencie o ścianach drewnianych,wieńcowych. Dach drewniany kryty dachówką. Stolarka okienna i drzwiowa wraz z okiennicami drewniana. Podłogi i schody wewnętrzne drewniane. W domu znajdują się przepiękne zabytkowe kominki. Od strony północnej działki znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 363m2, powierzchni całkowitej 452m.

Cena ofertowa: 750 000 zł

więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Skała

 

WGN Ustroń

Mariola Teszler-Wróbel

ustron@wgn.pl

691951931

 

WGN sprzedaje jeden z najpiękniejszych pałaców na Dolnym Śląsku

WGN sprzedaje jeden z  najpiękniejszych pałaców na  Dolnym Śląsku

Na sprzedaż wyjątkowy zespół pałacowy znajdujący się w Bozkowie.

 

Bajkowy zespół pałacowy zbudowany na szkielecie barokowej budowli z 1787r. Swój wizerunek budynek uzyskał w wyniku przebudowy z 1870r. Pałac zbudowany jest na planie nieregularnym składającym się z przechodzących w siebie skrzydeł. Posiada 3 kondygnacje, dach w większości czterospadowy oraz dwie wieże (od strony płn-wsch i płn-zach). Elewacja budynku zachowała bogatą dekorację głównie przy oknach w postaci szerokich gzymsów. Każde skrzydło pałacu ma nieco odmienną stylistykę. Od strony zachodniej pałacu znajduje się taras. Drzwi główne są drewniane, dekorowane rzeźbieniami. Wnętrze w większości dobrze zachowane, hol pałacu, dwutraktowa, piękna klatka schodowa i korytarze wyłożone są ciemną dębiną, w niektórych miejscach boazeria pokrywa również sufit. Niemal wszędzie drewno jest bardzo bogato zdobione rzeźbieniami, kolumnami oraz obrazami wklejonymi w boazerię. Na klatce schodowej, doświetlanej przez świetliki dachowe, wiszą żyrandole z rzeźbionego drewna i jelenich rogów. W wielu salach zachowały się ozdobne piece i marmurowe kominki. Sala balowa posiada bogatą sztukaterię i freski zdobiące ściany i sufit. W rzeźbieniach i sztukateriach w całym pałacu przeważają motywy myśliwskie i architektoniczne. W wielu pomieszczeniach oraz na klatce schodowej i korytarzach można zobaczyć świetnie zachowane, skórzane obicia ścian . Wnętrza pałacowe liczą ok 2,5 tys. metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia działki to 47213m2. Wokół roztacza się park o pow. 3 ha, z pawilonem ogrodowym z przełomu XVII/XVII w i rozległymi tarasami.Cena ofertowa: 6 700 000

więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Bozków

 

WGN Oława

Krystyna Jędrzejewska
533 012 332

k.jedrzejewska@wgn.pl

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży odrestaurowanego dworku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży odrestaurowanego dworku

Na sprzedaż odrestaurowany, klasyczny dworek, położony ok. 150 km od Warszawy i 35 km od Łodzi w miejscowości Grabnica.

 

Posiadłość powstała pod koniec XVIII wieku, przeszła w ręce prywatne w latach 90 tych i została odbudowana praktycznie od stanu surowego, na podstawie oryginalnych planów i projektów. Całkowicie odrestaurowany, po generalnym, bardzo skrupulatnym oraz wyważonym remoncie.
Dwór w stylu klasycznym, parterowy z użytkowym poddaszem, murowany, wzniesiony na planie prostokąta, dwutraktowy. Budynek częściowo podpiwniczony, na paterze znajduje się: hall 34 m2, kuchnia 17 m2, jadalnia z kominkiem 53 m2 z wyjściem na taras 30 m2, salon 46 m2, mały salon 22 m2, pokój 41 m2, pokój 25 m2; biblioteka 13 m2, drugi hol 7 m2, kuchnia 17 m2; korytarz: 16 m2; spiżarnia 8 m2; kotłownia 14 m2; łazienka z wc 15 m2. Poddasze: pięć sypialni z łazienkami, trzy korytarze, dwa duże pokoje do adaptacji, dwie klatki schodowe, wejście na wieżę z jednym pokojem. Szeroka, okazała działka z dwoma wjazdami daje możliwość rozwoju potencjalnej inwestycji. Panująca wokół cisza i spokój sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce na relaks i oderwanie się od zgiełku miejskiego. Na terenie także dwa budynki gospodarcze, idealne jako dom dla gości oraz np. stajnia lub garaż. Prawie 5 hektarów ziemi solidnie ogrodzone płotem murowanym, na fundamencie z elementami metalowymi. Oferowany obiekt idealnie nadaje się na rezydencję mieszkalną, pensjonat, agroturystykę, hotel wraz z restauracją, dom spokojnej starości, bądź ośrodek wypoczynkowy czy rehabilitacyjny z miejscem na spacery czy aktywny wypoczynek.
Cena ofertowa: 3 950 000 zł

więcej szczegółów: Dwór na sprzedaż Dziwle

 

 

WGN Piotrków Trybunalski

Bartosz Glaza

bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl

505013452

 

WGN sprzedaje domek letniskowy z własną linią brzegową na Mazurach

WGN sprzedaje domek letniskowy z własną linią brzegową na Mazurach

Na sprzedaż dom wolnostojący, drewniany o powierzchni 130 m2 z linią brzegową jeziora Karwik w okolicy Mrągowa.

Oferowany dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1,2 ha. Wybudowany w 2013r. Parter domu to duży salon połączony z kuchnią, korytarz i łazienka z prysznicem. Kuchnia wyposażona w komplet mebli i sprzęt AGD. Z dużego salonu wyjście na taras o pow. 30 m2 oraz piękny widok na jezioro i zamieszkujące tam ptactwo. Na górę domu prowadzą piękne drewniane schody. Tam zlokalizowane są 4 sypialnie, dwie po 17 m2 i kolejne dwie po 15m2. Z jednej sypialni wyjście na taras. Jest również łazienka z wanną i oddzielna toaleta dla gości. Zejście z działki wprost nad jezioro. Nieruchomość ogrodzona w całości drewnianym płotem. Prezentowany Państwu dom może być idealnym miejscem na inwestycje. Pod wynajem turystom. Plan zagospodarowania terenu przewiduje jeszcze budowę dwóch budynków 5m/10m, tym samym można znacznie zwiększyć bazę noclegową. Dobroszewo to mała wieś położona kilka km od Mrągowa. Atutem tej okolicy jest cisza i spokój.

 


Cena ofertowa: 2 100 000 zł

więcej szczegółów: Dom wolnostojący na sprzedaż Grabowo

 

 

WGN Giżycko

gizycko@wgn.pl

+48 600 663 188

 

WGN sprzedaje odrestaurowaną kamienice w Zielonej Górze

WGN sprzedaje odrestaurowaną kamienice w Zielonej Górze

Na sprzedaż kompleks budynków biurowych w centrum Zielonej Góry, z wewnętrznym parkingiem. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 3499,67 m2.

 

Oferowana nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 891 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 3233,77 m2 oraz budynek techniczny (plomba) - 218,10 m2 i trafostacja - 47,80 m2. Obiekt biurowy o zróżnicowanych kondygnacjach (główna część 3 kondygnacje z piwnicą). Wewnątrz różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym, typu open space) oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Obiekt do adaptacji według potrzeb i wykorzystania na cele biurowo-usługowe. Nieruchomość posiada bardzo korzystną ekspozycję i dostęp do drogi publicznej od ul. Jedności. Na działce utwardzony teren z miejscami parkingowymi. Obiekt podłączony jest do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej oraz ogrzewany z własnej kotłowni gazowej. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy o pow. użytkowej 3233,77 m2, budynek techniczny (plomba) o pow. użytkowej 218,10 m2, budynek techniczny (trafostacja) o pow. użytkowej 47,80 m2. Atutem jest doskonała lokalizacja w samym centrum Zielonej Góry, obok Ratusza i dużej galerii handlowej. Ponadto na terenie nieruchomości miejsca parkingowe. Obiekt z dużymi możliwościami inwestycyjnymi. Różnorodne powierzchnie biurowe dają komfort przy adaptacji według własnych potrzeb. Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków pod numerem 3075 i podlega ścisłej ochronie konserwatorskiej.

cena ofertowa: 8 600 000 zł

więcej szczegółów: Biurowiec na sprzedaż Zielona Góra

 

 

WGN Polkowice

Ewa Rybczyńska

e.rybczynska@wgn.pl

724 359 317

 

WGN sprzedaje urokliwe gospodarstwo agroturystyczne

WGN sprzedaje urokliwe gospodarstwo agroturystyczne

Na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne o powierzchni 44 ary oraz dom na granicy Parku Mużakowskiego.

 

Posesja składa się z części agroturystycznej oraz domu w uroczej miejscowości w pobliżu Tuplic. Dom o pow. 140 m2, częściowo podpiwniczony. Na parterze 4 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, na poddaszu 1 pokój z łazienką. W skład gospodarstwa, do użytku gości wchodzą: część stodoły jako zaplecze gospodarcze i garaż oraz domki letniskowe. 5 pokoi z łazienkami oraz pokój z aneksem kuchennym. Ilość miejsc noclegowych – 10. Część agroturystyczna działa od kilkunastu lat, przylega bezpośrednio do ściany lasu, zapewniając gościom prywatność, ciszę i doskonałe powietrze. Gospodarstwo było nagradzane wyróżnieniami w konkursach na najładniejsze gospodarstwo agroturystyczne. Atutem gospodarstwa jest też położenie tuż przy granicy z Niemcami, znakomita baza wypadowa do Parku Mużakowskiego. W pobliżu także geościeżka, park różaneczników w Kromlau, Ogród Róż w Forst, Ogrody Skalne w Nochten, Spreewald, w odległości 160 km Drezno, Berlin, Poczdam, Miśnia, Szwajcaria Saksońska. Dodatkowo do kupienia ziemia rolna + las, 4 kawałki, w sumie 8,63 ha. bądź niecała ziemia, w grę wchodzą różne konfiguracje. Kupno ziemi wraz z siedliskiem pozwoli na dodatkowe rozszerzenie oferty agroturystycznej.Cena ofertowa: 599 900 zł

więcej szczegółów: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Tuplice

 

 

WGN Szprotawa

Ryszard Gaszyna

 r.gaszyna@wgn.pl

608 627 671

 

WGN sprzedaje ekskluzywną wille w Hiszpanii za 5 082 000 zł

WGN sprzedaje ekskluzywną wille w Hiszpanii za 5 082 000  zł

Na sprzedaż ekskluzywna rezydencja ze spektakularnym widokiem na Morze Śródziemne, we współczesnym stylu architektonicznym, na Costa del Sol w Hiszpanii, w sąsiedztwie Chaparral Golf Club. Nieruchomość z rynku pierwotnego.

 

Ta luksusowa nieruchomość z czterema sypialniami i czterema łazienkami ma bardzo dobrze rozmieszczone wnętrza, gdzie salon, jadalnia i w pełni wyposażona kuchnia z barem śniadaniowym wtapia się w przestrzeń, maksymalizując widok z dużych trójwymiarowych drzwi i okien. Przestrzeń zewnętrzna z ogrodem jest połączona z wewnętrzną, jest jednolita, z odkrytymi tarasami - idealnymi miejscami do wypoczynku i relaksu. Rezydencja jest wykończona w bardzo wysokim standardzie: porcelanowe podłogi oraz neutralne odcienie i faktury umożliwiają właścicielowi personalizację przestrzeni, tak aby stworzyć idealne środowisko do życia. Na tym wyjątkowym zamkniętym osiedlu poczujesz luksusowy styl życia na Costa del Sol. Znajdzieszt utaj fitness, wellness, SPA itp. Możesz również otrzymać kartę członkowską, oferującą zniżki na wybrane restauracje, kluby plażowe i uzdrowiska znajdujące się na tym uprzywilejowanym obszarze. Do całego kompleksu jest unikalny dostęp z kontrolą bezpieczeństwa. Tereny zielone i rekreacyjne są zagospodarowane przez architekta krajobrazu. Basen jest wspólny. Ścieżki w częściach wspólnych są połączone z chodnikiem, który się integruje ze środowiskiem. Do kompleksu należy klub sportowy, wyposażony w basen, kort tenisowy, siłownię i SPA.Cena ofertowa: 1100 000 EUR

więcej szczegółów: Willa na sprzedaż El Chaparral

 

 

WGN Katowice Śródmieście

Agnieszka Niechciał

 a.niechcial@wgn.pl

(+48) 884 699 007

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kameralnego hotelu w Szklarskiej Porębie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kameralnego hotelu w Szklarskiej Porębie

Na sprzedaż kultowy pensjonat „Jaś i Małgosia” o powierzchni 800 m2 położony na 1200 m2 działce przy ul. Turystycznej - 100m od wyciągu krzesełkowego Puchatek na Szrenicę w Szklarskiej Porębie.

 

 

Oferowany obiekt wybudowany w 1921 r jest na bieżąco modernizowany ale pozostawiony w duchu Karkonoskiego klimatu. Hotel położony jest w samym sercu Szklarskiej Poręby, z pięknymi widokami, który może pomieści 45 osób. W skład nieruchomości wchodzą: pokoje dla gości, jadalnia, sauna, otwarty basen (czynny latem) oraz ogród z grillem. Pensjonat w pełni wyposażony ze stałymi klientami generujący solidne dochody. Inwestycja idealna dla osób które chcą komfortowo mieszkać i prowadzić dochodowy biznes. Nieruchomość z dużym potencjałem ze względu na swoją lokalizację.


Cena ofertowa: 3 500 000

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Szklarska Poręba, Szklarska Poręba

 

 

WGN Leszno

Paweł Czerniawski

pawel.czerniawski@wgn.pl

723820102

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej rezydencji

WGN wyłącznym agentem sprzedaży nowoczesnej rezydencji

Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni 500 m2, który można określić jako rezydencję.

 

Oferowana rezydencja została oddana do użytku w 2002 r. Bardzo funkcjonalna i wygodna willa dla rodziny. Parter składa się z salonu z kominkiem z antresolą otwartego na jadalnie i kuchnie, gabinetu, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, pralni oraz przeszklonego pomieszczenia rekreacyjnego - jacuzzi, sauna, kabina prysznicowa i łazienka - z wyjściem na ogród. Piętro domu składa się z sypialni z łazienką i balkonem, trzech niezależnych pokoi z łazienką i garderobą. Rezydencja posiada piękny ogród z drzewami oraz krzewami ozdobnymi. W ogrodzie rozprowadzone centralne podlewanie oraz oświetlenie. Duży basen ogrodowy 15x7 m przelewowy z atrakcjami wodnymi, zadaszony z podgrzewaną wodą. W ogrodzie znalazły swoje miejsce altana basenowa oraz altana ogrodowa - idealne miejsce do wypoczynku. Przed domem parking oraz alejki wykonane z kostki granitowej. Rezydencja znajduje się na działce o powierzchni 2500 m2.

Cena ofertowa: 2 850 000 zł

więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Częstochowa, Parkitka

 

 

WGN Częstochowa

Magdalena Rataj

 m.rataj@wgn.pl

883377575

 

 

WGN sprzedaje apartament w Chorwacji za ponad milion złotych

WGN sprzedaje apartament w Chorwacji za ponad milion złotych

Na sprzedaż apartament o powierzchni 101,68 m2 znajdujący się w Sovlje w Chorwacji.

 

Przestronny  apartament zlokalizowany jest 200 metrów od morza w samym sercu Chorwacji. Posiada duży taras oraz indywidualne miejsce parkingowe. Apartament jest w pełni wyposażony. Przestronny cztero pokojowy apartament sprzedawany jest z wykończeniem pod klucz z wysokiej klasy materiałów, łącznie ze wszystkimi meblami, sprzętami AGD oraz zastawą kuchenną. Dodatkowo apartament posiada dużą, kilkunastometrową loggię, która w połączeniu z widokiem na morze może służyć jako dodatkowy, malowniczy pokój letni. Na terenie osiedla  znajdują się dwa baseny, siłownia, ogród. Apartament umiejscowiony jest w cichym i spokojnym miejscu, otoczony przez niską zabudowę domów jednorodzinnych i wakacyjnych. Zaledwie 3 km dzieli apartament od malowniczej dalmatyńskiej osady Tribunj, które znajduje się w samym sercu turystycznego regionu Szybenik-Knin. W pobliżu znajdują się Chorwackie Parki Narodowe: Krka, Kornati oraz Park Przyrody Vransko Jezero. Dodatkowo w okolicy można znaleźć wiele tras rowerowych i pieszych. Położenie inwestycji czyni z niej idealną bazę wypadową do poznawania uroków całej Chorwacji. Oferowany apartament znajduje się w kameralnej inwestycji składającej się z 15 apartamentów o powierzchni od 90,91 do 101,69 m2 umiejscowiona w trzech apartamentowcach wybudowanych w tradycyjnym dalmatyńskim stylu z wykorzystaniem najlepszych materiałów.Cena ofertowa:1 093 060 

więcej szczegółów:Apartament na sprzedaż Sovlje

 

 

WGN Katowice Centrum

Dagmara Skowron

d.skowron@wgn.pl

511161788

 

WGN sprzedaje hotel w Mielnie za 21 900 000 zł

WGN sprzedaje hotel w Mielnie za 21 900 000 zł

Na sprzedaż komfortowo wyposażony i atrakcyjnie zlokalizowany hotel, położony zaledwie kilka metrów od pięknej piaszczystej plaży w Mielnie. 

 

Oferowany obiekt posiada wieloletnią tradycję i stanowi gwarancję wysokiej jakości usług.Wyżej wymieniona nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1900 m2. Działka zabudowana jest 4-kondygnacyjnym budynkiem o powierzchni użytkowej 2561 m2. Obiekt posiada 29 bardzo dobrze wyposażonych pokoi z łazienkami (część z nich z widokiem na morze); restaurację dla 170 osób, która zajmuje parterową kondygnację i cześć kondygnacji na pierwszym piętrze (taras); ogród zimowy; strefę SPA w tym siłownię, basen, jacuzzi, saunę; zaplecze konferencyjne dla 60 osób o powierzchni blisko 200m2. Największym atutem nieruchomości jest jej położenie bezpośrednio przy plaży, duża restauracja na wydmie i wysoka jakość świadczonych usług. Udokumentowana, wysoka rentowność obiektu.Cena ofertowa: 21 900 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Mielno

 

 


WGN Szczecin ul. Langiewicza 24
Jacek Mielniczuk
604 669 882, 733 340 090.
j.mielniczuk@wgn.pl

 

WGN sprzedaje posiadłość na zboczu masywu Wielkiej Sowy

WGN sprzedaje posiadłość na zboczu masywu Wielkiej Sowy

Na sprzedaż piękną, oryginalną posiadłość położoną na południowym zboczu masywu Wielkiej Sowy (Sudety) w miejscowości Jugów.

 

Oferowana nieruchomość to komfortowy dom mieszkalny położony jest na ogrodzonym terenie przyległym do Parku Krajobrazowego Gór Sowich, bardzo spokojnym i słonecznym, z rozległym górskim widokiem rozciągającym się na ponad 60 km. Stylowy dom wkomponowany jest w naturę - las, łąki. Na terenie posiadłości znajduje się kilka stawów i oczek wodnych z pomostami i ławeczkami. Altana, wiata do grillowania, sauna wolnostojąca, trawiaste boisko do gier, drewutnia. Ponadto przy wjeździe na posesję znajduje się wolnostojący budynek gospodarczy z garażem dwustanowiskowym. Dom mieszkalny oddany do użytku w 2005 roku, wykończony został w naturalnym piaskowcu i drewnie. Posiadłość może być interesująca dla osób które szukają ciszy, spokoju, kontaktu z przyrodą. Doskonała jest również jako inwestycja, ze względu na położenie - sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Gór Sowich, bliskość wyciągów narciarskich o rożnej trudności tras zjazdowych.

Cena ofertowa: 2 000 000 zł

 

więcej szczegółów:Dom wolnostojący na sprzedaż Jugów

 WGN Wrocław 1

Justyna Klementowska

 j.klementowska@wgn.pl

502 266 125

 

WGN sprzedaje 3 - gwiazdkowy Hotel w Gdyni za 17 000 000 zł

WGN sprzedaje 3 - gwiazdkowy Hotel w Gdyni za 17 000 000 zł

Na sprzedaż obiekt  skategoryzowany jako 3 - gwiazdkowy hotel o charakterze zarówno wypoczynkowym jak i biznesowo szkoleniowym. To gotowa inwestycja mająca swoją bazę regularnie powracających gości, zajmująca wysokie pozycje w rankingach serwisów opiniotwórczych.

 

 

Na sprzedaż sześciokondygnacyjny hotel o powierzchni użytkowej 2 269,07m2. Do dyspozycji gości pozostaje 47 pokoi (w tym: 4 apartamenty, 8 pokoi jednoosobowych, 35 pokoi dwuosobowych), dwie sale konferencyjne (do 110 osób oraz do 20 osób) oraz niewielka siłownia. Łącznie hotel może przyjąć 80 gości. Restauracja pomieści do 70 osób. Pokoje wyposażone są w telefon, bezpłatny dostęp do internetu, mini bar, TV-sat, łazienkę z prysznicem lub wanną. W bryle budynku hala garażowa natomiast naprzeciwko hotelu znajduje się płatny parking zdolny pomieścić wszystkich gości hotelu. Nieruchomość położona w centrum Gdyni, tuż przy przystanku autobusowym i w niedalekiej odległości od stacji kolejowej. W najbliższym otoczeniu wszystkie istotne instytucje, biura, pełne zaplecze handlowo - usługowe i obiekty kulturalne (Teatr Muzyczny, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Marynarki Wojennej, Akwarium Gdyńskie). Kilka minut zajmuje dojście na plażę, Skwer Kościuszki czy bulwar nadmorski.

Cena ofertowa:17 000 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Gdynia, Śródmieście

 

 

WGN Gdańsk

Katarzyna Stachowska-Jurgiel

gdansk@wgn.pl

+48736026650

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży malowniczo położonego dworku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży malowniczo położonego dworku

 

Na sprzedaż posiadłość znajdująca w niedalekiej odległości od Koszalina, na wsi Kopanino w województwie zachodniopomorskim. Dwór zlokalizowany jest wśród lasów i jezior.

 

 

Na sprzedaż dwór po gruntownym remoncie do natychmiastowego zamieszkania, wybudowany w końcu XIX wieku na działce o powierzchni 8130m2. Teren parkowy w całości ogrodzony i zagospodarowany z dużą ilość drzew oraz innych nasadzeń. Nieruchomość zasilana w wodę z hydroforni stanowiącej współwłasność, ogrzewanie centralne z pieca na drewno oraz kominka w jednym mieszkaniu. Pałac i część parku wpisana do rejestru zabytków. Budynek główny o powierzchni 635 m2 składa się z: hallu, dużego salonu, dwóch  pokoi, kuchni z jadalnią i ze spiżarnią, WC, oszklonej werandy oraz oddzielnego mieszkania z osobnym wejściem składające się z pokoju z kuchnią, sypialni, WC i przedpokoju. Na piętrze znajduje się osiem pokoi, trzy łazienki, balkon a na poddaszu cztery sypialnie. Podpiwniczenie pod całym budynkiem o powierzchni około 240 m2. Budynek gospodarczy o pow. 330m2 gdzie na parterze trzy garaże i pięć pomieszczeń gospodarczych. Na piętrze sześć pomieszczeń gospodarczych.

Cena ofertowa: 1 550 000

więcej szczegółów: Dwór na sprzedaż Kopanino

 

 

WGN Mielno Pas Nadmorski

Leszek Chlebanowski

mielno@wgn.pl

+48 608 621 626

 

WGN jako wyłączny agent sprzedaje działkę w Jurze Krakowsko -Częstochowskiej

WGN jako wyłączny agent sprzedaje działkę w Jurze Krakowsko -Częstochowskiej

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowaną w ślicznym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w wypoczynkowej miejscowości Morsko.

 

Prezentowany grunt o szerokości 27m i powierzchni 1550m2 zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ma przeznaczenie budowlane- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka usytuowana jest przy drodze asfaltowej i posiada niezbędne media: prąd, woda. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w najbliższym sąsiedztwie atrakcji Morska- Zamku Bąkowiec, stoku narciarskiego, jak również licznych jurajskich skał i lasów.

Cena ofertowa: 125 000 zł

więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż Morsko

 

WGN Myszków

Artur Gmyz

 agmyz@wgn.pl

533 54 46 46

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży rezydencji za 12 900 000 zł

WGN wyłącznym agentem sprzedaży rezydencji za 12 900 000 zł

Na sprzedaż reprezentacyjny obiekt pałacowy wraz z terenem o powierzchni 4,0408 ha oraz budynkiem z oranżerią znajdujący się w Brzezinie w okolicy Wrocławia.

 

Historia pałacu sięga pierwszej połowy XVIII wieku; w tamtym czasie powstał barokowy obiekt, następnie przebudowywany w 1910 roku i odnawiany w ostatniej dekadzie przez aktualnego Właściciela nieruchomości. W ostatnich latach na terenie nieruchomości działał hotel z restauracją i salą weselną. Na terenie nieruchomości, oprócz pałacu, znajduje się budynek z oranżerią, zabytkowy park ze starodrzewiem, staw i dużych rozmiarów parking na kilkadziesiąt aut. Teren posesji jest ogrodzony - na teren nieruchomości prowadzą dwie bramy wjazdowe: reprezentacyjna, główna brama oraz brama robocza. Pałac w Brzezinie może pełnić funkcję reprezentacyjnej rezydencji, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferta jest skierowana zwłaszcza do wielbicieli zabytkowych pałaców i niezwykłej urody starej architektury, której z wielką starannością przywrócono dawny blask. Nieruchomość może pełnić funkcję hotelowe i usługowe, z przeznaczeniem np. na biura, ośrodek opieki lub funkcje pokrewne jako siedziba firmy, a także jako luksusowa rezydencja.Cena ofertowa: 12 900 000 zł

więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Brzezina

 

 

WGN Wrocław Commercial

Lidia Dołhan

lidia.dolhan@wgn.pl

665 165 995

 

WGN jako wyłączny agent sprzedaje urokliwą letnią posiadłość

WGN jako wyłączny agent sprzedaje urokliwą letnią posiadłość

Oferujemy do sprzedaży niezwykle urokliwą posiadłość położoną na działce o powierzchni ponad 6500 m2 nad jeziorem Strykowskim.

 

Oferowana nieruchomość składa się z wyremontowanego domu o powierzchni ponad 220 m2, z urokliwym podwórzem wybrukowanym kostką granitową, zadbanym trawnikiem oraz bogactwem kwiatów, bogato wyposażonego domu mieszkalnego oraz budynku gospodarczego o powierzchni użytkowej ponad 218 m2, który po wyremontowaniu może stanowić dodatkową bazę noclegową dla rodziny lub letników. Posiadłość położona jest we wsi Sapowice w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Strykowskiego (jezioro rynnowe na Pojezierzu Poznańskim z dobrze rozwiniętą linią brzegową, południowa część jeziora to miejsce uprawiania windsurfingu, jest to idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa. Nieruchomość jest doskonale skomunikowana z leżącym nieopodal Stęszewem, a także dzięki drodze szybkiego ruchu S5 podróż do centrum Poznania zajmuje 30 minut. Marzysz o posiadłości tuż nad jeziorem w spokojnej wsi zmieniającej swój charakter na typowo letniskowy? Szukasz wytchnienia od cywilizacji w otoczeniu jeziora oraz terenów otuliny Wielkopolskiego Parku Narodowego?

 

Cena ofertowa: 1 650 000 zł

więcej szczegółów: Dwór na sprzedaż Sapowice

 

 

WGN Poznań Grunwald

Szymon Tamborski

 s.tamborski@wgn.pl

+48 668 147 300

 

WGN sprzedaje zamek rycerski z 1494 roku

WGN sprzedaje zamek rycerski z 1494 roku

Na sprzedaż zamek rycerski, w którym mieści się hotel. Obiekt znajduje się w okolicy Polanowa ( woj. Zachodniopomorskie).

 

Na sprzedaż zamek rycerski o powierzchni 2.880 m2 wraz z folwarkiem i stajnią o powierzchni 750 m2 wybudowaną w 1970 roku. Nieruchomość otocznia jest jeziorem i parkiem o powierzchni 18.000 m2. Zamek w Krągu to jeden z nielicznych Zamków wodnych w Europie oraz jeden z najciekawszych i największych obiektów zabytkowych w Polsce z XV-w. Zamek Rycerski w Krągu położony jest 30 km na południe od Darłowa nad Morzem Bałtyckim jak również 40 km od Koszalina i Słupska. Od 1996 roku w zamkowe podwoje zaprasza Hotel Podewils, który pomimo nowoczesności swoim stylem zachowuje ducha XV wieku. Komnaty zamkowe przygotowane są na goszczenie łącznie 120 osób. W Zamku  znajduje się Sala Koncertowa, Biblioteka, Sala Balowa oraz Rycerska jak również restauracja w zabytkowej piwnicy ze sklepieniem łukowym oraz mieszkanie właściciela o powierzchni 200 m2.Cena ofertowa: 23 000 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Krąg

 

 


WGN Słupsk
Jadwiga Kubicz
607 385 481
jadwiga.kubicz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje zabytkowy dworek, w którym mieści się klimatyczna restauracja

WGN sprzedaje zabytkowy dworek, w którym mieści się klimatyczna restauracja

Na sprzedaż  zespół pałacowo - parkowy położony w ok. Mogilna (ca. 50km od autostrady A-2) o pow. użytkowej pałacu 562 mkw. z parkiem o pow. 2,37 ha. 

 

Dwór to 3-kondygnacyjny, gruntowanie odrestaurowany i odremontowany budynek przygotowany do pełnienia funkcji komercyjnej.P omieszczenia piwnic zostały zaadaptowane na kuchnię i chłodnię mogącą obsłużyć duże imprezy typu wesela, konferencje itp. Oprócz kuchni, chłodni oraz pomieszczeń towarzyszących, w piwnicy znajdują się również pokoje gościnne z łazienką i kuchnią. Przyziemie pełni funkcję reprezentacyjną i administracyjną. Znajduje się tu również apartament składający się z trzech sypialni, salonu, kuchni i łazienki z WC. Na poddaszu dokonano adaptacji na salę balową, mieszczącą ok. 100 osób oraz barek. Sala wyposażona w multimedia. Wszystkie kondygnacje skomunikowane poprzez wew. klatkę schodową oraz małą windę towarową .Kompozycja zespołu ma charakter geometryczny rozproszony, dzieli się na dwie części: rezydencje otoczoną parkiem oraz oddzielone ciekiem wodnym. Rezydencja położona jest na południowym skraju zespołu, prowadzi do niego aleja dojazdowa od drogi wewnętrznofolwarcznej, poprzez bramę centralną z krata metalowa kutą. Od południa i wschodu otoczona parkiem. Od strony wschodniej park położony na wzniesieniu .Budynek dworu eklektyczny z elementami secesyjnymi, wzniesiono na planie nieregularnego prostokąta z licznymi ryzalitami, wykuszami i wnękami. Fasadę tworzy poprzedzona podjazdem elewacja wschodnia

 

cena ofertowa:1 890 000 zł

więcej szczegółów:Restauracja na sprzedaż Wieniec

 

WGN Ostrów Wielkopolski

Marcin Kaczmarek

 marcin.kaczmarek@wgn.pl

601 829 510

 

WGN jako wyłączny agent sprzedaje Stary Browar

WGN jako wyłączny agent sprzedaje Stary Browar

Na sprzedaż nieruchomość Stary Browar, o powierzchni 6411 m2, grunt w użytkowaniu wieczystym do 2089 r. znajdująca się w Zielonej Górze.

 

Nieruchomość doskonale położona pod względem logistycznym, przy ruchliwej ulicy Kożuchowskiej (kluczowy ciąg komunikacyjny miasta), z dojazdami od ulicy Browarnej, Strzeleckiej, Piwnej i Nowej. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi 7 działek, z pozostałością zabudowy, wraz z droga wewnętrzną. Dodatkowo oferujemy działkę zabudowaną budynkiem magazynowym o powierzchni 1278 m2.Wszystkie działki tworzą zwartą całość o powierzchni 7689 m2. Teren nie jest objęty ochroną konserwatorską choć przedstawia wartość historyczną i sentymentalną. Do 1999 roku, przez ponad 100 lat działał tu browar znany z produkcji piwa Jubilat czy Lubusz. Z uwagi na doskonałą, unikatowa lokalizację nieruchomość idealna dla Developera lub inwestora na działalność usługowo handlowo przemysłową lub budownictwo wielorodzinne. Dla działek nie obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego (w trakcie opracowywania).

 

Cena ofertowa: 1 916 889 zł

więcej szczegółów:Grunt inwestycyjny na sprzedaż Zielona Góra, Śródmieście

 

 

WGN Szprotawa

Beata Krupa

b.krupa@wgn.pl

533 306 813

 

WGN sprzedaje luksusowy kompleks hotelowy

WGN sprzedaje luksusowy kompleks hotelowy

Oferujemy Państwu zjawiskowy obiekt hotelowy zlokalizowany bezpośrednio przy trasie DK-1 w miejscowości Koziegłowy 35km od Katowic oraz 28 km od Klasztoru NMP w Częstochowie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Prezentowany kompleks hotelowy o powierzchni całkowitej 3260m2 posadowiony jest na pięknej, w całości zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni blisko 2ha. Ten niezwykle atrakcyjny budynek wraz z pełną infrastrukturą oraz bogatym zapleczem został wybudowany w 2007 roku według najnowocześniejszych trendów architektonicznych i wykończony został najwyższej klasy materiałami wykończenia wnętrz. Oferowany hotel posiadający doskonałą, wieloletnią markę dysponuje 84 miejscami hotelowymi (w tym 2 apartamenty), oraz pokojami dla personalu. W skład tej luksusowej nieruchomości wchodzi: staropolska karczma z drewna i z kamienia w góralskim stylu o pow 355m2 (na min 250 osób) z dwiema pięknymi antresolami i zewnętrznym balkonem. Karczmę okalają zewnętrzne zadaszone strzechą tarasy na około 100 miejsc. Dwupoziomowy ogród piwny z kamiennymi stołami i taboretami przy szumiącej wodzie może stanowić idealny relaks dla 80 osób, klimatyzowana sala weselna w wytwornym stylu royal o powierzchni 188m2 z wyjściem na urokliwe patio, klimatyzowana sala konferencyjna oraz sala bilardowa, piwnice ( kotłownia, maszynownia, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia techniczne), pralnia, suszarnia, prasowalnia. W prezentowanym eleganckim kompleksie znajdują się dodatkowe budynki nadające całości poczucie smaku i estetyki takie jak: wysoka chata grillowa z drewna i z kamienia o pow 406m2 (na 300 osób) z potężnym grillem, piecem chlebowym, granitowym barem i sceną, grota kamienna (30m2) ogrzewana kominkiem. Oferowany hotel dysponuje całkowitą infrastrukturą i pełnym, nowoczesnym wyposażeniem do prowadzenia działalności. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych sąsiednich terenów inwestycyjnych dla potrzeb dalszego rozwoju.

 

Cena ofertowa: 48 000 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Koziegłowy

 

 

WGN Myszków

Artur Gmyz

agmyz@wgn.pl

533 54 46 46

 

WGN sprzedaje malowniczo położony pensjonat w Szklarskiej Porębie

WGN sprzedaje malowniczo położony pensjonat w Szklarskiej Porębie

Na sprzedaż malowniczo położona willa wybudowana w 1912 roku.

 

Nieruchomość idealna na prywatną rezydencję lub do prowadzenia działalności pensjonatowej. Działka o pow. 1,02 ha daje ogromne możliwości dla potencjalnych inwestorów. Nie ma dla niej ustalonego planu zagospodarowania przestrzennego. Budynek o pow. 265 m2, murowany, drewniana elewacja, oryginalna stolarka. W latach 2010-2012 zostały przeprowadzone prace remontowe i rewitalizacyjne, dzięki którym Willa nabrała nowego blasku. Do wykończenia budynku użyto najwyższej klasy materiałów. Budynek otacza ponad stuletni las i liczne trasy rowerowe czy nordic walking. Spokojne sąsiedztwo zapewnia gwarancję wypoczynku. W willi o powierzchni 265 mkw znajduje się: 6 pokoi (5 z łazienkami), 1 indywidualna łazienka, salon kominkowy, jadalnia, kuchnia, weranda, kotłownia.

 

Cena ofertowa: 2 450 000 zł

więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Szklarska Poręba

 

WGN Bolesławiec

Marcin Szeliga

m.szeliga@wgn.pl

793911209

 

 

Zobacz film promujący trzygwiazdkowy hotel

Zobacz film promujący trzygwiazdkowy hotel

Na sprzedaż prężnie działający, zadbany i niewymagający wkładu, trzygwiazdkowy hotel o powierzchni 1737,28 m2, znajdujący się na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 2 154 m2. 

 

Oferowany hotel ulokowany jest w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w Tarnowskich Górach, u zbiegu krajowych tras E11 i E78. W skład nieruchomości wchodzi czterokondygnacyjny obiekt hotelowy z miejscem na letnie eventy w ogrodzie, przestronny parking oraz murowany budynek gospodarczy z garażem. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Cały teren jest ogrodzony, a za dodatkowe zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa odpowiada monitoring oraz instalacja alarmowa. W hotelu znajduje się 26 zadbanych, dobrze wyposażonych pokoi wraz z łazienkami. Pokoje są jedno, dwu oraz trzy osobowe, a także pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych, co składa się na łącznie 51 miejsc noclegowych. Dużym atutem jest elegancka, klimatyzowana i w pełni wyposażona restauracja wraz z przestronną kuchnią, a także klimatyzowana sala konferencyjna z możliwością przekształcenia jej na salę bankietową. Dodatkowo w budynku znajduje się recepcja, pomieszczenia biurowe, praktyczne pomieszczenia gospodarcze, pralnia i kotłownia. Nieruchomość jest po generalnym remoncie zakończonym w 2010 roku. Remont obejmował cały obiekt (m.in. pokoje, łazienki, kuchnię, recepcję, restaurację, salę konferencyjną, hole, dach) włącznie z wymianą wszystkich okien, instalacji, stolarki i prac wokół budynku. W cenie pozostaje całe wyposażenie hotelowe.Zobacz: Film promujący
Cena ofertowa: 1 990 000 zł

Więcej szczegółów:Hotel na sprzedaż Tarnowskie Góry, Bobrowniki Śląskie

 

WGN Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20

Rafał Kampczyk

r.kampczyk@wgn.pl

608 076 088

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowego hotelu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowego hotelu

Na sprzedaż luksusowy, unikatowy, trzygwiazdkowy hotel o stylowej architekturze i wnętrzu wykonanym w stylu barokowym znajdujący się w Rzeszowie.

 

Budowa hotelu rozpoczęła się w 2006 roku, budynek był stopniowo rozbudowywany aż do 2009 roku. Budynek o powierzchni 2457m2 jest posadowiony na urokliwej działce o powierzchni 7100m2. Hotel posiada łącznie 35 pokoi (76 miejsc noclegowych ). Obiekt dysponuje trzema sale: sala Konferencyjno-Bankietowa Okrągła (elegancka i przestronna sala pomieści do 200-u osób przy stołach), Sala Konferencyjno-Bankietowa Kryształowa (idealna do organizacji np. konferencji na około 60 osób) oraz sala mała-szkoleniowa mieszcząca około 25-u osób. Hotel składa się z 3-ch kondygnacji z różnymi wystrojami tak, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Ta luksusowa nieruchomość znajduje się w bardzo dyskretnym miejscu na przedmieściach Rzeszowa co jest bardzo ważne i gwarantuje spokojny, niezakłócany nocnymi wrzawami czy ulicznym ruchem, wypoczynek. Największym atutem tej niebywale pięknej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja obok skrzyżowania przy trasie A4 Rzeszów-Kraków i ekspresowej międzynarodowej drodze szybkiego ruchu S-19 Białoruś-Słowacja , zaledwie 5km do centrum Rzeszowa, 9km do Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka. Hotel został laureatem konkursu Po prostu najlepszy na Wzorcowe Polskie Przedsiębiorstwo Hotelowe Roku 2008 i otrzymał nagrodę w kategorii obiektów trzygwiazdkowych.

 cena ofertowa: 13 000 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Rzeszów

 

 

WGN Myszków

Sebastian Jagusiak

sjagusiak@wgn.pl

+48 660 028 844

 

WGN pozyskał do sprzedaży zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku

WGN pozyskał do sprzedaży zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających lasów w odległości 6 km od Bytowa stanowiąca zespół pałacowo-parkowy z XIX wieku zlokalizowana miejscowości Gostkowo, w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 18.263 m kw.

 

Oferowana nieruchomość zabudowana jest 2 kondygnacyjnym budynkiem pałacowym z poddaszem użytkowym, podpiwniczonym, o powierzchni całkowitej 1900 m kw. (powierzchnia użytkowa 1311 m kw.), wzniesionym w XIX wieku, wpisanym do rejestru zabytków, budynkiem gospodarczym  o powierzchni 80 m kw. oraz zabytkowym parkiem z XIX wieku usytuowanym na obrzeżu wsi w bezpośrednim sąsiedztwie trasy komunikacyjnej Bytów- Lębork (Słupsk). Układ przestrzenny parku oparto na klasycznych podstawach stylu krajobrazowego. Doskonale harmonizuje z otaczającymi go polami, łąkami i lasami. Na terenie parku zinwentaryzowano ok 200 drzew. Posiadłość o dużym potencjale z przeznaczeniem na hotel, restaurację, dom spokojnej starości, prywatna klinikę, rezydencję.

Cena ofertowa: 1.090.000 zł

więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Gostkowo, Bytów
WGN Słupsk

Jadwiga Kubicz
607 385 481
jadwiga.kubicz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje stadninę koni

WGN sprzedaje stadninę koni

Na sprzedaż przepiękne gospodarstwo rolne zlokalizowane w malowniczej miejscowości Rzeniszów- Łazy (woj. śląskie) w bezpośrednim sąsiedztwie lasów.

 

Prezentowany grunt o powierzchni całkowitej 4,7ha i szerokości 120m ma zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie budowlane- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Na terenie posiadłości znajduje się murowana stajnia kryta blachodachówką o powierzchni 250m2 i możliwością adaptacji poddasza na cele komercyjne wraz z murowanym garażem o powierzchni 125m2. Stajnia przygotowana jest na zabudowanie 8-12 boksów dla koni, a jej osobliwością są angielskie wejścia dla koni. Ponadto w gospodarstwie jest duży i częściowo wyremontowany dom drewniany o powierzchni ok 80m z 3 izbami i łazienką. Pozostałą część gospodarstwa stanowią łąki, pastwiska oraz miejsce na padok, a całość otoczona jest mieszanym lasem. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja kilkaset metrów od trasy DK-1,otoczenie lasów oraz nieograniczone możliwości inwestycyjne.

 

Cena ofertowa: 1 650 000 zł

więcej szczegółów:Stadnina na sprzedaż Rzeniszów-Łazy

 

WGN Myszków

Artur Gmyz

agmyz@wgn.pl

533 54 46 46

 

 

WGN sprzedaje zabytkowy biurowiec znajdując się w centrum Wrocławia

WGN sprzedaje zabytkowy biurowiec znajdując się w centrum Wrocławia

Na sprzedaż budynek biurowy o powierzchni użytkowej 11 661,55 m2, który doskonale nadaje się pod inwestycje hotelową.

 

Oferowany obiekt to 3-piętrowy budynek z podpiwniczeniem, kondygnacją przyziemia, parterem oraz poddaszem. Część nadziemna to ponad 2000 m2 powierzchni biurowych na każdą kondygnację wraz z pomieszczeniami magazynowymi i socjalnymi. Do nieruchomości przynależy budynek gospodarczy i garażowy stanowiące integralną część. Bryła to układ zamknięty z 2 dziedzińcami wewnętrznymi oraz patio .Oferowana nieruchomość posiada duże walory architektoniczne, elewacja zewnętrzna o bogatych zdobieniach. Budynek jest rozpoznawalny i wyróżnia się w okolicy. Biurowiec znajduje się na działce o powierzchni 8 609 m2 i nieregularnym kształcie zbliżonym do trapezu. Zachodnim bokiem przylega do ulicy Powstańców Śląskich. Istnieje możliwość parkowania w obrębie działki, na terenie dziedzińców oraz na zewnątrz budynku (ok. 35 miejsc parkingowych w obrębie nieruchomości).

 

Cena ofertowa: 39 900 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Wrocław

 

WGN Głogów

Ewa Konopska

e.konopska@wgn.pl

724 359 327

 

 

WGN sprzedaje urokliwy zespół willowo-parkowy

WGN sprzedaje urokliwy zespół willowo-parkowy

Do sprzedania piękny zespół willowo-parkowy znajdujący się w Gozdnicy.

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi willa o powierzchni 890 m2 wybudowana w 1889r. Obecnie jest po kapitalnym remoncie. Na 3 kondygnacjach znajduje się ponad 10 pokoi. W wielu pomieszczeniach zachowana została bogata sztukateria sufitów. Na terenie parku znajduje się staw z czynną fontanną. Posesja posiada murowane ogrodzenie z metalową bramą wjazdową,jest monitorowana. Do kompleksu przynależą trzy wolnostojące garaże oraz wiata. Dużym atutem posesji jest jej dogodna lokalizacja- ok. 15 km od DK18, 40 km od autostrady A4 i ok.40 km od granicy polsko-niemieckiej. Willa nadaje się do natychmiastowego zamieszkania lub może być przeznaczona na cele usługowe, gastronomiczne, hotelarskie.

 

 

Cena ofertowa: 3 800 000 zł

więcej szczegółów: Willa na sprzedaż Gozdnica

 

 

 

WGN Szprotawa

Beata Włodarczyk

 b.wlodarczyk@wgn.pl

695 221 788

 

Zobacz film promujący wyjątkową nieruchomość

Zobacz film promujący wyjątkową nieruchomość

WGN jako wyłączny agent sprzedaje wyjątkowy zespół pałacowo-parkowy za 4 500 000 zł.

 

Na sprzedaż zespół pałacowo- parkowy znajdujący się w Gocanowie na Szlaku Piastowskim. Oferowana nieruchomość składa się z odnowionego pałacu, budynku bankietowo-hotelowego i parku na powierzchni 6,3 ha. Całość oddalona jest kilkaset metrów od malowniczego Jeziora Gocanowskiego i 5,2 km od Kruszwicy i 25 km od Inowrocławia. Część pałacowa o powierzchni użytkowej 1087,6 m2 z piwnicami, to unikatowa nieruchomość z oryginalnymi witrażowymi drzwiami, oknami i posadzką mozaikową z XIX wieku w stylu architektury eklektycznej. W głównym budynku pałacowym znajdują się sale bankietowe dla nawet 100 osób, na piętrze 5 pokoi gościnnych każda z łazienka, razem ok 18 łóżek plus część mieszkalna prywatna o pow. ok 80 m2. W podziemiach część gastronomiczna i biurowa. Pierwsze opisy dworu pochodzą już z 1754 roku. Częścią kompleksu jest również nowy okazały budynek bankietowo hotelowy (z dwoma salami nawet na 300 osób na parterze i ok. 24 pokoje gościnne każdy 2 osobowy łącznie ok. 48 łóżek na I piętrze)


zobacz film: spacer po pałacu

cena ofertowa: 4 500 000 zł

więcej szczegółów: Pałac na sprzedaż Gocanowo

 

 

WGN Szczecin Prawobrzeże 1

Ewa Syrenicz-Tryburska

e.syrenicz@wgn.pl

602587038

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w otulinie Nadpilicznych Parków Krajobrazowych

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w otulinie Nadpilicznych Parków Krajobrazowych

Do sprzedaży ośrodek rekreacyjno wypoczynkowy położony w otulinie Nadpilicznych Parków Krajobrazowych, w miejscowości Aleksandrów.

 

Do sprzedaży 8 hektarowa działka, częściowo zalesiona o dużych możliwościach i walorach użytkowych. Położenie oraz zabudowa pozwala na wszechstronne wykorzystanie jako ośrodek rekreacyjno- wypoczynkowy, pensjonat dla osób starszych, stadninę koni jak również działki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Działka o pow. 700mkw z niezależnym wjazdem jest zabudowana budynkiem o pow. ok. 480mkw, wykorzystywanym jako pensjonat, dom wypoczynkowy w pokojach 2,3 i 4 osobowych (łącznie na 36 osób) usytuowanym na piętrze budynku, parter: sala jadalna w wyposażeniem jak również sala kominkowa, na 40 osób. Oddzielny obiekt może stanowić murowany budynek stajnia 30 koni z zapleczem socjalnym 9pokoje, łazienki, kuchnia). Na terenie mieści się również pawilon drewniany miedzy kortem tenisowym a stajnią. Budynek parterowy jednorodzinny140mkw. Całość nieruchomości wyposażona w kort tenisowy, boiska do siatkówki, staw zarybiony z zadaszonym molo, trzy stanowiska grillowe, plac zabaw dla dzieci.

 

Cena ofertowa:2 300 000

więcej szczegółów: Pensjonat na sprzedaż Aleksandrów, Sulejów

 

 

WGN Piotrków Trybunalski

piotrkowtryb@wgn.pl

44 649 65 40

 

WGN jako wyłączny agent sprzedaje ośrodek wypoczynkowy za 1 890 000 zł

WGN jako wyłączny agent sprzedaje ośrodek wypoczynkowy za 1 890 000 zł

Na sprzedaż ośrodek rekraacyjno - wypoczynkowy  położony w przepięknej leśnej okolicy z bezpośrednim dostępem do rzeki Warty. 

Oferowana nieruchomość to Ośrodek składający się z 7 murowanych domków letniskowych(wewnątrz pokoje 2 i 3 osobowe, łazienka i WC),oddzielnego budynku (pawilonu) w którym znajdują się: stołówka , świetlica, część socjalna, pomieszczenia gospodarcze. Na terenie obiektu znajdują się plac zabaw dla dzieci,boiska do piłki siatkowej i kometki, parking, miejsca do grillowania. Ośrodek położony jest w Załęczu Wielkim - Kępowiźnie na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu zakola rzeki Warta. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce zarówno pod względem krajobrazowym jak i klimatycznym. Zlokalizowany jest wśród przepięknych drzew lasu sosnowego obfitującego w grzyby i owoce leśne. Obiekt jest oddalony 18 km od Wielunia, 60 km od Częstochowy i 100 km od Łodzi.

Cena ofertowa:1 890 000 zł

więcej szczegółów: Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż Kałuże

 

WGN Wieluń

Tomasz Brzeziński

e-mail: komercja@wgn.wielun.pl, biuro@wgn.wielun.pl

tel.: 790 759 999

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży neoklasycznego pałacu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży neoklasycznego pałacu

Na sprzedaż neoklasycystyczny zabytkowy pałac pochodzący z drugiej połowy XIX w, który należał rodziny Słubickich. Obiekt został zaprojektowany przez słynnego architekta Stanisława Hebanowskiego, który zaprojektował m.in. gmachu Teatru Polskiego w Poznaniu.

 

Pałac zbudowano w 1859 roku nad brzegiem jeziora na wzniesieniu i otoczono go 12 hektarowym parkiem krajobrazowym w którym dwa niewielkie wzniesienia połączono mostkiem. Pałac składa się z kilku przenikających się, piętrowych brył. Przed fasadą portyk filarowy w podwójnym małym porządku, zwieńczony trójkątnym tympanonem, zdobionym wicią roślinną. Piętro budynku zdobi arkadowa galeria. Na ogród wychodzi ćwierćkolista galeria z prowadzącymi nań schodami. Od strony jeziora wznosi się trójkondygnacyjna wieża, przy której znajduje się taras widokowy. Malowniczo położony nad jeziorem Lubstowskim w miejscowości Lubstów gmina Sompolno neoklasycystyczny pałac z drugiej połowy XIX wieku oferuje 1604,9 m2 powierzchni użytkowej. Pałac przeszedł gruntowny remont, została wymieniona stolarka okienna, wszystkie instalacje, odnowiona elewacja.

 


Cena ofertowa: 15 000 000 zł

więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Lubstów

 

WGN Konin

Tomasz Glaza

biuro@konin.pl

601842200

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowej gorzelni wraz z dworkiem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży zabytkowej gorzelni wraz z dworkiem

Na sprzedaż zabytkowa gorzelnia znajdująca się w miejscowości Minkowskie, w województwie opolskim, 13 minut od Namysłowa i 50 minut od Wrocławia.

 

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi także dworek pochodzący z I połowy XX wieku. Całość zajmuje łączną powierzchnię 26 144 m2 i stanowi pięć działek geodezyjnych. Przeznaczenie działki zabudowanej budynkiem gorzelni zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego to tereny zabudowy produkcyjnej, baz, składów i magazynów (w tym handel hurtowy). Dopuszcza się przekształcenie zabudowy pod lokalizację urządzeń towarzyszących funkcji podstawowej, w tym związanych z obsługą techniczną i transportową. Nieruchomość w całości stanowi piękny teren, który może zostać wykorzystany pod stworzenie nowoczesnego browaru na historycznych podwalinach starej gorzelni.

 Cena ofertowa: 1 190 000 zł

więcej szczegółów: Hala produkcyjna na sprzedaż Minkowskie

 

 

WGN Oława

Karolina Domańska

k.domanska@wgn.pl

+48 607 530 633

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży stylowego hotelu w górach Izerskich

WGN wyłącznym agentem sprzedaży stylowego hotelu w górach Izerskich

Na sprzedaż nietuzinkowa  nieruchomości, w której znajduje się dobrze prosperujący hotel.

Nieruchomość zlokalizowana jest na granicy miejscowości Pobiedna i miasta uzdrowiskowego Świeradów Zdrój. Posiadłość położona jest bardzo blisko granicy z Czechami, co czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym dla turystów. Składa się z zabytkowego dworku o powierzchni ponad 600m2, który położony jest wśród ponad dwu hektarowego parku ze wspaniałym widokiem na góry Izerskie. Budynek przeszedł generalny remont zgodnie ze sztuką budowlaną właściwą jego epoce. Wyposażenie stanowią stylowe meble idealnie komponujące się z secesyjnymi wnętrzami. Idealnie zachowane oryginalne elementy z lat 20- witraże w oknach czy chociaż by piwnica na wino w formie plastra miodu. Hotel oferuje dostęp do sauny, siłowni, sali bilardowej, baru oraz małego spa.

Cena ofertowa: 6 000 000 zł

więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Pobiedna

 

 

WGN Bolesławiec

Monika Wojciechowicz

m.wojciechowicz@wgn.pl

577 777 627

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży barokowego pałacu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży barokowego pałacu

Na sprzedaż Zespół Pałacowo Parkowy znajdujący się w miejscowości Czempiń około 30 km od Poznania.

 

Oferowany pałac został uznany jako jeden z 3 najpiękniejszych w Wielkopolsce. Zabytkowy obiekt w stylu barokowym oferuje ponad 2 000 m2 powierzchni. Został wybudowany w latach 1698 – 1700 . ostateczny kształt uzyskał po przebudowie w 1904 roku, wtedy powstał taras przed fasadą oraz balkon w elewacji ogrodowej. Pałac otoczony jest parkiem o powierzchni 4,13 ha pochodzącym z pierwszej poł. XVIII. W skład Pałacu wchodzi 10 sal konferencyjnych : 3 sale na parterze,7 na piętrze i antresola ( na ok.60 osób). Ze względu na dogodną lokalizację i wyjątkowy charakter miejsce doskonale sprawdzi się jako: klinika medycyny estetycznej, dom opieki, dom weselny, hotel z restauracją, centrum konferencyjne czy SPA

 

cena ofertowa: 5 000 000 zł

więcej szczegółów:Hotel na sprzedaż Czempiń

 

 

WGN Leszno

Paweł Czerniawski

pawel.czerniawski@wgn.pl

723820102

 

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowego domu weselnego pod Warszawą

WGN wyłącznym agentem sprzedaży luksusowego domu weselnego pod Warszawą

 Na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny, sala weselna o niezwykłej architekturze, stylowych wnętrz wykończonych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 Sala weselna powstała z myślą z dala od zgiełku zatłoczonego miasta, w zacisznym, malowniczym otoczeniu i kameralnej atmosferze. Lokal znajduje się zaledwie około 15 kilometrów od centrum Warszawy w okolicy Łomianek. Inspiracją do stworzenia tego niezwykłego miejsca była fascynacja właścicieli pięknymi i niepowtarzalnymi włoskimi wnętrzami, zachwycającymi swoim urokiem i ciepłym klimatem. Lokal został stworzony nie tylko z myślą o ślubach, bankietach czy balach, ale stanowi także doskonałe miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy przyje?c? rodzinnych i okolicznościowych w zależności od potrzeb i upodobań klientów. Obiekt oferuje 242,60 m2 powierzchni użytkowej i może pomieścić do 250 osób.

 

Cena ofertowa:3 500 000 zł

więcej szczegółów: Budynek usługowy na sprzedaż Dziekanów Nowy

 

WGN Warszawa Mokotów, ul. Racławicka 66/70 lok. 32

Andrzej Stankiewicz

a.stankiewicz@wgn.pl

668 820 559

 

WGN sprzedaje urokliwe gospodarstwo agroturystyczne

WGN sprzedaje urokliwe gospodarstwo agroturystyczne

WGN pozyskał do sprzedaży na wyłączność gospodarstwo agroturystyczne Motylówka znajdujące się we wsi Mielcuchy Pierwsze (ok. 50km od Kalisza).

 

Ze względu na bardzo cichą i spokojną okolice znajdującą się pośród malowniczych lasów i łąk obiekt jest idealnym miejscem do przyjmowania gości. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi duży piękny dom po remoncie (170m2) z gospodarstwem rolnym/agroturystyką
o łącznej powierzchni 25,5800 ha. Na działce znajduje się także stodoła ( z pozwoleniami na przebudowę pod restaurację), wyremontowana stajnia ( z 12 boksami, siodlarnią, łazienką, pomieszczeniem gospodarczym z piwniczką oraz z poddaszem magazynowym na siano i słomę), budynek gospodarczy w którym znajduje się garaż z kotłownią i pomieszczeniami noclegowymi.

Cena ofertowa:1 600 000 zł

więcej szczegółów:Stadnina na sprzedaż Mielcuchy Pierwsze, Czajków

 

WGN Kalisz, ul. Polna 14- Złote Centrum

Jerzy Olejnik

 j.olejnik@wgn.pl

+48 519 564 455

 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowej działki

WGN wyłącznym agentem sprzedaży wyjątkowej działki

 WGN jako wyłączny agent sprzedaży pozyskał ni zwykłą działkę budowlano-rolną o powierzchni 12 000m2 położoną w malowniczej miejscowości Mirów na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej kilkaset metrów od zamku królewskiego w Mirowie.

 

 Oferowana działka o szerokości ponad 50 metrów znajduje się na lekkim wzniesieniu 10 metrów od pięknego lasu i jest porośnięta sosenkami i brzózkami. Według Planu Zagospodarowania Przestrzennego grunt w części 4000m2 jest przeznaczony pod zabudowę  jednorodzinnymi obiektami mieszkaniowymi z usługami podstawowymi.

Niezaprzeczalnie największym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja- Mirów to miejscowość położona na Szlaku Orlich Gniazd w obrębie zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych. Ze względu na bliskość XIV-wiecznej warowni, działka może być idealnym sposobem na inwestycje handlowo-usługowe.

Cena ofertowa: 270 000 zł

więcej szczegółów: Działka budowlana na sprzedaż MirówWGN Myszków
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje zespół pałacowo-folwarczny za 22 106 190 zł

WGN sprzedaje zespół pałacowo-folwarczny za 22 106 190 zł

WGN jako wyłączny agent sprzedaje pałacu z 1927 roku wraz z zespołem folwarcznym. Unikatowa nieruchomość znajduje się w Zgierzu Pomorskim, około 20 km od Koszalina.

 

Kompleks pałacowo-folwarczny pochodzący z XVIII wieku znajduje się na powierzchni 478,51 ( z czego 178,60 ha łąk, 189,61 ha gruntów rolnych, 78,62 ha pastwisk, 31,68 ha pozostałe). Jego głównym elementem jest budynek pałacowy o powierzchni użytkowej 605 m kw, I piętrowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, o zwartej bryle. Ponadto w skład nieruchomości wchodzą: dwa budynki magazynowe (powierzchnia użytkowa: 920 mkw. I 210 mkw), pięć budynków gospodarczych (powierzchnia użytkowa: 86,5 mkw, 448,2 mkw, 1006,7 mkw, 401,5 mkw), obora o powierzchni użytkowej 221,1 mkw, garaż (20,8 mkw), stajnia ( 272,8 mkw), dwa budynki wagowe o łącznej powierzchni 31,7 mkw, trzykondygnacyjna gorzelnia (1063,9 mkw) oraz budynek stacji paliw (41 mkw). Całość jest otoczona parkiem dworskim pochodzącym z drugiej połowy XVIII wieku, który pierwotnie zaaranżowany był na ogród francuski, co ciekawe rosną w nim graby zwyczajne i cisy mające nawet 250 lat.

Cena ofertowa: 22 106 190 zł

więcej szczegółów: Pałac na sprzedaż Zegrze Pomorskie

 


WGN Słupsk
Jadwiga Kubicz
607 385 481
jadwiga.kubicz@wgn.pl

 

WGN sprzedaje zabytkowy zespół pałacowy

WGN sprzedaje zabytkowy zespół pałacowy

Zespół pałacowy z przełomu XVIII i XIX wieku w okolicach Szprotawy został wystawiony za 1 700 000 pln.

Obiekt złożony z pałacu, oficyny i czterech budynków gospodarczych, usytuowany na skraju dwustuletniego parku. Pałac w stylu barokowo-klasycystycznym o powierzchni użytkowej 1360 m2, zbudowany w 1783 roku. Dach mansardowy z naczółkami i barokowe portale to charakterystyczne cechy budowli. Zbudowany na bazie prostokąta, dwukondygnacyjny. Elewacje z bogatym boniowanym.  Pałac jest po kapitalnym remoncie i adaptacji, obecnie pełni funkcję luksusowego hotelu.Obiekt posiada 63 miejsca noclegowe o bardzo wysokim standardzie. Każdy pokój z osobną łazienką. Obiekt posiada wszystkie media. Oficyna zbudowana w 1801 roku w stylu klasycystycznym o powierzchni użytkowej 280 m2. Obecnie znajdują się w niej komfortowe pokoje dla gości. Budynki gospodarcze usytuowane są przy prostokątnym dziedzińcu. Są to dwie stodoły i stajnia zbudowane w 1842 roku, magazyn w 1845 roku.  Park usytuowany jest na północ od pałacu, na działce o powierzchni 6 ha. Jego początki wiążą się z ogrodem powstałym u zarania XIX wieku. Na przełomie lat 2006-2009 pałac wraz z oficyną i parkiem został poddany gruntownemu remontowi, powracając do swojej dawnej świetlności.

 

Cena ofertowa: 1 700 000 zł

Więcej szczegółów: Hotel na sprzedaż Henryków

 

 

WGN Szprotawa

Marek Świdziński

e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

tel.: 724 359 329

WGN sprzedaje działkę z budynkiem biurowo-usługowym w Międzyzdrojach

WGN sprzedaje działkę z budynkiem biurowo-usługowym w Międzyzdrojach

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 958 m2 z budynkiem o powierzchni 676 m2. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu molo, plaża i atrakcje turystyczne.

Budynek jest obiektem 2-kondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym. W części zachodniej budynku są 2 mieszkania na parterze, a na piętrze 2 pokoje hotelowe. W części wschodniej biura i pomieszczenia techniczne w kondygnacji parteru oraz pokoje hotelowe na piętrze.

 

cena ofertowa: 4 000 000 zł

więcej szczegółów: działka z budynkiem biurowo- usługowym

WGN Głogów
Ewa Konopska
tel.: 724 359 327
e-mail: e.konopska@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu we Władysławowie

WGN wyłącznym agentem sprzedaży hotelu we Władysławowie

Hotel / pensjonat położony jest przy samej Alei Gwiazd Sportu - głównej promenadzie spacerowej Władysławowa został wystawiony na sprzedaż. Super lokalizacja- gdyż do morza jest zaledwie 200 m.

Obiekt ma powierzchnię użytkową 1 000 m2. W skład hotelu wchodzą sala restauracyjna dla max. 80 osób oraz dla gości 30 pokoi: 2, 3, 4 osobowe oraz apartamenty, o bardzo wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym.

 
W najbliższym sąsiedztwie usytuowany jest Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo z oddanym przepięknym, nowoczesnym basenem ze zjeżdżalniami, w którym istnieje możliwość korzystania z zabiegów zdrowotno-rehabilitacyjnych.Obiekt jest gotowy do przejęcia, bez najmniejszego wkładu. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu w górę o kolejny poziom, dzięki czemu zyskamy dodatkowe 300 m powierzchni użytkowej do dowolnej aranżacji. Mimo, że pensjonat nie posiada windy, istnieje możliwość zainstalowania windy zewnętrznej, przeszklonej z widokiem na morze.

Stopa zwrotu tylko w okresie od maja do końca września to 13-15 %. Istnieje możliwość prowadzenia działalności całorocznej, wówczas cała inwestycja zwraca się w znacznie szybszym czasie. W okresie maj, czerwiec i wrzesień podpisane umowy z biurami podróży, które gwarantują 100 % obłożenie.

Cena ofertowa: 4 700 000 zł

Więcej szczegółów: pensjonat we Władysławowie na sprzedaż

 

WGN Gdańsk
Edyta Goncerz- Dominik
e-mail: e.goncerz_dominik@wgn.pl
tel.kom.: 532150746

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu pod Koszalinem

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pałacu pod Koszalinem

WGN posiada w swojej ofercie sprzedaż pałacu w stylu eklektycznym z 1920 roku.

Pałac położony w Kłaninie w powiecie Koszalińskim, 27 km od Koszalina, wystawiono na sprzedaż za cenę 2 460 000 zł. Zespół pałacowo- parkowy z budynkami folwarcznymi położony jest na działce o łącznej powierzchni 4,11 ha w tym park krajobrazowy z XX wieku o powierzchni 1,62 ha. Eklektyczny budynek pałacowy, czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 815,8 m kw. W latach 1987 -1989 przeprowadzona remont dachu i instalacji. Na terenie posesji znajdują się dwie dwukondygnacyjne obory : o powierzchni użytkowej 2725,5 m kw. z roku 1974 oraz 272,3 m kw. z roku 1989. Ponadto jest jeszcze 5 innych budynków magazynowo- warsztatowych. Aktualnie nieruchomość nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Bobolice nieruchomość leży na terenie określonym jako teren fermy hodowlanej oraz teren parku zabytkowego i pałacu.cena ofertowa: 2 460 000 zł

Więcej szczegółów: Pałac na sprzedaż Kłanino, Koszalin


WGN Słupsk
JADWIGA KUBICZ
607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pięknego pałacu na Dolnym Śląsku

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pięknego pałacu na Dolnym Śląsku

WGN sprzedaje pałac w Psarach pod Wrocławiem pochodzący z XVII wieku, gruntownie przebudowany na początku XX wieku, odrestaurowany w 2012 roku przez obecnego właściciela, który robił to z niebywałą pasją, zaangażowaniem z pomocą wysokiej klasy specjalistów i nie szczędząc na to środków finansowych.

Nieruchomość uzyskała zapierający dech w piersiach blask, który objawia się w każdym detalu pałacu. Reprezentacyjny pałac może pełnić różne funkcje takie jak: hotel, pensjonat, centrum SPA, rezydencja.


Cena obejmuje całe wyposażenie, w tym wszystkie meble, które są odrestaurowanymi antykami częściowo pochodzącymi z tego pałacu.cena ofertowa: 7 500 000 zł

Więcej szczegółów: Inny komercyjny na sprzedaż Psary

 

WGN Leszno

Paweł Czerniawski

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

tel.: 723820102

 

WGN oferuje do sprzedaży kompleks narciarski w Wiśle

WGN oferuje do sprzedaży kompleks narciarski w Wiśle

Piękny kompleks narciarski Wisła- Soszów, zlokalizowany w Wiśle-Jawornik na malowniczym północno - wschodnim zboczu Soszowa Wielkiego (886 n.p.m.) w źródłowej części doliny potoku
Jawornik został wystawiony na sprzedaż.

Stacja narciarska z trasami narciarskimi i niezbędną infrastrukturą znajduje się na całkowitej powierzchni 16ha. Jest to jedna z największych stacji narciarskich w Beskidach.

Stok narciarski Soszów jest najbardziej urozmaiconym i największym teren narciarskim w Wiśle. Ten nowoczesny ośrodek, którego dolna stacja kolei linowej położona jest na wysokości 610 m n.p.m. (górna stacja to 806 m n.p.m.) wyróżnia bardzo dobre warunki na trasach narciarskich, których łączna długość wynosi aż ponad 6 km. Specyficzny mikroklimat oraz wysoka pokrywa śniegowa, pozwalają na jazdę nawet do końca kwietnia.

Nartostrady są sztucznie naśnieżane nowoczesnym systemem lancowym o dużej wydajności, wyrównywane i ubijane ratrakami, co sprawia, że warunki do jazdy na nartach są zawsze bardzo dobre. Przy dolnej stacji znajdują się parkingi na ok. 600 samochodów.

Stacja Narciarska „Soszów” dysponuje bazą noclegową na łącznie 51 osób jak i doskonale urządzonym zapleczem gastronomicznym.

Na Soszowie do dyspozycji narciarzy jest wypożyczalnia sprzętu, serwis narciarski, sklep z akcesoriami oraz Centrum Testowe Nart.

Stacja jest obiektem całorocznym. W okresie letnim oferuje usługi gastronomiczne, hotelarskie oraz turystyczne przewozy koleją linową.

 


W skład stacji narciarskiej należą m.in.:
1. Budynki o łącznej powierzchni 2291m2
a/ Budynek dolnej stacji kolei
b/ Chatka Góralska - dla 8 osób
c/ Chatka Góralska na tarasie - dla 7 osób
d/ Budynek górnej stacji
2.Trasy narciarskie o łącznej długości 6190 m i różnym stopniu trudności (niebieska, czerwona, czarna)
3. Własne ujęcie wody pitnej
4. Nowoczesne oświetlenie tras narciarskich o numerach 1,2 i 5.
5. Kompresorownia zasilająca system naśnieżania z własnym zbiornikiem wody
6. Kolej linowa 4-osobowa TATRAPOMA typ TS 4p z pasem transmisyjnym do wsiadania
7. Podwójny wyciąg orczykowy MOSTOSTAL po modernizacji
8. Wyciąg narciarski talerzykowy H-130 firmy TATRAPOMA
9. nowoczesny system naśnieżający trasy narciarskie (lancowy)

Cena ofertowa: 14 700 000

Więcej szczegółów: stacja narciarska w Wiśle

WGN Myszków
Artur Gmyz
tel. 533 544 646
e-mail: agmyz@wgn.pl

Apartament za 2 709 000 zł w Hiszpanii na sprzedaż

Apartament za 2 709 000 zł w Hiszpanii na sprzedaż

WGN w Hiszpanii sprzedaje apartamenty o różnej powierzchni i cenie w Guardamar del Segura.

Inwestycja Mare Nostrum to apartamentowiec położony w Guardamar del Segura. Budynek apartamentowy z pięknymi terenami zielonymi, basenami i podziemnym parkingiem. Tylko 2 minuty pieszo do plaży. Kompleks apartamentowy składa się z 3 bloków. W każdym bloku jest 5 pięter. Istnieje kilka modeli apartamentów: parter z ogrodem, środkowe piętra z tarasem i penthouse z solarium. Widok z okna na morze jest niesamowity. Znajduje się zaledwie 30 minut od lotniska w Alicante. Obszar ten jest blisko wszystkich udogodnień, takich jak centra handlowe, pola golfowe, lotniska, kliniki. Prezentowany apartament ma powierzchnię 267,32 m² i znajduje się na ostatnim piętrze apartamentowca.


Costa Blanca, czyli Białe Wybrzeże, znajduje się w przepięknym hiszpańskim regionie Alicante. Odnaleźć tu można całą okazałość świata śródziemnomorskiego. Jedną z największych atrakcji Costa Blanca są liczne plaże (212 km). Łagodny klimat (średnia roczna temperatura 17 stopni C), stała kontrola sanitarna i środowiskowa sprzyjają korzystaniu ze zróżnicowanej oferty nadmorskiej regionu.

 

Cena ofertowa: 630.000 euro

Więcej szczegółów: Apartament na sprzedaż GUARDAMAR DE SEGUR

 

WGN Spain

Ewelina Boloz

e-mail: ewelina@spainqualityproperties.pl

tel.: 0034642331654

30740 San Pedro del Pinatar ulica Avenida de Taibilla numero 1

Luksusowa rezydencja w odległości 50 m od Morza Śródziemnego w Hiszpanii.

Luksusowa rezydencja w odległości 50 m od Morza Śródziemnego w Hiszpanii.

Przepiękna willa z 4 sypialniami, 3 łazienkami, salonem z kuchnią, tarasem, basenem i ogrodem zlokalizowana tuż przy plaży w  słonecznej Hiszpanii. Na dachu słoneczne solarium z którego możemy podziwiać zachód słońca czy widok na morze.

Rezydencja znajduje się w Orihuela Costa w Capoamor, na osiedlu Rezydencje DELUX, model Marta.

Bliskość morza, cudowny klimat, piękny region-czyli lokalizacja, czyni tę ofertę bardzo interesującą.Plaże Orihuela Costa należą do najlepszych i najpiękniejszych w całej Hiszpanii, fantastyczny klimat w ciągu całego roku, przyciąga wczasowiczów ze wszystkich zakątków Europy i nie tylko.
To jeden z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Hiszpanii i w Europie.
Odległość od międzynarodowego portu lotniczego w Alicante to około 50 km. Z El Altet polecimy bezpośrednio do Polski.

Polecamy nurkowanie i żeglarstwo. Dla początkujących są szkoły i kursy nurkowania.
Dla miłośników żeglarstwa Orihuela Costa oferuje możliwość podjęcia kursów na żeglarza lub sternika. W Torrevieja i na Cabo Roig znajdują się przystanie jachtowe, gdzie można wypożyczyć jacht lub statek na wycieczkę po morzu.

Liczne w okolicy pola golfowe zapraszają do skorzystania z tej jakże popularnej gry w Hiszpanii. Słońce świeci przez prawie cały rok, a temperatura nawet zimą nie spada poniżej 15 stopni Celsjusza.

Plaże otaczają malownicze zatoczki i pachnące lasy świerkowe. To region nastawiony przede wszystkim na turystów, dlatego prawie na każdym kroku spotkamy bar czy restaurację oferujące dania śródziemnomorskie, ale nie tylko.

Dzięki bogatej ofercie gastronomicznej na Orihuela Costa możemy skosztować kuchni z różnych zakątków świata. A wieczorem liczne dyskoteki zapraszają na całonocną zabawę. Sklepów w okolicy również nie brakuje.

cena: 799 000 EUR

oferta szczegółowa: luksusowa rezydencja w Hiszpanii

WGN Spain
Ewelina Boloz
e-mail: ewelina@spainqualityproperties.pltel.kom.: 0034642331654

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży małej galerii handlowej w Łodzi

WGN jest wyłącznym agentem sprzedaży małej galerii handlowej w Łodzi

Obiekt znajduje się w pobliżu skrzyżowania Alei Włókniarzy i Alei Mickiewicza, stanowiących jedną z większych arterii komunikacyjnych miasta.

Galeria handlowo-usługowa została wybudowana z wykorzystaniem najnowszych technologii i materiałów w 2005 r. a odnowiona w 2013 r.

Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 2018 mkw.

Wysoki standard wykończenia wnętrz dopasowany do potrzeb najemców poszczególnych lokali. Każdy z lokali posiada niezależne wejście.Na elewacji nieruchomości bardzo dobrze eksponują się reklamy firm, które wynajmują poszczególne lokale. Warto dodać , że przed budynkiem znajduje się siedmiometrowa makieta motocykla , która nadaje dobrą rozpoznawalność pawilonu handlowo-usługowego w Łodzi.

Przed galerią duży parking o powierzchni 915 mkw dla klientów.

W budynku znajduje się 11 lokali usługowych o łącznej powierzchni użytkowej 1223,75 mkw. Obecnie wynajęte są wszystkie lokale na okres długoterminowy.

Nieruchomość jest okazją i dobrą inwestycją.

cena ofertowa: 6 100 000  zł

Więcej szczegółów: mała galeria handlowa na sprzedaż w Łodzi


WGN Łódź / Nawrot
Anna Czekalska
e-mail: a.czekalska@wgn.pl
tel.: 698649764

Stacja benzynowa wystawiona na sprzedaż w powiecie kutnowskim

Stacja benzynowa wystawiona na sprzedaż w powiecie kutnowskim

WGN pozyskał do sprzedaży stacje paliw w województwie łódzkim.

Przedmiotem sprzedaży jest zorganizowana część przedsiębiorstwa w postaci nieruchomości zabudowanej stacją paliw, położonej w gminie Nowe Ostrowy. Działka o powierzchni 0,2500 ha jest usytuowana przy drodze krajowej nr 91 w kierunku na Włocławek, równoległej do autostrady A1.Na terenie obiektu znajduje się parterowy budynek obsługi stacji o powierzchni użytkowej 118,72m2, w którym znajdują się toalety, kabina prysznicowa, pomieszczenie magazynowo techniczne, pomieszczenie techniczne z kotłownią, przebieralnia pracownicza, pomieszczenie magazynowo - zaopatrzeniowe oraz sala obsługowa o powierzchni około 30 m2. Obiekt wyposażony jest również w wiatę z dwoma wyspami do tankowania paliw ciekłych oraz LPG z odpływami do separatora.

cena ofertowa: 1 280 000 zł

Więcej szczegółów: Budynek handlowy na sprzedaż Bzówki, Nowe Ostrowy


WGN Częstochowa

Agnieszka Łuszcz
Tel: 887733599
mail: a.luszcz@wgn.pl

Ośrodek wypoczynkowy wystawiony na sprzedaż

Ośrodek wypoczynkowy wystawiony na sprzedaż

WGN pozyskał na wyłączność sprzedaż ośrodka wypoczynkowego zlokalizowana w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej.

Powierzchnia zabudowy 1094m2, działka o powierzchni 1,4004ha.

Obiekt był rozbudowany w 2001 roku i użytkowany jest zgodnie z przeznaczeniem jako ośrodek wypoczynkowy.

Kolejny etap obejmował rozbudowę sali konferencyjnej, budynek zasadniczy jest parterowy częściowo podpiwniczony. Powierzchnia zabudowy 627m2 powierzchnia użytkowa 383m2.
Sala konferencyjna to dobudowany obiekt parterowy jednoprzestrzenny połączony funkcjonalnie z istniejącą salą konsumpcyjną.

W 2011 obiekt został poddany kolejnej rozbudowie polegającej na budowie głównego wejścia.
Na nieruchomości usytuowane jest 11 domków dla gości w postaci wolnostojących parterowych budynków z termoizolacją oferujących 17 pokoi gościnnych.
Łączna powierzchnia budynków wynosi 466m2.

Kuchnia oraz zaplecze kuchenne w pełni wyposażone w urządzenia kuchenne w wysokiej jakości.
Ponadto przy budynku znajduje się zewnętrzny taras przystosowany do urządzania przyjęć w plenerze.
Zadaszone altany oraz duża altana z grillem /na 80 osób do 100 osób/,zadaszenie o konstrukcji drewnianej kryte dachówką bitumiczną.
Teren utwardzony nawierzchniami kamiennymi z elementami architektonicznymi, fontanny oraz inne elementy ozdobne.Kształt działki jest nieregularny, płaski lekko opadający w kierunku południowym, na całym terenie znajduje się zieleń wysoka w postaci drzew sosnowych /60letnich/ oraz uzupełniona nasadzeniami niskimi.
Teren ogrodzony oświetlony z urządzoną zielenią i obiektami małej architektury oraz infrastrukturę nawadniającą. Warunki mikroklimatyczne regionu bardzo dobre, tereny nieskażone ekologicznie.
Place utwardzone kostką kamienną teren w pełni ogrodzony z wjazdem poprzez bramę od drogi głównej publicznej. Teren zagospodarowany z urządzoną drogą dojazdową i ciągami pieszo jezdnymi wraz z miejscami parkingowymi na całym terenie.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Żarki przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie; zabudowy rekreacyjnej letniskowej /3 MRL 7,KD/

 


Cena ofertowa: 3 990 000 zł

Więcej szczegółów: ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż

WGN Ustroń
Mariola Teszler – Wróbel
e-mail: ustron@wgn.pl
tel.: 691 951 931
tel. kom.: 691951931

Dawny pałac Czartoryskich wystawiony na sprzedaż.

Dawny pałac Czartoryskich wystawiony na sprzedaż.

WGN pozyskał na wyłączność sprzedaż klasycystycznego kompleksu pałacowego w miejscowości Samoklęski pod Lubartowem, w województwie lubelskim, 30 km od Lublina. Obiekt z zbudowany w 1800 roku.

Jest to piękne i tajemnicze miejsce, z którym związana jest bogata polska historia i największe nazwiska  magnaterii.


Ziemie te w XVIII wieku należały do Adama Kazimierza i Izabeli Czartoryskich, którzy to nadali je w dożywocie pułkownikowi Ciesielskiemu, który wzniósł dwór wraz z oranżerią, a Izabela Czartoryska zaprojektowała tu park, przez ówczesnych opisywany jako najpiękniejszy park na Lubelszczyźnie. Po śmierci pułkownika posiadłość powróciła do Czartoryskich, a w 1824 roku została sprzedana generałowi Janowi Weyssenhoff, następnie odziedziczył ją syn generała Józef Weyssenhoff, który w 1883 roku rozbudował dwór nadając mu charakter pałacowy, niestety przegrał swój majątek na rzecz ordynata Maurycego Zamojskiego. Po wojnie pojawili się spadkobiercy dążący do odzyskania majątku po dawnym właścicielu. Okazało się, że nie mają do tego prawa. Otrzymali mimo to prawo pierwokupu, z którego jednak zrezygnowali.

W 2005 roku pałac stał się własnością prywatną. Rok później rozpoczęły się prace konserwatorskie, została sporządzona pełna dokumentacja konserwatorska pałacu. Pierwotny plan zakładał powstanie tu domu spokojnej starości, jednak okazało się, że przepisy dotyczące tego typu placówek, kłócą się z założeniami konserwatorskimi. Powstała więc nowa koncepcja, a wraz z nią projekt nowoczesnego centrum szkoleniowo - konferencyjnego wraz z częścią hotelową.Pałac w Samoklęskach leży na Wysoczyźnie Lubartowskiej, nad rzeczką Mininą. W regionie największych zespołów stawów rybackich. Przebywając tam czuje się atmosferę wiejskiej posiadłości, otoczenie przyrody sprawia, że odzyskuje się wewnętrzną równowagę. Obfitość wód i mokradeł sprzyjała bogatej roślinności, a w lasach i na bagnach żyją dzikie zwierzęta i ptactwo wodne.
Pałac ma powierzchnię 1100 m2 przy kubaturze budynku ok. 3000 m2. Położony jest na działce o powierzchni 5,59 ha, na terenie której funkcjonują pozostałości ogrodu w stylu angielskim założonego przez Izabelę Czartoryską. W skład majątku wchodzą również trzy inne budynki: zabytkowa stajnia zwana oranżerią, dla której również została przygotowana dokumentacja konserwatorska oraz współczesne dwa budynki gospodarcze.

Obecny właściciel zadbał także o dokumentację konserwatorską oraz zgodny z nią projekt centrum szkoleniowo - konferencyjnego wraz z częścią hotelową. Posiadłość ta jest świetnie skomunikowana, znajduje się 30 km od Lublina, 40 od Puław, 8 km od Kozłówki i 160 km od Warszawy.
To wspaniałe miejsce jest idealne pod inwestycję dla osób doceniających wspaniałą architekturę, walory historyczne oraz przyrodę.

Cena ofertowa: 3 500 000 zł

Więcej szczegółów: pałac Czartoryskich na sprzedaż

WGN Lublin
Aleksandra Grzywacz
e-mail: a.grzywacz@wgn.pl
tel.: 513686955
tel.kom.: 667 711 555

 

Nieruchomość inwestycyjna w Ustroniu do rozbudowy

Nieruchomość inwestycyjna w Ustroniu do rozbudowy

WGN pozyskał na wyłączność sprzedaż budynku z lokalami handlowymi i usługowymi oraz apartamentem o łącznej powierzchni 300 mkw w Ustroniu z możliwością rozbudowy.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni około 1500m2się w centrum miasta, przy głównej ulicy. W planie zagospodarowania przestrzennego dopuszczalne usługi nieuciążliwe oraz dopuszczalne tereny zabudowy mieszkaniowej.

 

Cena ofertowa: 1.990.000,- plus vat.

Więcej szczegółów: Budynek wielorodzinny na sprzedaż Ustroń

 

WGN Ustroń

Mariola Teszler-Wróbel

ustron@wgn.pl

691 951 931

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gospodarstwa rolnego pod Wrocławiem.

WGN wyłącznym agentem sprzedaży gospodarstwa rolnego pod Wrocławiem.

Zlecono WGN-owi sprzedaż posiadłości / gospodarstwa rolnego w gminie Długołęka, pod Wrocławiem zaledwie 10 km od granic Wrocławia, do centrum miasta 20 km.

Jest to posiadłość- gospodarstwo rybackie z dużym domem mieszkalnym, przepięknie położone wśród zieleni i z własnymi stawami, zajmuje obszar o pow. ok. 5,5 ha.
Posiadłość składa się z szeregu zagospodarowanych działek tworzących siedlisko rolnicze .

W skład nieruchomości wchodzi:
1) dom wolnostojący o pow. całk. 292,80 m2
2) garaż wolnostojący z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 131,5 m2
3) budynek gospodarczy z zaadoptowaną powierzchnią przeznaczoną do zamieszkania
4) dwa stawy o łącznej powierzchni 2,2 ha
5) grobla
6) tereny zajęte pod łąki
7) tereny zajęte pod lasWspaniała posiadłość do zamieszkania lub do prowadzenia agroturystyki. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnię ścieków.
Niewątpliwym atutem nieruchomości są dwa stawy, stawy są zarybione. Właściciel nieruchomości posiada zezwolenie na korzystanie z wód powierzchniowych rzeki Oleśnicy dla potrzeb stawów rybnych o łącznej pow. 2,2 ha i kubaturze zmagazynowanej wody 17 600 m3.
Na lustrze wody prowadzona jest ponadto hodowla lilii wodnych o różnym ubarwieniu.

Wokół stawów znajdują się łąki i zagajniki. Przy wykorzystaniu nieruchomości w celu prowadzenia agroturystyki typu letniskowego, będzie tutaj wystarczająco miejsca na zlokalizowanie domów letniskowych bądź zorganizowanie terenu pod camping lub karawaning.

Dla przedmiotowej nieruchomości jest opracowany plan zagospodarowania przestrzennego. Działki zabudowane to tereny przeznaczone pod usługi i przemysł nieuciążliwy; za zgodne z planem uznaje się lokalizację obiektów działalności gospodarczej o charakterze usługowym wraz z towarzyszącą funkcją mieszkaniową.

Cena nieruchomości: 2 750 000 PLN

 

więcej szczegółów: gospodarstwo rolne we Wrocławiu

Kontakt:
WGN Wrocław
Lidia Dołhan
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pltel.: 665 165 995
tel.kom.: (+48) 71 337 84 11

  

WGN wyłącznym agentem sprzedaż wyjątkowej posiadłości w centrum Szczecina

WGN wyłącznym agentem sprzedaż wyjątkowej posiadłości w centrum Szczecina

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa pod inwestycję z obszernym 3 kondygnacyjnym domem o 3 oddzielnych mieszkaniach w sercu dzielnicy Szczecina Zdroje.

W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzchni użytkowej 220 m2 oraz budynki gospodarcze (86 mkw. i 74 mkw.) oraz szklarnia i ogród. Na powierzchnię mieszkalną składa się: pierwszy poziom:3 pokoje, kuchnia, ubikacja, łazienka i hol, taras, drugi poziom: 3 pokoje, kuchnia, ubikacja, łazienka i hol,2 balkony, trzeci poziom: 3 pokoje, kuchnia, ubikacja, łazienka i hol. A także piwnica z wydzielonym urządzonym biurem o powierzchni 75 m2. Prezentowana nieruchomość charakteryzuje się wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym. Jest ona zlokalizowana w pobliżu ronda Ułanów Podolskich w Zdrojach, przy ul. Batalionów Chłopskich na działce o powierzchni 20 000,00 m2.

Cena nieruchomości 2 700 000,00 pln
Więcej szczegółów: obiekt komercyjny na sprzedaż Szczecin, Zdroje

 

WGN Szczecin Prawobrzeże
Ewa Syrenicz-Tryburska, Anna Jankowiak
+48 793 523 333, 794 653 333
e.syrenicz@wgn.pl

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w góralskim stylu

WGN wyłącznym agentem sprzedaży pensjonatu w góralskim stylu

Pensjonat jako góralski dwór został wybudowany w konstrukcji mieszanej drewniano-murowanej o powierzchni użytkowej 415m2. Znajduje się w Ustroniu.

Oferowany obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 2200m2. Trzykondygnacyjny dwór wzniesiono w latach 30-tych XX wieku, a następnie w latach 1990-2000 poddano gruntownej modernizacji.

W przyziemiu o powierzchni około 106m2 znajduje się bar oraz toaleta, piwnica na wino, pomieszczenie z kominkiem. Na parterze o powierzchni ok. 182m2 umieszczono apartament z aneksem kuchennym, zabytkowym piecem i łazienką, jadalnia z kominkiem, kuchnia, pokój wspólny (tzw. bawialnia), pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze o powierzchni ok. 126m2 znajduje się pokój dwuosobowy z łazienką, pokój dwuosobowy z łazienką na korytarzu, pokój czteroosobowy z łazienką oraz balkonem, apartament czteroosobowy dwupokojowy z łazienką. Na posesji znajduje się również ogród letni ze stolikami, altanka, grilowisko oraz nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych oraz parking dla klientów.

Dach wielospadowy w konstrukcji drewnianej pokryty gontem drewnianym z dociepleniem i paraizolacją. Obiekt nie wymaga żadnych nakładów i remontów.

 

Cena ofertowa:

Więcej szczegółów:  Pensjonat na sprzedaż Ustroń

 

WGN Ustroń

Mariola Teszler-Wróbel

ustron@wgn.pl

691 951 931

WGN pozyskał na wyłączność sprzedaż pałacu w Gocanowie

WGN pozyskał na wyłączność sprzedaż pałacu w Gocanowie

Na sprzedaż wystawiono zespół pałacowo- parkowy w Gocanowie w województwie kujawsko – pomorskim. Jest to absolutna rewelacja na Szlaku Piastowskim.

Obiekt składa się z odnowionego pałacu oraz budynku bankietowo-hotelowego położonych w parku o powierzchni 6,3 ha. Zaledwie kilkaset metrów jest malownicze Jezioro Gocanowskie.

Pałac ma świetną lokalizację, znajduje się przy drodze Włocławek - Kruszwica.

Powierzchnia całkowita obu budynków - ok. 2885,39 m2 plus piwnice pałacu 380,4 m2. Powierzchnia terenu 6,3 ha.


Budynki świetnie zachowane i odremontowane. Unikalne wnętrza z zachowanymi z epoki XIX wieku drzwiami, witrażami.Część pałacowa to unikatowa nieruchomość z oryginalnymi witrażowymi drzwiami, oknami i posadzką mozaikową z XIX wieku w stylu architektury eklektycznej. W głównym budynku pałacowym znajdują się sale bankietowe dla nawet 100 osób, na piętrze 5 pokoi gościnnych każda z łazienka, razem ok 18 łóżek plus część mieszkalna prywatna o pow. ok 80 m2. W podziemiach część gastronomiczna i biurowa. Obiekt wpisany do krajowego rejestru zabytków. Pierwsze opisy dworu pochodzą z 1754 i 1758 roku. Od 1785 roku prowadzona jest księga wieczysta. Pierwszym wpisanym do niej właścicielem był Isidor Zakrzewski. Obecny kształt pałac przyjął w 1865 roku.

Nowsza część, to nowy okazały budynek bankietowo hotelowy (z dwoma salami nawet na 300 osób na parterze i ok. 24 pokoje gościnne każdy 2 osobowy łącznie ok. 48 łóżek na pierwszym piętrze). Część piwniczna to również potężna przestrzeń w której znajduje się kompletne wyposażenie do działalności gastronomicznej. Również jest zatwierdzony projekt  budowlany pod salę biesiadną z pokojami hotelowym na placówkę całodobowej opieki lub DOM POGODNEJ JESIENI.

Niewątpliwa atrakcyjność obiektu powiększa oprócz unikalnego eklektycznego wystroju zespołu pałacowego, jego położenie na Szlaku Piastowskim zaledwie 5 km od Kruszwicy z jej zabytkami historycznymi z czasów Popiela i szlakiem wodnym z międzynarodowymi wioślarskimi zawodami.

 

Cena: 4,5 mln

więcej szczegółów: pałac w Golanowie

 

Kontakt:
WGN Szczecin Prawobrzeże
Ewa Syrenicz
tel. 793 523 333
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl

Pałac z 1780 roku na sprzedaż- oferta dla konesera

Pałac z 1780 roku na sprzedaż- oferta dla konesera

Zespół pałacowo- parkowy w powiecie ząbkowickim, o powierzchni 1993m2, z przylegającą 6-hektarową działką z pięknym otaczającym go parkiem wystawiony na sprzedaż.

Urokliwy obiekt trzykondygnacyjny z dwiema wieżami jest przeznaczony do kapitalnego remontu. Pałac nadaje się do pełnienia funkcji luksusowego hotelu , siedziby firmy, centrum kongresowo-szkoleniowego itp.  

Cena ofertowa: 1,49 mln pln

 

WGN Leszno

Paweł Czerniawski

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

tel.: 723820102

WGN pozyskał do sprzedaży obiekt z masztem antenowym

WGN pozyskał do sprzedaży obiekt z masztem antenowym

Nieruchomość znajduje się w Konstantowie w powiecie Płockim.

Na działce o powierzchni 66,36 ha znajdują się budynki techniczno-magazynowe o łącznej powierzchni 2557 m2. Cena całej nieruchomości 3,65 miliona PLN. W skład zabudowań wchodzą: budynek techniczny o powierzchni użytkowej 1630 m2, budynk magazynowy z garażami o powierzchni użytkowej 763 m2, budynk techniczno-magazynowego o powierzchni użytkowej 27 m2, budynk magazynowy o powierzchni użytkowej 33,04 m2, budynk wartowni o powierzchni użytkowej 96,2 m2, wiata śmietnikowa o powierzchni 8 m2, budowle: basen pożarowy, dwie wieżyczki obserwacyjne, studnia głębinowa, oczyszczalnia ścieków oraz budynek antenowy. Do Warszawy odległość z Konstantynowa wynosi ok. 100 km.Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 1U - usługi, P - produkcja.  Przeznaczenie dopuszczalne uzupełniające: budynki gospodarcze, garaże, inne obiekty i urządzenia niezbędne do prawidłowego działania funkcji podstawowej.

Cena ofertowa: 3 650 000 zł

Więcej szczegółów: Obiekt komercyjny na sprzedaż Konstantynów

 

Ewa Rybczyńska
724 359 317
e.rybczynska@wgn.pl

Stajnia w Kujawsko-Pomorskim na sprzedaż

Stajnia w Kujawsko-Pomorskim na sprzedaż

Stajnia z 15 boksami dla koni znajduje się na posiadłości liczącej10 działek gruntowych o łącznej powierzchni gruntów wynoszącej 13,1795 ha.

6 działek gruntowych sąsiaduje z budynkiem stajni, obszar 11,2195 ha. Główna brama wjazdowa znajdująca się wzdłuż ściany lasu pełni funkcję reprezentacyjną prowadząc aleją brzozową, aż do części mieszkalnej stajni. Druga brama od strony wschodniej umożliwia szybki dojazd do wiaty gospodarczej. Natomiast trzecia brama północna prowadzi na pola uprawne. Posiadłość ogrodzona jest siatką oraz żywopłotem, z wyłączeniem 2 ha ziemi uprawnej w północnej części nieruchomości . Ponadto dwie działki gruntowe o łącznej powierzchni ok. 2 ha oddalone są od budynku stajni o
ok. 2 km, znajdując się po drugiej stronie jeziora Skrwilno. Pełnią funkcję użytku zielonego na gruncie ornym, zapewniając co roku wystarczające ilości siana dla koni przebywających w stajni. Na terenie nieruchomości znajduje się dwukondygnacyjny budynek stajni wybudowany w 2005 roku.

Budynek liczy sobie 381 m2 łącznej powierzchni użytkowej, z czego część przeznaczona na potrzeby stajni wynosi 312 m2. Na parterze znajduje się 15 przestronnych boksów, a poddasze stajni przeznaczone jest do składowania zboża i słomy (istnieje możliwość adaptacji poddasza na potrzeby agroturystyczne).

Stajnia wyposażona jest w instalację: elektryczną oświetleniową i siłową, wodociągową, wentylacyjną
oraz kanalizacyjną do zbiornika na gnojówkę. W budynku znajduje się przenośna kamera służąca obserwacji wybranego boksu (np. klaczy mającej się źrebić), a także dwa otwory sufitowe umożliwiające łatwy transport słomy z poddasza na parter stajni.

W 2012 roku część poddasza została zaadoptowana na cele mieszkalne. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego oraz łazienki i tarasu. Powierzchnia mieszkania wynosi: 87 m2 wraz z skierowanym na zachód tarasem o powierzchni 18 m2.

Na terenie nieruchomości ponadto znajdują się: garaże na sprzęt rolniczy oraz wiaty gospodarcze o łącznej powierzchni 138m2, drewniana altana rekreacyjna, ambona myśliwska i staw rybny z wyspą.

 

Cena ofertowa: 780 000 zł

Więcej szczegółów: Stadnina na sprzedaż Skrwilno

 

WGN Brodnica

Ewa Goryszewska

e.goryszewska@wgn.pl

695 176 761

Wyspa na jeziorze w Borach Tucholskich na sprzedaż

Wyspa na jeziorze w Borach Tucholskich na sprzedaż

WGN sprzedaje wyspę o pow. 2,07 ha położoną na jeziorze o całkowitej powierzchni 119,5 ha, długość 2,2 km i maksymalnej głębokość 6,5 m. wraz z terenem położonym po stronie lądu o pow. 5 500m2.

Wyspa znajduje się w Borach Tucholskich w powiecie Starogardzkim. Odległość od większych miast: Gdańsk - 89 km, Warszawa - 300 km, Bydgoszcz - 102 km, Toruń - 103 km, Grudziądz - 43 km. Aktualnie brak planu zagospodarowania przestrzennego, więc istnieje możliwość uzyskania Warunków Zabudowy pod konkretne wymagania inwestora. Dojazd od strony lądu drogą utwardzoną. Wyspa znajduje się w bardzo cichej i malowniczej okolicy.

 

Cena ofertowa: 5 213 800 zł

Więcej szczegółów: Grunt inwestycyjny na sprzedaż Starogard Gdański, Starogard Gdańsk

 

WGN Sosnowiec

Wojciech Dziurosz

e-mail: w.dziurosz@wgn.sosnowiec.pl

606 473 414

Posiadłość z przeznaczeniem na pensjonat

Posiadłość z przeznaczeniem na pensjonat

WGN pozyskał na wyłączność nieruchomość w Ostaszowie zaplanowaną na pensjonat z restauracją, basenem i obiektami sportowymi.

Przewidziano restauracje na 50 osób oraz 10 pokoi 2-3 osobowych oraz jeden apartament. Obiekt może zostać wykorzystany jako miejsce organizacji imprez okolicznościowych oraz integracyjnych spotkań firmowych. Posiada własny parking , w tym miejsce dla autokaru.

W skład nieruchomości wchodzi działka zabudowana o powierzchni 0.5 ha oraz 40-letni las sosnowy o powierzchni 1 ha. Na terenie obiektu oraz w okolicach jest wiele miejsc nadających się do uprawiania sportu i czynnego wypoczynku m.in. skatalogowane ścieżki rowerowe, komercyjne łowiska dla wędkarzy, stadnina koni, wiele hektarów lasów iglastych, a w bezpośrednim sąsiedztwie pełnowymiarowe boisko piłkarskie.cena ofertowa: 700 000 zł

więcej informacji: Pensjonat na sprzedaż Ostaszów

WGN Głogów

Marek Świdziński
tel 724 359 329
m.swidzinski@wgn.pl

Budynek do swobodnej aranżacji wystawiony na sprzedaż

Budynek do swobodnej aranżacji wystawiony na sprzedaż

WGN zlecono sprzedaż budynku własnościowego biurowego o powierzchni 224m2 w Wieleniu, Wielkopolska. Obiekt parterowy, niepodpiwniczony, z urządzonym podjazdem dla osób niepełnosprawnych o usytuowany na działce powierzchni 477 m2.

Wieleń jest ośrodkiem usługowo-przemysłowym gdzie dominują zakłady konstrukcji stalowej, zakłady materiałów budowlanych i drewna. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr 346/XXXXIV/06 Rady Miejskiej w Wieleniu z dnia 25.10.2006 r., przedmiotowa nieruchomość znajduje się na obszarze zabudowy usługowej kształtującej pierzeje ul. Kościuszki i Szkolnej.

Cena ofertowa: 350 000 zł


WGN Głogów
Marek Świdziński
tel 724 359 329
m.swidzinski@wgn.pl

Restauracja (dosłownie) nad rzeką na sprzedaż

Restauracja (dosłownie) nad rzeką na sprzedaż

WGN pozyskał na wyłączność sprzedaż unikatową nieruchomość- restauracje w Brennie.

Na sprzedaż przestronna, zadbana i klimatyczna restauracja o powierzchni użytkowej 283,25 m2. Budynek ulokowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 4469 m2, wraz z parkingiem na minimum 30 aut, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, otoczeniu licznej zieleni i zadbanej zabudowy, Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji przy drodze o dużym natężeniu ruchu, a także niepowtarzalnemu położeniu bezpośrednio nad rzeką, najbardziej odpowiada do prowadzenia działalności restauracyjnej.

Ze względu na niepowtarzalne położenie nieruchomości na moście przy głównej drodze powiatowej Skoczów-Brenna, lokalizacja bardzo odpowiada do prowadzenia działalności restauracyjnej, turystycznej i hotelowej. Nieruchomość zmodernizowana w 2012 roku.
Istnieje również możliwość rozbudowy o charakterze turystycznym i wypoczynkowym.Cena: 1 700 000 zł

WGN Sosnowiec

Krzysztof Badan

e-mail: k.badan@wgn.pl

784 554 364

 

Jedna z najstarszych kamienic w Jeleniej Górze na sprzedaż

Jedna z najstarszych kamienic w Jeleniej Górze na sprzedaż

WGN wyłącznym agentem sprzedaży kamienicy z 1736 roku w samym sercu miasta Jelenia Góra.

Nieruchomość w przeszłości należała do rodziny Nauke. Rodzina ta przez kilka pokoleń zajmowała się rzeźnictwem, a w części parterowej kamienicy mieścił się ich sklep firmowy. W roku 1992 przeprowadzono remont kapitalny. Obecnie w kamienicy ulokowany jest hotel Merkury Centrum, a w części parterowej od 25 lat Pizza Hut.

Część restauracyjna obejmuje dwie kondygnacje budynku. Całkowita powierzchnia części gastronomicznej to 370m2. Hotel posiada 13 pokoi w tym 4 apartamenty. Całkowita powierzchnia części hotelowej to 590m2. Nieruchomość przynosi miesięczne stałe zyski z wynajmu części gastronomicznej i hotelowej. Wynajem jest zagwarantowany długoletnimi kontraktami.


cena sprzedaży: 6 500 000 zł

WGN Bolesławiec

Monika Wojciechowicz
577-777-627
m.wojciechowicz@wgn.pl
 

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu przy trasie E8 pod Niemczą

WGN wyłącznym agentem sprzedaży terenu przy trasie E8 pod Niemczą

WGN-owi powierzono sprzedaż atrakcyjnej nieruchomości gruntowej zabudowanej zespołem budynków. Obecnie nieruchomość pełni funkcję obiektu magazynowo handlowo transportowego.
Nieruchomość znajduje się w Nowej Wsi Niemczańskiej, gmina Niemcza, powiat dzierżoniowski, bezpośrednio przy drodze trasie E8.

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,6039 ha, działka uzbrojona w urządzenia infrastruktury technicznej; sieć energetyczną, wodociągową i kanalizacyjnom.
Cały teren nieruchomości oświetlony, w dużej części utwardzony i ogrodzony.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( Uchwała Rady Miasta Niemcza nr XVI/83/12 z dnia 31 stycznia 2012 r.) przedmiotowa działka oznaczona symbolem M/U.


Ze względu na podział funkcjonalny;
- 14039 m2 to powierzchnia do korzystania z budynków warsztatowo- magazynowych,
- 12000 m2 to powierzchnia niezabudowana o przeznaczeniu usługowym.

Działka zabudowana jest zespołem 6 budynków o łącznej powierzchni 3265 m2.

Na działce znajduje się stacja paliw, zabudowana 4 jednopłaszczowymi zbiornikami o łącznej kubaturze 120 tys.m3 ( obecnie nie użytkowana ) oraz wiata stalowa o powierzchni zabudowy ok. 450 m2.

Cena ofertowa: 2 900 000 zł.

Informacje szczegółowe: Obiekt komercyjny na sprzedaż

 

WGN Wrocław Commercial

Małgorzata Pakuła

e-mail: m.pakula@wgn.pl

tel.: 723 800 707

WGN sprzedaje tawernę z portem jachtowym na Mazurach

WGN sprzedaje tawernę z portem jachtowym na Mazurach

Została wystawiona na sprzedaż restauracja z pokojami gościnnymi i portem jachtowym, zlokalizowana na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Rynie.

Ryn cieszy się uznaniem turystów, ale co najważniejsze charakteryzuje ją rosnące znaczenie na mapie Mazur.


Nieruchomość składa się:

I. obiektu hotelowego, w którym znajduje się restauracja z bazą noclegową przygotowaną do obsługi turystów i jednodniowych. Powierzchnia budynku wynosi ok 600 m2.

II. Domu mieszkalnego z własną linią brzegową, z którego rozciąga się przepiękny widok na jezioro. Powierzchnia wynosi ok. 130 m2.


III. Portu przygotowanego do cumowania jachtów, z niezbędną infrastrukturą pozwalającą na ich wodowanie oraz załadunek w celu przetransportowania.

Cena: 3 200 000 zł

Więcej informacji: Hotel z restauracją na sprzedaż Ryn

 

WGN Giżycko

Marek Buczyński

mbuczynski@wgn.pl

600 663 666

Na sprzedaż luksusowa willa w Hiszpanii z widokiem na Gibraltar i wybrzeże Afryki.

Na sprzedaż luksusowa willa w Hiszpanii z widokiem na Gibraltar i wybrzeże Afryki.

WGN ma ofertę, jedną z ostatnich, nieruchomości przy plaży na wybrzeżu Costa del Sol. Powierzchnia działki 5.721 m2, szerokość 61 m.

Cena 6.500.000 EUR.

Jest to nowa tętniąca życiem okolica, tylko 5 minut od Puerto Banus. Luksusowa willa jest o powierzchni 510 m2 z 5 sypialniami apartamentowymi na jednym piętrze.
Posiada urzekający widok na Gibraltar i wybrzeże Afryki, gwarantuje niesamowite zachody słońca.

Nieruchomość posiada możliwość podziału działki pod budowę kilku nowych domów.

Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji.

 

Więcej szczegółów: luksusowa willa w Hiszpanii

Kontakt:
WGN Częstochowa
Artur Kupis
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. kom.: 883377590

Ekskluzywny pensjonat w Sudetach wystawiony na sprzedaż

Ekskluzywny pensjonat w Sudetach wystawiony na sprzedaż

 Pensjonat znajduje się w Sudetach, zaraz nieopodal Parku Zdrojowego w miejscowości uzdrowiskowej Świeradów-Zdrój.

Jest to gotowa oferta inwestycyjna :
- wysokie obłożenie
- wysoką pozycję na portalach booking.com oraz holidaycheck.com
- wypozycjonowana własna strona internetowa
- rozpoznawalna marka na rynku międzynarodowym turystycznym,
- pełne, wysokiej jakości wyposażenie całego obiektu,
- możliwość przejęcia wyszkolonej kadry pracowniczej,
- przygotowaną koncepcję rozbudowy o dodatkowe 20 pokoi oraz Centrum SPA z basenem.Pensjonat położony jest na działce o powierzchni 3255 m2 w strefie A Uzdrowiska w Świeradowie Zdroju, położony bezpośrednio przy Parku Zdrojowym i 800 m od nowoczesnej kolei gondolowej. Obiekt jest wolnostojącym, pięciokondygnacyjnym, budynkiem wybudowanym na przełomie XIX i XX wieku, w którym został przeprowadzony generalny remont wg najnowszych technologii. Budynek pełni aktualnie funkcje klimatycznego, kameralnego obiektu typu boutique hotel, przeznaczonego dla Gości szukających spokojnego miejsca z dala od masowej turystyki.

Pensjonat posiada:

* 13 pokoi dwuosobowych oraz 2 apartamenty dwupokojowe z przepięknym widokiem na Góry Izerskie,
* salę konferencyjną przeznaczoną do obsługi zarówno spotkań biznesowych, jak i imprez okolicznościowych,
* klimatycznie urządzoną restaurację z kącikiem kominkowym z przeznaczeniem dla 35 osób  
* wyznaczone miejsca parkingowe dla wszystkich pokoi.

Cena ofertowa: 4.060.000 zł nie zawiera podatku VAT. Do podanej ceny należy doliczyć 23 % VAT.

Więcej informacji: Pensjonat na sprzedaż Świeradów-Zdrój

 

WGN Wrocław, ul. Ruska 22

Lidia Dołhan

lidia.dolhan@wgn.pl

665 165 995

 

 

WGN pozyskał do sprzedaży urokliwy i zabytkowy dworek

WGN pozyskał do sprzedaży urokliwy i zabytkowy dworek

 Zabytkowy dworek z końca XIX w.(rok 1860) z dużym parkiem, wpisany do rejestru zabytków, został wystawiony za  2 200 000 zł.

Dworek pod Częstochową o powierzchni 614 m2, podpiwniczony z pięknymi łukowymi sklepieniami, ma duży potencjał inwestycyjny. W budynku wykonano już wiele prac remontowych, m.im.  zmieniono pokrycie dachu. Wokół obiektu jest rozlokowany piękny park o powierzchni 1,5ha oraz łąki o powierzchni 1,3ha. Teren częściowo ogrodzony, dojazd asfaltowy.

Posiadłość doskonale nadaje się na luksusową rezydencję, stadninę koni, ośrodek konferencyjno-hotelowy.

Cena ofertowa: 2 200 000

Więcej informacji: Dworek na sprzedaż w Częstochowie

 

WGN Sosnowiec, ul. Jastrzębia 2

Danuta Sławińska

e-mail: danuta.slawinska@wgn.sosnowiec.pl

601 591 884

Sprawdź najnowsze oferty w serwisie

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,5

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies