Domy na Sprzedaż

9 ofert

Dom na  sprzedaż Białystok - Przestronna szeregówka 237,9 m? z ogrodem w spokojnej okolicy
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Białystok
Liczba pokoi: 7
Metraż: 237.9m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD065-87
Cena 980 000 zł
cena / m² 4 119 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Białystok - Skorupy | Dom do remontu | Działka 790 m2
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Białystok
Liczba pokoi: 5
Metraż: 96m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD065-86
Cena 679 000 zł
cena / m² 7 073 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Bojary - SIEDLISKO Z DUŻYM POTENCJAŁEM ? BOJARY | 15 KM OD BIAŁEGOSTOKU
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bojary
Liczba pokoi: 4
Metraż: 100m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD065-85
Cena 525 000 zł
cena / m² 5 250 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Białystok - Dom 300 m2 Białystok Nowe Miasto | projekt | inwestycja
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Białystok
Liczba pokoi: 5
Metraż: 300m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD065-84
Cena 1 830 000 zł
cena / m² 6 100 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Nowa Łuka - Nowa Łuka | Domek letniskowy 49 m? | 1 km od zalewu
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Nowa Łuka
Liczba pokoi: 3
Metraż: 49m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD065-62
Cena 329 000 zł
cena / m² 6 714 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Stary Folwark
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Stary Folwark
Liczba pokoi: 5
Metraż: 304m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD144-1063
Cena 1 990 000 zł
cena / m² 6 546 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Śródlesie - wyjątkowy dom w Śródlesiu ? blisko natury, tuż przy mieście
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Śródlesie
Liczba pokoi: 5
Metraż: 150m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD065-76
Cena 1 180 000 zł
cena / m² 7 867 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Suwałki - Dom z lokalem użytkowym, Suwałki, ul. Olszowa
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Suwałki
Liczba pokoi: 6
Metraż: 231m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD144-1059
Cena 980 000 zł
cena / m² 4 242 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Szczuczyn
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Szczuczyn
Liczba pokoi: 5
Metraż: 280m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD032-4204
Cena 850 000 zł
cena / m² 3 036 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies