Mieszkania na Sprzedaż

154 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Katowice - Oferta dla młodych, seniora lub sprytnego inwestora! CO z sieci. Przyjdź, Zobacz, Ponegocjujmy!
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 44.49m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-518
Cena 316 000 zł
cena / m² 7 103 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - 3 Pokoje z Ogródkiem i Garażem, Parter, Niski Czynsz  Bytom-Miechowice
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Liczba pokoi: 3
Metraż: 68.35m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-540
Cena 329 000 zł
cena / m² 4 813 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - 59 m2 w Centrum. Ogrzewanie miejskie.Dzień Otwraty!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 58.81m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-478
Cena 249 500 zł
cena / m² 4 242 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Zabrze - Gratka na START i nie tylko w dobrej lokalizacji!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zabrze
Piętro: 8
Liczba pokoi: 2
Metraż: 51.02m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-488
Cena 334 900 zł
cena / m² 6 564 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Tarnowskie Góry - NOWOŚĆ! Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Tarnowskie Góry
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38.44m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-512
Cena 189 000 zł
cena / m² 4 917 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Duże M5 przy al. N.M.P.!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 70m²
Oferta SM188-11006
Cena 449 000 zł
cena / m² 6 414 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Będzin - DZIEŃ OTWARTY 22.05.26 w godzinach : 16.00-19.00 !!!
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Będzin
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 32.92m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-477
Cena 225 000 zł
cena / m² 6 835 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - Okazja! Dwupokojowe mieszkanie w Szombierkach czeka na nowego właściciela
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.12m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-497
Cena 199 000 zł
cena / m² 4 510 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Mikołów - NOWOŚĆ! Atrakcyjne i przestronne wnętrze w Mikołowie szuka Właściciela!
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 83m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-498
Cena 449 000 zł
cena / m² 5 410 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Katowice - Mieszkanie na sprzedaż Katowice Ligota.
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM064-196
Cena 368 000 zł
cena / m² 9 946 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Łaziska Górne - Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum | Łaziska Górne
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łaziska Górne
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-511
Cena 329 000 zł
cena / m² 6 580 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - 3 pokoje na Stroszku! Najbardziej preferowany układ!
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 54.63m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-535
Cena 295 000 zł
cena / m² 5 400 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Częstochowa
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 2
Metraż: 62m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-11056
Cena 272 800 zł
cena / m² 4 400 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chorzów - Kawalerka Chorzów Maciejkowice!
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 32.24m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-538
Cena 175 000 zł
cena / m² 5 428 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Orzesze - Dwa pokoje, Orzesze-Jaśkowice z garażem bądź ogródkiem!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Orzesze
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 45.15m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-273
Cena 175 000 zł
cena / m² 3 876 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - Dwa pokoje dla singla, pary, inwestora, Negocjuj cenę!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 45.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-304
Cena 215 000 zł
cena / m² 4 757 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Pszczyna - M4 dla nowoczesnej rodziny po remoncie! Dzień Otwarty!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Pszczyna
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.58m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-405
Cena 389 000 zł
cena / m² 6 421 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - 53m2, Bytom Śródmieście! Zaproponuj swoją cenę!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 53.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-436
Cena 269 000 zł
cena / m² 5 066 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - 83,09 m2 - 3 pokoje w Centrum Siemianowic Śląskich.
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 83.09m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-468
Cena 365 000 zł
cena / m² 4 393 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Zabrze - 81 m2 z Miejscem Postojowym! Nowa Cena!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zabrze
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 81m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-467
Cena 375 000 zł
cena / m² 4 630 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Pyskowice - 3 pokoje, Plac Piłsudskiego! Najbardziej preferowany układ!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Pyskowice
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 53.25m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-472
Cena 275 000 zł
cena / m² 5 164 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Dwa pokoje po remoncie! Centrum!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.67m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-479
Cena 210 000 zł
cena / m² 5 575 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Gliwice - Atrakcyjne M4 w świetnej cenie! Gliwice, Łabędy!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 63m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-490
Cena 399 000 zł
cena / m² 6 333 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Dwa pokoje do remontu, Michałkowice! Idealna propozycja dla singla, pary, czy inwestora!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-496
Cena 229 000 zł
cena / m² 6 026 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Gliwice - 3 pokoje, Gliwice-Sośnica!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 50m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-510
Cena 359 000 zł
cena / m² 7 180 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - DUŻA KAWALERKA! OKAZJA! Dzielnica Karb!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 43.39m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-537
Cena 174 000 zł
cena / m² 4 010 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Cieszyn - Kawalerka do wykończenia.
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Cieszyn
Piętro: 4
Liczba pokoi: 1
Metraż: 21m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM063-30315
Cena 195 000 zł
cena / m² 9 286 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Ustroń - Apartamenty na Zawodziu
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ustroń
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 78m²
Oferta SM063-30314
Cena 1 212 000 zł
cena / m² 15 538 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ustroń - Apartamenty na Zawodziu
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ustroń
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 54.1m²
Oferta SM063-30313
Cena 785 000 zł
cena / m² 14 510 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ustroń - Apartamenty na Zawodziu
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ustroń
Liczba pokoi: 2
Metraż: 40.7m²
Oferta SM063-30312
Cena 629 000 zł
cena / m² 15 455 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Ustroń - Apartamenty na Zawodziu
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ustroń
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46.9m²
Oferta SM063-30311
Cena 633 000 zł
cena / m² 13 497 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Oferta dla singla, pary lub sprytnego inwestora! Świetna lokalizacja!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-536
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 237 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Bytom, Stroszek, ul. Tysiąclecia
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 55m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-528
Cena 279 000 zł
cena / m² 5 073 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Orzesze - ATRAKCYJNA CENA! 2 pokoje w Centrum Orzesza | niski blok
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Orzesze
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-387
Cena 204 000 zł
cena / m² 5 299 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chorzów - 2 pokoje z potencjałem | ul.Wiosenna | parter | Klimzowiec
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-491
Cena 274 000 zł
cena / m² 6 157 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Lędziny - Mieszkanie na sprzedaż -2 pokoje bez nakładów remontowych. Dzień Otwarty!
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lędziny
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-507
Cena 389 000 zł
cena / m² 7 811 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Suszec - M-3 z balkonem | Suszec - 6km od Galerii Wiślanka!
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Suszec
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49.34m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-506
Cena 229 000 zł
cena / m² 4 641 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Gónicza - Kawalerka -Reden, gratka dla singla, pary lub pod wynajem!
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Gónicza
Liczba pokoi: 1
Metraż: 33.9m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-534
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 870 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Sosnowiec
Data dodania: 07.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sosnowiec
Piętro: 6
Liczba pokoi: 2
Metraż: 47m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM181-1861
Cena 511 000 zł
cena / m² 10 872 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Częstochowa, Parkitka
Data dodania: 07.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 6
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM181-1889
Cena 657 800 zł
cena / m² 10 963 zł

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies