Konferencja Profesjonalny Inwestor to wydarzenie edukacyjne o charakterze warsztatowym organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) – największą organizację inwestorską w Europie Środkowej. Po sukcesie dwóch ubiegłych edycji na stałe wpisała się w kalendarz imprez giełdowych w Polsce. W tym roku odbędzie się we Władysławowie, w Hotelu Velaves SPA&RESORT ****.

- W ubiegłorocznej, trzydniowej imprezie udział wzięło niemal 300 uczestników, w tym liczne grono analityków giełdowych, przedstawicieli instytucji finansowych oraz środowiska inwestorskiego - mówi Jarosław Dominiak, prezes SII.

- Podczas tegorocznej konferencji zaplanowanych jest kilkanaście wykładów warsztatowych o tematyce giełdowej, a także kilka paneli dyskusyjnych - dodaje Dominiak. Swoje uczestnictwo potwierdzili już m.in.: Krzysztof Moska, który opowie o inwestowaniu na polskim rynku kapitałowym, dr Krzysztof Borowski (KBC Securities), Marcin Dybek, dr Tomasz Filipiak, Grzegorz Zalewski (futures.pl, DM BOŚ), Paweł Śliwa (X-Trade Brokers), Wojciech Białek (CDM Pekao S.A.), Paweł Szczepanik (DI BRE), Piotr Pochmara (analityk SII), Jacek Maliszewski (Alpha Financial Services). Ponadto SII podejmie zdobywców I i III miejsca w zawodach Parkiet Challenge 2009, Jarosława Augustynowicza oraz Krzysztofa Piróga.  Podczas panelu dyskusyjnego z ich udziałem, każdy z uczestników będzie mógł zapytać mistrzów, jak zarobić ponad 1000% w 3 miesiące. Organizatorzy zwyczajowo zadbali o to by konferencyjni goście mieli okazję do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami spółek podczas Tagów Akcjonariat. W trakcie dwugodzinnego meetingu, inwestorzy będą mieli możliwość prowadzenia rozmów o wynikach oraz planach na przyszłość z blisko 30 zgromadzonymi podczas konwentu firmami.

Poza praktyczną wiedzą o rynku kapitałowym, SII zapewni uczestnikom konferencji mnóstwo ciekawych atrakcji. W programie rozrywkowym m.in. I Mistrzostwa Polski Inwestorów w Karaoke, V Turniej o Puchar Prezesa SII w piłce nożnej, zabawa przy muzyce podczas wieczoru w klimacie lat 20 -30-tych oraz mnóstwo innych atrakcji, które jeszcze pozostają niespodzianką.

Konferencja Profesjonalny Inwestor 2009

Hotel Velaves SPA & RESORT ****, Władysławowo, 27 -29 listopada 2009.

Organizator: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych