Targi o ogólnopolskim zasięgu będą trwały siedem dni, ich zakończenie planowane jest na 18 października. To dobra okazja dla deweloperów do zaprezentowania swoich ofert szerokiej grupie poszukujących własnego lokum!

- Zorganizowana w maju tego roku, pierwsza edycja Targów cieszyła się dużym zainteresowaniem, a internet okazał się najlepszym sposobem na dotarcie do bardzo wielu potencjalnych klientów - zachwalają organizatorzy.

W Targach wzięło udział 51 wystawców, którzy złożyli łącznie ponad 3 tys. ofert. Wydarzenie zostało docenione przez ponad 70 tys. onternautów. Tym razem organizatorzy planują zachęcić jeszcze większą liczbę deweloperów i klientów. Swoje oferty przedstawią także gminy z całej Polski.

Targi odbędą się w portalu GazetaDom.pl. Ta strona jest odwiedzana przez ponad milion użytkowników miesięcznie. Organizator imprezy gwarantuje dużą dostępność oraz darmowy wstęp dla każdego użytkownika Internetu. Zainteresowane firmy będą miały możliwość szczegółowej prezentacji i zapoznania klientów ze swoją marką.

Każdemu wystawcy zostanie zapewnione własne stoisko targowe, na którym za pomocą artykułów, wizualizacji i filmów będzie można zaprezentować nieograniczoną liczbę ofert.

Dodatkowo, na wszystkich chętnych czekać będą najnowsze analizy sytuacji na rynku nieruchomości, informatory dla kupujących mieszkanie oraz możliwość uzyskania porad ekspertów i komunikacji z deweloperami.

Na www.targinieruchomości.gazeta.pl. Firmy będą miały możliwość zaprezentowania się w branży i zbudowania własnego wizerunku, a klienci okazję dotarcia do wielu ciekawych propozycji, które będą mogli porównać i z których będą mogli wybrać tę najlepszą.

 

money.pl