„JAZDA PRÓBNA” potrwa cały weekend – zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą (lub najbliższą rodziną) spędzi trzy dni w luksusowym apartamencie. W ten sposób bez deklaracji zakupu, będzie można przekonać się o wszystkich zaletach  doskonałej inwestycji mieszkaniowej.

Małgorzata Nowosielska z Angel City przekonuje, że nie ma lepszego rozwiązania, przed zakupem mieszkania, niż przekonanie się na własnej skórze co tak naprawdę kupujemy. „Opinie sąsiadów, czy publikacje na forach internetowych to jedno, a spędzenie trzech dni w naszym apartamencie to dopiero prawdziwa szansa na podjecie słusznej decyzji” – podkreśla Nowosielska.

Świetna lokalizacja apartamentu zapewni spędzenie wyjątkowo aktywnych trzech dni
w Krakowie. Bliskość teatrów, kin czy galerii handlowych nie pozwoli na nudę.  Do dyspozycji klienta testującego apartament, Angel City oddaje miejsce parkingowe dla samochodu.

Angel City zorganizuje także na wyjątkową kolację powitalną pierwszego dnia „MIESZKANIOWEJ JAZDY PRÓBNEJ”. Natomiast specjalne zaproszenie na wydarzenia kulturalne podczas Anielskiego Weekendu w apartamencie ANGEL CITY, pozwolą na spokojne przemyślenie decyzji dotyczącej zakupu mieszkania.

Angel City

gk

 
inwestycje.pl