Większość pokoi w tej rezydencji wielkością powierzchni dorównuje standardowym mieszkaniom. Trudno się dziwić skoro willa liczy aż 3 tys. mkw. ! Właściciel od dwóch lat bezskutecznie usiłuje sprzedać willę, niestety cena okazuje się zaporowa.

Luksusową rezydencję w podwarszawskim Piasecznie wybudowano siedem lat temu. Wykorzystano przy tym materiały najwyższej jakości. Stolarkę drzwiową i okienną wykonano z mahoniu, posadzki i schody - z granitu i marmuru. Wszystkie podłogi wyłożono egzotycznym drewnem. Efektowne wnętrza podkreśla podobno wyjątkowo reprezentacyjne oświetlenie. Posiadłość, oprócz miejskiego przyłącza, ma też własne ujecie wody.

Po największych pomieszczeniach, czyli salonie i hallu można jeździć rowerem – mają po 170 mkw. powierzchni. Biblioteka na pewno spodobałby się kolekcjonerowi książek – przeznaczono na nią aż 100 mkw. Oprócz tego na parterze znajduje się także jadalnia, kuchnia, 3 łazienki i 2 garderoby. Chociaż nie jest to kilkupiętrowy budynek, przewidziano także miejsce na windę.  

Na piętrze znajduje się 8 pokoi, większość z nich posiada własną łazienkę i garderobę. Taki dom wymaga oczywiście odpowiedniej oprawy. Willę otacza więc pokaźny (12 tys. m kw.) ogród z fontanną i stawem. Gdyby jednak przyszłym właścicielom nie wystarczył ten teren, istnieje możliwość dokupienia jeszcze dwóch przylegających działek.