Zespół budynków powstaje w centrum Szczecina, kilka minut drogi od Bramy Portowej. W pierwszym etapie powstanie tu 119 mieszkań.

Za projekt obydwu budynków odpowiada gorzowski architekt Piotr Wiśniewski. Generalnym wykonawcą całej inwestycji jest Budnex Deweloper. W pierwszym etapie osiedla dostępne były lokale o powierzchni 29 do 75 mkw., zaprojektowane w wersjach mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych.

Równolegle przy ul. Lewandowskiego powstaje drugi etap inwestycji. Zaprojektowany budynek ma cztery klatki schodowe i tylko trzy piętra. Pomimo tego każda z klatek schodowych wyposażona jest w windę. W budynku powstaną 104 lokale dwu i trzypokojowe o powierzchni od 37 do 56 mkw. To metraże i układy pomieszczeń, o które najczęściej pytają klienci. Przeszło 40 proc. lokali w tej inwestycji jest już sprzedanych. Warto dodać, że do wszystkich mieszkań przynależą balkony lub tarasy.

Największe z nich sięgają 14 mkw. Pod całym budynkiem znajdzie się hala garażowa. Dodatkowo inwestor przewidział miejsca parkingowe przy drodze oraz plac zabaw na terenie osiedla. Ten etap inwestycji zostanie oddany do użytku pod koniec przyszłego roku.

 

materiały prasowe